vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - Výsledky soutěží

30. 9. 20211. 10. 20212. 10. 20213. 10. 2021
Nejlepší chovatelská skupina (3)
1. 12676 | Bahaticca\'s | Basenji
2. 12660 | Vaskurs | Pharaoh Hound
3. 12684 | Zuma´s | Pug
Nejlepší pár psů (3)
1. 11024 | Mäneskin | Valar Dohaeri’s | Francouzský buldoček | Carlotta Ranieri
2. 9306 | The World Is Mine | Senseo | Americká akita | heidi thomsen
3. 10017 | Samspring Fire On Fire | Samspring | Samojed | Pedro Brito
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 10193 | Jared leto | wood mark | Sibiřský husky | Aurélie valentin
2. 11917 | Jenstar\'s Muckefuck | Jenstar\'s | Pudl toy - hnědý | Jennifer Starke
3. 9944 | ONE WAY TICKET TO HELL DEL BAFFIN | DEL BAFFIN | Samojed | ALESSANDRO PERUZZI
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 10068 | Mult Ch Dorian Spring Charleen Lumiere De La Vie | Dorian Spring | Samojed | Pedro Brito
2. 11886 | Regalia Angel On Fire | Ti La Shu | Tibetský terier | Sabine & Katja Rauhut
3. 10312 | Kimberly | Vendredi 13 | Sibiřský husky | Vladimír a Iva Kinclovi
BIS (3)
1. 3031 | Metti Surprise At Glare | L\'End Show | Bedlington terier | Elena Pykhtar
2. 11390 | SHUT UP AND KISS ME | DELL\'ALBERICO | Lhasa Apso | Stefano & Franco Paolantoni & Prosperi
3. 2087 | Almarxils Tuatara | Almarxils | Jezevčík trpasličí - drsnosrstý | Noel Garrigós Mateo
BIS Junior (3)
1. 9174 | U Can Expect To Be Free | Shamanrock | Aljašský malamut | Kateřina Seidlová
2. 93 | Austrian Dream Nothing Else Matters | Austrian Dream | Australský ovčák | Philipp Harrer
3. 4728 | Ajax Hunting Magic | Hunting Magic | Německý ohař krátkosrstý | ROK PLOH
Vítěz skupiny FCI FCI V. (5)
1. 9771 | Baron Barri | DAN STAR KOM | Německý špic trpasličí/Pomeranian - oranžový | Lyudmila Komyakova
2. 10120 | KYUKIN GO | Tokaido Kensha | Shiba | Loretta Nani
3. 9908 | Quba Calva Abukantos | Pazzda | Peruánský naháč - střední bez srsti | David Gerstendörfer
4. 9095 | Naruhito | Amber Yule | Akita | Kristine Neimane
5. 9508 | Hjelme Easy Lover | Hjelme | Chow-chow - červený a ostatní | Stine Hjelme
Vítěz skupiny FCI FCI IX. (5)
1. 11390 | SHUT UP AND KISS ME | DELL\'ALBERICO | Lhasa Apso | Stefano & Franco Paolantoni & Prosperi
2. 12119 | Unstoppable Me | Gortier | Pudl velký - černý | Henna Pekkola
3. 11647 | Sunrise Dragon LION KING | Sunrise Dragon | Pekingský palácový psík | Maciej Sowiński
4. 11521 | Planet Waves Forever Young Daydream Believers | Daydream Believers | Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg | Roosens Kathleen
5. 10977 | A\'vigdors Messius | A\'vigdors | Francouzský buldoček | Patrick Borde
Vítěz skupiny Junior FCI FCI V. (3)
1. 9174 | U Can Expect To Be Free | Shamanrock | Aljašský malamut | Kateřina Seidlová
2. 9788 | Dream my EVA | DAN STAR KOM | Německý špic trpasličí/Pomeranian - oranžový | Lyudmila Komyakova
3. 9919 | Pandora | Cederikon | Peruánský naháč - velký bez srsti | Denisa Závišková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IX. (3)
1. 10911 | Fuji No hana | S Lipetskih Ozer | Čivava - krátkosrstá | Luisa Miele
2. 11595 | ZuMa’s Unique Dezign For Adeltand | Zuma’s Unique Dezign for Adeltand | Mops - béžový/stříbrný/apricot | Charlotte Nielsen
3. 11525 | Very special Bet | Nightfire\'s | Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg | Yvonne Weber
Zpět na detail výstavy