vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - 30. 9. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.
Anglický buldok (120) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6129Carte Dor Belujo BelujoTřída štěňatSimon Vasko SK.svg VN2
6130Pasculovici Denis & Andreea Exquisite BullsTřída štěňatIonut Paun RO.svg ABS
6131sharuk origin squadTřída štěňatpauline chabal FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6132Beorn The One and Only Clearwater BulldogsTřída dorostuRene' Fritzsche DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6133Britu Vindzoras Monarch Definitions Britu VindzorasTřída dorostuRuta Valaityte LT.svg ABS
6134Cody of the Hollybullz HollybullzTřída dorostuJozsefne Horváth HU.svg N
6135Diego Bright DiamondTřída dorostuDagmar Šebelová CZ.svg ABS
6136San Sebastian D’or WoodTřída dorostuSébastien Sauvée FR.svg VN2
6137TRUVOR BULLS LUKKA JOKER TRUVOR BULLSTřída dorostuA.I. MATVEEV RU.svg VN3
6138Winston Cani CortesiTřída dorostuRenata Chalabalová CZ.svg N4
6139Angrisan bull Jeff Bezos Silvestri GennaroTřída mladýchStabile Michele Iury IT.svg V3
6140Black-Treasure Dogs Zimba Black-Treasure DogsTřída mladýchMonika Boross HU.svg V4
6141Crystal Bright DiamondTřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6142FAT PUPPYS ASHLEY FAT PUPPYSTřída mladýchALBERT CARRASCO ES.svg ABS
6143GARCEL BULL ROBIN HOOD MRSTřída mladýchISABEL MARIA FERNANDEZ-ALONSO ES.svg V2
6144JAYDEE4EVER RODEODRIVE-BEST BULLDOGIRONA JAYDEE4EVERTřída mladýchSTEPHANIE ALMAZAN FR.svg VD
6145MISTER NUMBER ONE TONY BRUS BULLS TONY BRUS BULLSTřída mladýchJuan Rojas PE.svg ABS
6146Nuxe von TeufelhöhleTřída mladýchakos kiss HU.svg V
6147Ramses II KrysbullTřída mladýchSébastien Sauvée FR.svg VD
6148SR REPLICK TONY BRUS BULLS TONY BRUS BULLSTřída mladýchJuan Rojas PE.svg ABS
6149Thorr Storm Britcherst DogTřída mladýchRobert Kminiak CZ.svg V
6150Archie Chunky StarMezitřídaRoman Pátík CZ.svg VD
6151Bearbull Igloo Bearbull English Bulldog KennelMezitřídaLaszlo Sarkadi HU.svg VD
6152Big Rio My Gal-BullMezitřídaKarolina Chmura PL.svg V
6153EARL ELLIOT GLADESTONEMezitřídaI.O. STEPANENKO RU.svg V3
6154Fat Puppys You´ve The Power Fat PuppysMezitřídaandrea ribas CZ.svg V1, CAC
6155Garcel Bull Quentin Tarantino Garcel BullMezitřídaNemeth Zoltan Grozav Gheorghe RO.svg V2, r.CAC
6156Indiana Jones KupakosMezitřídaPavla Hološková CZ.svg V4
6157Leo z Voděradských mokřadelMezitřídaCong Nguyen CZ.svg ABS
6158Alan Lauko BullsTřída otevřenáBeata Samecka PL.svg V
6159AMEN RA PALO SECOTřída otevřenáEduardo Davila PE.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6160BEST BULLDOGIRONA CAPTAIN EARTHMOVER BEST BULLDOGIRONATřída otevřenáJULI ALMAZAN ES.svg V
6161Black-Treasure Dogs Elvis Black-Treasure DogsTřída otevřenáRuta Valaityte LT.svg VD
6162BON SCOTT DI VILLA EDENTřída otevřenáMarco Dall'Oglio IT.svg V2, r.CAC
6163Don't You Dare de Morogan SD MoroganTřída otevřenáNemeth Zoltan Grozav Gheorghe RO.svg VD
6164Fat Puppys Made in Spain Fat puppysTřída otevřenáMichele Iury Stabile IT.svg V
6165Hobit RendogTřída otevřenáFilip Albrecht CZ.svg VD
6166Chaman of Hearts Britcherst DogTřída otevřenáRobert Kminiak CZ.svg V4
6167Chicago My Gal-BullTřída otevřenáKatarzyna Krawiec PL.svg V3
6168Perseo TONY BRUS BULLSTřída otevřenáDagmar Šebelová CZ.svg ABS
6169Will be bull’s Uber Sexy Bully Will be bull’sTřída otevřenáwesse cynthia BE.svg V
6170 TRUVOR BULLS FEDERIKO FELLINI TRUVOR BULLSTřída šampionůJULIA POZHIDAEVA RU.svg V
6171ASTON MARTIN DI VILLA EDENTřída šampionůMarco Dall'Oglio IT.svg ABS
6172Avalon the Legendary Bulls CamelotTřída šampionůMarta Blanco Tuya ES.svg V
6173Black-Treasure Dogs Watson Black-Treasure DogsTřída šampionůMonika Boross HU.svg V
6174buck and sons escobar buck and sonsTřída šampionůluana martinini IT.svg V
6175Colin White ShaxareeTřída šampionůDenisa Gavalierova SK.svg ABS
6176EDEN KUPAKOSTřída šampionůCvetka Kurent Serjak SI.svg V
6177Express Holiday My Gal BullTřída šampionůKarolina Chmura PL.svg ABS
6178GARCEL BULL ALEXANDER EUROW JWORLD INT CH MULTI CHTřída šampionůISABEL MARIA FERNANDEZ-ALONSO ES.svg V3
6179Great Snowman Geňa LeneycoTřída šampionůPavla Hološková CZ.svg V
6180CH. FAT PUPPYS REGAL FAT PUPPYSTřída šampionůandrea ribas CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6181Massimo My Gal-BullTřída šampionůKatarzyna Krawiec PL.svg V4
6182MOOMIN My Gal - BullTřída šampionůBeata Samecka PL.svg V2, r.CAC
6183Mystyle Local HeroTřída šampionůLucie Nováková CZ.svg V
6184Onahia Del Atlante King of kings Onahia Del AtlanteTřída šampionůwesse cynthia BE.svg V
6185Kupakos Daren KupakosTřída veteránůRita Simoncsik HU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6186Prideofbully Sir KevinTřída veteránůPavla Hološková CZ.svg V2
6187Bianca LOVEnglish Bulldog LOVEnglish BulldogTřída štěňatMarcin Kowalczyk PL.svg VN3
6188Emma Bright DiamondTřída štěňatDagmar Šebelová CZ.svg VN2
6189Kola Folwark AlbionuTřída štěňatPavla Hološková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6190Be my Sunshine The One and Only Clearwater BulldogsTřída dorostuRene' Fritzsche DE.svg VN4
6191Britu Vindzoras Miracle Emporia Britu VindzorasTřída dorostuRuta Valaityte LT.svg VN3
6192ERMENGARDA Back and sonsTřída dorostuVincent Meulenyzer IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6193Sabadell D’or WoodTřída dorostuSébastien Sauvée FR.svg ABS
6194TWINKLING STAR KIDDY WIN´S KIDDY WIN´STřída dorostuJUAN MANUEL LOPEZ RODRIGUEZ ES.svg VN2
6195Bálint István GOLDEN STAR BULLTřída mladýchBálint István HU.svg V3
6196Blueberry Bright DiamondTřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg V2
6197Euphoria at Leneyco Magama BullTřída mladýchPavla Hološková CZ.svg ABS
6198Fablexelent Honda FablexelentTřída mladýchIrina Klimova RU.svg VD
6199Garcel Bull Uh-Lala Garcel BullTřída mladýchNemeth Zoltan Grozav Gheorghe RO.svg V4
6200Lavi Bull Style Hypnotic Lavi Bull StyleTřída mladýchFrancesco Traettino IT.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6201MADONA TONY BRUS BULLS TONY BRUS BULLSTřída mladýchJuan Rojas PE.svg ABS
6202peanut origin squadTřída mladýchpauline chabal FR.svg VD
6203rho le petit flocon de neige bubulld'orTřída mladýchmilleseck coralie FR.svg V
6204Sotakal Dior SotakálTřída mladýchJanos Illyes HU.svg VD
6205Szilvia Pàlfi Violet Hooligans BulldogsTřída mladýchSZILVIA PÁLFI HU.svg VD
6206TANGA LAKŠTINGALA LAKŠTINGALATřída mladýchRasma Prusevičienė LT.svg VD
6207Bloom of the Hollybullz HollybullzMezitřídaJozsefne Horváth HU.svg ABS
6208CANDELA DE LA CRUZ DE ARGOSMezitřídaSonia Cruz Pay Garcia ES.svg V1, CAC
6209Garcel Bull Quarantine Garcel BullMezitřídaNemeth Zoltan Grozav Gheorghe RO.svg V2, r.CAC
6210Cherill Golden Star BullMezitřídaIvo Přidal CZ.svg VD4
6211Onahia Del Atlante why Not Onahia Del AtlanteMezitřídaJorge García Henríquez ES.svg VD
6212Palombella Rossa D’or WoodMezitřídaSébastien Sauvée FR.svg ABS
6213Victoria's Secret Will Be Bull'sMezitřídaPavla Hološková CZ.svg V3
6214 Golden Cut Happy & GloriousTřída otevřenáNikola Milatic DE.svg V
6215All Star Bright DiamondTřída otevřenáDagmar Šebelová CZ.svg ABS
6216Athena Goddess Bright DiamondTřída otevřenáDagmar Šebelová CZ.svg V4
6217Cynthia Daisy bullsTřída otevřenáDana Reisigová CZ.svg VD
6218Dreaming Caacorka Magama BullTřída otevřenáKatarína Bestr CZ.svg V
6219fat puppys cheers fat puppys cheersTřída otevřenápedro luis de sousa sanches fernandes PT.svg V
6220Goldie Bulldog z DobročkovicTřída otevřenáMichaela Rybková CZ.svg VD
6221Ch, Jr Ch Desire Bull Ginebra Desire BullTřída otevřenáFernando Vicent Rodriguez ES.svg ABS
6222Jolene Jurassic BullsTřída otevřenáRene' Fritzsche DE.svg VD
6223Kupakos Godiva KupakosTřída otevřenáJozsefne Horváth HU.svg ABS
6224L'île d'Ithak Pili-pili L'île d'IthakTřída otevřenágeoffrey Bréart FR.svg V
6225Miroslava Ponistova Slnecny LucTřída otevřenáMiroslava Ponistova AT.svg V
6226Onahia Del Atlante Queen Onahia Del AtlanteTřída otevřenáJorge García Henríquez ES.svg V1, CAC, r.CACIB
6227Oxi Sexy bully Sexy bullyTřída otevřenáwesse cynthia BE.svg V3
6228Rembombory Ela RembomboryTřída otevřenáNemeth Zoltan Grozav Gheorghe RO.svg VD
6229Rhapsody RendogTřída otevřenáTomáš Hejduk CZ.svg VD
6230Richard Willmerdinger Happy&Glorious FCI 82/12Třída otevřenáRichard Willmerdinger DE.svg V
6231RocknRolla RendogTřída otevřenáRenata Holečková CZ.svg V
6232She's Rihanna AIDABULLYZTřída otevřenáDagmar Šebelová CZ.svg V
6233Soul Guardian Blame It on LoveTřída otevřenáJiří Sebera CZ.svg VD
6234Unbreak a bull Qryptonite Unbreak a bullTřída otevřenáwesse cynthia BE.svg V2, r.CAC
6235Xiara Lady BajokaTřída otevřenáFilip Albrecht CZ.svg ABS
6236GRACE KELLY Garcel BullTřída šampionůFrancisco Mingorance Marquez ES.svg V
6237HCH GOLDEN STAR BULL JACQUELINE GOLDEN STAR BULLTřída šampionůBálint István HU.svg VD
6238Lucky Lady LUSI'S STARS FCITřída šampionůGRAŻYNA GRABSKA PL.svg V
6239Marta de el Truebano de GarabizaTřída šampionůMarta Blanco Tuya ES.svg V4
6240Nutella RendogTřída šampionůTereza Vinšová CZ.svg VD
6241Penny Lane Del PapiolTřída šampionůSébastien Sauvée FR.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6242Quinetta Kvítko z ČertovaTřída šampionůDagmar Šebelová CZ.svg V
6243Quinny Srdce HanéTřída šampionůLucie Nováková CZ.svg V
6244Ras el belat Siria Ras el belatTřída šampionůwesse cynthia BE.svg V2, r.CAC
6245Sweet Dream Sexy Bully Sexy BullyTřída šampionůCézar Ingrid BE.svg V3
6246WINNING GLORY BRITCHERST DOGTřída šampionůRobert Kminiak CZ.svg V
6247Anife RendogTřída veteránůRenata Holečková CZ.svg V2
6248Bugatka RendogTřída veteránůAlena Srbová CZ.svg V1
Anglický mastif (34) / Rozhodčí: Viera Staviarska / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6249Saturday Night Fever BrullemailTřída dorostuZoltán Miksi HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6250Urias Vallée des MountchesTřída dorostuHelena Kalasová CZ.svg VN2
6251Dante Mátra Szikla OrmiTřída mladýchZoltán Miksi HU.svg ABS
6252DI TERABITHIA GASPARE DI TERABITHIATřída mladýchAlexandra Haasz IT.svg ABS
6253Ice Storm Danube TitansTřída mladýchMilos Vlajkov SRB.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6254Di Terabithia Ercole Di TerabithiaMezitřídaPaola Barlettani IT.svg ABS
6255Franta Dolce Vita BohemiaMezitřídaDaniel Zelenka CZ.svg V1, CAC
6256Danube titans thor Danube titans thorTřída otevřenáRosa Sennato IT.svg ABS
6257DI TERABITHIA CAPITAN UNCINO BARLETTANI PAOLATřída otevřenásandra marri IT.svg VD
6258ETTORE DEL FRACASSO DEL FRACASSOTřída otevřenáantonio Fracassi IT.svg V2, r.CAC
6259James spod HolíTřída otevřenáDaniel Zelenka CZ.svg VD
6260Norman del Fracasso Mastiff del FracassoTřída otevřenáAntonio Aliano IT.svg V3
6261PERCYBOY POLDARK BRULLEMAIL BRULLEMAILTřída otevřenáBERNARD LE COURTOIS FR.svg V4
6262Zen Cyberus Slnko ZemplínaTřída otevřenáMikuláš Polievka SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6263Astor Mátra Szikla OrmiTřída šampionůZoltán Miksi HU.svg V1, CAC, r.CACIB
6264COSIMO DEL FRACASSO DEL FRACASSOTřída šampionůantonio Fracassi IT.svg V3
6265Fire Storm Danube TitansTřída šampionůMilos Vlajkov SRB.svg V2, r.CAC
6266Fionnabhair of Dragon Hill Northern PawsTřída mladýchIrina Lammek DE.svg V3
6267Izzy Danube TitansTřída mladýchMilos Vlajkov SRB.svg ABS
6268KÖRÖSDOMBI ANDREA KÖRÖSDOMBITřída mladýchTIBOR ÁBRAHÁM HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6269KÖRÖSDOMBI ATHENA KÖRÖSDOMBITřída mladýchTIBOR ÁBRAHÁM HU.svg V2
6270Boglarka MastineuMMezitřídaJanusz Opoczka PL.svg ABS
6271MAGIC Maes Howe (FCI)MezitřídaBeata Pieruta PL.svg ABS
6272TORA SIBISKARIMezitřídaMAŁGORZATA ZAKRZEWSKA PL.svg V2, r.CAC
6273Victoria Slnko ZemplínaMezitřídaMikuláš Polievka SK.svg V1, CAC
6274Norma Jean u Tří ořechůTřída otevřenáRadovan Rohovský CZ.svg ABS
6275Olympia u Tří ořechůTřída otevřenáMilan Jenik CZ.svg V1, CAC
6276April Mátra Szikla OrmiTřída šampionůZoltán Miksi HU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6277Claire Glorious GiantTřída šampionůJózsef Madura HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6278Follow Your Dream Danube TitansTřída šampionůMilos Vlajkov SRB.svg ABS
6279FRANCA DEL FRACASSO DEL FRACASSOTřída šampionůantonio Fracassi IT.svg V3
6280Synell SibiskariTřída šampionůMAŁGORZATA ZAKRZEWSKA PL.svg V4
6281Winter Queen Danube TitansTřída šampionůMilos Vlajkov SRB.svg ABS
6282BIANCA KÖRÖSDOMBITřída veteránůTIBOR ÁBRAHÁM HU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Appenzellský salašnický pes (16) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6283BALANCE YOUR SENSESTřída mladýchVladlena Vaykina RU.svg NE
6284Baroque Lucky DropletTřída otevřenáZita Wetterová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6285Art Deco Lucky DropletTřída šampionůPetra Suchopárová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6286BEMOL CZANDORIATřída šampionůGrażyna Kuzioła PL.svg V2, r.CAC
6287ERSEN IZ BLAGORODNOGO DOMATřída veteránůAnastasiia Kharitonova RU.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6288Boogie-Woogie Vagabund's HofTřída štěňatIvana Nováková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6289Chilli spod HrádzeTřída mladýchKlára Skaličková Čiháková CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6290Ines Zahrada snůTřída mladýchPavlína Jilková CZ.svg V2
6291Afrodita EdimonaMezitřídaLukáš Burda CZ.svg V1, CAC
6292Aura Star pod LeskounemMezitřídaLenka Skřepská CZ.svg V2, r.CAC
6293Arja z Bojnického dvoraTřída otevřenáJitka Jankovská CZ.svg V2, r.CAC
6294Bourbon Vanilla Lucky DropletTřída otevřenáVeronika Smolová CZ.svg V3
6295QUEEN BOUDICCA Balihara RanchTřída otevřenáGrażyna Kuzioła PL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6296And Winner Is Lucky DropletTřída šampionůKateřina Melcrová CZ.svg V2, r.CAC
6297Femme Fatale Cà del CorsiTřída šampionůFlora Irene Brevi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
6298Anděla BudysaurTřída veteránůRůžena Šťovíčková CZ.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Argentinská doga (59) / Rozhodčí: Renata Cepková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6299Fake News Samar LineTřída štěňatEliška Mráčková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6300Bruce la Victoria de la SuerteTřída dorostuMiroslav Joska CZ.svg VN2
6301Casius la Victoria de la SuerteTřída dorostuKristýna Míčková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6302Tilijan De la Paco CassaTřída dorostuAleksandar Gavrilovic SRB.svg VN3
6303Amberland Arlo AmberlandTřída mladýchMaria Demchenko LV.svg V4
6304Escobar Samar LineTřída mladýchMichaela Večeřová CZ.svg VD
6305Heavyweight Champion Iron Tyson Del Jurua Del JuruaTřída mladýchMónika Kollàr HU.svg ABS
6306Chamahua Dell PatronzittoTřída mladýchKateřina Koczkásová CZ.svg V
6307MARIANEK El Viento HermosoTřída mladýchPiotr Bryk PL.svg V2
6308Oberon De El PolivalenteTřída mladýchDaniele Michele Focarino IT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6309Omurano Antu MaktoTřída mladýchDaniel Dischereit DE.svg V3
6310Rigel Di Casa NardiniTřída mladýchLeo Janka AT.svg ABS
6311Aron -MezitřídaEkaterina Veksler RU.svg V1, CAC, r.CACIB
6312Luciano De El PolivalenteMezitřídaErica Dian IT.svg V2, r.CAC
6313Beagle Samar LineTřída otevřenáMarian Sandal CZ.svg V2, r.CAC
6314Cub Swanson Samar LineTřída otevřenáIvana Šebková CZ.svg NE
6315Ganon Blanco DeaboloTřída otevřenáJán Bienik SK.svg V
6316Golias Blanco DeaboloTřída otevřenáSebastian Šimčík CZ.svg V
6317Kuma Antiguo Guerrero Antiguo GuerreroTřída otevřenáEnrico Rettondini IT.svg V3
6318Ojito Del fiel luchador blancoTřída otevřenáFabio Adinolfi IT.svg V4
6319Spartakus del catello Eurialo Del Castello EurialoTřída otevřenáLUIGI RUGGIERI IT.svg V1, CAC
6320Tanatos Złota TrojaTřída otevřenáEwelina Puda PL.svg V
6321Bronko Junior Samar LineTřída šampionůTomáš Pavelek CZ.svg V2, r.CAC
6322Gisbert CikutaTřída šampionůAna Nasevic LT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6323INSOLENTE GABRIELE DEMETRIOTřída šampionůdemetrio gabriele IT.svg ABS
6324Klaus Bravoure Blanche Bravoure BlancheTřída šampionůCarlos & Martin Bellavitis AR.svg V3
6325Clara SAN Papen Of HungaryTřída štěňatIstvàn Foki HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6326Upaya Del Brezo BlancoTřída štěňatAmalia Jessica Tugran AT.svg VN2
6327DAYANNA BARBOSUL GERTřída dorostuDanca Radu-Gerard RO.svg ABS
6328Diana de la Brancada Knl de la Brancada KnlTřída dorostuLisa Forcellini IT.svg VN3
6329Galatea de el Vangal de el VangalTřída dorostuAlessandro Galassi IT.svg VN2
6330Pina Beso De locoTřída dorostuSylwester Sobieraj PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6331Amberland Arizona AmberlandTřída mladýchMaria Demchenko LV.svg D
6332Carmen Dell PattronzitoTřída mladýchMartina Kosinová CZ.svg V4
6333Cayetana De Los Blancos CampeonesTřída mladýchmartin chautur SK.svg V3
6334DEMETER Złota Troja ZŁOTA TROJATřída mladýchVioletta Trojan PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6335Evita Perón Samar LineTřída mladýchMarian Sandal Svojtková Monika CZ.svg ABS
6336Fiodena de el Vangal de el VangalTřída mladýchAlessandro Galassi IT.svg V2
6337Fortuna Niks Fortuna Fortuna NiksMezitřídaArnoldas Služman LT.svg V2, r.CAC
6338Novam Stellam of Blue Line Hunter Blue Line HunterMezitřídaIchim Edis RO.svg V1, CAC, r.CACIB
6339Barracuda Samar LineTřída otevřenáEliška Mráčková CZ.svg VD
6340Caliente de el Vangal de el VangalTřída otevřenáAlessandro Galassi IT.svg V1, CAC
6341Despina Samar LineTřída otevřenáEliška Mráčková CZ.svg V3
6342Dianne Samar LineTřída otevřenáBarbora Růžičková CZ.svg VD
6343DOGO DI CATTARO GANA DOGO DI CATTAROTřída otevřenáKrsto Doncic MNE.svg ABS
6344Giselle Blanco DeaboloTřída otevřenáJán Bienik SK.svg V2, r.CAC
6345MAMI DEL FIEL LUCHADOR BLANCO DEL FIEL LUCHADOR BLANCOTřída otevřenáValerio Fiori IT.svg V
6346Venera -Třída otevřenáAlena Dolenska CZ.svg V4
6347AISHA BARBOSUL GERTřída šampionůDanca Radu-Gerard RO.svg ABS
6348Alžbětka Dell PatronzittoTřída šampionůKateřina Koczkásová CZ.svg V2, r.CAC
6349Cikuta del CapangaTřída šampionůAna Nasevic LT.svg V3
6350Cina Cina de Orgullo CelesteTřída šampionůKateřina Koczkásová CZ.svg V4
6351Connie Del TurulTřída šampionůSimona Benáčková CZ.svg V
6352FORTUNA NIKS DIAMANTE POLANDTřída šampionůTatiana Czertkowa PL.svg V
6353olga di casa nardiniTřída šampionůelsa nardini FR.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6354TACANA SulimerTřída šampionůJUSTYNA OLECH PL.svg V
6355Xanax De El Polivalente De El PolivalenteTřída šampionůDaniele Michele Focarino IT.svg V
6356Loulou De La Orgullo BlancoTřída veteránůFrank Proenings NL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6357Nostalgy Of My Soul Holly BobTřída veteránůKateřina Koczkásová CZ.svg V2
Bernský salašnický pes (164) / Rozhodčí: Satu Ylä-Mononen / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6358Angus Labanc-VölgyiTřída štěňatBeata Peterne Sari HU.svg VN2
6359Arko z Labského zátišíTřída štěňatMiloš Krejsa CZ.svg VN3
6360Fabian AlexbernsTřída štěňatLucie Lagová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6361INGENIOUS FUNTIK MONTBRIGHTTřída štěňatLenka Horutová CZ.svg VN4
6362LEONARDO Opolskie BernesyTřída dorostuKatarzyna Grzegorek PL.svg VN2
6363Schedar Jak z ObrazkaTřída dorostuAgnieszka Sętkowska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6364BAILEYS THE ORIGINAL SHARMANDZHITřída mladýchBozena Urbaniak PL.svg VD
6365Benjamin BersaltynaTřída mladýchAndreas Dolejš CZ.svg VD
6366Benjamin Alexberns AlexbernsTřída mladýchMilana Yeremeyeva UA.svg V3
6367Berntiers Zoom BerntiersTřída mladýchSándor Szarka HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6368Brian Charming BerniTřída mladýchStanislava Holčáková CZ.svg V
6369Early Essex from Magic HillTřída mladýchLuboš Dobšík CZ.svg V
6370Fergus Labanc-VölgyiTřída mladýchBeata Peterne Sari HU.svg VD
6371Fire And Ice Tulipanos BerniTřída mladýchKira Martin HU.svg V4
6372HIP-HOP BOGGART HIP-HOPTřída mladýchIrena Tamulevičienė LT.svg V2
6373John Travolta vom BärideichTřída mladýchJaroslava Mašková CZ.svg V
6374MOHITO Serce DomuTřída mladýchDariusz Chodacki PL.svg V
6375NAJT AGRAM'S ANGELSTřída mladýchAnja Rakas HR.svg V
6376SONO UROSH STARRY TOWNTřída mladýchMAURIZIO mauro IT.svg V
6377Tulipanos Berni Fly Me To The Moon Tulipanos BerniTřída mladýchNicole Hecksher DK.svg ABS
6378Yorick z Labského zátišíTřída mladýchJana Motalová CZ.svg VD
6379Encore Empire Tulipanos BerniMezitřídaSandra Mueller DE.svg V1, CAC
6380FARAY Jak z ObrazkaMezitřídaAgnieszka Sętkowska PL.svg V3
6381Grünschnabel-Berner Darwin Grünschnabel-BernerMezitřídaBeatrix SEMSEY HU.svg V4
6382Iggy od MírovaMezitřídaNikola Smolíková CZ.svg VD
6383Lotus Rojaus BernasMezitřídajacek janiszewski PL.svg VD
6384ROTHSCHILD STARRY TOWNMezitřídaMAURIZIO mauro IT.svg V2, r.CAC
6385 Marvel KappahegyiTřída otevřenáEmese Sásné Tóth HU.svg V1, CAC
6386Bentley Happy LoveTřída otevřenáDita Procházková CZ.svg V
6387Bernewa's Harmony by LohengrinTřída otevřenáPavla Mrázková CZ.svg V
6388BIG JERMAN S ALMAZNOGO OSTROVATřída otevřenáOlexandr Tovstonog UA.svg V
6389Conan Attila od Zlatého jinanuTřída otevřenáPetr Viznar CZ.svg V
6390Danny z MěstečkaTřída otevřenáBronislava Pavlíková CZ.svg VD
6391DeVael Gin Makes Me Spin DeVaelTřída otevřenáNorbert Strahl ES.svg V4
6392Early Bodemika CzechTřída otevřenáMichaela Pszyková CZ.svg VD
6393HIRO DES BOIS DE LAVAUXTřída otevřenáYana Sarapuu RU.svg VD
6394Howkie Offred Dogonić MarzeniaTřída otevřenáBarbora Dubinská CZ.svg V
6395Hugo Boss Millenium StarTřída otevřenáNela Pultarová CZ.svg VD
6396Jasmin Deiters DeutschlandTřída otevřenáJasmin Deiters DE.svg V
6397JERICHO Berneńskie RanczoTřída otevřenáWojciech Organa PL.svg V
6398JON LLOBU ASTURTřída otevřenáANA BELEN ALVAREZ GUTIERREZ ES.svg V2, r.CAC
6399Jupiteris Rojaus BernasTřída otevřenáGintaras Mickevičius LT.svg V
6400Marcus Lexus Magia BernaTřída otevřenáIvana Burianová CZ.svg VD
6401Ralph z Labského zátišíTřída otevřenáKarel Beneš CZ.svg V3
6402REAL MC COY STARRY TOWNTřída otevřenáMAURIZIO mauro IT.svg ABS
6403Toussaint l'Overture From Orsina's LandTřída otevřenáKateřina Plzáková CZ.svg ABS
6404Winnie The Pooh Pride OfJustin Pride Of JustinTřída otevřenáSzeles Zorica CZ.svg V
6405X-Man Codeli GirlsTřída otevřenáMartina Kopecká CZ.svg V
6406Yordan Codeli GirlsTřída otevřenáMartina Kopecká CZ.svg V
6407Zürich Taglet Codeli GirlsTřída otevřenáMartina Kopecká CZ.svg ABS
6408Bernewa`s Ernest De Chamailard www.ernie.skTřída šampionůKatarína a Vladimír Haška SK.svg ABS
6409Bosco Labanc-VolgyiTřída šampionůGabor Ziegler HU.svg V
6410DeVael Be Water My Friend DeVaelTřída šampionůNorbert Strahl ES.svg V
6411DeVael Loud 'n Proud VDW DeVael Loud 'n Proud VDWTřída šampionůMarieke De Wolde NL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6412Dollar ze Starobělské samotyTřída šampionůMiroslava Šemberová CZ.svg V
6413EDISON Labanc-VölgyiTřída šampionůBeata Peterne Sari HU.svg V
6414Elenberner Bravo BaronelloTřída šampionůJaroslava Mašková CZ.svg V
6415Elmont z Podlesí KosířeTřída šampionůJaroslava Dragounová CZ.svg V
6416Elvis z Cvanovho dvoraTřída šampionůSandra Poláková SK.svg ABS
6417GENESIS ROJAUS BERNAS ROJAUS BERNASTřída šampionůErikas Piskunovas LT.svg V
6418JACK LLOBU ASTURTřída šampionůANA BELEN ALVAREZ GUTIERREZ ES.svg V4
6419Joint Venyim GyöngyeTřída šampionůEmese Sásné Tóth HU.svg V
6420Kaimon Gerheil Earth Wind And Fire Kaimon GerheilTřída šampionůNicole Hecksher DK.svg V
6421Leonardo Alexberns AlexbernsTřída šampionůMilana Yeremeyeva UA.svg V3
6422Ridon Hennet Ärtu Ridon HennetTřída šampionůEvelin Saveljev EST.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6423Rover Riomadea GrandeTřída šampionůJaroslava Mašková CZ.svg V
6424Sheldon Codeli GirlsTřída šampionůMartina Kopecká CZ.svg V
6425Walter BersaltynaTřída šampionůDana Šumpíková CZ.svg ABS
6426ZADAR Majowy Skarbiec FCITřída šampionůMalgorzata Kocon PL.svg V
6427Athos Suisse PerleTřída veteránůMiloš Krejsa CZ.svg V
6428Dél-Alföldi Berni Nelson Dél-AlföldiTřída veteránůFlórián Retek HU.svg V2
6429DeVael Just Call Me Earl DeVaelTřída veteránůNorbert Strahl ES.svg V4
6430FANTASTIC DREAMER U Źródeł Wisły U Źródeł WisłyTřída veteránůMonika Gunia PL.svg V3
6431Ferris Polepské údolíTřída veteránůIvana Mostová CZ.svg V
6432Georgeous Mc- Gregor vom Rummelsbach Vom RummelsbachTřída veteránůMarieke De Wolde NL.svg ABS
6433Max Labanc-VölgyiTřída veteránůBeata Peterne Sari HU.svg V
6434Michikos Eien MichikosTřída veteránůAlexander Chervinskyi UA.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6435Arabella Labanc-VölgyiTřída štěňatBeata Peterne Sari HU.svg VN
6436Ashley from Lutena of SilesiaTřída štěňatMiroslava Šemberová CZ.svg VN3
6437Beautiful RosunbeeTřída štěňatIveta Mojžíšková CZ.svg VN4
6438Ebonny BersaltynaTřída štěňatLenka Horutová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6439MERILYN MONROE DEL PELUKASTřída štěňatANA BELEN ALVAREZ GUTIERREZ ES.svg VN2
6440Abby Marvl Lita BernsTřída dorostuPetra Mikulášková CZ.svg VN2
6441Carmen LowlandbernTřída dorostuEmese Sásné Tóth HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6442Cesmina Queenelsa Bohemia BernicaTřída dorostuJaromira Sojkova CZ.svg VN3
6443TRIGOLARO CREAM OF THE CROP TRIGOLAROTřída dorostuManuel Ferrarroni IT.svg VN
6444Ute BaronnellaTřída dorostuEdita Balladová CZ.svg VN4
6445Amazing Tiklo's Let's Dance Amazing Tiklo'sTřída mladýchGitte Hoy Nielsen DK.svg ABS
6446Comtessa BersaltynaTřída mladýchLenka Horutová CZ.svg V2
6447Enya Codeli GirlsTřída mladýchMichaela Ševčík Řeháková CZ.svg VD
6448Fantagiro Codeli GirlsTřída mladýchMartina Kopecká CZ.svg ABS
6449Haku KabátkoTřída mladýchKateřina Šavrdová CZ.svg VD
6450Holly z Podlesí KosířeTřída mladýchDita Mainušová CZ.svg ABS
6451CHERYL BLOSSOM HIGH OAKSTřída mladýchMADDALENA MANCIANI IT.svg ABS
6452KALLIOPE Z Gorzyckiej ZagrodyTřída mladýchIrena Balcerzak PL.svg VD
6453Love Me Sweet Montbright MontbrightTřída mladýchVitalii Borozenko UA.svg V1, CAJC, BOS, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6454MISS AQUAMARINE BOHEMIJOS ŽIBUTĖTřída mladýchRasa and Arturas Stonkai LT.svg ABS
6455STRIP TEASE STARRY TOWNTřída mladýchMAURIZIO mauro IT.svg V3
6456TOKIO Canis AdmirabilisTřída mladýchMaciej Pospieszny PL.svg V4
6457Unique Jasmine CarallsaTřída mladýchPavla Divišová CZ.svg VD
6458Agros Lobis Onion Warrior Agros LobisMezitřídaBeatrix SEMSEY HU.svg V
6459Amalie Charming BerniMezitřídaJaroslava Dragounová CZ.svg VD
6460Beauty Codeli GirlsMezitřídaJana Kratochvílová CZ.svg VD
6461Bella'si Honey MoraviaMezitřídaRoman Dydek CZ.svg V2, r.CAC
6462BESSY Labanc-VölgyiMezitřídaBeata Peterne Sari HU.svg V3
6463Cácorka LisafiMezitřídaHana Heršálková CZ.svg VD
6464Cara LisafiMezitřídaJindřiška Hrušková CZ.svg ABS
6465Delicate Flower Von Kokelthaler - Hain Von Kokelthaler - HainMezitřídaDeborah Faoro RO.svg V1, CAC
6466Dream Codeli GirlsMezitřídaMartina Kopecká CZ.svg ABS
6467Encore Estella Tulipanos BerniMezitřídaKira Martin HU.svg ABS
6468Enigma Pride of JustinMezitřídaEmese Sásné Tóth HU.svg ABS
6469Georgina z Peruckých lesůMezitřídaŠárka Křepčíková CZ.svg VD
6470GULIETTA BERNENSKIE IMPERIUMMezitřídaAGNIESZKA JASKIEWICZ PL.svg VD
6471Indy od MírovaMezitřídaMiroslav Štěpán CZ.svg VD
6472Oliwia ze Slunného dvoraMezitřídaEdita Balladová CZ.svg V4
6473Adell z Ostrovačické OázyTřída otevřenáBohuslav Šálek CZ.svg ABS
6474ALISON Majowy Skarbiec FCITřída otevřenáMalgorzata Kocon PL.svg V3
6475Aria z MelčícTřída otevřenáŠárka Křepčíková CZ.svg VD
6476Bailey Puella BrunensisTřída otevřenáKlára Žáková CZ.svg VD
6477Balbina Berneńska SforaTřída otevřenáMonika Hamerska PL.svg V
6478Berner Fluffens Brandy Berner FluffensTřída otevřenáJohanna Schoones DK.svg ABS
6479Blackberry Petrovické loukyTřída otevřenáLeoš Kamenický CZ.svg V
6480Blue Ivy z JindicTřída otevřenáBlanka Tetková CZ.svg VD
6481Cilka z JindicTřída otevřenáMiroslav Buňát CZ.svg VD
6482DeVael God I'm Hot DeVaelTřída otevřenáNorbert Strahl ES.svg ABS
6483DeVael Keep On Flowing DeVaelTřída otevřenáNorbert Strahl ES.svg ABS
6484Emily z Gemerskej PolomyTřída otevřenáJiří Zezula CZ.svg ABS
6485Emily Lila Bodemika CzechTřída otevřenáKateřina Šabatová CZ.svg V
6486Francis Fabiana Queen ElsaTřída otevřenáJaromira Sojkova CZ.svg VD
6487Genna Berner von Weipert HofTřída otevřenáKateřina Lukášková CZ.svg V
6488Kimba Bermondo BohemiaTřída otevřenáKateřina Ouřadová CZ.svg V4
6489Naira z Labského zátišíTřída otevřenáJosef Vrátil CZ.svg VD
6490Nutella Bermondo BohemiaTřída otevřenáLucie Lagová CZ.svg V2, r.CAC
6491O'hara van de klaverhoeve van de klaverhoeveTřída otevřenáLisbet Utke Ramsing DK.svg VD
6492QUEEN OF THE DREAMS DE NEBOA DE MEIGAS NEBOA DE MEIGASTřída otevřenáJosefa Redondo Gutierrez ES.svg VD
6493Raya Codeli GirlsTřída otevřenáJindřiška Hrušková CZ.svg ABS
6494Ridon Hennet Öökuninganna Ridon HennetTřída otevřenáEvelin Saveljev EST.svg V1, CAC
6495VANITY GIRL DI PODERE PAROLINI PODERE PAROLINITřída otevřenáManuel Ferrarroni IT.svg V
6496Viktória Labanc-VölgyiTřída otevřenáBeata Peterne Sari HU.svg VD
6497Xolana AlexbernsTřída otevřenáEmese Sásné Tóth HU.svg V
6498Amalisa Indiana's HeartbeatTřída šampionůMichaela Nahodilová CZ.svg ABS
6499Bebe Daniels Bernewa'sTřída šampionůBranislav a Drahomíra Vargovi SK.svg V
6500Bessy' s Soul Prince of DreamsTřída šampionůGabriela Maria Herczegh RO.svg ABS
6501Bibiana Brenda LisafiTřída šampionůBlanka Tetková CZ.svg V
6502CARRERA ROJAUS BERNASTřída šampionůErikas Piskunovas LT.svg V
6503HAIDI Serce DomuTřída šampionůDariusz Chodacki PL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6504HOSHI Alpejski SenTřída šampionůAgata Zawadzka PL.svg V
6505Keysi od Zlatého RoxeTřída šampionůNela Pultarová CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6506MILKA HIGH OAKSTřída šampionůMADDALENA MANCIANI IT.svg ABS
6507PRINCESS PANDA BOHEMIJOS ŽIBUTĖTřída šampionůRasa and Arturas Stonkai LT.svg V
6508QOO QOO van't StokerybosTřída šampionůMaciej Pospieszny PL.svg V
6509ROYAL BEAUTY STARRY TOWNTřída šampionůMAURIZIO mauro IT.svg V4
6510Yummy Tulipanos BerniTřída šampionůKira Martin HU.svg ABS
6511Odri AlexbernsTřída šampionůOlexandr Tovstonog UA.svg V3
6512Alenka Valašský RytířTřída veteránůKateřina Illéšová CZ.svg V
6513Arwen Evenstar Bernewa'sTřída veteránůBranislav a Drahomíra Vargovi SK.svg V
6514ASTARTE Alpejski SenTřída veteránůAgata Zawadzka PL.svg V2
6515Bella z KomornaTřída veteránůDita Procházková CZ.svg V3
6516Finlandia Codeli GirlsTřída veteránůJindřiška Hrušková CZ.svg ABS
6517Gita z KytlicTřída veteránůRadka Langová CZ.svg V
6518Herbata EleuteriaTřída veteránůJana Kratochvílová CZ.svg ABS
6519Kimi Codeli GirlsTřída veteránůMartina Kopecká CZ.svg V4
6520MELANIA VAN`T STOKERYBVOSTřída veteránůANA BELEN ALVAREZ GUTIERREZ ES.svg V
6521ROYAL SISSI DA MABINNIETřída veteránůMAURIZIO mauro IT.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Bordeauxská doga (37) / Rozhodčí: Boris Chapiro / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6522Arbosun de Biberba BordeauxTřída štěňatPetr Oborný CZ.svg N1
6523Rembrandt Van de MadroelhoeveTřída dorostuRob van Os NL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6524Cracken Caramba Chamy MayestaTřída mladýchHana Ševčíková CZ.svg V2
6525de Force Et de Confiance Otis de Force Et de ConfianceTřída mladýchwim toonen NL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6526Diego La Luna PolarisTřída mladýchTiina Mäki-Jokela FIN.svg NE
6527POLAR MOON DE LA TRIBU DE LAZAMezitřídaTanja Sarkivuo EST.svg V2, r.CAC
6528POWER OF ONE SpectacularMezitřídaAgata Pulawska PL.svg V1, CAC
6529AGRAMER BORDOG PHOENIX AGRAMERBORDOGTřída otevřenáDubravko Vrbanovic HR.svg V3
6530Apollo Red Beauty Bordeaux Red Beauty BordeauxTřída otevřenáMarion Arnts NL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6531Denver Blue DiamondsTřída otevřenáSilvio Schallon DE.svg ABS
6532Falko De Majent De MajentTřída otevřenáNataliya Kozuba UA.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6533GENTLEMAN MRDAK MILOVANTřída otevřenáMiodrag Popovic SRB.svg V4
6534Harleydeaux KilimanjaroTřída otevřenáGabriela Přibylová CZ.svg V
6535NINO DE L'ACAJOU DOGUETřída otevřenáMehl cédric FR.svg ABS
6536Never Give Up De La Tour GeléeTřída šampionůEdina Polgar HU.svg V1, CAC
6537The Red Squirrels Pablo Picasso The Red SquirrelsTřída šampionůwim toonen NL.svg V2, r.CAC
6538Bohemian Rhapsody Zoja Lucky EyesTřída štěňatEva Casar SI.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6539ukkie von ruflohofTřída dorostugodelieve vermeiren BE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6540Angel Legend Kelixa Legend KelixaTřída mladýchwim toonen NL.svg VD4
6541Cossette Chamy MayestaTřída mladýchAdéla Novotná CZ.svg V2
6542Edith od Zelené budkyTřída mladýchPetr Málek CZ.svg VD
6543Ruska La Luna PolarisTřída mladýchTiina Mäki-Jokela FIN.svg ABS
6544Silvio Schallon Blue DiamondsTřída mladýchSilvio Schallon DE.svg ABS
6545St-Johns Beszti Zita St-JohnsTřída mladýchFehervari Lajos RO.svg VD3
6546ST-JOHNS Beszti Zoé ST-JOHNS BesztiTřída mladýchJozsef Beszteri HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6547Rougerosanna El Tango de Roxanne RougerosannaMezitřídaReetta Jakosuo FIN.svg V1, CAC
6548AGRAMER BORDOG REALLY GOOD AGRAMERBORDOGTřída otevřenáDubravko Vrbanovic HR.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6549An'Cherie VALKÝRA by Kymmora LeeTřída otevřenáKateřina Blaščáková CZ.svg VD4
6550Flo Gane De Majent De MajentTřída otevřenáNataliya Kozuba UA.svg V3
6551ST-JOHNS Beszti Teodóra ST-JOHNS BesztiTřída otevřenáJozsef Beszteri HU.svg ABS
6552Zoja Lucky Eyes Abracadabra Zoja Lucky EyesTřída otevřenáEva Casar SI.svg V2, r.CAC
6553Amélie Chamy MayestaTřída šampionůAdéla Novotná CZ.svg V3
6554LOLLYTA MADD'YZ DOGTřída šampionůDYTRYCH ANNE FR.svg ABS
6555porsche van mystery mansionTřída šampionůgodelieve vermeiren BE.svg V2, r.CAC
6556Tatra De Majent De MajentTřída šampionůNataliya Kozuba UA.svg V1, CAC, r.CACIB
6557Heart of Darkness Targarya Heart of DarknessTřída veteránůReetta Jakosuo FIN.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6558IN LOVE AGAIN MADD'YZ DOGTřída veteránůDYTRYCH ANNE FR.svg ABS
Brazilská fila (19) / Rozhodčí: Kateřina Bečková / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6559D' HARENITO QUERENCIA VELHA von den KuschelmonsternTřída dorostuJasmin Gruber HU.svg ABS
6560pueblo di colle manzù colle manzùMezitřídagiulia manzoni IT.svg V1, CAC
6561Blaise Fortis IngeniumTřída otevřenáLászló Sándor Szőke HU.svg V2, r.CAC
6562Escobar von den Goldenen TulpenTřída otevřenáAndrea Asaro DE.svg V3
6563Makihi Costa do SurTřída otevřenáHana Vaněčková CZ.svg V4
6564Mercator di Colle Manzú di Colle ManzúTřída otevřenáClaudia Oelgarte AT.svg V1, CAC
6565Goliath From Rey's Pride Rey's PrideTřída šampionůSándor Kiss HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6566pontos v do rincao violento rincao violentoTřída šampionůgiulia manzoni IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6567Ronaldo Fi - BoxTřída šampionůBeata Wuscherova SK.svg V3
6568Brasilia Numa II.Třída mladýchJosef Vala CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6569Grace Skuhrovský hrádekMezitřídaOndřej Petráš CZ.svg V1, CAC
6570Desire V Amfibra da BR Santa Luzia Santa LuziaTřída otevřenáTereza Kohoutová CZ.svg V3
6571Ellesmer Von den goldenen TulpenTřída otevřenáAndrea Asaro DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6572Patsy Do Faithful FilasTřída otevřenáAndrea Asaro DE.svg ABS
6573Trinity Fortis IngeniumTřída otevřenáLászló Sándor Szőke HU.svg V2, r.CAC
6574isotta di colle manzù colle manzùTřída šampionůgiulia manzoni IT.svg V2, r.CAC
6575Polly Para Alma Para AlmaTřída šampionůSándor Kiss HU.svg V1, CAC, r.CACIB
6576Alfia Ninya Ore Ninya OreTřída veteránůJohannes Eberl AT.svg V2
6577Cäcilia Von den Goldenen TulpenTřída veteránůAndrea Asaro DE.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Bullmastif (55) / Rozhodčí: Kateřina Bečková / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6578Attractionstroke Ambassador of Love AttractionstrokeTřída štěňatSandra Šipek HR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6579Imperial Gold Fullhouse Bull'sTřída dorostuAGATA BIS PL.svg ABS
6580Bruce Springsteen PeñamelleraTřída mladýchRUBEN RODRIGUEZ ES.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6581Bulldrome’s Jägermeister Bullberry Bulldrome’sTřída mladýchHanna Palos FIN.svg V3
6582Cipísek Jimpep Rott-BullTřída mladýchDagmar Jiřičová CZ.svg V2
6583Safety of Flatland Zeus Safety of FlatlandTřída mladýchGyula Kózel HU.svg V4
6584AL PACINO ALLEVAMENTO DELLE PIANE ARTORIEMezitřídapaola montemurro IT.svg V2, r.CAC
6585Amazon MonabullMezitřídaMonika Pasik PL.svg ABS
6586BRADLEY HILLSIDE GUARDIANMezitřídaJán Monka SK.svg V3
6587Dance Fire Gudzon at Friendly Bull Dance FireMezitřídaZsólyomi Attila HU.svg V1, CAC
6588EFFECTIVE PERFORMANCE FULLHOUSE BULL'SMezitřídaAGATA BIS PL.svg ABS
6589Safety of Flatland Xander Cage Safety of FlatlandMezitřídaGyula Kózel HU.svg V4
6590 Wonderboy For Fullhouse Cane GuardianoTřída otevřenáAGATA BIS PL.svg V
6591Anakin Skywalker FreBraTřída otevřenáAndrea Uhrinová CZ.svg ABS
6592Andor Cassian FreBraTřída otevřenáMichaela Matějovská CZ.svg VD
6593Carnuntum Bulls Best Guardian Carnuntum BullsTřída otevřenáBianca Jakits AT.svg ABS
6594CARTIER V.A.B BROKTřída otevřenápaola montemurro IT.svg ABS
6595Clark BULL ROSANELATřída otevřenáMichal Pírek SK.svg ABS
6596Coudy Ii. Ha-Szani VendyTřída otevřenáAttila Szaniszló CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6597Float Like A Butterfly Sting Like A Bee BE MY KEEPERTřída otevřenáOndrej Tunega SK.svg V3
6598noedabull owen altair noedabullTřída otevřenásandra marri IT.svg V4
6599PEÑAMELLERA BROOK DE MOLOSOS DA CONDESA PEÑAMELLERATřída otevřenáRUBEN RODRIGUEZ ES.svg V2, r.CAC
6600AKC GB MULTI CH BIS BISS ANGEL'S PHOENIX HEART ATTACK ANGEL'S PHOENIXTřída šampionůFRANCESCA PAVESI IT.svg V1, CAC, r.CACIB
6601Benjamin Burton FarcraftTřída šampionůŠárka Mádlová CZ.svg V
6602Bismark Absolutely Bull´sTřída šampionůE.A. Kesareva RU.svg ABS
6603EDWARD THE PRINCE FRASSETTO IDATřída šampionůDaniela Fantin IT.svg V3
6604GAFFER DEI GUARDIANI DI WINDSOR DEI GUARDIANI DI WINDSORTřída šampionůLaura Miceli IT.svg ABS
6605CH.Safety of Flatland Silverado Safety of FlatlandTřída šampionůGyula Kózel HU.svg V4
6606Cheif Bohemia TaraTřída šampionůLenka Mišovicová CZ.svg V
6607Mch Pump Up The Jam de l'Arche des Loups Anges de l'arche des loups angesTřída šampionůBRUNET COLIN LARA et BERTRAND FR.svg V
6608The Neverending Story Rossi FrancescoTřída šampionůFrancesco Rossi IT.svg V2, r.CAC
6609THE SILENCE OF THE LAMBS FRANCO ZERBITřída šampionůFranco ZERBI IT.svg ABS
6610Grus ibullmastiffdellumbriaTřída veteránůgiampiero amandoli IT.svg ABS
6611Attractionstroke A Stolen Kiss AttractionstrokeTřída štěňatSandra Šipek HR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6612Angie Red Dog AngelTřída dorostuHana Prudká CZ.svg VN3
6613Carnuntum Bulls Dream of Life Carnuntum BullsTřída dorostuBianca Jakits AT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6614ITALIAN BAD BOYS VICTORIA NOBIS VITA FRANCO ZERBITřída dorostuFranco ZERBI IT.svg VN2
6615BABIERA DE PEÑAMELLERA PEÑAMELLERATřída mladýchRUBEN RODRIGUEZ ES.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6616Je M'appelle Elle At Nighteyes Bulldrome'sTřída mladýchMarinka Ashworth FIN.svg V2
6617ValiantBull's Amia ValiantBull'sTřída mladýchMarian Krpelan SK.svg V3
6618Ayreen z Albertových skalMezitřídaIvana Zichová CZ.svg V1, CAC
6619Carnuntum Bulls Crazy in Love Carnuntum BullsMezitřídaBianca Jakits AT.svg V2, r.CAC
6620Dog's-Land Sushi Dog's-LandMezitřídaAnita Molnar HU.svg V3
6621Celest Ii. Ha-Szani VendyTřída otevřenáAttila Szaniszló CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6622CINDY Bull RosanelaTřída otevřenáAnna Rosinová SK.svg V3
6623DANCES WITH WOLVES AT MACARIBO' -Třída otevřenáMARTINA BELTRAME IT.svg V4
6624CH.Safety of Flatland Selene Safety of FlatlandTřída otevřenáGyula Kózel HU.svg V
6625NEVER STOP DREAMING DEI GUARDIANI DI WINDSOR DEI GUARDIANI DI WINDSORTřída otevřenáRUBEN RODRIGUEZ ES.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6626end of the world dei guardiani di windsor guardiani di windsorTřída šampionůsandra marri IT.svg V
6627For Goodness Sake RemarkabullTřída šampionůMarinka Ashworth FIN.svg V1, CAC
6628Forever and ever is dvariskiu Is dvariskiuTřída šampionůAlessandra Orlando IT.svg V
6629CH.Safety of Flatland Snow White Safety of FlatlandTřída šampionůGyula Kózel HU.svg V3
6630NICE TO MEET YOU DEI GUARDIANI DI WINDSOR DEI GUARDIANI DI WINDSORTřída šampionůluca pierleoni IT.svg V4
6631NOAH NOAHTřída šampionůpaola montemurro IT.svg V2, r.CAC
6632Always My Way Bulldrome'sTřída veteránůRea-Leena Vaikkola FIN.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Cao de Castro Laboreiro (1) / Rozhodčí: Boris Chapiro / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6633Diva dos Campos do Lis Campos do LisTřída šampionůSARA MENDONÇA PT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Chien Fila de Saint Miguel (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6808Curi do Pico da CruzTřída otevřenáBlanka Borowiec PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Cimarrón Uruguayo (10) / Rozhodčí: Renata Cepková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6634Enekin Cerberus IllusionTřída mladýchFilip Dörr CZ.svg V2
6635Eron Cerberus IllusionTřída mladýchFilip Dörr CZ.svg ABS
6636Sarandi Blandengues de ArtigasTřída mladýchAdéla Čermáková CZ.svg V1, CAJC, BOS, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6637 Sangre De Drago MaxentoTřída šampionůJessica Snäcka SWE.svg ABS
6638Esme Cerberus IllusionTřída mladýchIva Malá CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6639Daenerys Cerberus IllusionTřída otevřenáIlona Horáčková CZ.svg V2, r.CAC
6640Dezzie Cerberus IllusionTřída otevřenáAdéla Čermáková CZ.svg V1, CAC
6641Beauty Cerberus IllusionTřída šampionůVendula Čapková CZ.svg V3
6642Belezza Cerberus IllusionTřída šampionůAdéla Čermáková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6643Pandora De La FogueiraTřída šampionůViolla Murguliya RU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Dánská doga (Broholmer) (4) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6644Aha from Swiss StarTřída otevřenáIvana Lipenská CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6645Cita Vom Koblenzer SchlossTřída otevřenáElvira Pannhausen BE.svg V2, r.CAC
6646Landkildens Sibilja LandkildensTřída otevřenáTrine Birkekaer DK.svg V1, CAC, r.CACIB
6647Landkildens Elvira LandkildensTřída šampionůTrine Birkekaer DK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Dánsko-švédský farmářský pes (14) / Rozhodčí: Claudio de Giuliani / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6648Little Denmark's Weekend Warrior Little Denmark'sTřída mladýchHelene Riisgaard Pedersen DK.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6649Eero Zkrubbe'sMezitřídaSabine Döll DE.svg V1, CAC, r.CACIB
6650Dolce & Gabbana vom Sutumer GrundTřída otevřenáManuela Bortel DE.svg V1, CAC
6651Nordane Nilo Dobgun'sTřída šampionůErika Fiantová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6652Geierwally at Little Uncle at Little UncleTřída mladýchAngela Finkl-Hartmann DE.svg VD3
6653Little Denmark's U-name-it UglyDuckling Little Denmark'sTřída mladýchHelene Riisgaard Pedersen DK.svg V2
6654Little Denmark's Wictoria Whistle-blower Little Denmark'sTřída mladýchHelene Riisgaard Pedersen DK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6655Nydingen's Onske Nydningen'sMezitřídaAngela Finkl-Hartmann DE.svg V1
6656Septentriones Astrid SeptentrionesTřída otevřenáPetra Fiedeldei DE.svg ABS
6657Colly Star z Ranče MontaraTřída šampionůAlena Kadlecová CZ.svg V3
6658Little Denmark's Maya My Eenie Little Denmark'sTřída šampionůHelene Riisgaard Pedersen DK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6659Little Denmark's Ratpack Rosie B Little Denmark'sTřída šampionůHelene Riisgaard Pedersen DK.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6660STAR QUALITY All It TakesTřída šampionůWeronika Kotkowska PL.svg VD4
6661Little Denmark's 4-Ever Fay Little Denmark'sTřída veteránůHelene Riisgaard Pedersen DK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Dobrman - černý s pálením (46) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6662DO BAIXO MIÑO DIOR DO BAIXO MIÑO DIORTřída dorostujorge conde urceira ES.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6663Al Hatal Giddy BlossomTřída mladýchSava Ignjatovic SRB.svg V2
6664Carlos Achaoo viaTřída mladýchPetr Kůt CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6665Creek Made in SicilyTřída mladýchGiuseppe D'Agostino IT.svg V3
6666Ulysses Elite HouseTřída mladýchYasemin Geldi DE.svg ABS
6667Helsinki von SagramosMezitřídaKai Nickerl RO.svg V1, CAC
6668ARGOS ARKA INVICTUSTřída otevřenáDanuta Dzida PL.svg V3
6669Balthashare Valle di roseTřída otevřenáTomáš Zedníček CZ.svg V
6670FAME & FORTUNE Rapidamente (FCI)Třída otevřenáMaryna Strelchenko PL.svg V4
6671Maximus from House of Emperor House of EmperorTřída otevřenáSerghei Gluhu PT.svg V2, r.CAC
6672Victor del NasiTřída otevřenáIldiko Acs HU.svg V1, CAC, r.CACIB
6673Iz Valkirii Nerius Iz ValkiriiTřída pracovníCornelia Habeth DE.svg VD2
6674Quantin Munt MarinTřída pracovníElena morosi IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6675Warrior Made In SicilyTřída pracovníGiuseppe D'Agostino IT.svg ABS
6676Graff z Panství DobrkačkyTřída šampionůIrma Robová CZ.svg V3
6677MOJITO Alamaro fciTřída šampionůRadosław Sieciński PL.svg V2, r.CAC
6678Xavi GipeucaTřída šampionůLuis Pedro Araujo PT.svg V1, CAC
6679Niconess RellapsTřída veteránůIvana Lupečková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6680GIA di PerlaneraTřída štěňatDominika Hucał PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6681Cristal RevadogTřída dorostuMichaela Kuchařová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6682DEAR DAGIE ROBUSTUS ROBUSTUSTřída dorostuKrzysztof Kłos PL.svg VN2
6683Cinderella Valle di RoseTřída mladýchLaura Amgwerdova SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6684Flora WelfengartenTřída mladýchIris Albers DE.svg V4
6685Samira Bohemia GotikaTřída mladýchHelena Holoubková CZ.svg V3
6686Zaphyra di QualitanoTřída mladýchIldiko Acs HU.svg V2
6687CASSIOPEA Valle di roseMezitřídaDita Slovakova CZ.svg V4
6688DO BAIXO MIÑO CUCA DO BAIXO MIÑOMezitřídajorge conde urceira ES.svg V3
6689Hollywood von SagramosMezitřídaKai Nickerl RO.svg V1, CAC
6690Sunshine Angel of ShaytanMezitřídaMilan Matic SRB.svg V2, r.CAC
6691Beatrice Achaoo viaTřída otevřenáKateřina Gramelová CZ.svg V4
6692Bellaris RevadogTřída otevřenáMichal Kubaľák SK.svg V3
6693DIOR DEL NASI DEL NASITřída otevřenáNella Lindström FIN.svg V2, r.CAC
6694GITANA DIAMANTE DE LUPERCATřída otevřenáOscar Torres ES.svg V1, CAC
6695KELLY KESIA CARDOSO´S DHARMA CARDOSO´S DHARMATřída otevřenáPaulo Santos PT.svg V
6696NAVARA NERA Veľký jarokTřída otevřenáHana Llanaj SK.svg V
6697Rossa VON FRANKENBURGTřída otevřenáGiuseppe D'Agostino IT.svg V
6698CASA DI FERA GALA DO BAIXO MIÑOTřída pracovníjorge conde urceira ES.svg V2, r.CAC
6699KATNISS Alamaro fciTřída pracovníRadosław Sieciński PL.svg VD3
6700MON AMOUR DURA LEX POLONIATřída pracovníARTURO VERZEROLI ALB.svg ABS
6701Sevdah Baby Angel of ShaytanTřída pracovníMilan Matic SRB.svg V1, CAC, CACIB
6702Chrystal Cocaine Von Fundoklia BeautyTřída šampionůRadányi Veronika HU.svg V
6703KRISTALL BLUE ALTOBELLOTřída šampionůARTURO VERZEROLI ALB.svg V
6704MONTANA Alamaro Fci Alamaro FCITřída šampionůRadosław Sieciński PL.svg V2, r.CAC
6705ULTIMA ULEXIA JAHRESTAL JAHRESTALTřída šampionůKatarzyna ULANOWSKA PL.svg V1, CAC, r.CACIB
6706Wonderful Aaliyah Vivat de VinkoTřída šampionůDominika Hucał PL.svg V3
6707Yuma II vom Klingbach vom KlingbachTřída šampionůZuzana Juhászová SK.svg V4
Dobrman - hnědý s pálením (21) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6708ANACONDA Manada de Grande MANADA DE GRANDETřída dorostuKatarzyna ULANOWSKA PL.svg ABS
6709HUGO DIAMANTE DE LUPERCATřída mladýchOscar Torres ES.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6710Nordenrapidamente Von HohenzollernTřída mladýchWojciech Tokarczyk PL.svg V2
6711Largo Diperlanera DiperlaneraMezitřídaEugen Ghetau RO.svg V1, CAC
6712Hádes z Panství DobrkačkyTřída otevřenáAndrea Šafránková CZ.svg VD4
6713Hugo Boss Passo DobleTřída otevřenáMichaela Průchová CZ.svg V1, CAC
6714Isidor von Malaika wa Vita Malaika wa VitaTřída otevřenáMagdalena Trommershausen DE.svg V3
6715Kronos Opus MeumTřída otevřenáAdelsberger Julia und Rainer AT.svg V2, r.CAC
6716CAESAR CONSTANT VIVAT DE VINKOTřída pracovníARTURO VERZEROLI ALB.svg V1, CAC
6717Hero z Panství DobrkačkyTřída šampionůIrma Robová CZ.svg V1, CAC
6718Che Guevara KontessinaTřída šampionůGendler Kseniya DE.svg V2, r.CAC
6719Rhea Von Schwarze KraftTřída štěňatEugen Ghetau RO.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6720Venezuela Elite HouseTřída štěňatYasemin Geldi DE.svg ABS
6721Aria Lukania dogTřída mladýchJana Holocsyová SK.svg ABS
6722Isabel Ireene z HelfštýnaMezitřídaMiroslav Ficek CZ.svg V1, CAC
6723Pandora vom Venzoland vom VenzolandTřída otevřenáSerghei Gluhu PT.svg V1, CAC
6724ZOE z Padoku Z PADOKUTřída otevřenáKatarzyna ULANOWSKA PL.svg V2, r.CAC
6725Zygia Hera von der Treuen SeeleTřída otevřenáAdelsberger Julia und Rainer AT.svg V3
6726AURORA BETELGESTřída pracovníARTURO VERZEROLI ALB.svg V1, CAC
6727Cara Mia KontessinaTřída šampionůGendler Kseniya DE.svg V2, r.CAC
6728Gjoya Tahi-RemeTřída šampionůTony La Malfa IT.svg V1, CAC
Entlebuchský salašnický pes (18) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6729Dookie z Duhové loukyTřída štěňatLucie Zavoralová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6730TYTUS Z Zamkowego GroduMezitřídaBeata Skibinska PL.svg V1, CAC, r.CACIB
6731Boss Sika od Černých lesůTřída otevřenáJaroslava Šimková CZ.svg V1, CAC
6732Chester AnabanthaTřída otevřenáJiří Chudý CZ.svg VD2
6733Czech Made Swiss Tricolor FI CHTřída šampionůElla Eränen-Jäntti FIN.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6734Ianys z Tichého údolíTřída šampionůVeronika Pecková CZ.svg V2, r.CAC
6735Harry vom SaarnbergTřída veteránůLucie Zavoralová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6736Korona Rossii Vinner Korona RossiiTřída veteránůElla Eränen-Jäntti FIN.svg V2
6737Abigail Moravia ThomTřída dorostuTomáš Neumann CZ.svg N1
6738Caissa IakendysTřída mladýchLenka Frýbertová CZ.svg VD3
6739Cora IakendysTřída mladýchBlanka Koukolíková CZ.svg V2
6740Flay Sika od Černých lesůTřída mladýchKatarína Nováková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6741Gina -MezitřídaLucie Vorlíková CZ.svg VD1
6742Angie IakendysTřída otevřenáVeronika Pecková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6743Gina from The Earth's AxisTřída otevřenáMiloš Velčovský CZ.svg ABS
6744Agnita von den GänsewiesenTřída šampionůKatarína Nováková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6745Iallessia z Tichého údolíTřída šampionůMartin Božek CZ.svg V2, r.CAC
6746Abigail z MercedeskyTřída veteránůSimona Fucymanová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Estrelský pastevecký pes - dlouhosrstý (6) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6747ASSAN SAN SALUDISMezitřídaPeter Zemanek SK.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6748Braga San Saludis San SaludisTřída dorostuGer C. Boeren NL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6749Dassy EconTřída otevřenáStanislav Dubec SK.svg ABS
6750Fera Finigan da Quinta da LiriaTřída otevřenáBlanka Borowiec PL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6751Alca da Quinta da Liria da Quinta da LiriaTřída šampionůGer C. Boeren NL.svg V1, CAC, r.CACIB
6752Cibelle EconTřída veteránůMiroslav Čepák SK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Hovawart černý, černý s pálením, plavý (55) / Rozhodčí: Andrzej Szutkiewicz / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6753Craken Chlupaté srdceTřída dorostuMilena Novotná CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6754Amigo Krhovské pasekyTřída mladýchStanislav Capita CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6755Arty ze Starého ŠumbarkuTřída mladýchMichaela Muroňová CZ.svg VD
6756Avenger ze Starého ŠumbarkuTřída mladýchJan Blaha CZ.svg VD3
6757Jethro Mista JaswinTřída mladýchJana Šilhanová CZ.svg VD4
6758Rembrandt Černá tečkaTřída mladýchJiřina Kotěšovská CZ.svg VD2
6759Badar Glow z Milkova dvoraMezitřídaIva Simková CZ.svg VD2
6760Dalton AwedanteMezitřídaAdam Šístek CZ.svg V1, CAC
6761Agreed Wonder SambucaTřída otevřenáMiroslava Nedělková CZ.svg ABS
6762AKIM Ebbi - BlairTřída otevřenáAlena Vajďáková CZ.svg VD4
6763Altair z Milkova dvoraTřída otevřenáZdeněk Pečenka CZ.svg VD3
6764Ceron v.Laag LarenTřída otevřenáAlena Rábková CZ.svg VD2
6765De Luxe Iormino GrandeTřída otevřenáMartin Lev CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6766Xymo Kráľovská StrážTřída otevřenáJana Mazúchová SK.svg ABS
6767Afareus Channe LineTřída pracovníVendula Husáková CZ.svg V1, CAC
6768Ford od Královského rybníkaTřída pracovníTimotea Dekanová CZ.svg VD3
6769Hogar z Julinčina údolíTřída pracovníJiřina Kotěšovská CZ.svg V2, r.CAC
6770Flynn SeahawkTřída šampionůLuboš Bočák CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6771Horváth-Tiszavölgyi Szilvia Plattensee-WartTřída šampionůSzilvia Horváth-Tiszavölgyi HU.svg V2, r.CAC
6772Leprell vom NadjangrundTřída šampionůKerstin Behrends DE.svg V3
6773Mailo vom Hervester HofTřída šampionůRolf Schettler DE.svg V
6774Mister Boss EnormousTřída šampionůJoanna Pietrewicz PL.svg V4
6775Royal Royal SafeTřída šampionůMarian Drozd CZ.svg V
6776Aik Carpathia HeartTřída veteránůLenka Řačáková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6777Gino des Trois Petits DiablesTřída veteránůKateřina Macáková CZ.svg V2
6778Hanibal Gora MonteTřída veteránůTereza Marešová CZ.svg V4
6779Largo Královská strážTřída veteránůIva Simková CZ.svg V3
6780Horváth-Tiszavölgyi Szilvia Angels Of EdenTřída dorostuSzilvia Horváth-Tiszavölgyi HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6781Ellie Fillův dvůrTřída mladýchAlena Kellnerová CZ.svg VD1
6782Unicita Šlovický vrchTřída mladýchLibuše Kantnerová CZ.svg VD2
6783Addy Ash od MeruňkyMezitřídaLenka Řačáková CZ.svg V2, r.CAC
6784Bellami My ArdeenMezitřídaAlena Kuželová CZ.svg V1, CAC
6785Dayen MicailveMezitřídaMarian Drozd CZ.svg V3
6786Dirké AwedanteMezitřídaEva Hajšmanová CZ.svg V4
6787Adelheid z Lhoteckého gruntuTřída otevřenáHana Vindišová CZ.svg V2, r.CAC
6788Alba Jessi - StarTřída otevřenáKateřina Baumgartnerová CZ.svg V3
6789Ambra Ebbi - BlairTřída otevřenáJan Souček CZ.svg VD
6790Coney from Black MeadowTřída otevřenáMilena Grufíková CZ.svg V4
6791Daylight Iormino GrandeTřída otevřenáTereza & Klára Kosinovy CZ.svg ABS
6792Double rainbow GhipinaldoTřída otevřenáIvana Zenklová CZ.svg VD
6793Horváth-Tiszavölgyi Szilvia Plattensee-WartTřída otevřenáSzilvia Horváth-Tiszavölgyi HU.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6794Impreza SeahawkTřída otevřenáAnna Brázdová CZ.svg ABS
6795Johanna Debbie-AnnTřída otevřenáAlice Kaločová CZ.svg VD
6796KIARA Baskort'hov Związek Kynologiczny w Polsce oddział KaliszTřída otevřenáBarbara Kornas-Tomaszewska PL.svg VD
6797Rosie z Páralovy zahradyTřída otevřenáCtirad Sedlák CZ.svg VD
6798Tilly Hause LukaTřída otevřenáMartina Ondrášková SK.svg V
6799Usuri Gasko PrimTřída otevřenáIva Simková CZ.svg VD
6800XAMINA Kráľovská strážTřída otevřenáMartina Babíková SK.svg VD
6801Arwen Victory ze ZadarovaTřída pracovníEva Nováčková CZ.svg V1, CAC
6802Breeze Plattensee WartTřída šampionůRadka Chmelinová CZ.svg V2, r.CAC
6803Coco Elli CicesbeoTřída šampionůLenka Řačáková CZ.svg V3
6804Luna AldeonTřída šampionůĽubomíra Dujsíková SK.svg V4
6805Over the Moon EnormousTřída šampionůAnna Pieczynska PL.svg V1, CAC, r.CACIB
6806VIRGINIA Kráľovská strážTřída šampionůMartina Babíková SK.svg V
6807Perla Gasko PrimTřída veteránůRadka Pohankova CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Italský corso pes (96) / Rozhodčí: Bruno Nodalli / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6809Babak della Valle degli Orsi AliTřída štěňatDenis Ali RO.svg VN2
6810EDWARD NKM ANDRAX GOLDTřída štěňatAlexandra Kamenčíková SK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6811Aslan Amico per la VitaTřída dorostuArtur Legutko PL.svg VN3
6812Dorian Grey NKM ANDRAX GOLDTřída dorostuEva Pekker RO.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6813HERO DI CASA FIAMMA DI CASA FIAMMATřída dorostuSILVIA DE LORENZI IT.svg VN
6814pheron jr l'antico nobileTřída dorostunicolae nedin RO.svg VN2
6815TOKYO De Grey Blood J.M.Třída dorostuTomáš Celerik SK.svg VN4
6816Aigo Gentelman NiūkanaTřída mladýchVadim Zelev LT.svg V2
6817Amberland Tisson AmberlandTřída mladýchMaria Demchenko LV.svg VD
6818APOLLO NKM ANDRAX GOLDTřída mladýchAlexandra Kamenčíková SK.svg V3
6819Cony Korec CorsoTřída mladýchEdita Jatšová CZ.svg ABS
6820Cortez Korec CorsoTřída mladýchLucie Stránská CZ.svg ABS
6821DRAGO DEI GRAUSITřída mladýchSILVIA DE LORENZI IT.svg V4
6822LOCKDOWN DELL'IMPERO MAYA ALL.TO DELL'IMPERO MAYATřída mladýchMazzotti Morena IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6823OSIMHEN DELLA PORTA DIPINTATřída mladýchMariano Di Chicco IT.svg ABS
6824POSEIDON SILVER LAKE KOJIC DEITIES KENNELTřída mladýchEdiz Yucetin TR.svg VD
6825Apollo Bella testaMezitřídaVáclav Tulach CZ.svg VD
6826Aran Zdesva CorsoMezitřídaOlga Smidova CZ.svg ABS
6827Ares .MezitřídaGiuseppe Barbagallo IT.svg V2, r.CAC
6828Ctibor AtisonMezitřídaJana Hejcmanová CZ.svg V4
6829Hakuna Matata Sangue MagnificaMezitřídaKristina Subasic HR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6830LA NOSTRA STORIA BUMBUM BECKER La Nostra StoriaMezitřídaMiodrag Popovic SRB.svg V3
6831VEGAS IN VERTO CORSOMezitřídaSylwia Andrzejewska PL.svg V
6832Akim Corso TosadarTřída otevřenáLucie Stejskalová CZ.svg VD
6833Amigo Bella CreaturaTřída otevřenáSimona Sauerová CZ.svg VD
6834AMRA CORSO CAPONE AMRA CORSOTřída otevřenáDanijela Lutovac SRB.svg V1, CAC
6835Argo Dell' Antico SilvanusTřída otevřenáTEHNO-PRINT SRL Dan Lucian RO.svg V2, r.CAC
6836Armani z Dubských lesůTřída otevřenáJarmila Albrechtová CZ.svg VD4
6837Bobeš AtisonTřída otevřenáStanislav Kudiovský CZ.svg VD
6838ISAAK IVONI IMPERIAL IVONI IMPERIALTřída otevřenáIVAN ILCHEV BG.svg ABS
6839LEO Sotto Castello FCITřída otevřenáDawid Krupa PL.svg V3
6840PERRY OREV D'URKYATřída otevřenáAlyson Calmet FR.svg ABS
6841Artush de Noir DiamondTřída pracovníKateřina Boleslavová CZ.svg V2, r.CAC
6842Avatar Moravská kometaTřída pracovníBlanka Hriagyelová CZ.svg VD3
6843Orazio della Valle di PietraTřída pracovníMarco Antonio Casu IT.svg V1, CAC
6844Aristocrat Korec CorsoTřída šampionůEvžen Korec CZ.svg V2, r.CAC
6845Branko Ivoni Imperial Ivoni ImperialTřída šampionůRadovan Koláček CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6846CARY GRANT DELLA POTTA DIPINTATřída šampionůHARIS PAPADOPOULOS GR.svg V3
6847Fellini IN VERTO CORSOTřída šampionůSylwia Andrzejewska PL.svg VD
6848O'Vigo des Deesses du Temple O'Vigo des Deesses du TempleTřída šampionůKerstin Kralj DE.svg V
6849Stella Luminosa Ascoli Stella LuminosaTřída šampionůIstvan Kokai HU.svg V
6850UNO de Nobil RoseTřída šampionůHolger Hota RO.svg V4
6851Desert Eagle Spunk Gang Spunk GangTřída veteránůSlobodan Grujic SRB.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6852AMberland Yumanji AMberlandTřída štěňatMaria Demchenko LV.svg VN2
6853Zoe Z Gildii Nieustraszonych Z Gildii NieustraszonychTřída štěňatJacqueline Obenauf DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6854Cersei NkM Damiano Barbymark HPTřída dorostuAlexandra Kamenčíková SK.svg VN3
6855Gullivera II AtisonTřída dorostuJosef Koubíček CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6856O' Rose Miss MallorcaTřída dorostuTereza Pavlová CZ.svg N
6857Ourania Giantpaw’sTřída dorostuSatu Pörsti FIN.svg VN4
6858stupenda l'antico nobileTřída dorostunicolae nedin RO.svg VN
6859Tiara Barbarian CorsoTřída dorostuCarmen Pintea GB.svg ABS
6860VEGA Corazon RubinoTřída dorostuBeata Kucharska PL.svg VN
6861Amberland Vittoria Born TO BE A Star AmberlandTřída mladýchLiudmila Sobolevskaya LV.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6862Aura Dall’ombra de CastelloTřída mladýchLucie Škařupová CZ.svg ABS
6863Camelia Korec CorsoTřída mladýchEvžen Korec CZ.svg V
6864CATANA NKM ANDRAX GOLDTřída mladýchEva Pekker RO.svg V
6865Clara Korec CorsoTřída mladýchPavel a Michaela Krbcovi CZ.svg VD
6866Claudia Korec CorsoTřída mladýchEvžen Korec CZ.svg V3
6867Daiana dei Grausi DEI GRAUSITřída mladýchLucie Doležalová CZ.svg VD
6868DORIS DEI GRAUSITřída mladýchSILVIA DE LORENZI IT.svg V
6869FORMULA 1 Zazu Dog MSZ Zazu Dog MSZTřída mladýchMartin Zahuranec SK.svg V
6870Kiaraa Spunk GangTřída mladýchSlobodan Grujic SRB.svg VD
6871Mama Matama Giantpaw’sTřída mladýchSatu Pörsti FIN.svg V
6872Olivia Della NevaiaTřída mladýchAntonio Lupo DE.svg V2
6873ONI IVONI IMPERIAL IVONI IMPERIALTřída mladýchIVAN ILCHEV BG.svg V4
6874PENELOPE DELLA VALLE DI PIETRATřída mladýchGiovanni Maria Cirullo IT.svg VD
6875UNION GREY STAR IZ DINASTII CHEMPIONOVTřída mladýchEdiz Yucetin TR.svg VD
6876AMAZING LOVE OF GUARDIA IMPERIALEMezitřídaValerija Sunkarova LV.svg VD4
6877Amberland Rimmuara AmberlandMezitřídaMaria Demchenko LV.svg V2, r.CAC
6878Aretusa .MezitřídaGiorgio Vecchio IT.svg VD
6879Athéna WeinroseMezitřídaMagdaléna Chalupníková CZ.svg DOS
6880Borgia Kerberos SiriusMezitřídaEva Potůčková CZ.svg VD
6881Cecilie AtisonMezitřídaPetr Musil CZ.svg V1, CAC
6882Hermiona Cuore ProdeMezitřídaDaniel Dvořák CZ.svg VD
6883JIGSAW SANGUE MAGNIFICAMezitřídaTatjana Horvat HR.svg ABS
6884Piccante Denico SamuraiMezitřídaTEHNO-PRINT SRL Dan Lucian RO.svg V3
6885Amberland Missia AmberlandTřída otevřenáMaria Demchenko LV.svg V4
6886Aruba Giuseppe BarbagalloTřída otevřenáAnnalisa Guerra IT.svg V
6887Broomhilda von Shaft AtisonTřída otevřenáJosef Koubíček CZ.svg V
6888Electra West Coast GladiatorsTřída otevřenáSamuel Camilo Carvalho PT.svg V
6889Femme Fatale In Verto CorsoTřída otevřenáMagdalena Tulej PL.svg ABS
6890Guadalajara dei Grausi DEI GRAUSITřída otevřenámonia maggini IT.svg V3
6891IDEA Star KarunaTřída otevřenáDaniel Hýbl CZ.svg DOS
6892KUGA Z Gildii NieustraszonychTřída otevřenáEwa Wanecka PL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6893Lady Princess Una Giantpaw’sTřída otevřenáSatu Pörsti FIN.svg VD
6894Piera del corsoclub Del corsoclubTřída otevřenáChiara Bramante IT.svg V2, r.CAC
6895Querida dello Specchio di Atlantide dello Specchio di AtlantideTřída otevřenáLucie Doležalová CZ.svg ABS
6896UNBREAKABLE Del-Orte M.L. La Nostra StoriaTřída otevřenáMiodrag Popovic SRB.svg V
6897Wera Wymond Spunk GangTřída otevřenáSlobodan Grujic SRB.svg V
6898OLIVE OYL DELLA VALLE DI PIETRATřída pracovníMarco Antonio Casu IT.svg V1, CAC, r.CACIB
6899VARIA DPDTřída pracovníSaverio Pungillo IT.svg ABS
6900Borgie Korec CorsoTřída šampionůEvžen Korec CZ.svg V2, r.CAC
6901Brittany Korec CorsoTřída šampionůEvžen Korec CZ.svg ABS
6902IOANNA GRANDE PASSIONE CORSOTřída šampionůHARIS PAPADOPOULOS GR.svg V3
6903Xixaonka AtisonTřída šampionůJosef Koubíček CZ.svg V1, CAC
6904DIVA DELLA VALLE DI PIETRATřída veteránůMarco Antonio Casu IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Kanárská doga (21) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6905Canario Canemi CanemiTřída mladýchNemanja Mitic SRB.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6906Lime Valle Gran ReyTřída mladýchmaria bugaj SWE.svg V2
6907URCO EL AUTENTICO CANARIO Massimiliano FerraroTřída mladýchMassimiliano Ferraro IT.svg V3
6908Aaran Perro Adorable Dogo Canario KennelMezitřídaImre Ónadi HU.svg VD3
6909Hazem Canchas de los GuanchosMezitřídaMonika Svojtková CZ.svg V1, CAC
6910lav ljuba vetMezitřídaZoran Baroli SRB.svg V2, r.CAC
6912Fabio Kimi ValachiadogTřída otevřenáDana Lukášková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6913General Milky Way Ludus Milky Way LudusTřída otevřenáDorinel Spirea RO.svg ABS
6914All Jethro Hermoso perro de ZumisTřída šampionůDarja Vavříková CZ.svg ABS
6915Bandito Fuerza BullTřída šampionůViktorija Zarecka DK.svg V2, r.CAC
6916DARWIN DE GUADALCAN GUADALCANTřída šampionůFELIPE LLANO PALACIOS ES.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6917Alphamale .Třída veteránůJiří Šťáva CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6918Lexi Valle Gran ReyTřída mladýchmaria bugaj SWE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6919Troya Milky WayTřída mladýchDorinel Spirea RO.svg ABS
6920Reya de Guardian Moon de Guardian MoonMezitřídaCseke Ludovic RO.svg V1, CAC, r.CACIB
6921Beauty from the Temple of Queen NefertitiTřída otevřenáJiří Šťáva CZ.svg D
6922Majra Fuego de VolcanesTřída otevřenáDawid Bakalarczyk PL.svg ABS
6923Vassa Santa House FeldmanTřída otevřenáIva Pasrbková CZ.svg ABS
6924BIMBA DE GUADALCAN GUADALCANTřída šampionůFELIPE LLANO PALACIOS ES.svg V2, r.CAC
6925Nikita Vinciguerra Maasimiliano FerraroTřída šampionůMassimiliano Ferraro IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6926Ariana Jugo de NegroTřída veteránůJiří Šťáva CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Kangalský pastevecký pes (9) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6927Buffalo Ilkel AsaletTřída mladýchGianni Amizic HR.svg ABS
6928Cavus Gronland AngakokMezitřídaTomáš Kaipr CZ.svg ABS
6929Fiorit Turkish DiamondTřída otevřenáFrantišek Merta CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6930Maks .Třída otevřenáKristýna Lišková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6931Dahabe Panter Adal-Asgul Adal-AsgulTřída mladýchMartin Drobný CZ.svg ABS
6932Cakir Gronland AngakokMezitřídaKristýna Lišková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6933Carol Gronland AngakokTřída otevřenáTomáš Kaipr CZ.svg ABS
6934Aileen Gronland AngakokTřída šampionůLenka Beutelová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6935Bellah Bayan KazanaTřída veteránůLenka Beutelová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Kavkazský pastevecký pes (38) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6936Bahadur Caucasians ImperiumTřída dorostuEdith Adina Heti RO.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6937MIKI Psotne Miśki (FCI)Třída mladýchBozena Pleban PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6938MORO Psotne Miśki (FCI)Třída mladýchBozena Pleban PL.svg V2
6939Calvin Klein Z Jastrzębiej GóryMezitřídaWiktoria Mikołajczak PL.svg V2, r.CAC
6940Rocky ze Žďárských lesůMezitřídaAleš Prosecký CZ.svg V1, CAC
6941SAMAEL LUX Perla Kaukazu (FCI)MezitřídaDariusz Jaroszczak PL.svg V3
6942ARMAGEDON FIVEHILLSTřída otevřenáDIMITRIOS TERZIS CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
6943Artak Daur DonTřída otevřenáIgor Ivicic HR.svg V
6944D-BOGUR -Třída otevřenáClaudiu Suceveanu RO.svg V3
6945Girey Daur Don Daur DonTřída otevřenáTatiana Shatalova UA.svg V2, r.CAC
6946Milanovskii rod AstonTřída otevřenáNaďa Kocikova CZ.svg V4
6947Pelvan ze Žďárských lesůTřída otevřenáBlanka Mráčková CZ.svg VD
6948TUNGUS Rajton-Bost (FCI)Třída otevřenáIrina Efimova PL.svg V
6949Ares-1 Pervy LegionTřída šampionůBarbora Lepková CZ.svg ABS
6950B-Duras -Třída šampionůClaudiu Suceveanu RO.svg V3
6951DRACULA DRACULA CASTLE KENNELTřída šampionůILIS ALEXANDRA RO.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6952Heramii Elliot HeramiiTřída šampionůLily Mals EST.svg D
6953Salar Daur Don Daur DonTřída šampionůTatiana Shatalova UA.svg ABS
6954SZERIF Rajton-Bost (FCI)Třída šampionůIrina Efimova PL.svg V2
6955Fido ze Žďárských lesůTřída veteránůDrahomír Němec CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6956Kazah Királya IrekTřída veteránůPereczes Zsolt HU.svg V2
6957ELSA FIVEHILLSTřída dorostuDIMITRIOS TERZIS GR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6958Bairak Azskas Galina Bairak AzskasTřída mladýchIstván Lakatos HU.svg V2
6959Kozakok-Orzoje Svaha Kozakok-OrzojeTřída mladýchJudit Renata Papp HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6960Cini Fejes GardenMezitřídaGábor Fejes HU.svg ABS
6961FERRARI MILANOVSKII RODMezitřídaMilan Polák SK.svg V2
6962Karpenko Mykola Daur DonMezitřídaMykola Karpenko UA.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6963Ornela DešeretMezitřídaJana Kynčlová CZ.svg ABS
6964Renesmee ze Žďárských lesůMezitřídaMonika Grulichová CZ.svg V3
6965Tucha Iz Aleksandrovoi Slobody Aleksandrovoi SlobodyMezitřídaIstván Lakatos HU.svg VD4
6966Bess von der Lüptitzer HöheTřída otevřenáBernd Kawka DE.svg ABS
6967Fantazie Medvědí ladyTřída otevřenáPetra Hronová CZ.svg V2
6968GODESS FIVEHILLSTřída otevřenáDIMITRIOS TERZIS CZ.svg V3
6969Heramii Maura HeramiiTřída otevřenáLily Mals EST.svg V1
6970Upssa Transylvania Giant Transylvania GiantTřída otevřenáGAL NICOLAE RO.svg VD4
6971FIVEHILLS TIFFANY FIVEHILLSTřída šampionůIOANNIS CHATZIDIMITRIOU GR.svg V2, r.CAC
6972Freya Kőhegy-SzépeTřída šampionůPereczes Zsolt HU.svg V1, CAC, r.CACIB
6973Fantagiro ze Žďárských lesůTřída veteránůVít Řehounek CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Knírač malý - bílý (39) / Rozhodčí: Jaroslav Matyáš / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6974Aston Martin Campo dei miracoliTřída štěňatCristina Daniela Candoi IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6975Valentino-Viviano vom RuhrtalTřída dorostuRomina Blättgen PRK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6976Francesca's White King Wallace White KingTřída mladýchfrancesca larghi IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6977Yasko von den Tasdorfer WiesenTřída mladýchAlena Velišová CZ.svg V2
6978Chuck ŠvarcavaTřída otevřenáIrena Vosáhlová CZ.svg ABS
6979KLEMENTE JR-B WHITE DIAMONDS OF SUN White Diamonds Of SunTřída otevřenáCristina Daniela Candoi IT.svg V2, r.CAC
6980ROKO DE SANTAMARIÑACANSTřída otevřenáFrancisco Jose Fernandez Saez ES.svg V1, CAC
6981IZYSK GENTLY BORNTřída šampionůANDREANA BLINOVA RU.svg ABS
6982JEAN GARNIER DEL BADULAKE badulakeTřída šampionůCristina Daniela Candoi IT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
6983Nathan der Weiße vom MüllerhofTřída šampionůBirgit Müller DE.svg VD3
6984Quentin Tarantino vom RuhrtalTřída šampionůRomina Blättgen PRK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
6985Bailey White Hel-MichTřída veteránůKateřina Marešová CZ.svg V2
6986BLAYLOCK LET IT SHINE BLAYLOCKTřída veteránůAnna Marenzi IT.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
6987ABIGAIL Weiss GrazieTřída štěňatDenisa Pešáková CZ.svg VN2
6988QUEENLY MAJESTY BADULAKETřída štěňatCristina Daniela Candoi IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6989 TIKTAK THABATHA TRILOGY-B WHITE DIAMONDS OF SUN White Diamonds Of SunTřída dorostuCristina Daniela Candoi IT.svg VN2
6990Francesca's white king Dorothy White KingTřída dorostufrancesca larghi IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
6991ROMY SCHNEIDER XEBECTřída dorostuMartina Halířová CZ.svg VN3
6992a wonderful life heroe's dreamsTřída mladýchromano salvatore IT.svg V4
6993CREME DE CASSIS FROM Dolina RIvendell FCITřída mladýchPodolska Izabela PL.svg V2
6994Doria Val VeljarTřída mladýchIrena Vosáhlová CZ.svg ABS
6995francesca's white king Vita francesca's white kingTřída mladýchdonatella albanesi IT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
6996Lexy VašataTřída mladýchRadmila Nováková CZ.svg V
6997MORGANA WHITE DIAMONDS OF SUN WHITE DIAMONDS OF SUNTřída mladýchCristina Daniela Candoi IT.svg V3
6998Adelaide Blanka Frambo Blanka FramboMezitřídaPetra Zápotocká CZ.svg VD4
6999Francesca's White King Sidney Francesca's White KingMezitřídafrancesca larghi IT.svg V2, r.CAC
7000viva la vita heroe's dreamsMezitřídaromano salvatore IT.svg V1, CAC
7001ZELTIA DE SANTAMARIÑACANSMezitřídaFrancisco Jose Fernandez Saez ES.svg V3
7002Francesca Falco Dorothea ze SolnéTřída otevřenáAlena Volfová CZ.svg VD
7003Francesca's White King Esmeralda White KingTřída otevřenáfrancesca larghi IT.svg VD4
7004Holly VašataTřída otevřenáVeronika Benešová CZ.svg VD
7005IRIS WHITE DIAMONDS OF SUN WHITE DIAMONDS OF SUNTřída otevřenáCristina Daniela Candoi IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7006Niké Shadow White de PepaTřída otevřenáDenisa Pešáková CZ.svg VD
7007roulette heroe's dreamsTřída otevřenáromano salvatore IT.svg V3
7008WHITEFLOWERSGARDEN GLORY WHITEFLOWERSGARDENTřída otevřenáIngrida Baranovska LV.svg V2, r.CAC
7009 Jizel Star's Of White NightTřída šampionůSzöllősi Anikó HU.svg V3
7010 pandora heroe's dreamsTřída šampionůromano salvatore IT.svg V2, r.CAC
7011RUMBA Dyas PolandTřída šampionůAndrzej Grabalowski PL.svg V1, CAC, r.CACIB
7012CAROLA DE SANTAMARIÑACANSTřída veteránůFrancisco Jose Fernandez Saez ES.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Knírač malý - černostříbřitý (75) / Rozhodčí: Eva Liljekvist Borg / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7013SCEDIR GEORGE FOREMAN SCEDIRTřída štěňatFerrari Fabio IT.svg VN2
7014STEADLYN YES YES YES STEADLYN AND RECOGNITION'STřída štěňatAgnieszka Wezik PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7015Bloom for Fatima MonochromeTřída dorostuHana Popelková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7016ALL ABOUT RECOGNITION MIFA SCHNAUZERSTřída mladýchAgnieszka Wezik PL.svg V4
7017Eaton Eves´goldTřída mladýchJaroslav Šikula CZ.svg VD
7018Egon Skeggjastada DadadreamTřída mladýchKateřina Kratochvílová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7019Knight Kenny z DixieTřída mladýchMiloš Richter CZ.svg V2
7020Notting-Hill vom KönigreichTřída mladýchAnna Pupu DE.svg V3
7021WLANIMU'S TYPHOON OF DESIRES WLANIMU'STřída mladýchKaća Kacian HR.svg V
7022Bali Bey Vis a VisMezitřídaJochen Dauer IT.svg V1, CAC, CACIB
7023Bright Moon PsiqonMezitřídaBianca Ciolan RO.svg VD
7024JOLLY JOEY DIXIEMezitřídaPrzybysz Agata PL.svg V3
7025Löwe-Sailor vom KönigreichMezitřídaAnna Pupu DE.svg V
7026Ozzy PhilandrosMezitřídaCorina Ionescu RO.svg V4
7027Pixbo Prospect Kennel PixboMezitřídaPaola Sommar SWE.svg VD
7028Quick SilverDarney KeladorMezitřídaJana , Zuzana Achbergerova , Strakova SK.svg V2, r.CAC
7029ELEGANT CHARLIE Blue Bricassart FCITřída otevřenáLarysa Natalia Karpinska Jettka, Jettka PL.svg VD
7030Hakuna Matata Beatrice's DiamondTřída otevřenáMirjana Fonjak HR.svg VD4
7031Irresistible z DixieTřída otevřenáMichala Šindelářová CZ.svg V2, r.CAC
7032JA KNIAŹ Dzikie PolaTřída otevřenáAgnieszka Marta Szpotowicz PL.svg VD
7033Phenix Akra LeukaTřída otevřenáCorina Ionescu RO.svg VD
7034SCEDIR HORST TAPPERT SCEDIRTřída otevřenáFerrari Fabio IT.svg V3
7035SCEDIR KENZO TAKADA SCEDIRTřída otevřenáFerrari Fabio IT.svg V1, CAC
7036ALWAYS ON TOP BS FROM Rainbowland (FCI)Třída šampionůSylwia Kamińska PL.svg V2, r.CAC
7037Don Corleone Dark Angel Julia Dark Angel JuliaTřída šampionůandrea maria della valle IT.svg V
7038FEEL THE LOVE AGAIN Wlanimu'sTřída šampionůAgnieszka Marta Szpotowicz PL.svg V
7039Hypersonic Whisper of WindTřída šampionůMiloš Richter CZ.svg V3
7040Chivalrous Chase z DixieTřída šampionůOtakar Křivohlavý CZ.svg V4
7041Iago Silver Grand CalveraTřída šampionůDita Koláčková CZ.svg V
7042JAREMA Dzikie Pola FCITřída šampionůAgnieszka Marta Szpotowicz PL.svg V
7043Recognition’s Dare To Be Right Steadlyn & Recognition’sTřída šampionůNatalia Volkova DE.svg ABS
7044SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLANDTřída šampionůRAFAŁ KOZIEŁŁ PL.svg V1, CAC, r.CACIB
7045Sumantu Hajan PoloniaTřída šampionůDagmar Rodinová CZ.svg V
7046Fox Mulder z DollnaxuTřída veteránůZdeňka Strnadová CZ.svg ABS
7047SCEDIR DUSTIN HOFFMAN SCEDIRTřída veteránůFerrari Fabio IT.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7048Solar Stone z DixieTřída veteránůMichala Šindelářová CZ.svg V2
7049GORGEOUS CANDY Blue Bricassart FCITřída štěňatLarysa Natalia Karpinska Jettka, Jettka PL.svg N1
7050Be Mine for Fatima MonochromeTřída dorostuLucie Běhalová CZ.svg VN3
7051Beauty for Fatima MonochromeTřída dorostuLucie Běhalová CZ.svg VN4
7052Bellissima RagendorfTřída dorostuMarco Keszely SK.svg VN2
7053JA KROPKA NAD I Masterton Forever (FCI)Třída dorostuMarian Mikołajewski PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7054Watch Me Art'MarantTřída dorostuMaria Krotova DE.svg VN
7055Zola Di Casa D'Andrea Di Casa D'AndreaTřída dorostuandrea maria della valle IT.svg VN
7056Indecent Proposal PhilandrosTřída mladýchElena Irina Ivopol-Spilca RO.svg VD
7057Keen Katrin z DixieTřída mladýchLenka Fraňková CZ.svg V
7058KINDLY KAYLEE DIXIETřída mladýchBartosz Włodarczyk PL.svg ABS
7059Loyal Lauren Z DixieTřída mladýchEvelyn Wegermann DE.svg V2
7060SCEDIR ALBA FLORES SCEDIRTřída mladýchFerrari Fabio IT.svg V4
7061SCEDIR VIOLA DAVIS SCEDIRTřída mladýchSandro Monduzzi Donazzi IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7062Tara PhilandrosTřída mladýchCorina Ionescu RO.svg V
7063Wlanimu's Stray Bullet Wlanimu'sTřída mladýchOlha Lubenska UA.svg V3
7064BETTY BOO SMARTDOGBREEDING SMARTDOGBREEDINGMezitřídaAchillefs Efthymiou GR.svg V3
7065Eternal Flame For Zara Lucky GangMezitřídaMirjana Fonjak HR.svg V
7066Keysi z DevonuMezitřídaKateřina Jendřejčíková CZ.svg ABS
7067Luna Laiela vom KönigreichMezitřídaAnna Pupu DE.svg V2, r.CAC
7068SCEDIR TAMMY BLANCHARD SCEDIRMezitřídaFerrari Fabio IT.svg V1, CAC
7069True To Type Art´MarantMezitřídaDita Koláčková CZ.svg V4
7070Agnes Černý medvídekTřída otevřenáJana Jašková CZ.svg VD
7071ALE JAZDA Masterton Forever (FCI)Třída otevřenáAnna Sposób PL.svg ABS
7072GRACJA Dzikie Pola FCITřída otevřenáAgnieszka Marta Szpotowicz PL.svg VD
7073Incredible z DixieTřída otevřenáMichala Šindelářová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7074Inett z DevonuTřída otevřenáLucie Ševečková CZ.svg D
7075Kimberly Medves-LuckyTřída otevřenáSzöllősi Anikó HU.svg V3
7076On Point Art'MarantTřída otevřenáMaria Krotova DE.svg V
7077Sweet About Me Ventus Barbatus Ventus BarbatusTřída otevřenáAnastasija Lobačova LV.svg V4
7078Wlanimu's Own Weapon To Mass Destruction Wlanimu'sTřída otevřenáOlha Lubenska UA.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7079Barbunies Pentagon Sister Gøril BarbuniesTřída šampionůAnita Fridholm NO.svg V
7080EUFORIA Dzikie PolaTřída šampionůAgnieszka Marta Szpotowicz PL.svg V1, CAC
7081Chippie z DevonuTřída šampionůMartina Halířová CZ.svg V4
7082Quibelle Art'MarantTřída šampionůMaria Krotova DE.svg V2, r.CAC
7083SCEDIR FAITH EVANS SCEDIRTřída šampionůAnna Marenzi IT.svg V3
7084Amazing Arin Bohemia VulkanTřída veteránůRadmila Fáberová CZ.svg VD3
7085Annalisa CS RezlarkTřída veteránůLucie Ševečková CZ.svg VD4
7086First of All Malý kavalírTřída veteránůDaniela Ullrichová CZ.svg V2
7087Pink Devil z DixieTřída veteránůMichala Šindelářová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Knírač malý - černý (64) / Rozhodčí: Eva Liljekvist Borg / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7088Total Black Ercole The rock Total BlackTřída štěňatTiziano Carraro IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7089FALCONETTI VOM VEENTEICHTřída dorostuBarbara Kloeckner DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7090EUCLID TRANSSYLVANICUSTřída mladýchLaura Cherejdi RO.svg DOS
7091Noel Nicholas Hajan PoloniaTřída mladýchAlena Moláčková CZ.svg V2
7092ULTIMO TANGO DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILETřída mladýchPATRICIA & JERRY STULTZ US.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7093BOY OF TWENTY-TWENTY DIVINA 14MezitřídaPolychronis Chatzimpaloglou GR.svg V1, CAC
7094Wok De picheraMezitřídaMarian Velsma NL.svg ABS
7095Carlo-Colucci vom CastilienbergTřída otevřenáUlrike Hömberg DE.svg V
7096COUP DE COEUR DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILETřída otevřenáRoberto Corteggiani IT.svg V2, r.CAC
7097Daniel Dodero AlessandroTřída otevřenáAlessandro Dodero IT.svg V
7098Doyle DarmaTřída otevřenáJarmila a Renata Štefkovy CZ.svg VD
7099Hakim Phantom of EuropeTřída otevřenáMiroslava Zelenková CZ.svg V
7100Leo Castelly PanomaksTřída otevřenáAna Maria Vlad RO.svg V3
7101MADE IN SPAIN HERU MADE IN SPAINTřída otevřenájacqueline lasry ES.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7102Nicolas AndroisTřída otevřenáAndrea Zaoralová CZ.svg V4
7103CAROUSEL DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILETřída šampionůBarbara Battaglini IT.svg V
7104CH.UNO DE MINIS PARADE MINIS PARADETřída šampionůjose manuel laparra martinez ES.svg V1, CAC, r.CACIB
7105LEON ANTRACITO MAGIJATřída šampionůDiana Jurkuveniene LT.svg V2, r.CAC
7106MAIN HERO Victorious StarTřída šampionůOla Adamik Marta Świderska PL.svg ABS
7107Recognition's breaking records-n RECOGNITION'S KENNELTřída šampionůmaurizio ingaldi IT.svg V3
7108RED NINNOS CRAFT'S ETERNITY CRAFT'S ETERNITYTřída šampionůJanusz Kaliszewski PL.svg V
7109Symbolic Amstel And DonTřída šampionůPeter Nutters NL.svg V
7110VERSAILLES ELDZH-HOPE ELDZH HOPETřída šampionůOSVALDO PIUZZI IT.svg V4
7111Archie Black Benavente MoraviaTřída veteránůDagmar Rodinová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7112My Way-n La Cascade de Lenteney La Cascade de LenteneyTřída dorostuCatia Galli Durand IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7113VICTORIA DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILETřída dorostuRoberto Corteggiani IT.svg VN2
7114Agnes GlorianiroTřída mladýchMonika Chlebníčková CZ.svg VD
7115Basika Amstel And DonTřída mladýchPeter Nutters NL.svg V
7116BEATRICE'S DIAMOND BEST KEPT SECRET Beatrice's DiamondTřída mladýchBranka Ivić HR.svg V3
7117Black Wish de Lordship's De Lordship'sTřída mladýchDarko Miric CH.svg V
7118CAMPOLMI NELLI PLAUTILLA-N CAMPOLMITřída mladýchalessandro campolmi IT.svg VD
7119GOLDEN RAINBOW With Me (FCI)Třída mladýchJOANNA POTOCKA PL.svg V
7120Izabela Phantom of EuropeTřída mladýchMiroslava Zelenková CZ.svg D
7121Madame Butterfly BlackgalaxyTřída mladýchBogdan Drasoveanu RO.svg VD
7122MOONLIGHT BLACKGALAXYTřída mladýchOSVALDO PIUZZI IT.svg V
7123One love de can rayo De Can rayoTřída mladýchFrancesca Bertini IT.svg V2
7124Rainbow Fairy Black SambaTřída mladýchZuzana Nováková CZ.svg ABS
7125Scarlet Sesil RezlarkTřída mladýchMiroslava Suchá CZ.svg V
7126SO AM I Raven's TotTřída mladýchNadja Leino FIN.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7127UMBRIA DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILETřída mladýchRoberto Corteggiani IT.svg V4
7128Aidante Rise Like a Phoenix AidanteMezitřídaSandra Brajša Moslavac HR.svg V4
7129LOVE OF TWETY-TWENTY DIVINA 14MezitřídaPolychronis Chatzimpaloglou GR.svg V1, CAC
7130QUIZ SHOW VICTORIOUS STARMezitřídaLuisa Molinari IT.svg V3
7131SHE WALKS IN BEAUTY DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILEMezitřídaRoberto Corteggiani IT.svg ABS
7132VERONA ANTRACITO MAGIJAMezitřídaDiana Jurkuveniene LT.svg V2, r.CAC
7133Affra OneroiTřída otevřenáDaniela Koláčová CZ.svg VD
7134BARCELONA-N BLACKGALAXYTřída otevřenáMAURIZIO BRUNO CATABIANI IT.svg V4
7135Diego China Simply Black Diego ChinaTřída otevřenáManuel Silva PT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7136Felicity Aknara BlackTřída otevřenáSylva Pavlitová CZ.svg ABS
7137Gréta Hal Benavente MoraviaTřída otevřenáDaniela Ullrichová CZ.svg VD
7138LITTLE BLACK PRIDE QUERIDA EMMA LITTLE BLACK PRIDETřída otevřenáMatteo Tesi IT.svg V
7139MADE IN SPAIN INDRA MADE IN SPAINTřída otevřenájacqueline lasry ES.svg V3
7140Mamma Mia AndroisTřída otevřenáAndrea Zaoralová CZ.svg V
7141Selena Williams de Yasmin Dreams Yasmin DreamsTřída otevřenáTiziano Carraro IT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7142Vuctorius star pandora Vuctorius starTřída otevřenáFrancesca Bertini IT.svg V
7143Barbara Kloeckner Victorious StarTřída šampionůBarbara Kloeckner DE.svg V3
7144CAMPOLMI BOUCHER ROSA-N CAMPOLMITřída šampionůalessandro campolmi IT.svg V4
7145Franchesca Benavente MoraviaTřída šampionůDagmar Rodinová CZ.svg V
7146GET THE BEST Victorious StarTřída šampionůOla Adamik Marta Świderska PL.svg ABS
7147NOTTE BRAVA DI MONTE GENTILE DI MONTE GENTILETřída šampionůRoberto Corteggiani IT.svg V2, r.CAC
7148ORCHIDEA NERA DREAMKISSTřída šampionůOSVALDO PIUZZI IT.svg V1, CAC
7149ORINA Dulce Celeste FCITřída šampionůJoanna Wrotna - Opoka PL.svg V
7150Aya Sofya z GloribamuTřída veteránůIva Řehánková CZ.svg VD2
7151Fantastica de Schnauri's Schnauri'sTřída veteránůFrancesca Bertini IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Knírač malý - pepř a sůl (56) / Rozhodčí: Helena Glänznerová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7152Codex DentisTřída štěňatHelena Nováková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7153BlackKiss z Penzionu AxaTřída dorostuvalerie čadílková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7154Auximum Winston Churchill AuximumTřída mladýchRossana principi IT.svg VD4
7155FREDDIE MERCURY Blue Bricassart FCITřída mladýchLarysa Natalia Karpinska Jettka, Jettka PL.svg V3
7156LORD OF THE RINGS OF Dolina Rivendell FCITřída mladýchPodolska Izabela PL.svg VD
7157THE POWER OF LOVE SYMPLY BLACKTřída mladýchKatarzyna Wiśniewska PL.svg V2
7158YIN DentisTřída mladýchEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7159Steadlyn Right On Time SteradlynMezitřídaAgnieszka Wezik PL.svg V1, CAC
7160Xavier z VětrovaMezitřídaEva Berková CZ.svg V2, r.CAC
7161Arsenal Kashmir z Penzionu AxaTřída otevřenáLadislava Festová CZ.svg V3
7162Auximum Saul Hudson "Slash" AuximumTřída otevřenáRossana principi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
7163Barney ChlumTřída otevřenáDavid Vaňura CZ.svg VD
7164Sil Pani v. d'n OppasserTřída otevřenáMien Nouwen NL.svg VD
7165Xander Ernst AstronautTřída otevřenáMiroslava Suchá CZ.svg V2, r.CAC
7166ZAR DEL GUIDANTETřída otevřenáLuisa Molinari IT.svg VD
7167Zip-ps Del GuidanteTřída otevřenáCatia Galli Durand IT.svg V4
7168ZKwP Bałtycka Noc FCITřída otevřenáEwa Waszczuk PL.svg D
7169ZVEZDA DETKINA PRAKTIC ZVEZDA DETKINATřída otevřenáTatjana Kekic SRB.svg VD
7170Alex z Černého nebeTřída šampionůBlanka Marković CZ.svg V4
7171Azgileant Peresvet Successor To Best Seller AzgileantTřída šampionůNatalia Volkova DE.svg VD
7172Falco Crazy pawsTřída šampionůIvana Čemanová Kisková SK.svg VD
7173First Kiss for Zelebrität from YaricaTřída šampionůJarmila Kališová CZ.svg V2, r.CAC
7174Greinton de Lordship'sTřída šampionůLuis Llin ES.svg V3
7175Helix DentisTřída šampionůOlga Steindl-Starlinger AT.svg VD
7176KUBKO KeladorTřída šampionůAnna Holcingerova SK.svg VD
7177SCIUSCIU DEL GUIDANTETřída šampionůLuisa Molinari IT.svg V
7178Vasco z RoznetuTřída šampionůPavlína Bulušková CZ.svg V
7179Word to the wise AstronautTřída šampionůMiroslava Suchá CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7180Timanfaya De MarlangoTřída veteránůRafael Mosquera Macho Quevedo ES.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7181Iris Love AstronautTřída štěňatMiroslava Suchá CZ.svg VN2
7182Iron Maiden vom SiriusTřída štěňatFamilie Ahrendts DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7183Isodora Chov PauliTřída štěňatLibuše Herrmannová CZ.svg VN3
7184Dinamita de Lordship'sTřída dorostuDiana Henne DE.svg N1
7185AUDREY DEL GUIDANTETřída mladýchLuisa Molinari IT.svg ABS
7186AURORA ANTRACITO MAGIJATřída mladýchDiana Jurkuveniene LT.svg V4
7187Auximum Winnie Harlow AuximumTřída mladýchRossana principi IT.svg V2
7188Gaya Lucci AstronautTřída mladýchLucie Stárková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7189Hattara Gray YaricaTřída mladýchJarmila Kališová CZ.svg VD
7190Piccolo Amore Genstat GenstatTřída mladýchKrisztina Petromán HU.svg V3
7191Auximum Ulrike Haider Quercia AuximumMezitřídaRossana principi IT.svg V2, r.CAC
7192Igła Diamond StrawberryMezitřídaKrzysztof Wiecek PL.svg VD3
7193ROSA DentisMezitřídaEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1, CAC
7194Xantippe z VětrovaMezitřídaEva Berková CZ.svg VD4
7195Auximum kylie ann minogue AuximumTřída otevřenáRossana principi IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7196Henrietta Maria QuattrocentoTřída otevřenáAntonín Fučík CZ.svg VD4
7197Janis Joplin Micucci SelmaTřída otevřenáMonica Cecconi IT.svg D
7198Winnifred z VětrovaTřída otevřenáEva Berková CZ.svg VD2
7199ZKwP Bałtycka Noc FCITřída otevřenáEwa Waszczuk PL.svg VD3
7200Auximum Audrey Hepburn AuximumTřída šampionůRossana principi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
7201BEATRICE'S DIAMOND EXCUSE ME I AM THE ONE Beatrice's DiamondTřída šampionůBranka Ivić HR.svg V3
7202Idea DentisTřída šampionůEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V2, r.CAC
7203Natalia Tena Ernst AstronautTřída šampionůPavlína Hýbnerová CZ.svg V4
7204Panna Cotta AstronautTřída šampionůDlouhá Dagmar CZ.svg V
7205ZAFFIRO DEL GUIDANTETřída šampionůLuisa Molinari IT.svg V
7206Galaxy Granet AstronautTřída veteránůIva Granetová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7207Moon Song Malý kavalírTřída veteránůDaniela Ullrichová CZ.svg V2
Knírač střední - černý (38) / Rozhodčí: Helena Glänznerová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7208JAMES JOYCE-N DEL GRANDE MORO del Grande MoroTřída dorostuANTONINO MOROCUTTI IT.svg N1
7209Face To Face od Dalajského potokaTřída mladýchAlena Kučerová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7210ALPHA SIRIUS WOOF FORWARDING ALPHA SIRIUS WOOFMezitřídaAchillefs Efthymiou GR.svg V1, CAC
7211Velvet Dandy´s Tartufo Velvet Dandy´sMezitřídaVeronica Lange SWE.svg ABS
7212Badarco od Dalajského potokaTřída otevřenáIlona Šimoníková CZ.svg V4
7213FIT TO FIGHT Grand CalveraTřída otevřenáDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7214MON REVE EVEILLE DE VOXANOIRE CHERNI STRAZHNIKTřída otevřenáLAITHIER Amélie FR.svg V3
7215YVES MONTAND-N DEL GRANDE MORO del Grande MoroTřída otevřenáANTONINO MOROCUTTI IT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7216MERCURY CHERNI STRAZHNIKTřída šampionůMalgorzata Loboda PL.svg V3
7217Ottis KhagrassTřída šampionůMałgorzata Szmidt PL.svg V2, r.CAC
7218ROYAL VELVET Grand CalveraTřída šampionůAnna Chochman PL.svg V1, CAC
7219Volvo Zeke LejacksTřída šampionůJana Filipová CZ.svg VD4
7220Gerro Miku`sTřída veteránůAlena Moláčková CZ.svg V2
7221JWW,WW CH.Masaal Zambesi Black River MasaalTřída veteránůStefania Bozzoli IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7222LATHOR KhagrassTřída veteránůEwa Lach PL.svg V4
7223Querubin od Dalajského potokaTřída veteránůMartina Kaprálková CZ.svg V3
7224BELLA WE ARE THE CHAMPIONS Lagani LaganiTřída štěňatKarina Szwed PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7225Que Sera Sera Grand CalveraTřída dorostuSylva Pavlitová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7226Dynasty Black ze Charlotina údolíTřída mladýchJana Filipová CZ.svg V2
7227FILOMENA MARTURANO-N DEL GRANDE MORO del Grande MoroTřída mladýchANTONINO MOROCUTTI IT.svg V3
7228MASAAL NEVER GIVE UP MASAALTřída mladýchGiovanni Rigamonti IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7229ALPHA SIRIUS WOOF GINA ALPHA SIRIUS WOOFMezitřídaAchillefs Efthymiou GR.svg V2, r.CAC
7230AURINI Lagani LaganiMezitřídaKarina Szwed PL.svg VD3
7231Ice Cube Black Grand CalveraMezitřídaDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC
7232Velvet Dandy´s Biscotti Velvet Dandy´sMezitřídaVeronica Lange SWE.svg ABS
7233Afrodita Bagsin dvurTřída otevřenáDagmar Polakova SK.svg VD4
7234LARA Gagatek LaganiTřída otevřenáKarina Szwed PL.svg VD3
7235Twiga del Grande Moro Del Grande MoroTřída otevřenáANTONINO MOROCUTTI IT.svg VD2
7236YA GUIDANTE Grand CalveraTřída otevřenáLuisa Molinari IT.svg V1, CAC, r.CACIB
7237Calypso od Dalajského potokaTřída šampionůMartina Kaprálková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7238Ibiza von ManzenbachTřída šampionůJana Filipová CZ.svg V2, r.CAC
7239Karma Black Grand CalveraTřída šampionůDenisa Havelková CZ.svg V3
7240RORO-N DEL GRANDE MORO Del Grande MoroTřída šampionůANTONINO MOROCUTTI IT.svg VD
7241Ti Amo Roxy Grand CalveraTřída šampionůDarko Miric CH.svg V4
7242Lilith Khagrass KhagrassTřída veteránůAet Kaljuste-Korbits EST.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7243NELLYS-N DEL GRANDE MORO Del Grande MoroTřída veteránůANTONINO MOROCUTTI IT.svg V3
7244Sixteen od Dalajského potokaTřída veteránůEva Filipová CZ.svg VD4
7245Tootsie MA-LA-WA POLANDTřída veteránůMonika Apolinarska PL.svg V2
Knírač střední - pepř a sůl (40) / Rozhodčí: Helena Glänznerová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7246Dax z Pekného poľaTřída mladýchZuzana Kollárová SK.svg V2
7247Invidia Dios Sapore Unico Invidia DiosTřída mladýchKatarina Djuric Jovanovic SRB.svg V3
7248Kleo A Finta F MoravaTřída mladýchAlena Mašková CZ.svg V4
7249Rubin GagatekTřída mladýchHana Jakešová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7250Kvido A Finta F Morava A Finta F MoravaMezitřídaPeter Hargaš SK.svg V2, r.CAC
7251V.I.P. Alarm BeskydMezitřídaLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAC
7252Argenta's Xcellent Xedrick Argenta'sTřída otevřenáNenad Matejevic SRB.svg V3
7253BEAST OF BURDEN LADY’S PRIDETřída otevřenáGiulia Spolaor IT.svg VD4
7254Biant Silver GraceTřída otevřenáHana Jakešová CZ.svg VD
7255Ghost vom SalmbachtalTřída otevřenáBjörn Heidt DE.svg VD
7256Maddox Alarm BeskydTřída otevřenáLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7257Respect Alarm BeskydTřída otevřenáEkaterina Demenko RU.svg V2, r.CAC
7258BULLET THE BLUE SKY LADY`S PRIDE LADY`S PRIDETřída šampionůMiha Racman SI.svg V3
7259Giorgio Pepper Grand Calvera Grand CalveraTřída šampionůKatarina Djuric Jovanovic SRB.svg VD
7260JORDAN SALTUS ZE ZAHRABSKE SALTUS ZE ZAHRABSKETřída šampionůSara Vlašić HR.svg VD4
7261Kouzelník Benavente Alarm BeskydTřída šampionůDagmar Rodinová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7262Nathan Saltus ze ZahrabskeTřída šampionůMonika Skok HR.svg V2, r.CAC
7263Armanni Poslední skautTřída veteránůKamila Pokorná CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7264Frank A Finta F MoravaTřída veteránůJitka Benešovská CZ.svg V2
7265IRON MAN ElitesseTřída veteránůMichal Wlodarczak PL.svg VD3
7266Fiona Alarm BeskydTřída štěňatDrahomíra Londová CZ.svg N2
7267Adriana Alarm Beskyd Alarm BeskydTřída mladýchVeronica Lange SWE.svg ABS
7268Assia Marval MinesTřída mladýchNenad Matejevic SRB.svg V3
7269Celebrity from Alarm BeskydTřída mladýchLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7270Invidia Dios Sempre il Primo Invidia DiosTřída mladýchEkaterina Demenko RU.svg V4
7271Ulla Saltus ze ZahrabskeTřída mladýchMonika Skok HR.svg V2
7272KAYA A Finta F MoravaMezitřídaJitka Benešovská CZ.svg VD3
7273WITCH BENAVENTE Alarm BeskydMezitřídaDagmar Rodinová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7274Xoraya Alarm BeskydMezitřídaDrahomíra Londová CZ.svg VD2
7275Ajka Veselá kopaTřída otevřenáŠtěpánka Grebeňová CZ.svg VD2
7276Camelie Schnauzers ze Spořických lukTřída otevřenáLenka Koukolíková CZ.svg VD3
7277Rashmi Alarm BeskydTřída otevřenáLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAC
7278DEVI BEARDED FORCE( FCI) Gajecka IwonaTřída šampionůIwona Gajecka PL.svg V
7279Invidia Dios Mistero Di Amore Invidia DiosTřída šampionůEkaterina Demenko RU.svg V2, r.CAC
7280Jammela Alarm BeskydTřída šampionůDrahomíra Londová CZ.svg V4
7281One and Only Alarm BeskydTřída šampionůLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7282Snehurka Benavente Top TargetTřída šampionůDagmar Rodinová CZ.svg V3
7283Grand Sen FCI INDIRA Gajecka IwonaTřída veteránůIwona Gajecka PL.svg V2
7284Invidia Dios Dea Dell'Amore Invidia DiosTřída veteránůEkaterina Demenko RU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
12162Xena Saltus ze ZahrabskeTřída štěňatMonika Skok HR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
Knírač velký - černostříbřitý (3) / Rozhodčí: Jaroslav Matyáš / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7285Alf HabrůvkaTřída otevřenáMiroslav Pala CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7286HARRITON KeladorTřída veteránůJán Žofčák SK.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7287Anemone HabrůvkaTřída otevřenáIveta Hladká CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Knírač velký - černý (55) / Rozhodčí: Jaroslav Matyáš / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7288AURGELMIR Havana Ice DayTřída štěňatMartin Liška SK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7289R-Ax Hanno VetoTřída štěňatTereza Adamovská CZ.svg VN2
7290Skyline's Update Skyline'sTřída dorostuRaymund Lángh HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7291Aram ze Zámku LemberkTřída mladýchHana Korcová CZ.svg VD
7292Gibraltar RadinieTřída mladýchJana Králová CZ.svg VD4
7293Limited Edition GlorisTřída mladýchImola Marton RO.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7294Rio Karnaval Gently BornTřída mladýchElena Baryakh RU.svg V2
7295Wow Ventus Barbatus Ventus BarbatusTřída mladýchRaymund Lángh HU.svg V3
7296Gently Born Mustang MustangMezitřídaMircea Muntean RO.svg V1, CAC
7297SLAVO De PomerlandMezitřídaMartina Žličařová SK.svg V2, r.CAC
7298Yashodhan Yukon von der IlmenauMezitřídaKatharina Bause DE.svg V3
7299Baloo Tender SavageTřída otevřenáAlena Palánová CZ.svg V3
7300Fred Ravenheart MisteryTřída otevřenáIulia Craciun RO.svg VD4
7301GROSS GHOST TriumetalTřída otevřenáMartina Žličařová SK.svg ABS
7302Indigo od Devíti vrbTřída otevřenáDagmar Trnčáková CZ.svg V2, r.CAC
7303Neville Sluneční paprsekTřída otevřenáLenka Fraňková CZ.svg VD
7304OLIVER Dyas PolandTřída otevřenáAndrzej Grabalowski PL.svg V1, CAC
7305Adam Porta AghanTřída pracovníKarel Klein CZ.svg VD2
7306Black Institor Cortes Black InstitorTřída pracovníSzabolcs Haubl HU.svg V1, CAC
7307Azrael RovelisTřída šampionůLibor Klein CZ.svg V3
7308Dárius-Brill Gandalf Dárius-BrillTřída šampionůRaymund Lángh HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7309DEVOYTED FRIEND GENTLY BORNTřída šampionůANDREANA BLINOVA RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7310Gently Born Omen Gently BornTřída šampionůElena Baryakh RU.svg ABS
7311Chilli Pepper Gently BornTřída šampionůJochen Dauer IT.svg V4
7312MORNING DREAM Diamentowy OlbrzymTřída šampionůMalgorzata Rakowska PL.svg V
7313Archer Arrow Earl BlackTřída veteránůDagmar Friedlaenderová CZ.svg VD1
7314ADELAIDE Havana Ice DayTřída štěňatMartina Zezuláková SK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7315Renesance Hanno VetoTřída štěňatHana Pospíchalová CZ.svg VN2
7316Gently Born Tranquil Life Gently BornTřída mladýchPetra Nykodymová SK.svg V3
7317Grenada RadinieTřída mladýchJana Králová CZ.svg VD
7318Happy Dárius-BrillTřída mladýchŠtefan Kubovič SK.svg V4
7319Julie od Devíti vrbTřída mladýchRenata Homolová CZ.svg V2
7320Love of my Life GlorisTřída mladýchRenata Justová CZ.svg V
7321Wonderwall Ventus Barbatus Ventus BarbatusTřída mladýchAnastasija Lobačova LV.svg VD
7322ZENTA Duch Wysokiego NapięciaTřída mladýchAgnieszka Kwolek PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7323Casandra JavrkosMezitřídaJana Vrkoslavová CZ.svg V3
7324First Lady NergalMezitřídaJochen Dauer IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7325FREYA NergalMezitřídaMadgalena Gromadzik PL.svg V2, r.CAC
7326MIA DELL'EPOREDIAMezitřídaMAURIZIO BRUNO CATABIANI IT.svg ABS
7327Ava -Třída otevřenáSvetlana Glavac SRB.svg VD
7328DAMA DI CUORI Gently BornTřída otevřenáMARCIN AGOPSOWICZ PL.svg V
7329Ella Drakonie Fantom ChlumuTřída otevřenáMiroslava Hochová CZ.svg VD
7330Enny Ve-FiTřída otevřenáVáclav Placata CZ.svg V4
7331Everlasting Happiness Ravenheart MisteryTřída otevřenáImola Marton RO.svg V3
7332Inspirace od Devíti vrbTřída otevřenáKateřina Boháčová CZ.svg V2, r.CAC
7333JOOP! MISS WILD TAURO GILDIJATřída otevřenáJurgita Rynkeviciene LT.svg V1, CAC, r.CACIB
7334Diva von der SchönburgTřída pracovníNadine Effner DE.svg VD3
7335Karma Hanno VetoTřída pracovníJarmila Kadlecová CZ.svg VD2
7336Nathaly Sluneční paprsekTřída pracovníLenka Fraňková CZ.svg V1, CAC
7337AVERNA AMARO Tauro GildijaTřída šampionůJurgita Rynkeviciene LT.svg V2, r.CAC
7338Francesca Dárius-BrillTřída šampionůRaymund Lángh HU.svg V1, CAC
7339Medea Gently BornTřída šampionůElena Baryakh RU.svg ABS
7340Rudolfa OK-ERTřída šampionůMartin Liška SK.svg V3
7341Caroline Hajko-NeritaTřída veteránůNaděžda Šebková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7342Geisha z BedýnkyTřída veteránůDagmar Friedlaenderová CZ.svg V2
Knírač velký - pepř a sůl (19) / Rozhodčí: Jaroslav Matyáš / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7343Harwey Gwindor Ve-FiTřída mladýchJarmila Hlaváčová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7344Harry FiresilverMezitřídaPetra Štoková CZ.svg V1, CAC
7345Andrea Vyskočilová Ikarus vom Luther SeeTřída otevřenáAndrea Vyskočilová CZ.svg ABS
7346Silver Senator Won Joo Silver SenatorTřída otevřenáNorbert Lussi SWE.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7347Normann KeladorTřída šampionůZuzana Straková SK.svg V1, CAC, r.CACIB
7348Norton Zottelbart v. HetzeldorfTřída šampionůHenrik-István Fabini HU.svg V2, r.CAC
7349Horus KeladorTřída veteránůZuzana Straková SK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7350 Yuna Lim Silver SenatorTřída mladýchSzöllősi Anikó HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7351Chivas Regal Salute HernandezTřída mladýchFamilie Ahrendts DE.svg V3
7352PENELOPE Kelador KeladorTřída mladýchLucia Skokanová Krempaská SK.svg V2
7353Florentina HernandezMezitřídaNatalia Kończewska PL.svg V1, CAC
7354Anette HabrůvkaTřída otevřenáIveta Hladká CZ.svg V1, CAC
7355Babeta HabrůvkaTřída otevřenáIveta Hladká CZ.svg ABS
7356Gia Ve-FiTřída otevřenáVeronika Děkanová CZ.svg ABS
7357Gwenna Ve-FiTřída šampionůPetra Štoková CZ.svg V3
7358Kaby Zottelbart v. HetzeldorfTřída šampionůMarta Erzsbete Ujj HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7359Lorraine KeladorTřída šampionůZuzana Straková SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7360Femme Fatale Silver SenatorTřída veteránůJana Vaculíková CZ.svg V2
7361Hestia KeladorTřída veteránůZuzana Straková SK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Krašský ovčák (1) / Rozhodčí: Claudio de Giuliani / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7362Cezar VodmatskiTřída otevřenáMarie Lupačová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Landseer (23) / Rozhodčí: Renata Cepková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7363Leon z Letohradského rančeTřída štěňatMiroslava Šustrová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7364BoBo Nové MěstečkoMezitřídaFrantišek Čermák CZ.svg V1, CAC
7365CAHIR OhitikaMezitřídaMarcin Misiek PL.svg V2, r.CAC
7366Imax z Letohradského rančeTřída otevřenáAleš Čížek CZ.svg V1, CAC
7367Abdul Tobi Miracle StarTřída šampionůIveta Uhrová SK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7368Bellissima GlemBell BAILEYS JR Bellissima GlemBellTřída šampionůZsuzsa Gávai HU.svg ABS
7369Borgmosegaards Bacardi BorgmosegaardsTřída šampionůRikke Borg DK.svg VD4
7370Carlos von Württemberg Landseer von WürttembergTřída šampionůChristopher Bofinger DE.svg V3
7371Harvey z Letohradského rančeTřída šampionůRenata Nováková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7372DAENERYS OhitikaTřída štěňatKatarzyna Daszkiewicz PL.svg VN2
7373Láska z Letohradského rančeTřída štěňatJana Egidy CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7374Batyra Tobi Miracle StarTřída mladýchDominika Kubatková SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7375NORTH MIST White'n BlackTřída mladýchKatarzyna Daszkiewicz PL.svg VD2
7376Butterfly Nové MěstečkoMezitřídaVladimíra Kubů CZ.svg V1, CAC
7377Cute Renfri Ohitika (FCI)MezitřídaMartina Kokošková CZ.svg ABS
7378Africa Nové MěstečkoTřída otevřenáAlena Kolkopová CZ.svg V1, CAC
7379Alma Lands Of Endless LoveTřída otevřenáRapeanu Andrei RO.svg V2, r.CAC
7380Gamma Filutki ChorzowskieTřída otevřenáDominika Ilenčíková SK.svg ABS
7381Agáta Nové MěstečkoTřída šampionůMichaela Štanglová CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7382Borgmosegaards My Daddy's Foxy Lady BorgmosegaardsTřída šampionůRikke Borg DK.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7383CATINKA VON WURTTEMBERG CATINKA VON WURTTEMBERGTřída šampionůFederico Gabrielli IT.svg ABS
7384Borgmosegaards Salt and Pepper BorgmosegaardsTřída veteránůRikke Borg DK.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7385Edwina dell'Altana IngegnoliTřída veteránůFabrizio Rigamonti CH.svg V2
Leonberger (67) / Rozhodčí: Willi Güllix / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7386Oberon Leo vom Zarendorf Leo vom ZarendorfTřída štěňatAnna Mikhaleva DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7387OSBORN Leo vom Zarendorf Leo vom ZarendorfTřída štěňatMónika Feketéné Nagy HU.svg VN2
7388Joy in my heart Grand AivekoTřída dorostuVeronika Koubalová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7389Aki Altmark LeosTřída mladýchMike Helmert DE.svg VD2
7390WEE-PEE Bory Cysterskie Bory CysterskieTřída mladýchBianka Chroboczek PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7391AMBER TRIBUTE TO ALFA LEONIS SUNFYRE Gedanensis Lions (FCI)MezitřídaMartyna Bialek PL.svg VD1
7392BASTIAN AMIR Crizly Slovakia Crizly SlovakiaMezitřídaMilan Pleško SK.svg D
7393Casper Buddy Memory of GinaMezitřídaPetra Kulhánková CZ.svg VD3
7394ERMAK FAMILY GOLD LEONMezitřídaMAIJA KALNBERZA-BRANTE LV.svg VD4
7395Wolf Nasza Duma Cavis leonisMezitřídaIzabela Kwiatkowska PL.svg VD2
7396Elvis od BezdynkyTřída otevřenáJosef Zeman CZ.svg V2, r.CAC
7397FAITHFUL AMIGO HONEY BEAR FAITHFUL AMIGOTřída otevřenáSinne Ploom EST.svg V1, CAC
7398Gaston from Swiss MountainsTřída otevřenáValentýna Janáčová CZ.svg VD
7399Chester Atuin GoldenleonTřída otevřenáTomáš Klipec CZ.svg VD
7400ILLUSTRIS LEO VOM ZARENDORFTřída otevřenádogshow agent UA.svg VD
7401LIONGATE'S SIRIUS LIONGATE'STřída otevřenáMAIJA KALNBERZA-BRANTE LV.svg VD
7402Maurice AngelkingdomTřída otevřenáSusanne Molnár-Werner HU.svg VD4
7403ROBIN GUD AMIRAS PLATINUMTřída otevřenáNatalia Tretyakova RU.svg VD3
7404SHADOW OF MARLEY Bravo JaTřída otevřenáMarcin Sklorz PL.svg VD
7405Aaron Choovio Amigo DogTřída šampionůKarolína Turečková CZ.svg V
7406Amicus Leo vom Zarendorf Leo vom ZarendorfTřída šampionůAnna Mikhaleva DE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7407Andy Leon EperiesTřída šampionůAdam Krištof CZ.svg V
7408Benny od BenýdkovaTřída šampionůIvan Hájek CZ.svg V
7409DESZCZOWY DJUK z Agatowego LasuTřída šampionůAgata Wasowska PL.svg ABS
7410ERDEN ZORYANYI CHAKLUN ZORYANYI CHAKLUNTřída šampionůMAIJA KALNBERZA-BRANTE LV.svg V
7411FAITHFUL AMIGO CLOVER FLOWER FAITHFUL AMIGOTřída šampionůSinne Ploom EST.svg V
7412FEJO Ager TrifoliumTřída šampionůAgata Wasowska PL.svg V4
7413Chicago Bear from Castle HungaryTřída šampionůAndrea Szakácsné Szigligeti HU.svg V3
7414SWEET LIKE YOU CALIGULA Bory Cysterskie Bory CysterskieTřída šampionůMónika Feketéné Nagy HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7415Amicus Optimus Vitalis Amicus OptimusTřída veteránůAnna Mikhaleva DE.svg ABS
7416Eldar Druhá šanceTřída veteránůEmil Beer CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7417HENRY IGOR z Leonkovho rajaTřída veteránůBianka Chroboczek PL.svg ABS
7418Cynthia Rose od BenýdkovaTřída štěňatJana Borovková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7419Bella Leontýnka z Hostovické tvrzeTřída dorostuIsabella Turing CZ.svg VN2
7420I love U & U love me Grand AivekoTřída dorostuVeronika Koubalová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7421Invisible Spirit Grand AivekoTřída dorostuAndrea Marzollová CZ.svg VN3
7422Nika Leo vom Zarendorf Leo vom ZarendorfTřída dorostuAnna Mikhaleva DE.svg ABS
7423Angel Altmark-LeosTřída mladýchAngela Westphal DE.svg VD3
7424INFINITY PRIDE THEIA z Lesnego ZakatkaTřída mladýchMartina Mrázová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7425Mägi ZarendorfTřída mladýchMaria Lint EST.svg V2
7426Rua Soleil Elsie Elora Rua SoleilTřída mladýchNatalia Romanova RU.svg ABS
7427Duszka Nasza Duma Nasza DumaMezitřídaIzabela Kwiatkowska PL.svg VD3
7428EZHINKA FAMILY GOLD LEONMezitřídaNatalia Tretyakova RU.svg V1, CAC, r.CACIB
7429ZETKA BravoJaMezitřídaAneta Kałwa PL.svg VD2
7430AREA Grande LeonisTřída otevřenáAgata Wasowska PL.svg V
7431Bik Hirem Leon EperiesTřída otevřenáAnna Ryšánková CZ.svg ABS
7432Ceyenne vom DreistromsteinTřída otevřenáAngela Westphal DE.svg VD
7433Drákulka od Lenešického rybníkaTřída otevřenáLucie Růžičková CZ.svg V4
7434Duhovka od Kostela Sv.GabrielaTřída otevřenáPetra Zelená CZ.svg ABS
7435Ellani Sunny Galaxy OssTřída otevřenáMartina Mrázová CZ.svg ABS
7436Gama Nasza Duma (FCI)Třída otevřenáNikol Stafinska CZ.svg VD
7437Gloria Leon CareTřída otevřenáMaria Lint EST.svg V1, CAC
7438Gloria z Nučických roklíTřída otevřenáStanislav Kofroň CZ.svg V3
7439CHANEL PAPPALARDO ELENATřída otevřenáluigi piccolo IT.svg ABS
7440Cheryll Rose GoldenleonTřída otevřenáJan Jůza CZ.svg V2, r.CAC
7441Linda vom Spieler HofTřída otevřenáAngela Westphal DE.svg VD
7442ZAFIRA LEO VOM ZARENDORFTřída otevřenádogshow agent UA.svg ABS
7443Aurelia Leo vom Zarendorf Leo vom ZarendorfTřída šampionůAnna Mikhaleva DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7444CARDAMINE´S IL PALAGIO SISTER MOON CARDAMINE´STřída šampionůTiina Tauriainen FIN.svg V2, r.CAC
7445Dudleya Dream Of Atuin SKUTESJÖNSTřída šampionůPetr a Veronika Barešovi CZ.svg V3
7446Garsía Malte Mo od BucharkyTřída šampionůLenka Thámová CZ.svg ABS
7447Rua Soleil Edelweiss Angie Rua SoleilTřída šampionůNatalia Romanova RU.svg ABS
7448SEXY BOMBA Grande LeonisTřída šampionůAgata Wasowska PL.svg VD4
7449AMIRA Crizly CrizlyTřída veteránůMilan Pleško SK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7450Ashanti Canis Major LeoTřída veteránůMartina Mrázová CZ.svg ABS
7451Casey Leoland vom UnterbergTřída veteránůBonifác Létai HU.svg V2
7452Dwenna Daiichi Grand AivekoTřída veteránůVeronika Koubalová CZ.svg V3
Mallorská doga (11) / Rozhodčí: Claudio de Giuliani / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7453Cedrus HajanyTřída otevřenáMarcela Kalužíková CZ.svg V2, r.CAC
7454Gaston Sleepy Hollow RanchTřída otevřenáJan Jonáš CZ.svg V1, CAC
7455Alferor Edmundo El Dorado Perro AlferorTřída šampionůELENA LUNKOVA RU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7456Alferor Zig-Zag Of Luck ALFERORTřída šampionůAlena Nagoryanskaya RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7457Louis Vuitton Cazador del TorrosTřída šampionůJana Tobolová CZ.svg VD3
7458Nacume SnugTřída veteránůLudmila Valinčičová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7459Cherry Sleepy Hollow RanchTřída dorostuPetra Zuntová Hromádková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7460Gatsby R.J.OsannaTřída mladýchEugenie Podaná CZ.svg ABS
7461Fronny R.J.OsannaTřída otevřenáV. + M. Mazákovi CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7462Sherry SnugTřída šampionůV. + M. Mazákovi CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7463Fky Sunny Sugar flowerTřída veteránůEva Pelinková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Neapolský mastin (18) / Rozhodčí: Claudio de Giuliani / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7464Davino von Canyaya Von CanyayaTřída mladýchAnke Stenull DE.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7465Nico dei Mastini della Rupe Vaccaro AnielloTřída mladýchaniello vaccaro IT.svg VD2
7466Ettore .MezitřídaDagmar Šebelová CZ.svg VD1
7467ATTILA DEI MOLOSSI DELLE TERRE STREGATE Dei Molossi delle Terre StregateTřída otevřenáPaolo Pezzullo IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7468Fireball Lampo di Speranza- Onmi Lampo di Speranza- OnmiTřída otevřenáPatricia Hermans BE.svg VD2
7469Presidente Esposito PaoloTřída otevřenáPaolo Esposito IT.svg ABS
7470Giasone Jr. Della Rocca di SopraTřída šampionůFranco Meccoli IT.svg V1, CAC, r.CACIB
7471Milan Ondrejka Lampo di Speranza-OmniTřída šampionůLudmila Valinčičová CZ.svg V2
7472Nerone del NolanoTřída šampionůDagmar Šebelová CZ.svg VD3
7473Spartaco A Castore Et Polluce A Castore Et PolluceTřída veteránůMarius Gabertas DE.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7474Arwen Jr Castello Di Nuova Mastino Castello Di Nuova MastinoTřída dorostuZoltán Ujvári HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7475ALESSIA Bright DiamondTřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7476Paloma ANVIREMezitřídaJolana Tauwinklová CZ.svg ABS
7477Florida Della Terra dei FuochiTřída otevřenáAlfonso Bruno IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7478Roxette Sonja SmidovaTřída otevřenáPatricia Hermans BE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7479Alexandros Magnos Mastino Arwen Alexandros Magnos MastinoTřída šampionůZoltán Ujvári HU.svg V1
7480corin da casa dos manos vaccaro anielloTřída šampionůaniello vaccaro IT.svg V2
7481Milan Ondrejka Lampo di Speranza-OnmiTřída šampionůLudmila Valinčičová CZ.svg ABS
Německá doga - černá (58) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
6911Calimero vom kleinen Feenwald Vom kleinen FeenwaldTřída otevřenáClaudia u Klaus Rücker-Brillo DE.svg VD
7482Put On A Happy Face ChanozTřída štěňatGwendolyn Herman BE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7483Ace prima semper von der EdelruhTřída dorostuStephanie Handke DE.svg ABS
7484Ramesses From House of RoyalsTřída dorostuLucija Dražić HR.svg N
7485DOMIZIO-N DELLA ROMA IMPERIALE Svetlana ZubchenkoTřída mladýchSvetlana Zubchenko IT.svg ABS
7486NEMO-N DE I GUARDIANI DELL'ARCATřída mladýchAlice Victoria Marass IT.svg VD2
7487QELVINN DEL CASTELLO DELLE ROCCHETřída mladýchmalaguti alberto IT.svg V1, CAJC
7488Vinnetou Catley RanchMezitřídaLenka Vrbová CZ.svg V1, CAC
7489AUGUSTUS von BelcamdogTřída otevřenáMarek Mitro SK.svg VD
7490Freeman vom HerstallturmTřída otevřenáFrank Voigtländer DE.svg ABS
7491GIN TONIC-N DI TORRE SAN FRANCESCO Solimeno RinaTřída otevřenáGiuliano Paolini IT.svg VD
7492Grizzly vom HerstallturmTřída otevřenáFrank Gilmer DE.svg V1, CAC
7493IRON AMBASSADOR IZ MIRA MOIH GREZ Svetlana ZubchenkoTřída otevřenáSvetlana Zubchenko IT.svg VD
7494Morfeus von WiederholzTřída otevřenáErika Svobodová CZ.svg V2, r.CAC
7495Predator BigfortTřída otevřenáIveta Herinková CZ.svg V3
7496Royal Black Jack 'T Hof Van MellinkTřída otevřenáGwendolyn Herman BE.svg V4
7497Gofer Myśliwi MgiełTřída šampionůPaula Król PL.svg ABS
7498Iron Maiden Dei Guardiani Dell'arca Dei Guardiani Dell'arcaTřída šampionůMarko Mikolić HR.svg V3
7499T'Giordano z Josefovských BudTřída šampionůVeronika Válková CZ.svg V1
7500Voodoo Claudia BohemicaTřída šampionůDalibor Glück CZ.svg V2
7501WannaB Rockstar Happy Harlekin'sTřída šampionůJoona Oinonen FIN.svg VD4
7502Iram von WiederholzTřída veteránůZuzana Breinhölder CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7503Cesmina Hedgehog from LetyTřída štěňatEva Ježková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7504Doseca Beleca Claudia BohemicaTřída štěňatMarika Cibulková CZ.svg ABS
7505Czarnushka Lanquesco LanquescoTřída dorostuSylwia Skowrońska-Kostera PL.svg ABS
7506DIAMANTE NAVIDEÑO Happy Harlekin'sTřída mladýchJoona Oinonen FIN.svg NE
7507Gera Farrah FrogxtrTřída mladýchMarie Krejčová CZ.svg VD
7508Imhotep Cameron dog CzechTřída mladýchKlára Zezulová CZ.svg V2
7509Omerta Code von WiederholzTřída mladýchNikol Pastorkova CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7510OpportunityForBlack von WiederholzTřída mladýchDaniela Neumanová CZ.svg ABS
7511Orca Orcinus von WiederholzTřída mladýchDaniela Neumanová CZ.svg V3
7512Pandora - N Dell´Alto FuedoTřída mladýchJaroslava Halaburdová SK.svg D
7513Schröder Vom OstseefjordTřída mladýchSchröder Sabrina DE.svg VD4
7514ARAHJA Veer-ZaaraMezitřídaKatarzyna Zawada PL.svg V1
7515Baylies de la Ville Royale de CologneMezitřídaNikola Janáková CZ.svg NE
7516Breneca LanquescoMezitřídaKateřina Nová CZ.svg VD3
7517Razula d'IskandarMezitřídaMarkéta Poledňová CZ.svg V2
7518Anemoon Fussi Roguish Heart IMTřída otevřenáMiriam Procházková CZ.svg V4
7519Bayleaf Hedgehog from LetyTřída otevřenáEva Ježková CZ.svg V
7520Bergenia HebargoTřída otevřenáPetra Lúčanová SK.svg VD
7521Brigette Aranka z DaizyTřída otevřenáIlona Svobodová CZ.svg VD
7522Ebbi Štěchovický pokladTřída otevřenáJaroslav Polák CZ.svg VD
7523Ebby-Elfe vom Kleinen FeenwaldTřída otevřenáPaula Król PL.svg ABS
7524Electra Ora DynastyTřída otevřenáLenka Nováčková CZ.svg VD
7525Europe Aranka z DaizyTřída otevřenáLenka Nováčková CZ.svg VD
7526Fashion-K von OlslandTřída otevřenáPeter Wirtz DE.svg V2, r.CAC
7527Happy Harlekin's Queen Lagertha Happy Harlekin'sTřída otevřenáKaisa Sandbacka FIN.svg ABS
7528Honey Cameron dog CzechTřída otevřenáJan Baláž CZ.svg V3
7529Isis Guardiani dell’ArcaTřída otevřenáRosu Flavius AT.svg V1, CAC
7530Nashe Nastjenka von WiederholzTřída otevřenáDaniela Neumanová CZ.svg ABS
7531Afra Modry EfektTřída šampionůAgnieszka Sowa PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7532DOREMI BONI MORESTřída šampionůAdrian Taus RO.svg V2
7533Genedda Gãteau D'anniversaire GeneddaTřída šampionůKaisa Sandbacka FIN.svg VD3
7534Isabeau Del Castello Delle RoccheTřída šampionůmalaguti alberto IT.svg ABS
7535Barbie El - VixenTřída veteránůMarcela Špiláková CZ.svg V2
7536Filoména von MraqueTřída veteránůKlára Mráčková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7537IRINA du Jardin de L'OlympeTřída veteránůMarta Kozica-Lesień PL.svg V4
7538Mystic Rose 'T Hof Van MellinkTřída veteránůGwendolyn Herman BE.svg V3
Německá doga - modrá (51) / Rozhodčí: Milan Krinke / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7539Felix Štěchovický pokladTřída dorostuJana Brázdilová CZ.svg N1
7540BLUE HOOD'S MARSHALL MATHERS BLUE HOOD'S MARSHALL MATHERSTřída mladýchPetra Jaakonsaari FIN.svg VD4
7541Carlo Martello della Luce TranquillaTřída mladýchTamara Carla Papiccio IT.svg ABS
7542Diego-B Dell’Ortensia Blu All. Dell’Ortensia BluTřída mladýchValentina Alba Sassi IT.svg V3
7543Irenäus Verdi von Mraque von MraqueTřída mladýchPetra Kubíčková CZ.svg V2
7544Leonidas Margarejro MargarejroTřída mladýchPetrutiu Radu RO.svg NE
7545MAID´S APPLAUSE APPLAUSE MAID´STřída mladýchKIRSI MÄKI FIN.svg VD
7546NU MALANDRINO DELLA BAIA AZZURRATřída mladýchPATRIZIO DONATI IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7547Yukon -B dei Monti del Keraton dei Monti del KeratonTřída mladýchCornelia Bäuscher DE.svg ABS
7548Demon Cassiopea DogMezitřídaVendula Smolíková CZ.svg ABS
7549Diamant La bella UnigollaMezitřídaIveta Nožičková CZ.svg V2, r.CAC
7550Alfred vom Blauer HofTřída otevřenáJan Pleschinger CZ.svg ABS
7551Angel MajfizbyTřída otevřenáJana Brázdilová CZ.svg V3
7552Ciq La bella UnigollaTřída otevřenáJosef Cabrnoch CZ.svg V2, r.CAC
7553EDITION DE LUXE Z Doliny SegietTřída otevřenáJoanna Żaczek PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7554Warus von der KupferhütteTřída otevřenáStephanie Handke DE.svg ABS
7555Adonis Saphiras royal heartTřída šampionůPeter Slaný SK.svg V2, r.CAC
7556Blue Hood's Ryker's Road Blue Hood's Ryker's RoadTřída šampionůPetra Jaakonsaari FIN.svg V3
7557Genedda LÁrc De Triomphe GeneddaTřída šampionůLeena Lappalainen FIN.svg VD
7558HOLGUIN DELLA BAIA AZZURRATřída šampionůBarbara Lainati IT.svg VD4
7559Schröder V H WagnerTřída šampionůSchröder Sabrina DE.svg V1, CAC, r.CACIB
7560Darinka della Luce TranquillaTřída štěňatTamara Carla Papiccio IT.svg ABS
7561ELFA Boni Mores FCITřída štěňatBożena Bisingier PL.svg ABS
7562CREME DE LA CREME AROGANJATřída dorostuAdrian Taus RO.svg VN2
7563Rain From House Of RoyalsTřída dorostuLucija Dražić HR.svg VN1
7564BLUE HOOD'S IN DA CLUB BLUE HOOD'S IN DA CLUBTřída mladýchPetra Jaakonsaari FIN.svg V4
7565Diletta-B Dell' Ortensia Blu Dell' Ortensia BluTřída mladýchAlberto Chieppa IT.svg VD
7566Dolce Vita Cuore AmicoTřída mladýchDaria Walczak PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7567GRETHEL Beautiful Blue BallerinesTřída mladýchKatarína Čerešňáková SK.svg VD
7568Ilsebärbel Isis von MraqueTřída mladýchDušan Joachimovič CZ.svg V3
7569Penelope - b Delle Nobili Vallate Delle Nobili VallateTřída mladýchValentina Valentini IT.svg ABS
7570TANISHA-B Della Zaida NeraTřída mladýchBożena Bisingier PL.svg V2
7571ULENA-B Della Zaida NeraTřída mladýchBożena Bisingier PL.svg ABS
7572Angie Taura starsMezitřídaKateřina Sitková CZ.svg VD3
7573BANGBANG -MezitřídaJoonas Baer CZ.svg VD2
7574FACE TO FACE z DOLINY SEGIETMezitřídaAdrian Taus RO.svg VD1
7575Alaska vom Blauer HofTřída otevřenáPeter Pelach CZ.svg VD
7576Bestie z Rodu drakaTřída otevřenáLívia Chmelová CZ.svg V
7577Eiwen Štěchovický pokladTřída otevřenáRomana Čechurová CZ.svg VD
7578EVERYDAY WIN Z Doliny SegietTřída otevřenáJoanna Żaczek PL.svg V4
7579Fuada von OlslandTřída otevřenáPeter Wirtz DE.svg V2, r.CAC
7580GEA-B DELLA BAIA AZZURRATřída otevřenáBarbara Lainati IT.svg V3
7581Georgia vom Herstallturm GeorgiaTřída otevřenáJens Gebauer AT.svg VD
7582Xolina The Blue Dream RhapsodyTřída otevřenáFrank Gilmer DE.svg V1, CAC, r.CACIB
7583BLUE HOOD'S PEPPER'S LANE BLUE HOOD'S PEPPER'S LANETřída šampionůPetra Jaakonsaari FIN.svg V2, r.CAC
7584Hope von Gut Stepprath Von Gut StepprathTřída šampionůClaudia Rohland DE.svg ABS
7585Itaca-B La Cala del LeoneTřída šampionůEmiliano Angioli IT.svg V3
7586Nefertari Meritmut-b Pontiggia Lara AntoniaTřída šampionůLara Antonia Pontiggia IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7587Hokuspokus von der WolfshöhleTřída veteránůHans Aenderl DE.svg ABS
7588Marina und Thorsten Fleß von der Burg AbenbergTřída veteránůFleß Marina DE.svg ABS
7589Tanzania-b Pontiggia Lara AntoniaTřída veteránůLara Antonia Pontiggia IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Německá doga - skvrnitá (39) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7590Happy Harlekin's Alfa Centauri Happy Harlekin'sTřída štěňatKaisa Sandbacka FIN.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7591SYLVESTER STALLONE de la BenjamineTřída dorostuMarta Kozica-Lesień PL.svg N
7592King of showdream olvigshtetl olvigshtetlTřída mladýchAnna Aleksejeva LV.svg ABS
7593Mazinga Z-A De I Guardiani Dell'ArcaTřída mladýchAlice Victoria Marass IT.svg DIS
7594NAVEEN-A DE I GUARDIANI DELL'ARCATřída mladýchAlice Victoria Marass IT.svg VD
7595NIKODEMUS-A De I Guardiani Dell'ArcaTřída mladýchAlice Victoria Marass IT.svg V3
7596OTTO FLIETSCHECK Von WiederholzTřída mladýchJana Pospíšilová CZ.svg V4
7597Ozzy von WiederholzTřída mladýchErika Svobodová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7598Twilight Sparkles N your Eyes Little red Devil'sTřída mladýchLotte De Muynck BE.svg VD
7599VALENTINO MAISON BIG DOPETřída mladýchKósa Barbara HU.svg V2
7600Rocky Balboa des Perles d´AphroditeMezitřídaJens Gebauer AT.svg V1, CAC, r.CACIB
7601Arian Cyruss Roguish Heart IMTřída otevřenáMiriam Procházková CZ.svg VD3
7602Descartes Ora DynastyTřída otevřenáJaromír Černohubý CZ.svg V2, r.CAC
7603Folton Folt Wolvo Folton FoltTřída otevřenáAlmási Nándor HU.svg V1, CAC
7604Lustig Quincy EtcTřída otevřenáIvana Soldánová CZ.svg D
7605Usman Vom AlbuchTřída otevřenáHalil Kapici DE.svg ABS
7606Abrus Star Claudia BohemicaTřída šampionůMarika Cibulková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7607Bayron - a Salvatore MartinaTřída šampionůGiuseppina Esposito IT.svg V4
7608Best OF EUROPEAN GREAT STARSTřída šampionůJaroslava Halaburdová SK.svg V2, r.CAC
7609Raf-A Svetlana ZubchenkoTřída šampionůSvetlana Zubchenko IT.svg V3
7610XPENSIVE LOVER Ego EGOTřída veteránůIwona Mielniczuk PL.svg NE
7611Empire Cassiopea DogTřída mladýchJana Moravcová CZ.svg VD2
7612GODIVA FROM HARLE Elizabeth´s MeadowsTřída mladýchJan BARAN SK.svg V1
7613Kaiserin Sophie Augusta Olvigshtetl OlvigshtetlTřída mladýchAnna Aleksejeva LV.svg ABS
7614WILD ROSE Catley RanchTřída mladýchPaula Król PL.svg ABS
7615Alias Wiederholz. NalemikaMezitřídaDaniela Neumanová CZ.svg VD3
7616Fortune Vom kleinen FeenwaldMezitřídaClaudia u Klaus Rücker-Brillo DE.svg VD2
7617Loty Charlotty from Valvasor's Land from Valvasor's LandMezitřídaSlavi Porš SI.svg V1
7618Jessica Rabbit de i Guardiani dell''Arca De I Guardiani Dell'ArcaTřída otevřenáRoberto Marconi IT.svg ABS
7619Lizzie Quincy EtcTřída otevřenáZuzana Macková CZ.svg V2, r.CAC
7620NIRVANA DEL CASTELLO DELLE ROCCHETřída otevřenámalaguti alberto IT.svg VD4
7621Paloma vom Schöntal vom SchöntalTřída otevřenáDiana Stumpf Johnson DE.svg V3
7622Ponza DEL CASTELLO DELLE ROCCHETřída otevřenámalaguti alberto IT.svg V1, CAC, r.CACIB
7623Baltimora-a SALVATORE MartinaTřída šampionůGiuseppina Esposito IT.svg V3
7624Collette Cassiopea DogTřída šampionůJana Moravcová CZ.svg V2, r.CAC
7625Genedda Hé Oui GeneddaTřída šampionůKaisa Sandbacka FIN.svg ABS
7626Wilma von der WaldschmiedeTřída šampionůMartin Groskorth DE.svg DIS
7627Yohana With Red Ribbon Red RibbonTřída šampionůAndrea Gašparovičová SK.svg V1, CAC
7628Hellionor Del Castello Delle RoccheTřída veteránůSusanna Cavazza IT.svg ABS
Německá doga - žíhaná (23) / Rozhodčí: Milan Krinke / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7629Hubert vom Herstallturm vom HerstallturmTřída mladýchFrank Gilmer DE.svg V1, CAJC
7630Novecentoundici La Cala del LeoneTřída mladýchEmiliano Angioli IT.svg VD2
7631Mithrandir la cala del leone Cala del leoneMezitřídaBarbara Dagnino IT.svg ABS
7632Eragon D'IronguardsTřída otevřenáVendula Smolíková CZ.svg V3
7633Lenox Lewis Nuo GrazuciuTřída otevřenáJetta Novák HU.svg V1, CAC
7634Oregano z Kuźni Napoleońskiej Kuznia NapoleońskaTřída otevřenáMarta Wietrzykowska PL.svg V2, r.CAC
7635Lasa sta Baluba del Piccolo JigoTřída šampionůElena Tretyakova RU.svg V3
7636LATIN LOVER-T DELLA BAIA AZZURRA Solimeno RinaTřída šampionůGiuliano Paolini IT.svg V2, r.CAC
7637LE-GRAND NUO GRAŽUČIUTřída šampionůVladimiras Krumkac LT.svg V4
7638MAJERANEK z Kuzni NapoleonskiejTřída šampionůJoanna Mroz-Gabrysiak PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7639For Felicity NorachTřída dorostuIzabela Šichtová-Liwon SK.svg VN1
7640Blasius Beauty Beamer Cornelia BäuscherTřída mladýchCornelia Bäuscher DE.svg ABS
7641DUCHESSA-T DELLA ROCCIA ROSSA ITALYTřída mladýchRamona Cianferoni IT.svg V2
7642FIFIANNE FROM BRIN Elizabeth´s MeadowsTřída mladýchJan BARAN SK.svg VD3
7643MAGIC GIRL NUO GRAZUCIUTřída mladýchVioleta Vosyliute LT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7644Mercedes La Cala del LeoneMezitřídaEmiliano Angioli IT.svg V2, r.CAC
7645Miral della Baia AzzurraMezitřídaPATRIZIO DONATI IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7646X-Trawurst von der WolfshöhleMezitřídaHans Aenderl DE.svg ABS
7647Dory-T WALTER ALZETTATřída otevřenáWalter Alzetta IT.svg VD3
7648Mazekeen La Cala del LeoneTřída otevřenáEmiliano Angioli IT.svg V1, CAC
7649PESTKA z Kuzni NapoleonskiejTřída otevřenáJoanna Mroz-Gabrysiak PL.svg V2, r.CAC
7650Beyoncé Anima Avani Anima AvaniTřída šampionůHalil Kapici DE.svg VD2
7651JUNONA NUO GRAZUCIUTřída šampionůVioleta Vosyliute LT.svg V1, CAC
Německá doga - žlutá (35) / Rozhodčí: Milan Krinke / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7652ADONIS Amazing GiantTřída mladýchIzabela Šichtová-Liwon SK.svg VD
7653FARID FROM GOLD Elizabeth´s MeadowsTřída mladýchPeter Slaný SK.svg ABS
7654Ivenhoe del SardeuTřída mladýchKatharina Els CH.svg ABS
7655MARCUS NUO GRAŽUČIŲTřída mladýchGintautas Sniaukas LT.svg VD4
7656Perseus Dogen-SportTřída mladýchMiroslav Fišer CZ.svg V3
7657Todes Red Bull ARIAL EVRIDEITřída mladýchValentin Nazarov RU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7658Virgil UniversTřída mladýchAlena Vítková CZ.svg V2
7659EURO POWER NOCCO EURO POWERMezitřídaKati-Maija Korhonen FIN.svg V1, CAC
7660Mount Everest Secretus Hortus FCIMezitřídaSimona Nabytá CZ.svg V2, r.CAC
7661Caravaggio Happy Chilli DogsTřída otevřenáJana Pospíšilová CZ.svg V3
7662Euro Power Namupala Euro powerTřída otevřenáKati-Maija Korhonen FIN.svg V
7663Mistral-F della Baia AzzurraTřída otevřenáDagmar Kartalová CZ.svg V4
7664Oliver Twist Piccolo JigoTřída otevřenáLaila Rossi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
7665Orsini Dogen-SportTřída otevřenáHelmut u. Edith Schleicher DE.svg ABS
7666Rufus BonodaTřída otevřenáMilena Desenská CZ.svg ABS
7667Sirlancelot Du Lac -Třída otevřenáElena Tretyakova RU.svg V2, r.CAC
7668Cahoon von FrizantteTřída šampionůTatiana Petrášová SK.svg VD3
7669EURO POWER KID OF LONE EURO POWERTřída šampionůKati-Maija Korhonen FIN.svg ABS
7670Umberto Eco Univers UMBERTO ECOTřída šampionůLochynska Anna PL.svg V2, r.CAC
7671Zlato'A king of Zion Alessandro Bellizzi De MarcoTřída šampionůAlessandro Bellizzi De Marco IT.svg V1, CAC
7672Isabella Da Quinta da ArrabidaTřída štěňatM Rei HR.svg VN1
7673Bubble Hagyrra GoldTřída mladýchBarbora Čechurová CZ.svg V2
7674Gwen von FrizantteTřída mladýchTatiana Petrášová SK.svg VD3
7675Isabella Del SardeuTřída mladýchSandra Spikowski DE.svg V1, CAJC
7676U ROCK MY WORLD DEL PICCOLO JIGOTřída mladýchBernadett Harmat HU.svg VD4
7677Baccara Kirras-DogMezitřídaMilan Suchomel CZ.svg V2, r.CAC
7678Mandragola La Cala del LeoneMezitřídaEmiliano Angioli IT.svg V1, CAC
7679Vivien Leigh UniversMezitřídaKristýna Tydlačková CZ.svg V3
7680Alexis Hagyrra GoldTřída otevřenáDagmar Kartalová CZ.svg V3
7681Olympia Dogen-SportTřída otevřenáRout Roman Krsová Jitka CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7682Xara vom SollingTřída otevřenáAndrea Napps DE.svg V2, r.CAC
7683Anna Lochynska UNITA UTAHTřída šampionůLochynska Anna PL.svg V1, CAC
7684Ninci van't Brökske van't BrökskeTřída šampionůHalil Kapici DE.svg V2, r.CAC
7685EURO POWER HELSINKI ROCK EURO POWERTřída veteránůKati-Maija Korhonen FIN.svg V1, BOV
7686Uulalaa vom Hause Rawert Hause RawertTřída veteránůLeena Lappalainen FIN.svg V2
Německý boxer - žíhaný (21) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7717Azzaro Cordis VinculumTřída mladýchMartina Hirešová CZ.svg V1, CAJC
7718EVAN DI CASA BARTOLINITřída mladýchZdenka Bystricka IT.svg ABS
7719Hattori Hanzo Chvalský drakTřída mladýchOldřich Schindler CZ.svg V2
7720Gregorek Paulla GangMezitřídaAlexandra Pflegrová CZ.svg V2, r.CAC
7721Grimm Iris AmorisMezitřídaAna Franko SI.svg V1, CAC, r.CACIB
7722Dust of Oniks LjubboxTřída otevřenáTea Aleksandra Završki HR.svg V1, CAC
7723Atrej od FifinkyTřída pracovníIvana Landovská CZ.svg V1, CAC
7724Aquamarine Val De IstrTřída šampionůNatalia Beznosikova RU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7725Eddy Cane SilesiaTřída šampionůKarel Drábík CZ.svg V2, r.CAC
7726Keve Szépe Orpheus Keve Szépe kennelTřída šampionůKrisztina Kazi HU.svg V3
7727STENDHAL NostrumTřída šampionůTeresa Tkocz-Kamieniorz PL.svg V4
7728Dorothea Bohemia AmonTřída mladýchMartina Rendlová CZ.svg V2
7729Made in Heaven Kett BoxTřída mladýchRobert Wrobel CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7730Margareta Di MergellinaMezitřídaEva Skoupilová CZ.svg V1
7731Anobi Preslavva CivitasTřída otevřenáKateřina Chlachulová CZ.svg V2, r.CAC
7732Charlotte Ell Impressia-BoxTřída otevřenáTomáš Antonín CZ.svg V4
7733Cheryl z Frankovky z FrankovkyTřída otevřenáJosef Hamřík CZ.svg V1, CAC
7734Métis KarmapaTřída otevřenáJana Babíčková CZ.svg V3
7735Christine Congo NigransTřída šampionůMartina Rendlová CZ.svg V1, CAC
7736Esphee StarboardTřída veteránůMarcela Lukešová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7737Unica z DybohůrkyTřída veteránůLubomír Široký CZ.svg ABS
Německý boxer - zlatý (30) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7687Buddy Holly Sea Side ResortTřída dorostuDominika Dubová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7688Bertold Puella MaximaTřída mladýchFilip Sovíček CZ.svg V2
7689ENSTEIN JisukoTřída mladýchOldřich Pospíšil CZ.svg VD3
7690Kami von ManitoyTřída mladýchMarko Pesic MNE.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7691Fred Ljubbox LjubboxMezitřídaLjubomir Gorjanac HR.svg V1, CAC
7692FRANCIS-JOSEPH I. VANBOXTřída otevřenáSergej Vanža SK.svg V2, r.CAC
7693Gatsby Von UniversumTřída otevřenáJana Dolečková CZ.svg V1, CAC
7694RAFTSMAN CLAUDIUS KONRAD RAFTSMANTřída otevřenáJaana Järveoja EST.svg V3
7695Deene Iris Amoris Xovencan y Car C.B.Třída pracovníLUCIANO FERNANDEZ ES.svg V2, r.CAC
7696Prim z DybohůrkyTřída pracovníTereza Beisbierová CZ.svg V1, CAC
7697Quentin Ii. KarmapaTřída pracovníMiroslava Wimětalová CZ.svg V3
7698Daevy con LomicaroTřída šampionůJitka Kupková CZ.svg V1, CAC
7699Thao KroneboxTřída šampionůRadim Fráňa CZ.svg V2, r.CAC
7700Zoco KarmapaTřída veteránůMiroslava Wimětalová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7701Angie Lemi DogTřída mladýchGabriela Lhotská CZ.svg V
7702Ann Ist-BoxTřída mladýchJakub Tichý CZ.svg V2
7703Mia Pálava BoxTřída mladýchČestmíra Prokešová CZ.svg V1, CAJC
7704Vestri Floyd Fender EddaTřída mladýchLenka Švecová SK.svg V4
7705Zuzan Spálenice SpáleniceTřída mladýchTereza Sýkorová CZ.svg V3
7706Fiona DenburgMezitřídaJana Benešová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7707Meggy Pálava BoxMezitřídaJiří Kostelecký CZ.svg V2, r.CAC
7708Aghaia Rebellia BoxTřída otevřenáVeronika Červinková CZ.svg V4
7709Celestina Kenlend BoxTřída otevřenáAnastasia Mochalova RU.svg V3
7710FALLORA PRINZESSIN Deutsch AlgarTřída otevřenáLenka Mlynková SK.svg V2, r.CAC
7711Gussi FestlandTřída otevřenáLucie Mouková CZ.svg V
7712Kalista von der ElchtränkeTřída otevřenáDagmar Cyron DE.svg V1, CAC
7713MAIA FLOYD Fender EddaTřída otevřenáČestmíra Prokešová CZ.svg ABS
7714BEATING HEART VANBOXTřída pracovníSergej Vanža SK.svg ABS
7715DAISY PRINZESSIN Deutsch AlgarTřída šampionůLenka Mlynková SK.svg V2, r.CAC
7716Lena de Diosa de la AuroraTřída šampionůMarko Pesic MNE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Německý pinč - černý s pálením (18) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7738EARTHQUAKE DI CA' GILARDONIMezitřídamattia gilardoni IT.svg V1, CAC
7739Prinz Paul von Burg Wildenstein von Burg WildensteinTřída otevřenáJosef Wenhardt AT.svg V1, CAC
7740Bondy Jitřenka MoraviaTřída šampionůRostislav Lesniak CZ.svg V2, r.CAC
7741Carlos ze Zlatého LankastruTřída šampionůMichaela Bajerová CZ.svg V3
7742Fero vom BruchsteinTřída šampionůStargardt Saskia DE.svg ABS
7743Lilla Enebys Rufus Lilla EnebysTřída šampionůAnnika Hultqvist SWE.svg ABS
7744Shantli Roz Ess Tiger De L’AscherannTřída šampionůAnneke de Lange-Jansingh NL.svg V1, CAC, r.CACIB
7745Time Out DogiwoginTřída veteránůAuli Haapiainen-Liikanen FIN.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7746Cheleconde Chandani AndbekerTřída dorostuIndra Andža LV.svg VN1
7747TREASURE UILSIYA NALEKSTřída mladýchMarek Kučera CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7748PIEN DE L’ASCHERANN De L’AscherannTřída mladýchAnneke de Lange-Jansingh NL.svg V2
7749ANDARA BECOMING QUEENMezitřídaMarek Kučera CZ.svg V1, CAC
7750A Canzone Linda z Konárovských lesůTřída otevřenáMiroslav Černý CZ.svg V1, CAC
7751Aayla Jedi GuardianTřída otevřenáAleš Motyčka CZ.svg ABS
7752Agatha Aldur AndbekerTřída otevřenáIndra Andža LV.svg VD
7753Like a Heart of Gold TemerityTřída šampionůSonja Umbach DE.svg V2, r.CAC
7754Miss Miley von Burg Wildenstein von Burg WildensteinTřída šampionůKarl-Heinz Atzlinger AT.svg V3
7769Mexx De L'AscherannTřída šampionůAnneke de Lange-Jansingh NL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Německý pinč - červenohnědý (14) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7755Lilla Enebys Laban Lilla EnebysTřída mladýchSusanne & Ulf Nilsson SWE.svg V1, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7756Falcon Ceda Set BohemicusMezitřídaSabine Villwock DE.svg V1, CAC
7757Inner Light Bright FoxMezitřídaSabine König DE.svg V2, r.CAC
7758Vito Graf von Burg Wildenstein von Burg WildensteinMezitřídaJosef Wenhardt AT.svg VD3
7759Azar Alger AndbekerTřída otevřenáIndra Andža LV.svg V1, CAC
7760Blake Ruby BeDa Red & WalTřída otevřenáHana Ubesova CZ.svg V2, r.CAC
7761A Redstar Amarllyo Regina's MinpinTřída šampionůLisa Karlhuber AT.svg V2, r.CAC
7762Purple Rain Star of Elune Star of EluneTřída šampionůLucia Chlebovičová SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7763 Kuschelmäuschen vom KönigsherzTřída štěňatSabine König DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7764Waleria von Burg WildensteinTřída mladýchClaudia Schnabl AT.svg VD1
7765Tonja Gräfin von Burg Wildenstein von Burg WildensteinMezitřídaKarl-Heinz Atzlinger AT.svg VD1
7766Amazönchen Lara vom KönigsherzTřída otevřenáSabine König DE.svg V1, CAC
7767Neelie Gräfin von Burg Wildenstein von Burg WildensteinTřída otevřenáKarl-Heinz Atzlinger AT.svg V2, r.CAC
7768Lilla Enebys Xingo Lilla EnebysTřída šampionůSusanne & Ulf Nilsson SWE.svg V1, CAC, r.CACIB
Novofundlandský pes (55) / Rozhodčí: Jiří Janda / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7770All Star Chase AlhaboomTřída mladýchMichaela Kollertová CZ.svg ABS
7771Drago Lands Of Endless LoveTřída mladýchRapeanu Andrei RO.svg ABS
7772Lands Of Endless Love Dumbo Land Of Endless LoveTřída mladýchUlla Nielsen DK.svg VD2
7773OUKAYA FOREVER RUSSEL CROWE OUKAYA FOREVERTřída mladýchSophie Delacroix FR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7774Prince of the Universe Neska Polita'sTřída mladýchŠárka van Wyk CZ.svg VD3
7775Captain Bolo od Trojské skályMezitřídaJana a Mojmír VEČEŘÍLKOVI CZ.svg V2, r.CAC
7776Donn od Trojské skály CSMezitřídaDalibor a Jana Jungovi CZ.svg V1, CAC
7777Edgar Neo of Sweet Dark Caramel Sweet Dark CaramelMezitřídasilvas ioan danut RO.svg V3
7778Illusionist Daybreaker'sMezitřídaLadislava Pěničková CZ.svg VD
7779L Anse aux Green Meadows Benoit le Grand L Anse aux Green MeadowsMezitřídaNadja Elisabeth König DE.svg V4
7780Ringo De La Baie De PempoulMezitřídapatrice le rest FR.svg ABS
7781Fly In My Heart Wild Horse Fly In My Heart Wild HorseTřída otevřenáEvdokiya Koleva IT.svg V2, r.CAC
7782Lexus CancrimoTřída otevřenáMAJA PAWŁOWSKA PL.svg V1, CAC
7783Moon Brook Darling KnightTřída otevřenáJana Šlesingerova CZ.svg ABS
7784Newetta's Tatooed As A Masterpiece Newetta'sTřída otevřenáMichele Utke Ramsing DK.svg VD4
7785Noir Desir De La Baie De PempoulTřída otevřenápatrice le rest FR.svg ABS
7786OUKAYA FOREVER LE GRAND AMI FOR AKVIAN SONG OUKAYA FOREVERTřída otevřenáSophie Delacroix FR.svg V3
7787Veni Vidi Vici King of HellulandTřída otevřenáSoňa & Vladimír Kročko SK.svg ABS
7788Albert od Trojské skályTřída šampionůDalibor a Jana Jungovi CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7789Apachee's Freestyle Apachee'sTřída šampionůAntal Molnar HU.svg VD
7790Dorien De Shawn z Povodí SvratkyTřída šampionůRadka Skýpalová CZ.svg V
7791George Young Hero ErefTřída šampionůKarel Šikl CZ.svg V4
7792Golden Bear ErefTřída šampionůKarel Kukleta CZ.svg V3
7793Insedo Imperare Iz VolotovaTřída šampionůDriga Vadim UA.svg ABS
7794Kennedy King of HellulandTřída šampionůSoňa & Vladimír Kročko SK.svg V
7795King of Helluland Everything will Begin King of HellulandTřída šampionůsilvas ioan danut RO.svg V
7796Nirvana De La Baie De PempoulTřída šampionůpatrice le rest FR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7797Prime Time King of HellulandTřída šampionůJarmila Polakovičová SK.svg V
7798PS AT STARRY TOWN NEW ANGELSTřída šampionůMAURIZIO mauro IT.svg V
7799Yolanda Bolt Swierstra La Scuderia di DirkTřída šampionůYolanda Bolt Swierstra NL.svg V
7800Darth Vader vom VersetalTřída veteránůReto Wild CH.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7801Evviva Cancrimo Étoile RenesméeTřída štěňatMAJA PAWŁOWSKA PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7802Yolanda Bolt Swierstra La Scuderia di DirkTřída dorostuYolanda Bolt Swierstra NL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7803Angie Gaboo AlhaboomTřída mladýchLenka Fejtová CZ.svg V3
7804Beruška od Studánky JuliánkyTřída mladýchPavel a Ivana Holleschovi CZ.svg V
7805Dudette Lands Of Endless LoveTřída mladýchRapeanu Andrei RO.svg VD
7806I am Savage BlowTřída mladýchMartin a Vlaďka Dudkovi CZ.svg V2
7807Jully Savage BlowTřída mladýchMartin a Vlaďka Dudkovi CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7808Schimo's Hurricane Schimo'sTřída mladýchMichele Utke Ramsing DK.svg V4
7809Golden Girl Crazy CliffMezitřídaAnita Vlčková CZ.svg V1, CAC
7810Newetta's High Five To The Lady In Black & White Newetta'sMezitřídaMichele Utke Ramsing DK.svg ABS
7811Bambulina Buf z MokrovousTřída otevřenáPetra Audová CZ.svg ABS
7812DARK SHADOWS OF HUNGARY DEMI HUNGARYTřída otevřenáLászló Kovács HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7813Dark Shadows of Hungary Electra Carmen Dark ShadowsTřída otevřenáGabor Maroti HU.svg V
7814Diane Keaton Bär vom GelderlandTřída otevřenáSusanne+Frank Köhler+Kastner DE.svg VD
7815Fluffy Avalanch Olga Fluffy AvalanchTřída otevřenáUlla Nielsen DK.svg V4
7816Maroteam Shine MaroteamTřída otevřenáRieck Nicole DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7817Yolanda Bolt Swierstra La Scuderia di DirkTřída otevřenáYolanda Bolt Swierstra NL.svg V3
7818Gilli Savage BlowTřída šampionůMartin a Vlaďka Dudkovi CZ.svg V1, CAC
7819Noah Dreamblack DreamblackTřída šampionůStefano Anzani IT.svg ABS
7820She Is Like The Wind King of HellulandTřída šampionůSoňa & Vladimír Kročko SK.svg V2, r.CAC
7821Abigale Crazy CliffTřída veteránůAnita Vlčková CZ.svg V3
7822Alijana Angels GabooTřída veteránůMichaela Kollertová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7823Newetta's Just Magic Newetta'sTřída veteránůMichele Utke Ramsing DK.svg V4
7824SHE CASTS OWN SPELL Daybreaker'sTřída veteránůMaciej Ziolkowski PL.svg V2
Opičí pinč (13) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7825BLACK JACK RUSSKAYA ROSKOSHTřída otevřenáLARISA VERETENNIKOVA RU.svg V1, CAC
7826HUGO BOSS IZ DOMA KUNETS IZ DOMA KUNETSTřída otevřenáE.A. Kesareva RU.svg ABS
7827Orkan SajatinTřída otevřenáFridur Petursdottir IS.svg VD2
7828Velvet Dandy´s Zephir Velvet Dandy´sTřída otevřenáVeronica Lange SWE.svg ABS
7829 BROM BONES VELVET DANDY'STřída šampionůTOMASZ WRÓBLEWSKI PL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7830Good Luck Chuck v Tani KazariTřída šampionůMieke Cooijmans NL.svg V1, CAC, CACIB
7831Harry Potter DreamberryTřída šampionůKirsi Kinnunen FIN.svg ABS
7832 BALANGA Sajatin (FCI)Třída mladýchIwona Kuś PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7833Black Rose Magic RunzaTřída mladýchLiběna Anna Neubauerová CZ.svg V2
7834Velvet Dandy´s Moxie Dewdrop Velvet Dandy´sTřída mladýchVeronica Lange SWE.svg ABS
7835COOL GIRL RUSSKAYA ROSKOSHTřída otevřenáLARISA VERETENNIKOVA RU.svg V1, CAC, CACIB
7836Teeny Tina V. Tani Kazari Tani KazariTřída otevřenáLone Lindbaum DK.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7837Billie Holiday V Tani Kazari V Tani KazariTřída šampionůDennis Raymond Sim IT.svg V1, CAC
Pyrenejský horský pes (23) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7838SIRIUS du Pic de ViscosTřída dorostuPavlína Seifertová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7839Denny du Domaine de Blanche-NeigeTřída mladýchLenka Filipová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7840Corazon Patou von TraumbergMezitřídaBarbora Duspivová CZ.svg V1, CAC
7841Bert Navare PrimTřída otevřenáMonika Vargová SK.svg V3
7842Flumen de Alba de Los DanzantesTřída otevřenáMichael Krause DE.svg V2, r.CAC
7843Foor Coudy from PyrlandiaTřída otevřenáAlica Gajdošechová SK.svg V1, CAC, r.CACIB
7844Asgard Hero LOKI of MysticElysiumTřída šampionůMorawiak-Prejna Magdalena PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7845Escuda pour Garcon Echo de’ChienTřída šampionůSusanna Virtanen HR.svg V2, r.CAC
7846Foraton de Alba de los Danzantes de Alba de los DanzantesTřída šampionůMónika Kiss HU.svg V3
7847FORTUNA KatemoriTřída dorostuKristina Motalíková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7848Rhea DU VAL DE PYRENETřída mladýchMorawiak-Prejna Magdalena PL.svg ABS
7849Cariňena Patou von TraumbergMezitřídaJitka Kriegerbecková CZ.svg VD2
7850Colette ApaltasunezMezitřídaNikol Kočtářová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7851DEROUN Patou de l'OrriTřída otevřenáJana Krůčková CZ.svg V1, CAC
7852Joan Baez BlatkaTřída otevřenáIveta Danišová CZ.svg VD
7853Oceane du Val de MonterratTřída otevřenáMichael Krause DE.svg V4
7854PRETTY DU HOGAN DES VENTSTřída otevřenáMartin Tuček CZ.svg V2, r.CAC
7855ROSI JulinoTřída otevřenáMartin Tuček CZ.svg V3
7856Alta Colinas Noor-wegian Queen Alta ColinaTřída šampionůMaud Koenders NL.svg V2, r.CAC
7857Belsué Patou von TraumbergTřída šampionůBarbora Duspivová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7858Voya Filipův dvůrTřída šampionůLenka Filipová CZ.svg V3
7859Desalazara Honey HoneyTřída veteránůBarbora Duspivová CZ.svg V2
7860MacThree’s Khuddleigh MacThreeTřída veteránůMaud Koenders NL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Pyrenejský mastin (11) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7861Bandito Los HafanosMezitřídaLenka Stejskalová CZ.svg V1, CAC
7862Belmondo Los HafanosMezitřídaRegina Oblouková CZ.svg V2
7863Bernardo Los HafanosTřída otevřenáMarie Valentová CZ.svg V1, CAC
7864BERNARD BORISOV S.Třída šampionůSergey Borisov RU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7865Cuuky Los HafanosTřída dorostuVendula Pucharová Kramářová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7866Bojka Los HafanosMezitřídaŠarlota Kohlíčková CZ.svg V2, r.CAC
7867Dezire II Farma ŠtěkotMezitřídaIvana Schneiderová Houková CZ.svg V3
7868Noite de GaspalleiraMezitřídaJana Hlaváčová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7869Berezi de SumendiTřída otevřenáVendula Pucharová Kramářová CZ.svg V1, CAC
7870BAGIRA BORISOV S.Třída šampionůEkaterina Borisova RU.svg V1, CAC
7871Mississippi Bohemia VampirelliTřída veteránůKlára Bartůňková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Rakouský krátkosrstý pinč (4) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7872Derastemand’s Elton Elliot EltonTřída šampionůRegitze Rastemand DK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7873Derastemand’s Franzie Friederica FranzieTřída mladýchRegitze Rastemand DK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7874Derastemand’s Emma Athene EmmaTřída šampionůRegitze Rastemand DK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7875Josephine vom Traisenufer JosephineTřída veteránůRegitze Rastemand DK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Rotvajler (60) / Rozhodčí: Karel Frank / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7876ODYSSEUS TK'STřída dorostuJanusz Brychcy PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7877Aron Von der TalplatzTřída mladýchDarko Modric HR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7878Lenny Zak vom GranitkopfTřída mladýchVladimir Stojkovic SRB.svg VD
7879Magic Suny Day's Suny Day'sTřída mladýchSunčica Lazić SRB.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7880Milosh the Great Suny Day's Suny Day'sTřída mladýchSunčica Lazić SRB.svg ABS
7881Notorious B.I.G. TK‘STřída mladýchTamara Kristo SRB.svg V2
7882Uran Terezský dvůrTřída mladýchJarmila Tihelkova CZ.svg VD4
7883Varan Breogan RottweilerTřída mladýchMiguel Lasheras ES.svg VD
7884Vitar vom DenielTřída mladýchDániel Kárász HU.svg V3
7885CONAN ARES vom Hause Anroba vom Hause AnrobaMezitřídaMartin Janeček CZ.svg ABS
7886EZZE UNSERBUNDMezitřídaOlena Makarova UA.svg V3
7887PERSEUS ANGAROSMezitřídaKateřina Ludvíková CZ.svg V2, r.CAC
7888Swabia EROS SwabiaMezitřídaRené Latečka CZ.svg V1, CAC
7889Bumban Happy Prince BumbanTřída otevřenáMarko Ruuskanen FIN.svg VD3
7890LOCO ROYAL MUSKETEERSTřída otevřenáANGEL RODRIGUEZ MARTINEZ ES.svg V1, CAC
7891Mars vom Cherniy Kumir vom Cherniy KumirTřída otevřenáAnna Wildelau-Avilova DE.svg ABS
7892Palmer Des gardiens du diamant noirTřída otevřenáCLEMENCE DUCONGE FR.svg V2, r.CAC
7893AJAX RADULA HAUSETřída pracovníANGEL RODRIGUEZ MARTINEZ ES.svg V
7894Cortéz z BeadentuTřída pracovníKateřina Ludvíková CZ.svg V3
7895Emperor RottmeistersTřída pracovníBranislav Nikolic SRB.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7896NEGRO SAETTA NEGRI ROTTTřída pracovnízoran vukcevic SRB.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7897Bumban Black Diamond BumbanTřída šampionůMarko Ruuskanen FIN.svg V2, r.CAC
7898Hummer vom Cherniy Kumir vom Cherniy KumirTřída šampionůAnna Wildelau-Avilova DE.svg ABS
7899Che guevara vom Aruncus tal Vom Aruncus TalTřída šampionůNatasa Lukancic SI.svg V3
7900Younger Best Lib-VachTřída šampionůLibor Vachutka CZ.svg V1, CAC
7901Medal of Honor Hadès Medal of HonorTřída veteránůDavid Vailler FR.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7902BRENDA AltenFestungTřída štěňatANGEL RODRIGUEZ MARTINEZ ES.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7903GIGI SWABIATřída mladýchJanusz Brychcy PL.svg V2
7904Harra SwabiaTřída mladýchJaroslav Zborník CZ.svg ABS
7905Nobyra z PyšelTřída mladýchBarbora Kejíková CZ.svg VD4
7906ULTRA II BREOGANTřída mladýchDANIEL LOPEZ SERRANO ES.svg V3
7907ELEKTRA SWABIAMezitřídaJarmila Tihelkova CZ.svg V2, r.CAC
7908Erika SwabiaMezitřídaTomáš Kajnar CZ.svg V4
7909Victory Lib-VachMezitřídaLibor Vachutka CZ.svg V3
7910Bumban Happy Queen BumbanTřída otevřenáMarko Ruuskanen FIN.svg D
7911DINA VECCHIO ROTTTřída otevřenáeduardo diaz andres ES.svg V3
7912Emma Vom Schwaiger Wappen IITřída otevřenáClaudia Meixner DE.svg ABS
7913Fortuna of the little godfatherTřída otevřenáTamara Kristo SRB.svg ABS
7914Medal of Honor Prima Medal of HonorTřída otevřenáDavid Vailler FR.svg V1, CAC, r.CACIB
7915PRENTISS DES GARDIENS DU DIAMANT NOIRTřída otevřenáCLEMENCE DUCONGE FR.svg V4
7916RIA BREOGANTřída otevřenáSergio Rebollo Parejo ES.svg V2, r.CAC
7917Black Mamba TK‘sTřída pracovníTamara Kristo SRB.svg V1, CAC, CACIB
7918Elena Von Machtig LauferTřída pracovníBranislav Nikolic SRB.svg V3
7919Luisa Lu Horký dechTřída pracovníRadka Šebková CZ.svg V2, r.CAC
7920BEBA FROM ROYAL BREEDTřída šampionůljuba latinovic SRB.svg V2, r.CAC
7921Elli von der Burg Skiva von der Burg SkivaTřída šampionůDavid Vailler FR.svg V3
7922Mona Lisa TK‘STřída šampionůTamara Kristo SRB.svg V1, CAC
7923Olza od JanusowTřída šampionůKateřina Ludvíková CZ.svg ABS
7924Black Star TK‘STřída veteránůTamara Kristo SRB.svg V2
7925Lira Terezský dvůrTřída veteránůVanda Doudová CZ.svg V3
7926Odra Gero-dogsTřída veteránůGerhard Dzian SK.svg V1
7927Rottrobis Zmilla RottrobisTřída veteránůMarko Ruuskanen FIN.svg V4
7928YUCCA VOM HAUSE EDELSTEIN VRAVOLUTřída veteránůVojka Vratič SI.svg ABS
12163BAD AZZ TEDDY BEAR TITANZ OF CASTLE ROTTZTřída mladýchPARTNE DAUGHERTY US.svg ABS
12164JAZZY TAZZY "TAZ" TITANZ OF CASTLE ROTTZTřída otevřenáPARTNE DAUGHERTY US.svg ABS
12165RIDDICK TITANZ OF CASTLE ROTTZTřída otevřenáPARTNE DAUGHERTY US.svg ABS
12166WARRIOR ZUMO "THE BULL" Titanz of Castle RottzTřída pracovníPARTNE DAUGHERTY US.svg V4
12167KIJA VON DER TALPLATZ VON DER TALPLATZMezitřídaPARTNE DAUGHERTY US.svg V1, CAC
12168Fiesta Von Erster Blick TITANZ OF CASTLE ROTTZTřída otevřenáPARTNE DAUGHERTY US.svg ABS
12169SKIKA TITANS OF CASTLE ROTTZTřída pracovníPARTNE DAUGHERTY US.svg V4
Rumunský ovčák - Bucovina (5) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7929Balcan de Plai OltenescTřída otevřenáVáclav Hykyš CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
7930CRAI DE PIETRELE DOAMNEI "DE PIETRELE DOAMNEI"Třída šampionůMihnea Nicolae Tautu RO.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7931ALMA RUMUNSKA MILOCS DE TARGUL IESILORTřída mladýchAurelia Skoczylas PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7932IRIS DE PLAI BANATEANTřída mladýchBICA CIPRIAN RO.svg V2
7933HARA DE PLAI BANATEANTřída šampionůMARIUS FLORESCU RO.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Ruský černý terier (38) / Rozhodčí: Andrzej Szutkiewicz / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7934ASGARD BARBIE S BRONICHTřída štěňatJoanna Starling AUS.svg N
7935ANUBIS IZ RUSSKOI DINASTIITřída dorostuJoanna Starling AUS.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7936Dziecko Szczęścia U Stóp Szklanych GórTřída mladýchKatarzyna Kupczyk PL.svg V2
7937Kenobi Europica VarietasTřída mladýchPálocska Henriett HU.svg ABS
7938URALSKY PELMEN iz ChigasovoTřída mladýchIrina Morozova LV.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7939VEGAS Ter’Avalon Ter’A Ter’AvalonTřída mladýchSabina Fołta - Niedzielczyk PL.svg VD3
7940AVRELIY BLEK ROSSIMezitřídaMonika Frost-Kaszuba PL.svg V2, r.CAC
7941Black Recording Angel Ringleader Dragan Black Recording AngelMezitřídaDely Zsolt HU.svg V1, CAC
7942EWENTUALNIE UPRZEJMY U Stóp Szklanych GórTřída otevřenáEwelina Turkiewicz PL.svg V1, CAC
7943TVERDYNYA BOGATYR SotsvetieTřída otevřenáEwelina Turkiewicz PL.svg V2, r.CAC
7944Zack MagnateriaTřída otevřenáVáclav Rasovec CZ.svg VD3
7945Ciekawy Świata u Stóp Szklanych GórTřída šampionůEwelina Turkiewicz PL.svg V3
7946Czarny Terier Rosyjski ŚWIAT LEGENDYTřída šampionůSonia Pustułka PL.svg V4
7947Daniyar Atamana syn iz Rusichei Iz RusicheiTřída šampionůElvira Podlisetckaia RU.svg V
7948Dante Niger VenustasTřída šampionůSabina Fołta - Niedzielczyk PL.svg VD
7949Gustáv Europica VarietasTřída šampionůPálocska Henriett HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7950HETMAN Black Legion Black LegionTřída šampionůAdam Florczuk PL.svg V
7951Oberon President Black Recording AngelTřída šampionůJordan Toth HU.svg V
7952Savelij vom Dubrava vom DubravaTřída šampionůElena Graf DE.svg V1, CAC, BOB, CACIB
7953Freesia Deti ArbataTřída mladýchOksana Babula LV.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7954I Love You Europica VarietasTřída mladýchPálocska Henriett HU.svg V2
7955Jasnaja Nochka Savina Dochka s Zemel Russkich s Zemel RusskichMezitřídaElena Graf DE.svg V2
7956NEZHNY ZVER MARENA Czarny Terier RosyjskiMezitřídaElzbieta Majer PL.svg V1, CAC
7957Yanika Sokrovische Rusi Sokrovische RusiMezitřídaVeronika Minaříková CZ.svg V3
7958Alenja vom RichtenbergerseeTřída otevřenáEva Kratochvílová CZ.svg VD
7959Black Diamond MagnateriaTřída otevřenáMrozińska Agnieszka PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7960DENEB-KEITOS KI KUDOS DENEB KEITOSTřída otevřenáSonata Vereniute LT.svg V
7961Emissija iz Skaza o RusichahTřída otevřenáLadislava Landová CZ.svg V
7962Eternity Europica VarietasTřída otevřenáPálocska Henriett HU.svg V4
7963Intriganka s Zemel Russkich s Zemel RusskichTřída otevřenáOlga Terentjew DE.svg V
7964KLEOPATRA Black Legion Black LegionTřída otevřenáAdam Florczuk PL.svg V3
7965LUNA Black Legion Black LegionTřída otevřenáAdam Florczuk PL.svg V2, r.CAC
7966Vanilka CanisyardTřída otevřenáVeronika Minaříková CZ.svg VD
7967Czarna Perła u Stóp Szklanych GórTřída šampionůEwelina Turkiewicz PL.svg V3
7968KARMEN iz CHIGASOVOTřída šampionůIrina Morozova LV.svg V4
7969Polish Vodka Argus ElectraTřída šampionůMariusz Kliglich PL.svg V2, r.CAC
7970Magenta Black Recording AngelTřída šampionůJordan Toth HU.svg V1, CAC, r.CACIB
7971Malyshka Mercedes vom Dubrava vom DubravaTřída veteránůElena Graf DE.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Šarplaninský pastevecký pes (24) / Rozhodčí: Barbara Müller / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8065Bárny Neron z Malenických pastvinTřída mladýchRadovan Vacík CZ.svg ABS
8066Viktor Srpski LavTřída mladýchDragan Babić SRB.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8067Daky z Oseckých lukMezitřídaMichaela Filipová CZ.svg V1, CAC
8068Grom Od Romanijskih proplanakaMezitřídaGoran Božič CZ.svg V2, r.CAC
8069Banza Ště-Kot NorthTřída otevřenáAntonín Kačmarčík CZ.svg V2, r.CAC
8070Izák Ton-Ka DogTřída otevřenáAntonín Kačmarčík CZ.svg V3
8071Saž-Meda Jahorinski od ZoranaTřída otevřenáDana Malá CZ.svg V1, CAC
8072Akim pod Dřínovským vrchemTřída šampionůRomana Olmerová CZ.svg ABS
8073Bax Maks Ště-Kot NorthTřída šampionůVeronika Balíková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8074Muf Faundland FAUNDLANDTřída šampionůRomana Mudroňková CZ.svg V4
8075TOP GROF GAZI BABA VOLCANOES GAZI BABA VOLCANOESTřída šampionůDeniz Selim MK.svg V3
8076Uran-Mili Srpski LavTřída šampionůDragan Babić SRB.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8077Cyara z TerkyTřída dorostuDagmar Cestrová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8078INGRID LOGCLAW GUARDIANS OF PELAGONIJATřída mladýchRubincho Taleski MK.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8079Dina z Oseckých lukMezitřídaAlena Šajnerová CZ.svg V1, CAC
8080Amálka Meda Ště-Kot NorthTřída otevřenáDana Malá CZ.svg V1, CAC
8081Bertha z HornerberguTřída otevřenáMilan Pokorný CZ.svg ABS
8082Bora Ště-Kot NorthTřída otevřenáLibor Kameník CZ.svg V2, r.CAC
8083Izzy Ton-Ka DogTřída otevřenáAntonín Kačmarčík CZ.svg ABS
8084KLARA -Třída otevřenáMarko Mitrovski MK.svg ABS
8085M-Katniss THE GOD OF MACEDONIATřída otevřenáRomana Olmerová CZ.svg ABS
8086Arina Stara GryblaTřída šampionůDiana Grófová SK.svg V3
8087Kara Hara Sharislands SharislandsTřída šampionůDana Malá CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8088Nera Murka SharislandsTřída šampionůRostislav Šidák CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
Shar-pei (44) / Rozhodčí: Viera Staviarska / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7972Gino Choco Best PeiTřída štěňatLada Vavříčková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7973AROUND THE WORLD SemprePeiTřída dorostuAgnieszka Ramos GBR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7974Tupac Fool's GoldTřída dorostuDana Matiová CZ.svg VN2
7975Beloved Copy of Armani Me EncantasTřída mladýchDesiree Hormann DE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7976GaTe's Dynastie Farouk For Sweet Dreams GaTe's DynastieTřída mladýchEinfeldt Gabriele DE.svg V4
7977GaTe's Dynastie Flash Of Lightning GaTe's Dynastie /Alexandra GabrischTřída mladýchAlexandra Gabrisch DE.svg V2
7978Pei Attention Addition By Mission Pei AttentionTřída mladýchAnna Thorsjo SWE.svg V3
7979Almond Dream EditionTřída otevřenáPetra Bartůňková CZ.svg VD
7980Forsazh Gold King FireTřída otevřenáLada Vavříčková CZ.svg V3
7981Ch I Guardiani di Huang Di Datejust I Guardiani di Huang DiTřída otevřenásilvia vannucci IT.svg V2, r.CAC
7982Pei Attention Eye Catcher Pei AttentionTřída otevřenáAnna Thorsjo SWE.svg V1, CAC
7983Alfredo Blue Of Wrinkle ResidenceTřída šampionůViktoria Potapkina CZ.svg V4
7984BOEING GLOBEMASTER PRECIOUS HUGTřída šampionůChrysanthi Leventaki GR.svg V2, r.CAC, r.CACIB
7985One Minute to Midnight du Bouquet Imperial Du Bouquet ImperialTřída šampionůValerie Lorient FR.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
7986Marshall Michelin LeBron LigstarsTřída šampionůVyacheslav Sopilniak UA.svg V3
7987Barrymore Furor KoenicTřída veteránůNatalja Finkelstein DE.svg V3
7988Dali DaliTřída veteránůJoana Brenndoerfer PRK.svg ABS
7989Giorgio Armani Bailandijiu'sTřída veteránůDesiree Hormann DE.svg V2
7990Pei Attention Bow-Tie Pei AttentionTřída veteránůAnna Thorsjo SWE.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
7991Angel Pei Kaffir Lily Angel PeiTřída dorostuDragan Tucakov SRB.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
7992Angel Pei I’m Sexy And I Know It Angel PeiTřída mladýchDragan Tucakov SRB.svg V
7993I Guardiani di Huang Di Fakarava I Guardiani di Huang DiTřída mladýchsilvia vannucci IT.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
7994LEARJET PRECIOUS HUGTřída mladýchChrysanthi Leventaki GR.svg V2
7995Me Encantas Bebe Eres Inmortal Me EncantasTřída mladýchIsabel Weber DE.svg ABS
7996Pei Attention Nan's Catwalk Queen Pei AttentionTřída mladýchAnna Thorsjo SWE.svg V3
7997Thunder The Chinese WallTřída mladýchDonatella Stolte NL.svg ABS
7998VIKINGS' LEGENDARY MYTHS & PRAYERS Mohbis CanoTřída mladýchAgnieszka Gajdzińska PL.svg V4
7999ALPANA Asta La VistaMezitřídaŁukasz Kuźniar PL.svg V1
8000Cookie The Chinese WallMezitřídaDonatella Stolte NL.svg ABS
8001Annie Black Pearl Best PeiTřída otevřenáRenata Bačkovská CZ.svg VD
8002Deisy Angel PeiTřída otevřenáDragan Tucakov SRB.svg V3
8003I Guardiani di Huang di Ethiopia bouquet Imperial I Guardiani di HuangTřída otevřenáValerie Lorient FR.svg V2, r.CAC
8004Me Encantas Ash And Smoke Me EncantasTřída otevřenáIsabel Weber DE.svg ABS
8005Prima Iz Doma Bss PRIMA IZ DOMA BSSTřída otevřenáVratislav Hofreiter CZ.svg V4
8006Swedish Icy Pyttipanna Mohbis CanoTřída otevřenáAgnieszka Gajdzińska PL.svg V1, CAC
8007Clementine BramasoleTřída šampionůKristina Abeid SK.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8008GREAT EXPECTATION PeipalsTřída šampionůAgnieszka Ramos GBR.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8009Mohbis Cano Swedish Princess Nanna Crease PeiTřída šampionůJitka Ulovcová CZ.svg V3
8010Shake ya bum from the Chinese Wall The Chinese WallTřída šampionůDonatella Stolte NL.svg ABS
8011VERA WANG Asta La VistaTřída šampionůDominika Bryl PL.svg V4
8012Aisha Hoppety PeiTřída veteránůhana šudáková CZ.svg ABS
8013Anabell Love PeiTřída veteránůJitka Ulovcová CZ.svg V2
8014Elza Lion Arin PeiTřída veteránůJana Bělinová CZ.svg ABS
8015Pei Attention Sparkling Lemon Pei AttentionTřída veteránůAnna Thorsjo SWE.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Španělský mastin (16) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8089Albert Eron Náš domovTřída štěňatMonika Tlustá CZ.svg N1
8090Caramelo de El Trapich De el TrapichTřída mladýchNoel Garrigós Mateo ES.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8091CAIRUSS de KamastimoMezitřídaMonika Kurczewska PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8092Yves Henri Tornádo ErbenTřída šampionůJakub Skřičil CZ.svg ABS
8093Zarron MastibeTřída šampionůBarbora Mikulová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
8094Baby Sheba Almonte FeeTřída dorostuNikol Fee CZ.svg ABS
8095Baby Zara Almonte FeeTřída dorostuNikol Fee CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8096ZDOLNA BESTIA Lu DarevaTřída dorostuEwa Jasinska Daria Janik PL.svg VN2
8097Collada de Alzavaran AlzavaranTřída mladýchNoel Garrigós Mateo ES.svg VD2
8098Princess Zita Tornádo ErbenTřída mladýchLenka Erbenova CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8099Callisia de KamastinoMezitřídaMichaela Kaplanová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8100Cassie de KamastinoMezitřídaBarbora Mikulová CZ.svg ABS
8101ULTRA UMBRA Lu Dareva ULTRA UMBRA Lu DarevaTřída otevřenáEwa Jasinska Daria Janik PL.svg V1, CAC
8102Gorgeous Girl Tornádo ErbenTřída šampionůLenka Erbenova CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
8103Dorin z BubákovaTřída veteránůMilan Homola CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
8104Gracy Tornádo ErbenTřída veteránůMiroslava Dvořáková CZ.svg V2
Středoasijský pastevecký pes (13) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8016Alah Ahsan Samota VeselíTřída dorostuTomas Pithart CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8017Eram El Sabudzhay TisaoTřída dorostuLeona Šáteková CZ.svg ABS
8018CRONOS FLAME OF ASIAN BEAUTYTřída mladýchGEORGE IOANNOU GR.svg ABS
8019Baron Wind EastTřída otevřenáKachkova Elena BE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8020Darshan El Sabudzhay TisaoTřída otevřenáRóbert Vasiľ SK.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8021Agáta Ahsan Samota VeselíTřída dorostuPetr Novotný CZ.svg VN2
8022Elya El Sabudzhay TisaoTřída dorostuMartina Lösenbeck DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8023Aisha Yasira Alabai Yasira AlabaiMezitřídaCLAUDIU MARIAN RO.svg V1, CAC, r.CACIB
8024Kira Gold PlanetMezitřídaKachkova Elena BE.svg V2, r.CAC
8025Abigail Verlad AdmarolTřída otevřenáIveta Kapounová CZ.svg V2, r.CAC
8026Denali El Sabudzhay TisaoTřída otevřenáLeona Šáteková CZ.svg V1, CAC
8027King of Flocks Raisa King of FlocksTřída šampionůCsaba Gabnai HU.svg ABS
8028Zodanga Tisao ALI ALADJATřída šampionůLeona Šáteková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Svatobernardský pes - dlouhosrstý (22) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8029Luke United of the SaintsTřída mladýchIgor Pesic SRB.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8030EKSTRYMAS VILKO TAKAIS VILKO TAKAISTřída otevřenáIveta Komičiūtė LT.svg VD3
8031Gulliver Eliščino královstvíTřída otevřenáMichaela Jiroudková CZ.svg VD4
8032Vulcano di Passione NavilotoshTřída otevřenáChiara Papini IT.svg V2, r.CAC
8033ZORBA Wielkopolski BernardynTřída otevřenáMagdalena Kubacha PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8034Al Dino od Mikija Od MikijaTřída šampionůH Renes NL.svg V2, r.CAC
8035Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické louky od Hodousické loukyTřída šampionůRobert Sanwick DE.svg ABS
8036Fridolín ze Statku od Dobré vodyTřída šampionůGabriela Nováková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
8037Quantum vom Baronenschloss vom BaronenschlossTřída veteránůRobert Sanwick DE.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
8038PEEKABOO NescalandTřída štěňatKatarzyna Przybylska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8039READY TO RUMBLE NescalandTřída štěňatKatarzyna Przybylska PL.svg VN2
8040JIMENA DE MONTAÑA Y RANDON DE MONTAÑA Y RANDONTřída dorostuMaría Teresa Montaña Regueiro ES.svg ABS
8041Mandragola Quinta Foglia Falsa Fragola ArcorealeTřída dorostuChiara Papini IT.svg N1
8042Chanel Eliščino královstvíTřída mladýchIva Vávrová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8043Cheril Eliščino královstvíTřída mladýchZuzana Rejfková CZ.svg V2
8044Flower od Mikija OD MIKIJAMezitřídaDeividas Truska LT.svg V1, CAC
8045Goldie Barykův dvůrMezitřídaRobert Kwiczala CZ.svg ABS
8046VETARA BOGDANA BRUNO VETARAMezitřídaNatalia Danilova SK.svg DIS
8047Gabija Papillon vom ChausseeTřída otevřenáRene' Fritzsche DE.svg V1, CAC
8048GRETA DE MONTAÑA Y RANDON DE MONTAÑA Y RANDONTřída otevřenáMaría Teresa Montaña Regueiro ES.svg V2, r.CAC
8049Bestikrosantr DaniellaTřída šampionůOlga Arbuzova CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8050Chantal od Hodousické loukyTřída šampionůZuzana Rejfková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
Svatobernardský pes - krátkosrstý (14) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8051Kris Moloss Soul ”Od Mikija ”Třída mladýchVelibor Miki Gavric BiH.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8052MAJOR POINT Sweet Saint'sTřída mladýchMagdalena Kubacha PL.svg V2
8053Awesome Aaron Awesome AaronMezitřídaTímea Sebestyén HU.svg VD1
8054Clark Kent Fancy SoulTřída otevřenáIgor Pesic SRB.svg VD1
8055FARBROR SODERMAN BastangensTřída šampionůMagdalena Kubacha PL.svg ABS
8056Impéria od Hodousické loukyTřída mladýchZuzana Rejfková CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8057Ina od Hodousické loukyTřída mladýchBarbora Dvořáková CZ.svg V2
8058Rhea od Strážců horTřída mladýchIvana Sedlářová CZ.svg V3
8059Fila Od MikijaMezitřídaVelibor Miki Gavric BiH.svg V1, CAC
8060Boemia Port'ErcoleTřída otevřenáRomana Honzová CZ.svg ABS
8061Draga di Casa Munno Casa MunnoTřída otevřenáAntonio De Santis IT.svg V1, CAC
8062Lola od Strážců horTřída šampionůMilan Plundra CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8063U ARE MY DREAM Wielkopolski BernardynTřída šampionůMagdalena Kubacha PL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8064Anne-Marie of Malsway SaintsTřída veteránůJosef Gerych CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Tibetská doga (69) / Rozhodčí: Boris Chapiro / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8105Framus Zango Altan-CorgoTřída dorostuZuzana Pavlíčková CZ.svg VN2
8106Fujiyo Altan-CorgoTřída dorostuTereza Kadlecová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8107CHENPOREWA ZHEN KATANGO KAILASH CHENPOREWATřída dorostuSABINA HOMJAK HR.svg ABS
8108Zorion ChenporewaTřída dorostuVěra Mozolová CZ.svg ABS
8109Arosh Mahá MudraTřída mladýchLibuše Rychetská CZ.svg V2
8110MA-RU Günga Nima`sTřída mladýchChristoph Reiter-Hager AT.svg VD3
8111Rasputin BisurmanTřída mladýchJiří Plecitý CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8112Aham Asmi Senge Ca-Ba CunuMezitřídaLinda Vodičková CZ.svg V2, r.CAC
8113Antonio Agnieszka LigórMezitřídaAgnieszka Ligór PL.svg V1, CAC, r.CACIB
8114Atrei od MočálůMezitřídaTereza Kadlecová CZ.svg V3
8115Cegon Černý krasavecMezitřídaŠtěpánka Černá CZ.svg V
8116EDGERIE VITALYAROS VITALYAROSMezitřídaTörök László HU.svg V4
8117OWELAN TACO OwelanMezitřídaMatti Varpula FIN.svg ABS
8118Zorro Beso del ZorroMezitřídaCosmin Milea RO.svg V
8119Abdul SouzněníTřída otevřenáMiroslav Šidlo CZ.svg V4
8120Breogán de GönpokhyiTřída otevřenáJaroslava a Kateřina Šůsová CZ.svg V1, CAC
8121Cchamdo Altan-CorgoTřída otevřenáTomáš Douda CZ.svg V3
8122Cchering Taši GampopaTřída otevřenáLucie Mikolášková CZ.svg V2, r.CAC
8123Djamccho Altan-CorgoTřída otevřenáJaroslava Bečvářová CZ.svg V
8124Akka Lama Altan-CorgoTřída šampionůIvana Hrubá CZ.svg V
8125Amdhu Altan-CorgoTřída šampionůLenka Schneiderová CZ.svg V2, r.CAC
8126A'norbu Mampa arogTřída šampionůEva Kmiećová CZ.svg VD
8127A'poso Arhat Mampa arogTřída šampionůElena Urbášková CZ.svg V
8128DRAKYI DREMLAND JEBEI DrakyiTřída šampionůMatti Varpula FIN.svg V4
8129Huangshan BisurmanTřída šampionůORTIPO Kft Gálos Mariann HU.svg V
8130CHENPOREWA QOMOLANGMA ChenporewaTřída šampionůKristel Taal EST.svg V3
8131MARGAD Tybetan KingdomTřída šampionůBeata & Żaneta Błażyca PL.svg VD
8132Mitu BisurmanTřída šampionůKrzysztof Pulchny PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8133Petro-Prestige DzhyiaTřída šampionůA. Kashin RU.svg V1, CAC, r.CACIB
8134WIP Nang-poTřída šampionůMagdalena Kałudow-Trzaskowska PL.svg V
8135Dor-Jee od Dolanského jezuTřída veteránůJaroslava a Kateřina Šůsová CZ.svg V4
8136Jetsan Narpo RansiTřída veteránůHana Ditrich Pauchová CZ.svg V2
8137Mahávíra Altan-CorgoTřída veteránůTomáš Douda CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
8138Samantabhadra´s Vincenza Garuda for Günga Nima Samantabhadra´sTřída veteránůMichaela Panzenböck AT.svg V3
8139 Chenporewa Zaltana Resegachy ChenporewaTřída dorostuKristel Taal EST.svg ABS
8140HURIT Maha-Ratha w przygotowaniuTřída dorostuBeata Wejksznia PL.svg N1
8141ZEMPHIRA PETRO -PRESTIGETřída dorostuJana Zajícová CZ.svg N2
8142Bar-Cha Wittence ValleyTřída mladýchMartina Šalomová CZ.svg V4
8143Camoling Mahá MudraTřída mladýchTereza Kadlecová CZ.svg V
8144Günga Nimas Makalu Günga NimaTřída mladýchClaudia Janele AT.svg VD
8145RAMIRA Bisurman PKR.II-144275Třída mladýchJUSTYNA MUSIAŁ PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8146Soraya BisurmanTřída mladýchKristýna Kovářová CZ.svg V
8147Annabel od MočálůMezitřídaJosef Krejčí CZ.svg V3
8148Chloe BubbledogMezitřídaMonika Durczoková CZ.svg VD
8149KHALEESI Dakotta ClabMezitřídaGrażyna Jońska PL.svg V2, r.CAC
8150Petro-Prestige Elizaveta Petro-PrestigeMezitřídaM Nefedov RU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8151Plushevaya Panda Talisman VostokaMezitřídaTereza Kadlecová CZ.svg V4
8152YENNEFER JanoviensisMezitřídaRyszard Piłat PL.svg ABS
8153Annie from Rainbow RanchTřída otevřenáJaroslava Bečvářová CZ.svg V2, r.CAC
8154Bárula NingmapaTřída otevřenáLadislav Mach CZ.svg V4
8155Bdun Bod KyiTřída otevřenáMiroslav Šidlo CZ.svg V
8156Candy Ortipo BlackTřída otevřenáORTIPO Kft Gálos Mariann HU.svg V1, CAC
8157Evita-Cheila Donno GrogsTřída otevřenáPetr Ambrož CZ.svg VD
8158CHANG LA MAHATMA Jangedogs JangedogsTřída otevřenáMarta Kowalska PL.svg V
8159IMOGEN Black MandalaTřída otevřenáBeata & Żaneta Błażyca PL.svg V3
8160Er-Zhi KurultájTřída otevřenáMonika Vítová CZ.svg V
8161Norbu Tibetan MakaluTřída otevřenáLenka Schneiderová CZ.svg V
8162Talisman Vostoka NICOL NICEBERRY PKR.II-138128Třída otevřenáBeata Wejksznia PL.svg V
8163Xelima Mo-Mo DharmapalaTřída otevřenáMichaela Svobodová CZ.svg VD
8164 CHENPOREWA TIBETAN TESSA CHENPOREWATřída šampionůSABINA HOMJAK HR.svg VD
8165Ca-Ba Cunu Nyipa Bohemia SiragueTřída šampionůLinda Vodičková CZ.svg V4
8166Medegma AltansesegTřída šampionůORTIPO Kft Gálos Mariann HU.svg V
8167Petro-Prestige DOLORES BISURMAN PKR.II-123876Třída šampionůJUSTYNA MUSIAŁ PL.svg V2, r.CAC
8168Seba Siddha Princess DharmapalaTřída šampionůPetr Jirgal CZ.svg VD
8169WIYODAN WAHIDA NEERU WiyodanTřída šampionůMatti Varpula FIN.svg V
8170ZAIDA Mahatma laTřída šampionůMarta Kowalska PL.svg V
8171Hana Günga Nima´s Hana Ho-NiTřída veteránůMichaela Panzenböck AT.svg V2
8172CHUANTONG-SE TSENG-TOTřída veteránůORTIPO Kft Gálos Mariann HU.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
8173Lha-Mi Narpo RansiTřída veteránůHana Ditrich Pauchová CZ.svg V3
Tornjak (9) / Rozhodčí: Claudio de Giuliani / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8174IRON MAN DALMATINSKI VRISAK TORNJAKTřída mladýchROBERT FILIPOVIĆ HR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8175ZORRO-MAX OD BADROVAMezitřídaZuzana Novotná CZ.svg V1, CAC
8176Acheron V.Cotopaxi Tor BohemiaTřída otevřenáSabina Kučerová CZ.svg V1, CAC
8177Sevdah Tor Shadow of the Stone Tor Shadow of the StoneTřída šampionůBakir Haskovic BiH.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8178PRADA BOSS-TORTřída mladýchJana Jančová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8179Pralina Vala LiburnaTřída mladýchSabina Kučerová CZ.svg VD2
8180BETTI TOR PANONICUS TOR PANONICUSMezitřídaDragan Cvitkušić HR.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8181DASHING DIVA DALMATINSKI VRISAK DALMATINSKI VRISAKMezitřídaROBERT FILIPOVIĆ HR.svg V2
8182FLORENTINA Kubusiowe LasyTřída otevřenáSabina Kučerová CZ.svg V1
Tosa-Inu (37) / Rozhodčí: Claudio de Giuliani / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8183Fumio TosadarTřída dorostuAnežka Blaháčková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8184Corey Hnátnická trojiceTřída mladýchJosef Vizingr CZ.svg VD1
8185Itachi AschabeyTřída mladýchPetr Melka CZ.svg ABS
8186TSUKUYOMI Immortal DogTřída mladýchJolanta Augustyniak PL.svg ABS
8187A'Katsuro Spirit Of AsiaMezitřídaZoltan Megyesi RO.svg V1, CAC
8188C' Chikenzee TobigeriMezitřídaPetra Šimůnková CZ.svg V2, r.CAC
8189Erat Kanz Qing Nian Erat KanzMezitřídaBako Erika RO.svg V3
8190Ai-Yoshiro Huggs AzarioTřída otevřenáRadka Vojtíšková CZ.svg V2, r.CAC
8191Akagi Bushi Fighting SpiritTřída otevřenáRenáta Seitlerová CZ.svg V4
8192Ben Hiro Bakasu KennelTřída otevřenáJana Musilová CZ.svg V
8193Enzo TosadarTřída otevřenáPetr Spěváček CZ.svg V3
8194ISAMU TISAMA TOSA KEN Tisama Tosa KenTřída otevřenáEnrico Drudi SM.svg V1, CAC
8195Ai-Ashura Katsuro AzarioTřída šampionůTatiana Jurasová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8196ATOS DOLINA ROSYTřída šampionůIga Stanisława PL.svg V
8197HANS TISAMA TOSA KEN Tisama Tosa KenTřída šampionůEnrico Drudi SM.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8198Mac AbidesTřída šampionůMartina Škopová CZ.svg VD
8199Maximus E. A. Y znad brzegu ŚwidraTřída šampionůTadeusz Stoczewski PL.svg V3
8200Daisy Tosa GaTřída dorostuAlena Homolová CZ.svg VN2
8201Fujiko TosadarTřída dorostuPetr Spěváček CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8202Camey Hnátnická trojiceTřída mladýchBlanka Šnajdrová CZ.svg VD1
8203 Kaja DohyoMezitřídaVlad Solomon RO.svg VD4
8204Bi-Sumiko Satomi AzarioMezitřídaLenka Jirušková CZ.svg VD
8205C' Chiya TobigeriMezitřídaLenka Matušková CZ.svg V3
8206Cherry AschabeyMezitřídaJaroslav Handlíř CZ.svg V1, CAC
8207Katsumi Mazurski SamurajMezitřídaJanusz Wojciulewicz PL.svg V2, r.CAC
8208Callista TobigeriTřída otevřenáBenta Oudiová CZ.svg V2, r.CAC
8209Cecilia R.S.G. Tosa KecskemétTřída otevřenáKateřina Vrzalová CZ.svg V
8210Eiko TosadarTřída otevřenáMartina Škopová CZ.svg V4
8211Eiwa TosadarTřída otevřenáMarcela Zouharovà CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8212G'Otsuyu ShigeruTřída otevřenáKateřina Mitríková CZ.svg VD
8213Oki Yoshiko AbidesTřída otevřenáEva Frydrychová CZ.svg V3
8214Ai-Chiyo Kimiko AzarioTřída šampionůMarcela Kaplanová CZ.svg V2, r.CAC
8215Akasita Bushi Fighting spiritTřída šampionůAnežka Blaháčková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
8216Ameli KyukenTřída šampionůRenáta Seitlerová CZ.svg V3
8217Cecill TosadarTřída veteránůLudmila Mičaníková CZ.svg V2
8218C'hokusi TosadarTřída veteránůAnežka Blaháčková CZ.svg V3
8219Fleur BirengoTřída veteránůTereza Pavlová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Trpasličí pinč - černý s pálením (45) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8220DELSIN ROWE THE ISLAND OF TREASURES THE ISLAND OF TREASURESTřída mladýchOLEG MALEJEV UA.svg VD
8221Enzo Lux Pinsch-BullTřída mladýchViktória Zaharov HU.svg VD4
8222Krieger der Liebe Made in LineTřída mladýchIngela Pettersson SWE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8223Marcellus the Little Warriors Royal Dignity Royal DignityTřída mladýchEvgenia Koba CZ.svg V3
8224MR HYDE DI CA' GILARDONITřída mladýchmattia gilardoni IT.svg V2
8225Ronaldo Cristiano AlminorisMezitřídaNicole Koch AT.svg V1, CAC
8226A ME NON INTERESSA DI CA' GILARDONITřída otevřenámattia gilardoni IT.svg V2
8227Faron vom SchützengrundTřída otevřenáKatrin u. Lukas Gnauck DE.svg V1, CAC, r.CACIB
8228Prince William von Burg Wildenstein von Burg WildensteinTřída otevřenáJosef Wenhardt AT.svg V
8229Sangre Caliente Unicas for Marley's DreamTřída otevřenáJacqueline Jansen NL.svg V3
8230SANTA JULF POIROT SANTA JULFTřída otevřenáNella Lindström FIN.svg VD
8231Tamerlan Fashion RidTřída otevřenáRegina Lindlbauer AT.svg V4
8232YAN DU DEMON DOGTřída otevřenáROSSANA MONTALDO IT.svg V
8233A'dreams Black Regent A'dreamsTřída šampionůSari Tevalin FIN.svg VD
8234Arik vom SchützengrundTřída šampionůKatrin u. Lukas Gnauck DE.svg V
8235ASTALANTE WIND OF CHANGE ASTALANTETřída šampionůIhor Kovalov UA.svg V1, CAC, BOS, CACIB
8236Chuligán Via BohemicaTřída šampionůLucia Kotianová CZ.svg NE
8237Nando Sangre CalienteTřída šampionůNicole Koch AT.svg V3
8238SANGUE CALDO ZHELANNYIY RYITSAR SANGUE CALDOTřída šampionůsanna koivurova SWE.svg V2, r.CAC
8239Yotoshi THE ISLAND OF TREASURESTřída šampionůJitka Kulíková CZ.svg V4
8240Baron Castle Black Orlov Baron CastleTřída veteránůSari Tevalin FIN.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
8241Yasmine AlminorisTřída štěňatJana Plosova CZ.svg VN1
8242 Gvendolin Arco Iris from HungaryTřída dorostuMarta Erzsbete Ujj HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8243Arcticsiroli Dream Queen Surprise ArcticsiroliTřída mladýchSuvi Hietanen FIN.svg V3
8244Black Elite Essence Of Beauty Black EliteTřída mladýchLinda Värtö FIN.svg VD
8245Emma vom StengelhofTřída mladýchSusanne Müller DE.svg VD
8246Frohe Garde Germiona Frohe GardeTřída mladýchKarl-Heinz Atzlinger AT.svg V4
8247Gardarika Great Grand VizaTřída mladýchKatrin u. Lukas Gnauck DE.svg VD
8248Gloria BácskutcaiTřída mladýchMarta Erzsbete Ujj HU.svg V
8249SANGRE CALIENTE XAVANA SANGRE CALIENTETřída mladýchSandro Monduzzi Donazzi IT.svg V
8250Schönheit Der Liebe Made In LineTřída mladýchMagdalena Karlsson SWE.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8251STRONG FIRE INSTA STRONG FIRETřída mladýchNella Lindström FIN.svg V2
8252Unique Semper Ante AlminorisTřída mladýchGalina Kulikova RU.svg VD
8253A´DREAMS BLACK LOVE A´DREAMSMezitřídaNella Lindström FIN.svg VD4
8254DELFOIONCO SWAMI DELFOIONCOMezitřídaSandro Monduzzi Donazzi IT.svg V1, CAC
8255DIVA Bella DorosaMezitřídaAgata Dederko-Muniak PL.svg V2, r.CAC
8256DIVA DI SPIGADOROMezitřídamattia gilardoni IT.svg V3
8257 Heat AcrobatixTřída otevřenáMagdalena Karlsson SWE.svg VD3
8258MADE IN LINE MISS JEANNE D'ARC MADE IN LINETřída otevřenásanna koivurova SWE.svg V1, CAC
8259FIONA SANGRE CALIENTETřída otevřenáHelena Suková CZ.svg V2, r.CAC
8260Arcticsiroli Honda's Endless Love ArcticsiroliTřída šampionůSuvi Hietanen FIN.svg V2, r.CAC
8261Black Elite Shine Like A Diamond Black EliteTřída šampionůLinda Värtö FIN.svg V1, CAC, r.CACIB
8262ELSA Gräfin von Burg WildensteinTřída šampionůKvěta Procházková CZ.svg V3
8263Jolie AlminorisTřída šampionůElena Naiakshina DE.svg ABS
8264BONNIE BONNIETřída veteránůROSSANA MONTALDO IT.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Trpasličí pinč - červenohnědý (25) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8265MADE IN LINE KAZANJIAN RED DIAMOND MADE IN LINETřída dorostusanna koivurova SWE.svg VN
8266Golden Highlight Made In LineTřída mladýchMagdalena Karlsson SWE.svg VD1
8267Lollipop Fury Dragonfly Fiery Fury Dragonfly FieryTřída mladýchGergana Sirakova BG.svg VD2
8268Be Like HOPPER Of Marley's dream Be Like HOPPER Of Marley's dreamMezitřídaJacqueline Jansen NL.svg V1, CAC
8269Ideal Vom DitrikhMezitřídaKatarzyna Plewka PL.svg NE
8270DELFOIONCO LUTHER DELFOIONCOTřída otevřenáSandro Monduzzi Donazzi IT.svg V2, r.CAC
8271Master Mishko von Masterhof MasterhofTřída otevřenáRade Vesic SRB.svg V1, CAC
8272Zalando Graf von Burg Wildenstein von Burg WildensteinTřída otevřenáJosef Wenhardt AT.svg V3
8273Bastien Jordánský pokladTřída šampionůJitka Kulíková CZ.svg V2, r.CAC
8274Satan z IruTřída šampionůIvana Ďuricová CZ.svg V3
8275Unbreakable Laconic Del't -Třída šampionůElena Druzhkina CZ.svg V1, CAC
8276Ajke Ike MarkTřída veteránůNicole Marková CZ.svg V1
8277Ibis-Idiliya Diamond EgoistTřída mladýchJana Janečková CZ.svg V1, CAJC
8278Lykania vom Dume KlemmerTřída mladýchNadine Effner DE.svg V3
8279MADE IN LINE GOLDEN KEELIA MADE IN LINETřída mladýchsanna koivurova SWE.svg V2
8280MAŁA MI Tira VentoTřída mladýchKatarzyna Plewka PL.svg V4
8281MINK14 GUARD1 DI CA' GILARDONITřída mladýchmattia gilardoni IT.svg V
8282Nevskiy Tserber Miss One On Million Nevskiy TserberTřída mladýchElena Druzhkina CZ.svg ABS
8283Ulani von Masterhof MasterhofTřída mladýchRegina Lindlbauer AT.svg VD
8284MERCI Tira VentoMezitřídaKatarzyna Plewka PL.svg VD1
8285Made In Line La Peregrina Pearl Made In LineTřída otevřenáSuvi Hietanen FIN.svg V1, CAC
8286CASABLANCA Tira VentoTřída šampionůKatarzyna Plewka PL.svg VD
8287SCHONE HUND JEMCHUJINA OKEANA SCHONE HUNDTřída šampionůsanna koivurova SWE.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8288Eveline Bohém Peter SenTřída veteránůNicole Marková CZ.svg ABS
8289Freya z IruTřída veteránůIvana Ďuricová CZ.svg V1
Velký švýcarský salašnický pes (65) / Rozhodčí: Uschi Eisner / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
8290Apollo Your Best LoveTřída štěňatEva Rosová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8291Adam Black Happy Diamond Monte NaiTřída mladýchZdeněk Pěnkava CZ.svg V2
8292Aspen od VystříbraTřída mladýchPetra Přikrylová CZ.svg V4
8293Barney Ace J Swiss StarTřída mladýchLucie Vojvodíková CZ.svg VD
8294Evan vom TannenwegTřída mladýchMagda Karlowicz PL.svg VD
8295Frodo von der SchlossinselTřída mladýchBenjamin Bäcker DE.svg VD
8296CHAMM BART BELLEFLEUR ALEC DES DIX ALEC DES DIXTřída mladýchGiorgio Da Bormida IT.svg ABS
8297MARCUS Eki BalardaTřída mladýchAndrzej Przetak PL.svg V3
8298SAN DIEGO Jaćwingowy Gród Jaćwingowy GródTřída mladýchPaulina Judzewicz PL.svg VD
8299X´XTRALARGE Balihara ranchTřída mladýchKohút Jaroslav SK.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8300Iron Man Our ChampionsMezitřídaJosef Jetýlek CZ.svg VD4
8301Magnat Gross ArtMezitřídaMartin Manák CZ.svg V2, r.CAC
8302MR.BERGELMIR COMME IL FAUTMezitřídaYana Stadilna UA.svg V1, CAC
8303REX-ROME DE LA MAISON DE TELLMezitřídaHermann FEST BE.svg V3
8304SUGAR DADDY PINE GROVE'SMezitřídaAndrzej Przetak PL.svg VD
8305BALDURS BOSS FILERBOTřída otevřenáBaiba Lejāne LV.svg V
8306Brix from Bells valleyTřída otevřenáJán Plavec SK.svg V
8307Carlos z Podlesí KosířeTřída otevřenáJana Bečáková CZ.svg V
8308Davos from Swiss MountainsTřída otevřenáMateusz Szusciak PL.svg V3
8309Eron Clark S FutureTřída otevřenáJana Běhulová CZ.svg V2, r.CAC
8310Fox Our ChampionsTřída otevřenáMartina Bergmanová CZ.svg VD
8311I'm Murphy Our ChampionsTřída otevřenáKateřina Bartková CZ.svg VD
8312Jekyll Dream's of CathrineTřída otevřenáPetra Baboučková CZ.svg V4
8313MARCO iz Doma Madamy iz Doma MadamyTřída otevřenáBeata Skibinska PL.svg ABS
8314Odin vom Ostrauer SchlossTřída otevřenáBenjamin Bäcker DE.svg VD
8315Vasilisk Korona RossiiTřída otevřenáMuntean Christian DE.svg V1, CAC
8316Arny Quittein StarTřída šampionůVladimír Zyka CZ.svg V
8317BLUE MARVEL our Champions our ChampionsTřída šampionůMałgorzata Danielak-Zysek PL.svg V3
8318Caleb Nathaniel from Balihara ranchTřída šampionůPetra Dofková CZ.svg V
8319Cassius Clay Our ChampionsTřída šampionůMichal Friedrich CZ.svg V
8320Dundee Clark S FutureTřída šampionůJana Běhulová CZ.svg ABS
8321Enox Gregory Our ChampionsTřída šampionůNela Buba Kothánková CZ.svg V4
8322IMIR HUN COMME IL FAUTTřída šampionůYana Stadilna UA.svg V
8323Jantos Trinity StarsTřída šampionůAndrea Kettnerová CZ.svg V
8324Julian Fischer vom Eutiner SeeTřída šampionůJulian Fischer DE.svg V
8325KAYAN DES CROSATSTřída šampionůHermann FEST BE.svg ABS
8326Matterhorn's Give Me FiveTřída šampionůMartin Manák CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8327Nico de BrapecheTřída šampionůMuntean Christian DE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8328Ron vom BergschubertTřída šampionůIsabell Kain DE.svg V
8329Agnarr -Třída veteránůMagda Karlowicz PL.svg V2
8330Buffalo JaveraTřída veteránůRadek Jarolím CZ.svg ABS
8331Diamond Barrow Golden BohemicaTřída veteránůPetra Dofková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
8332My Sweet Roxy Our ChampionsTřída dorostuIva Kristová CZ.svg ABS
8333Necessary Clark S FutureTřída dorostuJana Běhulová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
8334Annie od VystříbraTřída mladýchPetra Přikrylová CZ.svg V3
8335Doris - Zaira od Zlatého kopceTřída mladýchRomana Schick CZ.svg V4
8336Ellmer Regal from Nina's farmTřída mladýchJiří Vymazal CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
8337Esarah from Nina's farmTřída mladýchLuděk Sklenář CZ.svg V2
8338KATYA Sennenhund RossiiMezitřídaAndrzej Przetak PL.svg V1, CAC
8339Make Me Crazy P.B. from Swiss StarMezitřídaIvana Lipenská CZ.svg V2, r.CAC
8340Mercedes Clark S FutureMezitřídaVojtěch Kubík CZ.svg VD3
8341BALVA FILERBOTřída otevřenáBaiba Lejāne LV.svg V2, r.CAC
8342Bambi od BerenkyTřída otevřenáSylva Zahrádková CZ.svg ABS
8343Bayley Ibiss od RokycanTřída otevřenáPetra Přikrylová CZ.svg ABS
8344Camille-Zaira od Zlatého kopceTřída otevřenáMartina, Martin Beranová, Veselý CZ.svg ABS
8345Dunkirk Rose from Nina's farmTřída otevřenáJiří Vymazal CZ.svg V3
8346Flaya Falling Star from Swiss StarTřída otevřenáRadka Grünwaldová CZ.svg V1, CAC
8347Honey Girl Our ChampionsTřída otevřenáIva Kristová CZ.svg ABS
8348Kalypso Clark S FutureTřída otevřenáJana Běhulová CZ.svg VD4
8349Aisha Large PetTřída šampionůTomáš Čermák CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
8350Dam Bloody Mary Our ChampionsTřída šampionůLucie Macková CZ.svg ABS
8351Insignia Clark S FutureTřída šampionůZbigniew Zientek PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
8352Molly My Wild Beauty Clark S FutureTřída šampionůPetra Dofková CZ.svg V3
8353Zaira ZalineTřída šampionůRomana Schick CZ.svg NE
8354Bonanza Clark S FutureTřída veteránůJana Běhulová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Zpět na detail výstavy