vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - Výsledky soutěží

9. 4. 202210. 4. 2022
BOD (1)
1. 129 | BB-8 | White Alexia | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
Junior handling 13-17 let (3)
1. 2518 | Julie | Chocholatá | 14 | Australský ovčák
2. 2520 | Agáta | Šoltesová | 16 | Výmarský ohař
3. 2567 | Sára | Malinová | 13 |
Junior handling 9-13 let (3)
1. 2500 | Magda | Králová | 11 |
2. 2509 | Elen | Bartoňová | 10 | Skotský terier
3. 2513 | Lenka | Chumová | 9 | Americký bezsrstý terier
Nejlepší chovatelská skupina (3)
1. 2539 | Assonanza | Dalmatin
2. 2534 | Stříbrné Přání | Yorkšírský terier
3. 2538 | Energy of Africa | Rhodéský ridgeback
Nejlepší pár psů (3)
1. 2525 | Švýcarský honič - Bernský honič | Dulcis Cervarius (FCI) | Sophie Bencilla
2. 2526 | Australský ovčák | Docent Kascaro | Galaxy Kascaro
3. 2530 | | Brongo Bestagility | McPotter´s Creek´s Wapi in Wonderland
BOD Junior (1)
1. 502 | Molly Moon | Stjärnlidens | Jack Russell Terrier | Annie Wernman
Přehlídka čestných tříd (3)
1. 805 | Bucco Di | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová
2. 1189 | Iskar | Merylic | Welššpringršpaněl | Eva Horová
3. 768 | Benetta | z Úplňku | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Ivana Herianová
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 162 | Great Gatsby | Legemond | Border kolie | Jan Galata
2. 1107 | Morning Star | Belle Moravia | Labradorský retriever | Radka Ulmannová
3. 292 | Evita Mini | Cofi Capito | Miniaturní americký ovčák | Jana Prokešová
Soutěž o nejlepšího dorostence (3)
1. 974 | Freya Fany | Sanelle Sirrah | Výmarský ohař - dlouhosrstý | Adéla Zbavitelová
2. 280 | Drosera | Wide Park | Kolie krátkosrstá | Martina Hájková
3. 424 | Blueberry | Krásná louka | Anglický toy terier | Michaela Ouředníková
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 231 | Cindy Grey | Šedý poklad | Československý vlčák | Radek Kunc
2. 897 | Agar Akimbo | Daisy Rain | Irský setr | Zdeňka Kořínková
3. 32 | Curacao | Cofi Capito | Australský ovčák | Petr Prokeš
Vítěz skupiny FCI FCI I. (5)
1. 129 | BB-8 | White Alexia | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
2. 64 | Himalayan Heatwave | Royal Rain | Australský ovčák | Natálie Králíčková
3. 387 | Amansi Redemption for Your Love | Amansi | Welsh Corgi Pembroke | Martina Bednářová
4. 306 | Woody II. | Avax Hof | Německý ovčák - dlouhosrstý | Lenka Machalcová
5. 7 | Ares | Jašibo-ken | Australský honácký pes | Samuel Ďurík
Vítěz skupiny FCI FCI III. (5)
1. 673 | The Lion King | Stříbrné přání | Yorkšírský terier | Alena Bystrianská
2. 467 | Zoe | Star Franke | Foxterier drsnosrstý | František Polehňa
3. 460 | Hjohoo´S Hjo Light Up My Fire | HJOHOO´S | Cairn Terier | Ľubica Keberlová
4. 651 | Anabell | Žanetino srdce | Welsh terier | František Polehňa Živělová Žaneta
5. 654 | Oscar della Renta | Zackshine | West Highland White Terrier | Monika Střítecká
Vítěz skupiny FCI FCI IV. (5)
1. 730 | Kony | Star Moravia | Jezevčík standard - hladkosrstý | Zdeňka Heuslerová
2. 755 | Finik | Izumrudnaya Skazka | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Veronika Chovanculiaková
3. 753 | Beauty | Rosmery | Jezevčík trpasličí - drsnosrstý | Miloš Kašpar
4. 702 | Leclerc | Cyberdachs | Jezevčík králičí - hladkosrstý | Hana Polcrová
5. 748 | Nordan | Alfa Samuel | Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý | Adéla Sekerová
Vítěz skupiny FCI FCI VI. (4)
1. 793 | CHARDONNAY PEPSI | Černé eso | Black and Tan Coonhound | Pavla Květoňová
2. 803 | Callisto Di | Assonanza | Dalmatin | Liana Fulínová
3. 855 | Africaans Stefani | Sabjörg | Rhodéský ridgeback | Petra Švubová
4. 820 | LUCY | Nova Espera | Porcelaine | Monika Krtková
Vítěz skupiny FCI FCI VII. (5)
1. 932 | Carmenere | of Nettlefield | Maďarský ohař krátkosrstý | Leona Hulatová
2. 864 | FOXTROT | SILVER FOG | Anglický setr | Anna Cetnarowska
3. 938 | Oriona | Jana Šmídová | Malý münsterlandský ohař | Jaroslav Kehrt
4. 878 | Dixi | z Neřádova stavení | Český fousek bělouš | Jan Švančar
5. 978 | Essential Lyra | Sanelle Sirrah | Výmarský ohař - dlouhosrstý | Lenka Trčková
Vítěz skupiny FCI FCI VIII. (5)
1. 1186 | Chester | od Nežárecké tůně | Welššpringršpaněl | Eva Horová
2. 1103 | CAPRONCA GARY | CAPRONCA | Labradorský retriever | Lucie Pajerová
3. 1023 | Fast Forward | Claramand | Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní | Miloš Kašpar
4. 1171 | Orion The Black King | z Kasétek | Portugalský vodní pes | Simona Zitterbartová
5. 1207 | Frappuccino | Dorado blanco | Zlatý retriever | Roman Kaiml
Vítěz skupiny Junior FCI FCI I. (1)
1. 306 | Woody II. | Avax Hof | Německý ovčák - dlouhosrstý | Lenka Machalcová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI III. (1)
1. 502 | Molly Moon | Stjärnlidens | Jack Russell Terrier | Annie Wernman
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IV. (1)
1. 755 | Finik | Izumrudnaya Skazka | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Veronika Chovanculiaková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VI. (1)
1. 820 | LUCY | Nova Espera | Porcelaine | Monika Krtková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VII. (1)
1. 894 | Hunting Navel Conor | Mahagony Paw | Irský setr | Jana Krovozová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VIII. (1)
1. 1197 | Jo Bear | Fantasy Fly | Zlatý retriever | Roman Kaiml
Vítěz skupiny Junior FCI NON FCI (1)
1. 1247 | Boulder Dash | Leonox | Boerboel | Viktorie Zemánková
Zpět na detail výstavy