vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - 30. 9. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.
Ardenský bouvier (1) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1Imme HasenhirschTřída otevřenáJitka Jančová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Australská kelpie (23) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2Orrien XapatánTřída mladýchMiroslava Tomanová CZ.svg VD1
3Allstar Alfie FairylynMezitřídaPavla Sikytová CZ.svg VD1
4Australian Angel FairylynMezitřídaKristína Štadlerová SK.svg DIS
5Creative Cicero KimbilioTřída otevřenáKateřina Pomykalová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6Callicoma THORIN RED RADIMUS CallicomaTřída pracovníRadochna Iłłakowicz PL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7Flash Black Mount MckinkeyTřída šampionůŽaneta Šifrová CZ.svg V2, r.CAC
8Kongo Black Mount MckinkeyTřída šampionůMarcela Nováková CZ.svg V1, CAC
9Apple Brown Rebell RepresentTřída veteránůIrena Semencova CZ.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
10Demon Dobby Devil of HighlandTřída veteránůPeter Štadler SK.svg V2
11Erragon XapatánTřída veteránůMiroslava Tomanová CZ.svg V3
12Beat Chilli FastForJoyTřída mladýchEva Homolková CZ.svg V2
13Bewitch Dream FastForJoyTřída mladýchMarkéta Netíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
14Hasty´s Hope Dai MuratoriTřída mladýchJitka Kubištová CZ.svg ABS
15Gentle Geekii KimbillioMezitřídaMichaela Ferenčíková CZ.svg VD3
16Gentle Gwenn KimbilioMezitřídaLukáš Bartoš CZ.svg VD2
17Cefeus Gallant Freya IITřída otevřenáKarolina Vejmělková CZ.svg VD3
18Mamba Black Mount MckinkeyTřída otevřenáMarcela Nováková CZ.svg VD2
19ON FIRE YGRITTE Red Radimus Red RadimusTřída otevřenáRadochna Iłłakowicz PL.svg V1, CAC, r.CACIB
20SCARLET AVALON Red Radimus Red RadimusTřída pracovníRadochna Iłłakowicz PL.svg V1, CAC, BOB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
21Defty Blue Mount MckinkeyTřída šampionůMarcela Nováková CZ.svg V2, r.CAC
22HARMONIA NECTERE PASSUS Red Radimus HARMONIA NECTERE PASSUS Red RadimusTřída šampionůRadochna Iłłakowicz PL.svg V1, CAC
23Catrina Black Mount MckinkeyTřída veteránůMarcela Nováková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
24RED DUBLIN Kelpiebrink KelpiebrinkTřída veteránůRadochna Iłłakowicz PL.svg V2
Australský honácký pes (54) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
25Cornfkower Goorialla's DreamTřída štěňatHana Pavlíková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
26Acdaystaff Warrior’s Destiny of Raging Roger AcdaystaffTřída dorostuDante Daylusan IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
27King Robin Didgeridingo DidgeridingoTřída dorostuMaria Miklyaeva DE.svg VN2
28Bavarian Heelers Joy To The World Bavarian HeelersTřída mladýchSchlammerl Josef DE.svg V2
29Beau Geste Lovessa LovessaTřída mladýchBarbora Jistebnická Janků CZ.svg VD4
30vandalo di monte tonicoTřída mladýchfallon laby FR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
31Wakan AcdaystaffTřída mladýchDante Daylusan IT.svg V3
32winner rikoranTřída mladýchweiss nicolas FR.svg ABS
33Dream vom Teufelsjoch vom TeufelsjochMezitřídaAnita Nemes HU.svg V1, CAC
34Perfect Mister Lee Interceptor Blues Du Mont De La NonnenhardtMezitřídaMaria Bonetti DE.svg ABS
35Silver Migaloo Cinderella's RanchMezitřídaMichaela Chárová CZ.svg VD2
36Ares Jašibo-kenTřída otevřenáSamuel Ďurík SK.svg V3
37Assassin Cheyenne's CountyTřída otevřenáZuzana Čechová CZ.svg VD
38Copper King Deythron AcdaystaffTřída otevřenáDante Daylusan IT.svg VD
39Dolce-Blù Fat Boy Dynamite Dolce-BlùTřída otevřenáSonja Hausmann DE.svg ABS
40CH IT MAMA LITTLE HELPER BURRO .Třída otevřenáBarbara Fantoni IT.svg V4
41OLD WATCHDOG CALLBOY OLD WATCHDOGTřída otevřenáKun Laszlo CZ.svg V2, r.CAC
42Queblue Cornerstone QueblueTřída otevřenáFrancesco Bianchi IT.svg VD
43Ullrich vom TeufelsjochTřída otevřenáMilan Svárkovský CZ.svg V1, CAC
44Windwarrior's Bold EagleTřída otevřenáŠárka a Andrea Týlová a Daňková CZ.svg VD
45Alinga HogWildTřída šampionůSamuel Ďurík SK.svg VD
46BANANA BENDER THE TATTOO ARTIST BANANA BENDERTřída šampionůMaria Teresa Micheli IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
47Bradley Simpatija SimpatijaTřída šampionůZita Ile-Onckule LV.svg VD
48Dolce-Blu Fifty Shades of Grey Dolce-BluTřída šampionůMaria Miklyaeva DE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
49Happy Man Green RanchTřída šampionůZuzana Čechová CZ.svg VD4
50Tempesta Perfetta di Monte Tonico Di Monte TonicoTřída šampionůFrancesco Bianchi IT.svg V3
51Archie Brave DroverTřída veteránůMilan Joura CZ.svg V2
52Boomerang Brave DroverTřída veteránůIrena Vojtíšková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
53Multi CH Heelersridge Emublu King HeelersridgeTřída veteránůZuzana Behne DE.svg V3
54ACD Rutkowscy DELPHINE ACD RutkowscyTřída štěňatLibor Žáček CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
55Sissel WantibirriTřída štěňatJutta Schmidt FR.svg VN2
56Acdaystaff Blue Phoenix Rabiya AcdaystaffTřída dorostuDante Daylusan IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
57Ajuga TaworriTřída mladýchJarmila Kiliánová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
58Cassiopeia Carpathian dingoTřída mladýchLea Ďuríková Větříčková SK.svg ABS
59Ebi Kennel Cattle DogTřída mladýchZdena Špačková CZ.svg V3
60LEDERATA OLJA LEDERATATřída mladýchSanja Krstić Pašić HR.svg V2
61Wirona Nordic Lady RikoranTřída mladýchSabine Döll DE.svg ABS
62Aurora Carpathian DingoMezitřídaYvonne Balzer DE.svg V1, CAC
63Most Wanted Clever's KeepMezitřídaBarbora Říhová CZ.svg V2, r.CAC
64Arravarra Arslan LeoTřída otevřenáJarmila Kiliánová CZ.svg VD
65Aussie Lady In Red od PoberouníTřída otevřenáPetr Brejla CZ.svg ABS
66Boogie StreamalderTřída otevřenáEva Rychtaříková CZ.svg V4
67Cyanatic Emblem in Acdaystaff AcdaystaffTřída otevřenáDante Daylusan IT.svg VD
68Dolce-Blú È La Vita È Bella Dolce-BlúTřída otevřenáMaria Bonetti DE.svg ABS
69Eliesta Gucci Emublu RedBlue Star'sTřída otevřenáMichaela Žůrková CZ.svg V3
70Hillary Acd RutkowscyTřída otevřenáStefania Bezzi IT.svg V1, CAC
71Rhoana Perfect RadiantTřída otevřenáDante Daylusan IT.svg D
72Sawdust´s U Made My Day Sawdust´sTřída otevřenáHeike Polleichtner DE.svg V2, r.CAC
73ALICE IN WONDERLAND CANIS DINGOTřída šampionůTanja Sarkivuo EST.svg V2, r.CAC, r.CACIB
74Armida Gloriosa LovessaTřída šampionůDana Krejčová CZ.svg VD3
75Rebelle di Monte Tonico Di Monte TonicoTřída šampionůFrancesco Bianchi IT.svg VD4
76SOLKA FROM TASMANIAN SALTTřída šampionůVeronika Ovodneva RU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
77Canberra Sheila od DorrinkyTřída veteránůPetr Brejla CZ.svg ABS
78Uaroo Blue CidabroTřída veteránůAndrea Daňková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Australský ovčák (173) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
79April Black Velvet Dove HouseTřída štěňatBarbora Kovaříková CZ.svg ABS
80Carthamus Tinctorius Excelsa SodalisTřída štěňatNatálie Coufalová CZ.svg VN3
81Fortunato Apuano BrenniniTřída štěňatIvana Pazderníková SK.svg VN2
82Fuego de la Vida SaphijaTřída štěňatJana Philippová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
83Jasinsky SHINE BRIGHT JasinskyTřída štěňatDominika Jasińska PL.svg ABS
84Smart Rock Jasinsky FCITřída štěňatDaria Kosieniak PL.svg ABS
85SPECIAL EDITION DE LA NOVAL DE LA NOVALTřída štěňatSonsoles Hevia De La Noval ES.svg ABS
86America’s blue sweetheart of moon and stars Moon and starsTřída dorostuFrancesca Zettin IT.svg VN4
87Azur nad DoubravouTřída dorostuIvana Lesáková CZ.svg N
88Nabucco Carcassonne TolugoTřída dorostuPetr Šindler CZ.svg VN3
89RICARI GLANCE UP FallcatTřída dorostuAdéla Mužíková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
90Sweet world kitten Sweet worldTřída dorostuEmanuela Manessi IT.svg ABS
91Unique Jackpot od HalířůTřída dorostuKateřina Krobotová CZ.svg VN2
92Aspan Midnight RiverTřída mladýchZita Pálfiová CZ.svg VD
93Austrian Dream Nothing Else Matters Austrian DreamTřída mladýchPhilipp Harrer AT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
94BAMBOLEO ASTI MITRELTřída mladýchVladimir Daschenko RU.svg V4
95Belzebub von HopschodieTřída mladýchEva Čečilová CZ.svg V
96BENJI THE LONESTAR MOON AND STARSTřída mladýchFrancesca Zettin IT.svg V3
97EX Srdcové esoTřída mladýchLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V
98Garry Honey Briarga CrewTřída mladýchHana Toulová CZ.svg ABS
99Champion KascaroTřída mladýchMonika Cabalková CZ.svg V
100I Am Little Legacy Aneleh CzechTřída mladýchHelena Nováková CZ.svg V
101Kéfeus Cofi CapitoTřída mladýchJana Prokešová CZ.svg VD
102No Mountain High Enough AussiePrideTřída mladýchDana Niculescu RO.svg V
103OVER LAND AND SEA NORTHBAY XSELLTřída mladýchInga Cerbule LV.svg V2
104The Surprise In Blue od HalířůTřída mladýchZdeňka Koldová CZ.svg ABS
105Ambroise mon Amour z IvafreMezitřídaDana Belušová CZ.svg V
106Bean z Hostýnské zahradyMezitřídaEva Hromčíková CZ.svg VD
107Car Srdcové esoMezitřídaLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1, CAC
108Euthalia’s Ghost Rider Euthalia’sMezitřídaYuri Rigoni IT.svg V2, r.CAC
109Poker Face od HalířůMezitřídaVáclav Halíř CZ.svg V3
110THE INVISIBLE GUARDIAN StaroaksMezitřídaZuzanna Pokrop-Dobrzycka PL.svg V4
111WALK THE WALK TALK THE TALK OF REGMON REGMONMezitřídaAlexandru Raul Pop RO.svg ABS
112Zippo Cofi Capito Moonbaby´sMezitřídaJana Prokešová CZ.svg V
113Ace Blue VictoriaTřída otevřenáViktorie Brožová CZ.svg ABS
114Against All Odds IrbiStarTřída otevřenáJiřina Brabcová CZ.svg V
115Albatros BarbastellaTřída otevřenáBlanka Hromadová CZ.svg VD
116Appledore Best World On FireTřída otevřenáAlena Štěpánková CZ.svg V
117Astral Dust Emilia MariaTřída otevřenáLucie Mazánková CZ.svg V
118Austrian Dream Justify Nicole ZwergTřída otevřenáNicole Zwerg DE.svg V
119Boss The Scent Sailon NarmoTřída otevřenáOndřej Liebig CZ.svg V
120Damon KascaroTřída otevřenáMonika Cabalková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
121Dandy Storm Černý kondorTřída otevřenájindriska kratka CZ.svg V
122Dizzy Marble Amore MioTřída otevřenáLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V4
123Docent KascaroTřída otevřenáJulie Chocholatá CZ.svg V
124Dracula KascaroTřída otevřenáMartin Svoboda CZ.svg V
125Glamour Aussie's Corporate Identity Veronica RauchTřída otevřenáVeronica Rauch IT.svg V
126Innuendo SkyronTřída otevřenáVáclav Halíř CZ.svg V
127Junior be Star Puella FeraTřída otevřenáRenáta Novotná CZ.svg V
128Mág Srdcové esoTřída otevřenáViktorie Brožová CZ.svg V
129Miwok Unlock theLock FallcatTřída otevřenáPavel Machuta CZ.svg V
130Northbay X-Sell Drop Tuck N RollTřída otevřenáLibor Horák CZ.svg ABS
131Numunuu Gooseberry FallcatTřída otevřenáVáclav Jílek CZ.svg V
132ONCE IN A LIFETIME DE LA NOVAL DE LA NOVALTřída otevřenáSonsoles Hevia De La Noval ES.svg ABS
133OSCAR WILHELM RWK Rainbowking'sTřída otevřenáRiccardo Polo IT.svg V3
134PHOENIX ElvikamTřída otevřenáLesniak Beata PL.svg ABS
135PINE SPRING ALIYAH STEAL MY SHOW PINE SPRINGTřída otevřenáanja matić SI.svg V
136PRAD EKANTA FLOW Elvikam ElvikamTřída otevřenáMichał Szot PL.svg V2, r.CAC
137AKC Ch. Caufosca Man In Black CAUFOSCA - Cristina FreixesTřída šampionůCristina Pratginestós ES.svg V
138Arnarmo Sailon NarmoTřída šampionůPetra Bomerová CZ.svg V
139AussieRay Avalanche AussieRayTřída šampionůSvetla Velichkova BG.svg V
140Austrian Dream Fascination With Fire Austrian DreamTřída šampionůPhilipp Harrer AT.svg V2, r.CAC
141Cyril Oak Briarga CrewTřída šampionůMilada Kreuzová CZ.svg VD
142Everland Back In The Game "Hauke" EverlandTřída šampionůRonja Schacht DE.svg V
143Everland's Robowabohu "Jabo" JaboTřída šampionůRonja Schacht DE.svg V
144EWBOR EVLIKAMTřída šampionůEWA BORKIEWICZ PL.svg V
145FAIR PLAY ElvikamTřída šampionůBianka Giza PL.svg V
146GEORGE WINDSOR Rainbowking'sTřída šampionůRiccardo Polo IT.svg V
147Grey Fantom od HalířůTřída šampionůMonika Švehlová CZ.svg V
148Iron Heart Aron od HalířůTřída šampionůDagmar Valešková CZ.svg V
149Japresis M. Jackson FallcatTřída šampionůZuzana Nevolová CZ.svg V
150juke box des dolmens d'an arvorTřída šampionůMONICA BOGETTO IT.svg V
151Just You Of Crystal Lake Of Crystal LakeTřída šampionůJulia Mikkola FIN.svg V
152Lumbee Meet JoeBlack FallcatTřída šampionůPavel Machuta CZ.svg V
153Magic Fireball's Moments of HappinessTřída šampionůVáclav Halíř CZ.svg ABS
154Miwok Dress my Ass FallcatTřída šampionůJana Hájková CZ.svg V
155Northbay's Cast A Glance At X'Sell NorthbayTřída šampionůEva Rosengren DK.svg V4
156Risingstar´S What Legends Are Made Of RISINGSTAR´STřída šampionůHana Purmová CZ.svg V3
157Ron del Grifo Ron del GrifoTřída šampionůDemetrio Fortugno IT.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
158Silver Dream Aussie's Xilver Spring Silver Dream Aussie'sTřída šampionůDorottya Szabo HU.svg ABS
159Stormridge's Last CallTřída šampionůLucie Abrahamová CZ.svg V
160Waltz The Spotlight Leading Angel'sTřída šampionůBitta WÖHLICHE DK.svg V
161Agavero Cofi CapitoTřída veteránůLukáš Bomer CZ.svg V4
162AUSSIEPRIDE FEAR OF THE DARK maurizio di cencioTřída veteránůmaurizio di cencio IT.svg ABS
163Bishakha Raging Bull FallcatTřída veteránůMartin Švec CZ.svg V2
164Cedarhill Hot In The Pocket CedarHillTřída veteránůRonja Schacht DE.svg V3
165Cipísek Srdcové esoTřída veteránůJiřina Brabcová CZ.svg V
166I'EWBOR DU GLACIER DES PANDASTřída veteránůEWA BORKIEWICZ PL.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
167Aussie Revolution Pretty Ballerina Aussie RevolutionTřída štěňatFrancesca Seazzu IT.svg ABS
168Bringing Back Tomorrow HearthavenTřída štěňatEva Rosengren DK.svg VN
169Celebrity Winx Sailon NarmoTřída štěňatPetra Bomerová CZ.svg VN
170Cleome Spinosa Excelsa SodalisTřída štěňatZuzana Přečková CZ.svg VN
171Crystal Jewelry Noční zátokaTřída štěňatMarie Pešková CZ.svg N
172Dark Secret of Vinsomer Blaze of VictoryTřída štěňatjindriska kratka CZ.svg VN
173Futura Arabescata BrenniniTřída štěňatNikola Bešková CZ.svg VN4
174Future Nostalgia SaphijaTřída štěňatJana Philippová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
175Glanc Niké Dogs stationTřída štěňatNikol Kodrlová CZ.svg VN
176Guilty Pleasure SaphijaTřída štěňatJana Philippová CZ.svg VN
177salsa du domaine de la memazine du domaine de la memazineTřída štěňatSybille Boutarfa FR.svg VN3
178sushi red du paradis sauvage de menestruel paradis sauvage de menestruelTřída štěňatSybille Boutarfa FR.svg VN2
179Awesome honey bunny of moon and stars Moon and starsTřída dorostuFrancesca Zettin IT.svg VN3
180Euphoria Aussie ARI BLACK LIGHTING Euphoria AussieTřída dorostuKatarzyna Dąbrowska PL.svg ABS
181Flirting Footsie Diamond RushTřída dorostuHana Kašová Veronika Pavlíková CZ.svg VN4
182HEIMSENDA EUROPA @ ALCAZAR DREM HEIMSENDA EUROPA @ ALCAZAR DREAMTřída dorostuJarosław Brzegowy PL.svg N
183HEIMSENDA HYDRA HEIMSENDA HYDRATřída dorostuLARA BIRGISDOTTIR PL.svg VN
184Mystica Deborah monettiTřída dorostuDeborah Monetti IT.svg VN
185Siri de L'Aussie HappyTřída dorostuAna Muresan RO.svg VN
186Tyra Banks Silver Dream Aussie'sTřída dorostuPálocska Henriett HU.svg VN2
187Unreachable Star od HalířůTřída dorostuVáclav Halíř CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
188Villanyda Here Comes The Sun VillanydaTřída dorostuMagda Hanáčková CZ.svg VN
189Vodka Power Fraytal’Třída dorostuHenrijette Kipper Sarsgaard DK.svg VN
190 Steeltime Put a little love in your heart SteeltimeTřída mladýchSofia Lisi IT.svg VD
191ABACOLAND AII WITHIN MY HANDS ElvikamTřída mladýchMartyna Zelek SWE.svg V
192ABSOLUTELY OH MY EpicStrideTřída mladýchPatrycja Magda-Sep PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
193Alcazar Dream FCI ELIA Alcazar Dream FCITřída mladýchJarosław Brzegowy PL.svg V
194Amy Rue Star Hope from HayloftsTřída mladýchDagmar Valešková CZ.svg ABS
195ASTREA MOON & STARS Hope from HayloftsTřída mladýchFrancesca Zettin IT.svg VD
196Bastet von HopschodieTřída mladýchMilada Kreuzová CZ.svg V
197Born To Be Bandit IrbiStarTřída mladýchJiřina Brabcová CZ.svg V
198Brighttouch exellent day Kozlova l.aTřída mladýchPaolo Malasoma IT.svg V4
199Dela Srdcové esoTřída mladýchLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V3
200Fialka KascaroTřída mladýchTereza Breuerová CZ.svg ABS
201Flower By Niké Dogs stationTřída mladýchVáclav Jilek CZ.svg V
202Galaxy KascaroTřída mladýchJulie Chocholatá CZ.svg V2
203Great KascaroTřída mladýchMilada Fohlerová CZ.svg VD
204Iris Blue Saphire Zelené návršíTřída mladýchDana Gronová CZ.svg VD
205JASKÓLKA MOTO PIES MOTO PIESTřída mladýchJoao Cabeleira PT.svg V
206Jolene Emiharr ApeironTřída mladýchDana Belušová CZ.svg V
207Keep My Heart Stronghold Kennely Stronghold KennelTřída mladýchMarco Rosetti IT.svg V
208Lots of Love Damani DreamTřída mladýchEliška Schühlerová CZ.svg VD
209Qiao GoldenEye FallcatTřída mladýchMartin Švec CZ.svg V
210QUEEN HAYLEY Love from TatrasTřída mladýchAdéla Oprštěná CZ.svg ABS
211RUFFLES N VIOLETS (NBT) SENTIKKITřída mladýchInga Cerbule LV.svg V
212The Power of Dream od HalířůTřída mladýchZdeňka Koldová CZ.svg V
213Aussie Revolution Pixie Dust Aussie RevolutionMezitřídaFrancesca Seazzu IT.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
214DARK SIDE OF MOON AND STARS MOON AND STARSMezitřídaFrancesca Zettin IT.svg V
215Elegance KascaroMezitřídaKateřina Mašindová Johnová CZ.svg V
216Euthalia’s Heart Break Girl Euthalia’sMezitřídaYuri Rigoni IT.svg V3
217Greys Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg V
218I SEE FUTURE DELL'ANGELINA TEX DELL'ANGELINA KENNELMezitřídaEleonora Masi IT.svg V2, r.CAC
219Jolene Jolene AussiePrideMezitřídaKatarzyna Przybylska PL.svg ABS
220My Dear Gold Puella FeraMezitřídaLibor Horák CZ.svg ABS
221Pavi May Update 2.0 FallcatMezitřídaEva Pokrovská CZ.svg V4
222WITCHUNTER WICH IS WITCH WITCHUNTERMezitřídaanja matić SI.svg V
223A Fire of Life Carcassonne TolugoTřída otevřenáHana Suderová CZ.svg ABS
224Abby u Dvou obrůTřída otevřenáKateřina Mašindová Johnová CZ.svg VD
225All in SteeltimeTřída otevřenáSofia Lisi IT.svg V2, r.CAC
226AMAZING BABY It´s My DreamlandTřída otevřenáRenáta Novotná CZ.svg VD
227Baby I'm Coming Carcassonne TolugoTřída otevřenáMarta Stražická CZ.svg VD
228Bright Crystal Sailon NarmoTřída otevřenáPetra Bomerová CZ.svg V
229Cindy PlyshadogTřída otevřenáTerezie Malohlavová CZ.svg VD
230Darkness Beauty Carcassonne TolugoTřída otevřenáAndrea Rivolová CZ.svg V
231Euthalia’s Eight Wonder Euthalia’sTřída otevřenáYuri Rigoni IT.svg V1, CAC
232Julsamorous Under My Spell JulsamorousTřída otevřenáJulia Mikkola FIN.svg V
233NEBESNIY ALJANS WANDA NEBESNIY ALJANSTřída otevřenáJoao Cabeleira PT.svg V
234NEED FOR SPEED DES COSTYS DU TOMBERG DES COSTYS DU TOMBERGTřída otevřenáanja matić SI.svg V
235original comics mystique du chemin des korrigans du chemin des korrigansTřída otevřenáSybille Boutarfa FR.svg VD
236Paige Blue du paradis sauvage de menestruel paradis sauvage de menestruelTřída otevřenáSybille Boutarfa FR.svg V4
237RADLER DES COSTYS DU TOMBERG DES COSTYS DU TOMBERGTřída otevřenáanja matić SI.svg V3
238RAINBOWKING'S BENEDIKTE ASTRID Rainbowking'sTřída otevřenáRiccardo Polo IT.svg V
239SHAKIRA DOROTEA WONDERFUL QUEEN SHAKIRA DOROTEA WONDERFUL QUEENTřída otevřenámartina ghinello IT.svg ABS
240Tia Cofi CapitoTřída otevřenáJana Prokešová CZ.svg VD
241Airplane's NALA-LET-ME-LOVE-YOU Airplane'sTřída šampionůKatarzyna Dąbrowska PL.svg ABS
242BELIEVE IN ONE LOVE BARBERRY FORESTTřída šampionůWioleta Walocha PL.svg V2, r.CAC
243Brienne Of Tarth Diamond RushTřída šampionůVeronika Pavlíková CZ.svg ABS
244Double Mixi dell'Angelina TexTřída šampionůVáclav Halíř CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
245Eny Cofi CapitoTřída šampionůLucie Gogolová CZ.svg VD
246Everlands Girl Gone Wild "Hexe" EverlandTřída šampionůRonja Schacht DE.svg ABS
247Heiley Hope od HalířůTřída šampionůDagmar Valešková CZ.svg V4
248Niagara blue du paradis sauvage de menestruel paradis sauvage de mesnestruelTřída šampionůSybille Boutarfa FR.svg V3
249Airin Cream CaramelTřída veteránůNikol Kodrlová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
250Holka Srdcové esoTřída veteránůLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V2
251Iris Srdcové esoTřída veteránůViktorie Brožová CZ.svg V3
Bearded kolie (69) / Rozhodčí: Charlott Sandberg / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
252For Magic Moments AnarinyaTřída štěňatGabriela a Milan Cimrmanovi CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
253Breath of Highland TullibeardieTřída mladýchTereza Brožová CZ.svg V3
254GENTLEMAN del Cuore ImpavidoTřída mladýchJacopo Masuero IT.svg V4
255JUBILEE DIAMOND BALDSLOWTřída mladýchLubomíra Jurášková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
256Marigold Emiel RegisTřída mladýchMartina Müllerová CZ.svg V
257Revelation Les Emeraudes du LacTřída mladýchJosie Velay-Perez FR.svg V2
258Breaksea Rocket ManMezitřídaDagmar Netolická CZ.svg VD1
259Bárt Simpson KofinelaTřída otevřenáJitka Hančovská CZ.svg V
260braveheart del cuore impavidoTřída otevřenáDaniela Bussolino IT.svg V3
261Corimist The Sun King CorimistTřída otevřenáMargot Strzelczyk FR.svg V1, CAC, r.CACIB
262Greg z Knížecích sadůTřída otevřenáPremek Uher CZ.svg V4
263Griff z Knížecích sadůTřída otevřenáHana Böhmova CZ.svg V
264Kaedwen Emiel RegisTřída otevřenáAdéla Bednářová CZ.svg V
265My Dream Mascotte Z Domu EtnyTřída otevřenáGabriela Cimrmanová CZ.svg V2, r.CAC
266NEW LOOK de ChesterTřída otevřenáarnaud cousson FR.svg ABS
267Parlez moi d'Amour de ChesterTřída otevřenáarnaud cousson FR.svg ABS
268Red z Domu EtnyTřída otevřenáPhiline Richter DE.svg V
269Alistair's Dressed to the NinesTřída šampionůJan Zdařil CZ.svg V
270Kiss Me Zygzag McQueen Z Domu Etny HTTřída šampionůDagmara Boltrukiewicz PL.svg V4
271MEMORYLANE UNDERCOVER FLASH MEMORYLANETřída šampionůNina Brusin FIN.svg V2, r.CAC
272Monts et Merveilles des Emeraudes du Lac les Emeraudes du LacTřída šampionůPONTHUS Danielle & Roland FR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
273Quickwater Ocean Of LoveTřída šampionůDana Volková CZ.svg V
274ROBIN WILLIAMS FIRSTPRIZEBEARSTřída šampionůVisitación Echeverria ES.svg V3
275Something Special SMARTNESSTřída šampionůEwa Stęposz PL.svg V
276Xavier Tiberi SmartnessTřída šampionůKrzysztof Baj PL.svg V
277Albert Einstein MonaChristieTřída veteránůJan Zdařil CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
278Drogo z Domu EtnyTřída veteránůPhiline Richter DE.svg V3
279Tv VanilkaTřída veteránůDana Volková CZ.svg V2
280NOBILITY KWEEN MERRY NOBILITYTřída dorostuORFILA DAMIEN FR.svg ABS
281Societas Barbatum Arabella Sweet Societas BarbatumTřída dorostuKaja Perkovič SI.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
282 MEMORYLANE LIVIN' IS BELIEVIN' MEMORYLANETřída mladýchNina Brusin FIN.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
283British Spirit TullibeardieTřída mladýchDana Volková CZ.svg V2
284Losing Game -Třída mladýchMonika Knedlhansová CZ.svg ABS
285Mia Corvere Emiel RegisTřída mladýchAneta Horáková Zdeněk Kašpar CZ.svg VD3
286Milva Barring Emiel RegisTřída mladýchVeronika Velechová CZ.svg VD4
287Rouge baiser de ChesterTřída mladýcharnaud cousson FR.svg ABS
288Black Velvet TullibeardieMezitřídaMarcela Fišáková CZ.svg V3
289Gabriella Gecsei FirstprizebearsMezitřídaGabriella Gecsei HU.svg V2, r.CAC
290Happy Angel NobilityMezitřídaLucie Náplavová CZ.svg V1, CAC
291Orange Blossom Stormy Corner BlackMezitřídaBeata Adam HU.svg ABS
292ROOTS OF PURE MAGIC WOOD OF PURE MAGIC WOODMezitřídaORFILA DAMIEN FR.svg ABS
293SOPHIA HEATHER MISTMezitřídaISIDRO LANDERAS IGLESIAS ES.svg ABS
294Alistair's Glitter and Gold Alistair'sTřída otevřenáDeborah Michaux FR.svg V
295Carrie KofinelaTřída otevřenáIveta Kantová CZ.svg V4
296Edith Piaf LigorettoTřída otevřenáDaniela Viačková CZ.svg ABS
297First Lady KasiteritTřída otevřenáHana Nikodýmová CZ.svg V
298Charlotte Sometimes Del Cuore ImpavidoTřída otevřenáAgnieszka Kozłowska PL.svg V
299Inis Witre Emiel RegisTřída otevřenáHana Ťoková CZ.svg V
300MEMORYLANE BACK TO BLACK FLIRT MEMORYLANETřída otevřenáNina Brusin FIN.svg V3
301Memorylane Let Me Entertain U MemorylaneTřída otevřenáElisabeth Åström SWE.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
302MEMORYLANE SAY WOW RIGHT NOW MEMORYLANETřída otevřenáNina Brusin FIN.svg V2, r.CAC, r.CACIB
303Binka VanilkaTřída šampionůAntonie Popželevová CZ.svg VD
304Black Niagara Stormy CornerTřída šampionůHajnalka Suchne Vass HU.svg ABS
305Diamond Rose AnarinyaTřída šampionůLucie Náplavová CZ.svg V
306I'm Grace Z Domu EtnyTřída šampionůDagmara Boltrukiewicz PL.svg ABS
307Imagine z Vilete BohemiaTřída šampionůAlena Kratochvílová CZ.svg VD
308Keira Metz Emiel RegisTřída šampionůHana Ťoková CZ.svg V4
309Lärkängen's Get Your Shine OnTřída šampionůTereza Brožová CZ.svg V
310Marquise les Emeraudes du LacTřída šampionůJosie Velay-Perez FR.svg V1, CAC
311MEMORYLANE DEVILISCIOUS DOT COM MEMORYLANETřída šampionůNina Brusin FIN.svg V3
312MEMORYLANE SHEZALL THATGLITTERS MEMORYLANETřída šampionůNina Brusin FIN.svg V2, r.CAC
313OBSESSION DE CHESTERTřída šampionůarnaud cousson FR.svg ABS
314Xplosive Sound now and thenTřída šampionůMarcela Vural DE.svg V
315Cassie Is My Wish AnarinyaTřída veteránůJana Aková CZ.svg V
316Citronella Malý vousáčekTřída veteránůIveta Kantová CZ.svg V2
317Demmi's Darling Old TapisTřída veteránůMichaela Šantínová CZ.svg V4
318Emerald Black CooperTřída veteránůZuzana Outratová CZ.svg ABS
319Feainnewedd Emiel RegisTřída veteránůHana Ťoková CZ.svg V3
320Heidi des Emeraudes du LacTřída veteránůPONTHUS Danielle & Roland FR.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Beauceron - černý s pálením, harlekýn (13) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
321Artorius Razy LevahTřída mladýchVeronika Bejčková CZ.svg V2
322Reflection Bleue de I'Ame du Loup I'Ame du LoupTřída mladýchZsófia Julianna Őrsi HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
323Doris OlivínTřída otevřenáJaroslav Trombala CZ.svg V1, CAC
324Début Carský klenotTřída pracovníDenisa Zimová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
325Bias Canis Mayrau Canis MayrauTřída šampionůDanka Šťastná SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
326Gucci l`Ami NoirTřída šampionůAlena Uhlíková CZ.svg V2, r.CAC
327Alita Soleil Charmant Soleil CharmantTřída štěňatZsófia Julianna Őrsi HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
328Choisis Neptis Canis MayrauTřída mladýchLenka Fišerová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
329Femme Fatale Carský klenotMezitřídaDenisa Zimová CZ.svg V1, CAC
330Delli Secret of Black AngelsTřída otevřenáSoňa Moravčíková CZ.svg ABS
331Eternal Euphoria L'Épice de la VieTřída otevřenáLenka Fišerová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
332Kruella le Coeur PurTřída šampionůMilan Serbus CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
333Heroine des Gardiens aux Coeurs TendresTřída veteránůKateřina Vokatá CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Belgický ovčák - Groenendael (26) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
334Deimos de Orion BriBiaDaiTřída dorostuZuzana Skalníková CZ.svg N1
335ELVIS La Componella FCITřída mladýchMarta Kozica-Lesień PL.svg VD1
336Cleo Caesar Hvězdná lagunaTřída otevřenáDavid Šámal CZ.svg V1
337Enrique La ComponellaTřída otevřenáIrena Mazur- Galli PL.svg V2
338MARADONA La ComponellaTřída otevřenáJERZY KACZMAREK PL.svg VD3
339Mescalero of Black Magic´s Castle of Black Magic´s CastleTřída pracovníDina Johansson FIN.svg V1, CAC, r.CACIB
340INKY ICEBERG ALIAS DAKOTATřída šampionůInga Cape LT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
341ROSINANTE CORAZON POLARISTřída šampionůMalgorzata Majchrzak PL.svg V2, r.CAC
342VICTOR VALDES du Chemin Des SorcieresTřída šampionůMarta Kozica-Lesień PL.svg VD3
343Gideon of Black Magic´s Castle of Black Magic´s CastleTřída veteránůDina Johansson FIN.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
344Hot Hit Alias Dakota DakotaTřída veteránůAudrone Balinskiene LT.svg V2
345Cammi Stříbrný kahanTřída štěňatKristýna Kylarová CZ.svg N1
346Dreamie BriBiaDaiTřída dorostuIva Baráková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
347Ayira AronjaTřída mladýchPavlína Raszková CZ.svg V2
348Bathsheba Rea La Componella FCITřída mladýchAxel Cupal PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
349Nathalia Black z JBondaTřída mladýchDavid Šámal CZ.svg ABS
350Blue Bluma BriBiaDaiMezitřídaIva Baráková CZ.svg VD2
351Zoe Randy dogMezitřídaKlára Kotolová CZ.svg V1
352Clea Anitea Hvězdná lagunaTřída otevřenáAlena Hudáková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
353Little-Black-Princess des Gardiens de CocagneTřída otevřenárodina Kazmercikova CZ.svg V2
354RUMBA La Componella FCITřída otevřenáMarta Kozica-Lesień PL.svg VD3
355Ronja DeabeiTřída pracovníPavlína Raszková CZ.svg V1
356MAMBA Czarny OpalTřída šampionůAnna Frymus PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
357NICOLE KIDMAN La Componella FCITřída šampionůPiotr Duniec PL.svg VD3
358Traxa-s Janis Joplin TraxaTřída šampionůErik Breukelman DK.svg V2, r.CAC
359Alaia Black z KovárnyTřída veteránůMarie Kohlova (roz.Vágenknechtová) CZ.svg NE
Belgický ovčák - Laekenois (5) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
360Ares Ritter von FalkenbergTřída mladýchOndřej Stehlík CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
361Boba Du Chateau De MontmirailTřída otevřenáVít Horáček CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
362ANNY Ritter von FalkenbergTřída mladýchVít Horáček CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
363Special Sushi d'Eroudur d'EroudurTřída otevřenáAudrone Rutkauske LT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
364Artemis Bella RegioTřída šampionůVít Horáček CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Belgický ovčák - Malinois (29) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
365Njord Soul of Jargon Winalmik´sTřída štěňatSonja Rirsch-Olf HU.svg N1
366B'JAX OF SURVIVALSCHOOL KENNELTřída mladýchGabriel Bogdan Vasiliu RO.svg VD2
367Jaguár Karkus Must HajaTřída mladýchDominika Bláhová CZ.svg VD1
368Divokej Bill Sammar BohemiaTřída otevřenáKarolína Machalová CZ.svg V3
369Mayday Winalmik´sTřída otevřenáSonja Rirsch-Olf HU.svg V2, r.CAC
370O'Connor KwanahTřída otevřenáMarek Mlčoch CZ.svg V4
371Rodin v.d. VaardekenshoeveTřída otevřenáZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
372Sven KwanahTřída otevřenáMarek Mlčoch CZ.svg ABS
373Eros de Alphaville BohemiaTřída pracovníMichaela Síbová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
374Orcan Mi-JiTřída pracovníPavla Medková CZ.svg VD2
375Balkan Sammar BohemiaTřída šampionůMarie Terzievová CZ.svg V1, CAC
376Eucleia Hyperion EucleiaTřída šampionůAna Ćurčić SRB.svg V3
377Harold Hronovský pramenTřída šampionůEva a Pavel Jurištová CZ.svg VD4
378Hellboy Mystic Kawai KaitoTřída šampionůMarek Mlčoch CZ.svg V2, r.CAC
379Armian Hynso MoraviaTřída veteránůZuzana Mrňáková CZ.svg VD1
380Brutus Hronovský pramenTřída veteránůEva a Pavel Jurištová CZ.svg VD2
381Iaro b - Drakae -Třída veteránůDeborah Faoro RO.svg ABS
382Karmine Queen Kawai KaitoTřída štěňatMartina Laštovicová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
383Eucleia Charis EucleiaTřída dorostuAna Ćurčić SRB.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
384Zoe KwanahTřída dorostuKarel Dražil CZ.svg VN2
385WICHITA KwanahTřída mladýchZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
386Raima de la Lignée RoyaleMezitřídaZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
387Amidala Padme TchiboTřída otevřenáDaniela Pavelková CZ.svg VD1
388Crazy od Morového sloupuTřída otevřenáMartina Gajdošová SK.svg D
389Duffy Sammar BohemiaTřída otevřenáMarie Terzievová CZ.svg VD2
390Bessy Tomi-BullTřída pracovníKateřina Samková CZ.svg V1
391Perchta KwanahTřída šampionůZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
392Lana KwanahTřída veteránůZuzana Mrňáková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
393Suri Bohemia AlkéTřída veteránůDaniela Pavelková CZ.svg V2
Belgický ovčák - Tervueren (16) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
394Eragon White TalismanTřída mladýchNikola Černá CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
395Boot NaiklenTřída otevřenáfrans heirwegh CZ.svg V2, r.CAC
396Casyka's GutsTřída otevřenáAlexandra Burláková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
397Iceman of Black Magic´s Castle of Black Magic´s CastleTřída pracovníDina Johansson FIN.svg V1, CAC, r.CACIB
398Armian Saphir Sammar BohemiaTřída šampionůMarie Terzievová Zuzana Mrňáková CZ.svg V2, r.CAC
399Glimbi's Nash V.Pascha GlimbiTřída šampionůSusanne Kjærstad DK.svg V1, CAC
400u should know me flammeusTřída veteránůiida rinne CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
401BAD ROMANCE DOSJĖTřída mladýchLukas Burdulis LT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
402Bjelle Nakties Furija Nakties FurijaMezitřídaKestutis Rutkauskas LT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
403Yahoodka z KovárnyMezitřídaMarie Kohlova (roz.Vágenknechtová) CZ.svg V2, r.CAC
404Hermione-T del Colle OmbrosoTřída otevřenárodina Kazmercikova CZ.svg V2, r.CAC
405Whisper Dog ArabatTřída otevřenáBarbora Milanova SK.svg V1, CAC
406Sweety DeabeiTřída pracovníLudmila Nosálková CZ.svg VD1
407LUAVJAN'S NANTHIAT-T LKDTřída šampionůLukas Burdulis LT.svg V1, CAC, r.CACIB
408Pascha Jádore Di Scottatura Di ScottaturaTřída šampionůErik Breukelman DK.svg V2, r.CAC
409Nyrete Dog ArabatTřída veteránůAlexandra Burláková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Bergamský ovčák (5) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
410Perillo Dei LupercaliTřída otevřenáWerner Resch AT.svg V1, CAC
411Conte Cane da Pastore BergamascoTřída šampionůWerner Resch AT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
412Iceman Del Piervez Del PiervezTřída šampionůKirsi Kivikoski FIN.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
413Amaretto RastaCowboysTřída veteránůAnke Callsen DE.svg ABS
414Alfina RastaCowboysTřída veteránůAnke Callsen DE.svg ABS
Bílý švýcarský ovčák (97) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
415I am the one vom Sutumer GrundTřída štěňatManuela Bortel DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
416arrow snowflake dynasty snowflake dynastyTřída dorostuDeborah Michaux FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
417Augusteas Duke AugusteasTřída dorostuAnne Møller DK.svg VN2
418DAO Iz Beloy BrigadyTřída dorostuWeronika Pieprzycka PL.svg VN3
419Dream Catcher Ice Angel of DreamsTřída mladýchRosmarie Weissenfels DE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
420Freaky Feodor von der weißen HexeTřída mladýchChristin Werner DE.svg VD
421Jupiter's Journey von King's Silbertal von King's SilbertalTřída mladýchSandra Bergmann DE.svg V2
422Legolas Bílá MerciTřída mladýchTereza Sojková CZ.svg ABS
423Massimo FWS Grande InvernoTřída mladýchSerena Carisch IT.svg V4
424Ra's Al ghul Du Lac de GarmTřída mladýchEline Colin FR.svg V3
425VIKING VIGGO White Dream TeamTřída mladýchKatarzyna Bork PL.svg VD
426BB-8 White AlexiaMezitřídaMartina Trávníčková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
427Falco Yadiel JamilstarMezitřídaMichaela Svobodová CZ.svg V4
428Geronimo Ice LilienMezitřídaTino Jalonen FIN.svg V3
429Of Trebons Berger Blanc Picard Trebon Berger BlancMezitřídaInge Tylvad Andersen DK.svg VD
430Plato of Trebons Berger Blanc Trebons BergerMezitřídaJuraj Matejka SK.svg VD
431Viking King z Ranče MontaraMezitřídaZuzana Chlaňová CZ.svg VD
432Yastreb Iz Beloy BrigadyMezitřídaMichaela Bujáková CZ.svg V2, r.CAC
433All I want of trebons berger blanc Of trebons berger blancTřída otevřenáNICHOLAS WARDEN DK.svg V1, CAC
434Andante Barcai FineTřída otevřenáAnna Krejčíková CZ.svg VD
435Archibald ve StínuTřída otevřenáRomana Gaidošová CZ.svg VD
436Big Shot Fenix White EssenceTřída otevřenáJiří Czislinský CZ.svg VD
437BLACK BAD BOY Białe Wilki Z WilkowaTřída otevřenáEWA PIEŃKOWSKA PL.svg ABS
438Could You Be Loved White Kingdom Of BaccoTřída otevřenáTania Cerrato IT.svg VD
439Elegant ORION av White Arctic MistTřída otevřenáRafal Ossowski PL.svg V2, r.CAC
440Ferox von der Bayernwache Von der BayernwacheTřída otevřenáAlexandra Rott DE.svg ABS
441LARGO LUMINOUS STAR Royal DignityTřída otevřenáHana Berková CZ.svg V
442Ozzy Kay OD SEMBERIJETřída otevřenáLucie Kopečná CZ.svg V3
443WOLF Clockwork ShepherdTřída otevřenáAgnieszka Kaczmarek PL.svg V4
444Youtube King vom Sutumer GrundTřída otevřenáRosmarie Weissenfels DE.svg V
445Absolute White Chocolate Iari Absolute White Chocolate KennelTřída šampionůGiovanna Moro IT.svg V1, CAC, r.CACIB
446BAX White dream teamTřída šampionůGordana Horvat HR.svg V
447Brugal Anejo White Kingdom Of BaccoTřída šampionůTania Cerrato IT.svg V
448C.I.B. D`Louis Heroes Of The White Shepherds Heroes Of The White ShepherdsTřída šampionůIvetta Nyari DE.svg V
449Fame Snoop Biale Wilki z Wilkowa Biale Wilki z WilkowaTřída šampionůAlberto Distefano IT.svg NE
450HIT KARNELIKSTřída šampionůEmilia Adam EST.svg V4
451CHIRON ALPEN ANGEL ALPEN ANGELTřída šampionůAleksandra Cisłak PL.svg VD
452MiG Iz Beloy BrigadyTřída šampionůMaria Guryeva RU.svg V3
453Of Trebons Berger Blanc DubstepTřída šampionůMartina Trávníčková CZ.svg V2, r.CAC
454Barnet AbraskaTřída veteránůZuzana Chlaňová CZ.svg V3
455Halo of Trebons Berger Blanc Trebons Berger BlancTřída veteránůAnne Møller DK.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
456Uncle Sam vom Sutumer GrundTřída veteránůManuela Bortel DE.svg V2
457WHITE SILVER JAGODOWE BORYTřída veteránůELŻBIETA CIECHANOWSKA-BŁĄDEK PL.svg V4
458Aurora Borealis od ŠKrchlebských lesůTřída štěňatJana Nováková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
459Cassiopeia White AlexiaTřída štěňatMartina Trávníčková CZ.svg VN3
460i dont care - i love it Vom Sutumer GrundTřída štěňatJill Fey DE.svg VN2
461Anitka z Jankovské osadyTřída dorostuPetr Zeman CZ.svg VN3
462Dada-Dea Star z Dubské HajniceTřída dorostuZlatuše Pištěková CZ.svg VN4
463Imani Ice Lilien Ice LilienTřída dorostuAndra Sirbu RO.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
464KEVA PINK SMOOTHIE Białe Wilki Z WilkowaTřída dorostuEWA PIEŃKOWSKA PL.svg VN2
465Nemesis vom weißen BirkenstolzTřída dorostuNicola Katzschmann AT.svg VN
466Andromeda Moravia BlizzardTřída mladýchRenata Herinková CZ.svg VD
467Déjá Vu Ice Angel of DreamsTřída mladýchMalou Wengenroth DE.svg V
468Dirce White Witch Di Casa Brach Prever Casa Brach PreverTřída mladýchPiera Brach Prever IT.svg VD
469Fallin'in Love vom Sutumer GrundTřída mladýchUrszula Paluch PL.svg V
470Gloria Gea Vom Weissen Unterberg Vom Weissen UnterbergTřída mladýchPiera Brach Prever IT.svg VD
471Jinni in a Jewel von King's Silbertal King's SilbertalTřída mladýchSabine Wieczorek DE.svg V4
472Metrix Pett's WolfTřída mladýchPetra Bartoňková CZ.svg VD
473Rimell Du Lac de GarmTřída mladýchEline Colin FR.svg VD
474RUSSIA REVOLUTION BLOODREINATřída mladýchAMANDINE AUBERT FR.svg ABS
475Sienna Of Ice Wine Ice WineTřída mladýchKovacs Janos HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
476White dream team Que sera, sera White dream teamTřída mladýchGordana Horvat HR.svg VD
477White dream team Quintana Quesa White dream teamTřída mladýchGordana Horvat HR.svg V2
478White Kingdom Of Bacco Fairy Tail White Kingdom Of BaccoTřída mladýchTania Cerrato IT.svg V
479YAGODKA Iz Beloy BrigadyTřída mladýchAgnieszka Kaczmarek PL.svg V3
480Baby Bell White AlexiaMezitřídaMartina Trávníčková CZ.svg V2, r.CAC
481Bad Girl of white EnergyMezitřídaMartin Prášil CZ.svg ABS
482Envy Me White Kingdom Of BaccoMezitřídaTania Cerrato IT.svg V3
483JEWEL FROM THE STORM KYRA Alpen Angel Alpen AngelMezitřídaAleksandra Cisłak PL.svg VD
484Joyful-N-Triumphant Majestic White ShepherdMezitřídaGrasso Venera US.svg V4
485Olympia of trebons berger blanc Of trebons berger blancMezitřídaNICHOLAS WARDEN DK.svg V
486UM-KA IZ BELOY BRIGADYMezitřídaAMANDINE AUBERT FR.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
487Akéla Polární vlkTřída otevřenáAleš Novák CZ.svg VD
488Amore Mira of carinthian stars of carinthian starsTřída otevřenáNicola Katzschmann AT.svg VD
489Areta Polární vlkTřída otevřenáLenka Hadová CZ.svg VD
490Beautiful Baroness Of White SunriseTřída otevřenáMichael Groiss AT.svg V
491Briabell z Dubské HajniceTřída otevřenáZlatuše Pištěková CZ.svg VD
492Celebrity Sky Tora Tora White Kingdom Of BaccoTřída otevřenáTania Cerrato IT.svg V4
493Darcy DonnevaraTřída otevřenáKateřina Šťastná CZ.svg V3
494Endless Love Vom Sutumer GrundTřída otevřenáMalou Wengenroth DE.svg V2, r.CAC
495Enya DonnevaraTřída otevřenáPetr Zeman CZ.svg ABS
496Niagara NubikaTřída otevřenáPavla Veselá CZ.svg ABS
497Quila of the white shepherds vom Sutumer-Grund vom Sutumer-GrundTřída otevřenáGordana Horvat HR.svg VD
498Rassey Star z Ranče MontaraTřída otevřenáMichaela Bujáková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
499Rosé of Ice Wine Ice WineTřída otevřenáMateusz Jawgiel PL.svg ABS
500Augusteas Billie Jean AugusteasTřída šampionůNICHOLAS WARDEN DK.svg V
501Billie Holiday Velvet Mood White Kingdom Of BaccoTřída šampionůTania Cerrato IT.svg VD
502Britney DonnevaraTřída šampionůEva Horáková CZ.svg ABS
503C.I.B.Elegante-Hailey Heroes Of The White Shepherds Heroes Of The White ShepherdsTřída šampionůIvetta Nyari DE.svg V4
504MINA WILCZY BIAŁY KIEŁTřída šampionůEWA PIEŃKOWSKA PL.svg V1, CAC
505Of Trebons Berger Blanc FrozenTřída šampionůErik Lajbner CZ.svg VD
506Okarina du Bois des Ternes bois des ternesTřída šampionůtouretta nathalie FR.svg V3
507P.s I love you vom Sutumer GrundTřída šampionůManuela Bortel DE.svg V2, r.CAC
508SPIRIT OF GLORY SHIRA Alpen Angel ALPEN ANGELTřída šampionůAleksandra Cisłak PL.svg V
509AKEELA -Třída veteránůLaura Butkiewicz PL.svg V3
510KAMELIA GRAND CANYONTřída veteránůELŻBIETA CIECHANOWSKA-BŁĄDEK PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
511White dream team Biju Boney M White dream teamTřída veteránůGordana Horvat HR.svg V2
Bobtail (31) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
512Aspen Junior Agel MoraviaTřída dorostuMonika Cigánková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
513Jean Marais Shaggy EditionTřída dorostuEleonóra Jamborová SK.svg VN2
514Humphrey Bogart Shaggy EditionTřída mladýchKatarína Kapustová SK.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
515Oksford SmartayTřída mladýchOlga Moravcová CZ.svg VD2
516Rin Tin Tin Modrý kaňonMezitřídaRadka Novotná CZ.svg V1, CAC
517Rowley Picot Modrý kaňonMezitřídaLenka Kyzlinková CZ.svg V2, r.CAC
518Claudius Karina BohemiaTřída otevřenáMarta Zezulová CZ.svg V2, r.CAC
519ORACLE OF REALITY DREAM OF REALITY DREAMTřída otevřenáBruno Ripp FR.svg V1, CAC, r.CACIB
520Alessio - Maestro von Canis CarnuntumTřída šampionůLaura/Alexander Hanáková/Marko SK.svg V4
521Bottom Shaker The Greatest Picture Bottom ShakerTřída šampionůJozsef Koroknai HU.svg V2, r.CAC
522Dance The Night Away Shaggy BeautyTřída šampionůNikoletta Zsemlye HU.svg V3
523Vector Space Reata´sTřída šampionůSjaak & Nelleke Meijer NL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
524INTCH CZCH Danish Delight Rasmus Rex DANISH DELIGHTTřída veteránůBirgitte Schjøth DK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
525STARSHINE OF REALITY DREAMTřída štěňatAlain Labous FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
526Gioconda Kudlaty Tramp (FCI)Třída dorostuPrzemysław Wieczorek PL.svg VN3
527Sissi Modrý kaňonTřída dorostuSilvia Učňová Kapustová SK.svg VN2
528Stairway to heaven Saperlipopette stairway to heaven saperlipopetteTřída dorostuLemaire Martine FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
529Antea DEMABOTřída mladýchDenisa Stejskalová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
530Brigitte Leonhardt von den Blue ZottelsMezitřídaBrigitte Leonhardt DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
531JASMINE MOON LIGHT ENCHANTMezitřídaVILLEGER KATARZYNA FR.svg VD
532Monika Sahurity OES1289MezitřídaMonika Sahurity AT.svg V2, r.CAC
533PC Royal CroftMezitřídaNebojsa Maksimovic SRB.svg V3
534Rosa Blue MillanionMezitřídaAnna Pulikowska-Klimonda PL.svg VD
535Rosa Gallica Modrý kaňonMezitřídaMartina Hájková CZ.svg V4
536Blancas Las Arenas Shero WooTřída otevřenáNikol Hajmonová CZ.svg V2, r.CAC
537Macoes GRAVITEE MACOESTřída otevřenáAnne Marie Visayze FR.svg VD
538Quendolina Modrý kaňonTřída otevřenáBlanka Hanusová CZ.svg V1, CAC
539Amálka Chlupatý méďaTřída šampionůJana Aková CZ.svg V3
540Bottom Shaker Easy Secret Girl Bottom ShakerTřída šampionůJozsef Koroknai HU.svg ABS
541Especially For Me Kudlaty Tramp (FCI)Třída šampionůKrystyna Rostworowska PL.svg V2, r.CAC
542O’La Parisienne with Arthrug of Reality Dream Of Reality DreamTřída šampionůAlain Labous FR.svg V1, CAC, r.CACIB
Border kolie (127) / Rozhodčí: Milan Krinke / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
543Preddy Big Bear Bohemia AlkéTřída štěňatJana Foťková CZ.svg N1
544Alderaan STAND BY ME AlderaanTřída dorostuJoanna Madejska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
545Always Ready Nimbl LifeTřída dorostuNikola Balajková CZ.svg N
546Collision of Worlds WinyelaTřída dorostuKarolína Horčičková CZ.svg ABS
547Conquer the Day WinyelaTřída dorostuVendulka Egrmaierová CZ.svg VN2
548new dream's border ebony and ivory new dream's borderTřída dorostumartina pagnin IT.svg VN4
549pukawidgee lightnin ina bottle pukawidgeeTřída dorostuDeborah Michaux FR.svg VN3
550Bad Boy MarpaleyTřída mladýchLenka Kováříková CZ.svg VD
551Cataleya Rose Ball of Fire Cataleya RoseTřída mladýchJennifer Zieserl AT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
552Donavan VikingvisionTřída mladýchAdriana Füllenhals AT.svg D
553Genius Regina canumTřída mladýchLudmila Matějková CZ.svg VD4
554GOD OF THE NORTH Viva La Tia (FCI)Třída mladýchAdrianna Ossowska PL.svg V2
555Griffin Smilemaker Fast and FoolishTřída mladýchAlžběta Pribilincová CZ.svg VD
556Hagen Grania alegreTřída mladýchJanetta Skalková CZ.svg ABS
557Chip AsbreteTřída mladýchDaniela Školová CZ.svg VD
558Patriot Foxy FoxTřída mladýchIlona Morávková CZ.svg V3
559TWJ TARTAN BEAUTY TWJTřída mladýchSEGHEZZI LARA IT.svg ABS
560A PIECE OF SKY WILD STORMMezitřídaJolanta Ziebura CZ.svg V2, r.CAC
561Broadmeadows Great PretenderMezitřídaMilana Stupková CZ.svg VD4
562DRAGON ICE Rogonia Poland (FCI) Rogonia Poland (FCI)MezitřídaAnna Posanow PL.svg V1, CAC
563Nothing Better z ČernobílýchMezitřídaOta Brikner CZ.svg VD
564Tookurra Trick or Treat Tookurra Trick or TreatMezitřídaRabl Kerstin AT.svg V3
565Arcane Endless EnergyTřída otevřenáVáclav Gerstner CZ.svg VD
566Atlas from Colored Aryana's KingdomTřída otevřenáKateřina Drcmánková CZ.svg VD
567Az Man ArrodareTřída otevřenáJulia Brunner AT.svg V2, r.CAC
568Belmondo Matter of the HeartTřída otevřenáJan Toufar CZ.svg VD
569BlackBerry Kiss of PandaTřída otevřenáRadka Folvarčíková Richard Vajdík CZ.svg VD
570BORN TO BE WILD DEI ROVI FIORITI DEI ROVI FIORITITřída otevřenáSEGHEZZI LARA IT.svg V
571Cerberos Guardian Destiny LoveTřída otevřenáPetr Haupt CZ.svg V
572Clanabby Wind Of the Spirit ClanabbyTřída otevřenáVANESA Díaz Pombrol ES.svg V
573corsaro nero mi-to borderTřída otevřenásimone messina IT.svg V3
574Edmund AsbreteTřída otevřenáEdita Labíková CZ.svg V
575Elijah Hilary BEBERONTřída otevřenáNadežda Hájeková SK.svg V
576For Luck From Bohemia AlkéTřída otevřenáHedvika Najmanová CZ.svg V1, CAC
577Judo Dream of joyTřída otevřenáPiotr Delong CZ.svg V
578KORELLA BEYOND THE SHADOWS Korella Border ColliesTřída otevřenáKatja Fürst AT.svg V
579Life is Fight FitminTřída otevřenáFrantišek Slepička; Gabriela Slepičková CZ.svg VD
580Lucky for You Sweetest TabooTřída otevřenáIngrid Dedková CZ.svg VD
581Royal Knight GlenbalaTřída otevřenáIwona Przeworska PL.svg V
582VERY HANDSOME GAWENDA Brillantino (FCI) Brillantino (FCI)Třída otevřenáIlona Kudlińska PL.svg V4
583Xander Cage at Wendigo´s WindTřída otevřenáHana Nováková CZ.svg V
584American Dexter Morgan of Real ShepherdsTřída pracovníTaťána Šmolíková CZ.svg V4
585Demolition Man Nica BohemicaTřída pracovníMonika Panznerová CZ.svg ABS
586Drive On Max Royal FellowTřída pracovníMichaela Vincíková CZ.svg V2, r.CAC
587Nikitis LusikaTřída pracovníPavlína Kotzová CZ.svg V3
588Show Me The World TehyaTřída pracovníIwona Przeworska PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
589 YONDER OAKS ROVER YONDER OAKSTřída šampionůJasmine Rautapuro FIN.svg V
590Amber Glow Zafa FlameTřída šampionůMarkéta Neradová CZ.svg V
591Bad boy Wild stormTřída šampionůAngela Santiago pier ES.svg ABS
592Bounty of the Heart Zafa FlameTřída šampionůKarolina Koucká CZ.svg V
593Diego z Pocztowej Border CollieTřída šampionůKamila Orłowska PL.svg V
594Gracecanis Breathtaking View GracecanisTřída šampionůMichael kristensen DK.svg V
595GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart FCITřída šampionůSylwia Kała PL.svg V1, CAC, r.CACIB
596Ing Foxy FoxTřída šampionůJana Janků CZ.svg V3
597MERRINDA SPEEDWAY TO MY HEART MERRINDATřída šampionůSEGHEZZI LARA IT.svg V4
598Wynnlake Making Wave Of Dreams WynnlakeTřída šampionůClaudia Labrenz AT.svg V2, r.CAC
599ZEUS z Pocztowej Border CollieTřída šampionůTomasz Dolata PL.svg V
600Borderline Country Leonardo Borderline CountryTřída veteránůJennifer Zieserl AT.svg VD
601Energizer Nebeský senTřída veteránůNikola Mesarkin CZ.svg V2
602Charmant Cheron HafkinsTřída veteránůMartina Zapletalová CZ.svg VD
603Lancelot Knight Of TennantTřída veteránůSylva Nováková CZ.svg V4
604Quickstep Dancer z ČernobílýchTřída veteránůJaroslava Kudrová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
605Ready Steady Go Gasko PrimTřída veteránůSoňa Žáková CZ.svg ABS
606Solitaire Borderline CountryTřída veteránůPernilla Sonnleitner AT.svg V3
607Ultraspeedy Foxy FoxTřída veteránůMichaela Křišťálová CZ.svg V
608Blondie Dantroni FoxTřída štěňatGabriela Krestýnová CZ.svg ABS
609Patti Pretty Black Bohemia AlkéTřída štěňatJana Foťková CZ.svg VN2
610Qmarianne Foxy FoxTřída štěňatLucie Kadlecová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
611All what I want is Nimbl LifeTřída dorostuPetra Křížková CZ.svg VN2
612Also known as Nimbl LifeTřída dorostuHana Krejčí CZ.svg N4
613Febee Treasure of LifeTřída dorostuBirgit Böckl AT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
614LAURANA'S PRIDE KENNY LAURANA'S PRIDETřída dorostuSylwia Kała PL.svg VN3
615Blind love Wild stormTřída mladýchAngela Santiago pier ES.svg ABS
616Etched In Sand By The Lake By The LakeTřída mladýchTímea Sólyom HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
617Euphoria Oaklet´s dogstoryTřída mladýchRobert Goldwein CZ.svg V
618Evelína z Lesních stráníTřída mladýchKateřina Janečková CZ.svg VD
619Freya z Kouzelných horTřída mladýchAleš Piálek CZ.svg ABS
620Gloria Principis Regina canumTřída mladýchPavel Vácha CZ.svg ABS
621Hello It's Me Gasko PrimTřída mladýchLenka Svobodová CZ.svg V2
622Chipsy AsbreteTřída mladýchHana Dostálová CZ.svg VD
623Jacqueline Friedrich VikingvisionTřída mladýchJacqueline Friedrich AT.svg V3
624Josephine Open GateTřída mladýchVáclav Gerstner CZ.svg VD
625reign for panda's heart of pacific spiritTřída mladýchdupont emma FR.svg ABS
626TREASURE FORBIDDEN XXTřída mladýchSEGHEZZI LARA IT.svg ABS
627Vikingvision Diamond Hit VikingvisionTřída mladýchAnja Schmutterer AT.svg V4
628Activity Freedom JeffijaMezitřídaLenka Trnková CZ.svg VD
629Atlantis Canis Ursínus - BakkaiaMezitřídaPavla Balajková CZ.svg V3
630Dorothy my Star Zafa FlameMezitřídaKarolina Koucká CZ.svg V
631DRACARYS Rogonia Poland (FCI) Rogonia Poland (FCI)MezitřídaAnna Posanow PL.svg V
632Elka Bánov BellsMezitřídaVeronika Kučerová CZ.svg V4
633GYPSY LOU WILD STORMMezitřídaDenise Negrón ES.svg V1, CAC
634Molly Lucky For You KennelMezitřídaHalmosiné Vincze Mónika HU.svg V2, r.CAC
635Xplosion of Love Grace of Angel´s HomeMezitřídaMichaela Šindelářová CZ.svg V
636After Black Pearl LiedownTřída otevřenáMarkéta Kuncková CZ.svg VD
637Aljanah VikingvisionTřída otevřenáNatascha Kocab AT.svg VD
638Beezee Matter of the HeartTřída otevřenáIvana Mašíčková CZ.svg VD
639Cassie my love Zafa FlameTřída otevřenáKarolina Koucká CZ.svg V3
640CREME DE LA CREME Viva La Tia (FCI)Třída otevřenáAnna Garbacka-Warecka PL.svg V2, r.CAC
641Darlly Bohemia Beauty FlyTřída otevřenáJindřich Machek CZ.svg VD
642Dizzy Candy Bánov BellsTřída otevřenáIlona Malinová CZ.svg V
643Elisabeth Cool LadyTřída otevřenáDaniela Kotikova CZ.svg VD
644Gramee My Life Bohemia AlkéTřída otevřenáVěra Kaňáková CZ.svg V4
645Charming Chaylee od CidlinyTřída otevřenáPavla Balajková CZ.svg V1, CAC
646JULE TOO`S A STAR IS BORN FOR ROGONIA Jule TooTřída otevřenáAnna Posanow PL.svg V
647Laurana's Pride Fiume Laurana's PrideTřída otevřenáSnežana BARIĆ CERGOLJ HR.svg VD
648never give up of pacific spiritTřída otevřenádupont emma FR.svg ABS
649Shadow of the Sheen Cloudland in OrcaTřída otevřenáMichaela Chovánková CZ.svg VD
650Sincerely Indie of Maranns HomeTřída otevřenáAlexandra Janssen CZ.svg VD
651WYNNLAKE IT'S MY PARTY WYNNLAKETřída otevřenáSEGHEZZI LARA IT.svg ABS
652Zany wings JeffijaTřída otevřenáPetr Haupt CZ.svg VD
653Bomb Blaster Nica BohemicaTřída pracovníMonika Panznerová CZ.svg ABS
654Daisy Moravia MegannetTřída pracovníPetra Juříková CZ.svg V1, CAC
655Flower of Old Hill RiaTřída pracovníStanislava Balogová CZ.svg ABS
656Charmed by Life z ČernobílýchTřída pracovníNikola Balajková CZ.svg V2, r.CAC
657Gracecanis Poetry N Motion GracecanisTřída šampionůMichael kristensen DK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
658Kynagon Malinda MeyTřída šampionůKarolína Horčičková CZ.svg ABS
659new dream's border quenya at huntly new dream's borderTřída šampionůmartina pagnin IT.svg V4
660SUPRISE STARS BORDER COLLIES FCITřída šampionůMagdalena Kwiczala PL.svg V
661Touch Of The Light Dashing DawnTřída šampionůAgnieszka Tomaszewska PL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
662TRUMAGIK TOUCH OF AN ANGEL TRUMAGIKTřída šampionůSEGHEZZI LARA IT.svg V3
663 White And Black Gasko PrimTřída veteránůKlára Babová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
664Aira PitipitipaTřída veteránůVáclav Gerstner CZ.svg VD
665Allymoon Up AllymoonTřída veteránůAnna Segatto IT.svg V2
666Black Pearl PonekaTřída veteránůMarkéta Kuncková CZ.svg V4
667Ice Star z BengasuTřída veteránůVeronika Tvrdá CZ.svg ABS
668Inflagranti Iwy z BengasuTřída veteránůAdéla Dvorská CZ.svg ABS
669Jennifer Lopez Tender FlashTřída veteránůRadka Folvarčíková Richard Vajdík CZ.svg V3
Briard - černý (35) / Rozhodčí: Christian Janes / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
670Orfeus By Leny DalidoTřída dorostuLenka Lodrová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
671Antti La Ferme AsinedTřída mladýchDenisa Křivková CZ.svg VD3
672Apache Nadina-SisTřída mladýchIwona Gisterek PL.svg V
673Aragorn King Nadina-SisTřída mladýchNaděžda Střalková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
674Nawar od LabičkaMezitřídaPetra Grammová CZ.svg V1, CAC
675Nevil od LabičkaMezitřídaMichal Haidinger CZ.svg V2, r.CAC
676Zaccateco Nadina-SisMezitřídaVladimíra Křenková CZ.svg VD3
677Aidan von den StrauchdiebenTřída otevřenáOlga Lačňáková CZ.svg V4
678Ambrus Melmen BohemiaTřída otevřenáRomana Peigerová CZ.svg V
679Indiana Jones Bella's LiberiTřída otevřenáMarcela Kočková CZ.svg V3
680Levis DalidoTřída otevřenáBarbara Bednarek PL.svg V1, CAC
681Merlin od LabičkaTřída otevřenáMarcela Vyvialová CZ.svg V2, r.CAC
682Erick Au-Auriga BrieTřída pracovníVlasta Vagerová CZ.svg VD2
683Graphite du Tchibo d'EbéneTřída pracovníZsófia Pecséri HU.svg ABS
684Ravick Boramo SoleTřída pracovníLenka Grossová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
685FEEL LIKE ABROZ Bella's LiberiTřída šampionůEwa Mossoń-Folcik PL.svg V1, CAC
686Hennessy le pataud Briard Le pataud BriardTřída šampionůKateřina Hujerová CZ.svg V3
687Hugo BUHLBINOTřída šampionůTOMASZ AndrzejewskI PL.svg V2
688Assirie Nadina-SisTřída mladýchNaděžda Střalková CZ.svg V1, CAJC
689Karisma Nidawi Bella's LiberiTřída mladýchRoman Jucha CZ.svg VD3
690nairobi by dalido by dalidoTřída mladýchDeborah Michaux FR.svg V2
691Dazzle My Lilly Bella`s LiberiTřída otevřenáDagmar Mojžíšková CZ.svg V1, CAC
692Eloisa Civetta des Nobliaux MoustachusTřída otevřenáGaby Junker DE.svg V3
693LILLY LOO Dilorini DiloriniTřída otevřenáJustyna Paluszek PL.svg V2, r.CAC
694Rachel Boramo SoleTřída otevřenáJitka Králíčková CZ.svg V4
695Saffira Protege MADE BY SNOEKIETřída otevřenáSabina Cismas FR.svg VD
696Britney la Xalia NoireTřída pracovníDenisa Křivková CZ.svg V1, CAC
697Whitney Black Pearl Nadina-SisTřída pracovníNaděžda Střalková CZ.svg V2, r.CAC
698Fendi Fan Di Fendi DalidoTřída šampionůDaniela + Ivo Kellovská + Lacný CZ.svg V2
699Funky Virginia Bella's LiberiTřída šampionůDagmar Mojžíšková CZ.svg V1, CAC
700Chanel N°1 DalidoTřída šampionůDana Novotná CZ.svg V3
701Biba-Chantal Avec La Force-De-LoursTřída veteránůVlasta Vagerová CZ.svg V2
702Bibiana NovaroTřída veteránůalice Filipová CZ.svg V3
703Bon Chéri Bella`s LiberiTřída veteránůDagmar Mojžíšková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
704Hope od LabičkaTřída veteránůEva Kubešová CZ.svg V4
Briard - plavý a šedý (52) / Rozhodčí: Christian Janes / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
705Brownie Fuzzy HeartsTřída štěňatVeronika Mallatová Bartošová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
706 Uras Tadeusz MADE BY SNOEKIETřída dorostuSabina Cismas FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
707CHamp Deli Bohemia-SibelleTřída mladýchPetr Šára CZ.svg V
708Kerouac El Santino Bella's LiberiTřída mladýchVěra Kadlecová CZ.svg V1, CAJC
709RED CHILLI de La Source de Marsylia de La Source de MarsyliaTřída mladýchPatrícia Kutlaca HU.svg V2
710Tango Bohemia ElitéTřída mladýchMartina Buriánková CZ.svg VD
711Tino Buhlbino Heaven DevilTřída mladýchAnna Grządziel-Buhl PL.svg VD
712Toffee la Clef du BonheurTřída mladýchMirjam Nast DE.svg V4
713Dagmara Herman-KorytkowskaMezitřídaDagmara Herman-Korytkowska PL.svg V1, CAC
714MONTE CARLO DiloriniMezitřídaRandy Verbakel BE.svg V2, r.CAC
715Saimon Heaven DevilMezitřídaSimona Gotthardová CZ.svg VD3
716Andros Melmen BohemiaTřída otevřenáJana Hrubá CZ.svg V4
717Captain Morgan Incredible Twentyfour Incredible Twentyfour IncredibleTřída otevřenáTereza Bártů CZ.svg ABS
718Finally the Best VelmondTřída otevřenáTáňa Holešová CZ.svg ABS
719Fruit de L'amour VelmondTřída otevřenáRenata Kolarikova CZ.svg V
720Jared Badria's DarlingTřída otevřenáMichaela Nečesánková CZ.svg VD
721Love And Be Loved Moravia CampanellaTřída otevřenáPavla Firlová CZ.svg V1, CAC
722Yagger Nadina-SisTřída otevřenáSewelies Silke DE.svg V2, r.CAC
723Yukon Loky Nadina-SisTřída otevřenáIvana Ebertová CZ.svg V3
724Everyday Joy VelmondTřída pracovníPetra Šrajerová CZ.svg VD3
725Charming Hooligan Creciente EstrellaTřída pracovníLenka Lodrová CZ.svg V1
726Qashqai des Travailleurs BarbusTřída pracovníJitka Šerkopová CZ.svg VD2
727Corleone PetřinyTřída šampionůJiří Kleňha CZ.svg V3
728INDIGO Dilorini DiloriniTřída šampionůMarta Welminska PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
729Ninja du Manoir NobleTřída šampionůMartina Mikulová CZ.svg V4
730Ray Of Sunshine Zlota Elita Zlota ElitaTřída šampionůBritta Drachmann Agerskov DK.svg V
731Yo Yo Jackie Twister Moravia CampanellaTřída šampionůŠárka Finková CZ.svg V2, r.CAC
732Forrest Badria`s DarlingTřída veteránůOlga Lačňáková CZ.svg V2
733MARON du Manoir NobleTřída veteránůIwona Gisterek PL.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
734Vanilla Luck Heaven DevilTřída štěňatMartina Mikulová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
735Unica Allegra Heaven DevilTřída dorostuMarcela Vyvialová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
736Abigail Diable ShepherdTřída mladýchJitka Macečková CZ.svg D
737Campari de los NiegosTřída mladýchJoanna Szeptycka BE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
738NAY VON SOUTHSEASIGHT DILORINI DILORINITřída mladýchJoao Cabeleira PT.svg V2
739Oliva Kirra od LabičkaTřída mladýchEva Kubešová CZ.svg V3
740Remind me to smile Moravia Campanella WeylandTřída mladýchWEYLAND Jean Maurice FR.svg V
741She Is Kinda Hot Moravia CampanellaTřída mladýchJohnny Hansen DK.svg VD
742Theresa Heaven DevilTřída mladýchSvatoslava Procházková CZ.svg V4
743Shamira Heaven DevilMezitřídaMartina Mikulová CZ.svg V2, r.CAC
744Tendresse Bohemia ElitéMezitřídaAlena Kotrčová CZ.svg V1, CAC
745Akalia Melmen BohemiaTřída otevřenáJana Hrubá CZ.svg V
746Karamela DalidoTřída otevřenáDaniela + Ivo Kellovská + Lacný CZ.svg V3
747Lady Grace Kelly von der roten HexTřída otevřenáIva Pazderová CZ.svg V4
748Laurentina Badria's DarlingTřída otevřenáZdenka Kouřilová CZ.svg ABS
749Love At First Sight Moravia CampanellaTřída otevřenáPavla Firlová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
750Yasminne Nadina-SisTřída otevřenáNaděžda Střalková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
751FRIENDLY FIRE DiloriniTřída pracovníBarbara Dadej PL.svg V1, CAC
752Jenifer Badria`s DarlingTřída pracovníAdriana Babicová CZ.svg V2, r.CAC
753Query Heaven DevilTřída šampionůMartina Pavlasová CZ.svg V2, r.CAC
754ROCOCO DILORINI Zlota elitaTřída šampionůBarbara Dadej PL.svg V1, CAC
755H`Elfie Fauve de PassionedanTřída veteránůPetr Šejc CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
756Tiffany Nadina SisTřída veteránůNaděžda Střalková CZ.svg ABS
Cao da Serra de Aires (1) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
757C'est La Chardonnay Moravia TauriTřída veteránůMarcela Luncarová CZ.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Československý vlčák (118) / Rozhodčí: Monika Soukupová / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
758Jaden Vlčí tlapkaTřída dorostuSimona Pinkavová CZ.svg VN2
759Svet Cikavac Domaine de la Combe NoireTřída dorostuBossion Elodie FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
760Blizzard Hlas vlkaTřída mladýchBarbora Pokorna CZ.svg VD
761Donar AmberwolfroyaltyTřída mladýchAlona Dundiak UA.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
762Falco ze StudenéhoTřída mladýchLucia Nemcová CZ.svg VD
763Fenrir ze StudenéhoTřída mladýchJan Lysek CZ.svg V3
764Fenrir Drakulus GribedyrTřída mladýchLadislav Fojtík CZ.svg ABS
765Hayad Dior Miracle MiaTřída mladýchMiriam Pavlíková SK.svg VD
766IZAR Vikvel wolfTřída mladýchStanislav Bocák SK.svg VD
767Qerdys ArqevaTřída mladýchJiřina Nekvasilová CZ.svg V4
768SILVER BULLET SALTO DEL LUPO SALTO DEL LUPOTřída mladýchANDREA SANTONI IT.svg ABS
769Sirius Black s Divokou krvíTřída mladýchRomana Malá CZ.svg ABS
770TANAKI PASSO DEL LUPO PASSO DEL LUPOTřída mladýchTIZIANA SALSI IT.svg V2
771Al Hektor Hlas vlkaMezitřídaPetra Jenčková CZ.svg ABS
772Cedric Diggory Mé vlčí jáMezitřídaJana Unzeitigová CZ.svg V1, CAC
773Dáin Mé vlčí jáMezitřídaMartin Jurenka CZ.svg VD
774Enzo Perseus ze StudenéhoMezitřídaMichal Mencl CZ.svg VD
775Faruk Gres Miracle MiaMezitřídaMiriam Pavlíková SK.svg V2, r.CAC
776Helel Fili Aurorae noMezitřídaManuel Iurato IT.svg VD
777Chaman .MezitřídaMassimo Zungri IT.svg VD
778Pramalai Kallar DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE Pramalai Kallar DU DOMAINE DE LA COMBE NOIREMezitřídacostanzo chrystel FR.svg V4
779Vision Lupus BelliatusMezitřídaAric Bryant US.svg V
780Allien Ice Zázrak lesůTřída otevřenáKarolína Pilzová CZ.svg VD
781Argo del Rio FenrirTřída otevřenáMartin Šabatka CZ.svg VD
782Argo Vlk z PodstráněTřída otevřenáMarica Koleny FR.svg V
783Avur Maeg BranoTřída otevřenáRobin Sikora CZ.svg V
784Benjamin Vlčí štěstíTřída otevřenáMarian Karas SK.svg V
785Bentley Sando NorikoTřída otevřenáAndrea Wolfová CZ.svg VD
786Blueakeom Bigboss AkeomTřída otevřenáEdoardo Corradi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
787JACK DANIEL'S Lupus ArdorTřída otevřenáKarolina Zadrożna PL.svg VD
788Justify Kassius z Molu EsTřída otevřenáKateřina Povšíková CZ.svg V
789Lacky Z KATUSICKEHO DVORATřída otevřenáSerhiy Danylyuk UA.svg V2
790Lesath leeroy Olim Maly Bysterec Olim Palus Maly BysterecTřída otevřenásimona coriddi IT.svg ABS
791Oran KuklíkTřída otevřenáEva Herbergerová CZ.svg DIS
792Origins Off Sarik Du Domaine de la Combe NoireTřída otevřenáAndreane Fleuret FR.svg ABS
793PERSIVAL PASSO DEL LUPOTřída otevřenáGianpietro Lomonaco IT.svg V3
794Vlknijus Wolf Lupi di Montemorello Lupi di MontemorelloTřída otevřenáMario Noce IT.svg V4
795Bodrik Zdychavsky vlkTřída pracovníJakub Slaninka SK.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
796Chaan Čono z Molu EsTřída pracovníJana Kotulánová CZ.svg V2, r.CAC
797Jasten Salto del LupoTřída pracovníANDREA SANTONI IT.svg V3
798Path Wolf Lupi di Montemorello Lupi di MontemorelloTřída pracovníSimone Capobianco IT.svg ABS
799BURAN no kennel nameTřída šampionůMichele Cosimi IT.svg VD
800CAINO PASSO DEL LUPO PASSO DEL LUPOTřída šampionůTIZIANA SALSI IT.svg V3
801Cairo ArimminumTřída šampionůmarilena pertile IT.svg V4
802Cullen Miracle MiaTřída šampionůMiriam Pavlíková SK.svg ABS
803Eclisse Savi PaoloTřída šampionůGiulio De Carolis IT.svg V
804Korry z Molu EsTřída šampionůMartina Rázková CZ.svg V2, r.CAC
805Kraken KuklíkTřída šampionůJaroslav Hospodka CZ.svg V1, CAC
806MAICKAN DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE MAICKAN DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída šampionůcostanzo chrystel FR.svg VD
807MAKI DES FEUX D'ORTřída šampionůHOUBRON ALEXANDRE FR.svg VD
808Nahok Du Domaine de la Combe NoireTřída šampionůAndreane Fleuret FR.svg ABS
809Ollivander Wonder of ArtTřída šampionůLaetitia LE GAL FR.svg V
810Yunkai Valar ArimminumTřída šampionůMarta Ripamonti IT.svg V
811Budulínek z Molu EsTřída veteránůKamila Nováková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
812Caspar vom DreiburgenblickTřída veteránůMaria Barisic DE.svg V2
813FENIX FENIXTřída veteránůSergio Zoat IT.svg ABS
814GECKYL DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE GECKYL DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída veteránůcostanzo chrystel FR.svg V3
815Jaimy Vlčí tlapkaTřída dorostuAndrea Wolfová CZ.svg VN2
816X-treme Salto del LupoTřída dorostuANDREA SANTONI IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
817 HIMALAYA HymalyaTřída mladýchEdoardo Corradi IT.svg V
818 RILEY DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE RILEY DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída mladýchcostanzo chrystel FR.svg V4
819AUGUSTA DMC NANGA PARBAT DMCTřída mladýchMaria Cristina Di Mascio IT.svg V3
820Davina Noraya von Isegrims ErbenTřída mladýchStephanie und Meik van der Linde DE.svg VD
821RHESTIA DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída mladýchCorinne RICETTI FR.svg D
822Sky Full of Stars Salto del LupoTřída mladýchANDREA SANTONI IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
823TALIKA PASSO DEL LUPO PASSO DEL LUPOTřída mladýchTIZIANA SALSI IT.svg V2
824Tařička III od ÚhoštěTřída mladýchMarkéta Kučerová CZ.svg V
825Anarchie Hlas vlkaMezitřídaPřemysl Šuster CZ.svg V
826ANILOPE Hlas vlkaMezitřídaJaroslava Mrkosová CZ.svg VD
827Arimminum Zoraj Nidawi ArimminumMezitřídaFrancesca Genghini IT.svg V
828Arwen Lupi Si NasceMezitřídaSerhiy Danylyuk UA.svg VD
829Aurora ArimminumMezitřídaSarka Matrasova IT.svg V3
830Butterfly Parpiee Lupus BelliatusMezitřídaEdoardo Corradi IT.svg V
831Harpyia Praedatrix Animarum FeraLupa noMezitřídaManuel Iurato IT.svg V4
832Ileen Bellaimy Vlčí tlapkaMezitřídaMonika Tichá CZ.svg V2, r.CAC
833Jasmínka II. Eden severuMezitřídaPavlína Kazimírová CZ.svg VD
834PLAMEN DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE PLAMEN DU DOMAINE DE LA COMBE NOIREMezitřídacostanzo chrystel FR.svg VD
835PURPLE RAIN SALTO DEL LUPO SALTO DEL LUPOMezitřídaANDREA SANTONI IT.svg V
836Redwolf Wonder of ArtMezitřídaLaetitia LE GAL FR.svg VD
837TSUNAMI DELL'IRCO DELL'IRCO SORTIEREMezitřídaAntonio Russo IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
838Arimminum Vanille L'Esprit du Loup ARIMMINUM KENNELTřída otevřenáLAURA SCAGLIA IT.svg V1, CAC, r.CACIB
839ARIMMINUM XCEPTION ARIMMINUM XCEPTIONTřída otevřenácostanzo chrystel FR.svg VD
840Arya Lupus AureaTřída otevřenáMichele Cosimi IT.svg ABS
841Casiopea z Rudého údolíTřída otevřenáKateřina Třetinová CZ.svg V
842EMOJI AS z Litavské kotlinyTřída otevřenáHOUBRON ALEXANDRE FR.svg VD
843Ghiaccio Cappucetto RossoTřída otevřenáEdoardo Corradi IT.svg ABS
844Ginger Passo del LupoTřída otevřenáPřemysl Šuster CZ.svg V4
845Chandrakali z Molu EsTřída otevřenáVivian Siebert DE.svg ABS
846LAVINIA PASSO DEL LUPO PASSO DEL LUPOTřída otevřenáTIZIANA SALSI IT.svg V3
847MAYUKHI DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE MAYUKHI DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída otevřenácostanzo chrystel FR.svg VD
848Muriel SrdcerváčTřída otevřenáDaniela Čílová CZ.svg V2, r.CAC
849Nedenka Le Domaine De La Combe NoireTřída otevřenáFlament Jessica FR.svg V
850PLUME DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída otevřenáCorinne RICETTI FR.svg ABS
851REA REATřída otevřenáSergio Zoat IT.svg ABS
852Siena Maly Bysterec Maly BysterecTřída otevřenáEdoardo Corradi IT.svg V
853Wyaking Olim Palus Olim PalusTřída otevřenásimona coriddi IT.svg ABS
854Xclusive ArimminiumTřída otevřenáBARROT Jordan FR.svg VD
855Arimminum Irys L'Esprit du Loup Arimminum KennelTřída pracovníLAURA SCAGLIA IT.svg V1, CAC
856Avaya Valentina von Isegrims ErbenTřída pracovníChristin Werner DE.svg V4
857Bludička Zdychavský vlkTřída pracovníMarian Labuda GBR.svg VD
858CALYPSO .Třída pracovníANDREA SANTONI IT.svg V2, r.CAC
859Happy Wolf Face de Campos y Lobos Campos y LobosTřída pracovníANDREA SANTONI IT.svg V3
860LUPUS IN FABULA LUPA LUPUS IN FABULATřída pracovníNatalja and Lembit Luts PL.svg VD
861Arimminum Queen Sanuye ArimminumTřída šampionůFrancesca Genghini IT.svg V3
862Arimminum Yasmeen Arimminum KennelTřída šampionůLAURA SCAGLIA IT.svg V2
863Bagheera ArimminumTřída šampionůSarka Matrasova IT.svg ABS
864Baranya Panera Kalimero BohemicaTřída šampionůMaria Barisic DE.svg V1
865CARZIA III z Peronówki z PeronówkiTřída šampionůViktor Veliký SK.svg ABS
866Cosma Aliona von Isegrims ErbenTřída šampionůChristin Werner DE.svg VD4
867FUNNY GIRLS EzechielelupoTřída šampionůClaudia Paolini IT.svg ABS
868KORA DEI LUPI DI GUBBIO Dei Lupi di GubbioTřída šampionůMaria Cristina Di Mascio IT.svg ABS
869MASSAÏ MARA DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE MASSAÏ MARA DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída šampionůcostanzo chrystel FR.svg ABS
870Peppermint Patty Lupi di Montemorello Lupi di MontemorelloTřída šampionůMario Noce IT.svg ABS
871Aglaya z Molu EsTřída veteránůPetra Laufková CZ.svg V2
872Blaze of glory ArimminumTřída veteránůSarka Matrasova IT.svg V4
873Dobrica vom DreiburgenblickTřída veteránůChristin Werner DE.svg V3
874Firefly SrdcerváčTřída veteránůMarkéta Kučerová CZ.svg ABS
875ISPICA DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRE ISPICA DU DOMAINE DE LA COMBE NOIRETřída veteránůcostanzo chrystel FR.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Chodský pes (58) / Rozhodčí: Karel Peroutka / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
920Athos Rex Vick AbrelyzTřída štěňatZdeňka Kodýtková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
921Centauris All PeramansTřída mladýchZuzana Péčková CZ.svg V2
922Mauricius od Brány RájeTřída mladýchVladimír Černík CZ.svg V3
923Xerron BryvilsárTřída mladýchJitka Suchá CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
924Wurzi BryvilsárMezitřídaJana Maierová CZ.svg V1, CAC
925Xeribo z Letinské kovárnyMezitřídaLea Saarikivi FIN.svg V2, r.CAC
926Ardarel Český rubínTřída otevřenáAlžbeta Černeková CZ.svg VD
927Archibald Atra TalpaTřída otevřenáJindřiška Nohelová CZ.svg V3
928ArtuDytu WhinedogTřída otevřenáAnita Trmalová CZ.svg V1, CAC
929Asper FrebaroTřída otevřenáIva Stránská CZ.svg V
930Bradley Atra TalpaTřída otevřenáIrena Růžičková CZ.svg V2, r.CAC
931Dior Rosa whiteTřída otevřenáJan Múčka CZ.svg V4
932Eron KrosandraTřída otevřenáZdeněk Dvořák CZ.svg VD
933Gasthon ze Zevlova dvoraTřída otevřenáLucie Lieblová CZ.svg ABS
934Isidor od Brány RájeTřída otevřenáLenka Frydrychová CZ.svg VD
935Ozzy z Letinské kovárnyTřída otevřenáJosef Danihelka CZ.svg V
936Robbie BryvilsárTřída otevřenáLenka Zemánková CZ.svg ABS
937Dyk Rosa whiteTřída pracovníRadmila Krejčová CZ.svg V1, CAC
938Eron ze Zevlova dvoraTřída pracovníJitka Doležalová CZ.svg V2, r.CAC
939Xaviere Griffin z GipovaTřída pracovníHana Krouželová CZ.svg ABS
940Athos z HájenskaTřída šampionůZdeňka Kodýtková CZ.svg V2, r.CAC
941Grüner BryvilsárTřída šampionůMilan Dušek CZ.svg V1, CAC, BOS, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
942Marwe z Dašického zátišíTřída šampionůIvan Koláček CZ.svg ABS
943Cash Temný onyxTřída veteránůJana Chaloupková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
944Eden BryvilsárTřída veteránůMilan Dušek CZ.svg V2
945Fergie z Jamenských ValíkůTřída dorostuRůžena Janzová CZ.svg ABS
946Aischa z Dědiny Valašských vojvodůTřída mladýchKateřina Krpcová CZ.svg V2
947Eywa Rosa whiteTřída mladýchJiří Koutný CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
948Gesí od Leskounského kopceTřída mladýchPavel Sobotka CZ.svg V3
949Azlynn AmborellaMezitřídaPetra Obručová CZ.svg ABS
950Beliz Český rubínMezitřídaJana Chaloupková CZ.svg VD
951Cinderella ze ZdonínaMezitřídaLada Matějková CZ.svg V3
952Desea z Mníšku pod BrdyMezitřídaMartina Trkanová CZ.svg ABS
953Kopretina od Brány RájeMezitřídaMarie Trauškeová CZ.svg VD4
954Princcessia Regenia BohemiaMezitřídaMonika Žáková CZ.svg V1, CAC
955Yasmin July BryvilsárMezitřídaMilan Dušek CZ.svg V2, r.CAC
956Abonnie z MištovaTřída otevřenáJana Novotná CZ.svg ABS
957Adri z Mníšku pod BrdyTřída otevřenáIrena Krejčíková CZ.svg V3
958Brook Atra TalpaTřída otevřenáBlanka Kašíková CZ.svg V1, CAC
959Elodie Černá lunaTřída otevřenáZdeňka Koubíková CZ.svg ABS
960Finwe Ari Voronda NildoTřída otevřenáIrena Tylová CZ.svg VD
961Gaira z Vrchu slávyTřída otevřenáMilada Dudíková CZ.svg V4
962Infinity od Brány RájeTřída otevřenáAlena a Anika Čapkovy CZ.svg VD
963KEJLA Gaviro GaviroTřída otevřenáJustyna Kabat PL.svg D
964Misty z Letinské kovárnyTřída otevřenáAnita Trmalová CZ.svg V2, r.CAC
965Qwasha BryvilsárTřída otevřenáMilan Dušek CZ.svg VD
966Zarah z GipovaTřída otevřenáZdeňka Kodýtková CZ.svg V
967Fly Ciara Černá lunaTřída pracovníAlena Kromková CZ.svg ABS
968CANBERRA Saga DaliiTřída šampionůMarzena Pokrywka PL.svg V4
969Ebola Saga Dalii Saga DaliiTřída šampionůJustyna Kabat PL.svg VD
970Inessie z Letinské kovárnyTřída šampionůVeronika Jedlinská CZ.svg VD
971Izabell z Letinské kovárnyTřída šampionůZdeňka Koubíková CZ.svg V1, CAC, BOB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
972Jesabellia Regenia BohemiaTřída šampionůMonika Žáková CZ.svg V2, r.CAC
973Taabernakkelin You're Mine Furfrou TaabernakkelinTřída šampionůSari-Elina Laaksonen FIN.svg V3
974Ariel od Sázavského splavuTřída veteránůJarmila Žemličková CZ.svg V3
975BROWNIE Temny onyxTřída veteránůMarzena Pokrywka PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
976Frenn z Dašického zátišíTřída veteránůIrena Krejčíková CZ.svg V4
977Princess z GipovaTřída veteránůMarcela Karenová CZ.svg V2
Chorvatský ovčák (2) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
978Grudan dika ĐakovackaTřída otevřenáAnte Žeravica HR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
979Beta Đakovački ovčarTřída otevřenáAnte Žeravica HR.svg VD1
Flanderský bouvier (23) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
876DOLCE TORO Prolog Poland(FCI) Prolog Poland (FCI)Třída dorostuAnita Welc PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
877Dony Dendis Pauline Kajša OndraTřída mladýchRenáta Adámková CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
878Gabber-Queen v.d. VanenblikhoeveTřída otevřenáSilvia Mátéová SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
879Quiche's Stars Are Forever Quiche'sTřída otevřenáArtūrs Lindenbergs LV.svg V2, r.CAC
880A-AXE' WISE DELLA SILFATřída šampionůSilvia Zabai IT.svg VD
881Avar-Wizzle RyzmburkTřída šampionůKateřina Berkovcová CZ.svg VD4
882Gibbs Britt van de Dambaern HoeveTřída šampionůRon Temperman NL.svg V1, CAC, r.CACIB
883NIGHT HAWK Bouviery z ReglaTřída šampionůAnna Christian PL.svg V2, r.CAC
884Qai von QuintensteinTřída šampionůDagmar Weck DE.svg V3
885Topper-Xena v/d Vanenblikhoeve Van de VanenblikhoeveTřída mladýchGerard Bruintjes NL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
886SISI Bouviery z ReglaMezitřídaAnna Kujawa PL.svg NE
887Carmson's Marvellous Macie Carmson'sTřída otevřenáDitte Ruud DK.svg V1, CAC
888Eliška Jana North CarpatyTřída otevřenáJana Fúsiková CZ.svg V2, r.CAC
889Emma Chilli North CarpatyTřída otevřenáSilvia Mátéová SK.svg V3
890Nadja-Xena v/d Vanenblikhoeve Van de vanenblikhoeveTřída otevřenáGerard Bruintjes NL.svg V4
891Argentina-Wizzle RyzmburkTřída pracovníKateřina Berkovcová CZ.svg VD3
892Fleur Chilli North CarpatyTřída pracovníSilvia Mátéová SK.svg V1, CAC, r.CACIB
893Julia Megi v.d. Dambaern HoeveTřída pracovníIva Granetová CZ.svg V2, r.CAC
894Issis Nikita EgasTřída šampionůJarmila Matelová CZ.svg DIS
895NANA Bouviery z ReglaTřída šampionůAnna Kujawa PL.svg V3
896Qutie von QuintensteinTřída šampionůDagmar Weck DE.svg V2, r.CAC
897Xena-Funny v/d Vanenblikhoeve Van de VanenblikhoeveTřída šampionůGerard Bruintjes NL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
898Carmson's Fancy Fifi Carmson'sTřída veteránůDitte Ruud DK.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Holandský ovčácký pudl (1) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
899ZigZag Zylvester FanicaTřída šampionůCharlotte Berg DK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Holandský ovčák - dlouhosrstý (4) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
900Red Iconik Boy Legend'of ki BreizhMezitřídaIrena Průšová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
901PRETTY MADEMOISELLE USHI DES CONTES DU VIEUX CHENETřída otevřenáLinda Luksa CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
902Domia Abr Wyrda Wapini von FolgeTřída šampionůTomáš Knedlhans CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
905UNBEARABLE LIGHTNESS OF BEING Flower Fatality FCITřída mladýchElżbieta Kwiatek PL.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
Holandský ovčák - hrubosrstý (5) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
903Ber-Neber Bonremo VemsilumpaTřída otevřenáEliška Vasilenková CZ.svg ABS
904Charlie Brown Woodenshoe'sTřída otevřenáPetra Černá CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
906Beze V She Ho Bonremo VemsilumpaTřída otevřenáPavel Horák CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
907Bud An Ebo Bonremo VemsilumpaTřída otevřenáPetra Černá CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
908Bintu vom Airport FrankfurtTřída veteránůPetra Černá CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Holandský ovčák - krátkosrstý (11) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
909Janszoon Willem Wapini von FolgeTřída otevřenáRenata Vidláková Hošková CZ.svg VD1
910Argoni z Jehnického dvoraTřída šampionůJarmila Měrková CZ.svg ABS
911Kianto Ilmari Wapini von FolgeTřída šampionůEva Rokosová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
912Amelie from The Stone CrossTřída otevřenáLucie Appelová CZ.svg VD
913Brunette Ble-chacha KaianncoTřída otevřenáVenuše Kopřivíková Dagmar Laníková CZ.svg V1, CAC
914OMG it is Leia of Crazy StripesTřída otevřenáLucia Tomovičová SK.svg V4
915OZAKA DES GUERRIERS D'ANUBISTřída otevřenáOlivier DELASTRE FR.svg V2, r.CAC
916RENEE DWYER GAZZOLA ISABELLATřída otevřenáAlessio Albanese IT.svg V3
917Isabel María Luisa Wapini von FolgeTřída pracovníTáňa Vozníková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
918Istominov Iljinična Wapini von FolgeTřída šampionůEva Rokosová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
919Holland Ilja v. Le DobryTřída veteránůZdenka Macháčková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Jihoruský ovčák (15) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
980LEXUS VEREYA STAR _Třída dorostuIgors Kuskovs LV.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
981UJGUR Rajton-Bost (FCI)Třída mladýchIrina Efimova PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
982UNIKAT Rajton-Bost (FCI)Třída mladýchIrina Efimova PL.svg ABS
983URAGAN Rajton-Bost (FCI)MezitřídaIrina Efimova PL.svg V1, CAC
984Ayvengo AyvengoTřída otevřenáBrigitta Veres HU.svg V1, CAC
985Boromir Biala LiastovicaTřída šampionůAneliya Shankova-Petkova BG.svg V2, r.CAC, r.CACIB
986Duke De Richelieu LyutiyTřída šampionůJudit Renata Papp HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
987Archi Sopernik Divo RossiiTřída veteránůAlena Poláková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
988AUTHENTIC ARCTICA BALANDIS BALANDISTřída mladýchvincent visayze FR.svg ABS
989Gera White SimuranTřída mladýchBrigitta Veres HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
990UNIKA Rajton-Bost(FCI)MezitřídaIrina Efimova PL.svg V1, CAC, r.CACIB
991White Wave Of Walhalla LyutiyTřída otevřenávincent visayze FR.svg VD2
992Winnie The Winner LuytiyTřída otevřenáMarina Novikova UA.svg V1, CAC
993SZAMANKA Rajton-Bost (FCI)Třída šampionůIrina Efimova PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
994VEREYA ZVEZDNAYA EZHICHA -Třída šampionůJelena Karpovica LV.svg V2, r.CAC
Katalánský ovčák - dlouhosrstý (4) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
995Helios Pico del Somni CatalaMezitřídaMarie Jará CZ.svg VD1
996Gosiga Drap SOLARWESTřída otevřenáHelena Cynková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
997Amigo Almarosa v srdci Českého rájeTřída veteránůMarie Jará CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
998Abee Barranc NegreMezitřídaPavel Šebera CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Kolie dlouhosrstá (93) / Rozhodčí: Jean-Paul Kerihuel / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
999Double Trouble Especially for youTřída štěňatPröglhöf Claudia AT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1000MAJOR POINT MARKOFFTřída dorostuMartina Součková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1001Connydream Quote my Heart Karla und SteffenTřída mladýchKarla und Steffen Schubert DE.svg V
1002Do You Know Who I Am NiarraTřída mladýchDobromila Sucháčková CZ.svg V
1003Dragon Fire & Blood NiarraTřída mladýchDana Toušková CZ.svg V4
1004Favorite NyitramentiTřída mladýchJános Balázsovits HU.svg V2
1005JANTAR MAGICZNY SZKOTTřída mladýchAgnieszka Lemańczyk PL.svg V
1006Konan for Quidara Chytrá kráskaTřída mladýchBohuslav Přibyl CZ.svg V3
1007Liaison Gaston LiaisonTřída mladýchSylvia Mallée DE.svg ABS
1008Nolynna Lux Blue Fornax Nolynna LuxTřída mladýchMarta Barbara Farkas HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1009Baden-Baden MapiraMezitřídaJitka Varmužová CZ.svg V2, r.CAC
1010Monte Carlo MonsolanaMezitřídaIvana Kudrová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1011Nyitramenti Everest Nyitramenti ColliesMezitřídaLucia Frzonová SK.svg ABS
1012Zircon Ever AfterMezitřídaMonika Starová CZ.svg V3
1013Adam of the Eden Valley Eden ValleyTřída otevřenáCiro Beffi IT.svg V1, CAC
1014Aiden Black z HradešínaTřída otevřenáAleš Všetečka CZ.svg V
1015Bosman Charzykowskie SiedliskoTřída otevřenáPiotr Lahn PL.svg V
1016Careless Whisper SilverlightTřída otevřenáOana Bejenaru RO.svg V
1017Clondarf Jewel z Bohušova vrchuTřída otevřenáIvana Řeháková CZ.svg V3
1018Diamond Black Bohušova VrchuTřída otevřenáKrzysztof Zieba PL.svg V
1019Freud dell'Oro AnticoTřída otevřenáTomáš Knedlhans CZ.svg V4
1020Hucklebery For Quida Chytrá kráskaTřída otevřenáJaroslava Přibylová CZ.svg V
1021Pow Wow Du Clos de Sea-WindTřída otevřenáInna Van de Ven BE.svg V
1022Red Caroline Behind the Mask Red CarolineTřída otevřenáTibold Brigitta HU.svg V2
1023Vilík z Dančí loukyTřída otevřenáIvana Rážová CZ.svg V
1024Xiro Amber Mane z Dančí loukyTřída otevřenáZdeňka Smočková CZ.svg ABS
1025Can´t Fight This Feeling Eagle CoastTřída šampionůReinhard Tott DE.svg V
1026Fridens BombasticTřída šampionůMartina Součková CZ.svg V
1027Fridens DusseldorfTřída šampionůAleš Všetečka CZ.svg V2, r.CAC
1028KEYLINE NELCHAEL KEYLINETřída šampionůEMANUELA LICINI IT.svg V3
1029MONSOLANA MEETING WITH YOU MONSOLANATřída šampionůMartina-Elisabeth Tonte-Klix AT.svg ABS
1030Monsolina Mister XTřída šampionůIvana Kudrová CZ.svg V
1031Most-Majestic ProtectorTřída šampionůMartina Součková CZ.svg V
1032Nyitramenti Mr.MayTřída šampionůDagmar Vetišková CZ.svg V4
1033Premio Nobel di CambianoTřída šampionůAlex Solbiati IT.svg V
1034Skabona Kiss'N RunTřída šampionůZdeňka Seligerová CZ.svg V
1035Snou Taun Jardian Fiery StarTřída šampionůMartina Součková CZ.svg V
1036Tamira's Miracles A Question Of Time Tamira's MiraclesTřída šampionůAlexandra Tibold HU.svg V1, CAC
1037Born For Agara And African GoldTřída veteránůTomáš Knedlhans CZ.svg V4
1038Clarins of Radway NyitramentiTřída veteránůJános Balázsovits HU.svg V2
1039Etien Gold od DennynkyTřída veteránůRadka Korábečná CZ.svg ABS
1040Fredy Black Fredina AgiTřída veteránůVlasta Lužová CZ.svg V3
1041Scottlyme Midas Touch Int.Ch ScottlymeTřída veteránůPeresne Csokona Bernadett HU.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1042Winston Magiczny Szkot fciTřída veteránůGabriela Grubba PL.svg V
1043Dazzling Amber Especially for youTřída štěňatPröglhöf Claudia AT.svg VN2
1044IN TOUCH OF L´Occita Celestial GlamourTřída štěňatMarcela Váchová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1045Neria Celeste per Agara TorrinoTřída štěňatKateřina Hanušová CZ.svg VN3
1046Desideria de Draco Magic True LoveTřída dorostuRadek Šerý CZ.svg VN2
1047Ellaris Rival In Blue Monsolana MonsolanaTřída dorostuKateřina Fikejzová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1048Beauty Lady Magic True LoveTřída mladýchZdeňka Seligerová CZ.svg V
1049Désirée Ever AfterTřída mladýchLenka Petrášková CZ.svg V
1050Ginder Devil Impression Melody Ginder DevilTřída mladýchMarco Fontanelli IT.svg ABS
1051Harmonia NyitramentiTřída mladýchJános Balázsovits HU.svg V2
1052INNOVATION BLACK STAR OF EMIBER EmiberTřída mladýchRoberto Stoppini IT.svg V
1053R'armonia Du Clos de Sea-Wind Du Clos De sea-windTřída mladýchCiro Beffi IT.svg ABS
1054Songwriter Always in my Heart SongwriterTřída mladýchRomana Wollner DE.svg V2
1055Stonehaven Pride Kiss From Tuscany Stonehaven PrideTřída mladýchPeresne Csokona Bernadett HU.svg V4
1056True Dream ANGEL SILVESTRETřída mladýchInna Van de Ven BE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1057WIRINS BRIGHT LAVENDER WIRINSTřída mladýchMartina-Elisabeth Tonte-Klix AT.svg V
1058Actually Ever AfterMezitřídaHana Vančová CZ.svg V1, CAC
1059Androma Hortensie Hot Kiss AndromaMezitřídaMiroslava Duchoňová CZ.svg V2, r.CAC
1060Beautiful Bellevue MapiraMezitřídaHana Vacířová CZ.svg V
1061Briliant Braunny MapiraMezitřídaHana Vacířová CZ.svg V
1062Elegant Lucy z Bohušova vrchuMezitřídaKateřina Fikejzová CZ.svg V
1063FAIRM TALE BY INCANTAMONTEMezitřídaClaudia Romelli IT.svg V4
1064Ginger Karino BohemiaMezitřídaAnna Neuvirtová CZ.svg V
1065Satisfaction FridensMezitřídaAleš Všetečka CZ.svg V3
1066Yakira Amber Sun z Dančí loukyMezitřídaSimona Šenková CZ.svg V
1067Absolute Special Dehami's SecretTřída otevřenáDenis Peter Csanda SK.svg V2
1068Blue Charzykowskie SiedliskoTřída otevřenáPiotr Lahn PL.svg V
1069Caithlyn Blue Hope Krása PolabíTřída otevřenáLucie Krpálková CZ.svg V4
1070Connemara Dainty z Bohušova vrchuTřída otevřenáHana Vacířová CZ.svg V3
1071ESSENCE OF EXCLUSIVITY OF EMIBERTřída otevřenáMarcela Váchová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1072Even All Shining at Lujoan Dreams ColliesTřída otevřenáBlanka Borowiec PL.svg V
1073MILESIAN A*CLOUD OF MYSTERY MILESIANTřída otevřenáMartina-Elisabeth Tonte-Klix AT.svg V
1074Preeminent Line (FCI) BEYOND DREAMS Preeminent Line (FCI)Třída otevřenáMartina-Elisabeth Tonte-Klix AT.svg ABS
1075Quick Step TellmeTřída otevřenáBente Loseth NO.svg ABS
1076Red Caroline Amazing Girl Red CarolineTřída otevřenáTibold Brigitta HU.svg ABS
1077Wia Wonder Wish z Dančí loukyTřída otevřenáAdam Kučera CZ.svg V
1078Adel Charzykowskie SiedliskoTřída šampionůPiotr Lahn PL.svg V
1079Arlett's Pride MapiraTřída šampionůMiroslava Duchoňová CZ.svg V
1080ARSHIA Magiczny Szkot fciTřída šampionůGabriela Grubba PL.svg V4
1081Beginning Of My Beautiful Sun Time Eagle CoastTřída šampionůReinhard Tott DE.svg V
1082Connydream Magic of Harmony Karla und SteffenTřída šampionůKarla und Steffen Schubert DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1083Liaison Élysée LiaisonTřída šampionůSylvia Mallée DE.svg ABS
1084Monsolana Lovely CreamTřída šampionůIvana Kudrová CZ.svg V2
1085Morgain Enchanteress Lago BeneaTřída šampionůMartina Součková CZ.svg V3
1086Xclusive Ever AfterTřída šampionůMartina Součková CZ.svg V
1087Ask An Answer from River AgaraTřída veteránůTomáš Knedlhans CZ.svg V
1088Campobellói Kiss Heavenly Angel Red Caroline Collies kennelTřída veteránůTibold Brigitta HU.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1089Clarity Amnis RheiTřída veteránůPetra Karolusová SK.svg V2
1090Everlasting Fantasy of the Holy Mountain of the Holy MountainTřída veteránůMarta Barbara Farkas HU.svg V3
1091Rosegarden Yamaica Fever RosegardenTřída veteránůReinhard Tott DE.svg V4
Kolie krátkosrstá (55) / Rozhodčí: Judit Korózs-Papp / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1092Artyčok Čertův kvítekTřída štěňatLudmila Slavíková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1093RapidFire LeneliTřída dorostuLenka Čulíková CZ.svg ABS
1094Morfeusz Matrix Smart Love FCI Smart Love FCITřída mladýchAnna Teodorowska PL.svg V3
1095Urie Ulises Mighty's Spring MeadowTřída mladýchViktória Jendeková SK.svg V2
1096Vanilla King Legend of Camelot'sTřída mladýchMichaela Muschler DE.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1097Vision of King Legend of Camelot's Legend of Camelot'sTřída mladýchZuzana Berian CZ.svg V4
1098Bohém ElentudasMezitřídaZuzana Líbalová CZ.svg V3
1099Geronimo z Tau'RiMezitřídaLudmila Slavíková CZ.svg V4
1100Mighty's Spring Meadow Tier TirionMezitřídaPavel Čermák CZ.svg V1, CAC
1101Pascherwinkel´s Birkhahn Pascherwinkel´sMezitřídaRita Kretzschmar DE.svg V2, r.CAC
1102Arnošt Šťastná smečkaTřída otevřenáVěra Koucká CZ.svg V4
1103Artex Energy- SpiritTřída otevřenáOľga Nováková SK.svg V
1104Atrey Skalský vrchTřída otevřenáBlanka Spáčilová CZ.svg V3
1105Blamorder Lover BoyTřída otevřenáAndrea Rückschlossová CZ.svg V1, CAC
1106Deo-Ghreine Grad SoroliTřída otevřenáŠtěpánka Veselá CZ.svg V2, r.CAC
1107Amundsen ElentudasTřída šampionůMartina Vyhlídková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1108Cimrman RafrabelaTřída šampionůVěra Koucká CZ.svg V
1109Clingstone´s Captain Jack Clingstone´sTřída šampionůDina Johansson FIN.svg V4
1110Clingstone's Conspiracy Theory Clingstone'sTřída šampionůKaroliina Nironen FIN.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1111Eukleidés In - SitúTřída šampionůNaďa Lundáková CZ.svg V
1112Lugh Little Prince Smart LoveTřída šampionůBarbora Tůmová CZ.svg V
1113Mighty´s Spring Meadow Roy Rafer Mighty´s Spring MeadowTřída šampionůTamara Dudasová SK.svg V
1114Secret Charm Cinnaberry'sTřída šampionůMichaela Muschler DE.svg V
1115Valley Krásná loukaTřída šampionůEva Gadeova CZ.svg V3
1116West Krásná loukaTřída šampionůOľga Nováková SK.svg V
1117Efailon LeneliTřída veteránůRenata Vidláková Hošková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1118Elegán LeneliTřída veteránůTaťána Šifaldová CZ.svg V2
1119Ava Rose Čertův kvítekTřída štěňatKateřina Zářecká CZ.svg VN2
1120Callisia Wide ParkTřída štěňatJan Vojtíšek CZ.svg ABS
1121Cukřenka ElentudasTřída štěňatDagmar Laníková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1122Agree to Disagree Indigo AuraTřída dorostuInna Van de Ven BE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1123ULA UNITY MIGHTY’ S SPRING MEADOWTřída mladýchMarcela Váchová CZ.svg V1
1124za' mór-mrhuine Jack Mack'sTřída mladýchZdeňka Valentová CZ.svg V2
1125Aurora Suri AnyaruMezitřídaAndrea Rückschlossová CZ.svg V1, CAC
1126Borůvka ElentudasMezitřídaMartina Vyhlídková CZ.svg V3
1127Donutka Dvůr BažantniceMezitřídaBlanka Špuláková CZ.svg V2, r.CAC
1128Eska Citt Fun dogMezitřídaHana Malaníková CZ.svg ABS
1129Thia Thaleta Mighty's Spring MeadowMezitřídaNaďa Lundáková CZ.svg V4
1130Aileen Energy - SpiritTřída otevřenáMarkéta Pavlíčková CZ.svg V
1131Alisha Lucky od MadakruTřída otevřenáAdéla Vondrášková CZ.svg ABS
1132Amazonka ElentudasTřída otevřenáDagmar Laníková CZ.svg V1, CAC
1133Baletka ElentudasTřída otevřenáZuzana Líbalová CZ.svg V2, r.CAC
1134Began Smart BeautyTřída otevřenáTereza Janovská CZ.svg V3
1135Bibbien StramberyTřída otevřenáVěra Koucká CZ.svg ABS
1136Bonia Smart BeautyTřída otevřenáMarcela Melicharová CZ.svg ABS
1137SOLAR STYLE FOREST FAIRY SOLAR STYLE FOREST FAIRYTřída otevřenáOlga Duduša LV.svg V4
1138 Rea Rianne Mighty´s Spring MeadowTřída šampionůJana Semianová SK.svg V4
1139Adina Dvůr BažantniceTřída šampionůLucie Glaserová CZ.svg V
1140Blue Pirri MarthelineTřída šampionůKvětoslava Kouřilová CZ.svg V
1141Brassica Wide ParkTřída šampionůJaroslav Bílý CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1142Butia Wide ParkTřída šampionůPetra Havlíčková CZ.svg V
1143Chyť Si Mě LeneliTřída šampionůDagmar Laníková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1144Texforrier Clingstone Whoop It Up TexforrierTřída šampionůMari Kamppi FIN.svg V3
1145Cinnaberry's SiroccoTřída veteránůMonika Vosyková CZ.svg V2
1146Diana Bohemia ElenorTřída veteránůBarbora Tůmová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Komondor (2) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1147Hugo Fehér KócosTřída veteránůIvona Hein-Šlahúnková CZ.svg VD1
1148Burma vom Stamm der MagyarenTřída mladýchIvona Hein-Šlahúnková CZ.svg VD1
Kuvasz (7) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1149Hétdombi Kalandor ArszlánTřída otevřenáDagmar Kuběnová CZ.svg V2, r.CAC
1150Pusztahegyi Bátor Buda Pusztahegyi BátorTřída otevřenáRóbert Nagy HU.svg V1, CAC, r.CACIB
1151Csahos Pusztahegyi Bátor Kuvasz KennelTřída šampionůRóbert Nagy HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1152Dária Majna-menti MákvirágTřída otevřenáSabine A. Schneider DE.svg V1, CAC
1153Csermely Nádas-KincseTřída šampionůAngéla Horváth HU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1154Éden Nádas-KincseTřída šampionůAngéla Horváth HU.svg ABS
1155Pusztahegyi Bátor Csinszka Pusztahegyi BátorTřída šampionůRóbert Nagy HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
Lancashirský patař (5) / Rozhodčí: Rony Doedijns / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1156Bond With Cream ChocolateTřída štěňatAdéla Dvorská CZ.svg ABS
1157Rostropovitch del Traje de LucesTřída mladýchAdéla Dvorská CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1158Mei Alucinor Alex KarevTřída otevřenáAdéla Dvorská CZ.svg V1, CAC, BOS, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1159Winners' Tale Aim for the Wildfire Heart Winner's TaleTřída mladýchCattisz Goos DK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1160Key Club Brisa Key ClubTřída šampionůCattisz Goos DK.svg V1, CAC, BOB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Maremmansko-abruzský pastevecký pes (12) / Rozhodčí: Cristian Stefanescu / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1161Brunello per Amore King's ParkTřída mladýchMaya Belanohava CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1162MAREUS GREAT SPIRIT ANINGAN MareusTřída mladýchPetra Frondelius FIN.svg V2
1163Tiberias Dei Cani Di Varrone BeritoMezitřídaArita Eidina LV.svg V1, CAC
1164Filberto PASTORE TRANSUMANTETřída otevřenáJana Šejdová CZ.svg VD2
1165Novello DI ARAJANITřída otevřenáMaya Belanohava CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1166Evrolux Silver HausTřída šampionůEmilia Hristova BG.svg V1, CAC, r.CACIB
1167Amelia di Grande TorrenteTřída mladýchJana Šejdová CZ.svg V3
1168HARMONIA DELLA PERLA MAREMMANATřída mladýchCAMILLO MANUEL DONADONI IT.svg V2
1169Rosacanina Di Arajani di ArajaniTřída mladýchAntonio Grasso IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1170Mareus Star Mimosa MareusTřída otevřenáPetra Frondelius FIN.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1171Faleria Del MontelarcoTřída šampionůFrancesco Zanghi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
1172FIORE BIANCO DELLA PERLA MAREMMANATřída šampionůCAMILLO MANUEL DONADONI IT.svg V2, r.CAC
Miniaturní americký ovčák (38) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1173Boombastic des Soldats de Krist Ale Des Soldats de Krist AleTřída štěňatDufour Alexa IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1174Joker Blue ElkTřída dorostuMichaela Nováková CZ.svg VN2
1175SOVEREIGN DES COSTYS DU TOMBERG DES COSTYS DU TOMBERGTřída dorostuanja matić SI.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1176Boom Boom Boom Legacy´sTřída mladýchKersti Paju EST.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1177Born To Fly Mini Cofi CapitoTřída mladýchJana Prokešová CZ.svg V3
1178Moonbaby's DREAMS COME TRUE CHARLIE Moonbaby'sTřída mladýchWiktoria Hapka PL.svg V2
1179ROOF TOP THE WORLD BLOODREINATřída mladýchAMANDINE AUBERT FR.svg ABS
1180Replay Swanee River du Bois des Ternes BOIS DES TERNEDMezitřídatouretta nathalie FR.svg V1, CAC
1181OTITAN DES COSTYS DU TOMBERG DES COSTYS DU TOMBERGTřída otevřenáanja matić SI.svg V1, CAC
1182Percy Cofi Capito MoonBaby’sTřída otevřenáJana Prokešová CZ.svg V3
1183PETIT PIED DU BOIS DES TERNES DU BOIS DES TERNESTřída otevřenáFRANCOISE DULAC BE.svg V2, r.CAC
1184All Star Silver Dream Mini'sTřída šampionůPálocska Henriett HU.svg V1, CAC, BOB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1185Archie Czech JakobínTřída šampionůIvana Petrová CZ.svg V2, r.CAC
1186Gordonview Eddie Bauer GordonviewTřída šampionůDufour Alexa IT.svg V3
1187Petit Padawan du Bois des Ternes du bois des ternesTřída šampionůtouretta nathalie FR.svg ABS
1188Bad Des Soldats de Krist AleTřída štěňatDufour Alexa IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1189Quella Mini´s Tatranská labka Tatranská labka KennelTřída štěňatTereza Reimannová CZ.svg VN2
1190Abingtons PRINCESS COOKIE AbingtonsTřída dorostuKinga Dessauer PL.svg VN2
1191Eliza Doolittle Czech JakobínTřída dorostuHana Blatoňová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1192Blazing Berry Mini Cofi CapitoTřída mladýchJana Prokešová CZ.svg VD
1193Celtic Rose Mini Cofi CapitoTřída mladýchJana Prokešová CZ.svg VD4
1194Fifty Shades Of Blue Legacy´sTřída mladýchKersti Paju EST.svg V2
1195Full Time Brigoree Fatransky SenTřída mladýchERIKA KREMSER SI.svg V3
1196MOONBABY’S TOTALLY ADDICTED MOONBABY’STřída mladýchGeorgi Katzarev BG.svg VD
1197Moonbaby's CANDY GIRL ZOE Moonbaby'sTřída mladýchWiktoria Hapka PL.svg ABS
1198REINE-DE-COEUR DU BOIS DES TERNES du bois des ternesTřída mladýchtouretta nathalie FR.svg ABS
1199TYRA BLOUGE DE LA FERME DAUDERGNIES LA FERME DAUDERGNIESTřída mladýchFRANCOISE DULAC BE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1200Anyway Mini Disney Carcassonne TolugoMezitřídaGabriela Barburská CZ.svg V3
1201Apri Mini Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg V1, CAC
1202rainow of swanee riverMezitřídaCecile Bouttier FR.svg V2, r.CAC
1203Betty Peaceful AcresTřída otevřenáEszter Rozsos HU.svg V1, CAC
1204DD FLY´N HIGH HARPER WITH XOXO´STřída otevřenáKersti Paju EST.svg V3
1205Harley Cofi Capito Moonbaby´sTřída otevřenáJana Prokešová CZ.svg VD
1206Moonbaby's One Way Ticket Caufosca Caufosca - Cristina FreixesTřída otevřenáCristina Pratginestós ES.svg V2, r.CAC
1207One Love de l'Univers d'EvineTřída otevřenáMonika Šišková CZ.svg V4
1208 PILI PILI DU BOIS DES TERNES du bois des ternesTřída šampionůtouretta nathalie FR.svg V2, r.CAC
1209Lullaby of swanee riverTřída šampionůCecile Bouttier FR.svg V3
1210Moonbaby's Wolf Whistle Moonbaby'sTřída šampionůBalint Korozs HU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Mudi - blue merle (6) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1211Ritter BariguardTřída šampionůDaniela Bereš CZ.svg V1, CAC
1212Adriana WituckaTřída dorostuAdriana Witucka PL.svg VN1
1213Axis Bailey RayMezitřídaAneta Kráčmarová CZ.svg V1, CAC
1214Alrischa Mudi Star from the Czech LandTřída otevřenáPavla Krausová CZ.svg VD
1215Wapi in Wonderland McPotter´s Creek´sTřída otevřenáVeronika Horňáčková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1216Irhaberki Emese ElzaTřída veteránůMarta Macková CZ.svg V1
Mudi - černý (9) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1217Köves-bérci Betyár Ezeregy Éjszaka Köves-bérci Betyár Mudi KennelTřída mladýchAnna Spátay SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1218 Triton McPotter's Creek'sTřída otevřenáKaszás Emese HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1219Amigo Elegant rascalTřída otevřenáKarolína Ohřálová CZ.svg VD3
1220Amoulet Elegant rascalTřída otevřenáDagmar Grussmannová CZ.svg V2, r.CAC
1221Brongo BestagilityTřída šampionůVeronika Horňáčková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1222Bengi BestagilityTřída veteránůKarolína Ohřálová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1223PRINCESS SHEYLA El Reino De KoriTřída dorostuKarolína Ohřálová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1224Vacak Körösháti-PásztorTřída mladýchImre Juhász HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1225Aranyos Mecseki BundásTřída otevřenáSzilárd Jakab HU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Mudi - fawn (1) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1226Adriana WituckaTřída veteránůAdriana Witucka PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Mudi - hnědý (1) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1227Zsenge McPotter's Creek'sTřída mladýchKaszás Emese HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
Německý ovčák - dlouhosrstý (13) / Rozhodčí: Karel Strouhal / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1228Phantom Von Haus CorvinusMezitřídaIlinca Epuras RO.svg V2, r.CAC
1229Viking Amadeus BurgMezitřídaAkatov Serhii UA.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1230Kasim Ro - Kop BohemiaTřída otevřenáLucie Konečná CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1231Unix v. Weber-Haus Weber-HausTřída veteránůHorváth Éva HU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1232Alisha Barolly SlovakiaTřída štěňatPetra Linková CZ.svg ABS
1233Angelie Barolly SlovakiaTřída štěňatPetra Linková CZ.svg ABS
1234GAGA Tombo TomboTřída mladýchCezary Michalski PL.svg V1, CAJC
1235Hannah z Wilczego WzgórzaTřída mladýchDana Márová CZ.svg V2
1236Peggy v.Weber-Haus Weber-HausTřída otevřenáHorváth Éva HU.svg V1, CAC
1237Usi Avax Hof Avax HofTřída otevřenáCezary Michalski PL.svg V2, r.CAC
1238Bonny Hantrix BohemiaTřída pracovníJan Balcárek CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1239LINKA DU CLAN DES ABELIASTřída šampionůdidier Malatray FR.svg V2, r.CAC
1240Xofie Mirtan BohemiaTřída šampionůMartina Smětalová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Německý ovčák - krátkosrstý (30) / Rozhodčí: Karel Strouhal / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1241Erik z Jel-MikuTřída štěňatMiloslava Dubnická CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1242Kronos MI9Třída dorostuLuděk Janota CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1243Yenko ProvocativoTřída mladýchEleonora Matušková CZ.svg V1
1244Fest Kiefer Clyde Fest Kiefer ClydeMezitřídaNatalia Nokhrina EST.svg V1, CAC
1245Henko Gim KennelTřída otevřenáJaroslav Karas SK.svg V1, CAC
1246Joker Rocky MI9Třída otevřenáKatka Chlupová CZ.svg V2, r.CAC
1247Villy Gard BohemiaTřída pracovníMarian Pekárek CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1248Zirron De Aiyro DaxisTřída pracovníDominika Bláhová CZ.svg V2, r.CAC
1249Agassi LeptáčTřída šampionůPetr Hlouška CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1250Dusty vom Leithawald (INT) vom Leithawald (INT)Třída šampionůChristiane Oberneder DE.svg V2, r.CAC
1251Karlo vom Team ArlettTřída veteránůMgr. Jiří Dovrtěl CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1252Urbo Von Vifor Von ViforTřída veteránůGheorghe Marius RO.svg V2
1253One Force Born To Be A Star One ForceTřída štěňatGheorghe Marius RO.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1254Canta od Šumavské vílyTřída dorostuEliška Šírková CZ.svg ABS
1255Furia z Týneckých břízekTřída dorostuMarie Hlubučková CZ.svg ABS
1256HUBA BUBA VILKO TAKAIS Vilko takaisTřída dorostuDeividas Truska LT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1257Kessi MI9Třída dorostuJaroslav Ekl CZ.svg VN2
1258Wara from GeorgelandTřída mladýchMgr. Jiří Dovrtěl CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1259Bella di Grande TorrenteTřída otevřenáJana Šejdová CZ.svg V3
1260Frencis Aj - Pe BohemiaTřída otevřenáErna Tejmerová CZ.svg V1
1261Heidy from GeorgelandTřída otevřenáMgr. Jiří Dovrtěl CZ.svg V2
1262Chanel Deabis Hejro Deabis HejroTřída otevřenáMiluse Vild CZ.svg V4
1263Cher MI9Třída pracovníLuděk Janota CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1264Kerie from GeorgelandTřída pracovníMgr. Jiří Dovrtěl CZ.svg V2, r.CAC
1265Meggi Amy Mo-VakeTřída pracovníNataša Sládková CZ.svg ABS
1266Oxana z FolinkuTřída pracovníJana Šejdová CZ.svg V3
1267Kievlyanka Amadeus BurgTřída šampionůAkatov Serhii UA.svg V1, CAC, r.CACIB
1268Victoria Hartis BohemiaTřída šampionůMgr. Jiří Dovrtěl CZ.svg V2, r.CAC
1269Chipsi VitaxisTřída veteránůLuděk Janota CZ.svg V2
1270Sofie Moravia Kar-MiTřída veteránůMgr. Jiří Dovrtěl CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Pikardský ovčák (8) / Rozhodčí: Cristian Stefanescu / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1271Rory de Rochefoucauld WalkerTřída mladýchJacqueline Susan Walker MEX.svg ABS
1272I'M KEANU REEVES AT BWK ALLSTARSTřída otevřenáJacqueline Finkel MEX.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1273HELENA DE LA VALLEE DU MOUTONTřída štěňatMarta Słowik PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1274Ornella Du Pays Des Clarines Berger de PicardieTřída otevřenáPeter Rasch DE.svg ABS
1275Panache Pic D'ArleeTřída otevřenáJacqueline Finkel MEX.svg ABS
1276Philis Just Go On DE L’ETERNELLE SMARTYSTřída otevřenáJakub Čejka CZ.svg ABS
1277N`Jolie Princesse De La Tribu De Dyonaee de La Tribu De DyonaeeTřída šampionůAgnieszka Korczak PL.svg V2
1278PERLE RARE DES FORGES DE CAMELIETřída šampionůEkaterina Voloshina Thomas Wastiaux SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Podhalaňský ovčák (14) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1279WALIGÓRA Rzeczpospolita Pieska (FCI)Třída štěňatRoman Machaj PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1280THOR Polanickie WzgórzeTřída mladýchBeata Staszczak PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1281ZKwP Perły PodhalaTřída mladýchAgnieszka Mroczkowska PL.svg V2
1282WICZER Z Doliny KoscieliskiejMezitřídaArtur Panszczyk PL.svg V1, CAC
1283ZORAN Polanickie Wzgórze (FCI)MezitřídaRoman Machaj PL.svg V2, r.CAC
1284BAJBUS Stochgronkowion StochgronkowionTřída otevřenáAleksandra Szymiczek PL.svg V3
1285CHABER z Butorowego Wierchu FCITřída otevřenáAurelia Skoczylas PL.svg V1, CAC, r.CACIB
1286PORTER Ku OwcomTřída otevřenáAgnieszka Lusina PL.svg V2, r.CAC
1287KING OF HAPPINESS ALPEJSKIE ZAUROCZENIETřída šampionůWojciech Kucner PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1288 Destiny Bialy MisiuTřída mladýchSylvia Oudshoorn NL.svg V2
1289SKAŁKA Z Lipowej KrainyTřída mladýchKinga Topolska PL.svg V1, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1290Maryna Pasja CepraTřída otevřenáElena Velardo CZ.svg VD1
1291BRYNA Polska Biel (FCI)Třída šampionůAurelia Skoczylas PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1292Ludmila NutrenaTřída šampionůTrine Nielsen DK.svg V2, r.CAC, r.CACIB
Polský ovčák nížinný (15) / Rozhodčí: Jochen H. Eberhardt / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1293Goran PON von den FriedenslindenTřída mladýchHeidi Stensel DE.svg VD1
1294Xenon Ponwood'sTřída mladýchBarbara Bruns DE.svg VD2
1295Woody Ponwood'sTřída otevřenáBarbara Bruns DE.svg V1, CAC, r.CACIB
1296UŁAN Via RivendallTřída šampionůAgata i Piotr Picyk PL.svg VD2
1297Vladimir Ponwood'sTřída šampionůBarbara Bruns DE.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1298LAWINA POLSKA BIEL Hard RiverTřída mladýchAurelia Skoczylas PL.svg V2
1299OTUCHA DziechcinekTřída mladýchMarzena Fitt PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1300Xenia Ponwood'sTřída mladýchBarbara Bruns DE.svg ABS
1301Czyzby Cimba Czyzby CimbaTřída otevřenáHeidi Stensel DE.svg VD
1302KALAREPKA Prolog Poland FCITřída otevřenáBeata Klawińska PL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1303Grace DziechcinekTřída šampionůBronislava Rýparová CZ.svg V3
1304Lara Via RivendallTřída šampionůBarbara Bruns DE.svg V1, CAC, r.CACIB
1305Ponwood's WhitneyTřída šampionůPavla Körnerová CZ.svg V4
1306UCIESZKA Via RivendallTřída šampionůAgata i Piotr Picyk PL.svg V2, r.CAC
1307Elis DziechcinekTřída veteránůBronislava Rýparová CZ.svg V1, BOS, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Puli - bílý (4) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1308Muscari Album DalajlamaherbsTřída otevřenáJarosław Bąk PL.svg V1, CAC, r.CACIB
1309Ch.Bubbleton Welcome To My World BubbletonTřída šampionůjesper Ravn DK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1310Bubbleton Dreaming Of Me BubbletonTřída šampionůjesper Ravn DK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1311Cseri-Subás Csöre Cseri-SubasTřída veteránůBodil Rüsz DK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Puli - černý (14) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1312Dollar Ludas MatyiTřída štěňatCsaba Havasi HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1313Kiray Matthias RexMezitřídaSvetlana Moroz RU.svg V1, CAC
1314Eben Kocos-KinczemTřída otevřenáSvetlana Moroz RU.svg V1, CAC
1316Ludas Matyi Ezredes Ludas MatyiTřída šampionůJudit Renata Papp HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1317Vakhur Matthias RexTřída šampionůSvetlana Moroz RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1318Rackaörzö Zala RackaörzöTřída veteránůKati Taipale FIN.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1319 Bori KabafalviTřída mladýchHorvath Akos RO.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1320Kócos-Kincsem GalagoniaTřída mladýchDenisa Boďová CZ.svg V2
1321Bubbleton Bubblelicious BubbletonTřída otevřenáMirka Luostari FIN.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1322Rokka Ludas MatyiTřída otevřenáMartin Konečný CZ.svg V3
1323SZERELEM Ludas MatyiTřída otevřenáZita Lukacova SK.svg V2, r.CAC
1324Ch.Moonshadow Bubble Blow Out MoonshadowTřída šampionůjesper Ravn DK.svg ABS
1325Ludas Matyi Villo Ludas MatyiTřída šampionůJudit Renata Papp HU.svg V1, CAC
1326Bubbleton Told You So BubbletonTřída veteránůjesper Ravn DK.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Puli - ostatní barvy (3) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1315Gobéfalvi Idéal GobéfalviTřída otevřenáKirsi Kivikoski FIN.svg V1, CAC
1327Cifra Mezőfoldi PásztorTřída mladýchDenisa Boďová CZ.svg VD1
1328Repce Ludas MatyiTřída otevřenáAdél Katona HU.svg V1, CAC, r.CACIB
Pumi - bílý (1) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1329Bodza Rettenthetetlenul-BatorTřída šampionůBeata Adam HU.svg V1, CAC
Pumi - černý (4) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1330Jóbarát Pilisi-KócosTřída veteránůAndrea Mesterné Spányik HU.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1331Pilisi-Kócos Panka Pilisi-KócosTřída mladýchDóra Holdampf HU.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1332Dragako Rettenthetetlenul-BatorTřída otevřenáBeata Adam HU.svg V1, CAC
1333Elite Dream Bohemia VivaceTřída šampionůKamila Hrachovcová CZ.svg V1, CAC
Pumi - plavá (3) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1334Aki Legeny Akar Lenni Midnight Lady'sTřída šampionůBudavári Cintia HU.svg V1, CAC
1335Aurelius Óriás Bohemia VivaceTřída veteránůKamila Hrachovcová CZ.svg V1
1336Aszat Arkosligeti KocosTřída dorostuClaudiu Suceveanu RO.svg ABS
Pumi - šedý (11) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1337Döme SertepertiTřída mladýchDoman Péter HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1338ITALIANSTYLE ERIC KINGDOM HEART ItalianstyleTřída otevřenáAurora Lovison IT.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1339Earthly Eros Bohemia VivaceTřída šampionůKamila Hrachovcová CZ.svg V3
1340Ludas Matyi Ördög Ludas MatyiTřída šampionůErzsebet Szerencses HU.svg V2, r.CAC
1341Petit Fou-Fou Argo Petit Fou-FouTřída šampionůErika Papis HU.svg V1, CAC, r.CACIB
1342Napos Naspolya NaposTřída mladýchErika Papis HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1343Calypso PumidaTřída otevřenáDana Kulhavá CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1344Catastrophe PumidaTřída otevřenáIvona Hein-Šlahúnková CZ.svg VD3
1345ITALIANSTYLE ESMERALDA GIPSY QUEEN ItalianstyleTřída otevřenáAurora Lovison IT.svg V2, r.CAC
1346Anarchie PumidaTřída šampionůDana Kulhavá CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1347Napos MeseszepTřída veteránůDana Kulhavá CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí v obličeji (6) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1348Ichy Animee du ChienTřída otevřenáPavla Gadasová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1349Casper Czech DreamerTřída šampionůMichaela Vlasová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1350Kaspar de la Vieille ChapelleTřída veteránůKlára Veselá CZ.svg ABS
1351Dot de la Belle FolieTřída mladýchRadana Vykydalová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1352Oready du Pic d'ArrouyetteTřída otevřenáPavla Gadasová CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1353Sandytrail Sacre CoeurTřída veteránůRadomíra Kopecká CZ.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Pyrenejský ovčák s krátkou srstí v obličeji (5) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1354Arko Zahájský mlýnMezitřídaPavlína Seifertová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1355Nero du Champ d'OnixTřída šampionůPavlína Seifertová CZ.svg VD1
1356Amalka Wör Hör Ek t´HüsMezitřídaRadomíra Kopecká CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1357Arette de la Maison d'Amria de la Maison d'AmiraTřída otevřenáClaudia Wagner DE.svg V1, CAC, r.CACIB
1358Tavelle Bleue de la Vallée du MoutonTřída veteránůCarol Hatlak AT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Romanian Carpathian Shepherd Dog (6) / Rozhodčí: Cristian Stefanescu / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1359Zmeu De Baltag De BaltagMezitřídaRiikka Torikka FIN.svg V1, CAC, r.CACIB
1360C'Vlad de Plai Prahovean de Plai PrahoveanTřída otevřenáantonio Galonzelli IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1361Amurg din Stâna Vlahului De ZiridavaTřída veteránůCazacu Claudia RO.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1362Kate de Ziridava De ZiridavaMezitřídaCazacu Claudia RO.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1363Irma de ZiridavaTřída otevřenáVáclav Klíger CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1364Colina de lacul morii De lacul moriiTřída šampionůRiikka Torikka FIN.svg VD1
Romanian Mioritic Shepherd Dog (10) / Rozhodčí: Cristian Stefanescu / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1365F-Yukon de RuncTřída mladýchBarbara Fallent AT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1366Enache Roua de partosMezitřídaradu alexandru RO.svg V1, CAC, r.CACIB
1367FAG JR. DE GOTCA canisa de gotcaMezitřídagotca constantin RO.svg V2, r.CAC
1368GREUCEANU ROUA DE PARTOS Monasim de RomaniaTřída šampionůsimona mirescu HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1369CASSIOPEIA FELIX PASTOR Lesedi La RonaTřída mladýchEwa Florek PL.svg V3
1370IRIS Roua de partosTřída mladýchradu alexandru RO.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1371SPIRITUL MIORITICULUI ENIA MONASIM MONASIM DE ROMANIATřída mladýchsimona mirescu HU.svg V2
1372FRAGA JR. DE GOTCA canisa de gotcaMezitřídagotca constantin RO.svg V1, CAC, r.CACIB
1373Victoria VDW Pont-Euxin de Rediu de Pont EuxinMezitřídaMarieke De Wolde NL.svg V2, r.CAC
1374Laniakea Tatum Collis AmoresTřída šampionůJulia Grzybek PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Saarlosův vlčák (28) / Rozhodčí: Cristian Stefanescu / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1375Spirited Zeev Marrok MirajaTřída štěňatZuzana Kikušová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1376Atrej Junior Vlčí štěstíTřída mladýchTereza Dvořáková CZ.svg V2
1377Geordie di FossombroneTřída mladýchMichele Masini IT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1378Aryam sai Vlčí poutoMezitřídaŠárka Bartáková CZ.svg V1, CAC
1379Qrick MirajaMezitřídaLenka Brzobohatá CZ.svg V2, r.CAC
1380Chip MirajaTřída otevřenáVítězslava Tůmová CZ.svg V4
1381Keeper of MirajaTřída otevřenáRomana Gaidošová CZ.svg V2, r.CAC
1382Killian Maugrim de In fine mundiTřída otevřenáBlanka Müller CZ.svg V3
1383Prins Maui SweetlakediamondTřída otevřenáAllevamento Di Fossombrone IT.svg V1, CAC
1384Agga Chakotey RosenwolfTřída šampionůMarie Tichá CZ.svg ABS
1385Diaval Erron RosenwolfTřída šampionůPetra Šťastná CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1386Guipagho Chato MirajaTřída šampionůVeronika Múčková CZ.svg VD4
1387Ch. Oblivion di FossombroneTřída šampionůAllevamento Di Fossombrone IT.svg V3
1388Inheritance di FossombroneTřída šampionůVerio Cardoni IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1389Attila Ryjan RyjanTřída veteránůPetr Ptáček CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1390Sunny Day MirajaTřída štěňatJana Prosová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1391Coda di Lupo di FossombroneTřída mladýchGiovanna Cristelli IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1392Aideen AltocumulusMezitřídaJosef Jelínek CZ.svg V2, r.CAC
1393Amber Imogen Vlčí poutoMezitřídaMichaela van Erne CZ.svg V3
1394Elektra Only Grey RosenwolfMezitřídaJana Nováková CZ.svg V1, CAC
1395Wingardium Leviosa di FossombroneTřída otevřenáAllevamento Di Fossombrone IT.svg V1, CAC
1396Bayla Bayla Pett's WolfTřída šampionůLadislav Smékal CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1397Ch. Caramella di FossombroneTřída šampionůAllevamento Di Fossombrone IT.svg V3
1398Mirra Bruna di FossombroneTřída šampionůAlex Solbiati IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1399Ailin Pett's WolfTřída veteránůJana Rosenbergová CZ.svg V4
1400Arzosah Sothy Lorezohas di FossombroneTřída veteránůGiovanna Cristelli IT.svg V2
1401Dakhóta MirajaTřída veteránůJana Nováková CZ.svg V3
1402Saphira Bjartskular di FossombroneTřída veteránůMichele Masini IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Sheltie (64) / Rozhodčí: Ruth Wagner / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1403Bebel Daisy of HighlandTřída štěňatIlona Sorner CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1404Gagarin Bohemia ClassicTřída dorostuKateřina Dušková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1405GALAXY MASTER BOHEMIA CLASSICTřída dorostuMilan Šperlík CZ.svg ABS
1406Moon Light Van-BeryTřída dorostuMartin Průcha CZ.svg VN3
1407MR ELMO VentoraTřída dorostuPatrycja Mazur-Szkodzińska PL.svg VN2
1408Eclipse Bohemia ClassicTřída mladýchGabriela Pimková CZ.svg V2
1409SILVER DISCOVERY Vesca MontanaTřída mladýchKateřina Dušková CZ.svg D
1410Whalsay Handy Harri Whalsay Handy HarriTřída mladýchNina Glader ES.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1411Andy Black Sheep Daisy of HighlandMezitřídaDaniela Witzová CZ.svg V3
1412Benefit z Ďáblovy studánkyMezitřídaVěra Dubská CZ.svg V4
1413Ceylon SkyFalls AngelsMezitřídaPetra Molkupová CZ.svg VD
1414Honey Bunny z ArcamonyMezitřídaPavlína Miřátská CZ.svg V1, CAC
1415Into the Dark TycancyMezitřídaDenise Schatzl AT.svg V2, r.CAC
1416Aramis z Leče u KarlštejnaTřída otevřenáJitka Kovaříková CZ.svg V3
1417Bluemeadow's Nonstop fun with the best one Bluemeadow'sTřída otevřenáJasmine Rautapuro FIN.svg V2, r.CAC
1418King of Ring ze ShetlandůTřída otevřenáHana Kalubcová CZ.svg VD
1419Marlon Moravské srdceTřída otevřenáJana Havlíčková CZ.svg V
1420Oak of Perfect DreamTřída otevřenáAngela Rösner AT.svg V
1421RING D'HONNEUR DIT RIGOLO DES JARDINS DE BECKY LOFTřída otevřenáLudovic Et Chavigny FR.svg V
1422Sable Spirit ze ShetlandůTřída otevřenáMilan Benda CZ.svg VD
1423Aventurine Bohemia Classic Joins OAKCROFTTřída otevřenáMilan Šperlík CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1424Zuperhero TycancyTřída otevřenáDenise Schatzl AT.svg V
1425Alex Ima BohemiaTřída šampionůGabriela Vlková CZ.svg V
1426Art Felicity Brendan Fraser ART FELICITYTřída šampionůAnna Jeznacka PL.svg V
1427BLUEMEADOW'S Q-MAN'S HUG N'KISSES BLUEMEADOW'STřída šampionůJasmine Rautapuro FIN.svg V2, r.CAC
1428El Diablo Sparks of the TempestTřída šampionůRůžena Lněničková CZ.svg V
1429Johnny Walker of SummergardenTřída šampionůMelanie Richter AT.svg V
1430Macho Boy Ketrin'sTřída šampionůChristina Dorer AT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1431MOROSINI MARINO ALESSANDRO MOPAVATřída šampionůMOROSINI MARINO ALESSANDRO IT.svg V4
1432Mr. Bombastic z Heřmanova dvoraTřída šampionůLenka Zástěrová CZ.svg V
1433TWISTED TREE BLAZE TWISTED TREETřída šampionůKatarzyna ULANOWSKA PL.svg V
1434Whalsay Lucky Degree Whalsay Lucky DegreeTřída šampionůNina Glader ES.svg V3
1435Light My Fire Amoreno AmorenoTřída veteránůAnna Larsen Lone Pedersen DK.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1436Elegant Ennie Skotské jaroTřída štěňatHelena Tlapáková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1437Claire AlkavejaTřída dorostuAlena Böhmová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1438Charleen Zahrada dětíTřída dorostuŽaneta Lokvencová CZ.svg VN2
1439Arwen Like the DreamTřída mladýchPavel Řehák CZ.svg ABS
1440BIANKA Zlatá fantáziaTřída mladýchVěra Schmidtová CZ.svg V2
1441CONTRA CON COVID Figa Ruminy (FCI)Třída mladýchEwa Sroga PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1442Love atfirst Sight TycancyTřída mladýchChristina Dorer AT.svg V3
1443Primula Moravské srdceTřída mladýchEva Staňková CZ.svg V4
1444Angel Agnes Daisy of HighlandMezitřídaIlona Sorner CZ.svg V4
1445Annazobelle's Magnificent Marabelle Annazobelle'sMezitřídaAnna Larsen Lone Pedersen DK.svg V2, r.CAC
1446BLUEMEADOW'S PING-PONG PILIPILI PONG BLUEMEADOW'SMezitřídaJasmine Rautapuro FIN.svg V1, CAC, r.CACIB
1447Nellys ze Zlaté hvězdyMezitřídaBrigitte Antl AT.svg VD
1448SEGOVRIAN ANNA KARENINA SEGOVRIANMezitřídaMaria Macarena Alabedra Rodriguez ES.svg VD
1449Xindy Stříbrné dolyMezitřídaTamara Šumpelová CZ.svg V3
1450Bellis Maparo ActiveTřída otevřenáPetr Pavlík CZ.svg V2, r.CAC
1451Colors ofthe Wind TycancyTřída otevřenáChristina Dorer AT.svg V3
1452Harmony Perla z PolabíTřída otevřenáBarbora Harmanová SK.svg V4
1453Hello My Love z ArcamonyTřída otevřenáEva Fialová CZ.svg V
1454Koralina Van-BeryTřída otevřenáKateřina Smolková CZ.svg V
1455Longrange Skies The LimitTřída otevřenáMilan Šperlík CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1456Narella Moravské srdceTřída otevřenáEva Staňková CZ.svg VD
1457Secret Queen Of Heaven EASTDALETřída otevřenáRenata Mandová CZ.svg ABS
1458Zenya VentoraTřída otevřenáValentina Pirih SI.svg V
1459Dee Dee z ArcamonyTřída šampionůEva Fialová CZ.svg V3
1460ELEGANCKA W'ROZKA ASKETILA ASKETILATřída šampionůEliza Hajdu HU.svg V2, r.CAC
1461IRIS IN ARETE Figa Ruminy (FCI)Třída šampionůEwa Sroga PL.svg V4
1462Kalliopé z Ďáblovy studánkyTřída šampionůIlona Sorner CZ.svg ABS
1463Lovesome Surprise LovesomeTřída šampionůAnna Larsen Lone Pedersen DK.svg V1, CAC
1464On My Side TycancyTřída šampionůChristina Dorer AT.svg V
1465Altamira Shetlandská hvězdaTřída veteránůKateřina Pánková CZ.svg V2
1466Larra Lin Manepo IdeálTřída veteránůPetr Pavlík CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Šiperka (26) / Rozhodčí: András Korózs / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1483Fly Me To The Moon MahdotonTřída štěňatCinzia Vicini IT.svg VN2
1484Yakuza by Atria CordisTřída štěňatDorota Mikus-Koralewska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1485Break And Enter As black as inkTřída dorostuNikola Vaňková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1486All In Wonder of DarknessTřída mladýchBarbora Holodňák Bláhová CZ.svg VD
1487Calcinera Adonis By Ahmed Boziev Ahmed BozievTřída mladýchLuisa Gabuti IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1488Anakin Dark Heir Of Metauro Luna CremisiMezitřídaCinzia Vicini IT.svg V3
1489Compliment by Freska By FreskaMezitřídaJanine Klein DE.svg V1, CAC, r.CACIB
1490VINTER OSO DE MIELMezitřídaNatalia Tretyakova RU.svg V2, r.CAC
1491SATURATE THE HEART BY AHMED BOZIEVTřída otevřenáBarbora Holodňák Bláhová CZ.svg V1, CAC
1492Zeus TaienTřída otevřenáMarkéta Mlčáková CZ.svg VD
1493Artù Della Val MetauroTřída šampionůCinzia Vicini IT.svg V4
1494LOVER PASSIONATE BY AHMED BOZIEVTřída šampionůDorota Mikus-Koralewska PL.svg V2, r.CAC
1495MAVERICK ALTYN TAUTřída šampionůSvetlana Valoueva LT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1496Rocky From Royal MountTřída šampionůLaila Rasmussen DK.svg V3
1497ZOŁZA INFINITY SUN BY Atria CordisTřída štěňatMagdalena Olech PL.svg VN3
1498Zonda della Calcinera By Atria Cordis Atria CordisTřída štěňatLuisa Gabuti IT.svg VN2
1499Zuri by Atria Cordis Atria CordisTřída štěňatDorota Mikus-Koralewska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1500Elide Mata Come Un Cavech Luna CremisiTřída dorostuCinzia Vicini IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1501SLAVJANKA CHARMANTE-ROCHELLE SLAVJANKATřída mladýchHenriikka Toikka FIN.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1502Masterpiece Of All Time By Ahmed BozievTřída otevřenáDorota Mikus-Koralewska PL.svg V1, CAC
1503Wiktoria Budczenkow Zachodniopomorski Zwiazek Kynologiczny in PolandTřída otevřenáWiktoria Budczenkow PL.svg V2, r.CAC
1504Chaniela Bohemia animoTřída šampionůHana Klímová CZ.svg VD3
1505Satisfaction From What You Do by Ahmed BozievTřída šampionůDorota Mikus-Koralewska PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1506Slavjanka Scarlet O'Hara SlavjankaTřída šampionůJanine Klein DE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1507Cuketka CidabroTřída veteránůŠárka Týlová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1508Rôndesminde's Quellla Röndesminde'sTřída veteránůAnne Bjerrum Balslev DK.svg V2
Slovenský čuvač (16) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1467ABES Perla PovažiaMezitřídaIvana Navrátilová CZ.svg V2, r.CAC
1468Karkulín Katčina zahradaMezitřídaPavlína Fojtíková CZ.svg V1, CAC
1469Runy Janin rančTřída otevřenáJaroslav Berta SK.svg V1, CAC, r.CACIB
1470Coudy Bratroňské štěstíTřída šampionůJan Líkař CZ.svg V2, r.CAC
1471Gyro Carin DomTřída šampionůPeter Kubík SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1472Bela Spišský VartašTřída mladýchJaroslav Berta SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1473Bohemia z Panské ovčírnyTřída mladýchPetra Výstřelová CZ.svg V2
1474Aelin z Bellinho dvoraMezitřídaPavla Elsnerová CZ.svg V3
1475Karamel Katčina zahradaMezitřídaNaděžda Dvořáková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1476Kateřina Katčina zahradaMezitřídaPavla Rojová CZ.svg V2, r.CAC
1477KERRY S KRESTOVOGO POHODAMezitřídaJana Adamíková CZ.svg ABS
1478Aileen White Diamond of MoraviaTřída otevřenáKateřina Vajdová CZ.svg V1, CAC
1479Cherry Tatranská perlaTřída otevřenáKateřina Ladman Rychetská CZ.svg V2, r.CAC
1480Laila Onyx MárkTřída otevřenáMiroslav Kadlec CZ.svg V3
1481Ultima Janin rančTřída šampionůPetra Výstřelová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1482Honey z Borovýho HrádkuTřída veteránůLucie Drtinová CZ.svg ABS
Welsh Corgi Cardigan (62) / Rozhodčí: Leif-Herman Wilberg / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1509Pan Freddi Chris TeamTřída štěňatKrzysztof Michalski PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1510Anco Marzio Anco MarzioTřída dorostuMaria Francesca Visentini IT.svg VN2
1511Fest BEST BUDDY FESTTřída dorostuJulita Rygier PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1512Ayvengo Spanish GrandTřída mladýchLucie Appelová CZ.svg V3
1513Belgarath of Valley of RespiteTřída mladýchZuzana Šantorová CZ.svg VD4
1514Dotto il Nano de' CinegetiTřída mladýchAlessia Serra IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1515Regain The Fire D'Alma Castrense D'Alma CastrenseTřída mladýchSARA MENDONÇA PT.svg VD
1516UGO CardiganiumTřída mladýchAleksandra Krzyżewska PL.svg V2
1517KINDER BUENO DummlesMezitřídaAneta Pietrzak PL.svg V1, CAC
1518Uszaki SCARY JERRY UszakiMezitřídaJoanna Sadłowska-Kałucka PL.svg V2, r.CAC
1519Arthas Anny NupachakiTřída otevřenáMichal Lebeda Zuzana Bubáková CZ.svg V
1520Blondie’S Youkan Black BLONDIE’STřída otevřenáMARIA GALINA RU.svg V3
1521Brann TailorscardiTřída otevřenáKateřina Krejčí CZ.svg VD
1522HARIBO DummlesTřída otevřenáAneta Pietrzak PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1523Chester Mal BagushyTřída otevřenáCornelia Oberg DE.svg VD
1524LUCKY LUKE z Domu Polanki (FCI)Třída otevřenáAnna Pol PL.svg VD
1525Nomaad Kashu Corlan GiTřída otevřenáDana Červenáková SK.svg V
1526OF FIRE WIND AND WISDOM D'ALMA CASTRENSE D’ALMA CASTRENSETřída otevřenáAndreia Sofia Eliseu PT.svg V4
1527ONCE UPON A TIME UszakiTřída otevřenáMAGDALENA ZALEWSKA PL.svg V2, r.CAC
1528Achille Piè Veloce Achille Piè VeloceTřída šampionůMaria Francesca Visentini IT.svg V
1529BLU SKYY'S ZIGGY STARDUST BLU SKYYTřída šampionůLisa Croft-Elliott BE.svg V1, CAC, r.CACIB
1530Caprian DeutzTřída šampionůMartina Jurová CZ.svg VD
1531EASY RIDER DummlesTřída šampionůAneta Pietrzak PL.svg ABS
1532Fest Teddy Bear FestTřída šampionůTomasz Iwaniuk SWE.svg V3
1533CHRIS TEAM MAXI MI CHRIS TEAMTřída šampionůMirosław Krzemiński PL.svg V
1534Major Point Black Opal at PIETRA Major PointTřída šampionůAlexandra Trefan Torok HU.svg V4
1535Major Point Violet Hill Major PointTřída šampionůLiubov Bobkova RU.svg V2, r.CAC
1536PLAYING IT COOL AT AUBREY XIV KARATTřída šampionůAstrid Lundava EST.svg V
1537COOL ADVENTURE z Domu Polanki (FCI)Třída veteránůAnna Pol PL.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1538Wallfugh got me in love again WallfughTřída štěňatvittoria valsecchi IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1539 BECAUSE BELIEVE FestTřída dorostuJulita Rygier PL.svg VN3
1540AMAZING ASTRA CORGISHIRETřída dorostuKrzysztof Michalski PL.svg VN2
1541Dracarys Von PlątonogiTřída dorostuAleksandra Krzyżewska PL.svg VN4
1542XENA WARRIOR PRINCESS Z Jurajskiego ZamkuTřída dorostuMagdalena Janiec PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1543ZARUCHNA FAKIRUCHNA DLA STASIAKÓW Quitte Ray (FCI) Quitte Ray (FCI)Třída dorostuDorota Stasiak PL.svg ABS
1544Briana Bright BeautyTřída mladýchMichaela Sedmerová CZ.svg V3
1545Caramela-Gypsy Icy Diamond of Welsh Icy Diamond of WelshTřída mladýchLinda Hynčíková CZ.svg VD
1546Gongola de'Cinegeti de' CinegetiTřída mladýchMarina Salmoiraghi IT.svg ABS
1547I Want It All Kasmir MoraviaTřída mladýchKlára Sobotková CZ.svg VD
1548ICE QUEEN Z Jurajskiego ZamkuTřída mladýchMagdalena Janiec PL.svg V4
1549Ideal Anna z Irexu z IrexuTřída mladýchSoňa Nováková CZ.svg VD
1550KARTEF LATIFA QUEEN KARTEFTřída mladýchMARIA GALINA RU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1551Merrily Kissed FelangryTřída mladýchRadka Grünwaldová CZ.svg VD
1552RESTART REALITY AsterslandTřída mladýchAstrid Lundava EST.svg V2
1553SEKUNDA CHAOSU Chris TeamTřída mladýchKrzysztof Michalski PL.svg V
1554PIETRA of Trefilio Borntobe Breeze PIETRA of TrefilioMezitřídaAlexandra Trefan Torok HU.svg V2, r.CAC
1555TEQUILA SUNRISE UszakiMezitřídaMAGDALENA ZALEWSKA PL.svg V1, CAC
1556You Are Welcome FestMezitřídaJana Vávrová CZ.svg VD3
1557Brownie TailorscardiTřída otevřenáKateřina Götzová CZ.svg V4
1558Fabulous Beauty Kasmir MoraviaTřída otevřenáMiroslava Krejčí CZ.svg VD
1559Kingrock samba KingrockTřída otevřenáCLEMENCE DUCONGE FR.svg V3
1560NORTH VENUS Chris TeamTřída otevřenáKrzysztof Michalski PL.svg V2, r.CAC
1561TIMEOF HOPE FestTřída otevřenáJoanna Sajewska PL.svg V1, CAC
1562ZIGZAG UDACHI Salve Maris StellaTřída otevřenáMilena Seelen DE.svg VD
1563Blondie's Wilhemina Blondie'sTřída šampionůSARA MENDONÇA PT.svg V3
1564Egoza Letnyaya Groza FarvaterTřída šampionůMaria Kamenetskaya RU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1565I'm the Sword in the Night D'Alma Castrense D'Alma CastrenseTřída šampionůSARA MENDONÇA PT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1566RUSSIAN RIVER Corgi na VolgeTřída šampionůJulita Rygier PL.svg V4
1567ZARKA Elsagrafa (FCI)Třída šampionůMaria Grzelak PL.svg V
1568Aimy Kasmir MoraviaTřída veteránůJitka Kašparová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1569Beautiful Dream Kasmir MoraviaTřída veteránůMiroslava Krejčí CZ.svg V3
1570Black Lady z IrexuTřída veteránůSoňa Nováková CZ.svg V2
Welsh Corgi Pembroke (108) / Rozhodčí: Leif-Herman Wilberg / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1571Born To Be Your Laphroaig Born To BeTřída štěňatAlexandra Trefan Torok HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1572 ZENIT CHOICE OF THE QUEENTřída dorostuNatalia Danilova SK.svg VN2
1573alicarnasso -Třída dorostuCECILIA VOLPINI IT.svg N3
1574Dragonjoy Sandokan DragonjoyTřída dorostuSzekely Erika HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1575Andrej Dream Of The QueenTřída mladýchZsolt Nagy HU.svg VD
1576Aubrey’s Son Of A Preacher Man Aubrey’sTřída mladýchAlexandra Trefan Torok HU.svg V3
1577Axel Foley Naše poupátkoTřída mladýchAdel Tulkubaeva CZ.svg VD
1578Born to Be Your Morning Dreams Come Treowe (n/b) Born to BeTřída mladýchAleksandra Vlascic Szép Bernadette SRB.svg V
1579Born To Be Your Winner Takes It All Born to BeTřída mladýchZoltán Kerti HU.svg V
1580Cornatello Apokalypse CornatelloTřída mladýchNatalia Danilova SK.svg V4
1581Country Club Caddy LionsaceTřída mladýchElena Rosívalová SK.svg VD
1582Dag Spirit of Wales Spirit of WalesTřída mladýchJosef Škůrek CZ.svg VD
1583DAMON Spirit of WalesTřída mladýchAndrea Ondrušková SK.svg VD
1584KAIBRI LOVE EXCALIBUR KAIBRI LOVETřída mladýchElena Gulyaeva RU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1585NEMAIRA CATCH THE SUN NEMAIRATřída mladýchMICHELA FRANCESCA ROSSI IT.svg ABS
1586X-factor Wallfugh Pems Passion WallfughTřída mladýchvittoria valsecchi IT.svg V2
1587Birgit Neumann Of CreekstablesMezitřídaBirgit Neumann AT.svg VD
1588Born To Win RowanshireMezitřídaOksana Bychikhina HU.svg V2, r.CAC
1589Danny of Royal AncestryMezitřídaAlena Srbová CZ.svg VD
1590Heston Blumenthal Chef At Morgerton Born To BeMezitřídaKlára Sümegi HU.svg V3
1591Charles Velvarská farmaMezitřídaVeronika Vydrová CZ.svg VD
1592Sebastian Harold Wakizashi of TianitoMezitřídaLinda Hanáková CZ.svg V4
1593VECLACI BITCOIN VECLACIMezitřídaSintija Vidinevica LV.svg V1, CAC
1594Adrian -Třída otevřenáSirkka Hakala FIN.svg VD
1595BIGNE .Třída otevřenáPatrizia Bracchi IT.svg V
1596born in bentivoglio poker face dei bentivoglioTřída otevřenáselvaggia bentivoglio IT.svg ABS
1597Can't Buy Me Love Foxy FellowTřída otevřenáVendula Bauerová CZ.svg VD
1598Captain America Across the DesertTřída otevřenáFilip Kratochvíl CZ.svg VD
1599Coco Jin Across the DesertTřída otevřenáLucie Beranová CZ.svg VD
1600HAILAIT'S LONDON Maurizia BertolaniTřída otevřenáMaurizia Bertolani IT.svg ABS
1601Heading to Dream MistycorTřída otevřenáVladimir Zhukov CZ.svg V
1602Hokky Buster King PetTřída otevřenáDana Pospíšilová CZ.svg VD
1603Humphry Bob O'r Tirroedd Isel O'r Tirroedd IselTřída otevřenáDanielle Jacob BE.svg VD
1604Loco AlenclaudTřída otevřenáCamila Fassi PT.svg ABS
1605Mistycor Before The Storm MistycorTřída otevřenáZanda Zirdziņa LV.svg V3
1606Occultus Patronus Ex Valhalos Sargas Valhalos SargasTřída otevřenáLiliia Loboda UA.svg V
1607Pinot Noir Ginger ElfTřída otevřenáMaria Evteeva RU.svg ABS
1608Prince Von Schassburg Brynmor Jakab ZoltanTřída otevřenáRadoslav Manolov BG.svg V
1609Skif AndvolTřída otevřenáTetiana Gavrylenko UA.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1610Veclaci Armstrongs Nbt VeclaciTřída otevřenáLAURA MAČULE LV.svg V4
1611Wait and See Telman HausTřída otevřenáMartina Bednářová CZ.svg D
1612Wallfugh Just do It Wallfugh kennelTřída otevřenávittoria valsecchi IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1613YAHONT S BEREGA SHEKSNYTřída otevřenáAgnieszka Deles-Bartosz PL.svg V
1614Aethwy Stand By Me AETHWYTřída šampionůSergey Boytsov LV.svg V
1615Born to Be Your Long Island Ice T Born to BeTřída šampionůBarbara Harmath HU.svg V
1616Bytham Gizmo BythamTřída šampionůNatalia Danilova SK.svg VD
1617Clark Yasmin QuessantTřída šampionůAntonín a Romana Zvonařovi CZ.svg V
1618Dance With The Devil Born to BeTřída šampionůGabriella Kelemenne HU.svg VD
1619Fafa of NebalrokoreaTřída šampionůJan Maryška CZ.svg ABS
1620Ginger Elf Spirit of Ecstasy Ginger ElfTřída šampionůAlexandra Trefan Torok HU.svg V4
1621MASTERMIND RUDENS LEGENDOS RUDENS LEGENDOSTřída šampionůRamute Masiokaite LT.svg V3
1622MISTYCOR BLESSED BE YOUR NAME MISTYCORTřída šampionůI.V. Storozhkova RU.svg V1, CAC
1623Rock'n'Rol Telman HausTřída šampionůMonika Brožíková CZ.svg VD
1624Wallfugh Ink to Nireno Picture Wallfugh kennelTřída šampionůvittoria valsecchi IT.svg V2, r.CAC
1625Nireno Xman Xtra Special WallfughTřída veteránůvittoria valsecchi IT.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1626Amy Ohnivý pahorekTřída štěňatKateřina Holková CZ.svg VN3
1627Born To Be Your Breakfast at Tiffany's Born To BeTřída štěňatAlexandra Trefan Torok HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1628Diamond Dreams With Morgerton Born To BeTřída štěňatKlára Sümegi HU.svg VN4
1629Dream Come True Across the DesertTřída štěňatBarbora Hanáková CZ.svg VN2
1630Who’s That Chick MorgertonTřída štěňatKlára Sümegi HU.svg ABS
1631Born To Be Your Hey Jude (NBT) Born To BeTřída dorostuZoltán Kerti HU.svg N
1632Born To Be Your Wonder Woman Born To BeTřída dorostuAlexandra Trefan Torok HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1633HAILAIT'S TALIANA BERTOLANI MAURIZIATřída dorostuMaurizia Bertolani IT.svg ABS
1634HoneyHouse Joy of Glamour HONEYHOUSETřída dorostuMartina-Elisabeth Tonte-Klix AT.svg VN4
1635JOY OF DANCING HONEYHOUSETřída dorostuCECILIA VOLPINI IT.svg VN2
1636Venus Born To Be kennelTřída dorostuEdina Garamszegi HU.svg VN3
1637Zlata Gewinnt Nord FantasyTřída dorostuMarcela Nováková CZ.svg N
1638Alyona Dream Of The QueenTřída mladýchZsolt Nagy HU.svg VD
1639Born To Be Your Hawaiian Flower Dream Born To BeTřída mladýchAlexandra Trefan Torok HU.svg VD
1640CRAZY DIVA SOL CANISTřída mladýchJulija Resetova LV.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1641Daenerys Spirit of WalesTřída mladýchAndrej Bankovich SK.svg VD
1642Fest Ziva Zodiac´s Secret FestTřída mladýchLenka Šedivá CZ.svg VD
1643Impatient BlatkaTřída mladýchIvana Dvořáková CZ.svg ABS
1644India Corgi red hillTřída mladýchVincent Meulenyzer IT.svg V3
1645Mandala MorgertonTřída mladýchKlára Sümegi HU.svg V4
1646Melrose Bob O'r Tirroedd Isel O'r Tirroedd IselTřída mladýchDanielle Jacob BE.svg D
1647Mistycor Chantilly Lace Twinkle MistycorTřída mladýchSzekely Erika HU.svg V2
1648MISTYCOR OMNIA VINCIT AMOR MISTYCORTřída mladýchMICHELA FRANCESCA ROSSI IT.svg ABS
1649NEMAIRA DEEP PURPLE NEMAIRATřída mladýchMICHELA FRANCESCA ROSSI IT.svg ABS
1650Unita Mentale Bonita Bessi Unita MentaleTřída mladýchMartina-Elisabeth Tonte-Klix AT.svg VD
1651 KASSIOPEYA AIKEMUNOMezitřídaWojciech Kucner PL.svg V
1652Abigaile Pretty OneMezitřídaKristýna Naxerová CZ.svg V
1653Anička Naše poupátkoMezitřídaLucie Tolarová CZ.svg ABS
1654Born To Be Your Best Kept Secret with Twinan Born To BeMezitřídaAlexandra Trefan Torok HU.svg V4
1655Cora Spirit of WalesMezitřídaLibor a Silvie Babákovi CZ.svg D
1656NICOLE KIDMAN RUDENS LEGENDOS RUDENS LEGENDOSMezitřídaRamute Masiokaite LT.svg V2, r.CAC
1657Pelageya Salve Maris StellaMezitřídaMilena Seelen DE.svg V1, CAC
1658Wallfugh Lady Sunshine Wallfugh kennelMezitřídavittoria valsecchi IT.svg V3
1659Twilight xenia WELSH-ANGEL'SMezitřídaMichaela Donev AT.svg V
1660Yaris ElsagrafaMezitřídaVěra Ambrozová CZ.svg VD
1661Born To Be Your Dreamy Dandelion NBT Born To BeTřída otevřenáAlexandra Trefan Torok HU.svg V3
1662CHANTILLY CORGIDOLCICORGI .Třída otevřenáPatrizia Bracchi IT.svg V1, CAC
1663Katica Cauldron BornTřída otevřenáVirág Dr Marosi HU.svg VD
1664MERCEDES RUDENS LEGENDOS RUDENS LEGENDOSTřída otevřenáRamute Masiokaite LT.svg V2, r.CAC
1665Noble Ellie HiguTřída otevřenáLukáš a Lenka Staňkovi CZ.svg VD
1666Pandora Corgi z AdamowaTřída otevřenáMartina Bednářová CZ.svg ABS
1667UMA THURMAN Kotomin'sTřída otevřenáAleksandra Krzyżewska PL.svg VD4
1668Xandrina Wakizashi of TianitoTřída otevřenáEliška Machalová CZ.svg D
1669 Slo Ch Wallfugh it's a kind of Magic Wallfugh kennelTřída šampionůvittoria valsecchi IT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1670Aurora GondhauziTřída šampionůOksana Bychikhina HU.svg V4
1671Catty od Azalky z VelvarTřída šampionůAlena Srbová CZ.svg VD
1672JE-SUIS-KYLIE-MINOGUE DES CONTAMINES DES CONTAMINESTřída šampionůRamute Masiokaite LT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1673NOW YOU SEE ME ASTERSLANDTřída šampionůAstrid Lundava EST.svg V3
1674SILVER MANGO CILMIERITřída šampionůMichal Garaj SK.svg V
1675Born To Be Madame Bonaparte Born To BeTřída veteránůAlexandra Trefan Torok HU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1676Czech Xenie 17th MeridianTřída veteránůNatsumi Ikeda CZ.svg V3
1677Image ČičikoTřída veteránůJiří Trauške CZ.svg V2
5503Maverick Born to BeMezitřídaJudit Steiger HU.svg D
Zpět na detail výstavy