shows.cmku.cz

/ en / RESULTS

Mezinárodní výstava psů Klatovy - Results of the competitipons

31. 7. 20211. 8. 2021
BOD (1)
1. 109 | Of Trebons Berger | Blanc Dubstep | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
Junior handling 13-17 years (3)
1. 2229 | Filipa Klára | Vokurková | 15 | Lagotto romagnolo
2. 2226 | Michaela | Vyšohlídová | 16 | Sheltie
3. 2227 | Nikola | Soukupová | 16 | Bílý švýcarský ovčák
Junior handling 9-13 years (2)
1. 2223 | Lenka | Prášková | 12 | Maďarský ohař krátkosrstý
2. 2252 | Rozálie | Šorejsová | 13 | Flat Coated Retriever
Best Kennel (2)
1. 2218 | z Valdštejnských lip | Rhodéský ridgeback
2. 2219 | Reiberry | Jezevčík
Best Couple (3)
1. 2207 | Americký bezsrstý terier | Guliver Pleyer Johanna\"s Dogs | Gipsie Johanna\"s Dogs
2. 2213 | Irský setr | Universe of Never-ending Adventure All Irish Gold | Adina Meda Mahogany Dream Catcher
3. 2208 | Jezevčík standard - dlouhosrstý | Bernardo Reiberry | EOS KOMETA Josephine
BOD Junior (1)
1. 15 | Car | Srdcové eso | Australský ovčák | Linda+ Zuzana Hodová
Přehlídka čestných tříd (3)
1. 545 | Bernardo | Reiberry | Jezevčík standard - dlouhosrstý | Věra Reitlová
2. 479 | Bea Native | Sallystaff | Stafordšírský bullterier | Renata Kozická
3. 201 | Fridens | Dusseldorf | Kolie dlouhosrstá | Aleš Všetečka
Soutěž o nejlepší štěně (3)
1. 536 | Hanny | Bencilla | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Ivana Herianová
2. 762 | Arrien | Ginger Destiny | Maďarský ohař krátkosrstý | Zdeňka Mučicová
3. 10 | RICARI GLANCE UP | Fallcat | Australský ovčák | Adéla Mužíková
Soutěž o nejlepšího dorostence (3)
1. 990 | Gwen | Kendy Gold | Zlatý retriever | Monika Kvítková
2. 597 | Angie | od Wanessi | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Jitka Mohelníková
3. 255 | Charleen | Zahrada dětí | Sheltie | Žaneta Lokvencová
Soutěž o nejlepšího veterána (3)
1. 31 | Bishakha Raging Bull | Fallcat | Australský ovčák | Martin Švec
2. 69 | Tv | Vanilka | Bearded kolie | Dana Volková
3. 361 | Darsy | z Elgardu | Foxterier drsnosrstý | Iva Duspivová
Vítěz skupiny FCI FCI I. (5)
1. 109 | Of Trebons Berger | Blanc Dubstep | Bílý švýcarský ovčák dlouhosrstý | Martina Trávníčková
2. 182 | Argon | od Medvědí jámy | Chodský pes | Milada Kreidlová
3. 50 | Qiao GoldenEye | Fallcat | Australský ovčák | Martin Švec
4. 6 | Silver Migaloo | Cinderella\'s Ranch | Australský honácký pes | Michaela Chárová
5. 274 | Aneira | HogWild | Welsh Corgi Cardigan | Josef Machovský
Vítěz skupiny FCI FCI III. (5)
1. 395 | Born to Win | Amfashion | Miniaturní bullterier | Pavlína Šafránková
2. 482 | Whiskey od Guvernéra | od Guvernéra | Welsh terier | Lucie Lieblová
3. 319 | Amanda | Krásná louka | Anglický toy terier | Michaela Ouředníková
4. 487 | Goldie | Bílý Hurricane | West Highland White Terrier | Václava Štenglová
5. 422 | Aronchupa | Cordis Venatore | Parson Russell Terrier | Lenka Lipčáková
Vítěz skupiny FCI FCI IV. (5)
1. 584 | Irwing | Anamsunamon | Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý | Kateřina Šafaříková
2. 574 | Hera | z Hradskej hory | Jezevčík standard - hladkosrstý | Karol Čermák
3. 538 | Princess | Star\'s Tori | Jezevčík králičí - hladkosrstý | Lada Pazderníková
4. 544 | Orthos | Amery | Jezevčík standard - dlouhosrstý | Dana Musílková
5. 595 | Garfild Simon | od Jistej skály | Jezevčík trpasličí - hladkosrstý | Jitka Mohelníková
Vítěz skupiny FCI FCI VI. (5)
1. 642 | Grace | Černé eso | Black and Tan Coonhound | Karolina Fric
2. 720 | Benjamin | od Svatohorské zvonice | Švýcarský honič - Švycký honič | Radomíra Dudlová
3. 627 | Jumble Rumble | Alikiss | Beagle | Daniela Rybaříková
4. 619 | Brux | z Romanova chovu | Bavorský barvář | Aleš Potužák
5. 614 | Janette | Grand Grades | Basset Hound | Jana Pašková
Vítěz skupiny FCI FCI VII. (5)
1. 789 | Arny | Bohemia Jewellery | Německý ohař krátkosrstý | Petra Golinovská
2. 721 | Bourbon Whiskey | GORDON HALL | Anglický setr | Jaroslav Šeda
3. 741 | Inside Information | Caemgen\'s | Irský setr | Jarmila Viktoříková
4. 809 | Carmen | ze Štípek | Pointer | Miroslav Souček
5. 760 | Chase | Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý | Dušan Prášek
Vítěz skupiny FCI FCI VIII. (5)
1. 969 | Cedrik | Idol Bohemia | Welššpringršpaněl | Jan Pfauser
2. 984 | Be Famous Gold Of | Falcon Claw | Zlatý retriever | Radka Štencelová
3. 845 | SUN RAY | HARLEQUIN SHOW | Americký kokršpaněl - vícebarevní | Miroslava Žáčková
4. 884 | Timy | Bohemia Jewellery | Anglický špringr španěl | Petra Golinovská
5. 959 | Manchester | Černobílá elegance | Portugalský vodní pes | Tomáš Homola
Vítěz skupiny FCI NON FCI (5)
1. 1043 | Barllon | Luck of Catherine | Moskevský strážní pes | Kateřina Čiperová
2. 1049 | Besie Odis | Queen Elsa | Odis | Kateřina Kindlová
3. 1035 | Ginger | of Silken Grace | Dlouhosrstý vipet | Petra Šťovíčková
4. 1040 | Amaze Taza | Tamiaran | Louisianský leopardí pes | Štěpánka Richterová
5. 1055 | Federico | - | Pudl vícebarevný - trpasličí | Dana Kovaříková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI I. (3)
1. 15 | Car | Srdcové eso | Australský ovčák | Linda+ Zuzana Hodová
2. 271 | Enrichetta Crocetta | Izuse Dragi | Šiperka | Barbora Nersová
3. 217 | Donutka | Dvůr Bažantnice | Kolie krátkosrstá | Blanka Špuláková
Vítěz skupiny Junior FCI FCI III. (3)
1. 459 | Miss Mysterious | Ambassador Sun | Stafordšírský bullterier | Oluše Lukášová
2. 407 | Celestýn | z Vochovny | Německý lovecký terier | Josef Voch
3. 354 | Candyfloss | Bohemia Bras | Cairn Terier | Petra Musilová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI IV. (3)
1. 577 | Felix Felicis | Adacais Augus | Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý | Martin Krátký
2. 524 | Only One | z Vochovny | Jezevčík králičí - dlouhosrstý | Josef Voch
3. 564 | Jack | z Chromova dvora | Jezevčík standard - hladkosrstý | Miroslava Brůhová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VI. (3)
1. 622 | Ratatouille Rum | Rapa-Nui | Beagle | Barbora & Jan Budkovi
2. 641 | CHARDONNAY PEPSI | Černé eso | Black and Tan Coonhound | Pavla Květoňová
3. 677 | Acca | z Rovenských zahrad | Rakouský hladkosrstý brakýř | Martin Mundl
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VII. (3)
1. 788 | Jax | z Visálku | Německý ohař krátkosrstý | Petra Cífková
2. 721 | Bourbon Whiskey | GORDON HALL | Anglický setr | Jaroslav Šeda
3. 764 | Xtravaganza | Danitty | Maďarský ohař krátkosrstý | Kateřina Valová
Vítěz skupiny Junior FCI FCI VIII. (3)
1. 992 | Gabie Angel | Golden Martha | Zlatý retriever | Alena Janáková
2. 852 | Pussy | z Březnického Balkánu | Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením | Zbyněk Červený
3. 958 | Be Love Able | Rustyfox | Nova Scotia Duck Tolling Retriever | Hana Langrová
Vítěz skupiny Junior FCI NON FCI (3)
1. 1028 | D\'OZZY | Rapsodiya Savan | Boerboel | Martina Čurdová
2. 1012 | Guliver Pleyer | Johanna\"s Dogs | Americký bezsrstý terier | Iveta Pleyerová
3. 1037 | Charlotte Agáta | of Wild Marry | Kontinentální buldok | Pavla Kopačková
Back to the show detail