shows.cmku.cz

/ en / RESULTS

WORLD DOG SHOW - Results of the competitipons

30. 9. 20211. 10. 20212. 10. 20213. 10. 2021
Junior handling (3)
1. 12351 | Amelia | Brój | 16 | English Pointer
2. 12322 | Ester | Miháleková | 13 | Čínský chocholatý pes
3. 12353 | VAKARE | JURKUVENAITE | 2005.03.09 | Zwergschnauzer
Best Kennel (3)
1. 12407 | Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý
2. 12448 | Caci´s | Flat Coated Retriever
3. 12268 | Jardim Imbui | Brasilian Terrier
Best Couple (3)
1. 12398 | Clumber španěl | Spice Twice HOBGOBLIN | Libell’s clussexx she-ra
2. 12390 | Airedale terier | Sunnily ROYAL TOUCH | Sunnily RISING SUN
3. 12385 | Fox Terrier Wire | RIO D\'OTTAVA BLACK MANTRA | Rio d\'ottava Tina doc skin
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 4482 | OKLAHOMA | OKLAHOMA | Italský ohař - oranžový bělouš | Milos Strizović
2. 5122 | Angel Shadow | Rosmery | Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní | Linda Eliášková
3. 5769 | Rintin Tin | z Kasétek | Portugalský vodní pes | Iveta Mihulová
Soutěž o nejlepšího dorostence (3)
1. 4809 | You Are The One That I Want | You Are | Pointer | Judit Renata Papp
2. 5771 | Pablo | z Kasétek | Portugalský vodní pes | Kateřina Podveská
3. 3572 | Hashtag | Volzhskiy Arkos | Kerry blue terier | Ildikó Polgár
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 4346 | CIE/CIB,Ch.PL-SK-CZ-LT-LV-ROM-RUS-VDH, viceWW, EW, Club Winner LV | z Ojcowskiej Doliny FCI | Gordonsetr | Benita Malicka
2. 3236 | Gayatri | Day Break | Český terier | Mariola& Pola Dziemidowicz
3. 5043 | Adonis Amaron | Four Seasons Hunique | Americký kokršpaněl - vícebarevní | Adriana Hegedusova
Vítěz skupiny FCI FCI III. (5)
1. 3031 | Metti Surprise At Glare | L\'End Show | Bedlington terier | Elena Pykhtar
2. 3001 | Curiosity Simply A Stunner | Curiosity | Australský Silky terier | Jiri Halonen
3. 3846 | Ever On Amble | Skorradals | Skye terier | Birgitta Birgisdóttir
4. 3180 | CANDY CANE | TIMAR | Bulteriér | Magdalena Zuraw-Moscicka
5. 3321 | Agria Ten Sharp | Agria | Foxterier hladkosrstý | Balint Korozs
Vítěz skupiny FCI FCI VII. (5)
1. 4998 | Wiktoria Budczenkow | Zachodniopomorski Zwiazek Kynologiczny in Poland | Výmarský ohař - krátkosrstý | Wiktoria Budczenkow
2. 4223 | Kentavros Fivos of Lucksheray | Kentavros | Anglický setr | Hans Sleegers
3. 4766 | Talisman | Avaline | Německý ohař krátkosrstý | Zlatko Jojkic
4. 4425 | Fairhaven Zenith El Primero | Fairhaven ZENITH EL PRIMERO | Irský setr | Marta Pilawa
5. 4850 | BROWNIE | Danibull | Slovenský ohař hrubosrstý | Daniel Hrežík
Vítěz skupiny FCI FCI VIII. (5)
1. 5518 | Loch Mor Broderick | Loch Mor | Labradorský retriever | Franco Barberi
2. 5796 | Claircreek Faro Do Atlantico | Claircreek | Portugalský vodní pes | Hugo Oliveira
3. 5555 | I´m Bally Black Pearl | Dashby | Labradorský retriever | Dagmar Götzová
4. 5978 | Olvinglay Soothsayer | Olvinglay | Zlatý retriever | Giovanni Monteverde
5. 5693 | Xena The Warrior Princess | Kan Trace | Lagotto romagnolo | Tomasz Kaczorek
Vítěz skupiny Junior FCI FCI III. (3)
1. 3229 | Ilonka Garex | Garex | Český terier | Gabriela van Ruiten Hajnová
2. 3585 | BALBOA ANITA | BALBOA | Kerry blue terier | ROBERTO Calloch TASSELLI Calloch
3. 3971 | MOONLIGHT BLACK SWAN | Berserker | Stafordšírský bullterier | Lukasz Kozlarek
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VII. (3)
1. 4728 | Ajax Hunting Magic | Hunting Magic | Německý ohař krátkosrstý | ROK PLOH
2. 4214 | Bourbon Whiskey | GORDON HALL | Anglický setr | Jaroslav Šeda
3. 4888 | VIS A VIS | Alive Silver | Výmarský ohař - krátkosrstý | Magdalena Sekular Luczak
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VIII. (3)
1. 5286 | Wymeswold President Nixon | Wymeswold | Clumber španěl | Pim Candel
2. 5681 | Struffoli | Rozebottel’s | Lagotto romagnolo | Katrien van Gemert
3. 5416 | Dream Daisy | od Hošťálky | Chesapeake Bay Retriever | Jana Kuchařová
Back to the show detail