vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - Výsledky soutěží

11. 1. 202012. 1. 2020
BOD (1)
1. Killer King | Pipkin\'s NP | Německý špic trpasličí/Pomeranian | Patricia Nevoralová | 2315
Junior handling 13-17 let (3)
1. Agáta Šoltesová | 13 let | Whippet | 7115 | 24
2. Christine Liegl | 13 let | Čínský chocholatý pes | 7502 | 19
3. Barbora Tomanová | 16 let | Whippet | 7576 | 26
Junior handling 9-13 let (3)
1. Klaudie Gaidová | 9 let | Bišon | 590 | 4
2. Ester Miháleková | 11 let | Mops | 207 | 7
3. Jakub Novák | 10 let | Pudl | 5088 | 5
Nejlepší chovatelská skupina (3)
1. z Úplňku | Whippet | Stanislav Chrpa
2. Aura Moravia | Pudl střední - stříbrný | Eva Sedláčková
3. B.G´s Phantasia | Sibiřský husky | Barbora Grdinová
Nejlepší pár psů (5)
1. GOLEM Starobělský les | CHILLI PAMPLONE Starobělský les | Bišonek | Marcela Benešová | 269 |10
2. Isshin Go Fukasou | Suiko Go Sakawagou | Shikoku-Inu | Lukáš Balcar | 313 | 11
3. COTTY be free to fly Ewo | Cami make me happy Ewo | Basenji | Alena Lazarovová | 732 | 1
4. Dogarium Concon | Jasminka Lásky dar | Whippet | Simona Kosorin | 7519 | 14
5. Momomaru Go Fuen No Oka | Kenjiro Go di Casa Saporito | Akita-Inu | Jana Cagašová | 1140 | 2
Vítěz skupiny Junior FCI I. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI III. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI IV. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI VI. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI VII. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI VIII. (0)
Vítěz skupiny Junior NON FCI (0)
Vítěz skupiny FCI I. (0)
Vítěz skupiny FCI III. (0)
Vítěz skupiny FCI IV. (0)
Vítěz skupiny FCI VI. (0)
Vítěz skupiny FCI VII. (0)
Vítěz skupiny FCI VIII. (0)
Vítěz skupiny NON FCI (0)
BOD Junior (1)
1. Mayador\'s | Deal With It | Mops - béžový/stříbrný/apricot | Patrik Panýrek | 2731
Přehlídka čestných tříd (5)
1. CHILLI PAMPLONE | Starobělský les | Bišonek | Marcela Benešová | 2456
2. CHLOE PARIS | Sarah Fareh | Afgánský chrt | Blanka Molnárová | 2906
3. FattyPillow Face | z Úplňku | Whippet | Stanislav Chrpa | 3034
4. NEW CHALLENGE FOR | Orleansnow | Samojed | Marcela Luxová | 2391
5. DIAMOND BARROW | Golden Bohemica | Velký švýcarský salašnický pes | Petra Dofková | 2203
Soutěž o nejlepší štěně (5)
1. Tanami Kuro | Prima Nova | Shiba | Jana H. Svobodová | 2402
2. Limited Edition | Rhoderick Sodar | Whippet | Martina Klugarová | 2993
3. Forrest Gump | Crazy Cliff | Novofundlandský pes | Anita Vlčková | 2084
4. Nordic | Alfa Laval | Čínský chocholatý pes bez srsti | Eva Nutzová | 2495
5. Flyn | Koláčkova ranče | Italský corso pes | Radovan Koláček | 1856
Soutěž o nejlepšího dorostence (5)
1. ADELL | LuMiJa | Saluki - Perský chrt s třásněmi | Milada Jamrichová | 2979
2. Fantastica | Harmonie tlapek | Německý špic trpasličí/Pomeranian | Miluše Vlčková | 2327
3. Annabel Daphne | Angel Boneli | Pudl velký - stříbrný | Alena Strnadová | 2875
4. Collette | Cassiopea Dog | Německá doga - skvrnitá | Jana Moravcová | 2022
5. Bombastic Benedikt | Polar Beauty | Samojed | Michaela Lidáková | 2365
Soutěž o nejlepšího veterána (5)
1. BARBARELLA | Mystic Love | Bišonek | Tereza Minaříková | 2457
2. ANDREAS | Údolí Kazničova | Bernský salašnický pes | Lucie Lagová | 1772
3. AURORA OF NORD | Inditarod | Aljašský malamut | Ivana Lysáková | 2240
4. CHICO | Čertova stěna | Čínský chocholatý pes bez srsti | Jarmila Jurová | 2508
5. LEJLA | Strážců hor | Svatobernardský pes - krátkosrstý | Milan Plundra | 2154
BIS (1)
1. Alistair\'s |Dressed to the Nines | Bearded kolie | Jan Zdařil | 76
Vítěz skupiny Junior FCI II. (1)
1. Rashmi | Alarm Beskyd | Knírač střední - pepř a sůl | Lenka Fajkusová | 1925
Vítěz skupiny Junior FCI V. (1)
1. Ice Age\'s | Pay Day at Inditarod | Aljašský malamut | Ivana Lysáková | 2234
Vítěz skupiny Junior FCI IX. (1)
1. Mayador\'s | Deal With It | Mops - béžový/stříbrný/apricot | Patrik Panýrek | 2731
Vítěz skupiny Junior FCI X. (1)
1. Faipi La Vie Rose | Czech Spring | Whippet | Hana Pekaříková | 3019
Vítěz skupiny FCI II. (5)
1. Gallileo | Eref | Novofundlandský pes | Markéta Porkert | 2088
2. Mystyle | Local Hero | Anglický buldok | Lucie Nováková | 1722
3. Oh My Love | du Haut Cusse | Knírač malý - černostříbřitý | Michala Šindelářová | 1894
4. One and Only | Alarm Beskyd | Knírač střední - pepř a sůl | Lenka Fajkusová | 1928
5. Linda | Bermondo Bohemia | Bernský salašnický pes | Kateřina Ouřadová | 1801
Vítěz skupiny FCI V. (5)
1. Killer King | Pipkin\'s NP | Německý špic trpasličí/Pomeranian | Patricia Nevoralová | 2315
2. Ramses | Sammantic | Samojed | Barbara Bruns | 2377
3. QUBA CALVA ABUKANTOS | Pazzda | Peruánský naháč - střední bez srsti | Jakub Antoš | 2352
4. Leave It to Me Shamanrock | Vasilyev Ostrov | Aljašský malamut | Marek Uher | 2235
5. Dar Chingiza | Laurels Brunch | Shiba | Jana H. Svobodová | 2400
Vítěz skupiny FCI IX. (5)
1. MAYBE MYSTERY MONDAK | Monwhite Star | Maltézský psík | Monika Kupicova | 2695
2. Mayador\'s | Deal With It | Mops - béžový/stříbrný/apricot | Patrik Panýrek | 2731
3. Shadow On The Wall | Starring Moravia | Pudl střední - černý | Jana a Pavel Vavrouškovi | 2860
4. Christyen | de Pompadour | Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg | Marcela Blahutová | 2715
5. Yanet | Čmoudovo srdce | Francouzský buldoček | Patricie Pente | 2611
Vítěz skupiny FCI X. (5)
1. Chuck Berry | Gandamak Slovakia | Afgánský chrt | Gabriela Vejmelková | 2897
2. Fritzens | Never Say Never at Balvert\'s | Deerhound | Žaneta Pokorná | 2924
3. Devil´s Pie | Alijamo´s | Whippet | Monika Kozánková | 3009
4. Anwell | Ledová planina | Irský vlkodav | Zdeňka Hanáková | 2948
5. Harmony | Al Zahra | Saluki - Perský chrt s třásněmi | Petra Pudová | 2989
BIS Junior (1)
1. CALLISTO DI | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová | 1040
Zpět na detail výstavy