vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - 30. 9. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.
Anglický setr (59) / Rozhodčí: Hana Kunfalvi / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4212 make a wish Amato mio Make a wish kennelTřída mladýchFrancesco Lapini IT.svg VD
4213BELLICOSE VILAN Dawning SkyTřída mladýchAgnieszka Spisak PL.svg VD
4214Bourbon Whiskey GORDON HALLTřída mladýchJaroslav Šeda CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4215Donald Duck Džetýrek LymarkosTřída mladýchMartin Kostelník CZ.svg V4
4216JCH. Clos Erasmus Don't Believe Me Just Watch Clos ErasmusTřída mladýchEszter Kazinczy HU.svg V2
4217NUMBER ONE LucksherayTřída mladýchMarta Ščudlová CZ.svg V3
4218RIJANI´S PHILLIP PHANTOM OF THE OPERA "RIJANI´S" ŽIVANOVIČ RISTIČ SANDRA, Bunar, bb, BUNAR, SERBIAMezitřídaKatarína Maštenová SK.svg VD1
4219Claudius Cacharel LymarkosTřída otevřenáOana Bejenaru RO.svg VD
4220Fairray 'N Wingfield Midsummer Night Dream FairrayTřída otevřenáHans Sleegers IT.svg V4
4221FOXTROT SILVER FOGTřída otevřenáAnna Cetnarowska PL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
4222Freestyle Silver FogTřída otevřenáEmese Pluhar NL.svg V3
4223Kentavros Fivos of Lucksheray KentavrosTřída otevřenáHans Sleegers IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4224Lucksheray Pure Soul LucksherayTřída otevřenáHelena Daňková CZ.svg V
4225ANGEL LOVE DAWNING SKYTřída pracovníŠTABUC DUŠAN SI.svg VD4
4226Darion Windsong AGE Windsong AGETřída pracovníMay Ricarda DE.svg VD
4227Garis od Mlázovické tvrzeTřída pracovníJana Votrubová CZ.svg VD
4228Slash MorrisonTřída pracovníIvana Fialová CZ.svg V3
4229Symphony Of Colours Shadow DogTřída pracovníDalimil Závacký CZ.svg V1, CAC
4230Trin ,Třída pracovníSylva Vanžurová CZ.svg VD
4231Usher Lenox MorrisonTřída pracovníDagmar Benáčanová CZ.svg V2, r.CAC
4232Cricket Jumbo Bednar LymarkosTřída šampionůTaťána Bednářová Wilczková CZ.svg V1, CAC
4233LEGO AMAZES ME SimrilionTřída šampionůEwa i Aleksnadra Najsarek PL.svg V2, r.CAC
4234Prince Phillip from MorrisonTřída šampionůLucia Heldova SK.svg V4
4235Prince William from MorrisonTřída šampionůVeronika Horváthová CZ.svg V
4236Set Fire To The Rain Shadow DogTřída šampionůEmese Pluhar NL.svg V3
4237SEVERUS SNAPE Elater PolonicaTřída šampionůAgnieszka Skórzewska PL.svg V
4238Drummer Boy Latin LoverTřída veteránůJan Cyrulik + Ewa Kik PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4239Time Switch Latin LoverTřída dorostuMartin Slouka CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4240Dana Drábová LymarkosTřída mladýchAndrea Strobl AT.svg ABS
4241Fyiorea Marrone DavaroniTřída mladýchDavid Zelenka CZ.svg VD
4242Jolie od Mlázovické tvrzeTřída mladýchMay Ricarda DE.svg VD
4243PURPLE RAIN Rijani’sTřída mladýchSandra Živanović Ristić SRB.svg V2
4244Raphia Starring In SimarilionTřída mladýchRůžena Lepařová CZ.svg V3
4245You Are All I Ever Wanted FairrayTřída mladýchIwona Fabrowska PL.svg V4
4246Zero Zero Nine Fairray Zero Zero NineTřída mladýchIwona Fabrowska PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4247Ella Esmeralda Windsong AGEMezitřídaMay Ricarda DE.svg V
4248HATS OFF PenkivilMezitřídaMarta Król PL.svg V1, CAC
4249Achát Expensive StoneTřída otevřenáJán Melicher SK.svg V2, r.CAC
4250BHANUMATI FOR SIMARILION Black White PassionTřída otevřenáEwa i Aleksnadra Najsarek PL.svg V1, CAC
4251Darcy Miss of Settercity SettercityTřída otevřenáNadine Janzon DE.svg VD
4252Fairray Promising The World FairrayTřída otevřenáHans Sleegers IT.svg V3
4253KAPITAN MARVEL Elater PolonicaTřída otevřenáAgnieszka Skórzewska PL.svg ABS
4254Sheilla MorrisonTřída otevřenáSońa Fabová CZ.svg V4
4255LIMBA AMAZES ME SimarilionTřída pracovníEwa i Aleksnadra Najsarek PL.svg V1, CAC
4256Pointing Davaroni Girl EditionsTřída pracovníLucie Studýnková CZ.svg V2, r.CAC
4257Tennessee MorrisonTřída pracovníRůžena Lepařová CZ.svg VD3
4258Vertigo Latin LoverTřída pracovníMartin Slouka CZ.svg ABS
4259 Amazonit Expensive StoneTřída šampionůPálocska Henriett HU.svg V4
4260 Yamaha Gordon HallTřída šampionůEmese Pluhar NL.svg V3
4261Arcyksiężna Aurora VenatrisettTřída šampionůMarta Wysocka-Mincewicz PL.svg VD
4262Brigitte Bardot LymarkosTřída šampionůMartin Kostelník CZ.svg ABS
4263Coco Chanel Lanamore LymarkosTřída šampionůIveta Kručayová SK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4264Latin Lover Miss Marple At Toklarama'sTřída šampionůKlára Miketová CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
4265SOFIA LATIN LOVERTřída šampionůkalle lemström FIN.svg V
4266Annabelle Miss of SettercityTřída veteránůAndrea Strobl AT.svg V3
4267Eimee od Mlázovické tvrzeTřída veteránůJana Votrubová CZ.svg V4
4268SETT PATROL'S DAZZLING SMILE Sett Patrol'sTřída veteránůMINNA LAINE FIN.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4269Snow On The Sahara Latin LoverTřída veteránůMartin Kostelník CZ.svg ABS
4270TILLIA SimarilionTřída veteránůEwa i Aleksnadra Najsarek PL.svg V2
Ariegský ohař krátkosrstý (1) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4271Meldor-Sett Ouragan Puissant Meldor-SettTřída šampionůKirsti Bergsten FIN.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Auvergneský ohař krátkosrstý (18) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4272Ares z Dyjského kaňonuTřída otevřenáOldřich Bednář CZ.svg NE
4273Aron z Dyjského kaňonuTřída otevřenáMartin Čermák CZ.svg V1, CAC
4274Ciano AKIBONTřída otevřenáMartin Jelínek CZ.svg VD2
4275Aaron Piaf ArteDinahTřída pracovníAlice Pečinková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4276Argo z Dyjského kaňonuTřída pracovníMonika Kučerová CZ.svg V3
4277Iva Rudá DES SOURCES DE LA HULOTTETřída pracovníIva Rudá CZ.svg VD4
4278MISTRAL All Irish GoldTřída pracovníPrzemysław Drożdż PL.svg V2
4279Bleu Néreus Piaf DAMA KrkonošeTřída šampionůVeronika Strednakova SK.svg ABS
4280Fad All Irish GoldTřída šampionůHANNA CICHOŃ PL.svg V1, CAC, r.CACIB
4281SIROCCO DU RUISSEAU DE MONTBRUNTřída štěňatPrzemysław Drożdż PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4282Affinity z Táborských lesůTřída mladýchRoman Maléř CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4283Sensacja All Irish Gold All Irish GoldTřída mladýchAleksandra Duda PL.svg V2
4284Fleur Piaf DAMA Hunting dogTřída otevřenáAndrea Senohrábková CZ.svg V1, CAC, CACIB
4285Flori Piaf DAMA Hunting dog DAMA Hunting dogTřída otevřenáPetra Kulova CZ.svg VD2
4286Freya Fay Piaf DAMA Hunting dogTřída otevřenáPavla Marková CZ.svg VD3
4287Airin Dream of MoraviaTřída pracovníEliška Náhodová CZ.svg ABS
4288PURGA DU RUISSEAU DE MONTBRUNTřída pracovníPrzemysław Drożdż PL.svg V1, CAC
4289Elsie Piaf DAMA Hunting dogTřída šampionůAlena Kovářová CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Bourbonský ohař krátkosrstý (7) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4290Gizmo Mazas Brolis Mazas BrolisTřída šampionůMarjo Viinikka FIN.svg ABS
4291IT'S THE BEST DU PECH DU CAYROLTřída veteránůIrma Sirmenienė LT.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4292Golden Aba Point HuntMezitřídaVaida Kašėtienė LT.svg VD1
4293Amazing Grace VardariannaTřída otevřenáEliška Náhodová CZ.svg V2
4294Daisy Mažas BrolisTřída otevřenáDavid Šimonek CZ.svg V1
4295Ay Caramba VardariannaTřída pracovníZdeňka Caltová CZ.svg V1
4296UZI MAŽAS BROLISTřída pracovníIrma Sirmenienė LT.svg ABS
Bretaňský ohař dlouhosrstý - bílo oranžový (7) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4297Magic Mike BrinskaTřída mladýchLaura Terzić HR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4298Corbenik z TarankyTřída pracovníVlasta Bastlová CZ.svg V1
4299PICASSO DES HAUTES POUSTERLES DES HAUTES POUSTERLESTřída šampionůDanilo Argenti IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4300Freda z TarankyTřída otevřenáEva Nosková CZ.svg V1, CAC
4301ETNA BrinskaTřída pracovníMilan Knez HR.svg V1
4302ULTRA BRINSKATřída šampionůMilan Knez HR.svg V1, CAC, r.CACIB
4303KIRA /Třída veteránůMilan Knez HR.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Bretaňský ohař dlouhosrstý - ostaní barvy (1) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4304PAX de la Riviere OuareauTřída šampionůUrszula Chwalkowska PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Burgoský perdiquero (1) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4305Bombycilla BlueCorner´sTřída mladýchDavid Johannes Øbro-Kjær DK.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
Český fousek (11) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4306Chris z KyjovicTřída dorostuVojtěch Čuba CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4307Ron z PřerovskaMezitřídaJana Antošová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4308Car StřihovhártTřída otevřenáJosef Havel CZ.svg ABS
4309Cipísek od Dobevského hájkuTřída otevřenáJindřich Šácha CZ.svg V1, CAC
4310Rodrigo z PřerovskaTřída pracovníSoňa Stančíková CZ.svg V1
4311Ontario z Těšínovských bukůTřída šampionůVáclav & Blanka Sobolíkovi CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB
4312Indara z Citoňských lukTřída dorostuJindřich Šácha CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4313Amy Czech MokřanyTřída otevřenáJindřich Šácha CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4314Anouk od Jevisovske ricky od Jevisovske rickyTřída otevřenáEva-Maria Fercher AT.svg VD3
4315Igraszka Wejherowska BukowinaTřída otevřenáMarco Prati IT.svg V2, r.CAC
4316Bora Bohoušův dvůrTřída pracovníKateřina Kosinová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Dánský ohař krátkosrstý (4) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4317Lucifer Morningstar ItalyTřída otevřenáMarco Bausani IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4318Take the Points Per Favor Eve Take The PointsTřída štěňatMarco Bausani IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4319Take the Points Jane Dogville ItalyTřída otevřenáMarco Bausani IT.svg V1, CAC, r.CACIB
4320Rynke Where The Heart Is’Třída šampionůStine Julø DK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Drentsche Patrisijshond (1) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4321Theo Fan't Suydevelt Fan't SuydeveltTřída šampionůNiels Hollender EST.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Francouzský ohař krátkosrstý pyren.typu (1) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4322JEAN Loyal Point FCITřída šampionůUrszula Chwalkowska PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Frízský ohař (Stabyhoun) (1) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4323Be Best Friend Shella Canis AureaTřída mladýchJaroslava Michalská CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
Gordonsetr (51) / Rozhodčí: Ludovica Salamon / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4324ONE BELIEVE CAN FLY Áres ŠamarkanTřída štěňatMarta Ščudlová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4325Mister BENTLEY Áres ŠamarkanTřída mladýchMarta Ščudlová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4326Crocco Scotch do poleMezitřídaRomana Rychlá CZ.svg V1, CAC
4327INSIDER 101806/I/20 WarszawaMezitřídaDominik Sadkowski PL.svg V2, r.CAC
4328Ares SanybellTřída otevřenáBarbara Hubáčková CZ.svg VD
4329Arion Canem Venatus Canem VenatusTřída otevřenáKrzysztof Kałuża PL.svg V1, CAC
4330Ice Cave Kochanej EmilkiTřída otevřenáStanislav Vít CZ.svg VD4
4331King of Black Style Áres ŠamarkanTřída otevřenáPetr Řehulka CZ.svg VD3
4332Mr L Hope & Mr A Kane & Mr & Mrs I Tillett Uno Solo Black LoftyTřída otevřenáLes Hope GB.svg ABS
4333Timmermann, Cornum, Newton CarnoustieTřída otevřenásilvia timmermann DE.svg V2, r.CAC
4334Aiken Leannan Santini's LegacyTřída pracovníRadka Macková CZ.svg VD
4335California Forester's of DarkmoorTřída pracovníPia Blatter CH.svg V2, r.CAC
4336Dream Lover AmscotTřída pracovníGero Krause DE.svg V3
4337Charlie Chaplin Áres ŠamarkanTřída pracovníKlára Radič CZ.svg VD4
4338I'm Scottish Sir Áres ŠamarkanTřída pracovníSylva Sošková CZ.svg VD
4339JASPER 94499/I/15 WarszawaTřída pracovníDominik Sadkowski PL.svg V1, CAC, r.CACIB
4340Just Limited Edition Áres ŠamarkanTřída pracovníLenka Hůlková CZ.svg VD
4341Celtic Chivas Kochanej EmilkiTřída šampionůStanislav Vít CZ.svg ABS
4342Duncan Forester's of DarkmoorTřída šampionůRita Gutyan HU.svg V2, r.CAC
4343Gallardo Black Ivy (FCI)Třída šampionůPanasiuk Violetta PL.svg V3
4344ICE EDGE Kochanej EmilkiTřída šampionůAnna Cetnarowska PL.svg V4
4345Timmermann,Cornum MunrocTřída šampionůsilvia timmermann DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4346CIE/CIB,Ch.PL-SK-CZ-LT-LV-ROM-RUS-VDH, viceWW, EW, Club Winner LV z Ojcowskiej Doliny FCITřída veteránůBenita Malicka PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4347DOLCE LINK EVERYWHERE Z Ojcowskiej DolinyTřída veteránůMagdalena Tatarczuk-Duda PL.svg V2
4348Lennox Forester's of DarkmoorTřída veteránůRita Gutyan HU.svg V3
4349O´LALA PEARL MacLeod Áres ŠamarkanTřída štěňatMarta Ščudlová CZ.svg N1
4350TOOTSIE Black Ivy (FCI)Třída mladýchMonika Gibała PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4351TRULY Black IvyTřída mladýchAgata Witkowska PL.svg ABS
4352Fazer Manon LescautMezitřídaVlastislav Nedavaška CZ.svg VD1
4353Fixa z Holubické stráněMezitřídaKarolina Vybíralová CZ.svg VD2
4354IZZY Black IvyMezitřídaAgata Witkowska PL.svg ABS
4355Quite A Miracle In Love With DoreaMezitřídaDoris Archam AT.svg ABS
4356ESSENCE OF EMPIRE SetamberTřída otevřenáJoanna Gerung PL.svg ABS
4357ICE TEA Kochanej EmilkiTřída otevřenáMariola Sklorz PL.svg V1, CAC, r.CACIB
4358Mr LHope & Mr A Kane Sangerfild Light My FireTřída otevřenáLes Hope GB.svg ABS
4359Oilily Sherwin´sTřída otevřenáKlára Radič CZ.svg VD2
4360Pepper In Love With DoreaTřída otevřenáDoris Archam AT.svg ABS
4361SPICE GIRL SeudDubhTřída otevřenáKinga Dessauer PL.svg ABS
4362ANNA TRACZ KOCHANEJ EMILKITřída pracovníAnna Tracz PL.svg ABS
4363Carrie April Pearl MoraviaTřída pracovníJana Vajdíková CZ.svg VD4
4364De La Chapelle Manon LescautTřída pracovníIva Mlejová CZ.svg V2, r.CAC
4365Heaven's Hope Pearl Áres ŠamarkanTřída pracovníLenka Hůlková CZ.svg V1, CAC
4366Hornet Pearl MacLeod Áres ŠamarkanTřída pracovníMarta Ščudlová CZ.svg V3
4367Tollers Cosa Nostra DOUBLE DREAM LOVESETTřída pracovníOlga Vránová CZ.svg VD
4368ANNA TRACZ KOCHANEJ EMILKITřída šampionůAnna Tracz PL.svg V3
4369Jean Collins-Pitman AmscotTřída šampionůJean Collins-Pitman GB.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4370Oldmansion Avalon DazzleTřída šampionůMarta Ščudlová CZ.svg V2, r.CAC
4371Smashing Pumpkin Revolution Breeze (FCI)Třída šampionůKlára Horáková Jan Štrof CZ.svg V4
4372Abigail Scotch do poleTřída veteránůRomana Rychlá CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4373Alotria Neverending GraceTřída veteránůDarja Musilová CZ.svg V2
4374Faustine des Pralines D`AubejouxTřída veteránůJana Anderlová CZ.svg V3
Irský červenobílý setr (23) / Rozhodčí: Čestmír Šrámek / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4375 Herriot LanamoreTřída mladýchLenka Sedláková CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4376Bojar z Drválovského revíruTřída otevřenáJana Sedláková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4377USKO RHOSWENDALETřída otevřenákalle lemström FIN.svg V2, r.CAC
4378Allyn CornadoreTřída pracovníJustyna Rojek PL.svg V4
4379Aron z Drválovského revíruTřída pracovníJana Sedláková CZ.svg V2, r.CAC
4380Artagan von BlahudTřída pracovníIvana Popilková CZ.svg V3
4381Athos z Drválovského revíruTřída pracovníKateřina Hvězdová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4382Belo CornadoreTřída šampionůJustyna Rojek PL.svg V1, CAC
4383Cornadore ARRO CornadoreTřída šampionůNataliya Mikhaylova RU.svg V2, r.CAC
4384Lanamore Alpha Edition Angelo LanamoreTřída šampionůJana Sedláková CZ.svg V3
4385Anita DebborinTřída mladýchSimona Mašková CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4386CUCCIOLA dei RIRI dei RiriTřída mladýchclaudio bertuzzo IT.svg VD2
4387GREAT GRACE GORDANA LANAMOREMezitřídaIveta Kručayová SK.svg D
4388RHIANONN DE LA COUR SAINT FLORENTMezitřídaPetra Jedličková SK.svg V1, CAC, r.CACIB
4389Ava Silroxaya'sTřída otevřenáSilvia Oberbacher AT.svg DIS
4390Britta z Drválovského revíruTřída otevřenáJana Sedláková CZ.svg ABS
4391Diamond Dew Daenerys LanamoreTřída otevřenáPetra Platzerová CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4392Ada CornadoreTřída pracovníJustyna Rojek PL.svg VD1
4393Amálka z Drválovského revíruTřída pracovníJana Sedláková CZ.svg ABS
4394Chevonne Shadow DogTřída pracovníYweta Kaděrová CZ.svg VD2
4395AMANDA dei RIRI dei RiriTřída šampionůclaudio bertuzzo IT.svg V1
4396Burica CornadoreTřída šampionůJustyna Rojek PL.svg V2
4397Caroline CorranrooTřída veteránůJustyna Rojek PL.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Irský setr (63) / Rozhodčí: Hana Kunfalvi / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4398SEVEN CARDINAL SINS z Arislandu (FCI) z Arislandu (FCI)Třída štěňatDaria Olko PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4399FIGHT CLUB Lofty (FCI) Lofty (FCI)Třída dorostuDaria Olko PL.svg VN2
4400FONDNESS OF LOVE LoneriaTřída dorostuAntonina Szczepaniak PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4401ROCK MY WORLD FairhavenTřída dorostuMarta Pilawa PL.svg VN3
4402Caeser Ginger Boy MirelionneTřída mladýchZuzana Pavlů CZ.svg V3
4403GUESS WHO’S BACK AnkalimaTřída mladýchAleksnadra Janik PL.svg V4
4404Passion Fruit Shall We Dance Shall We DanceTřída mladýchIwona Fabrowska PL.svg V2
4405WILD CELESTY Dragonborn FCITřída mladýchAnna Ostrowska-Marczak PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4406Morango della Magna sila Della Magna silaMezitřídaMazzuca Mariarosaria IT.svg V1, CAC
4407Paco ArislandMezitřídaJoanna Umińska PL.svg V2
4408Arwen RubiveraTřída otevřenáMichal Krátký CZ.svg V
4409Copper's gotta be me Copper'sTřída otevřenáMazzuca Mariarosaria IT.svg V
4410Experience Elimar DoubravaTřída otevřenáVojtěch Svoboda CZ.svg V1, CAC
4411Falco Easy Jet Mahagony PawTřída otevřenáMarkéta Medřická CZ.svg V
4412Garden Star's Irish Gaston Garden Star'sTřída otevřenáRita Hanisch HU.svg V2, r.CAC
4413Glimmer Noblesse Dreamkeeper LoftyTřída otevřenáZyta Zborowska PL.svg V3
4414GWENDARIFF DUTCH INVADER GWENDARIFFTřída otevřenáPawel Iwanicki PL.svg V
4415JAMES JOYCE z Arislandu ArislandTřída otevřenáMARCIN AGOPSOWICZ PL.svg V4
4416Fire of Freedom DragonbornTřída pracovníKatarzyna Milewska-Wilk PL.svg ABS
4417Flannerry Rick Mahagony PawTřída pracovníRomana Patricia Kšírová CZ.svg V3
4418Inside Information Caemgen'sTřída pracovníJarmila Viktoříková CZ.svg V1, CAC
4419HIS MASTER'S VOICE CAEMGEN'STřída pracovníJohanna Csermak AT.svg V4
4420Universe of Never-ending Adventure ALL IRISH GOLDTřída pracovníVeronika Štěchovská CZ.svg V2, r.CAC
4421 SILVER STAR BonuniTřída šampionůAgnieszka Rogóż PL.svg V
4422Alan z Lukovečského remízuTřída šampionůJan Kaspřík CZ.svg VD
4423BEAUTY OR THE BEAST DiervillaTřída šampionůKatarzyna Czapla PL.svg V
4424Esprit Elimar DoubravaTřída šampionůVojtěch Svoboda CZ.svg V3
4425Fairhaven Zenith El Primero Fairhaven ZENITH EL PRIMEROTřída šampionůMarta Pilawa PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4426Nobleton Clover Moors NobletonTřída šampionůKatrin Sirp EST.svg V4
4427SHOW MUST GO ON z ArislanduTřída šampionůJadwiga Konkiel PL.svg V2, r.CAC, r.CACIB
4428Universe of Doubtless Justice All Irish GoldTřída šampionůHANNA CICHOŃ PL.svg V
4429Abandinus Elimar DoubravaTřída veteránůVojtěch Svoboda CZ.svg V
4430Aramis Apolly MoraviaTřída veteránůJan Kaspřík CZ.svg V3
4431Earnest Enthusiast EverdeneTřída veteránůJarmila Viktoříková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4432MAGIC MASTER Copper’sTřída veteránůAleksnadra Janik PL.svg V4
4433EYE OF A STORM CAEMGEN'STřída veteránůJohanna Csermak AT.svg V2
4434Carrie RedweedTřída dorostuJana Lekešová CZ.svg VN2
4435Elizabeth Red JokerTřída dorostuMartin Houda CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4436Bonnie Love z Jarošova vrchuTřída mladýchPetra Pavlíčková CZ.svg VD
4437GAMBIT OF THE QUEEN AnkalimaTřída mladýchSylwia Stasiulewicz PL.svg VD
4438Mia The red-hot starTřída mladýchOndřej Horák CZ.svg VD
4439Nobleton Cayenne NobletonTřída mladýchKelli Talving EST.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4440Nobleton Pleione NobletonTřída mladýchElen Kõima EST.svg V2
4441XULIA JAY Slovak BaseTřída mladýchDagmar Sojkova SK.svg V3
4442JUMPING IS MY PASSION CAEMGEN'SMezitřídaJohanna Csermak AT.svg V3
4443Prima Donna Avon FarmMezitřídaVojtěch Svoboda CZ.svg V1, CAC
4444Świątek Renata LONERIAMezitřídaRenata Świątek PL.svg V2, r.CAC
4445Adina Meda Mahogany Dream CatcherTřída otevřenáVeronika Štěchovská CZ.svg V1, CAC
4446In A Blink Of An Eye Caemgen´sTřída otevřenáSjoerd Jobse SWE.svg ABS
4447IRIS z Orszaku ChrobregoTřída otevřenáZbigniew Dzionek PL.svg ABS
4448Kassandra Panfil HausTřída otevřenáCzesław Mycak PL.svg V2, r.CAC
4449UNIVERSE OF ENDLESS LOVE All Irish GoldTřída otevřenáJoanna Gerung PL.svg ABS
4450All Rights Reserved RedweedTřída pracovníRobert Brauner CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4451Andromeda Mahogany Dream CatcherTřída pracovníLucie Pružinová CZ.svg V2, r.CAC
4452Ellie Elimar DoubravaTřída pracovníAleš Borek CZ.svg V4
4453Fire of Grace DragonbornTřída pracovníKatarzyna Milewska-Wilk PL.svg ABS
4454FLY ME TO THE MOON CAEMGEN'STřída pracovníJohanna Csermak AT.svg V3
4455Electra FairhavenTřída šampionůLouise Holm SWE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4456ESSENTIA Rude ZiółkoTřída šampionůKamila Klimkiewicz PL.svg V2, r.CAC
4457KINGDOM OF LOVE All Irish GoldTřída šampionůAgnieszka Rogóż PL.svg V
4458Nobleton Wind Flower NobletonTřída šampionůPauliina Siimumäe EST.svg V3
4459VERACRUZ LoftyTřída šampionůMarta Wojteczek PL.svg V4
4460Original Rock Of Ages OriginalTřída veteránůPauliina Artiola FIN.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Italský ohař - hnědý bělouš (9) / Rozhodčí: Michele Ivaldi / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4461ALDO DI CORTELARATřída mladýchMaurizio Turci IT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4462A-Mambo Nord Bohemia SheramTřída otevřenáAndrea Marešová CZ.svg VD2
4463Arcus Nord Bohemia SheramTřída otevřenáJakub Doležal CZ.svg VD1
4464Polcevera's Zenith Polcevera's STřída šampionůMaurizio Sodini IT.svg V1, CAC
4465Falco Compatriota di BonfiniTřída veteránůAgáta Marková CZ.svg VD1
4466Polcevera's Bandìa PolceverasSTřída otevřenáMaurizio Sodini IT.svg V1, CAC, r.CACIB
4467Polcevera's Prada Allevamento Polcevera'sTřída otevřenámarco roffia IT.svg V2, r.CAC
4468Emma Dell'OltresavioTřída šampionůMarcello Salvi IT.svg V1, CAC
4469Polcevera's Dora Allevamento Polcevera'sTřída šampionůmarco roffia IT.svg V2, r.CAC
Italský ohař - oranžový bělouš (21) / Rozhodčí: Michele Ivaldi / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4470Flender Dell'OltresavioTřída mladýchAlice Acquaroli IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4471Gabin Compatriota Di BonfiniTřída mladýchIuliia Sychova SK.svg V2
4472Melampo deo Colli OrientaliTřída otevřenáCathrin Kotzaurek AT.svg VD3
4473SOGNO .Třída otevřenáMaurizio Turci IT.svg V2, r.CAC
4474SVEVO IORIOTřída otevřenáraffaele donzelli IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4475Amarone De Cassan SilvanoTřída pracovníLudmila Dvořáčková CZ.svg V1, CAC
4476Aldo Brezza di MareTřída šampionůJulia Połaniecka PL.svg V
4477ARTURO Brezza di MareTřída šampionůZofia Kaszubska PL.svg V3
4478Eolo Dell'oltresavioTřída šampionůMarcello Salvi IT.svg V2, r.CAC
4479Polcevera sS Visconti PolceveraTřída šampionůStephane Gourdin GB.svg V4
4480POLCEVERA'S LAPO POLCEVERA'STřída šampionůSALVATORE IORIO IT.svg V1, CAC, r.CACIB
4481Bisou Del Regno Dei BracchiTřída štěňatIzabela Michalak PL.svg VN2
4482OKLAHOMA OKLAHOMATřída štěňatMilos Strizović SRB.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4483Siena .Třída mladýchStephanie Stenschke-Großmann DE.svg VD1
4484Feel of Pride Lucianna Rossa Feel of PrideMezitřídaMargot Nemecek AT.svg V1, CAC
4485AGNES Brezza d MareTřída otevřenáZofia Kaszubska PL.svg V3
4486Ambra Nord Bohemia SheramTřída otevřenáAndrea Marešová CZ.svg V2, r.CAC
4487Polcevera's Carol PolceverasSTřída otevřenáMaurizio Sodini IT.svg V1, CAC
4488Imagine Venator d'UrsusTřída pracovníIzabela Michalak PL.svg V1, CAC
4489FANCYGUN HARD AS A ROCK OF SOBERS FANCYGUNTřída šampionůBITTE AHRENS IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4490Greta dei colli OrientaliTřída šampionůCathrin Kotzaurek AT.svg V2, r.CAC
Italský spinone - bílo- oranžový (15) / Rozhodčí: Michele Ivaldi / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4491Jigen Giacomo BiniTřída mladýchTereza Šachlová CZ.svg VD1
4492Fido Čarovné srdceMezitřídaVlasta Bastlová CZ.svg VD1
4493Dario del Cuore di DianaTřída otevřenáMartin Mašek CZ.svg V2, r.CAC
4494Stannamore Fillipo Cicero di Vita StannamoreTřída otevřenáWijnsouw Annette NL.svg V1, CAC
4495Cesare .Třída pracovníVítězslav Havlík CZ.svg V1, CAC
4496Alexander Dai RiferimentiTřída šampionůVítězslav Havlík CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4497Auchentoshan JavalTřída šampionůTiemen Fahner BE.svg V2, r.CAC
4498RUSSIAN MATRYOSHKA z ArislanduTřída dorostuJadwiga Konkiel PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4499Lathrissia Ros's Cynopolis SkerliTřída mladýchIvana Letkova SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4500Stannamore Antonella Clarabella StannamoreTřída otevřenáWijnsouw Annette NL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4501Victoria Ross Cynopolis z Arislandu Victoria Ross Cynopolis z ArislanduTřída otevřenáTheres Johansson SWE.svg V2, r.CAC
4502Bianca from Plum the AlleyTřída pracovníStanislav Navrátil CZ.svg V2
4503Moira di RimnisTřída pracovníVlasta Bastlová CZ.svg V1
4504BUONA SERA ROSS CYNOPOLIS z ArislanduTřída šampionůJadwiga Konkiel PL.svg V1, CAC, r.CACIB
4505Anna Rosa the Best BaronTřída veteránůTereza Šachlová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Italský spinone - hnědý bělouš (8) / Rozhodčí: Michele Ivaldi / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4506Bars from Plum the AlleyTřída otevřenáPetra Koubíková CZ.svg V1, CAC
4507Enrique Čarovné srdceTřída otevřenáJana Sedláková CZ.svg V2, r.CAC
4508Evra Mixmira LoreoMezitřídaVictoria Kolesnikova RU.svg ABS
4509Frida Čarovné srdceMezitřídaMelanie Bastlová CZ.svg V1
4510Mia Vivena Feliciana StannamoreTřída otevřenáKristína Vrtíková SK.svg V1, CAC
4511Elza Čarovné srdceTřída šampionůHana Holčáková CZ.svg V1, CAC
4512Alison Brown Glory Three Colour BeautyTřída veteránůKristína Vrtíková SK.svg ABS
4513April Sunshine Three Colour BeautyTřída veteránůKristína Vrtíková SK.svg ABS
Maďarský ohař drátosrstý (22) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4514Avar ze StarohorskéTřída mladýchFrantišek Moric CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4515Csövarberki Jegyzö CsövarberkiTřída mladýchHelga Szalai-Csizmadia DE.svg VD2
4516Ajax ze Žďárského panstvíMezitřídaZbyněk Bártl CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4517Alan ze Žďárského panstvíMezitřídaLenka Tomanová CZ.svg V2, r.CAC
4518Kende Zoldmali ZoldmaliMezitřídaVladimir Gergely CZ.svg VD3
4519NARCHOS DEL FATALBECCO DEL FATALBECCOTřída otevřenáMAURIZIO MASSOLO IT.svg VD1
4520Baron z Červených vrškůTřída pracovníLudmila Zajícová CZ.svg V2, r.CAC
4521Lurkó Eszter-Házi DrótosTřída pracovníEszter Takács HU.svg V3
4522ZOLDMALI CEDRUSTřída pracovníMAURIZIO MASSOLO IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4523Pari Gagnant Du Domaine Saint HubertTřída šampionůChristine MARION FR.svg V1, CAC
4525ARTHUR ZOLDMALI ZOLDMALITřída veteránůMAURIZIO MASSOLO IT.svg V1
4526GINURI z TałchejówTřída dorostuKlaudia Gendek PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4527Csövarberki Juhar CsövarberkiTřída mladýchKerstin Hein DE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4528Ajda ze StarohorskéMezitřídaIveta Dočkalová CZ.svg ABS
4529Brixie z Janíkova dvoraMezitřídaLudmila Zajícová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4530FIRKA z TałchejówMezitřídaAgnieszka Spisak PL.svg VD2
4531Zoldmali Tzunami ZoldmaliMezitřídaZsofia Miczek HU.svg NE
4532EPER z TałchejówTřída otevřenáAgnieszka Spisak PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4533NUBIA DEL FATALBECCO DEL FATALBECCOTřída otevřenáMAURIZIO MASSOLO IT.svg V2, r.CAC
4534Etna z TałchejówTřída pracovníSimona Tesařová CZ.svg VD2
4535Neisy z TismenicTřída pracovníRenata Kotalová CZ.svg V1, CAC
4536Lencse CsővárberkiTřída veteránůLengyel Tamas HU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Maďarský ohař krátkosrstý (145) / Rozhodčí: Alena Brůžková / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4524TYSON OF BERŽORAS BERŽORASTřída šampionůOdeta Gruodienė CZ.svg V
4537Kryšot GurdauTřída štěňatPavel Matoušek CZ.svg ABS
4538Bax Bunny Ginger AngelTřída dorostuMartina Klimešová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4539Adu DanittyTřída mladýchKamil Dedecius CZ.svg ABS
4540Alwin Cabama Crazy HunterTřída mladýchJaromír Hladůvka CZ.svg V4
4541Aral Danube Slovakia Danube SlovakiaTřída mladýchJana Pastirčáková SK.svg ABS
4542Avar Hunter Danube SlovakiaTřída mladýchAdela Zafar GB.svg ABS
4543Bruce Noel Sirmium StyleTřída mladýchBarbora Krčmárová SK.svg ABS
4544Bundás Matko Sirmium StyleTřída mladýchBarbora Krčmárová SK.svg ABS
4545Hector z BolaticTřída mladýchHana Cerhová CZ.svg V2
4546Jack Bertoni PragueTřída mladýchZuzana Uhliarikova SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4547OMEN Ruda SzataTřída mladýchAlicja Nowacka PL.svg V3
4548Yellow DanittyTřída mladýchMartin Vokrouhlík CZ.svg ABS
4549Anakin Cabama Crazy HunterMezitřídaLucie Vocloňová CZ.svg V4
4550Archie Enzo Eladia HunterMezitřídaNikola Červenková CZ.svg VD
4551Averto Chaser Beaver's RunMezitřídaJana Umlaufová CZ.svg ABS
4552Azur Maryn Beaver's RunMezitřídaMilan Dařina CZ.svg ABS
4553BRAIN WARNER FIREMIST’SMezitřídaYana Sarapuu RU.svg V3
4554Guido Magyar TimMezitřídaSandra Łopat PL.svg V1, CAC
4555Indigo Laváre MoráviaMezitřídaŠtěpán HORÁK CZ.svg VD
4556Jaskier Vizsla PassionMezitřídaJarosław Frączek PL.svg NE
4557Sandokan Vives BohemiaMezitřídaZuzana Veselá CZ.svg VD
4558Xplosion DanittyMezitřídaPetr Hejna CZ.svg V2, r.CAC
4559Akiro EvastrekoTřída otevřenáMarián Eliáš CZ.svg V4
4560ERD ERDTřída otevřenáTomasz Tarczydło PL.svg V
4561Great Gatsby Majesty ThugTřída otevřenáPavla Sokolovská CZ.svg V
4562HARLEY MAŽAS BROLISTřída otevřenáElena Verba LT.svg V
4563Hugo Bertoni PragueTřída otevřenáNikola Mašová CZ.svg V
4564Chase DanittyTřída otevřenáDušan Prášek CZ.svg V2, r.CAC
4565IMPULS RUDA SZATATřída otevřenáIMPULS IMPULS PL.svg ABS
4566JAGGER VIZSLA PASION (FCI)Třída otevřenáAndrzej Bocheński PL.svg V3
4567Ken Tajemství KarpatTřída otevřenáLucie Bittnerová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4568MIHAIL BARISHNIKOV -Třída otevřenáEkaterina Vilkhovchenko RU.svg ABS
4569Nero Dwa Bratanki (FCI)Třída otevřenáAnna Michna PL.svg VD
4570Ravasz Erdei SzimatolóTřída otevřenáBarbora Krčmárová SK.svg V
4571Akim-Merlin z Baťova lesaTřída pracovníJan Jašíček CZ.svg V
4572Barnabas vom TrentelbergTřída pracovníJohannes Aumann DE.svg V4
4573BEN Alekšinská dolinaTřída pracovníBarbora Krčmárová SK.svg V
4574Bradley z Nebeských rybníkůTřída pracovníJakub Wolff CZ.svg VD
4575Durgun z TalchejowTřída pracovníLilianna Orzechowska PL.svg VD
4576Hubert Bertoni PragueTřída pracovníŠtěpánka Černá CZ.svg V2, r.CAC
4577Chester DanittyTřída pracovníIvana Procházková CZ.svg V3
4578Merlin z Chlumčanské dolinyTřída pracovníJana Červená CZ.svg V
4579Punky DanittyTřída pracovníVilma Daníčková CZ.svg VD
4580RAMZIS MAŽAS BROLISTřída pracovníIrma Sirmenienė LT.svg V1, CAC
4581App z BellevíruTřída šampionůEva Fojtová CZ.svg V
4582Best Of Casa de CanelaTřída šampionůPavlína Veverková CZ.svg V3
4583Cesar Delonga BohemiaTřída šampionůMartina Svitková CZ.svg V4
4584Euro Shila LineTřída šampionůMonika Krupinska PL.svg V
4585Flash Shilla LineTřída šampionůMikhail Peretyatko LV.svg V
4586Freddie Mercury from LocuraTřída šampionůMilan Šubrt CZ.svg V
4587Hamar z TalchejowTřída šampionůLilianna Orzechowska PL.svg V
4588Kalambur Of Beržoras Eliza JemeljanovaTřída šampionůEliza Jemeljanova LT.svg VD
4589LEO Vizsla Pasion Vizsla Pasion FCITřída šampionůAgnieszka Bałaga PL.svg V
4590Mad Max Magasparti RutinosTřída šampionůDagmar Munžilová CZ.svg V2, r.CAC
4591Rufus DanittyTřída šampionůLucie Svobodová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4592Carson Bohemia SetterTřída veteránůIvana Růžičková CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4593Csárdás DanittyTřída veteránůMichaela Zaninová CZ.svg V
4594Fram Tajemství KarpatTřída veteránůJan Jašíček CZ.svg V3
4595Nimrod AranyvadászTřída veteránůZuzana Chrobáková CZ.svg V2
4596Thymos-Ichnobates VadászpajtásTřída veteránůLucie Svobodová CZ.svg ABS
4597Toldin’s True To Tradition Toldin VizslasTřída veteránůMarta Lackova CZ.svg V4
4598Coco ze ZběrovaTřída štěňatIveta Dušková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4599Amon-Rea Kira Ginger DestinyTřída dorostuPavlína Dvořáková CZ.svg N3
4600Dina od Kornatického potokaTřída dorostuLucie Chomová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4601EIMMY BayettyTřída dorostuPetra Švanová CZ.svg ABS
4602Sarti z Wierzbowego MiastaTřída dorostuMałgorzata Kłusowska PL.svg VN2
4603Able Anastasia DanittyTřída mladýchHana Tamášová CZ.svg VD
4604Amazing Angelica DanittyTřída mladýchDaniela Černá CZ.svg VD
4605Ambravittoriya Unreal Dream AmbravittoriyaTřída mladýchDóra Várhelyi HU.svg ABS
4606Anetta AnebbyTřída mladýchMartina Svitková CZ.svg V
4607Arena Danube SlovakiaTřída mladýchMarta Demčáková SK.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4608Arinn Danube SlovakiaTřída mladýchAneta Nováková CZ.svg ABS
4609Arwen Toldin od Hradové studánkyTřída mladýchMarta Lackova CZ.svg V
4610Aurora Tesoros de AiliTřída mladýchPetra Plecitá CZ.svg VD
4611Awesome Agatha DanittyTřída mladýchJiří Drábek CZ.svg V4
4612FLORA BoglarcaTřída mladýchZuzana Chrobáková CZ.svg V
4613Indiana Bertoni PragueTřída mladýchDagmar Munžilová CZ.svg VD
4614Jasmine Bertoni PragueTřída mladýchVladimir Sloboda SK.svg VD
4615Jolly Bella Bertoni PragueTřída mladýchMiroslava Sedlakova SK.svg V3
4616Just like The Ocean Bertoni PragueTřída mladýchPatricie Dlouhá CZ.svg V2
4617Puszcza Ruda SzataTřída mladýchEdyta Wróbel PL.svg ABS
4618Yasha DanittyTřída mladýchRonald Pápay SK.svg VD
4619Yoko DanittyTřída mladýchOlga Hudečková CZ.svg VD
4620Ace of hearts Cabama Crazy HunterMezitřídaBarbora a Marek Šomanovi CZ.svg V
4621Alexis Eladia HunterMezitřídaNikola Červenková CZ.svg V
4622Born For EvastrekoMezitřídaEva Nováková CZ.svg V3
4623Carmenere of NettlefieldMezitřídaLeona Hulatová CZ.svg V
4624Dafne Hanácké štěstíMezitřídaLenka Pliešovská CZ.svg V
4625Daikirry AndybogMezitřídaKateřina Teplá CZ.svg V4
4626Inka Laváre MoráviaMezitřídaZdeněk Jaroš CZ.svg VD
4627JAGA BABA Vizsla PasionMezitřídaIwona Puzoń PL.svg V2, r.CAC
4628Xtravaganza DanittyMezitřídaKateřina Valová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4629Agátka z Alžbetinho majera Z Alžbetinho majeraTřída otevřenáNikola Gulabová SK.svg V1, CAC
4630Aimee Eladia HunterTřída otevřenáLucie Dořičáková CZ.svg VD
4631Bajnok Kis MéhecskeTřída otevřenáBlanka Rysová CZ.svg V
4632CORA Alekšinská dolinaTřída otevřenáBarbora Krčmárová SK.svg VD
4633Daena PhilandrosTřída otevřenáCorina Ionescu RO.svg V
4634DOBRYNIA z TałchejówTřída otevřenáklaudia gendek PL.svg VD
4635Dream z Pelestrovských lesůTřída otevřenáLenka Pešková Pavel Smrkovský CZ.svg V4
4636Emília SomlóhegyiTřída otevřenáKateřina Kovářová CZ.svg V
4637Gale Dorothy Majesty ThugTřída otevřenáZuzana Němcová CZ.svg V
4638Gora Rianne Majesty ThugTřída otevřenáJana Mošnerová CZ.svg V2, r.CAC
4639Gotcha z BolaticTřída otevřenáŠárka Blokeschová CZ.svg VD
4640Holly Bertoni PragueTřída otevřenáMarkéta Dvořáková CZ.svg V3
4641HOSTA HARISMA TURMERIC TURMERICTřída otevřenáDanuta Rumjanceva LV.svg VD
4642MARA Ruda SzataTřída otevřenáAlicja Nowacka PL.svg VD
4643NOTA Ruda SzataTřída otevřenáKatarzyna Lange PL.svg VD
4644Presley DanittyTřída otevřenáKateřina Tomanová CZ.svg VD
4645Verona DanittyTřída otevřenáEva Tichá CZ.svg V
4646Agáta Chianti barinaTřída pracovníBarbora Krčmárová SK.svg V
4647Alma Půlnoční bouřeTřída pracovníEva Mikulová Jana Gabauerová CZ.svg V4
4648Bájos Örömi DragélesTřída pracovníKateřina Zemanová CZ.svg V
4649Bell Pepperoni TeamTřída pracovníMałgorzata Janiec PL.svg V
4650Bernadette z Větrnických stepíTřída pracovníMartina Arnoštová CZ.svg V
4651Bernadette Amy Rebel of Rusty SuzieTřída pracovníEva Knechtová CZ.svg V2, r.CAC
4652Blue Berry Dream Kelečský pokladTřída pracovníKateřina Krupíková CZ.svg V1, CAC
4653Bonie Gorgeous DiamondTřída pracovníKateřina Pokorová CZ.svg ABS
4654Breeze Rebel of Rusty SuzieTřída pracovníIva Huňáčková CZ.svg V
4655Brunetta EbabellTřída pracovníBlanka Šomková CZ.svg V
4656Elary Majesty ThugTřída pracovníNikola Červenková CZ.svg V
4657Eligia Casa de CanelaTřída pracovníIlona Čeřovská CZ.svg VD
4658Hailey vom BollerrainTřída pracovníAngela Boller CH.svg VD
4659Porta z Panských lesůTřída pracovníMarta Tomášová SK.svg V
4660Ukanya z TałchejówTřída pracovníMałgorzata Kłusowska PL.svg VD
4661Victory DanittyTřída pracovníBarbora Ulrichová CZ.svg V3
4662Bellie Magyar-TimTřída šampionůLidia Michalak PL.svg V
4663Cora Bella Majesty ThugTřída šampionůJana Mošnerová CZ.svg ABS
4664Emma vom BollerrainTřída šampionůAngela Boller CH.svg V
4665Falisha Bertoni PragueTřída šampionůLucie Hegrová CZ.svg V
4666Fleurette Bertoni PragueTřída šampionůZuzana Uhliarikova SK.svg V3
4667Ginger Bertoni PragueTřída šampionůRenáta Fischerová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4668Gyömbér Helvécia-VadászTřída šampionůDorottya Váczi HU.svg V
4669Happy Bertoni PragueTřída šampionůDagmar Munžilová CZ.svg V4
4670HOLLY MAŽAS BROLISTřída šampionůIrma Sirmenienė LT.svg VD
4671Lorette ŽvorünaTřída šampionůIvana Růžičková CZ.svg V
4672Madeleine DanittyTřída šampionůLucie Svobodová CZ.svg V
4673Philandros Freia Philandros KennelTřída šampionůAlina Pintica RO.svg V
4674Rockstar DanittyTřída šampionůLucie Svobodová CZ.svg V2, r.CAC
4675SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA SALDOZOTřída šampionůDanuta Rumjanceva LV.svg V
4676VENNI z TałchejówTřída šampionůJoanna Jocz PL.svg V
4677Agnes of NettlefieldTřída veteránůLenka Truijensová CZ.svg V3
4678Artemis LocuraTřída veteránůBarbora Krčmárová SK.svg V2
4679Claudie Bertoni PragueTřída veteránůDagmar Munžilová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4680Halka Dianin lovTřída veteránůIvana Olivová CZ.svg V4
Malý münsterlandský ohař (11) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4681BILLIE AmelialandTřída otevřenáKarol Bess PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4682Aston Martin JanMarket's GardenTřída pracovníAlena Doležalová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4683CLOONEY MATICE vd ChesannehofTřída šampionůTomasz Chodera PL.svg V1, CAC
4684Hanny Zimní vrchTřída mladýchMiroslav Hájek CZ.svg VD3
4685Chardonnay Zimní vrchTřída mladýchPetra Melničáková CZ.svg V2
4686MAILO BAILEY vd ChesannehofTřída mladýchTomasz Chodera PL.svg VD4
4687SZABLA ALBUS HABITAT Canis FortunaTřída mladýchMarta Trela PL.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4688Airis Bílý revírMezitřídaRadka Schablická CZ.svg V1, CAC
4689Claire z Lipovského hájeMezitřídaHana Dufková CZ.svg ABS
4690Angie od Panského potokaTřída otevřenáJan Hanske CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4691Abracadabra vom RankwaldTřída šampionůIvana Kolerusová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Německý ohař dlouhosrstý (6) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4692Jeff z Budišovské dolinyTřída mladýchDavid Rychtar CZ.svg V1
4693Irwin z Budišovské dolinyTřída otevřenáFrantišek Mleziva CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4694IR SH CH LUX CH SARSCOTTAH ARRIS SARSCOTTAHTřída šampionůSarah Thomson GBR.svg VD1
4695Prima MolvíTřída otevřenáMiroslav Mareček SK.svg V1, CAC, r.CACIB
4696Aida JomapoTřída pracovníJan Šramek CZ.svg V1, CAC
4697IR SH CH SARSCOTTAH CHARIZMA W/J 17.BELGIUM JNR. DUTCH JNR. W/W18 SARSCOTTAHTřída šampionůSarah Thomson GBR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Německý ohař drátosrstý (26) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4698SACCO .Třída dorostuELISABETH DUMOUCHEL BE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4699GRAF vom HolstefTřída mladýchStefan Holenyi SK.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4700ISAK KALVARIJATřída mladýchDragutin Jakovac SRB.svg VD2
4701Jasper Stella Venandi Stella VenandiTřída mladýchMartina Matuščinová CZ.svg ABS
4702Kodo Stella VenandiMezitřídaPetra Königová CZ.svg V1, CAC
4703Hans v. d. KälberweideTřída otevřenáDiana Lösel DE.svg ABS
4704Plamen Fantastic of Miki Fantastic of MikiTřída otevřenáMilan Veskov SRB.svg V1, CAC, r.CACIB
4705ZENT II VOM LIETHER-MOOR LIETHER-MOORTřída otevřenáROBERTO LUCCHINI IT.svg V2, r.CAC
4706Arlon Vives BohemiaTřída pracovníZuzana Veselá CZ.svg V1, CAC
4707Daro Bourgeois HuntersTřída pracovníDragutin Jakovac SRB.svg V2, r.CAC
4708Erik z BarbajkyTřída pracovníRadim Pospíšil CZ.svg V3
4709Vanghytten's C. Cass VanghyttenTřída pracovníCynthia Jensen DK.svg VD4
4710Tristan Stella VenandiTřída šampionůPetra Königová CZ.svg V2, r.CAC
4711Vivat Top Style Stella VenandiTřída šampionůElena Hodosko UA.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4712GAWRA vom HolstefTřída mladýchMagdalena Miller PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4713GRU vom HolstefTřída mladýchStefan Holenyi SK.svg VD
4714ANUBI Gosia's Valley (FCI)MezitřídaMałgorzata Bielawska PL.svg ABS
4715Aura HastrmánekMezitřídaDaniel Sýkora CZ.svg V2, r.CAC
4716Kira Stella VenandiMezitřídaLenka Pokorná CZ.svg V3
4717Snaga Fantastic of Miki Fantastic of MikiMezitřídaMilan Veskov SRB.svg V1, CAC, r.CACIB
4718TRINITY DELLE CAGNACCE MALEDETTE DELLE CAGNACCE MALEDETTETřída otevřenáCristiano Vadorini IT.svg V1, CAC
4719Grace Od KliskéhoTřída pracovníSlavomír Miček SK.svg VD3
4720JEW'19 RCC'Crufts 2020 Hilda Fantastic of Miki Fantastic of MikiTřída pracovníIstván Herczeg HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4721Karmdal Nova KarmdalTřída pracovníLone Jorgensen DK.svg V2, r.CAC
4722Jutta Vom Alte WaldTřída šampionůPetra Königová CZ.svg V1, CAC
4723Cylka Boncov MajerTřída veteránůStefan Holenyi SK.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Německý ohař krátkosrstý (78) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4724Caesar Z Laukovho dvoraTřída štěňatŠárka Jansová CZ.svg VN2
4725Tonic HastrmánekTřída štěňatLenka Gútová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4726Arno di San Mamiliano San MamilianoTřída dorostuAntonio De Santis IT.svg VN2
4727Geret Vives BohemiaTřída dorostuLadislav Kopsa CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4728Ajax Hunting Magic Hunting MagicTřída mladýchROK PLOH SI.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4729Amigo SymmetraTřída mladýchKateřina Zimanová CZ.svg VD
4730EDDY od Ořechového listuTřída mladýchPetr Daniš CZ.svg V
4731ENNIO M DobrochoczyTřída mladýchEwa Cybulska PL.svg ABS
4732FRANK z Doliny Utraty (FCI) z Doliny Utraty (FCI)Třída mladýchAnna Mieczkowska-Rychel PL.svg ABS
4733Gin z Brníkovské stráněTřída mladýchLenka Gútová CZ.svg V
4734Jax z VisálkuTřída mladýchPetra Cífková CZ.svg V2
4735Malomkozi Volcan MALOMKOZITřída mladýchFELIPE LLANO PALACIOS ES.svg V3
4736Star K's Mile Hi Devon V Deppe-HausTřída mladýchRichard & Linda Stark US.svg ABS
4737Wags od Věžeckého potokaTřída mladýchJaromír Pospíšil CZ.svg V
4738Zeus ZeusTřída mladýchMoretti Mauro IT.svg V4
4739Bueno Kasta BohemiaMezitřídaLibor Foltýn CZ.svg V1, CAC
4740Drogon Nord Bohemia SheramMezitřídaAndrea Marešová CZ.svg V2, r.CAC
4741Jimmy z VisálkuMezitřídaVeronika Kalendová CZ.svg VD3
4742Kaz z Lištího háje z Lištího hájeMezitřídaEva Magda CZ.svg ABS
4743Bastian Ořechový listTřída otevřenáPavol Ort-Mertl SK.svg V2, r.CAC
4744Falco Heart of EuropeTřída otevřenáEdita Štusáková CZ.svg VD
4745Ibryd Loyal PointTřída otevřenáPaweł Mietliński PL.svg V4
4746Ivanhoe od TeklyTřída otevřenáIrena Plavcová CZ.svg V
4747Porter KajminiaTřída otevřenáKamil Plesiewicz PL.svg V1, CAC
4748Spartakus Moon EyesTřída otevřenáJosef Hauf CZ.svg V
4749Sultan Step-Haus ZorićTřída otevřenáMiloš Zorić SRB.svg V3
4750Bak BakTřída pracovníMoretti Mauro IT.svg V4
4751Bonus Nord Bohemia SheramTřída pracovníAndrea Marešová CZ.svg V2, r.CAC
4752Dax Heart of EuropeTřída pracovníLukáš Zahrádka CZ.svg ABS
4753Edo od StruhyTřída pracovníMiroslav Hlava CZ.svg ABS
4754Eiko Heart of EuropeTřída pracovníMonika Kupková CZ.svg ABS
4755Chaplin od TeklyTřída pracovníIveta Lenzová CZ.svg VD
4756Titus ze ŠtípekTřída pracovníPavel Kubeša CZ.svg V3
4757XAVIER ATOMIX Keiviento Keiviento kennelTřída pracovníInesa Brenkyte LT.svg V1, CAC, r.CACIB
4758Archibald Valles SlavonicaTřída šampionůAnte Stojanac HR.svg V
4759Body z Brtnických lesůTřída šampionůMichal Heger CZ.svg ABS
4760Cid z MadaveruTřída šampionůKateřina Hermanová CZ.svg V
4761Desperado Vives BohemiaTřída šampionůPatrik Šarina CZ.svg V
4762Elaton Z Czarnego DworuTřída šampionůElena Hodosko UA.svg V
4763FENOMEN z Czarnego Dworu z Czarnego DworuTřída šampionůMagdalena Hoffmann PL.svg V
4764Nox z Černých blatTřída šampionůDagmar Schovancová CZ.svg V4
4765Saxo MalomkoziTřída šampionůIstván Nagy HU.svg V3
4766Talisman AvalineTřída šampionůZlatko Jojkic SRB.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4767UBOLD ...Třída šampionůMoretti Mauro IT.svg V2, r.CAC
4768ZACHAR ze Snu NemrodaTřída šampionůIzabela Cichoń PL.svg V
4769NOK Moon EyesTřída veteránůKiszka Piotr PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4770Borůvka od Hradu BuchlovaTřída dorostuVeronika Svobodová CZ.svg VN2
4771Enya Keiviento KeivientoTřída dorostuLeonard Laskowski PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4772Anisha Hnědá perlaTřída mladýchKarina Chmelíčková CZ.svg VD4
4773B´LARA z Laukovho dvoraTřída mladýchŠárka Jansová CZ.svg V3
4774Beira Kennel z Laukovho dvoraTřída mladýchMartin Doubek CZ.svg ABS
4775Cira ze Schwarzenbergských stráníTřída mladýchDušan Sedláček CZ.svg ABS
4776Juno ŠpalíčekTřída mladýchMartin Hanzlík CZ.svg V2
4777VERTIGA MalomkoziTřída mladýchMarcin Szczepaniak PL.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4778Bonie z Bukovanských stráníMezitřídaJakub Vodilka CZ.svg V1, CAC
4779cicala di mare di tarcento di tarcentoMezitřídaDennis Spagnul IT.svg V2, r.CAC
4780HERA Arrubia FieldMezitřídaPrzemysław Jędrzejczyk PL.svg VD
4781Knutstorps Qualypso KNUTSTORPSMezitřídaEvelyn Järvsén SWE.svg V4
4782Vinnie ze ŠtípekMezitřídaRoman Lysek CZ.svg V3
4783Candy von Haus MoravacTřída otevřenáNebojsa Gajic SRB.svg V2, r.CAC
4784Cannabis Nord Bohemia SheramTřída otevřenáAndrea Marešová CZ.svg V
4785Czita z Radomskiej Ziemi Z Radomskiej ZiemiTřída otevřenáAleksandra Duda PL.svg DIS
4786Dafne z Dlouhého vrchuTřída otevřenáPetra Plecitá CZ.svg ABS
4787Faty Heart of EuropeTřída otevřenáMonika Kupková CZ.svg V
4788Gabby Von der NordebeneTřída otevřenáSlavoljub Prodanovic SRB.svg ABS
4789Malomközi Trixi Dió MalomköziTřída otevřenáAnikó Sári-Bognár HU.svg V1, CAC, r.CACIB
4790NIGHT FORCE XENON NIGHT FORCETřída otevřenáLUIGI COCCHI IT.svg V3
4791Nora od Slámy od SlámyTřída otevřenáLadislav Sláma CZ.svg V4
4792Ursa ze ŠtípekTřída otevřenáOldřich Kudlička CZ.svg V
4793Cami z Dlouhého vrchuTřída šampionůIvana Demková CZ.svg V
4794Cora Heart of EuropeTřída pracovníMonika Kupková CZ.svg V2, r.CAC
4795Luna ..Třída pracovníMoretti Mauro IT.svg V3
4796SELENE Moon Eyes (FCI) Moon Eyes (FCI)Třída pracovníUrszula Lichniak PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4797AFTER EIGHT AVALINETřída šampionůZlatko Jojkic SRB.svg V1, CAC
4798Fendi z Czarnego Dworu Z Czarnego DworuTřída šampionůDariusz Zaborowicz PL.svg V3
4799HEXA Kajminia FCI Kajminia FCITřída šampionůLukasz Szczesiak PL.svg V4
4800Loren ..Třída šampionůMoretti Mauro IT.svg V2, r.CAC
4801Assira od Jizerského splavuTřída veteránůAndrea Marešová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Pikardský ohař dlouhosrstý (7) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4802Damarcus Spanilá JolantaTřída pracovníTereza Rulcová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4803Emersyn Spanilá JolantaTřída mladýchDoris Mittendorfer AT.svg V2
4804Euphoria Spanilá JolantaTřída mladýchPetra Rechová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4805Evita Spanilá JolantaTřída mladýchDominika Pijáková CZ.svg V3
4806Alma SpanilajolantaTřída pracovníVorraber Robert AT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
4807Aurora Spanilá JolantaTřída pracovníJohana Fojtíková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4808Innes -Třída veteránůJohana Fojtíková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Pointer (27) / Rozhodčí: Čestmír Šrámek / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4809You Are The One That I Want You AreTřída dorostuJudit Renata Papp HU.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4810ZORRO ALEHANDRO'STřída mladýchNikos Tsoukalochoritis GR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4811MARVEL Mypoint'sMezitřídaKarolina Baron PL.svg V1, CAC
4812Scott Scandiaca ScandiacaMezitřídaMichaela Heroutová CZ.svg V2, r.CAC
4813Aimone Farista-AlmasTřída otevřenáPetr Koutek CZ.svg V2, r.CAC
4814Boyd Natyave GroveTřída otevřenáNikol Hajmonová CZ.svg VD3
4815Milk FranziniTřída otevřenáBechara Moufarrej LR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4816Ardy WinepointTřída pracovníMarek Hylebrant CZ.svg VD
4817Aristokrat Farista-AlmasTřída pracovníSára Pešatová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4818Dax z Měnínského lesaTřída pracovníLibor Trpák CZ.svg V4
4819Elyen z Mešinské hájovnyTřída pracovníMichaela Heroutová CZ.svg V3
4820Igo z Mešinské hájovnyTřída pracovníMichaela Zaninová CZ.svg V2, r.CAC
4821You Are My Bucket List You AreTřída šampionůJudit Renata Papp HU.svg V1, CAC
4822FRANZINI RUBINO FRANZINI KENNELTřída veteránůclaudio barzaghi IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4823JAZZ Del VelenoTřída štěňatBechara Moufarrej LR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4824EVA -Třída dorostuclaudio barzaghi IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4825BAJADERA BALLET FOR LANEVE pasquale laneveTřída mladýchPasquale Laneve IT.svg VD
4826Caramela ze Zaječích políTřída mladýchZlata Zajícová CZ.svg V3
4827Delaron del WinePointTřída mladýchVivien Póth HU.svg V2
4828DOLCENERA -Třída mladýchElena Vignali IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4829Layra Aligi'sTřída mladýchPasquale Bratta IT.svg VD
4830ZAMMA ALEHANDRO'S ZAMMATřída mladýchNikos Tsoukalochoritis GR.svg VD4
4831ELSA DE LAS NAVAZUELASMezitřídaRaquel Gonçalves PT.svg ABS
4832ATHENA -Třída otevřenáclaudio barzaghi IT.svg V2, r.CAC
4833Bernadette ze Zaječích políTřída otevřenáVít Klimeš CZ.svg V1, CAC
4834Crazy Lemon ze ŠtípekTřída pracovníJiřina Zedníková CZ.svg VD1
4835 Frida Aligi'sTřída šampionůPasquale Bratta IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Portugalský ohař (1) / Rozhodčí: Ludovica Salamon / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4836Diana DA QUINTA DAS GIASMezitřídaYvona Hiclová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Pudlpointr (3) / Rozhodčí: Václav Vlasák / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4837Birke vom StrünkelbargTřída otevřenáDiana Lösel DE.svg ABS
4838Daya od Malého jezírkaTřída otevřenáVáclav Klicman CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4839Aika von trés villae OboniTřída pracovníBořivoj Kučera CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Saint-Germainský ohař krátkosrstý (5) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4840Aris des Vignobles RoyauxTřída mladýchLubomir Zeman CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4841Aila des Vignobles RoyauxTřída mladýchDominik Rak CZ.svg DIS
4842Annais des Vignobles RoyauxTřída mladýchJana Vnenk CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4843Amaretta Speedy Arrows Speedy ArrowsTřída šampionůJuraj Lihosit SK.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4844Ninon de la Diane de BelremTřída šampionůGabriela Jirásková CZ.svg V2, r.CAC, r.CACIB
Slovenský ohař hrubosrstý (6) / Rozhodčí: Linda Voláriková / Kruh: 28
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4845DJANGO DanibullTřída mladýchDaniel Hrežík SK.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4846Cash Danibull DANIBULLTřída otevřenáDušan ĎURDINA SK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4847Dorka DanibullTřída mladýchAlexander Spišák CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4848Metsätien Slovenly Lempi MetsätienTřída otevřenáMari Honkala FIN.svg VD1
4849CONEY DanibullTřída pracovníMarek Zajíček SK.svg V1, CAC, r.CACIB
4850BROWNIE DanibullTřída šampionůDaniel Hrežík SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Velký münsterlandský ohař (3) / Rozhodčí: Petr Dvořák / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4851Arm od Rybníka ŽabinceTřída veteránůKristýna Rychlá CZ.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4852Asa vom Nűrnberger LandMezitřídaGabriela Miketová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4853Amy z Brumovského údolíTřída pracovníStanislav Šimbera CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Výmarský ohař - dlouhosrstý (21) / Rozhodčí: František Nahodil / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4854Aramis Vom Neunhofer ForstTřída mladýchSini Vedenoja FIN.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4855ECCO Crazy ForeverTřída mladýchPavel Sloupenský CZ.svg V2
4856Iso II vom PfingstgehegeTřída mladýchJakub Hanus CZ.svg V3
4857Deano Crazy ForeverMezitřídaMilan Barášek CZ.svg V2, r.CAC
4858Ragtime De L’Ambre D’Espoir Des HDFMezitřídaBertrand Fievez FR.svg V1, CAC
4859Arty z Babického dvoraTřída otevřenáMichaela Číšecká Lacinová CZ.svg V1, CAC
4860Napoleon des chasseurs d'oragesTřída otevřenáolivier macaigne FR.svg V2, r.CAC
4861Pride of Whitecross du Tango des Neiges ÉternellesTřída pracovnívalerie torenstra NL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4862Angus Crazy ForeverTřída šampionůPavel Sloupenský CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4863Anna Bella z KuněticTřída mladýchYveta Rakušanová CZ.svg V2
4864Ella You're The One Crazy Forever Crazy ForeverTřída mladýchSARA MENDONÇA PT.svg VD4
4865ELLY Crazy ForeverTřída mladýchPavel Sloupenský CZ.svg V3
4866ROSE De l'Ambre d'Espoir des HDFTřída mladýchSandrine LEGUIDCOQ FR.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4867Differentkinda Magic Crazy ForeverMezitřídaSalla Mattila FIN.svg V2, r.CAC
4868Reva de l'Ambre d'espoir des HDFMezitřídaFrancis Arduin FR.svg V1, CAC
4869Cora z RamaškyTřída otevřenáNela Jagošová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4870Bonna Crazy ForeverTřída pracovníMiloš Dohnálek CZ.svg ABS
4871Catch It Dragonghost Crazy ForeverTřída pracovníSini Vedenoja FIN.svg V2, r.CAC
4872Essential Lyra Sanelle SirrahTřída pracovníLenka Trčková CZ.svg V1, CAC
4873Cookie Crazy ForeverTřída šampionůPavel Sloupenský CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
4874Full Fantasy WaldwieseTřída veteránůolivier macaigne FR.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Výmarský ohař - krátkosrstý (131) / Rozhodčí: Jozef Jursa / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
4875DogvilleFarmKennel Prometheus DogvilleFarmKennelTřída štěňatMarco Bausani IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4876Powershot Anthony Edward Stark PowershotTřída štěňatCristina Soldati IT.svg ABS
4877ASTON KOBE ANGELI DI CASA ZANELLA angeli di casa zanellaTřída dorostumirko Facincani IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4878ZEN Mon SalaiTřída dorostuLaura Butkiewicz PL.svg ABS
4879B Top Gun topgunnersTřída mladýchfrancesca ghio IT.svg V2
4880BELFEGORUS LUCIANO GREAT WEIM ITALYTřída mladýchDavide Bacci IT.svg VD
4881Bors Szinvavölgyi VadászTřída mladýchNóra Zsoldos HU.svg V4
4882CAMELOT'S ARTHUR THE WITTELSBACH CAMELOT'STřída mladýchDAVID BAILLY FR.svg V3
4883Forrest Gump from Arteniké ArtenikéTřída mladýchMartina Rožnovská CZ.svg VD
4884GREY CLASSIC’S SECOND TO NONE GREY CLASSIC’STřída mladýchVironica Makarchuk UA.svg ABS
4885High Flyer StormdancerTřída mladýchDana Cápalová CZ.svg ABS
4886King Arthur Weim Odino King Arthur WeimTřída mladýchMichela Maggioni IT.svg ABS
4887RYLIO FASCINATED FALL RYLIOTřída mladýchEvelina Latvinskiene LT.svg VD
4888VIS A VIS Alive SilverTřída mladýchMagdalena Sekular Luczak PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4889VOICE OF DESTINY Gray ArrowTřída mladýchKatarzyna Hadyńska PL.svg ABS
4890Agis Šedá radostMezitřídaRadek Wolf CZ.svg VD3
4891NORDIC Duma KazanaMezitřídaBarbara Eliza Bielak DE.svg V1, CAC
4892Zaidee Line Paparazzi Kacper BulaMezitřídaKacper Bula PL.svg V2, r.CAC
4893Arrow Grey bayTřída otevřenáEva Nováková CZ.svg VD
4894Arthur Szinvavölgyi VadászTřída otevřenáIvo Ágics HU.svg VD
4895Belliger Royal SplendourTřída otevřenáŠtěpánka Kolářová CZ.svg V
4896Brave Raoul de Greynie Píchová JanaTřída otevřenáANDREA VIDIEČANOVÁ SK.svg V
4897Dr. Diana Rembges co-owner Raffaelle Valzania CAMELIDE HOMELANDTřída otevřenáDiana Rembges IT.svg ABS
4898El de Madrid Silver SfinxTřída otevřenáVladimír Štěpánek CZ.svg V2, r.CAC
4899ERIC CLAPTON Imperial WeimaranerTřída otevřenáAleksandra Rodo-Krasnokucka PL.svg V4
4900Grey Velvet Burian Grey Velvet WeimTřída otevřenáBianca Manfredi IT.svg VD
4901Immortal Falcor Joy SpiritTřída otevřenáZyta Zborowska PL.svg NE
4902Listen To Your Heart Alive SilverTřída otevřenáMagdalena Sekular Luczak PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4903ORO D’ETNA KLAUDIUS DRUZE Ilya YuryevTřída otevřenáILYA YURYEV BY.svg ABS
4904PAROV STELLAR VON SILBERWEISS JÄGER VON SILBERWEISS JÄGERTřída otevřenáMARIE-GABRIELLE THOMAS FR.svg V3
4905PRESTON WITTELSBACH DEL MONTE ALBAN PRESTONTřída otevřenáPierard Carine FR.svg VD
4906YAZZ BABARIBA ATRIA CORDISTřída otevřenáJoanna Ziemska PL.svg V
4907Asher Grey bayTřída pracovníEva Nováková CZ.svg ABS
4908Cartier Silver Scythians Cartier Silver ScythiansTřída pracovníLajos Erdelyi HU.svg V4
4909CRUISENIF AT INFINITY MOON FLASHTřída pracovníMojca POKLEČKI SI.svg V2, r.CAC
4910Donnybrook Dream AtagoraTřída pracovníJana Miletínová CZ.svg V3
4911Ettore Angeli di casa ZanellaTřída pracovníveronica bufalini IT.svg NE
4912EUROPA N SUMMIT'S HESPHERUS SILVERSMITHTřída pracovníEva Pusztai IT.svg ABS
4913Everlasting Orcan of Greynie GreynieTřída pracovníNatália Kostková SK.svg VD
4914GRACEBAND ACCUSTOMED TO WIN Silver ProjectTřída pracovníDanilo Galantucci IT.svg V1, CAC
4915Romani Royal Zeal To VictoryTřída pracovníBarbora Zdráhalová CZ.svg V
4916A Wild And Free Of GreynieTřída šampionůJakub Teplý CZ.svg V
4917Aston Martin Imperial WeimaranerTřída šampionůManfred Wydra PL.svg V
4918Fala Love'a Albus Severus at Powershot PowershotTřída šampionůCristina Soldati IT.svg V
4919Filip Frisco z Lulečských lesůTřída šampionůAgáta Marková CZ.svg V
4920Justin Juriko Dantario Eliza JemeljanovaTřída šampionůEliza Jemeljanova LT.svg V1, CAC, r.CACIB
4921Ligne de Chanel au soleil Bramasole ItalyTřída šampionůMarco Bausani IT.svg V
4922NICOLAI DE LA GIOCONDA GREAT SUCCESS FROM SEPTEMCOLLES FROM SEPTEMCOLLESTřída šampionůJesus Cordeiro prieto ES.svg V
4923royal weim beautiful killer royal weimTřída šampionůValentina Ricci IT.svg V
4924Silhouette’s Let the Good Times Roll SilhouetteTřída šampionůSilvia Della Latta IT.svg V
4925SUNSHINE REGGAE ATRIA CORDISTřída šampionůJoanna Ziemska PL.svg V2, r.CAC
4926TANGO A-AwaTřída šampionůAndrzej Walczak PL.svg ABS
4927Weisup Royal Flush at BromhundTřída šampionůIvana Počinková CZ.svg V4
4928WOŁOSAŃ Biesy i CzadyTřída šampionůAdam Makowski PL.svg V3
4929Best Alfa OriTřída veteránůSimona Marková CZ.svg V2
4930Ciro ze Slezských lesůTřída veteránůGabriela Navrátilová CZ.svg V3
4931MON HUNTER'S FARM MonTřída veteránůMojca POKLEČKI SI.svg V
4932Sensation At Greynie BromhundTřída veteránůBarbora Zdráhalová CZ.svg V4
4933WAZNIAK Canis FortunaTřída veteránůMariola Oczadly PL.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
4934Delta from Schwarzenberk parkTřída štěňatZdeněk Zegermacher CZ.svg VN2
4935Grey Velvet Weim French Marigold Grey Velvet WeimTřída štěňatBianca Manfredi IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4936BUGGY DE LA GIOCONDA SIRIUS ROM SEPTEMCOLLESTřída dorostuJesus Cordeiro prieto ES.svg VN2
4937INFINITE SEA Imperial WeimaranerTřída dorostuSylwia Mokry PL.svg VN3
4938SILBERWEISS MOON SHINING ON CAMELIDE HOMELAND CAMELIDE HOMELANDTřída dorostuDiana Rembges IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
4939Akéla Šedá radostTřída mladýchDaniela Zemancová Pavlína Kašpárková CZ.svg V
4940Akira Šedá radostTřída mladýchPavlína Kašpárková CZ.svg VD
4941Bella senz'anima TopgunnersTřída mladýchIrene Giorgia IT.svg VD
4942Bohemian Rhapsody PowershotTřída mladýchCristina Soldati IT.svg ABS
4943BORN TO BE PRIME ( FCI ) J-Liloo Zachodniopomorski Zwiazek Kynologiczny in PolandTřída mladýchWiktoria Budczenkow PL.svg V3
4944Dualweim The Queen’s Gambit DualweimTřída mladýchSilvia Della Latta IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
4945GREJS ASTI 000000Třída mladýchJane Viron RU.svg VD
4946Lena De L'Ambre D'Espoir Des HDFTřída mladýchLaura Cervantes FR.svg V4
4947NASHA FANTASTIC UNIVERSE ALESIA HAPPIDOG ALESIA HAPPIDOGTřída mladýchJesus Cordeiro prieto ES.svg ABS
4948OLEŃKA B Duma KazanaTřída mladýchBarbara Eliza Bielak DE.svg V2
4949Pecka od Potoka KačákuTřída mladýchPavel Cudlín CZ.svg VD
4950ROYAL WEIM NANI'S 'N SCHON INSTANT KARMA ROYAL WEIMTřída mladýchDARIO RAIMONDI COMIONESI IT.svg V
4951Ruby Lips by Atria CordisTřída mladýchDorota Mikus-Koralewska PL.svg V
4952Weimdream BRIXIE BAILEY WeimdreamTřída mladýchFrantišek Kašický SK.svg V
4953Asta z Šípských lesůMezitřídaKarel Jaroš CZ.svg VD
4954Brava Grey z Turoveckých lesůMezitřídaIvana Počinková CZ.svg ABS
4955BREVIS A-Awa Weims (FCI)MezitřídaAndrzej Walczak PL.svg V3
4956King Arthur Weim Morgana King Arthur WeimMezitřídaMichela Maggioni IT.svg ABS
4957NorthSouth Don't stop me now in LA NorthSouthMezitřídaDominika Malaga PL.svg V2, r.CAC
4958Slavinja Harpia slavinjaMezitřídaveronica bufalini IT.svg D
4959Strictly For Fun GHOSTWINDMezitřídaAdam Makowski PL.svg V1, CAC, r.CACIB
4960Sydney Dianas ArgentumMezitřídaGabriela Keni CZ.svg V4
4961Agi z Vinické hájenkyTřída otevřenáLucie Konečná CZ.svg VD
4962Ailen Driv av PotensialTřída otevřenáSimona Marková CZ.svg VD
4963BEL A-Awa Weims A-Awa WeimsTřída otevřenáEwelina Przysiecka PL.svg VD
4964Bella Kristy SilverdreamTřída otevřenáPavlína Kašpárková CZ.svg V
4965Blanchfleur Graceful Dignity Camelide HomelandTřída otevřenáSilvia Della Latta IT.svg V3
4966BOOGIE A-Awa Weims A-Awa WeimsTřída otevřenáEwelina Przysiecka PL.svg VD
4967Cassie Silesian WeimTřída otevřenáIvana Počinková CZ.svg ABS
4968Darcy Dream AtagoraTřída otevřenáIveta Klohnová CZ.svg ABS
4969Everlasting Hope for GreynieTřída otevřenáRomana Marková CZ.svg V
4970Grey Velvet Weim Caipiroska Grey Velvet WeimTřída otevřenáBianca Manfredi IT.svg V
4971LITTELE FIRE'HEART ALESIA HAPPIDOG Alesya HappyDogTřída otevřenáDemetrio Medici IT.svg V
4972MAIA ---Třída otevřenáClaudia Rettondini IT.svg ABS
4973NIKA GOLDEN FLYING GODDES FROM SEPTEMCOLLES FROM SEPTEMCOLLESTřída otevřenáJesus Cordeiro prieto ES.svg ABS
4974Nirvana Alive SilverTřída otevřenáMagdalena Sekular Luczak PL.svg V1, CAC
4975PEARL WITTELSBACH DEL MONTE ALBANTřída otevřenáAurore ALLENDER FR.svg ABS
4976PLEASED TO MEET YOU VON SILBERWEISS JÄGER VON SILBERWEISS JÄGERTřída otevřenáMARIE-GABRIELLE THOMAS FR.svg V4
4977ROYAL WEIM VENICE QUEEN ROYAL WEIMTřída otevřenáDARIO RAIMONDI COMIONESI IT.svg V
4978Wiktoria Budczenkow in PolandTřída otevřenáWiktoria Budczenkow PL.svg V2, r.CAC
4979ZEN GRAU SHUT UP AND KISS MYAZZ ITALYTřída otevřenáMassimiliano Evangelista IT.svg V
4980April Grey bayTřída pracovníEva Nováková CZ.svg VD
4981B aiR Royal SplendourTřída pracovníŠtěpánka Kolářová CZ.svg V
4982Boogie z HornychovicTřída pracovníŠárka Večeřáková CZ.svg V
4983Dianas Argentum Leeloo Dallas Multipass Dianas ArgentumTřída pracovnímarija plenkovic HR.svg V3
4984Dr. Diana Rembges CAMELIDE HOMELANDTřída pracovníDiana Rembges IT.svg V1, CAC
4985Draka Grey PassionTřída pracovníIlona Klimek PL.svg ABS
4986Fren ze Slezských lesůTřída pracovníGabriela Navrátilová CZ.svg V2, r.CAC
4987Harmony Hanah z Lulečských lesůTřída pracovníIva Mittnerová CZ.svg V
4988IZBRANNITSA SUDBY IZ MECHTY OHOTNIKATřída pracovníMassimiliano Evangelista IT.svg V4
4989Alice WeimdreamTřída šampionůZuzana Artzová SK.svg V4
4990Dr. Diana Rembges CAMELIDE HOMELANDTřída šampionůDiana Rembges IT.svg ABS
4991Grey Velvet Atacama Desert Rose Grey Velvet WeimTřída šampionůBianca Manfredi IT.svg V
4992J. Q. APRIL DEI GRANDI GRIGI DEI GRANDI GRIGITřída šampionůClaudia Rettondini IT.svg V
4993JOKE Imperium StarTřída šampionůKatarzyna Hadyńska PL.svg ABS
4994Oops I did it again Sirius NovaTřída šampionůIva Mittnerová CZ.svg V2, r.CAC
4995Powershot Magnolia PowershotTřída šampionůCristina Soldati IT.svg V
4996ROYAL WEIM BACK ON TOP ROYAL WEIMTřída šampionůDARIO RAIMONDI COMIONESI IT.svg V
4997ROYAL WEIM UNTIL THE END OF TIME ROYAL WEIMTřída šampionůDARIO RAIMONDI COMIONESI IT.svg V3
4998D'Argento Vien(FCI) B-PERFECT B-PERFECTTřída šampionůWiktoria Budczenkow PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
4999X'BEAUTIFUL DISASTER ATRIA CORDIS ItalyTřída šampionůDavide Bacci IT.svg ABS
5000Angie RoyalSplendour of Diam WeimTřída veteránůŠtěpánka Kolářová CZ.svg V4
5001Blue Eyes Princess PontanusTřída veteránůJana Linhartova CZ.svg V
5002BONA Imperial WeimaranerTřída veteránůSylwia Mokry PL.svg V2
5003Coco Mademoiselle BelfegorudTřída veteránůBUSSIERE Marie Frédérique FR.svg V
5004Czech Cheer ze Slezských lesůTřída veteránůGabriela Navrátilová CZ.svg V3
5005Gem Of Aleck From Atria CordisTřída veteránůJana Píchová CZ.svg V1, BOV
Zpět na detail výstavy