vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - Výsledky soutěží

11. 1. 202012. 1. 2020
BOD (1)
1. Alistair\'s | Dressed to the Nines | Bearded kolie | Jan Zdařil | 76
Junior handling 13-17 let (3)
1. Anna Nováková | 16 let | Americký kokršpaněl | 5088 | 30
2. Agáta Šoltesová | 13 let | Výmarský ohař krátkosrstý | 7115 | 27
3. Karolína Fárková | 16 let | Pointer | 827 | 29
Junior handling 9-13 let (3)
1. Ester Miháleková | 11 let | Jack Russell teriér | 15 | 207
2. Jakub Novák | 10 let | Americký kokršpaněl | 18 | 5088
3. Justina Tomanová | 13 let | Jezevčík | 11 | 7522
Nejlepší chovatelská skupina (5)
1. Skar-Line colour range | Anglický kokršpaněl | Ladislav Škarek | 7555 | 7
2. Merylic | Welššpringršpaněl | Marie Uhrová | 6400 | 3
3. Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová | 1373 | 5
4. Kelečský poklad | Chesapeake Bay Retriever | Soňa Sehnalíková | 1063 | 1
5. Targaryen Fire | Nova Scotia Duck Tolling Retriever | Veronika Čížek Marková | 984 | 6
Nejlepší pár psů (5)
1. Rockstar Danitty | Rufus Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý | Lucie Svobodová | 566 | 7
2. Flare Kní-York z Tržiště | Orlando House of Softy | Irish Soft Coated Wheaten Terrier, | Petra Šubertová | 818 | 8
3. Borzos Puli Pestimrei Baba | FeketeDiós Dingó | Puli - černý | Kateřina Jaňourová | 6872 | 4
4. Amálka z Drválovského revíru | Aron z Drválovského revíru | Irský červenobílý setr | Jana Sedláková | 5389 | 3
5. Southjack Ghiaccio Bollente | Rough Jacks Betty Boop | Jack Russell Terrier | Zuzana Slánská | 1108 | 10
Vítěz skupiny Junior FCI I. (1)
1. Glenn Miller | Shaggy Edition | Bobtail | Eleonóra Jamborová | 182
Vítěz skupiny Junior FCI III. (1)
1. Fancy Pants | Pants | Jack Russell Terrier | Kateřina Kaňová | 662
Vítěz skupiny Junior FCI IV. (1)
1. Elegant Elishka | Úplňku | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Stanislav Chrpa | 998
Vítěz skupiny Junior FCI VI. (1)
1. CALLISTO DI | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová | 1040
Vítěz skupiny Junior FCI VII. (1)
1. Daiquiri | Daisy Rain | Irský setr | Petra Divilová | 1175
Vítěz skupiny Junior FCI VIII. (1)
1. Beauty Lord | Skar-Line Colour Range | Anglický kokršpaněl - vícebarevní | Ladislav Škarek | 1361
Vítěz skupiny Junior NON FCI (1)
1. Edward|de Beatrix Bohemica | Americký bezsrstý terier | Lucie Pokorná | 1641
Vítěz skupiny FCI I. (5)
1. Alistair\'s | Dressed to the Nines | Bearded kolie | Jan Zdařil | 76
2. X\'Men | Srdcové eso | Australský ovčák | Linda+ Zuzana Hodová | 29
3. Call Me Orlica | Gasko Prim | Border kolie | Pavel Skuček | 241
4. History | Šedý poklad | Československý vlčák | Michal Tuhela | 306
5. Lara | Via Rivendall | Polský ovčák nížinný | Barbara Bruns | 430
Vítěz skupiny FCI III. (5)
1. Flare Kní-York | Tržiště | Irish Soft Coated Wheaten Terrier | Petra Šubertová | 653
2. Just My Shelly | Star West | West Highland White Terrier | Monika Střítecká | 840
3. Givenchy | Angel´s Fantasy | Yorkšírský terier | Alena Bystrianská | 852
4. Fancy Pants | Pants | Jack Russell Terrier | Kateřina Kaňová | 662
5. BFF | Skyglows | Americký stafordširský terier | Kinga Ryšánková | 558
Vítěz skupiny FCI IV. (5)
1. Nathan | Poschingeru | Jezevčík standard - hladkosrstý | Jana Kümmelová | 932
2. Nadig | Elimar Doubrava | Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý | Lenka Pytlounová | 953
3. Láska | Vitoraz | Jezevčík trpasličí - drsnosrstý | Jan Bušta | 987
4. Orchestra | Toklarama\'s | Jezevčík králičí - dlouhosrstý | Klára Miketová | 883
5. Yaro | von Rauhenstein | Jezevčík standard - drsnosrstý | Dieter Engel | 921
Vítěz skupiny FCI VI. (5)
1. Diamond Edition Tayo | Tsavos Hunter | Rhodéský ridgeback | Tanyeli Lisa | 1088
2. CALLISTO DI | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová | 1040
3. Augustin | Piece of Love by Martina | Porcelaine | Martina Trojková | 1065
4. Knick - Knack | Tergyan | Beagle | Anna Krejzková | 1022
5. Pocahontas | Queen\'s Hermelín | Basset Hound | Věra Křížová | 1010
Vítěz skupiny FCI VII. (5)
1. Cyrrus | z Lesa Královce | Malý münsterlandský ohař | Pavla Vebrová | 1230
2. Rockstar | Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý | Lucie Svobodová | 1227
3. Zephyre Maya | Redweed | Irský setr | Robert Brauner | 1178
4. Amálka | z Drválovského revíru | Irský červenobílý setr | Jana Sedláková | 1166
5. Sheilla | Morrison | Anglický setr | Sońa Fabová | 1131
Vítěz skupiny FCI VIII. (5)
1. X-Clusive | Sant Tulip | Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní | Ivo + Drahomíra Koneční | 1355
2. Captain America | Primaluce | Labradorský retriever | Pavel Mazur | 1450
3. Cedrik | Idol Bohemia | Welššpringršpaněl | Jan Pfauser | 1559
4. San Gillio | Solipse | Lagotto romagnolo | Michaela Zátopková | 1502
5. Avengers Bolt | Lovely Red Luck | Nova Scotia Duck Tolling Retriever | Petra Bečková | 1530
Vítěz skupiny NON FCI (5)
1. Jesenka | Dakam | Český strakatý pes | Kateřina Milbachová | 1668
2. Attila | Angel Waghond | Boerboel | Roman Peš | 1655
3. Thunderheart Tiger | Illyrian Peja Perita | Deltari Ilir | Monika Ludvíčkova | 1673
4. Barllon | Luck of Catherine | Moskevský strážní pes | Kateřina Čiperová | 1692
5. Edward | de Beatrix Bohemica | Americký bezsrstý terier | Lucie Pokorná | 1641
BOD Junior (1)
1. CALLISTO DI | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová | 1040
Přehlídka čestných tříd (5)
1. JURÁŠEK | Srdcové eso | Australský ovčák | Linda+ Zuzana Hodová | 38
2. Gira | Illův dvůr | Německý ohař krátkosrstý | Eva Illová | 1274
3. ALBERT EINSTEIN | MonaChristie | Bearded kolie | Jan+ Pavla Zdařil + Machackova | 80
4. Arya | Targaryen Fire | Nova Scotia Duck Tolling Retriever | Veronika Čížek Marková | 1540
5. Audrey | Mešinské hájovny | Pointer | Zlata Zajícová | 1286
Soutěž o nejlepší štěně (5)
1. Quo Vadis | Toklarama\'s | Jezevčík králičí - dlouhosrstý | Klára Miketová | 866
2. Claudius | Karina Bohemia | Bobtail | Marta Zezulová | 181
3. Léthé | Bismilláhi | Zlatý retriever | Kateřina Kolečářová | 1592
4. Violette | Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý | Tereza Kološova | 1197
5. Casanova | Diamond Rush | Australský ovčák | Veronika Pavlíková | 16
Soutěž o nejlepšího dorostence (5)
1. QWINIA | Diamond in the heart | Iveta Schejbalová | 1603
2. Adebayor of | Black Seals | Vendula Linková | 725
3. Hugo Boss | Obsidian Bohemia | Kateřina Vrzalová | 893
4. Yonass | od Berounky | Petra Bínová | 1004
5. Aiden Black | Hradešína | Aleš Všetečka | 345
Soutěž o nejlepšího veterána (5)
1. ATILLIO DI | Assonanza | Liana Fulínová | 1050
2. Borderline Country | Ravel | Jana Janků | 212
3. Orlando | House of Softy | Petra Šubertová | 651
4. TARA CHELSEY | Donnevara | Lenka Trajová | 180
5. AERO MINOR CZECH ORIGINÁL | Radovana Dufková | 983
BIS (0)
Vítěz skupiny Junior FCI II. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI V. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI IX. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI X. (0)
Vítěz skupiny FCI II. (0)
Vítěz skupiny FCI V. (0)
Vítěz skupiny FCI IX. (0)
Vítěz skupiny FCI X. (0)
BIS Junior (0)
Zpět na detail výstavy