vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Mezinárodní výstava psů všech plemen - CACIB FCI - Výsledky soutěží

21. 5. 2022
BOD (5)
1. 768 | Amelia Freya | Adelville | Jezevčík králičí - drsnosrstý | Lenka Suchá
2. 757 | HONEY HILL | Adacais Augus | Jezevčík králičí - dlouhosrstý | Silvie Růžičková
3. 796 | Mahur | z Opatovy stezky | Jezevčík standard - hladkosrstý | Klára Jandová
4. 840 | Étoile du Soir | Onyx Moravia | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Kateřina + Miroslav Novákovi
5. 834 | Fuseklička | Valentinka | Jezevčík trpasličí - drsnosrstý | Kateřina Benediktová
Junior handling 13-17 let (3)
1. 3034 | Sára | Malinová | 13 | Anglický špringr španěl
2. 3022 | Agáta | Šoltesová | 16 | Výmarský ohař
3. 3025 | Ester | Miháleková | 13 | Jack Russell Terrier
Junior handling 9-13 let (3)
1. 3007 | Jakub | Novák | 12 | Americký kokršpaněl
2. 3020 | Klaudie | Gaidova | 12 | Anglický toy terier
3. 3009 | Anna | Váchová | 12 | Kolie dlouhosrstá
Nejlepší chovatelská skupina (3)
1. 3055 | Assonanza | Dalmatin
2. 3060 | Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý
3. 3050 | Šedý poklad | Československý vlčák
Nejlepší pár psů (3)
1. 3047 | Australský ovčák | EX Srdcové eso | Dela Srdcové eso
2. 3039 | | Forrex Freddy Alfa Sirius | Fee Bee Fanny Alfa Sirius
3. 3038 | Anglický toy terier | Azzaro Candys Bohemica | Stonemeadow\'s Forget Me Not
BOD Junior (1)
1. 1040 | Lotr Legolas | Miyavi | Gordonsetr | Vlastimil Hubert
Přehlídka čestných tříd (3)
1. 925 | Bucco Di | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová
2. 148 | Of Trebons Berger | Blanc Dubstep | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
3. 719 | Electra | Ambassador Sun | Stafordšírský bullterier | Alexandra a Tomáš Macourkovi
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 316 | First Mini | Cofi Capito | Miniaturní americký ovčák | Jana Prokešová
2. 404 | Dave Darling | Quessant | Welsh Corgi Pembroke | Simona Vysočanská
3. 772 | Koldun | Siamon | Jezevčík standard - dlouhosrstý | Světlana Raabová
Soutěž o nejlepšího dorostence (3)
1. 271 | Ifigenie | z Dašického zátiší | Chodský pes | Kamila Vavřincová
2. 879 | Bright Queen Elsa | Royal Brand | Beagle | Eva Ošťádalová
3. 478 | Dellingr | zpod Chlumských hájů | Border terier | Sandra Miklínová
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 954 | Kokaviel | Roborovski | Porcelaine | Lenka Kopecká
2. 557 | Figlio Di Firenze | Bohemian Touch | Jack Russell Terrier | Barbora Soldánová
3. 217 | White And Black | Gasko Prim | Border kolie | Klára Babová
Vítěz skupiny FCI FCI I. (5)
1. 79 | Alistair\'s | Dressed to the Nines | Bearded kolie | Jan Zdařil
2. 38 | X\'Men | Srdcové eso | Australský ovčák | Linda+ Zuzana Hodová
3. 170 | Baby Bell | White Alexia | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
4. 241 | Budulínek | z Molu Es | Československý vlčák | Kamila Nováková
5. 233 | Bell\'s | Bryamico d\'oro | Briard - plavý a šedý | Jaroslaw Kaczmarek
Vítěz skupiny FCI FCI III. (5)
1. 429 | Sirius | Tipit z Hanky | Americký stafordširský terier | Hana a Luděk Březinovi
2. 614 | Flare Star | Bohemia Čoko | Skye terier | Patricie Fáreková
3. 723 | Zara | od Guvernéra | Welsh terier | Lucie Lieblová
4. 604 | Mr. Farenheit | Glengracie | Skotský terier | Milena Maršálová
5. 725 | Carlos | V.Lausitzer eck | West Highland White Terrier | Nataša Uxová
Vítěz skupiny FCI FCI IV. (4)
1. 768 | Amelia Freya | Adelville | Jezevčík králičí - drsnosrstý | Lenka Suchá
2. 757 | HONEY HILL | Adacais Augus | Jezevčík králičí - dlouhosrstý | Silvie Růžičková
3. 796 | Mahur | z Opatovy stezky | Jezevčík standard - hladkosrstý | Klára Jandová
4. 840 | Étoile du Soir | Onyx Moravia | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Kateřina + Miroslav Novákovi
Vítěz skupiny FCI FCI VI. (5)
1. 957 | Asta | Belenus od Bíliny | Posávský honič | Lenka Beutelová
2. 868 | Gála | Tornádó | Beagle | Anna Krejzková
3. 860 | Janette | Grand Grades | Basset Hound | Jana Pašková
4. 977 | JOKER | Pregowce z Jasienia | Rhodéský ridgeback | Chrobot Małgorzata
5. 945 | ASENTRA | Pangea | Malý hrubosrstý vendéeský basset | Petra Sučanská
Vítěz skupiny FCI FCI VII. (5)
1. 1053 | Artagan von | Blahud | Irský červenobílý setr | Ivana Popilková
2. 1170 | Weisup Royal Flush | at Bromhund | Výmarský ohař - krátkosrstý | Ivana Počinková
3. 1123 | Jax | z Visálku | Německý ohař krátkosrstý | Petra Cífková
4. 1024 | Prince William from | Morrison | Anglický setr | Sońa Fabová
5. 1035 | Beren | z Neřádova stavení | Český fousek hnědák | Barbora Černá Bolfíková
Vítěz skupiny FCI FCI VIII. (5)
1. 1294 | Arctic Esmé | Black Shade Lara | Flat Coated Retriever | Tereza Vaňková
2. 1217 | Double Glow | Faledo | Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením | Martina Dvořáková
3. 1461 | Jo-Bear | Fantasy Fly | Zlatý retriever | Roman Kaiml
4. 1269 | HE´S ALL MIGHTY | HROTHGAR´S | Clumber španěl | Monika Podracká
5. 1367 | Gill | Star on the Sky | Labradorský retriever | Nikola Janouškovcová
Vítěz skupiny FCI NON FCI (3)
1. 1559 | Dorota | z Klánovického lesoparku | Český horský pes | Jana Rubešová
2. 1573 | Barllon | Luck of Catherine | Moskevský strážní pes | Kateřina Čiperová
3. 1580 | Maron | Torqes | Patterdale terier | Petr Majtán
Vítěz skupiny Junior FCI FCI I. (1)
1. 228 | Uma | Bohemia Elité | Briard - plavý a šedý | Anna Pavla Mikušková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI III. (1)
1. 723 | Zara | od Guvernéra | Welsh terier | Lucie Lieblová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IV. (1)
1. 796 | Mahur | z Opatovy stezky | Jezevčík standard - hladkosrstý | Klára Jandová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VI. (1)
1. 988 | Celeste Queen Bess | Minor Bohemia | Rhodéský ridgeback | Pavla Žáčková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VII. (1)
1. 1040 | Lotr Legolas | Miyavi | Gordonsetr | Vlastimil Hubert
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VIII. (1)
1. 1461 | Jo-Bear | Fantasy Fly | Zlatý retriever | Roman Kaiml
Zpět na detail výstavy