vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - Výsledky soutěží

9. 4. 202210. 4. 2022
BOD (1)
1. 1309 | Crystal | Bright Diamond | Anglický buldok | Dagmar Šebelová
Junior handling 13-17 let (3)
1. 2565 | Agáta | Šoltesová | 16 | Whippet
2. 2562 | Tereza | Stonišová | 13 | Pudl
3. 2566 | Kristýna | Palatková | 13 | Saluki - Perský chrt
Junior handling 9-13 let (3)
1. 2545 | Klaudie | Gaidova | 12 | Bišonek
2. 2542 | Sára | Soukupová | 12 | Německý špic
3. 2543 | Jakub | Novák | 12 | Pudl
Nejlepší chovatelská skupina (2)
1. 2581 | Alarm Beskyd | Knírač střední
2. 2578 | Silvery Wish | Shih-tzu
Nejlepší pár psů (3)
1. 2572 | Maltézský psík | Omg Monwhite Star | Carmidanick Coco Pop
2. 2569 | Bišonek | Golem Starobělský les | Chilli Pamplone Starobělský les
3. 2573 | Shiba | Fudzisan Ouki Kitakze | Yukisaki Kamiwaza
BOD Junior (1)
1. 1774 | American Boy | Fortune Factory | Německý špic trpasličí/Pomeranian - orangesable | Miluše Vlčková
Přehlídka čestných tříd (3)
1. 1650 | Dundee | Clark S Future | Velký švýcarský salašnický pes | Jana Běhulová
2. 2284 | Chloe Paris | Sarah Fareh | Afgánský chrt | Blanka Molnárová
3. 2213 | Denzel | Saffron Sherhy | Shih-tzu | Iveta Stehnová
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 1864 | Tara | Thai Dream Team | Thajský ridgeback | Jan Znišťal
2. 2021 | AFRODITA | Dagybe | Francouzský buldoček | Dana Čejková
3. 2254 | White Lady of | Arcanus Iliria | Pudl střední - bílý | Naděžda Klírová
Soutěž o nejlepšího dorostence (3)
1. 2358 | Bacabante | Smidt\'s | Whippet | Nikola Eliášová
2. 1742 | Arnold | Divin Bear Dog | Karelský medvědí pes | Kamil Vrubel
3. 2190 | KASPIAN PRINCE | Čínský démant | Pekingský palácový psík | Iveta Dosedělová
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 2306 | Aprelka | Lenel Slovakia | Barzoj - ruský chrt | Markéta Sousedíková
2. 1931 | Chico | Čertova stěna | Čínský chocholatý pes bez srsti | Jarmila Jurová
3. 2201 | Victory Blues Gi | Fedar | Pražský krysařík - černý s pálením | Lenka Hrubá
BIS Junior (1)
1. 1774 | American Boy | Fortune Factory | Německý špic trpasličí/Pomeranian - orangesable | Miluše Vlčková
Vítěz skupiny FCI FCI II. (5)
1. 1309 | Crystal | Bright Diamond | Anglický buldok | Dagmar Šebelová
2. 1529 | Lizzie | Quincy Etc | Německá doga - skvrnitá | Zuzana Macková
3. 1589 | VEGAS Ter’Avalon Ter’A | Ter’Avalon | Ruský černý terier | Sabina Fołta - Niedzielczyk
4. 1409 | Dark | Della Collina Del Corso | Italský corso pes | Radovan Koláček
5. 1620 | Arosh | Mahá Mudra | Tibetská doga | Libuše Rychetská
Vítěz skupiny FCI FCI V. (5)
1. 1752 | Adonis | Mysterious Angel | Mexický naháč - standardní | Kateřina Mjartanová
2. 1776 | Darsy | DAN-STAR-KOM | Německý špic trpasličí/Pomeranian - black and tan | Miluše Vlčková
3. 1863 | TOR | MY HUNTER | Švédský losí pes | David Kotora
4. 1696 | Zenith Flaming Star | Pearl River | Americká akita | Ivana Peterková
5. 1789 | Zahara Tawita | Pazzda | Peruánský naháč - střední bez srsti | Veronika Lípová
Vítěz skupiny FCI FCI IX. (5)
1. 1953 | Galadriel | Freuhartang | Čínský chocholatý pes osrstěný | Hana Bachroňová
2. 2020 | Great Gatsby | N.O. Chaos | Francouzský buldoček | Pavlína Plucnarová
3. 2143 | Omg | Monwhite Star | Maltézský psík | Monika Kupicová
4. 2253 | Unique Kiss | Arcanus Iliria | Pudl střední - bílý | Naděžda Klírová
5. 1885 | Chilli Pamplone | Starobělský les | Bišonek | Marcela a Bedřich Benešovi
Vítěz skupiny FCI FCI X. (5)
1. 2278 | Sunward Azbelltas Absolute Art | Sunward | Afgánský chrt | Kari-Anne Jacobsen
2. 2306 | Aprelka | Lenel Slovakia | Barzoj - ruský chrt | Markéta Sousedíková
3. 2341 | River Song | Můj andílek | Italský chrtík | Irena Skotálková
4. 2353 | Del Khazaris Karel ag Dalvit | del Khazaris | Sloughi | Lenka Kubová
5. 2341 | River Song | Můj andílek | Italský chrtík | Irena Skotálková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI II. (1)
1. 1329 | Fabian | Alexberns | Bernský salašnický pes | Lucie Lagová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI V. (1)
1. 1774 | American Boy | Fortune Factory | Německý špic trpasličí/Pomeranian - orangesable | Miluše Vlčková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IX. (1)
1. 2265 | Darwins son | Joy of Carinthia | Pudl velký - černý | Monika Obhlídalová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI X. (1)
1. 2368 | Whipcat Rise like a Phoenix | Whipcat | Whippet | Štěpánka Snášelová
Zpět na detail výstavy