vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Speciální - belgický a bruselský grifonek, brabantík (přesun z 2020) - 2. 7. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI IX.
Belgický grifonek (11) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1Apollo Bohemia CharlottMezitřídaMonika Vyležíková CZ.svg V1, CAC
2Hollywood TamagučiTřída otevřenáPavla Zůbková CZ.svg V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
3Bisquit Los LumposTřída čestnáBarbora Kadeřábková CZ.svg V1, BOS
4Grace od Hunkovského rybníkaTřída mladýchMiroslava Šikulová CZ.svg D
5ESME Wallmia BohemiaMezitřídaJana Zápotocká CZ.svg ABS
6Yashma Aleta BoksMezitřídaMarta Bůžková CZ.svg DIS
7Bellamy z Broučkovy zahradyTřída otevřenáIlona Kupčíková CZ.svg ABS
8Ebony Los LumposTřída otevřenáBarbora Kadeřábková CZ.svg V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy
9Ibrixie Malý poutníkTřída otevřenáRadka Pospíšilová CZ.svg V2, r.CAC
10Rozárka z Písecké brányTřída otevřenáKvěta Davídková CZ.svg VD3
11Shadow Of The Deep Mont ArwenTřída vítězůPetra Ulrychová CZ.svg V1, CAC
Brabantík (34) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
12Asterix Ari Red WingsTřída mladýchStanislava Sokolovská CZ.svg VD3
13He's Puss in Boots too much loveTřída mladýchLucia Baloghova CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých
14KOSMO too much loveTřída mladýchEliska Kovarikova CZ.svg VD4
15Mi Anusually Perfect Lion Te AmoTřída mladýchKamila Nevšímalová CZ.svg V2
16Zeck Petrův pesTřída mladýchRadka Slabyhoudková CZ.svg NE
17Alf z Broučkovy zahradyTřída otevřenáRadka Svačinová CZ.svg V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
18All For Me Of Legends HeartTřída otevřenáIlona Kupčíková CZ.svg ABS
19Theodor ShevilanTřída otevřenáKateřina Dušková CZ.svg VD2
20Josch Bohemia HapetTřída čestnáMagdalena Hochfeld CZ.svg V1
21Bastien Francouzská lilieTřída veteránůKamila Nevšímalová CZ.svg V1, BOV, Vítěz speciální výstavy veterán
22WOODY Dog-LomeTřída veteránůPetra Ulrychová CZ.svg ABS
23Thea Modrý dukátTřída štěňatKateřina Dušková CZ.svg VN1
24Galaxie z Kamenické tvrzeTřída dorostuKateřina Šavrdová CZ.svg VN1
25Rozárka od FifinkyTřída dorostuJitka Turková CZ.svg VN2
26Azaliya Ari Red WingsTřída mladýchStanislava Sokolovská CZ.svg V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
27Dreamy for Mont Arwen z Broučkovy zahradyTřída mladýchPetra Ulrychová CZ.svg V4
28Jili Malý poutníkTřída mladýchLeona Malá CZ.svg D
29Sarrah Modrý dukátTřída mladýchKateřina Dušková CZ.svg V2
30Untamed Queen Corsairey CaschTřída mladýchMarta Kozáková CZ.svg V3
31 Amálka od Kamenného stávkuMezitřídaMarkéta Sudová CZ.svg VD
32Cibulinka Francouzská lilieMezitřídaKamila Nevšímalová CZ.svg V2, r.CAC
33Leia od FifinkyMezitřídaJitka Turková CZ.svg VD4
34Pearl Black Modrý dukátMezitřídaKateřina Dušková CZ.svg V3
35Yosephine Francouzská lilieMezitřídaBarbora Kadeřábková CZ.svg V1, CAC
36Karamelka Modrý dukátTřída otevřenáKateřina Dušková CZ.svg V1, CAC
37Mosku Griff Kalimba de LunaTřída otevřenáJana Zápotocká CZ.svg ABS
38Nastěnka od FifinkyTřída otevřenáVlastimil Beran CZ.svg D
39Sonata Arctica Corsairey CaschTřída otevřenáIlona Kupčíková CZ.svg ABS
40Sunny Day HanaivaTřída otevřenáMiroslava Šikulová CZ.svg D
41Winsome Rose Francouzská lilieTřída otevřenáKamila Nevšímalová CZ.svg V2, r.CAC
42Bon Fayr Francouzska LilieTřída vítězůKamila Nevšímalová CZ.svg V2, r.CAC
43Eliška od FifinkyTřída vítězůJitka Turková CZ.svg ABS
44Mdac's Lady LaylaTřída vítězůMagdalena Hochfeld CZ.svg V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy
45Mon Ami Zvezdnyj AliansTřída vítězůLucia Baloghova CZ.svg V3
Bruselský grifonek (17) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
46Jim Malý poutníkTřída mladýchJiří Heinl CZ.svg V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
47Desperado too much loveTřída otevřenáLucia Baloghova CZ.svg V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy
48Keanu Reeves Corsairey CaschTřída vítězůIlona Kupčíková CZ.svg ABS
49Anuscha Anna Corsairey Casch Corsairey CaschTřída dorostuIlona Kupčíková CZ.svg ABS
50DiDi Dream Come True Mont ArwenTřída dorostuDana Pluhařová CZ.svg VN1
51Bugs Mont ArwenTřída mladýchPetra Ulrychová CZ.svg V3
52Fialka Paulla GangTřída mladýchPavla Zůbková CZ.svg D
53FIDORKA Wallmia BohemiaTřída mladýchJana Zápotocká CZ.svg ABS
54Ici Pici too much loveTřída mladýchLucia Baloghova CZ.svg V2
55Pindruše od FifinkyTřída mladýchJitka Turková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých
56Capka GriffandaMezitřídaAlena Kocichová CZ.svg V2, r.CAC
57Maruška Brumbálková od FifinkyMezitřídaJitka Turková CZ.svg V1, CAC
58Veronica Petrův pesMezitřídaLenka Petrová CZ.svg V3
59Colleen Paulla GangTřída otevřenáZuzana Gronesová CZ.svg VD1
60Dorotka Paulla GangTřída otevřenáPavla Zůbková CZ.svg VD2
61Quick Lady Petrův pesTřída otevřenáBohumila Huňková CZ.svg ABS
62Baruška od Hunkovského rybníkaTřída vítězůMarcela Macíková CZ.svg V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy
Zpět na detail výstavy