vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - 30. 9. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.
Alpský brakýř jezevčíkovitý (13) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2172BARY od MUTRA FCITřída otevřenáWit Muter PL.svg V2, r.CAC
2173MESSI Z KANCI HORY ITALYTřída otevřenáGIORGIO NAVONE IT.svg V1, CAC, r.CACIB
2174Baron Bruta z Valdštejnské rokleTřída pracovníLibor Skalický CZ.svg NE
2175Nygårds Brack Khalifa Nygårds BrackTřída pracovníAmina Duracak SWE.svg V2, r.CAC
2176ZEUS ZEUSTřída pracovníGIORGIO NAVONE IT.svg V1, CAC
2177DIK ITALYTřída šampionůGIORGIO NAVONE IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2178Char z TisovéTřída šampionůJaroslav Hrbek CZ.svg ABS
2179Bleki .Třída veteránůAmina Duracak SWE.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2180Meri Ban Mali Ban MaliTřída otevřenáAmina Duracak SWE.svg V1, CAC, r.CACIB
2181NINA Z KANCI HORY ITALYTřída otevřenáGIORGIO NAVONE IT.svg V2
2182NAOMI ITALYTřída pracovníGIORGIO NAVONE IT.svg VD1
2183LAMU Z KANCI HORY LAMU Z KANCI HORYTřída šampionůGIORGIO NAVONE IT.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2184Maza .Třída veteránůAmina Duracak SWE.svg V1, BOS, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Ariégois (3) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2185dingo .Třída šampionůRocco Lettieri IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2186ginevra .Třída otevřenáRocco Lettieri IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2187carlotta .Třída pracovníRocco Lettieri IT.svg VD1
Artésko-normandský basset (5) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2188PESTO MENTHE EPINARDS DA TERRA QUENTETřída štěňatpedro cafe PT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2189Rafael Domaine De Lu TiMezitřídaJiří Porkert CZ.svg V1, CAC
2190LE BOUQUET RIGOLO DA TERRA QUENTETřída otevřenápedro cafe PT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2191LA CREME PANNA COTTA DA TERRA QUENTETřída otevřenápedro cafe PT.svg V2, r.CAC
2192PRALINE DU CHEVAL DU MARQUETTřída otevřenáMariano Galán Zancajo ES.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Basset Hound (68) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2193Adagio Kmetty-HáziTřída mladýchVěra Otevřelová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2194Alfonz od BerounkyTřída mladýchAleš Chamrád CZ.svg V
2195born in bentivoglio cantico autunnale dei bentivoglioTřída mladýchselvaggia bentivoglio IT.svg V
2196Colonnello Di Casa Dal PinoTřída mladýchJana Polakovičová CZ.svg V
2197Drupi Red WitchTřída mladýchPetra Ondřejová CZ.svg V4
2198Fayer VezuviiTřída mladýchMiloslava Šrámková CZ.svg V
2199Karolus KarolusTřída mladýchPaolo Pirro CH.svg V
2200QUANTAS-NAPOCA OREN QUANTAS-NAPOCATřída mladýchAlexandru Raul Pop RO.svg V3
2201Silent Storm RedCorner´sTřída mladýchDavid Johannes Øbro-Kjær DK.svg V
2202WASHINGTON V.HOLLANDHEIM V.HOLLANDHEIMTřída mladýchDario Busara IT.svg V2
2203Dandy dane Dos sete moinhosMezitřídaFrancesca Ghezzi IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2204DEXTER Z Basowej KnieiMezitřídaAnna Szumilak PL.svg V3
2205podium Yes I do of harroue castleMezitřídaCharlotte Harroue FR.svg V2, r.CAC
2206Anakin Lady Barnett'sTřída otevřenáLenka Smolíčková CZ.svg V3
2207Cadilac Le Grande A.Al.ČahturaTřída otevřenáNatalja Krasohina LV.svg V
2208Daimler Benz Dos Sete MoinhosTřída otevřenáDavid Johannes Øbro-Kjær DK.svg V1, CAC, r.CACIB
2209Dream Chaser Bohemia HorridoTřída otevřenáEva Černohubová CZ.svg V4
2210Edgar Wessex DramijosTřída otevřenáLenka Válová CZ.svg V
2211EVERGREENVILLABRUNA VillabrunaTřída otevřenáDario Busara IT.svg V2, r.CAC
2212Idefix Dante Idefix DanteTřída otevřenáPaolo Pirro CH.svg V
2213vezuvii omar VezuviiTřída otevřenáselvaggia bentivoglio IT.svg V
2214Yarick od BerounkyTřída otevřenáVáclava Langová CZ.svg V
2215Yonass od BerounkyTřída otevřenáPetra Ondřejová CZ.svg V
2216ZOOEY od BerounkyTřída otevřenáVáclava Langová CZ.svg V
2217BIG HERO SÁRKÖZI-DACOSTřída pracovníBalogh Jácint Gábor HU.svg V1, CAC
2218You and Me di Casa dal PinoTřída pracovníVěra Křížová CZ.svg V2, r.CAC
2219Flash Grand GradesTřída šampionůOlga Bílková CZ.svg V4
2220Max HARAS DE LA VERGNETřída šampionůcave laurent FR.svg V1, CAC
2221Othello v. HollandheimTřída šampionůSoňa Viková CZ.svg V
2222Super Mario Forever Long EarsTřída šampionůLakatos Lívia HU.svg V2, r.CAC
2223Ure My Model v. Grunsven v. GrunsvenTřída šampionůRudy Smits NL.svg V3
2224White and Red Robin VanaliTřída šampionůMarco Vanali IT.svg V
2225Krištof Kolumbus od BerounkyTřída veteránůVěra Otevřelová CZ.svg ABS
2226Pan Lady Barnett`sTřída veteránůMichaela Přenosilová CZ.svg V2
2227Tradewind’s Andros Tradewind’sTřída veteránůLakatos Lívia HU.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2228Charta Lady Barnett'sTřída dorostuLenka Zitová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2229Magic Beam Unau Magic BeamTřída dorostuLoredana Carpino BE.svg VN2
2230Born in bentivoglio brooklyn dei bentivoglioTřída mladýchselvaggia bentivoglio IT.svg V
2231DARING PROPOSITION BASSIST LEKONA J.KirejevaTřída mladýchJelena Kondrasova LV.svg V
2232Ebony Lady Barnett'sTřída mladýchJan Musílek CZ.svg ABS
2233Everest Girl dos Sete MoinhosTřída mladýchJosé Homem de Mello PT.svg V2
2234Fat Puppys Yeraldine Fat PuppysTřída mladýchRudy Smits NL.svg V
2235Forever Long Ears Zaya Forever Long EarsTřída mladýchLászló Steiner HU.svg V3
2236La pachanga TeocraziaTřída mladýchFrancesca Ghezzi IT.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2237Magic Beam Tsumugi Magic BeamTřída mladýchLoredana Carpino BE.svg V
2238QUANTAS-NAPOCA OPIUM QUANTAS-NAPOCATřída mladýchAlexandru Raul Pop RO.svg V
2239R'mione Of Eternal PrestigeTřída mladýchCharlotte Harroue FR.svg V
2240ROSE ETERNAL PRESTIGETřída mladýchcave laurent FR.svg V
2241DIANA Z Basowej KnieiMezitřídaAnna Szumilak PL.svg V
2242Duda Buga dos Sete MoinhosMezitřídaJosé Homem de Mello PT.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2243Magic Beam Sissi Magic BeamMezitřídaLoredana Carpino BE.svg V4
2244PUMA VEZUVIIMezitřídaVeronika Zueva RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2245Tamsin Queen's HermelínMezitřídaVěra Křížová CZ.svg V3
2246Apple Pie z ApelekuTřída otevřenáPetr Kučera CZ.svg V4
2247Elza ŠtěmaraliTřída otevřenáMartin Šafránek CZ.svg V
2248Fergie Ferguson DramijosTřída otevřenáDavid Sršeň CZ.svg V1, CAC
2249Honey The Love Story Badodi GretaTřída otevřenáGreta Badodi IT.svg V
2250Luzia Ladina da Quinta Alfarrobeira Quinta AlfarrobeiraTřída otevřenáAna y Berta Arriazu Aranceta ES.svg V3
2251PANAMAPEARL VILLABRUNATřída otevřenáDario Busara IT.svg V2, r.CAC
2252ELEONOR SÁRKÖZI-DACOSTřída pracovníBalogh Jácint Gábor HU.svg V2, r.CAC
2253Janette Grand GradesTřída pracovníJana Pašková CZ.svg V1, CAC
2254Ryan Toffee Badodi GretaTřída pracovníGreta Badodi IT.svg V3
2255BORN IN BENTIVOGLIO LENORA ALL. BENTIVOGLIOTřída šampionůGreta Badodi IT.svg V
2256CINDERELLA MORNING DEW SWEEPERSTřída šampionůMariano Galán Zancajo ES.svg V4
2257Lady Freckles-Freckles RedCorner´sTřída šampionůDavid Johannes Øbro-Kjær DK.svg V3
2258QUANTAS-NAPOCA GRACE KELLY QUANTAS-NAPOCATřída šampionůAlexandru Raul Pop RO.svg V2, r.CAC
2259Ricci Nina Magic BeamTřída šampionůCharlotte Harroue FR.svg V1, CAC
2260Cherokee Queen's Hermelín Queen's HermelínTřída veteránůVěra Křížová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Bavorský barvář (13) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2261FRODO VAIVARU DZIŅAS LATVIATřída mladýchOlga Dovane LV.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2262ARGO OD SPILE OD SPILE F.C.I.137/07MezitřídaJosef Králík CZ.svg NE
2263NIALL AirgiallaFCITřída otevřenáJoanna Wiśniewska PL.svg V1, CAC
2264HARPI Dziczy ŚladTřída pracovníRomana Ryszkowska PL.svg V1, CAC, r.CACIB
2265LOKI NO KENNEL NAMETřída pracovníBottamedi Matteo IT.svg VD2
2266Evan VTAĆIKTřída šampionůANNA MAJDACKA PL.svg V2, r.CAC
2267Jambi z Liptovských RevúcTřída šampionůPetr Buriánek CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2268SAGUS BAWAR Jeleni ZdrojTřída veteránůMagdalena Kittel - Malec PL.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2269Beretta z Wiatrakowej GóryTřída mladýchANNA MAJDACKA PL.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2270VIKING LAGERTHA Airgialla FCITřída mladýchJoanna Wiśniewska PL.svg V2
2271Inga Čierny VrchTřída otevřenáPetr Buriánek CZ.svg V1, CAC, CACIB
2272Fanny od Laka jezeraTřída pracovníJindřich Španihel CZ.svg V2, r.CAC
2273GAJA IŠ MINIOS SLENIO LITHUANIATřída pracovníOlga Dovane LV.svg V1, CAC, r.CACIB
Beagle (113) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2274Afterglow Ventus Barbatus Ventus BarbatusTřída štěňatAnastasija Lobačova LV.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2275BLACK IS BACK SIMPATICA PS Łapitropy ŁapitropyTřída štěňatEwa Giczela-Szmaj PL.svg VN2
2276MARKUS Absolutely SpotlessTřída dorostuTomasz & Magdalena Budkowscy PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2277Ringo Starr La Casa DemianiTřída dorostuvladimir spak SK.svg VN4
2278SUPER MARIO MARIOTřída dorostuKatarzyna Sapierzyńska-Kurek PL.svg VN3
2279Tomfoolery StormpastureTřída dorostuEva Fischerová CZ.svg VN2
2280Aaron Dasty Vici Mili Moni ViciTřída mladýchPetra Mikušová CZ.svg VD
2281best part of me iunosospitaTřída mladýchmilleseck coralie FR.svg V2
2282CASPER DEL BOSQUE ANIMADOTřída mladýchRaquel Gonçalves PT.svg VD
2283Catch My Eye Fanta's BrandTřída mladýchĐorđe Radukin SRB.svg ABS
2284Gála Tornádó GálaTřída mladýchAnna Krejzková CZ.svg V
2285Platinum SimonalandTřída mladýchKamila Smolska PL.svg V3
2286Ratatouille Rum Rapa-NuiTřída mladýchBarbora & Jan Budkovi CZ.svg V4
2287Scott Angyali AnnieTřída mladýchBoglárka Barta HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2288SELESTA'S DREAMS ADVENTURE IN PARIS SELESTA'S DREAMS KENNELTřída mladýchJakub Solar CH.svg VD
2289 Divine Line Easy Going Divine LineMezitřídaVladyslava Aleinikova UA.svg V1, CAC
2290Andy Spotty LoveMezitřídaJitka Jechová CZ.svg VD4
2291Eager Edgar EardleyMezitřídaAlice Čančíková CZ.svg VD3
2292Juniore Illustre Amore SopraffinoMezitřídaDenisa Dumková CZ.svg VD
2293Show Must Go On Alotorius Old GloryMezitřídaJakub Szwałek PL.svg V2, r.CAC
2294Alotorius Old Glory Pride Of Poland Alotorius Old GloryTřída otevřenáBertalan Barakso HU.svg V1, CAC
2295Altais Deep DesireTřída otevřenáPavlína Mocová CZ.svg D
2296ARCHIBALD BRAVE SOUL BEAGLE FORCE BEAGLE FORCETřída otevřenáIuliia Tenenova UA.svg D
2297Aslan Little CarpathiansTřída otevřenáMilan Potrok SK.svg V
2298Curro ValsiTřída otevřenáRaquel Gonçalves PT.svg V
2299Endeavour JohgraTřída otevřenáJakub Szwałek PL.svg V3
2300heredero charlatan herederoTřída otevřenávictor platia IT.svg V
2301Is This AlikissTřída otevřenáDana Konečná Soudková CZ.svg ABS
2302Joker Poker TergyanTřída otevřenáMichaela Švábová CZ.svg VD
2303Jumble Rumble AlikissTřída otevřenáDaniela Rybaříková CZ.svg V2, r.CAC
2304KORS Absolutely SpotlessTřída otevřenáTomasz & Magdalena Budkowscy PL.svg V
2305OLYMPIC FIRE OF VICTORY VARINHOUSETřída otevřenáWieslaw Bartkowiak PL.svg V
2306Sabayon z Vrbové LhotyTřída otevřenáBarbora & Jan Budkovi CZ.svg VD
2307That's My Cake Królewska ZgrajaTřída otevřenáKatarzyna Sapierzyńska-Kurek PL.svg V
2308Unique Polar Glow Perla VltavyTřída otevřenáAnna Schlenker CZ.svg V4
2309ANAKIN SKYWALKER MARY LUCKY STARS MARY LUCKY STARSTřída pracovníIuliia Tenenova UA.svg V1, CAC
2310Cosmostar Barefoot Bandit CosmostarTřída pracovníMalgo Zwiercan-Kociuba AT.svg V4
2311Mopsos of Volcano CotopaxiTřída pracovníJana Barbora Straková Budková CZ.svg V
2312NEED FOR SPEED DE LA MEUTE D'ASTERION NEED FOR SPEED DE LA MEUTE D'ASTERIONTřída pracovnímilleseck coralie FR.svg V2, r.CAC
2313Ob-La-Di´s eye In The Sky Ob-La-Di´sTřída pracovníJeanette Botschinsky DK.svg VD
2314POTTER MY PRECIOUS FRIEND DU HETRE AU LOUPTřída pracovníCandice LOUIS FR.svg V
2315SUMMER STORM BEAGPOINTTřída pracovníIlmar Pärn EST.svg V3
2316 Make My Day SimonalandTřída šampionůMaria Semenova Smolska Kamila RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2317Beagle Inn's Hall of Fame Beagle InnTřída šampionůSalome Mujiri GE.svg ABS
2318Candy Crush Golden SwisslineTřída šampionůGeiger Stefanie CH.svg V
2319Celtic Tiger DanvilmarTřída šampionůĐorđe Radukin SRB.svg ABS
2320GRYF Absolutely SpotlessTřída šampionůTomasz & Magdalena Budkowscy PL.svg V4
2321Cherry On The Top TergyanTřída šampionůAnna Krejzková CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2322LAST TANGO IN PARIS Fanta's BrandTřída šampionůMagdalena Olech PL.svg V
2323NEW-YORK VALSITřída šampionůANASTASIIA KRASNIANSKA UA.svg V3
2324Örnbergets Bgl Blue Moon ÖrnbergetsTřída šampionůElisabeth Rhodin SWE.svg V
2325Baumgold Brilliant TergyanTřída veteránůAnna Krejzková CZ.svg V4
2326Haimón of Volcano CotopaxiTřída veteránůJana Barbora Straková Budková CZ.svg V3
2327HUDSON LAKE DE LA MEUTE D'ASTERIONTřída veteránůCandice LOUIS FR.svg V
2328Ob-La-Di 's Gump of the Legend Ob-La-Di'sTřída veteránůGunta Vlasenko LV.svg V2
2329ZEUS Absolutely SpotlessTřída veteránůTomasz & Magdalena Budkowscy PL.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2330Attention Please Ventus Barbatus Ventus BarbatusTřída štěňatAnastasija Lobačova LV.svg VN4
2331BLACK BUTTERFLY ŁapitropyTřída štěňatEwa Giczela-Szmaj PL.svg VN
2332Elisa Elsa from the Singing ForestTřída štěňatZuzana Dvořáková CZ.svg VN3
2333PORTER Simpatica PSTřída štěňatWieslaw Bartkowiak PL.svg VN2
2334son ange gardien de la meute d'astérionTřída štěňatmilleseck coralie FR.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2335Brownie Little Carpathians Little CarpathiansTřída dorostuMilan Potrok SK.svg VN4
2336Melody Kimberly-PearlTřída dorostuUdvarias Gabriella HU.svg VN3
2337Ready For Selfie Królewska ZgrajaTřída dorostuKatarzyna Sapierzyńska-Kurek PL.svg VN
2338SCHIZOPHRENIA DU HETRE AU LOUPTřída dorostuCandice LOUIS FR.svg VN2
2339Watch out boys Alotorius Old GloryTřída dorostuKamila Smolska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2340Bailey Sparkling AsaraTřída mladýchPetra Švancarová CZ.svg ABS
2341Betria Beagle Force Beagle ForceTřída mladýchTetiana Batrak UA.svg V2
2342Bory Wood Coffee Bory WoodTřída mladýchIldiko Koszorus RO.svg ABS
2343C'ersrei darling joyTřída mladýchYonatan Cohen ISR.svg ABS
2344Ennia Ella Sunny SideTřída mladýchIvana Kubátová CZ.svg VD
2345Just Princess VineyardguardTřída mladýchEva Fischerová CZ.svg VD
2346Karyna Kimberly-PearlTřída mladýchUdvarias Gabriella HU.svg VD4
2347Koszorus Ildiko Bory WoodTřída mladýchIldiko Koszorus RO.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2348Valsi Stampy ValsiTřída mladýchElisabeth Rhodin SWE.svg V3
2349Best-Loved Arnotts CANDY Królewska ZgrajaMezitřídaKatarzyna Sapierzyńska-Kurek PL.svg V3
2350Black Brilliant Mary Lucky Stars Mary Lucky StarsMezitřídaIuliia Tenenova UA.svg V1, CAC
2351Heartbreaker from muskoka dream's from muskoka dream'sMezitřídabroers petra NL.svg D
2352Lol I´m Trouble TergyanMezitřídaAnna Krejzková CZ.svg ABS
2353New Star LunexMezitřídaIvana Tichánková CZ.svg V
2354POCAHONTAS Infinity SunMezitřídaMagdalena Olech PL.svg V4
2355Star Is Born Alotorius Old GloryMezitřídaJakub Szwałek PL.svg V2, r.CAC
2356Time To Winn Rapa-NuiMezitřídaEva Kociánová CZ.svg NE
2357Arnotts Tim Tam KarakushTřída otevřenáKatarzyna Sapierzyńska-Kurek PL.svg V2, r.CAC
2358Bellisa BeabbyTřída otevřenáŽaneta Prokešová CZ.svg NE
2359DANVILMAR CUTE FIND MissGV DANVILMARTřída otevřenáGunta Vlasenko LV.svg VD
2360Decent Deanna Rabbit RunTřída otevřenáDušan Fendrich CZ.svg D
2361Eithne Cernunnos MawrTřída otevřenáZuzana Schejbalová CZ.svg D
2362Joint Point AlikissTřída otevřenáRomana Přikrylová CZ.svg VD
2363Kira Nymphaea AlbaTřída otevřenáLibuše Slavíková CZ.svg D
2364Koszorus Ildiko Bory WoodTřída otevřenáIldiko Koszorus RO.svg V1, CAC
2365Medusa of Volcano CotopaxiTřída otevřenáJana Barbora Straková Budková CZ.svg V
2366Métis of Volcano CotopaxiTřída otevřenáEva Kociánová CZ.svg VD
2367Picture Perfect Alotorius Old GloryTřída otevřenáJakub Szwałek PL.svg V3
2368Roeper's just another dream Roeper'sTřída otevřenáperfors tineke NL.svg V4
2369Design Angyali AnnieTřída pracovníBoglárka Barta HU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2370Flirt Vodka TergyanTřída pracovníAtina Kiriakovská CZ.svg VD
2371GLAMOR GALA GO GREITAITřída pracovníJolanta Gegeliene LT.svg D
2372je t'aime de la meute d'astérionTřída pracovnímilleseck coralie FR.svg V2, r.CAC
2373Qui Vive z Vrbové LhotyTřída pracovníMichaela Švábová CZ.svg V4
2374Sayanah Indigo Sky of jack's connectionTřída pracovníMalgo Zwiercan-Kociuba AT.svg V3
2375Amelie BeabbyTřída šampionůGabriela Uhrová CZ.svg VD
2376fetch & smell chrissy snow fetch & smellTřída šampionůvictor platia IT.svg V
2377FRIDA FACE TO FACE GREITAITřída šampionůJolanta Gegeliene LT.svg VD
2378Cheesecake BigsmithyTřída šampionůMilan Potrok SK.svg V3
2379PSYKOKWAK COUP DE FOLIE DE LA MEUTE D'ASTERION PSYKOKWAK COUP DE FOLIE DE LA MEUTE D'ASTERIONTřída šampionůmilleseck coralie FR.svg V4
2380Roeper's angel in the morning Roeper'sTřída šampionůperfors tineke NL.svg VD
2381Sarah Lee's Pack Cherry Blossom at Ventus Barbatus Sarah Lee's PackTřída šampionůAnastasija Lobačova LV.svg VD
2382Some Like It Hot Fanta’s BrandTřída šampionůAnastasia Paunovic Krylova SRB.svg V2, r.CAC
2383True Colours (ai) BeageleeTřída šampionůG Ford AT.svg V1, CAC, r.CACIB
2384Harpalyké of Volcano CotopaxiTřída veteránůJana Barbora Straková Budková CZ.svg V2
2385KRYSTALSKY OF THE HEATH LAKETřída veteránůCandice LOUIS FR.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2386Roeper's sweet summer dream roeper'sTřída veteránůbroers petra NL.svg V3
Black and Tan Coonhound (14) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2387Mr Bradley Cooner Totegnac TotegnacTřída mladýchManuela Lulic Galovic HR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2388Harry Cerne Eso Harry Cerne EsoMezitřídadaniele cum IT.svg V1, CAC
2389Flash Roy Černé esoTřída otevřenáPavla Květoňová CZ.svg VD2
2390Timeless WINDBOURNETřída otevřenáLenka Škorupová Jozef Škorupa SK.svg V1, CAC, r.CACIB
2391Ewan cerne eso cerne esoTřída šampionůJessika Marchetti IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2392GLEDIS ALVIK STALLER IZ MILOVIDOVOTřída dorostuPavla Květoňová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2393CHARDONNAY PEPSI Černé esoTřída mladýchPavla Květoňová CZ.svg V1
2394Miss Bandit Queen Cooner Totegnac TotegnacTřída mladýchManuela Lulic Galovic HR.svg NE
2395Honey Blossoming MeadowMezitřídaKarolina Fric CZ.svg V2
2396chichibu cerne eso cerne esoMezitřídaJessika Marchetti IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2397Aretha Fajn PesTřída otevřenáLenka Škorupová Jozef Škorupa SK.svg NE
2398Grace Černé esoTřída otevřenáKarolina Fric CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2399Florence Černé esoTřída šampionůAndrea Egyedová SK.svg V2
2400Mitteleuropa Wiener Walzer Mitteleuropa Wiener WalzerTřída šampionůdaniele cum IT.svg V1, CAC
Bloodhound (22) / Rozhodčí: Martina Hegr Klivarová / Kruh: 29
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2401Kmetty-Házi Norton Kmetty-HáziTřída mladýchFerenc Lovas HU.svg V2
2402Nureyev MarksburyTřída mladýchLenka Kopecká CZ.svg V1, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2403SANCTUARY'S HURRICANE OF LOVE Sanctuary'sTřída mladýchMatteo Arena IT.svg V3
2404DON DIEGO DE LA VEGA NADEZHDA KSENIIMezitřídaLuca Ruggeri IT.svg V2, r.CAC
2405Normen z'Podjemarske skaly Del Campo dell'OroMezitřídaAntonini Rodolfo IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2406Clodoveo VascioTřída otevřenáZdeňka Dolníčková CZ.svg V1, CAC
2407Sherlock Horvári Limier Sherlock HolmesTřída pracovníVáczi Gábor HU.svg V1, CAC
2408Kmetty-Házi H.Neptune Kmetty-HáziTřída šampionůFerenc Lovas HU.svg V1, CAC, r.CACIB
2409Tennesse Del Campo dell'OroTřída šampionůAntonini Rodolfo IT.svg V2, r.CAC
2410TON TONGUE TOFFEE Matteo ArenaTřída štěňatMatteo Arena IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2411Dream of Loony DalmondTřída mladýchLucie Divišová CZ.svg VD1
2412Kmetty-Házi Naledi Kmetty-HáziTřída mladýchFerenc Lovas HU.svg VD2
2413Kmetty-Házi La Mia Lotteria Kmetty-HáziMezitřídaFerenc Lovas HU.svg VD2
2414NADEZHA KSENII DOWNNORTH DOGMA NADEZHDA KSENIIMezitřídaJaana Järveoja EST.svg V1, CAC
2415Merlin MysticTřída otevřenáPavlina Jalůvková CZ.svg V2, r.CAC
2416Montana z Podjeřmanské skályTřída otevřenáLadislav Sluka CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2417Pandora Des echos Saint-HubertTřída otevřenáMarta Prokopová CZ.svg VD3
2418California Poppy Kmetty-HáziTřída šampionůFerenc Lovas HU.svg V2, r.CAC
2419El's Good Luck Charm od Hadího potokaTřída šampionůLucie Divišová CZ.svg V3
2420Kentucky Del Campo dell'OroTřída šampionůAntonini Rodolfo IT.svg ABS
2421M&M's Somewhere over the Rainbow at Loamy's Lane's Van der SichelTřída šampionůLinda Van der Sichel BE.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2422Irma Nioradze RoborovskiTřída veteránůHelena Sládková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Dalmatin (71) / Rozhodčí: Iva Černohubová / Kruh: 26
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2423DALMAGIC EVERYBODY KNOWS ME DALMAGICTřída štěňatAleksandra Ivanova BG.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2424Bacardi Katama KingTřída dorostuJaroslav Pokorný CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2425Lacrima Christi Chairman Lacrima ChristiTřída dorostuKarolina Rozlach PL.svg ABS
2426 Cristal Shining DragokanTřída mladýchDominika Jurdakova CZ.svg VD
2427All About Spot’s Captain Morgan All About Spot’sTřída mladýchAmanda Sjöland SWE.svg V
2428ENDGAME DI CA' GILARDONITřída mladýchmattia gilardoni IT.svg V4
2429Gloriandus Ulysse Nardin GloriandusTřída mladýchFogarasi Stefan RO.svg V3
2430Narmer Spotty DiamantTřída mladýchDominika Jurdakova CZ.svg VD
2431Puntinato Ballante Tic Tac Terror Puntinato BallanteTřída mladýchStefaan Van den Elsen BE.svg V2
2432RENAISSANCE BACCARAT DE KER MANZEL DE KER MANZELTřída mladýchStephane Pinceau FR.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2433All About Spots Master Spice All About SpotsMezitřídaPäivi Lindén FIN.svg V2, r.CAC
2434Armstrong Iz Terletskoy Dubravy Terletskoy DubravyMezitřídaCecilia Andersson SWE.svg VD3
2435Puntinato Ballante Silly Sir Six Puntinato BallanteMezitřídaStefaan Van den Elsen BE.svg V1, CAC
2436Alen Gabon Herrmann's DalmatianTřída otevřenáŠárka Paroubková CZ.svg V
2437Callisto Di AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg V3
2438Carduzzio Di AssonanzaTřída otevřenáNikola Jílková CZ.svg V
2439Carro Di AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg V
2440Cinnamone Di AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg V4
2441Cool Iced Guinness SpotrainTřída otevřenáAlexandra Kalinová CZ.svg ABS
2442Cortese Di AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg ABS
2443Crosley Calltess Kennel CalltessTřída otevřenáPtačková Jana SK.svg ABS
2444Othello de Ker Manzel DE KER MANZELTřída otevřenáStephane Pinceau FR.svg V
2445Running Spot’s Dancing Bob Running Spot’sTřída otevřenáAgnes Biglarnia SWE.svg V2, r.CAC
2446Spotdog's Instant Impact Spotdog'sTřída otevřenáLena Erlandsson SWE.svg V1, CAC
2447 Blyth United SpotsTřída šampionůLucia Fiorella Colombo IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2448Avignon France Herrmann's DalmatianTřída šampionůKristýna Baniová CZ.svg V4
2449Beetowen Di AssonanzaTřída šampionůLiana Fulínová CZ.svg V
2450Brillante di AssonanzaTřída šampionůEster Šebková CZ.svg V
2451Bucco Di AssonanzaTřída šampionůLiana Fulínová CZ.svg V3
2452Diamond Dal's Rowan Diamond Dal'sTřída šampionůMirja Rantasalo-Nyman FIN.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2453Diego de Conte z Hrubých lukTřída šampionůMonika Mahelová CZ.svg V
2454Divalinor Lion's Heart DivalinorTřída šampionůTanya Arangelova BG.svg V
2455Argo Di AssonanzaTřída veteránůLiana Fulínová CZ.svg V4
2456Aris di AssonanzaTřída veteránůDana Stemmerova CZ.svg V3
2457Atillio Di AssonanzaTřída veteránůLiana Fulínová CZ.svg V2
2458Multi Ch De Portolagoa Black Pearl PortolagoaTřída veteránůJose Carlos Martínez Iglesias ES.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2459Ariel Ardelia Royal Canis DynastyTřída štěňatLisa Janke DE.svg ABS
2460Athena Assonanza Royal Canis DynastyTřída štěňatSoňa Dávideková SK.svg VN3
2461Aura Assonanza Royal Canis DynastyTřída štěňatVlastimil Homola CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2462Da legst di n'Ida of KaWi's trailing SpotsTřída štěňatKristýna Baniová CZ.svg VN2
2463Lucie Smíšková Dalylove KennelTřída štěňatLucie Smíšková CZ.svg VN4
2464Perfect Choise AlphadiratoTřída štěňatLisa Janke DE.svg ABS
2465Auroras Moon Winter Solstice Auroras MoonTřída dorostuJose Carlos Martínez Iglesias ES.svg VN2
2466GARDIAN ENZHEL PERFECT CHOICE GARDIAN ENZHELTřída dorostuELISA TORELLI IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2467Coca-Cola Lacrima ChristiTřída mladýchLisa Janke DE.svg ABS
2468D Incredible Machine SpotmaniacTřída mladýchElena Neycheva BG.svg VD
2469De Portolagoa Queen Ela PortolagoaTřída mladýchJose Carlos Martínez Iglesias ES.svg V4
2470Desire od MotovunaTřída mladýchMartina Měsíčková CZ.svg VD
2471Holmankarin Zymphonie Of Diamonds HolmankarinTřída mladýchMirja Rantasalo-Nyman FIN.svg V2
2472Lacrima Christi Cockta Lacrima ChristiTřída mladýchKarolina Rozlach PL.svg ABS
2473Mongarii Amore per Dalmati Amore per DalmatiTřída mladýchKulik Magdalena PL.svg V3
2474RENAISSANCE CRISTAL DE KERMANZEL DE KER MANZELTřída mladýchStephane Pinceau FR.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2475STAINED SOUL GOSSIP GIRL STAINED SOULTřída mladýchELISA TORELLI IT.svg NE
2476Carmen od Lesa HrabíMezitřídaLucie Smíšková CZ.svg VD3
2477Puntinato Ballante Shining Star Stippa Puntinato BallanteMezitřídaStefaan Van den Elsen BE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2478SUGAR SPOTS DENMARK'S PRINCESS SUGAR SPOTSMezitřídaMagdalena Krajewska PL.svg V2, r.CAC
2479Alberteena Rose de GaurtTřída otevřenáJitka Baráková CZ.svg V1, CAC
2480Callaway CalltessTřída otevřenáLucie Němcová CZ.svg VD4
2481Dalspots I Am Gold DalspotsTřída otevřenáLena Erlandsson SWE.svg ABS
2482Daphne Isabella z Hrubých lukTřída otevřenáMonika Mahelová CZ.svg VD
2483Olrif Zephyr Song Olrif Zephyr SongTřída otevřenáOuti Nurmi FIN.svg V2, r.CAC
2484Olrif Zone of Pure Love OlrifTřída otevřenáAmanda Sjöland SWE.svg V3
2485Andorra la Vella Herrmann's DalmatianTřída šampionůDominika Havelková CZ.svg V
2486Apple California Herrmann's DalmatianTřída šampionůLucie Černá CZ.svg V
2487Ava Francesca von ChirlitzTřída šampionůGabriela Trunečková CZ.svg V2, r.CAC
2488Brixi Di AssonanzaTřída šampionůLiana Fulínová CZ.svg V
2489Creulla de NelariTřída šampionůSoňa Dávideková SK.svg V
2490Diamond Dal's Poppy Diamond Dal'sTřída šampionůMirja Rantasalo-Nyman FIN.svg V3
2491Nickles'N Dimes AssiduitasTřída šampionůRadana Zachová CZ.svg V4
2492Spotdog`s Happy Hour Spotdog`sTřída šampionůCecilia Andersson SWE.svg V1, CAC, r.CACIB
2493Essential Edition Sunset DalmatianTřída veteránůLucie Černá CZ.svg NE
Dunker (3) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2494D Odin SIvesindhogdasTřída šampionůAuli Haapiainen-Liikanen FIN.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2495Draupnir DogiwoginTřída mladýchRiina Souranto FIN.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2496Sari LPTřída otevřenáAuli Haapiainen-Liikanen FIN.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Estonský honič (1) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2497Sakste Muhe Muhv SaksteTřída otevřenáJana Meigas EST.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Finský honič (1) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2499Kahvanahon Hellekesän Helmi KahvanahonTřída šampionůJenni KÄRKKÄINEN-KIMINKI FIN.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Hamiltonův honič (2) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2500Malte Ostansjons ZKwPTřída šampionůEugeniusz Klawikowski PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2501Hamiltonstovare Norsk Kennel KlubMezitřídaEugeniusz Klawikowski PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Hannoverský barvář (8) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2502JAGO Fera IgnisMezitřídaNikola Wencel PL.svg V1, CAC
2503Thor ENCITřída otevřenáSilvia Baitella IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2504Boé Parus Boé ParusTřída šampionůMartinelli Michele IT.svg V1, CAC, r.CACIB
2505Edelweiss .Třída mladýchBernucci Giacomo IT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2506BELLA zo Šebestovho dvoraMezitřídaLukáš Vichta CZ.svg V1, CAC
2507JARA Fera IgnisMezitřídaNikola Wencel PL.svg V2, r.CAC
2508SAŠA VLČÍ POTOKTřída pracovníPetra VLCEK SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2509Koka Apel Na Lowy posokowiec hanowerskiTřída šampionůTomasz Wiktorczyk PL.svg V1, CAC, r.CACIB
Harrier (1) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2510DEMON FOR EVFORCE ROSSMezitřídaAnna Agache PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Italský krátkosrstý honič (1) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2514Anubi Di valle d’ombraMezitřídaGermano Gatti IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Malý hrubosrstý vendéeský basset (19) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2515Little Big Fox´s NightmareTřída mladýchBarbora Holodňák Bláhová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2516Black Majesty Name The Game Black MajestyMezitřídaIva Raic HR.svg V1, CAC
2517Absolutely Charming of DarknessTřída otevřenáAdam Bartůněk CZ.svg V1, CAC
2518Pascal Pandemic Howling HoundsTřída otevřenáSofia Dunckley IT.svg V2, r.CAC
2519Xanax PangeaTřída otevřenáJaroslava Marková CZ.svg VD3
2520Marmaduke The RebelTřída pracovníSofia Dunckley IT.svg V1, CAC
2521Black Majesty Superstitious Black MajestyTřída šampionůDea Kurjak HR.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2522Fodnote Be My Guest FodnoteTřída šampionůBirgitte Winter Arildsen DK.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2523Ian des Vignes PourpresTřída veteránůDagmar Vlková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2524 HAPPY Honey FodnoteTřída dorostuBirgitte Winter Arildsen DK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2525Penelope Pandemic Howling HoundsTřída mladýchSofia Dunckley IT.svg V2
2526THE DARK CHASER SENORITA THE DARK CHASER SENORITATřída mladýchChiara De Roia IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2527ASENTRA PangeaMezitřídaPetra Sučanská CZ.svg V1, CAC
2528Aurélie Findy-goTřída otevřenáSvatava Durníková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2529Rokeena Corroboree RokeenaTřída otevřenáIva Raic HR.svg V2, r.CAC
2530Norah Howling HoundsTřída pracovníSofia Dunckley IT.svg V1, CAC
2531Lavenda Celtic TowerTřída pracovníSvatava Durníková CZ.svg V2, r.CAC
2532Annie Lenox NightdreamTřída šampionůFran Rupcic IT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2533Nadja Av HoffvoffTřída šampionůKateřina Pánková CZ.svg V2, r.CAC
Malý modrý gaskoňský honič (4) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2534Benoit L'amas Azur de L'enclare Sauvage (FCI)Třída šampionůAleksandra Nowak PL.svg VD1
2535Adorable Izibella ze Škroupova dvoraTřída mladýchEva Štekrová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2536Roxy des Restanques de la CigaliereMezitřídaJan Šlosar CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2537Ashley z MezírkyTřída otevřenáMilan Faják CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Maremmanský honič (1) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2538semprepeggio di valle d'ombraTřída otevřenáGermano Gatti IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Modrý gaskoňský basset (3) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2539EMANUEL Jasons blue Ing. Peter NovotnyTřída dorostuMilan Babcan AT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2540Bastien BLUE SLOVAKIATřída šampionůStanislava Matušková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2541Reveuse D'Ambre De CHassagneTřída mladýchJiří Bárta CZ.svg VD1
Německý brakýř (1) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2542Chor z Bítovského lomuTřída mladýchPetr Engelbrech CZ.svg VD1
Otterhound (Vydrař) (2) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2543CHOCHOKPI VISION QUESTTřída šampionůMichael Krassnigg AT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2544Alpina Hornosín BohemiaTřída veteránůTerezie Hotová CZ.svg V1
Plavý bretaňský basset (4) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2545Whistlewood's Triumph Whistlewood'sTřída šampionůNatascha Hochhold AT.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2546Easeful Tokaji AszuTřída veteránůMarja Liisa Kainulainen FIN.svg ABS
2547CHERRY Arma Venandi'sTřída mladýchAleksandra Garbacz PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2548ROUMBA DU VALLON DE LA PEUPLIERETřída mladýchIveta Hofmanova CZ.svg V2
Poitevin (4) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2549Cecil BerankoviTřída otevřenáJan Stuchlík CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2550C' chantal berankovi BerankoviTřída otevřenáMedolago Sonia IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2551Bastille BerankoviTřída šampionůMiloš Matoušek CZ.svg NE
2552Brittany BerankoviTřída šampionůLenka Valášková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Polský honič (8) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2553ASESOR z Rogu Trzech KsiążątMezitřídaDamian Stacherzak PL.svg ABS
2554EKSCES BEHU Odszukać WiatrTřída šampionůMarcin Szczepaniak PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2555JUTRZENKA FEEK Odszukać WiatrTřída mladýchAleksandra Garbacz PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2556Aika Goncza WatahaMezitřídaMiroslav Špaček CZ.svg V1, CAC
2557DUMKA Gończy Czart (FCI)Třída otevřenáHanna Itzeli PL.svg V1, CAC, r.CACIB
2558FUGA Leśna MuzaTřída pracovníMichał Zydroń PL.svg V1, CAC
2559GWARA Leśna MuzaTřída šampionůMałgorzata Nagalska PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2560Śpiewka Cnotliwy NosTřída šampionůRobert Bury PL.svg V2, r.CAC
Polský ogar (7) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2561WARTKI z LaborówkiTřída mladýchJarosław Mazur PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2562JOSZKO Leśne Bytowanie (FCI)Třída otevřenáAgnieszka Szewczyk PL.svg ABS
2563DZIKARZ Psia CometaTřída šampionůKatarzyna Saklawska-Badziukiewicz PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2564ZBYSZKO Psia CometaTřída veteránůKatarzyna Saklawska-Badziukiewicz PL.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2565DERENIÓWKA Psia CometaTřída otevřenáKatarzyna Saklawska-Badziukiewicz PL.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2566JUTRZENKA Leśne BytowanieTřída pracovníKatarzyna Rybak PL.svg ABS
2567ARONIA PC Ogarowe GranieTřída veteránůKatarzyna Saklawska-Badziukiewicz PL.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Porcelaine (13) / Rozhodčí: Svatava Beránková / Kruh: 30
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2568Nimik Sarrazin de Blanc NimikTřída štěňatMichael Nielsen DK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2569ASLAN Prima BlancaTřída mladýchAgnieszka Piekorz PL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2570Arsen StarowierowMezitřídaKarolina Starowierow PL.svg V1, CAC, r.CACIB
2571Amos Piece of Love by MartinaTřída otevřenáDalibor Pova CZ.svg V2, r.CAC
2572Augustin Piece of Love by MartinaTřída otevřenáMartina Trojková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2573Ibbie White Lady Nova EsperaMezitřídaZofia Winiarska Kosakowska PL.svg VD1
2574Alma Piece of Love by MartinaTřída otevřenáLucie Kočovská CZ.svg V3
2575IDA NOVA ESPERATřída otevřenáEwa Pilich PL.svg V2, r.CAC
2576Nina RoborovskiTřída otevřenáZdeňka Dolníčková CZ.svg V1, CAC
2577Nimik Oceane de Blanc NimikTřída pracovníMichael Nielsen DK.svg V1, CAC, r.CACIB
2578JASMINE NOVA ESPERATřída šampionůEwa Pilich PL.svg V2, r.CAC
2579TINA TRADING EMINA-II Tina TradingTřída šampionůIrina Ushakova RU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2580Jíva RoborovskiTřída veteránůLenka Kopecká CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Posávský honič (1) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2581Asta Belenus od BílinyTřída otevřenáLenka Beutelová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Rakouský hladkosrstý brakýř (2) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2582Arask z Rovenských zahrad z Rovenských zahradTřída otevřenáJan Ruml CZ.svg ABS
2583Annie z Koblovských štěrkůTřída otevřenáVěra Plačková CZ.svg V1, CAC
Rhodéský ridgeback (189) / Rozhodčí: Jaroslav Matyáš / Kruh: 27
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2584A´Chilli Black RhodyTřída štěňatMichaela Habrovanská CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2585C´AGE OF JAPE Loowyons LoowyonsTřída štěňatRomana Jurčová CZ.svg VN4
2586Osei Nunurai QwandoyaTřída štěňatDominika Hojdová CZ.svg VN2
2587Our Lovely Adar QwandoyaTřída štěňatLucie Rysková CZ.svg VN3
2588Casper of Nyakati NzuriTřída dorostuŠárka Škarková CZ.svg VN2
2589Cavalon of Nyakati NzuriTřída dorostuŠárka Škarková CZ.svg VN3
2590Jonas the King of LUANDATřída dorostuMilada Krchňavá SK.svg VN4
2591Mansoor Amari ManwëTřída dorostuNicole Hentschel DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2592Amazing Targaryen Rhodesian ShineTřída mladýchDana Troblová CZ.svg VD
2593BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA REGGYNKATřída mladýchMarcela Dubová CZ.svg VD3
2594Cracovia CARBONADO Gerdin Longridge Gerdin LongridgeTřída mladýchAleksandra Strońska PL.svg VD
2595GAMBIT SangomaTřída mladýchMateusz Polaczek PL.svg VD4
2596Hit the Ground Hakim Energy of AfricaTřída mladýchIva Čeloudová CZ.svg VD
2597JASPER´S HEART Arte Cassari Arte CassariTřída mladýchAgáta Škublová SK.svg ABS
2598Kifahari Kuzaa Njata Kian Kifahari KuzaaTřída mladýchGianmaria Castorina IT.svg V2
2599Kimoni Ayo Irigo z Valdštejnských lipTřída mladýchVeronika Pylnerová CZ.svg ABS
2600LEONIDA .Třída mladýchArianna Braghieri IT.svg VD
2601Rangi Ya Maisha Rackham Of Lil'ToffeeTřída mladýchChloé bouyges FR.svg V1, CAJC
2602Tabo AjumpaaTřída mladýchViktorija Morozova LV.svg ABS
2603Tau True Love LooksgoodTřída mladýchArkadiusz Zazulak PL.svg ABS
2604Africaans Armin Sabjörg SabjörgMezitřídaErik Kvietek CZ.svg V
2605Azikiwe Bakari Lotus PowerMezitřídaMarie Kubínová CZ.svg VD
2606Barnabáš of Nyakati NzuriMezitřídaJitka Lukášková CZ.svg VD
2607Cute Atien Legend of AfricaMezitřídaIvana Kočová CZ.svg V4
2608Go and Get it Dante Energy of AfricaMezitřídaAleš Černohorský CZ.svg VD
2609Halvald Ridge’s StarMezitřídaGutor Evgenia RU.svg ABS
2610Hawk of the Wind Arte CassariMezitřídaNada Antosova SK.svg ABS
2611HUNTER´S PRIDE Arte CassariMezitřídaDaniel Krajný SK.svg V2, r.CAC
2612Char-Lee La Muela de CortesMezitřídaJose Antonio Ballesteros Carrion ES.svg VD
2613Isaia Pelè Arte Cassari Arte CassariMezitřídaZuzana Sturdzikova SK.svg VD
2614KING WINSTRIKE Zainabu Kanzini FCI Zainabu Kanzini FCIMezitřídaElzbieta Luka PL.svg V
2615Manzili Maliik Slunce životaMezitřídaLívia Lakotová SK.svg V1, CAC, r.CACIB
2616Moon Guardian Slunce ZambeziMezitřídaKamila Janáčková CZ.svg ABS
2617Moves like lion Slunce ZambeziMezitřídaJan König CZ.svg D
2618Perun MonamidogMezitřídaPeter Varga SK.svg V3
2619Puririknoll High Hopes PuririknollMezitřídaKateřina Brychtová CZ.svg V
2620Ace Coudy Hearts Royal FlushTřída otevřenáTereza Lukáčová CZ.svg ABS
2621Akim Marky z Dupalovy tvrzeTřída otevřenáLada Růžičková CZ.svg V
2622ALFIE .Třída otevřenáLeonora Ragaini IT.svg VD
2623Alvaro Aterri MericonTřída otevřenáMichaela Musilová CZ.svg VD
2624Beauty Jack Legend of AfricaTřída otevřenáPavla Halousková CZ.svg ABS
2625Cambridge´s Cooper to Kipanga Cambridge´s Cooper to KipangaTřída otevřenáYvonne Fritz DE.svg VD
2626COMMODUS AMON Energy of AfricaTřída otevřenáJaroslav Masařík CZ.svg V
2627Dotty Paws SangomaTřída otevřenáJolanta Krystecka PL.svg V
2628EL ROY Arte CassariTřída otevřenáMilan Lukacin SK.svg V
2629E'Manny HoneyDream TarreonTřída otevřenáJan Trnka CZ.svg ABS
2630EREBOS Arte Cassari Arte CassariTřída otevřenáKarin Vršanská Ohrablová SK.svg V2, r.CAC
2631ErosBosco HoneyDream TarreonTřída otevřenáondřej zikán CZ.svg ABS
2632Esami Zulu MunyatiTřída otevřenáPetra Ünal CZ.svg VD
2633EXCLUSIVE VITO CORLEONE Mudiwa FezaTřída otevřenáJoanna Michalak PL.svg V
2634Faith In Magic Anima AnimalTřída otevřenáLucie Marešová CZ.svg VD
2635Delightful Delani Godsent MuseTřída otevřenáNatalja Musina LV.svg V3
2636Ikaros WandellmereTřída otevřenáPavel Stratil CZ.svg VD
2637JOKER Pregowce z JasieniaTřída otevřenáChrobot Małgorzata PL.svg V1, CAC
2638KIFAHARI KUZAA M-GOLD FEVER kifahari kuzaaTřída otevřenámatteo zanardi IT.svg V
2639Oluwa seyi aslan du domaine d'adéaneTřída otevřenáChloé bouyges FR.svg V4
2640Redyland Anyway Anyhow AnywhereTřída otevřenáAneta Ehrenbergerova CZ.svg ABS
2641Saimon’s Praide Takata Saimon’s PraideTřída otevřenáBalázs Pék HU.svg ABS
2642Zigo z Lukovského dvoraTřída otevřenájarmila poslusna CZ.svg V
2643Aggy Foggy of Pressburgers' PawsTřída šampionůMartin Samek CZ.svg ABS
2644Arlo Equinox Rhodesian HeartTřída šampionůJessica Hornáková CZ.svg VD
2645Aveiro Aterri MericonTřída šampionůHana Doležalová CZ.svg VD
2646BARDEN OF PRESSBURGERS' PAWSTřída šampionůTuija Gustafsson FIN.svg V
2647Buggi SambaziTřída šampionůagata salawa PL.svg VD
2648Corvus Corax SANGOMATřída šampionůKarolina Świtakowska PL.svg V
2649Dream Come True By QwandoyaTřída šampionůHana Pánková CZ.svg V
2650GANDALF GUNN COMET ANUNNAKI ANUNNAKITřída šampionůIrena Antolić HR.svg V
2651Chiboa Philani of Kimazulu ChiboaTřída šampionůClaudia Dr.Stuckhardt-Klameth DE.svg ABS
2652Imari Sydney z Valdštejnských lipTřída šampionůHana Šerglová CZ.svg V2, r.CAC
2653Indy Joe Sydney z Valdštejnských lipTřída šampionůMartina Cankářová CZ.svg VD
2654JrItCh, JrSanmarinoCh, ItCh,CIB Elangeni the places youll go ElangeniTřída šampionůELISABETTA GRANDE IT.svg ABS
2655Kiss Me Romeo Slunce ZambeziTřída šampionůLenka Bechová CZ.svg VD
2656Lobengula Mwai Imara LOBENGULATřída šampionůzanna godjajeva LV.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2657Maanhaar Primo-Creatus Fateful BenjaminTřída šampionůAlena Gebrová CZ.svg V
2658Max z Tikovického vrškuTřída šampionůMarián Budzel a Zuzana Sněhotová CZ.svg V4
2659MERU MALU MakorikoriTřída šampionůAnna Stańczyk PL.svg V
2660Minarbi BB SPLENDIC REMS MinarbiTřída šampionůDiana Buliga LV.svg V3
2661Ridgeback´s Hiari JOEY Ridgeback´s HiariTřída šampionůSimona Slaninová SK.svg VD
2662SOCRATES Lakota LöwenschwanzTřída šampionůMilan Hnátko SK.svg V
2663TINA TRADING MAXIMUS DETSIM MERIDIY TINA TRADINGTřída šampionůJelena Galilejeva LV.svg VD
2664Ubuntu MUDIWA FEZATřída šampionůArkadiusz Zazulak PL.svg ABS
2665Addy Jonas NyambeTřída veteránůAlena Gebrová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2666Angel Diamond Red WheatTřída veteránůBarbara Marie Střelecká CZ.svg ABS
2667Aslán Danteo Ashabirra MTOTřída veteránůJaroslav Bezpalec CZ.svg V3
2668El Zippo Marrón z MasnerovaTřída veteránůIlona Mozolová CZ.svg V2
2669kifahari kuzaa gakere kifahari kuzaaTřída veteránůmatteo zanardi IT.svg V4
2670Adowah Nayo Patron of SunshineTřída štěňatEliška Koukolová CZ.svg VN
2671Amira Ijaba Black RhodyTřída štěňatMichaela Habrovanská CZ.svg VN4
2672Clara Rhodesian HeartTřída štěňatRenata Sienkiewicz PL.svg VN3
2673Charming Top´s Ziwa Loowyons LoowyonsTřída štěňatLenka Kollárová SK.svg VN2
2674Iconicus Imani Pro AmicitiaTřída štěňatIvana Machová CZ.svg VN
2675Iconicus Lujza Pro AmicitiaTřída štěňatIvana Kubíčková CZ.svg VN
2676Quellebelle Gia QwandoyaTřída štěňatHana Pánková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2677Carmen of Nyakati NzuriTřída dorostuŠárka Škarková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2678Celeste Queen Bess Minor BohemiaTřída dorostuPavla Žáčková CZ.svg VN3
2679Halley Jayne Rose by SilamjaTřída dorostuIlona Mozolová CZ.svg VN
2680Just Like a Dream of LUANDATřída dorostuMilada Krchňavá SK.svg VN2
2681LIRA Mudiwa FezaTřída dorostuKrzysztof Szweda PL.svg VN4
2682Alice in Wonderland ArdomaroTřída mladýchBlanka Bohuňková CZ.svg V4
2683Amazing Khaleesi Rhodesian ShineTřída mladýchMonika Šulcová Jana Moravcová CZ.svg ABS
2684Angel Chummy KalenjinTřída mladýchLada Bláhová CZ.svg VD
2685April Loves Violet ArdomaroTřída mladýchVěra Kuciánová CZ.svg V
2686Asanthe Mawi's Shagy TarisiroTřída mladýchMarkéta Navrátilová CZ.svg VD
2687Banshee Bailey Hvězdy na strážiTřída mladýchIvona Miletichová SK.svg V2
2688Ester Silesian HartaTřída mladýchHana Sonnenscheinová CZ.svg VD
2689Girl In Trouble SangomaTřída mladýchEdyta Ossowska PL.svg V1, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2690Godsent Muse Clap Your Hands Godsent MuseTřída mladýchNatalja Musina LV.svg V
2691Holly Romance Angel Energy of Africa Energy of AfricaTřída mladýchViera Bencova SK.svg VD
2692HURYSA Mudiwa FezaTřída mladýchJoanna Michalak PL.svg V
2693Izzy the Wonder Energy of AfricaTřída mladýchMartin Fiala CZ.svg V
2694JASSMYN JUNO Arte Cassari Arte CassariTřída mladýchMilan Lukacin SK.svg VD
2695Katarzyna Oporowska-Moszyk Antonina Moszyk Ginger RidgeTřída mladýchKatarzyna Oporowska-Moszyk PL.svg V3
2696Lara Grace WandellmereTřída mladýchJana Trumpichová CZ.svg ABS
2697SOLTAR'S BACK OFF BITCH SOLTAR'STřída mladýchJanneke von Wendt FIN.svg V
2698Abigail MonamidogMezitřídaPetra Kopáčková CZ.svg ABS
2699Africaans Stefani SabjörgMezitřídaPetra Švubová CZ.svg V
2700Agibi Farisa Yejide Lotus PowerMezitřídaTereza Zámečníková CZ.svg VD
2701Aliya Katika MonasteriMezitřídaVeronika Kopolovičová CZ.svg VD
2702Amachi Tendai Kianga Lotus PowerMezitřídaOndřej Bárta CZ.svg VD
2703Amber Wild for Darma Harmakhis WisdomMezitřídaDlouhá Dagmar CZ.svg V4
2704AVE EVITA MonamidogMezitřídaIvana Kozicová SK.svg V
2705Beatris the Brave KentaniMezitřídaLenka Astalošová SK.svg V
2706Beatrix Rhodesian Heart Rhodesian HeartMezitřídaLenka Hrušková CZ.svg ABS
2707Belette Tumaini Slunce PodorlickaMezitřídaGabriela Cagalová CZ.svg V
2708Bhubezi Aike AmelisimaMezitřídaJana Šímová CZ.svg VD
2709Carmeni Marula JuaniMezitřídaSven Jesper Knudsen DK.svg V4
2710Carnelian Jewel Ave CaesarMezitřídaSvetlana Moroz RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2711Czezaria Ridge’s StarMezitřídaGutor Evgenia RU.svg V1, CAC, BOS, CACIB
2712DOHA .MezitřídaArianna Braghieri IT.svg VD
2713HABIBI HAILEY Arte CassariMezitřídaIvana Procházková SK.svg VD
2714HATSEPTSOUT ARTE CASSARIMezitřídaEva Štangelová SK.svg V
2715HAWANYA HIARI Arte Cassari Arte CassariMezitřídaPavol Zimányi SK.svg VD
2716Hold me Tight Meggie Energy of AfricaMezitřídaTomáš Stavinoha CZ.svg V
2717Charming Abby Hafida Walesca Maputo RiverMezitřídaKristina Arnold DE.svg V
2718Josephine Giulia z Valdštejnských lipMezitřídaMarkéta Nováková CZ.svg V
2719Kiara Amazing Kiara Rhodesian ShineMezitřídaagata salawa PL.svg V
2720Mom's Angel Juliet Slunce ZambeziMezitřídaJana Filipová CZ.svg V3
2721Rawridge Mathilda Von Taunus Rawridge Mathilda Von TaunusMezitřídaEsther Brinkman NL.svg ABS
2722Angelina Hvězdy na strážiTřída otevřenáAgnieszka Veselá CZ.svg ABS
2723ASTRID THE JOYFULL LeaRRinaTřída otevřenáKatarína Kollárová SK.svg V
2724AURORA GODDESS OF Learrina LearrinaTřída otevřenáKristína Kramarič SK.svg V
2725B´Ana Ataahua TaranakiTřída otevřenáMarcela Klímová CZ.svg VD
2726Batani SarulaTřída otevřenáLinda Eitner DE.svg ABS
2727Binti Sanyati Minor BohemiaTřída otevřenáPavla Žáčková CZ.svg V4
2728Daisy SambaziTřída otevřenáJoanna Baranska Heinz Wieber DE.svg V
2729DIANA-HUNTRESS OF PARNASSUFTřída otevřenáLudovic Et Chavigny FR.svg V1, CAC
2730Ebby the Jewel Energy of AfricaTřída otevřenáJaroslav Masařík CZ.svg V
2731Envoy Rose By RihannaTřída otevřenáMichaela Reinold CZ.svg ABS
2732Forever Mine Fleur Energy of AfricaTřída otevřenáDenisa Čejková CZ.svg V
2733Godsent Muse Daenerys Godsent MuseTřída otevřenáNatalja Musina LV.svg VD
2734CHA-CHA Arte CassariTřída otevřenáOndřej Matoušek CZ.svg V
2735Kaitlin WandellmereTřída otevřenáDáša Pajerová CZ.svg ABS
2736Kimani Zahra WandellmereTřída otevřenáLudmila Chmelová CZ.svg VD
2737Kira Grace WandellmereTřída otevřenáKateřina Bydžovská CZ.svg ABS
2738Love Me Anyway QwandoyaTřída otevřenáHana Pánková CZ.svg V2, r.CAC
2739Lyonnese Tarisiro Evelyn in GoldTřída otevřenáMarkéta Navrátilová CZ.svg VD
2740Rawridge Kaluga of Farey GroningenTřída otevřenáHelena Boonstra NL.svg V
2741Rawridge Marusya of Farey GroningenTřída otevřenáHelena Boonstra NL.svg V
2742Surprising Story Saimons PraideTřída otevřenáYorleine Madrid ES.svg V3
2743Amadiki Cocozamba Demama of Leoridge Amadiki Cocozamba Demama of LeoridgeTřída šampionůLeonora Ragaini IT.svg V
2744Amaltheia Equinox Rhodesian HeartTřída šampionůZdenka Lazárková CZ.svg V
2745Angel Leya Legend of AfricaTřída šampionůJitka Ludvíková CZ.svg V
2746Ave Caesar Driving Me Onwards Ave Caesar Driving Me OnwardsTřída šampionůMarjolein van den Biesen NL.svg V
2747Catch A Falling Star LebomboTřída šampionůKateřina Huboňová CZ.svg V
2748Celeste Crystal Energy of AfricaTřída šampionůJaroslav Masařík CZ.svg V1, CAC
2749Coco Chanel Arte CassariTřída šampionůZuzana Likierová SK.svg V
2750Elfu Fora Ele ToriTřída šampionůChloé bouyges FR.svg V
2751FEANOR'S FANIEL MALOZI Feanor'sTřída šampionůTuija Gustafsson FIN.svg V
2752FENDI MUDIWA FEZATřída šampionůBeata Rataj PL.svg V
2753Flavia Rose QwandoyaTřída šampionůHana Pánková CZ.svg V4
2754HILDADOTTER MÄRTHA AV UTAH LumottuTřída šampionůJanneke von Wendt FIN.svg V
2755Chagiga SangomaTřída šampionůEdyta Ossowska PL.svg V
2756IDA Pregowce z JasieniaTřída šampionůRenata Sienkiewicz PL.svg V3
2757Imani Kate Giulia z Valdštejnských lipTřída šampionůOlga Krásová CZ.svg VD
2758Indiana Reeva Giulia z Valdštejnských lipTřída šampionůLucie Aubrechtová CZ.svg V
2759Jelany Red Olivia Godsent Jelany RedTřída šampionůNatalja Musina LV.svg VD
2760Katarzyna Oporowska-Moszyk Antonina Moszyk AresvumaTřída šampionůKatarzyna Oporowska-Moszyk PL.svg V
2761Zoe NdokiTřída šampionůStefanie Lips DE.svg V2, r.CAC
2762Brita z Čechových sadůTřída veteránůJaroslav Bezpalec CZ.svg V
2763Colette South MoraviaTřída veteránůVěra Vernerová CZ.svg V3
2764Emma True Angel Slunce ZambeziTřída veteránůLenka Bechová CZ.svg ABS
2765FIRST IN FLIGHT FEYONA NDOKITřída veteránůAlexandra Pádivá SK.svg ABS
2766Giulia Eliviann z Valdštejnských lipTřída veteránůMarkéta Nováková CZ.svg ABS
2767Huntingridge Heart of Gold HuntingridgeTřída veteránůHelena Boonstra NL.svg V4
2768Jackie z Korycanských skalTřída veteránůOlga Krásová CZ.svg V
2769Kifahari Kuzaa Gimbya Kifahari KuzaaTřída veteránůGianmaria Castorina IT.svg V
2770Minnie od CykasuTřída veteránůRenata Janouškovcová CZ.svg V2
2771O'LALA TIARET TusaniTřída veteránůLucia Radošovská SK.svg V1
2772RAYRIDGE DAYO CAMARIYA RAYRIDGETřída veteránůValeriia Iurtaeva SK.svg V
Sedmihradský honič (2) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2773Fazert z Velké hůryTřída mladýchLuboš Dostál CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2774Helena de la hoia De la hoiaTřída pracovníAndra Sirbu RO.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Slovenský kopov (2) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 33
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2775Horus z Buczynowych GórekTřída šampionůMarta Trela PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2776BAKA LUZYCKA SFORATřída šampionůMarta Trela PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Španělský sabueso (2) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2784Carxov El Jabato Xovenkan y Car C.B.Třída otevřenáLUCIANO FERNANDEZ ES.svg V1, CAC
2785JCh Es Pt Ib Ch Es Pt Emma de Valdemaria Paulino JunqueraTřída šampionůPaulino Junquera ES.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Srbský honič (4) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2777Ringo Zmaj od Nocaja Zmaj od NocajaTřída otevřenáRostislav Soja CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2778ARTEMIS FeragonTřída šampionůJoanna Michalik PL.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2779Lavandica AntonijevicTřída mladýchVeroslava Rancic SRB.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2780Aksa z Tichého lesaTřída otevřenáRadka Stolariková CZ.svg VD1
Srbský trikolorní honič (3) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2781A Bela Rada AntonijevicTřída mladýchVeroslava Rancic SRB.svg V1, CAJC, BOB, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2782Cyra Anderleho chovTřída otevřenáRadka Stolariková CZ.svg V2, r.CAC
2783Sansa ZuligoldensTřída otevřenáZoran Djokić SRB.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Štýrský brakýř (1) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2786Aki z KozimberkuTřída otevřenáKateřina Seifriedová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Švýcarský honič - Bernský honič (18) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2787Ideal Bohemia HillTřída štěňatMonika Jalová Kelnarová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2788Geralt Aurita KittaTřída dorostuJana Višňovská CZ.svg N1
2789Big Ben BencillaTřída otevřenáAneta Součková CZ.svg V2, r.CAC
2790Elliott Moravian PrideTřída otevřenáTomáš Franěk CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2791Apache Al Pacino BencillaTřída pracovníTomáš Franěk CZ.svg V1, CAC
2792Dante Aurita KittaTřída pracovníJana Višňovská CZ.svg V2, r.CAC
2793Deeogee Lady DorotteTřída šampionůJana Višňovská CZ.svg V2, r.CAC
2794Charles Lady BardotteTřída šampionůMonika Richtrová CZ.svg V1, CAC, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2795Albert Hvězda z VětrníkuTřída veteránůDagmar Neuvirtová CZ.svg V2
2796Dulcis Cervarius (FCI)Třída veteránůIvana Herianová CZ.svg V1, BOB, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2797Flower Abbey Bencilla BencillaTřída mladýchmiroslav smatana SK.svg V1
2798Habbiela Bohemia HillMezitřídaLucie Kočovská CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2799Adéla Od Svatohorské zvoniceTřída otevřenáMichaela Filipová CZ.svg ABS
2800Alison od Svatohorské zvoniceTřída otevřenáJana Prokopová CZ.svg V2, r.CAC
2801Elegance Evita BencillaTřída otevřenáJeanetta Chamrádová CZ.svg V3
2802Empress Ema BencillaTřída otevřenáAlžběta Pavlisková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2803Cherry Lady BardotteTřída otevřenáKathlyn Clark CZ.svg ABS
2804Sophie BencillaTřída veteránůIvana Herianová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Švýcarský honič - Jurský honič (2) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2805Rascasse de la Cascade des Fayes de la Cascade des FayesMezitřídaNikola Füleky CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2806Lupa von Runggaletsch Vom Oberen AquäduktTřída šampionůFolko Balfanz AT.svg V1, CAC
Švýcarský honič - Švycký honič (5) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2807Benjamin od Svatohorské zvoniceTřída otevřenáRadomíra Dudlová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2808Izzy Lady BardotteTřída šampionůMichaela Feixová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2809Amaranthine TeymooryMezitřídaLucie Zdražilová CZ.svg V1
2810Daenerys z VančákuTřída otevřenáKamil Kolník SK.svg ABS
2811Pinkie BencillaTřída veteránůLydie Jašová CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Velký gaskoňsko-saintongeoisský honič (4) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2812Max Du Prince De GascogneTřída šampionůDominika Hornakova SK.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2813Belda Pom´s Dynasty DJTřída otevřenáIrena Košková CZ.svg VD1
2814Curly Pom’s Dynasty DJTřída otevřenáMaria Evteeva RU.svg ABS
2815Blanche Pom 's Dynasty DJTřída šampionůNikolay Dinkov/ Jozef Ballay CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Velký hrubosrstý vendéeský basset (7) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 31
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2816Zane Grey Danda BohemiaTřída otevřenáVeronika Mihalovičová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
2817Unique Louis Danda BohemiaTřída šampionůDana Maršíková CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2818Aryanna Cawaií KenTřída dorostuKristina Michlová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2819Fodnote Grand Attack FodnoteTřída dorostuBirgitte Winter Arildsen DK.svg ABS
2820Havana ReggaedogTřída otevřenáRadka Vaňková CZ.svg V2, r.CAC
2821Zeezee Danda BohemiaTřída otevřenáDana Maršíková CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2822Obsession DebucherTřída šampionůRenata Kratinová CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
Vendéeský hrubosrstý briquet (3) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 25
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2823Antoine le Chasseur blond d´AdelaideTřída otevřenáEva Přehnalová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2824Luna De la Terrible MenéeTřída pracovníEva Přehnalová CZ.svg V1, CAC
2825Lorette de la Terrible MenéeTřída šampionůEva Přehnalová CZ.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Zpět na detail výstavy