vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - Výsledky soutěží

30. 9. 20211. 10. 20212. 10. 20213. 10. 2021
Junior handling 10- 18 let (2)
1. 12294 | Austeja | Šulcaite | 16 | Siberian Husky
2. 12290 | Laura | Baca | 1.03.2005 | Chihuahua
Nejlepší chovatelská skupina (3)
1. 12275 | Nezhnyj Hischniik | Dachshund
2. 12265 | Iz Beloy Brigady | Bílý švýcarský ovčák
3. 12271 | Rajton-Bost (FCI) | Jihoruský ovčák
Nejlepší pár psů (3)
1. 12220 | Schipperke | LOVER PASSIONATE BY AHMED BOZIEV | Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev
2. 12215 | Československý vlčák | Helel Fili Aurorae | Harpyia Praedatrix Animarum FeraLupa
3. 12225 | Australský ovčák | Docent Kascaro | Galaxy Kascaro
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 2334 | son ange gardien | de la meute d\'astérion | Beagle | milleseck coralie
2. 1312 | Dollar | Ludas Matyi | Puli - černý | Csaba Havasi
3. 2188 | PESTO MENTHE EPINARDS | DA TERRA QUENTE | Artésko-normandský basset | pedro cafe
Soutěž o nejlepšího dorostence (3)
1. 1780 | Indiana | Picollo Teckel | Jezevčík králičí - hladkosrstý | Nora Tatar
2. 1632 | Born To Be Your Wonder Woman | Born To Be | Welsh Corgi Pembroke | Alexandra Trefan Torok
3. 544 | Alderaan STAND BY ME | Alderaan | Border kolie | Joanna Madejska
Soutěž o nejlepšího veterána (1)
4. 3572 | Hashtag | Volzhskiy Arkos | Kerry blue terier | Ildikó Polgár
Vítěz skupiny FCI FCI I. (5)
1. 157 | Ron del Grifo | Ron del Grifo | Australský ovčák | Demetrio Fortugno
2. 523 | Vector Space | Reata´s | Bobtail | Sjaak & Nelleke Meijer
3. 426 | BB-8 | White Alexia | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
4. 1141 | Brassica | Wide Park | Kolie krátkosrstá | Jaroslav Bílý
5. 728 | INDIGO Dilorini | Dilorini | Briard - plavý a šedý | Marta Welminska
Vítěz skupiny FCI FCI IV. (5)
1. 2087 | Almarxils Tuatara | Almarxils | Jezevčík trpasličí - drsnosrstý | Noel Garrigós Mateo
2. 1842 | Indian vom Schwarenberg | vom Schwarenberg | Jezevčík standard - drsnosrstý | Attila Schlosser
3. 2165 | DIENGELS DENNY ROSE | DIENGEL’S | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Fabbrini Paolo
4. 1731 | DARGON BOY DEL WANHELSING | WANHELSING | Jezevčík králičí - drsnosrstý | Gabriel Pascarella
5. 1997 | Quo Vadis | Toklarama\'s | Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý | Klára Miketová
Vítěz skupiny FCI FCI VI. (5)
1. 2550 | C\' chantal berankovi | Berankovi | Poitevin | Medolago Sonia
2. 2521 | Black Majesty Superstitious | Black Majesty | Malý hrubosrstý vendéeský basset | Dea Kurjak
3. 2203 | Dandy dane | Dos sete moinhos | Basset Hound | Francesca Ghezzi
4. 2508 | SAŠA | VLČÍ POTOK | Hannoverský barvář | Petra VLCEK
5. 2543 | CHOCHOKPI | VISION QUEST | Otterhound (Vydrař) | Michael Krassnigg
Vítěz skupiny Junior FCI FCI I. (3)
1. 90 | Sweet world kitten | Sweet world | Australský ovčák | Emanuela Manessi
2. 1501 | SLAVJANKA CHARMANTE-ROCHELLE | SLAVJANKA | Šiperka | Henriikka Toikka
3. 885 | Topper-Xena v/d Vanenblikhoeve | Van de Vanenblikhoeve | Flanderský bouvier | Gerard Bruintjes
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IV. (3)
1. 2147 | Zimerbude Elisa | Zimerbude | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Philippe Meier
2. 1697 | Red Rose | Toklarama\'s | Jezevčík králičí - dlouhosrstý | Klára Miketová
3. 1924 | Elite Girl | vom Gildehauser Venn FCI | Jezevčík standard - hladkosrstý | Frank Voigt
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VI. (3)
1. 2547 | CHERRY | Arma Venandi\'s | Plavý bretaňský basset | Aleksandra Garbacz
2. 2236 | La pachanga | Teocrazia | Basset Hound | Francesca Ghezzi
3. 2689 | Girl In Trouble | Sangoma | Rhodéský ridgeback | Edyta Ossowska
Zpět na detail výstavy