vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Špilberka - 5. 6. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Australská kelpie (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1Allstar Alfie FairylynMezitřídaPavla Sikytová CZ.svg ABS
2Creative Cicero KimbilioTřída otevřenáKateřina Pomykalová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
3Kongo Black Mount MckinkeyTřída šampionůMarcela Nováková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
4Crazy Crusader Devil of HighlandTřída veteránůIveta Kindlová CZ.svg V1, BOV
5Beat Chilli FastForJoyTřída mladýchEva Homolková CZ.svg VD1
6Gentle Geekii KimbillioTřída mladýchMichaela Ferenčíková CZ.svg ABS
7Mamba Black Mount MckinkeyMezitřídaMarcela Nováková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
Australský honácký pes (4) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8Silver Migaloo Cinderella's RanchTřída mladýchMichaela Chárová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
9Ares Jašibo-kenMezitřídaSamuel Ďurík SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB
10Dakota RedBlue Star'sMezitřídaNela Kutrová CZ.svg VD1
11Most Wanted Clever's KeepMezitřídaBarbora Říhová CZ.svg ABS
Australský ovčák (41) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
0Dracula KascaroTřída mladýchIveta Svobodová (Sněžíková) CZ.svg VD2
12Car Srdcové esoTřída mladýchLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg ABS
13Luciano Colors of the WindTřída mladýchLucie Svobodová CZ.svg ABS
14Qiao Quantum Of FallcatTřída mladýchMartin Švec CZ.svg V1, CAJC
15Damon Kascaro KascaroMezitřídaMonika Cabalková CZ.svg V1, CAC
17Gun Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg VD3
18Appledore Best World On FireTřída otevřenáAlena Štěpánková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
19Astral Dust Emilia MariaTřída otevřenáLucie Mazánková CZ.svg VD
20Cheyenne All In One FallcatTřída otevřenáŠárka Markytánová CZ.svg ABS
21Impuls HalibaTřída otevřenáJan Galata CZ.svg V4
22Miwok Smart is Art FallcatTřída otevřenáMartin Švec CZ.svg V2, r.CAC
23Numunuu Gooseberry FallcatTřída otevřenáVáclav Jílek CZ.svg ABS
24X'Men Srdcové esoTřída otevřenáLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg ABS
25Zippo Cofi Capito Moonbaby´sTřída otevřenáJana Prokešová CZ.svg V3
26Bunns Junior Niké Dogs stationTřída šampionůVáclav Jilek CZ.svg ABS
27Curacao Cofi CapitoTřída šampionůPetr Prokeš CZ.svg ABS
28Japresis M. Jackson FallcatTřída šampionůZuzana Nevolová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
29Jurášek Srdcové esoTřída čestnáLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg ABS
30Elegance KascaroTřída mladýchKateřina Mašindová Johnová CZ.svg V2
31Flower By Niké Dogs stationTřída mladýchVáclav Jilek CZ.svg ABS
32Heidy Cofi CapitoTřída mladýchJana Prokešová CZ.svg VD
33Lime Juice Puella FeraTřída mladýchNikola Macečková CZ.svg VD
34Lots of Love Damani DreamTřída mladýchEliška Schühlerová CZ.svg VD4
35Oconee Alaska Aurora FallcatTřída mladýchVeronika Follaufová CZ.svg V3
36Qiao GoldenEye FallcatTřída mladýchMartin Švec CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
37Zora Emily BohemiaTřída mladýchMartina Pokorná CZ.svg VD
38Abby u Dvou obrůMezitřídaKateřina Mašindová Johnová CZ.svg V3
39Bee My Pasing Legend Noční zátokaMezitřídaVeronika Pešková CZ.svg ABS
40Greys Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg V2, r.CAC
41Magic Voodoo EisenMezitřídaLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg ABS
42Melissa Šťastný koutekMezitřídaJana Homolová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
43Amiable Gingin Bamuno'sTřída otevřenáEliška Schühlerová CZ.svg ABS
44Astraia von HopschodieTřída otevřenáLucie Morgensternová CZ.svg ABS
45Belle Artemis ex SilesiaTřída otevřenáZuzana Osinová CZ.svg V2, r.CAC
46Dream Come True Carcassonne TolugoTřída otevřenáHana Suderová CZ.svg V1, CAC
47Enjoy Zelené návršíTřída otevřenáEva Paďourková CZ.svg V3
48Memphis Belle z LodiceTřída otevřenáPetr Broukal CZ.svg ABS
49Amiable Anastasia Of AmaranthvilleTřída šampionůMarie Pešková CZ.svg ABS
50Cristina Rose Briarga CrewTřída šampionůJan Tomanec CZ.svg ABS
51Lumbee Amore Mio FallcatTřída šampionůTereza Kvasničková CZ.svg V1, CAC, CACIB
52Airin Cream CaramelTřída veteránůNikol Kodrlová CZ.svg V1, BOV
Bearded kolie (12) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
53JUBILEE DIAMOND BALDSLOWTřída mladýchLucie Náplavová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
54Marigold Emiel Regis Emiel RegisTřída mladýchMartina Müllerová CZ.svg ABS
55Angus McKay TullibeardieTřída otevřenáTereza Brožová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
56Dynamit VanilkaTřída otevřenáDana Volková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
57My Dream Mascotte Z Domu EtnyTřída otevřenáGabriela Cimrmanová CZ.svg V3
58Tv VanilkaTřída veteránůDana Volková CZ.svg V1, BOV
59British Spirit TullibeardieTřída mladýchDana Volková CZ.svg V1, CAJC
60First Lady KasiteritMezitřídaHana Nikodýmová CZ.svg V3
61Happy Angel NobilityMezitřídaLucie Náplavová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
62Prague Roxy De ChesterMezitřídaIvo Jennel CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
63Explosion of love AnarinyaTřída otevřenáJaroslava Hammerbauerova CZ.svg ABS
64Lärkängen's Get Your Shine OnTřída šampionůTereza Brožová CZ.svg VD1
Beauceron - černý s pálením, harlekýn (8) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
65Kairos Mocca z Babanovho vrškaMezitřídaHana Motyčková CZ.svg V1, CAC
66Fort z DorkyTřída otevřenáZuzana Rozsypalová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
67Gucci l`Ami NoirTřída šampionůAlena Uhlíková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
68Camayenne GitigaroTřída mladýchKateřina Lacinová CZ.svg ABS
69Femme Fatale Carský klenotTřída mladýchDenisa Zimová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
70Beckie Grace z PardubicTřída otevřenáPetra Nevludová CZ.svg ABS
71Delli Secret of Black AngelsTřída otevřenáSoňa Moravčíková CZ.svg ABS
72Elischka Carský klenotTřída otevřenáKarolína Kaledus CZ.svg ABS
Belgický ovčák - Groenendael (6) / Rozhodčí: Ivana Němečková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
73Cleo Caesar Hvězdná lagunaMezitřídaDavid Šámal CZ.svg ABS
74Hatch Black MorionMezitřídaŠtěpánka Halmová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
75Gatz Black CallistopeiaTřída otevřenáMartina Krátká CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
76Blue Bluma BriBiaDaiMezitřídaIva Baráková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
77Clea Anitea Hvězdná lagunaTřída otevřenáAlena Hudáková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
78Vampire´s Smile z KovárnyTřída šampionůAndrea Pavlíčková CZ.svg V1, CAC
Belgický ovčák - Malinois (10) / Rozhodčí: Ivana Němečková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
79Dymytry Sammar BohemiaMezitřídaPetra Kůrová CZ.svg VD1
80Rodin v.d. VaardekenshoeveTřída otevřenáZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
81Balkan Sammar BohemiaTřída šampionůMarie Terzievová CZ.svg V2, r.CAC
82Dante Inkognito Kawai KaitoTřída šampionůPavlína Šrámková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
83WICHITA KwanahTřída dorostuZuzana Mrňáková CZ.svg VN1
84Raima de la Lignée RoyaleTřída mladýchZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
85Duffy Sammar BohemiaMezitřídaMarie Terzievová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
86Issy Odyssea Kawai KaitoTřída otevřenáPavlína Šrámková CZ.svg V1, CAC, CACIB
87Persecora KwanahTřída otevřenáKarin Gálová CZ.svg V2
88Lana KwanahTřída veteránůZuzana Mrňáková CZ.svg V1, BOV
Belgický ovčák - Tervueren (5) / Rozhodčí: Ivana Němečková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
89A King of Trouble LukateriTřída otevřenáBohuslav Cimbalník CZ.svg VD1
90Wait a sec! z KovárnyTřída pracovníVlasta Hofírková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
91Weed z KovárnyTřída otevřenáHana Pisarčíková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
92Hermione-T del Colle OmbrosoTřída šampionůrodina Kazmercikova CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
93Unai Unique z KovárnyTřída veteránůAndrea Pavlíčková CZ.svg V1, BOV
Bílý švýcarský ovčák (13) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
94Highlander Artay of HighlandTřída mladýchYveta Večeřová CZ.svg V1, CAJC
95LARGO LUMINOUS STAR Royal DignityMezitřídaHana Berková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
96Ozzy Kay OD SEMBERIJEMezitřídaLucie Kopečná CZ.svg V3
97Viking King z Ranče MontaraMezitřídaZuzana Chlaňová CZ.svg V2, r.CAC
98Big Shot Fenix White EssenceTřída otevřenáJiří Czislinský CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
99Hillary Artay of HighlandTřída mladýchMarkéta Ryndová CZ.svg V1, CAJC
100Carrie Moravia Snow FlakeMezitřídaMonika Dostálová CZ.svg V1, CAC
101Amazing Sura Royal LeaderTřída otevřenáRichard Majer CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
102Amie White SparrowTřída otevřenáMarek Svoboda CZ.svg V3
103Angela White SparrowTřída otevřenáMarie Drábková CZ.svg V1, CAC, CACIB
104Berta Nika-HoTřída otevřenáVěra Caudrová , Veronika Múčková CZ.svg ABS
105Elsey DonnevaraTřída otevřenáMartina Zedová CZ.svg ABS
106Sassey Star z Ranče MontaraTřída otevřenáAnna Krymova CZ.svg ABS
Bobtail (6) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
107Claudius Karina BohemiaMezitřídaMarta Zezulová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
108Rowley Picot Modrý kaňonMezitřídaLenka Kyzlinková CZ.svg V2, r.CAC
109Dance The Night Away Shaggy BeautyTřída otevřenáNikoletta Zsemlye HU.svg V1, CAC, r.CACIB
110Monika Sahurity OES1289Třída mladýchMonika Sahurity AT.svg ABS
111Blancas Las Arenas Shero WooTřída otevřenáNikol Hajmonová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
112Quendolina Modrý kaňonTřída otevřenáBlanka Hanusová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
Border kolie (42) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
113Ari Dusty Bella Jork MoraviaTřída mladýchRobert Luzar CZ.svg VD2
114Be Darkside of Be OrlicaTřída mladýchMarek Urda CZ.svg V1, CAJC, BOJ
115Arnošt HaansáciMezitřídaMartina Bartošová CZ.svg V3
116BlackBerry Kiss of PandaMezitřídaRadka Folvarčíková Richard Vajdík CZ.svg V2, r.CAC
117Broadmeadows Great PretenderMezitřídaMilana Stupková CZ.svg VD4
118Xander Cage at Wendigo´s WindMezitřídaHana Nováková CZ.svg V1, CAC
119Arthos Destiny of a ChampionTřída otevřenáJessica Jankových CZ.svg V4
120Belmondo Matter of the HeartTřída otevřenáJan Toufar CZ.svg ABS
121Cerberos Guardian Destiny LoveTřída otevřenáPetr Haupt CZ.svg V3
122Finley CarweraTřída otevřenáIvana Sovadinová CZ.svg V2, r.CAC
123Illusionist's Charm z ČernobílýchTřída otevřenáAnna Zatloukalová CZ.svg ABS
124Life is Fight FitminTřída otevřenáFrantišek Slepička; Gabriela Slepičková CZ.svg VD
125Lucky for You Mr. BlackTřída otevřenáAlexandra Grygarová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
126Warrior Within Sneaks Thru The Night Wedgewood'sTřída otevřenáKarolína Pincová CZ.svg ABS
127Xcellent choice JeffijaTřída otevřenáTereza Lisková CZ.svg VD
128Demolition Man Nica BohemicaTřída pracovníMonika Panznerová CZ.svg V1, CAC
129Wonder of The Heaven All I NeedTřída pracovníMichaela Šindelářová CZ.svg V2, r.CAC
130Ing Foxy FoxTřída šampionůJana Janků CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
131Ultraspeedy Foxy FoxTřída veteránůMichaela Křišťálová CZ.svg V1
132Two faces of love OF MARANNS HOMETřída mladýchLenka Vyhlídalová CZ.svg V1
133 Fantasy Meadows LegemondMezitřídaKlára Babová CZ.svg V1, CAC
134Comtess Lilly Oaklet´s dogstoryMezitřídaJana Přibylová CZ.svg ABS
135Dorothy my Star Zafa FlameMezitřídaKarolina Koucká CZ.svg V4
136Emily Bánov BellsMezitřídaEliška Šlingrová CZ.svg ABS
137Freya Astraia LegemondMezitřídaKateřina Davidová CZ.svg V3
138Hennie CarweraMezitřídaLenka Živná CZ.svg V2, r.CAC
139Zany wings JeffijaMezitřídaPetr Haupt CZ.svg V
140Adventure Of LegemondTřída otevřenáAlexandra Grygarová CZ.svg V2, r.CAC
141African Maloo From Be OrlicaTřída otevřenáPavel, Martin Skuček, Klempíř CZ.svg V
142Arrodare ArrodareTřída otevřenáLenka Svobodová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
143Beezee Matter of the HeartTřída otevřenáIvana Mašíčková CZ.svg V3
144Cassie my love Zafa FlameTřída otevřenáKarolina Koucká CZ.svg V4
145Kiara Drive FitminTřída otevřenáMarkéta Etlíková CZ.svg V
146Kynagon Malinda MeyTřída otevřenáKarolína Horčičková CZ.svg ABS
147Message in a Bottle of BordertreoweTřída otevřenáAnna Zatloukalová CZ.svg ABS
148Bond my Heart Zafa FlameTřída šampionůKarolina Koucká CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
149Call Me Orlica Gasko PrimTřída šampionůPavel Skuček CZ.svg ABS
150Yo-Yo Bohemia AlkéTřída šampionůAlexandra Grygarová CZ.svg V2, r.CAC
151 White And Black Gasko PrimTřída veteránůKlára Babová CZ.svg V1, BOV
152Rebecca Foxy FoxTřída veteránůKateřina Jírová CZ.svg ABS
153Amelia MerseyTřída čestnáKateřina Vojtěšková CZ.svg ABS
154Arrodare Moody BlueTřída čestnáLenka Svobodová CZ.svg V1
Briard - černý (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
155Levis DalidoMezitřídaBarbara Bednarek PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB
156Chanel N°1 DalidoTřída šampionůDana Novotná CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
Briard - plavý a šedý (6) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
157Love And Be Loved Moravia CampanellaTřída otevřenáPavla Firlová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
158Qashqai des Travailleurs BarbusTřída pracovníJitka Šerkopová CZ.svg V1, CAC
159Charming Hooligan Creciente EstrellaTřída šampionůLenka Lodrová CZ.svg V1, CAC
160Laurentina Badria's DarlingMezitřídaZdenka Kouřilová CZ.svg V
161Just The Way You Are Moravia CampanellaTřída otevřenáPavla Firlová CZ.svg ABS
162Love Is In The Air Moravia CampanellaTřída otevřenáPavla Firlová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Československý vlčák (16) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
163Dáin Mé vlčí jáTřída mladýchMartin Jurenka CZ.svg V1, CAJC, BOJ
164Nikita z Blatnických vinicMezitřídaRoman Smejkal CZ.svg ABS
165Akiro Kyuubi AkamaruTřída otevřenáJan Šulák CZ.svg ABS
166Allien Ice Zázrak lesůTřída otevřenáKarolína Pilzová CZ.svg ABS
167Argo del Rio FenrirTřída otevřenáMartin Šabatka CZ.svg VD4
168Esso z Rudého údolíTřída otevřenáDiana Novotná CZ.svg V3
169Justify Kassius z Molu EsTřída otevřenáKateřina Povšíková CZ.svg V2, r.CAC
170Lamborgino z Molu EsTřída otevřenáMarta Slavíčková CZ.svg V1, CAC, CACIB
171Lancelot Šedý pokladTřída otevřenáPetr Berka CZ.svg ABS
172Chaan Čono z Molu EsTřída pracovníJana Kotulánová CZ.svg V1, CAC
173Mufasa Šedý pokladTřída šampionůDominika Buriánová CZ.svg V1, CAC
174Anarchie Hlas vlkaMezitřídaPřemysl Šuster CZ.svg V2
175I'Khalessi Vlčí tlapka Vlčí tlapkaMezitřídaMarcela Vlčková CZ.svg ABS
176Ileen Bellaimy Vlčí tlapkaMezitřídaMonika Tichá CZ.svg V1
177Fadilah Corda Elizabeth LuporumTřída otevřenáTomáš Urban CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
178Legenda Moai Šedý pokladTřída šampionůRadek Kunc CZ.svg V1, CAC, CACIB
Chodský pes (14) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
187Ceasar z Vinarského SakrovaMezitřídaLucie Košárková CZ.svg V1, CAC, BOS
188Dior Rosa whiteTřída otevřenáJan Múčka CZ.svg V2
189Virgil z Dašického zátišíTřída otevřenáJana Záškodová CZ.svg V1, CAC
190Eden BryvilsárTřída veteránůMilan Dušek CZ.svg V1, BOV
191Eywa Rosa whiteTřída mladýchJiří Koutný CZ.svg VD1
192Gaira z Vrchu slávyMezitřídaMilada Dudíková CZ.svg V1, CAC
193Rogue Vita caninaMezitřídaRadmila Folwarczna Sylva Jančová CZ.svg VD2
194Angee JoladaTřída otevřenáPetr Osička CZ.svg V2, r.CAC
195Brook Atra TalpaTřída otevřenáBlanka Kašíková CZ.svg V1, CAC, BOB
196Dessire pod Všerubskou skálouTřída otevřenáJindřich Šácha CZ.svg V4
197Elodie Černá lunaTřída otevřenáZdeňka Koubíková CZ.svg V3
198Frony EimiportiTřída otevřenáSimona Hudcová CZ.svg ABS
199Ištar Vita caninaTřída šampionůRadmila Folwarczna Sylva Jančová CZ.svg V1, CAC
200Izabell z Letinské kovárnyTřída čestnáZdeňka Koubíková CZ.svg V1
Flanderský bouvier (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
179Nowak Lyra od Rytíře MalovceTřída mladýchKarolína Ježková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
180Julia Megi v.d. Dambaern HoeveMezitřídaIva Granetová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
Holandský ovčák - hrubosrstý (4) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
181Charlie Brown Woodenshoe'sTřída otevřenáPetra Černá CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
182Bardolf Vla-Maj BohemiaTřída šampionůAndrea Thömová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
183Bud An Ebo Bonremo VemsilumpaMezitřídaPetra Černá CZ.svg V1
184Bintu vom Airport FrankfurtTřída veteránůPetra Černá CZ.svg V1, BOV
Holandský ovčák - krátkosrstý (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
185Apocalypsa Hana's guardsTřída otevřenáTáňa Vozníková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
186Isabel María Luisa Wapini von FolgeTřída šampionůTáňa Vozníková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
Katalánský ovčák - dlouhosrstý (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
201Helios Pico del Somni CatalaMezitřídaMarie Jará CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
Kolie dlouhosrstá (11) / Rozhodčí: Ivana Němečková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
202Aiden Black z HradešínaMezitřídaAleš Všetečka CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
203Diamond Black Bohušova VrchuMezitřídaKrzysztof Zieba PL.svg ABS
204Ryan Blue Zátoka snůTřída otevřenáDana Nývltova CZ.svg ABS
205Fridens DusseldorfTřída šampionůAleš Všetečka CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB
206Blackberry z HradešínaTřída mladýchJiří Sejbal CZ.svg V1, CAJC, BOJ
207Hortensie Hot Kiss AndromaTřída mladýchMiroslava Duchoňová CZ.svg V4
208ILLUSION OF PERFECTION of EMIBERTřída mladýchMarcela Váchová CZ.svg V2
209Satisfaction FridensTřída mladýchAleš Všetečka CZ.svg V3
210Essence of Exclusivity of EmiberTřída otevřenáMarcela Váchová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
211Nathaly LeawreyTřída otevřenáLibuše Kucková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
212Xclusive Ever AfterTřída šampionůMartina Součková CZ.svg V1, CAC
Kolie krátkosrstá (16) / Rozhodčí: Ivana Němečková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení