vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - Výsledky soutěží

30. 9. 20211. 10. 20212. 10. 20213. 10. 2021
Junior handling 10- 18 let (0)
Nejlepší chovatelská skupina (3)
1. 12676 | Bahaticca\'s | Basenji
2. 12660 | Vaskurs | Pharaoh Hound
3. 12684 | Zuma´s | Pug
Nejlepší pár psů (3)
1. 11024 | Mäneskin | Valar Dohaeri’s | Francouzský buldoček | Carlotta Ranieri
2. 9306 | The World Is Mine | Senseo | Americká akita | heidi thomsen
3. 10017 | Samspring Fire On Fire | Samspring | Samojed | Pedro Brito
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 10193 | Jared leto | wood mark | Sibiřský husky | Aurélie valentin
2. 11917 | Jenstar\'s Muckefuck | Jenstar\'s | Pudl toy - hnědý | Jennifer Starke
3. 9944 | ONE WAY TICKET TO HELL DEL BAFFIN | DEL BAFFIN | Samojed | ALESSANDRO PERUZZI
Soutěž o nejlepšího dorostence (0)
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 10068 | Mult Ch Dorian Spring Charleen Lumiere De La Vie | Dorian Spring | Samojed | Pedro Brito
2. 11886 | Regalia Angel On Fire | Ti La Shu | Tibetský terier | Sabine & Katja Rauhut
3. 10312 | Kimberly | Vendredi 13 | Sibiřský husky | Vladimír a Iva Kinclovi
Vítěz skupiny FCI FCI I. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI IV. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI VI. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI I. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IV. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VI. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI III. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI VII. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI VIII. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI III. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VII. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VIII. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI II. (0)
Vítěz skupiny FCI FCI X. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI II. (0)
Vítěz skupiny Junior FCI FCI X. (0)
BIS (3)
1. 3031 | Metti Surprise At Glare | L\'End Show | Bedlington terier | Elena Pykhtar
2. 11390 | SHUT UP AND KISS ME | DELL\'ALBERICO | Lhasa Apso | Stefano & Franco Paolantoni & Prosperi
3. 2087 | Almarxils Tuatara | Almarxils | Jezevčík trpasličí - drsnosrstý | Noel Garrigós Mateo
BIS Junior (3)
1. 9174 | U Can Expect To Be Free | Shamanrock | Aljašský malamut | Kateřina Seidlová
2. 93 | Austrian Dream Nothing Else Matters | Austrian Dream | Australský ovčák | Philipp Harrer
3. 4728 | Ajax Hunting Magic | Hunting Magic | Německý ohař krátkosrstý | ROK PLOH
Vítěz skupiny FCI FCI V. (5)
1. 9771 | Baron Barri | DAN STAR KOM | Německý špic trpasličí/Pomeranian - oranžový | Lyudmila Komyakova
2. 10120 | KYUKIN GO | Tokaido Kensha | Shiba | Loretta Nani
3. 9908 | Quba Calva Abukantos | Pazzda | Peruánský naháč - střední bez srsti | David Gerstendörfer
4. 9095 | Naruhito | Amber Yule | Akita | Kristine Neimane
5. 9508 | Hjelme Easy Lover | Hjelme | Chow-chow - červený a ostatní | Stine Hjelme
Vítěz skupiny FCI FCI IX. (5)
1. 11390 | SHUT UP AND KISS ME | DELL\'ALBERICO | Lhasa Apso | Stefano & Franco Paolantoni & Prosperi
2. 12119 | Unstoppable Me | Gortier | Pudl velký - černý | Henna Pekkola
3. 11647 | Sunrise Dragon LION KING | Sunrise Dragon | Pekingský palácový psík | Maciej Sowiński
4. 11521 | Planet Waves Forever Young Daydream Believers | Daydream Believers | Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg | Roosens Kathleen
5. 10977 | A\'vigdors Messius | A\'vigdors | Francouzský buldoček | Patrick Borde
Vítěz skupiny Junior FCI FCI V. (3)
1. 9174 | U Can Expect To Be Free | Shamanrock | Aljašský malamut | Kateřina Seidlová
2. 9788 | Dream my EVA | DAN STAR KOM | Německý špic trpasličí/Pomeranian - oranžový | Lyudmila Komyakova
3. 9919 | Pandora | Cederikon | Peruánský naháč - velký bez srsti | Denisa Závišková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IX. (3)
1. 10911 | Fuji No hana | S Lipetskih Ozer | Čivava - krátkosrstá | Luisa Miele
2. 11595 | ZuMa’s Unique Dezign For Adeltand | Zuma’s Unique Dezign for Adeltand | Mops - béžový/stříbrný/apricot | Charlotte Nielsen
3. 11525 | Very special Bet | Nightfire\'s | Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg | Yvonne Weber
Zpět na detail výstavy