vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 4. 6. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením (1) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
703Hurricane Force BIGTOPMezitřídaKateřina + Jan Matějková + Zdařil CZ.svg V1, CAC
Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevní (1) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
706Smiling Happy Sandy Buballoo'sTřída otevřenáIrena Pavlová CZ.svg V1, CAC
Americký kokršpaněl - vícebarevní (6) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
707Rasta Rocket Black And Tan Berry'sMezitřídaPetr Tomešek CZ.svg V1
708Soprano LE R'Y DE CAMPAGNETřída otevřenáPetr Tomešek CZ.svg V1, CAC
709SUN RAY HARLEQUIN SHOWTřída vítězůMiroslava Žáčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
710Aisha Butterfly ValleyTřída otevřenáPetr Tomešek CZ.svg V1, CAC
711No No Limits Bohemia EsterTřída otevřenáMiroslava Žáčková CZ.svg V2, r.CAC
712Open All Night Bohemia EsterTřída vítězůMiroslava Žáčková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením (6) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
713Joel AndrasteTřída dorostuAlena Kořínková CZ.svg VN1
714Onyx Black PetrsTřída mladýchAndrea Machková CZ.svg V1, CAJC
715Same Kind Of Different GallinagosTřída mladýchSimona Cífková CZ.svg V1, CAJC
716Double Glow FaledoMezitřídaMartina Dvořáková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
717Bonfire Baby Big City LifeTřída otevřenáSimona Cífková CZ.svg V1
718Franceska AndrasteTřída vítězůAlena Kořínková CZ.svg V1, CAC
Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní (2) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
719Damián Viam BrakemonMezitřídaJan Grebík CZ.svg ABS
720Aevin AderitoTřída mladýchJitka Tománková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
Anglický kokršpaněl - vícebarevní (4) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
721Yofred z Horní LipkyTřída otevřenáJana Švancarová CZ.svg V1, CAC
722Ylenn z Horní LipkyTřída pracovníJana Švancarová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
723Bella Mia z Horní LipkyTřída dorostuJana Švancarová CZ.svg VN1
724Kyra SimonidesTřída mladýchSimona Fišerová CZ.svg V1
Anglický špringr španěl (14) / Rozhodčí: Renáta Tetřevová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
725Hancock Dotty DogsTřída mladýchPavlína Stuchlíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
726Noby z Jindřichovských lukTřída mladýchRadka Kobylková CZ.svg V2
727Argus Modraszek z Leśnej Gromady (FCI)Třída otevřenáRenáta Cimburková CZ.svg V1
728Chris z Vítkova dvoraTřída pracovníKlára Kaláčková CZ.svg V1
729Timy Bohemia JewelleryTřída vítězůPetra Golinovská CZ.svg V1, CAC, NV
730For Your Eyes Only RoqfollyTřída veteránůEva Madziová CZ.svg V1, BOB, BOV
731Fergie RuthlessTřída mladýchEva Madziová CZ.svg V1, CAJC
732Lady Jane Fenix WingsTřída mladýchRenáta Cimburková CZ.svg V2
733Nessy z Jindřichovských lukTřída mladýchKlára Kaláčková CZ.svg V3
734Netty z Jindřichovských lukTřída mladýchRadka Kobylková CZ.svg VD4
735Akae Beka AdelvilleMezitřídaErika Drkošová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
736Majda z Jindřichovských lukTřída otevřenáRadka Kobylková CZ.svg V1, CAC
737Allisa z Chlumeckých lukTřída pracovníJaroslav Bryksí CZ.svg V1
738Gira Bohemia JewelleryTřída veteránůPetra Golinovská CZ.svg V1
Clumber španěl (1) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
739HE´S ALL MIGHTY HROTHGAR´STřída mladýchMonika Podracká CZ.svg ABS
Curly Coated Retriever (2) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
740Birk Inti AnkaTřída otevřenáIvana Rindošová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
741Bianca Inti AnkaTřída otevřenáIvana Rindošová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Flat Coated Retriever (5) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
742Dreamlike Zuma CedletesTřída dorostuKamila Raiskubová CZ.svg ABS
743Follow Your Dreams GriffellaTřída dorostuAndrea Řezníčková CZ.svg VN1
744Beyond the Nature Čerešňa LipovTřída mladýchMonika Holečková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
745Fun Factory GriffellaTřída dorostuTereza Blažková CZ.svg VN1
746On My Way Cedletes Oasis of PeaceMezitřídaKamila Raiskubová CZ.svg ABS
Kooikerhondje (4) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
747Falco Charlie von Czech MeranTřída otevřenáOtomar Mach CZ.svg ABS
748Jason z Ploužnické stájeTřída otevřenáBarbora Volná CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
749Billie Rose z Kobeřických stráníMezitřídaMartina Kratochvílová CZ.svg V1, CAC
750Amber‘s Angel Serenity HillTřída otevřenáAlena Vková CZ.svg V1, CAC, BOS
Labradorský retriever (18) / Rozhodčí: Renata Cepková / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
751WIZARD OF THE SOLAR DREAM DivladjoTřída mladýchRadka Ulmannová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
752Crispinus Quinctius Bohemia BrasTřída otevřenáTereza Hesounová +Alena Krutská CZ.svg V1, CAC
753Dotey Dobby of Bohemia BrasTřída otevřenáZuzana Žilinská CZ.svg V2, r.CAC
754Adam od Vinického kopceTřída pracovníJan Bendl CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
755Lancelot Royal GladeTřída pracovníHelena Jahn CZ.svg ABS
756Blueberry Los BendlosTřída mladýchDenisa Malinová CZ.svg VD
757Famous Evelina Admiral PrincessTřída mladýchJitka Povolná CZ.svg V
758Fantasy Dream Lab's KaLayTřída mladýchTereza Burdová CZ.svg VD
759Juliet Zaniah'sTřída mladýchPetra Bednářová CZ.svg V4
760Kaylee Caniwergi´sTřída mladýchLucie Pajerová CZ.svg V1, CAJC
761Versage Royal GladeTřída mladýchAlexandra a Petr Brablíkovi CZ.svg V2
762Neat Nikita Nice FriendMezitřídaMichal Sládek CZ.svg V1, CAC
763Amálie z ŽerčicTřída otevřenáOlga Jírová CZ.svg ABS
764Didjeridoo of Bohemia BrasTřída otevřenáTereza Hesounová +Alena Krutská CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
765Annie Sidův dvůrTřída pracovníRenáta Zapletalová CZ.svg VD3
766Mystery Mia Nice FriendTřída pracovníMartin Luňák CZ.svg V2, r.CAC
767New Star Nyra Royal GladeTřída pracovníZuzana Šindlerová CZ.svg V1, CAC
768Coffie BenisonTřída vítězůPetra Bednářová CZ.svg V1, CAC
Lagotto romagnolo (13) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
769Gianduiotto SolipseTřída mladýchJana Typlová CZ.svg V1, CAJC
770Rino Rufino FoogelMezitřídaJana Kadnárová SK.svg V1, CAC, BOB, NV
771Ermes Valle dei MediciTřída otevřenáŠirín Ribatyová CZ.svg V1, CAC
772Laki´s Pride Lamone at SolipseTřída otevřenáMarie Kočandrlová CZ.svg V2
773Dior GleskaTřída veteránůJana Kadnárová SK.svg V1, BOV
774Cassie TonibellTřída dorostuRenata Hernová CZ.svg VN1
775Bayla Bernadette RibatyTřída mladýchLucie Mrázová CZ.svg V3