vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

KVP s KV - belgický a bruselský grifonek, brabantík - 3. 7. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI IX.
Belgický grifonek (11) / Rozhodčí: Ildikó Melichová / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1Maxim TamagučiTřída mladýchJakub Synek CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, Klubový vítěz mladých
2 Gilderoy Lockhard KribensisMezitřídaMartina Čermáková CZ.svg VD1
3Eužen von AntoanetTřída otevřenáLibuše Křikavová CZ.svg D
4Hollywood TamagučiTřída otevřenáPavla Zůbková CZ.svg VD1
5Bisquit Los LumposTřída čestnáBarbora Kadeřábková CZ.svg VD1
6Grace od Hunkovského rybníkaTřída mladýchMiroslava Šikulová CZ.svg V1, CAJC
7Bellamy z Broučkovy zahradyTřída otevřenáIlona Kupčíková CZ.svg ABS
8Ebony Los LumposTřída otevřenáBarbora Kadeřábková CZ.svg V1, CAC
9Ibrixie Malý poutníkTřída otevřenáRadka Pospíšilová CZ.svg VD2
10Hebi Debi My Life TamagučiTřída vítězůEva Fialová CZ.svg V2, r.CAC
11Shadow Of The Deep Mont ArwenTřída vítězůPetra Ulrychová CZ.svg V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
Brabantík (35) / Rozhodčí: Ildikó Melichová / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
12Asterix Ari Red WingsTřída mladýchStanislava Sokolovská CZ.svg VD3
13He's Puss in Boots too much loveTřída mladýchLucia Baloghova CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, Klubový vítěz mladých
14KOSMO too much loveTřída mladýchEliska Kovarikova CZ.svg VD4
15Mi Anusually Perfect Lion Te AmoTřída mladýchKamila Nevšímalová CZ.svg ABS
16Zorro Petrův pesTřída mladýchRomana Otradovská CZ.svg V2
17Alf z Broučkovy zahradyTřída otevřenáRadka Svačinová CZ.svg VD1
18All For Me Of Legends HeartTřída otevřenáIlona Kupčíková CZ.svg ABS
19Challigerry TamagučiTřída otevřenáEliška Vlčková CZ.svg VD2
20Theodor ShevilanTřída otevřenáKateřina Dušková CZ.svg VD3
21Josch Bohemia HapetTřída čestnáMagdalena Hochfeld CZ.svg V1
22WOODY Dog-LomeTřída veteránůPetra Ulrychová CZ.svg ABS
23Ermine Goldie RedTřída štěňatDarja Nezvalová CZ.svg VN2
24Thea Modrý dukátTřída štěňatKateřina Dušková CZ.svg VN1
25Amy Lovely Black OstravaTřída dorostuJaroslav Šimčík CZ.svg N2
26Galaxie z Kamenické tvrzeTřída dorostuKateřina Šavrdová CZ.svg VN1
27Rozárka od FifinkyTřída dorostuJitka Turková CZ.svg N3
28Azaliya Ari Red WingsTřída mladýchStanislava Sokolovská CZ.svg VD4
29Dreamy for Mont Arwen z Broučkovy zahradyTřída mladýchPetra Ulrychová CZ.svg V2
30Jili Malý poutníkTřída mladýchLeona Malá CZ.svg VD
31 Sarrah Modrý dukátTřída mladýchKateřina Dušková CZ.svg V3
32Untamed Queen Corsairey CaschTřída mladýchMarta Kozáková CZ.svg V1, CAJC, BOS, Klubový vítěz mladých
33Amálka od Kamenného stávkuMezitřídaMarkéta Sudová CZ.svg V1, CAC, Klubový vítěz
34Claudie Bruselský klenotMezitřídaRomana Otradovská CZ.svg D
35Emilly Wallmia BohemiaMezitřídaNikola Gärtnerová CZ.svg VD
36Love Ulli Puppy TamagučiMezitřídaEva Fialová CZ.svg V3
37Natálka od FifinkyMezitřídaJitka Turková CZ.svg VD
38Pearl Black Modrý dukátMezitřídaKateřina Dušková CZ.svg V4
39Yosephine Francouzská lilieMezitřídaBarbora Kadeřábková CZ.svg V2, r.CAC
40Zuzanka Francouzská lilie Francouzská lilieMezitřídaŠárka Pšondrová CZ.svg VD
41Karamelka Modrý dukátTřída otevřenáKateřina Dušková CZ.svg V1, CAC
42Sonata Arctica Corsairey CaschTřída otevřenáIlona Kupčíková CZ.svg ABS
43Eliška od FifinkyTřída vítězůJitka Turková CZ.svg V3
44Mdac's Lady LaylaTřída vítězůMagdalena Hochfeld CZ.svg V1, CAC
45Mon Ami Zvezdnyj AliansTřída vítězůLucia Baloghova CZ.svg V2, r.CAC
46Ella-Milia TamagučiTřída veteránůVěra Kaňáková CZ.svg V1, BOV
Bruselský grifonek (19) / Rozhodčí: Ildikó Melichová / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
47DÁITHÍ Weru BellátrixTřída mladýchIrena Šamšulová CZ.svg VD1
48Cesmínek z KornoutkuTřída otevřenáAnna Štarhová CZ.svg V2, r.CAC
49Desperado too much loveTřída otevřenáLucia Baloghova CZ.svg V1, CAC, BOS, Klubový vítěz
50Keanu Reeves Corsairey CaschTřída vítězůIlona Kupčíková CZ.svg ABS
51Anuscha Anna Corsairey Casch Corsairey CaschTřída dorostuIlona Kupčíková CZ.svg ABS
52DiDi Dream Come True Mont ArwenTřída dorostuDana Pluhařová CZ.svg VN1
53Bugs Mont ArwenTřída mladýchPetra Ulrychová CZ.svg V2
54Fialka Paulla GangTřída mladýchPavla Zůbková CZ.svg VD
55Ici Pici too much loveTřída mladýchLucia Baloghova CZ.svg V1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých
56Pindruše od FifinkyTřída mladýchJitka Turková CZ.svg V3
57Zarra Petrův pesTřída mladýchRenata Dohnalová CZ.svg V4
58Cler Bruselský klenotMezitřídaRomana Otradovská CZ.svg VD2
59Maruška Brumbálková od FifinkyMezitřídaJitka Turková CZ.svg V1, CAC
60Colleen Paulla GangTřída otevřenáZuzana Gronesová CZ.svg V2
61Dorotka Paulla GangTřída otevřenáPavla Zůbková CZ.svg V3
62Elfrída z KornoutkuTřída otevřenáKlára Mráčková CZ.svg ABS
63Jedda MawpetTřída otevřenáJitka Zatopkova CZ.svg V1, CAC
64Quick Lady Petrův pesTřída otevřenáBohumila Huňková CZ.svg ABS
65Baruška od Hunkovského rybníkaTřída vítězůMarcela Macíková CZ.svg V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
Zpět na detail výstavy