vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

WORLD DOG SHOW - 30. 9. 2021 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.
Jezevčík králičí - dlouhosrstý (40) / Rozhodčí: Jan Bušta / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1678Aavistuksen Red Chili Pepper AavistuksenTřída mladýchJutta Müller FIN.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1679Odon Klamap DebraTřída mladýchMarie Prokůpková CZ.svg ABS
1680Afron Gold MadeiraMezitřídaJitka Klicmanová CZ.svg V1, CAC
1681Eddie Iconic Adacais AugusTřída otevřenáLucie Pavlonková CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1682GEORGIOS Lizus MaksimusTřída otevřenáBozena Krolikowska PL.svg VD4
1683Karlchen Klamap DebraTřída otevřenáMarie Prokůpková CZ.svg VD3
1684VICTOR Taniec Motyla (FCI)Třída otevřenáJadwiga Frach PL.svg V2, r.CAC
1685Asharien Teodor StaindachTřída pracovníEva Matoušková CZ.svg ABS
1686Heatwave Oh Happy Day HeatwaveTřída pracovníFanny de Wolfe SWE.svg V1, CAC
1687HerligtHundeliv Joya Ninõ Rojo HerligtHundelivTřída pracovníCharlotte Storgaard DK.svg V2
1688NADIA VERCAMMEN BELGIUMTřída pracovnínadia vercammen BE.svg VD3
1689B'SEEN LOVE GAME B'SEENTřída šampionůHeini Ståhlberg FIN.svg ABS
1690HANSEL DELLA CANTERANA K/L ALLEVAMENTO DELLA CANTERANATřída šampionůEnrico Candela IT.svg V2, r.CAC
1691MAN OF LA MANCHA Taniec Motyla (FCI)Třída šampionůJadwiga Frach PL.svg V3
1692ZEFIR ze Sfory CętkowanejTřída šampionůBeata Gęsińska PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1693Della Winner Canis of CzechTřída veteránůSilvie Růžičková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1694DISNEY Matkov DvorTřída mladýchBlanka Malichova SK.svg NE
1695Je t´aime von DamsmühleTřída mladýchKerstin Schwartz DE.svg VD2
1696Lady Marmelade AnamsunamonTřída mladýchKateřina Šafaříková CZ.svg ABS
1697Red Rose Toklarama'sTřída mladýchKlára Miketová CZ.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1698THALLA Lizus MaksimusTřída mladýchElżbieta Bogusławska-Przybysz PL.svg NE
1699Aoi Aztabuehne FCIMezitřídaYUKA ITO DE.svg V2, r.CAC
1700Katja Sieverding KaterinaparkMezitřídaChristian Baron von Stackelberg DE.svg V3
1701KINOA DELLA CANTERANA K/L ALLEVAMENTO DELLA CANTERANAMezitřídaEnrico Candela IT.svg V1, CAC
1702SCARLETT EvasionMezitřídaJadwiga Frach PL.svg V4
1703Viva Ze Sfory Cetkowanej Ze Sfory CetkowanejMezitřídaJutta Müller FIN.svg VD
1704Baileys BencillaTřída otevřenáIvana Herianová CZ.svg VD
1705Cool Girl Iconica Adacais AugusTřída otevřenáJosef Augustin CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1706Evasion SORAYA EvasionTřída otevřenáLucyna Pasierbek PL.svg DIS
1707Kasiopea Klamap DebraTřída otevřenáHelena Cynková CZ.svg VD
1708Raeka Alfa SamuelTřída otevřenáHana Nejmanová CZ.svg V3
1709Tarantella Luna CapreseTřída otevřenáPetra Mozíková CZ.svg V4
1710Vivian von DamsmühleTřída otevřenáKerstin Schwartz DE.svg V2, r.CAC
1711A Thal Anomis z Prosecké noryTřída pracovníŠtěpán Tichý CZ.svg V1, CAC
1712Della Andres Adacais AugusTřída šampionůYUKA ITO DE.svg ABS
1713Chaimé Charmayne of Elven StarTřída šampionůHana Nejmanová CZ.svg V
1714Christian Baron von Stackelberg KaterinaparkTřída šampionůChristian Baron von Stackelberg DE.svg V3
1715Kinchville Lavanda KinchvilleTřída šampionůPauliina Artiola FIN.svg V2, r.CAC
1716PARWATI Hokus Pokus z PerłowejTřída šampionůEwa Dąbrowska PL.svg V4
1717RODELS MAGIC MOONLIGHT RODELSTřída šampionůAnca Giura RO.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
Jezevčík králičí - drsnosrstý (42) / Rozhodčí: Jan Bušta / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1718CZARUŚ BRZDĄCTřída štěňatAgata Filipowska PL.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1719JOZIN VitorazTřída mladýchLilian Recknagel DE.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1720KNOW YOU CAN DEL WANHELSING DEL WANHELSINGTřída mladýchOlivia Claire Moriggia-Fama CH.svg V3
1721Almarxils Triunfo AlmarxilsMezitřídaNoel Garrigós Mateo ES.svg V1, CAC, r.CACIB
1722Durin Vom JägerburgMezitřídaDominika Gyarmati HU.svg V2, r.CAC
1723Be My Carlo Piccolo GitanoTřída otevřenáLucie Štefanová CZ.svg VD2
1724Unstoppable da Quinta D`Abroeira Quinta D`AbroeiraTřída otevřenáPedro Delerue PT.svg ABS
1725Viverville Nelson GermanyTřída otevřenáSteffi Kühn DE.svg V1, CAC
1726Arius von Petershagen FCI von Petershagen FCITřída pracovníLeonie Ruprecht DE.svg VD4
1727Ja Sei Namorar del WanhelsingTřída pracovníOlivia Claire Moriggia-Fama CH.svg V1, CAC
1728Nemo von Sunderhaar FCITřída pracovníGünter Beike DE.svg V3
1729Super Star Baltiyskiy TalismanTřída pracovníRadovana Dufková CZ.svg V2, r.CAC
1730Axel z Przystani Wodniackiej z Przystani WodniackiejTřída šampionůMarius Morcan RO.svg V3
1731DARGON BOY DEL WANHELSING WANHELSINGTřída šampionůGabriel Pascarella IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1732Doce Mas Uno del Gotha Del GothaTřída šampionůLucia Terruzzi IT.svg V2, r.CAC
1733EASY TO LOVE DELL'ANTICA TORRETřída šampionůNazzareno Ciprianetti IT.svg V4
1734Ultimate Signature Please Pass The Hat Ultimate SignatureTřída šampionůJacques Tedesco CZ.svg ABS
1735VOSTOK-ZAPAD D'JOKER V BALTIYSKIY TALISMAN VOSTOK-ZAPADTřída šampionůCARLOS ALONSO SANCHEZ ES.svg V
1736ANTÁRTIDA WORLD TECKELSTřída dorostuCARLOS ALONSO SANCHEZ ES.svg NE
1737ELECTRA GALT Hasaja HasajaTřída dorostuSilvia Bohunova SK.svg ABS
1738Velvet Zöldmali-HunterTřída dorostuRena Majchrowicz PL.svg N1
1739Almarxils Terremota AlmarxilsTřída mladýchNoel Garrigós Mateo ES.svg V3
1740Kirke Laukinis Azartas Laukinis AzartasTřída mladýchLukas MAciulevicius LT.svg ABS
1741QUEEN VICTORIA DACHSNAM DACHSNAMTřída mladýchGraziella De Donatis IT.svg V2
1742VITA MERAVIGLIOSA DEL WANHELSING WANHELSINGTřída mladýchGabriel Pascarella IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1743Dorothy Vom JägerburgMezitřídaDominika Gyarmati HU.svg V1, CAC
1744Fantastica da Quinta D`Abroeira Quinta D`AbroeiraMezitřídaPedro Delerue PT.svg V3
1745GRETA VAN FLEET VitorazMezitřídaIwona Łukaszyk PL.svg V2, r.CAC
1746Kometa Sfora znad PotokuMezitřídaJoanna Lisowska PL.svg VD4
1747Almarxils Lena AlmarxilsTřída otevřenáNoel Garrigós Mateo ES.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1748DRACMON TELVA DRACMONTřída otevřenáCARLOS ALONSO SANCHEZ ES.svg ABS
1749SOLA DEL WANHELSING WANHELSINGTřída otevřenáGabriel Pascarella IT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1750Upon Once a Time VitorazTřída otevřenáSlunitschek Ingrid und Lara DE.svg V3
1751Urraka da Quinta D`Abroeira Quinta D`AbroeiraTřída otevřenáPedro Delerue PT.svg V4
1752Cessy od Hradišťského podhradíTřída pracovníLenka Malíková CZ.svg V2
1753GUERLAIN DRACMONTřída pracovníCARLOS ALONSO SANCHEZ ES.svg V1, CAC
1754Agina od Libohošťského rybníkaTřída šampionůDana Hrubošová CZ.svg VD3
1755Diana Jára DianaTřída šampionůAranyosi Éva HU.svg ABS
1756E Ci Sei Adesso Tu del Gotha Del GothaTřída šampionůLucia Terruzzi IT.svg V1, CAC
1757Karla z Dianina revíruTřída šampionůKamila a Igor Kalbáčovi CZ.svg V2
1758U CAN'T TOUCH THIS VitorazTřída šampionůNatalia Firsova RU.svg ABS
2045PRINCE DEL WANHELSING WANHELSINGTřída mladýchGabriel Pascarella IT.svg V2
Jezevčík králičí - hladkosrstý (49) / Rozhodčí: Jan Bušta / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1759Bobby Brown Magik RainbowTřída dorostuJose Ignacio Pastor Gonzalez ES.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1760Han Solo Noble MoraviaTřída dorostuHana Blatoňová CZ.svg N2
1761Be The Best Marselio KompanijaTřída mladýchSkaiva Jaseviciute LT.svg VD4
1762Cyberdachs mini Senna CyberdachsTřída mladýchTibor Kis HU.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1763Cyberdachs Mini Sikkes CyberdachsTřída mladýchVitor Domingues PT.svg V2
1764KENNY Lieblings Schatz Lieblings SchatzTřída mladýchZuzana Behne DE.svg D
1765Leclerc CyberdachsTřída mladýchHana Polcrová CZ.svg VD
1766Maverick Cyberdachs MiniTřída mladýchSilvie Tomanová CZ.svg VD
1767Noris Norden LihtTřída mladýchAGATA BIS PL.svg V3
1768Cyberdachs Mini Quattro CyberdachsTřída otevřenáTibor Kis HU.svg V3
1769GUIÑOL`S IN BLACK GUIÑOL`STřída otevřenáDAVID SANTOS ES.svg V1, CAC
1770Jann Junior Celeste CascataTřída otevřenáTomáš Pekárek CZ.svg V2, r.CAC
1771Ounontio Ilex aureu'sTřída otevřenáDavy Le lair FR.svg VD4
1772Diengel’s Jymmy choo Diengel’sTřída šampionůFabbrini Paolo IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1773GRAF ORLOV IZ SLAVJANSKOI NADEZHDY IZ SLAVJANSKOI NADEZHDYTřída šampionůIonescu Augustin RO.svg V4
1774Picollo Teckel World is Mine Picollo TeckelTřída šampionůEkaterina Pikul RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1775PolePosition Di Monnagio'Třída šampionůCostanza Mozzillo IT.svg V3
1776Imaginethere'snoheaven di Monnagiò Di Monnagio'Třída veteránůCostanza Mozzillo IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1777All You Need Is Me PepperdiseTřída štěňatRozaliya Lazarova BG.svg ABS
1779Cyberdachs Mini Hera CyberdachsTřída dorostuVitor Domingues PT.svg N2
1780Indiana Picollo TeckelTřída dorostuNora Tatar SK.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1781Cyberdachs mini Liza CyberdachsTřída mladýchTibor Kis HU.svg V3
1782Kaiserküsse Aysia KaiserküsseTřída mladýchEleonore Svensson SWE.svg V2
1783KRASNOYE SERDTSE DARINA CHIRKOVA O.V.Třída mladýchSTEFANO CASALVIERI IT.svg VD
1784Marlenka Bartha vom HouseTřída mladýchBartha Zsolt HU.svg VD
1785MINNIEMINOPRIO GASPETTřída mladýchAllevamento GASPET IT.svg VD
1786RIKKY DOLL ILEX AUREU'STřída mladýchDavy Le lair FR.svg V4
1787Unic da Quinta D`Abroeira Quinta D`AbroeiraTřída mladýchPedro Delerue PT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1788Winnie z Borickej cesty z Borickej cestyTřída mladýchZuzana Behne DE.svg VD
1789Amazonka For Milbeck Nordeen LihtMezitřídaAGATA BIS PL.svg V2, r.CAC
1790Cyberdachs mini Toblerone CyberdachsMezitřídaTibor Kis HU.svg V1, CAC
1791Katerinna Rosso Celeste CascataMezitřídaVlastislava Cepáková CZ.svg V3
1792Anabell Hartmann SilesiaTřída otevřenáVlastislava Cepáková CZ.svg V
1793Cyberdachs mini Serena CyberdachsTřída otevřenáTibor Kis HU.svg V3
1794OLGA DEL CLAN BASSOTTI All. DEL CLAN BASSOTTITřída otevřenáGiovanni GIOLO IT.svg V2, r.CAC
1795Unreal Beauty Norden LihtTřída otevřenáAGATA BIS PL.svg V1, CAC
1796Ustine D. of Silvetta OriginTřída otevřenáDaniela Plešová CZ.svg V4
1797Formula Uspeha Jemzhujina Formula UspehaTřída pracovníEleonore Svensson SWE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1798Syleni Znak WegiTřída pracovníHana Polcrová CZ.svg V3
1799Anica .Třída šampionůFilippo Carbone IT.svg ABS
1800Honey Independen LineTřída šampionůLadislav Škarek CZ.svg V4
1801Kitty Kat Picollo TeckelTřída šampionůSergejus Gvildys LT.svg V3
1802Nice One Pro - EuroTřída šampionůMiroslav + Petra Brož CZ.svg V1, CAC, r.CACIB
1803THE LOVE IS CHOCOLATE K/C STEFANO CASALVIERITřída šampionůSTEFANO CASALVIERI IT.svg V2, r.CAC
1804ET CETERA LAUKINIS AZARTAS Laukinis AzartasTřída veteránůLukas MAciulevicius LT.svg ABS
1805Formula Uspeha Cleopatra Formula UspehaTřída veteránůNataliya Grishina RU.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1806VIKTORIA IZ SLAVJANSKOI NADEZHDY IZ SLAVJANSKOI NADEZHDYTřída veteránůIonescu Augustin RO.svg V2
2109Cyberdachs Mini Lancelot CyberdachsTřída mladýchLucia Bartáková SK.svg V2
2513BURBERRY FORMULA USPEHATřída pracovníJohanna Csermak AT.svg V2, r.CAC
Jezevčík standard - dlouhosrstý (27) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1807Eragon ReiberryMezitřídaVěra Reitlová CZ.svg VD2
1808Hermes RudėMezitřídaLilija Tranelienė LT.svg V1, CAC, r.CACIB
1809Drago Dvůr pod ChocholačkouTřída otevřenáTereza Riedlová CZ.svg ABS
1810Faith Fénix Siamon SiamonTřída otevřenáBeatriz Šajmovičová CZ.svg V2
1811ISIDORO RUDE RUDE'Třída otevřenáPaola Azzalin IT.svg V1, CAC
1812ZARIF AmeryTřída otevřenáMarcela Fidrichová SK.svg ABS
1813Broadway RudėTřída pracovníLilija Tranelienė LT.svg V1, CAC
1814Inri z Kolínských stráníTřída pracovníPetr Horák CZ.svg VD3
1815Xaron AmeryTřída pracovníPavla Holcman CZ.svg VD2
1816Arwyn od Vrchu JelenčiceTřída šampionůDrahomíra Pejšová CZ.svg V4
1817Bentley RudėTřída šampionůLilija Tranelienė LT.svg V2, r.CAC
1818Johnson Dwayne The RockTřída šampionůDario Corallo IT.svg ABS
1819Mech Gosudarya VaivitaTřída šampionůAneliya Shankova-Petkova BG.svg V3
1820Örnbergets Boomerang ÖrnbergetsTřída šampionůElisabeth Rhodin SWE.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1821YASON DELLA CANTERANA S/L ALLEVAMENTO DELLA CANTERANATřída šampionůEnrico Candela IT.svg ABS
1822Jackelie SiamonTřída mladýchSvětlana Raabová CZ.svg VD3
1823Jakira's Rolex Jakira'sTřída mladýchAud Haugerud Johansen NO.svg VD2
1824YILDUN Hokus Pokus z PerłowejTřída mladýchEwa Dąbrowska PL.svg VD1
1825Josephine EOS KOMETATřída otevřenáVěra Reitlová CZ.svg VD2
1826Malefica de Llumo De LlumoTřída otevřenáNoel Garrigós Mateo ES.svg VD1
1827Berenika od JeštěrekTřída pracovníPavla Holcman CZ.svg V3
1828CHAJMÍNA SiamonTřída pracovníRudolf OCASEK CZ.svg V2
1829Jakira's Pearl Jakira'sTřída pracovníElisabeth Rhodin SWE.svg V1
1830Agatta BIG MARLEYTřída šampionůLucia a Dalibor Molnár SK.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1831Brigitte RudėTřída šampionůLilija Tranelienė LT.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1832Otka ze Rpetské stráněTřída veteránůZdeňka Jeníková CZ.svg V2
1833SENSATSIA PITERA HOHLOMA Sensatsia PiteraTřída veteránůLina Leonavičiūtė LT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Jezevčík standard - drsnosrstý (55) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1834Art od VlhoštěTřída dorostuZdeněk Pospíšil CZ.svg N2
1835PERCIVAL von den kleinen Waldelfen von den kleinen WaldelfenTřída dorostuAlexander Goetz DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1836MadMax von den kleinen Waldelfen von den kleinen WaldelfenTřída mladýchAlexander Goetz DE.svg V2
1837NILO DELLA VAL VEZZENOTřída mladýchAntonio Palladini IT.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1838Xeron vom Linteler-ForstTřída mladýchDieter Engel DE.svg V3
1839Zentus vom Linteler-ForstTřída mladýchDieter Engel DE.svg V4
1840DOPO TUTTO DELLA VAL VEZZENOMezitřídaAntonio Palladini IT.svg V3
1841Idan vom Schwarenberg SchwarenbergMezitřídaIstván Herczeg HU.svg V4
1842Indian vom Schwarenberg vom SchwarenbergMezitřídaAttila Schlosser HU.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1843Trevor Von HuberhornMezitřídaTEHNO-PRINT SRL Dan Lucian RO.svg V2, r.CAC
1844APPELLO Ex Toto Cordo (FCI) Ex Toto Cordo (FCI)Třída otevřenáAlexander Goetz DE.svg VD1
1845Děda Z BulínaTřída otevřenáMagdalena Štěpánková CZ.svg VD4
1846Eso z VětřkovicTřída otevřenáZdeněk Glauder CZ.svg VD3
1847Norbert Grand AmityTřída otevřenáRoman Synek CZ.svg VD2
1848David ex CarpinusTřída pracovníJohannes Aumann DE.svg VD2
1849Felix z Pernštejnského podhradíTřída pracovníZdenek Andrlík CZ.svg VD3
1850SHAKESPEARE DELLA VAL VEZZENOTřída pracovníAntonio Palladini IT.svg V1, CAC
1851ALLENATORE ZHENTURIO ALLENATORETřída šampionůAlexander Goetz DE.svg V2, r.CAC
1852BB KING ROCK ME BABY -Třída šampionůGiorgia Callioni IT.svg VD
1853Del Piero z Roštěnských boříTřída šampionůMichaela Novotná CZ.svg V3
1854Heinrich vom Linteler-ForstTřída šampionůDieter Engel DE.svg V4
1855Homer Kamenný potokTřída šampionůJarmila Polakovičová SK.svg VD
1856NOW YOU SEE ME Anons FCI Anons FCITřída šampionůPaweł Lisiak PL.svg V1, CAC, r.CACIB
1857Ursambol ProtsionusTřída veteránůGábor Asztalos Katarzyna Szymczyńska PL.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1858Dorotka Amely RoseTřída štěňatEliška Boječková CZ.svg N1
1859Beretta AxallyTřída mladýchMichal Vít CZ.svg VD
1860Cassie z Kocourovských hájůTřída mladýchMartin Podolák CZ.svg VD3
1861Idesüss Yusztis IdesüssTřída mladýchLuca Vertes HU.svg V2
1862Luna Bassotto di CorleoneTřída mladýchGábor Asztalos Katarzyna Szymczyńska PL.svg VD4
1863NINI' TIRABUSCIO' DELLA VAL VEZZENOTřída mladýchAntonio Palladini IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1864Lingerie Model JokerdachsMezitřídaFlóra Kerekes HU.svg VD3
1865Mostin Aragoleon Ulla Mostin AragoleonMezitřídaPaul Stijns NL.svg VD1
1866QUORE CASTELPETROIOMezitřídaAntonio Palladini IT.svg VD2
1867Tessa Vom TegernseeMezitřídaTopel Dirk DE.svg VD4
1868Aira od Jezevčích norTřída otevřenáSimona Kalábová CZ.svg VD
1869Alina vom SteinkreuzTřída otevřenáTopel Dirk DE.svg V3
1870ELLE DELLA VAL VEZZENOTřída otevřenáAntonio Palladini IT.svg V1, CAC
1871Irma Vinarský vrchTřída otevřenáMichaela Novotná CZ.svg V4
1872Just Sex And Nothing Else JokerdachsTřída otevřenáFlóra Kerekes HU.svg V2, r.CAC
1873Tessi ze Skleného kopceTřída otevřenáPavel Sládek CZ.svg VD
1874Aira Noster CanisTřída pracovníVladimír Holec CZ.svg VD
1875Ajša z VeselceTřída pracovníMiroslav Vítek CZ.svg VD
1876Aurelia von RauhensteinTřída pracovníDieter Engel DE.svg V4
1877Idesüss Vombat IdesüssTřída pracovníPetra Pál HU.svg V3
1878Neon Demon Anons (FCI) Anons (FCI)Třída pracovníDorte Sørensen DK.svg VD
1879Query della Val Vezzeno Val VezzenoTřída pracovníRoberto Rossi IT.svg V1, CAC, r.CACIB
1880Quintalina CastelpetroioTřída pracovníoliva conti IT.svg V2, r.CAC
1881Idesüss O'Pardon IdesüssTřída šampionůLuca Vertes HU.svg V2, r.CAC
1882IDUNA von der RAUHHAARMEUTE FCI von der RAUHHAARMEUTE FCITřída šampionůAlexander Goetz DE.svg V4
1883Jópofa Görönci UgrasztóTřída šampionůLiza Pócs HU.svg V3
1884MARGOT PER LUCE PALATINA ERMIATřída šampionůAnnaluce Saletti IT.svg ABS
1885Uciecha z Dziada PradziadaTřída šampionůJoanna Szymczyńska PL.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1886Jasmina von HuberhornTřída veteránůAna Maria Vlad RO.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1887Mystic Revestreken'sTřída veteránůMichaela Novotná CZ.svg V3
1888Oliva z Dziada PradziadaTřída veteránůJoanna Szymczyńska PL.svg V2
Jezevčík standard - hladkosrstý (71) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1889HARRY HOUDINI DARADACHSTřída štěňatTsveti Dimitrova BG.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1890Dragunow od KutilkyTřída dorostuMartina Kerschhagl AT.svg VN2
1891Marley Magic SevenTřída dorostuMichaela Fialová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1892Just Bond not James Proud HunterTřída mladýchJüling Attiláné HU.svg V3
1893Mahur z Opatovy stezkyTřída mladýchKlára Jandová CZ.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1894Maxim z Opatovy stezkyTřída mladýchMiroslava Janovská CZ.svg V4
1895Merlin z Opatovy stezky z Opatovy stezkyTřída mladýchPetr Filipský CZ.svg NE
1896ZHAADAR Active LifeTřída mladýchEwa Leszczak PL.svg V2
1897GOLLUN DE FERMINCAN DE FERMINCANMezitřídaGerardo Gonzales ES.svg V1
1898Kerry Magic SevenMezitřídaLenka Bednářová CZ.svg V2
1899ROJAUS DIVOS KENZO Rojaus DivosMezitřídaDaiva Remeškevičienė LT.svg VD3
1900Dax Fari Moravia Fari MoraviaTřída otevřenáJana Poledňová CZ.svg VD
1901Deadpool Fari MoraviaTřída otevřenáMarkéta Poledňová CZ.svg VD4
1902Hector von der Rambrücker MühleTřída otevřenáAndrea Meller DE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
1903Kálmán Bartha vom HouseTřída otevřenáKecskésné Izsáki Judit HU.svg VD
1904Kazan PrievidzaTřída otevřenáJana Engelbrechová CZ.svg ABS
1905PRESTON z DachuTřída otevřenáHanna Maniewska PL.svg V3
1906Rockefeller ZoldachsTřída otevřenáFrank Voigt DE.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1907CANIS FORMULA BACCO CANIS FORMULATřída pracovníArianna Gambelli IT.svg VD3
1908Caro Sstraumes Chocolate Sstraumes ChocolateTřída pracovníMelanie May DE.svg V2, r.CAC
1909Nathan z PoschingeruTřída pracovníJana Kümmelová CZ.svg V1, CAC
1910Oscar Wilde z DachuTřída pracovníMarkéta Pavlova CZ.svg VD4
1911 Horst Nezhnyj HischnikTřída šampionůPATRICIJA ČERAPAITĖ LT.svg V3
1912BAIRON OSTROVD HOUSE OSTROVD HOUSETřída šampionůInese Sviestina LV.svg V2
1913Hugo Bassotti di SpalatoTřída šampionůSanja Kovacic Gotovac HR.svg V1
1914Flamendr z Poschingeru z PoschingeruTřída veteránůMarkéta Pavlova CZ.svg V3
1915Jumbo Jet CyberdachsTřída veteránůJüling Attiláné HU.svg V4
1916JUMPER ZOLDACHSTřída veteránůBeréti Zita HU.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
1917Yonas Skyeomania´sTřída veteránůOtto Krcal AT.svg V2
1918Annaell Jiří ŠtoksaTřída dorostuKateřina Seidlová CZ.svg N4
1919Fantagiro Stříbrný nůžTřída dorostuMilena Nováková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1920Harmony Bella MorawiaTřída dorostuZdenka Leonhardtová CZ.svg VN2
1921Marry Magic Seven Magic SevenTřída dorostuJosef Drábek CZ.svg N3
1922Meggie Magic SevenTřída dorostuPetr Pavelka CZ.svg ABS
1923CANIS FORMULA ITALIA CANIS FORMULATřída mladýchArianna Gambelli IT.svg V4
1924Elite Girl vom Gildehauser Venn FCITřída mladýchFrank Voigt DE.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1925Hetty od Jistej skályTřída mladýchJitka Mohelníková CZ.svg D
1926Josephine Mostin AragoleonTřída mladýchAndrea Meller DE.svg ABS
1927Margo z Opatovy stezkyTřída mladýchMiroslava Janovská CZ.svg V2
1928Marion z Opatovy stezkyTřída mladýchEduard Levý CZ.svg VD
1929Nagini z HeneberkTřída mladýchMichael Krettek CZ.svg VD
1930PROUD HUNTER Katana PROUD HUNTERTřída mladýchJana Gliniecka PL.svg ABS
1931SAVANNAH z DachuTřída mladýchHanna Maniewska PL.svg V3
1932Baruschka Two Lions HouseMezitřídaJitka Stöhrová CZ.svg VD3
1933Cor Canis Stefka Z FULAROWEJ KLIKIMezitřídaMichalina Fulara PL.svg ABS
1934Keissy Magic SevenMezitřídaLenka Bednářová CZ.svg VD4
1935Salsa-Luckylady Little Red Devil'sMezitřídaLotte De Muynck BE.svg V1, CAC
1936Viola AlirimMezitřídaFrank Voigt DE.svg V2, r.CAC
1937Flora v.Boyvital v.BoyvitalTřída otevřenáKarin Degroth-Seubert DE.svg V2, r.CAC
1938GINIVÉ HUNNIA ITATřída otevřenáBeréti Zita HU.svg V1, CAC, r.CACIB
1939Juciy Fruit Olimpius PrideTřída otevřenáFrank Voigt DE.svg ABS
1940LAURA PrievidzaTřída otevřenáEva Mokrá CZ.svg V3
1941Orchard’s Black Night TerraneolaTřída otevřenáElena Chaplygina CZ.svg ABS
1942Astra Nezhnyj HischnikTřída pracovníEkaterina Domogatskaya RU.svg V3
1943Betula P.M.P.Třída pracovníDavid Fryčka CZ.svg ABS
1944Hermína na Zlaté zátoceTřída pracovníMilena Vladyková CZ.svg VD
1945Jakarta z RaholinTřída pracovníMarkéta Chodilová CZ.svg V2
1946PANDORA z DachuTřída pracovníHanna Maniewska PL.svg V1
1947Catina od KutilkyTřída šampionůZdenka Kutilová CZ.svg VD
1948Dee Dee Canis Venator Canis VenatorTřída šampionůEleonore Svensson SWE.svg V
1949ELISABETH SHUE DARADACHSTřída šampionůTsveti Dimitrova BG.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1950Jessy Star Moravia Star MoraviaTřída šampionůJiří Štoksa CZ.svg V
1951Luna Bartha vom HouseTřída šampionůBartha Zsolt HU.svg V4
1952PRADA ZOLDACHSTřída šampionůMajoros Eva RO.svg V2, r.CAC
1953ROMA CAYA DE GRAYALA TECKEL DE GRAYALATřída šampionůMARINA DEABATE IT.svg V3
1954Alfirina Nezhnyj HischnikTřída veteránůEkaterina Domogatskaya RU.svg V3
1955Algambra ot Mariny Kuranovoy Ot Mariny KuranovoyTřída veteránůVilma Verkauskiené LT.svg V2
1956ANELLY z Poschingeru z PoschingeruTřída veteránůMarie Filípková CZ.svg ABS
1957JOLLY JOKER ZOLDACHSTřída veteránůMajoros Eva RO.svg VD4
1958Peggy Fino BohemiaTřída veteránůMarie Filípková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2511SPRING LOVE CANBRIZATřída pracovníJohanna Csermak AT.svg VD4
Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý (75) / Rozhodčí: Rafal First / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1959Brown Floki Dog SmileTřída dorostuLucie Landová CZ.svg ABS
1960Fighter Athos BencillaTřída dorostuHana Žvaková CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1961Fighter Porthos BencillaTřída dorostuEva Koščová CZ.svg ABS
1962Dachfeel Gastons DachfeelTřída mladýchJelena Brokane LV.svg V
1963Daks-Veg-As Fant-Om Daks-Veg-AsTřída mladýchPauliina Artiola FIN.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
1964Felix Felicis Adacais AugusTřída mladýchMartin Krátký CZ.svg V3
1965From Eversden Dachs Harry Potter From Eversden DachsTřída mladýchMarina Conrad-Evers BG.svg V2
1966Lapo Koko della Hebe Ewa KokocińskaTřída mladýchEwa Bardadin PL.svg V
1968Pinocho BasshubertTřída mladýchRobert Stepančić HR.svg VD
1969Raven Toklarama'sTřída mladýchKlára Miketová CZ.svg V
1970Rusty Jim D’HarcourtTřída mladýchAnnemieke Diepeveen FR.svg V
1971Ultimus Alfa SamuelTřída mladýchVeronika Petrželová Bašná CZ.svg ABS
1972VICTORIAN ZEENIX FIRST PLACE VICTORIAN ZEENIXTřída mladýchSABRINA GIOVANNINI IT.svg V
1973VIRGIL DELLA CANTERANA ALLEVAMENTO DELLA CANTERANATřída mladýchEnrico Candela IT.svg V
1974Andy Roddick HanterkaMezitřídaMiroslava Langrová CZ.svg D
1975Cameron ze SadovkyMezitřídaJaromír Beneš CZ.svg VD
1976Daks-Veg-As Sunny Day Daks-Veg-AsMezitřídaBaranova-Stockmann Svetlana FIN.svg ABS
1977Decent Fellow GolchikaMezitřídaRenata Koryčanská CZ.svg V3
1978JOJO RABBIT GRATERAMezitřídaVirginija Ažubalienė LT.svg V2, r.CAC
1979Rocco Vom SchwarenbergMezitřídaBARANYAI RITA HU.svg V1, CAC
1980Seneca Alfa SamuelMezitřídaVladislava Komrsková CZ.svg VD4
1981Aslan ze SadovkyTřída otevřenáEva Čentéš Vaseková CZ.svg V2, r.CAC
1982Brandy Bubbles Kung KarlsTřída otevřenáSanna Anderberg SWE.svg V
1983COLONEL MIO Brygada Alfa Brygada AlfaTřída otevřenáJutta Müller FIN.svg V
1984Dachfeel Faro Marchello DachfeelTřída otevřenáJelena Brokane LV.svg V
1985Dante Della Adacais AugusTřída otevřenáLucie Pavlonková CZ.svg V
1986Fynn von Damsmühle von DamsmühleTřída otevřenáUdo Krahl DE.svg V3
1987Katerinapark Danila Katerinapark DanilaTřída otevřenáMarina Conrad-Evers BG.svg V1, CAC, r.CACIB
1988Marti Klamap DebraTřída otevřenáLenka Pytlounová CZ.svg ABS
1989Nero z VochovnyTřída otevřenáLucie Landová CZ.svg V
1990Quello Charme di Moi Luna CapreseTřída otevřenáPetra Mozíková CZ.svg V4
1991Quick Silver Toklarama'sTřída otevřenáKlára Miketová CZ.svg V2, r.CAC
1992Ernest Adacais AugusTřída pracovníEva Čentéš Vaseková CZ.svg V3
1993Helevorn Hyarmentir of Elven StarTřída pracovníHana Nejmanová CZ.svg V
1994Iconic Winner vom Margelchopf FCITřída pracovníSilvie Růžičková CZ.svg V4
1995Irwing AnamsunamonTřída pracovníKateřina Šafaříková CZ.svg V2, r.CAC
1996Nadig Elimar DoubravaTřída pracovníLenka Pytlounová CZ.svg ABS
1997Quo Vadis Toklarama'sTřída pracovníKlára Miketová CZ.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
1998Raphael Alfa SamuelTřída pracovníHana Petržílková CZ.svg VD
1999Bandi Adacais AugusTřída šampionůLucie Pavlonková CZ.svg V
2000BENITO DI CASTEL GRANITO CASTEL GRANITOTřída šampionůPaola Azzalin IT.svg V
2001Cooper Iconic Adacais AugusTřída šampionůJan Sečkař CZ.svg V3
2002Heatwave Jolly Good Show HeatwaveTřída šampionůFanny de Wolfe SWE.svg V2, r.CAC
2003Nothing Else Matters Toklarama'sTřída šampionůKlára Miketová CZ.svg V1, CAC
2004Shogun Zhemchuzhina PeterburgaTřída šampionůYulia Yanay Zhukova ISR.svg V4
2005Ben von Damsmühle von DamsmühleTřída veteránůUdo Krahl DE.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2006Daks-Veg-As O Sole Mio Daks-Veg-AsTřída veteránůBaranova-Stockmann Svetlana FIN.svg ABS
2007Janis Toklarama'sTřída veteránůBARANYAI RITA HU.svg V2
2008MALNÀT DELLA CANTERANA N/L ALLEVAMENTO DELLA CANTERANATřída veteránůEnrico Candela IT.svg V3
2009Ariana Lokerien BohemiaTřída dorostuHelena Cynková CZ.svg N
2010Daisy Little CreatureTřída dorostuEva Harper CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2011Key West GrateraTřída dorostuYUKA ITO DE.svg VN
2012Evangeline Vom JägerburgTřída mladýchDominika Gyarmati HU.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2013Filomena Iconica Adacais AugusTřída mladýchJaromír Beneš CZ.svg V
2014Levanda RudėTřída mladýchLilija Tranelienė LT.svg V
2015MINIDOGLAND FAIRY TAIL MINIDOGLANDTřída mladýchPaola Azzalin IT.svg V4
2016Nudlička-Lu Naše poupátkoTřída mladýchLucie Tolarová CZ.svg V3
2017RENEE MI ESPERANZATřída mladýchMartina Gasparini IT.svg V2
2018Adélka od Zrzavé noryMezitřídaMiroslav Písařík CZ.svg ABS
2019Akane Aztabuehne FCIMezitřídaYUKA ITO DE.svg V3
2020JACQUELINE GRATERAMezitřídaVirginija Ažubalienė LT.svg V1, CAC, r.CACIB
2021Remigia Vom SchwarenbergMezitřídaBARANYAI RITA HU.svg V2, r.CAC
2022ZHEMCHUZHINA PETERBURGA YUMA BELLA ZHEMCHUZHINA PETERBURGAMezitřídaTatyana Sosnina RU.svg ABS
2023Amour vom BärentalTřída otevřenáKerstin Schwartz DE.svg V1
2024Bonie ze SadovkyTřída otevřenáJana Frančeová CZ.svg V4
2025Her Majesty AnamsunamonTřída otevřenáMarie Zdařilová CZ.svg V
2026Hermione RudėTřída otevřenáLilija Tranelienė LT.svg V3
2027Kung Karls Blossa Bubbel Kung KarlsTřída otevřenáAnn Granfors SWE.svg V2
2028Ultima Dea Luna CapreseTřída otevřenáPetra Mozíková CZ.svg V
2029Barbra GolchikaTřída pracovníDina Dashevsky CZ.svg V2, r.CAC
2030Joconde Justesse of Elven StarTřída pracovníVeronika Pavlíková CZ.svg VD3
2031Zrzka Naše poupátkoTřída pracovníLucie Tolarová CZ.svg V1
2032Bengie Batylda Adacais AugusTřída šampionůLucie Pavlonková CZ.svg V2, r.CAC
2033Katerinapark Emma Watson KaterinaparkTřída šampionůMarina Conrad-Evers BG.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2034Zirina Hørkær'sTřída veteránůHarding Michelsen DK.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Jezevčík trpasličí - drsnosrstý (72) / Rozhodčí: Jan Coufal / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2035TODAYSMYLUCKYDAY PrivateTřída dorostuOscar Priori IT.svg VN3
2036Vuitton Louis Vitoraz VitorazTřída dorostuZuzana Suchá CZ.svg VN2
2037Zoom Meateating VitorazTřída dorostuSlunitschek Ingrid und Lara DE.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2038Almarxils Bravo AlmarxilsTřída mladýchNoel Garrigós Mateo ES.svg V3
2039AMBER BALTŲ LINIJATřída mladýchRena Majchrowicz PL.svg V4
2040Bronzo di riace New thesaurysTřída mladýchSvetlana Russu IT.svg V
2041Fast and Furious del Gotha Del GothaTřída mladýchLucia Terruzzi IT.svg V1, CAJC, BOS, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2042GUIÑOL`S APOLO GUIÑOL`STřída mladýchDAVID SANTOS ES.svg V
2043Lux del palatino Chacco Blue Lux del PalatinoTřída mladýchPhilippe Meier NL.svg V
2044On The Top VitorazTřída mladýchVeronika Horváthová CZ.svg V
2046TRAGALDABAS BERTIN TRAGALDABASTřída mladýchPablo Gómez ES.svg V2
2047Upper class iz Taksagrada Iz TaksagradaTřída mladýchVicky de Groot-Iglesias DE.svg V
2048URIOS SUN LIGHT IZ TAKSAGRADA IZ TAKSAGRADATřída mladýchPascal MATHIAN FR.svg V
2049Dżemik BrzdącMezitřídaAgata Filipowska PL.svg V3
2050LADYKILLER DACHSNAM DACHSNAMMezitřídaGraziella De Donatis IT.svg V1, CAC
2051Queenlord Le Roi Soleil QueenlordMezitřídaValentina Barcella IT.svg V2, r.CAC
2052Thor z ChotáraMezitřídaMiroslav Švec CZ.svg V4
2053Almarxils Hollywood AlmarxilsTřída otevřenáNoel Garrigós Mateo ES.svg V3
2054GUIÑOL`S WALLY LOPEZ GUIÑOL`STřída otevřenáDAVID SANTOS ES.svg V1, CAC, CACIB
2055I am the troublemaker della Bella FringuellaTřída otevřenácristina abetti IT.svg V4
2056Marley Mottl z KudrnovyTřída otevřenáJitka Köhlerová CZ.svg ABS
2057MATLEY PrivateTřída otevřenáOscar Priori IT.svg VD
2058Mr. Moschino VitorazTřída otevřenáLilian Recknagel DE.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2059Roy zi StanislavovaTřída otevřenáGünter Beike DE.svg V
2060Tolles Erfolg Vitoraz VitorazTřída otevřenáPedro Delerue PT.svg V
2061Wanhelsing del Wanhelsing WanhelsingTřída otevřenáPierre Paul Camilleri MT.svg VD
2062Wigor BrzdącTřída otevřenáDorota Rabiega-Gmyrek PL.svg VD
2063Bolshevik von den FünfseenTřída pracovníKatja Schumann DE.svg V2
2064Mattis Mottl z KudrnovyTřída pracovníAlena Mottlová CZ.svg V1
2065Bruno del Gotha Del GothaTřída šampionůLucia Terruzzi IT.svg V1, CAC
2066Caran D'Ache del Gotha Del GothaTřída šampionůLucia Terruzzi IT.svg ABS
2067Justiinsa GozzytixTřída šampionůTiina Vuorio FIN.svg V2, r.CAC
2068Bull Dog VitorazTřída veteránůSlunitschek Ingrid und Lara DE.svg V2
2069Elvis de Buch de la PérouseTřída veteránůOlivia Claire Moriggia-Fama CH.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2070Altura Midori LineTřída dorostuKatja Schumann DE.svg ABS
2071Krindy Pindy KalokagathiaTřída dorostuDina Dashevsky CZ.svg ABS
2072Zacharia Angel Vitoraz VitorazTřída dorostuLucia Porta IT.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2073Almarxils Brava AlmarxilsTřída mladýchNoel Garrigós Mateo ES.svg VD
2074Almarxils Janina AlmarxilsTřída mladýchPhilippe Meier NL.svg V2
2075Curley Sue vom Schusterstein DeutschlandTřída mladýchSteffi Kühn DE.svg V
2076Fruit of the Loom del Gotha Del GothaTřída mladýchLucia Terruzzi IT.svg V3
2077Incredible da Quinta D'Abroeira Quinta D'AbroeiraTřída mladýchVitor Domingues PT.svg V
2078Itaca della kafara Della kafaraTřída mladýchGiorgio Amore IT.svg VD
2079LIL STAR DEL WANHELSING WANHELSINGTřída mladýchGabriel Pascarella IT.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2080MAMMA MIA LET ME GO VitorazTřída mladýchJana Jůzová CZ.svg V4
2081New Moon De PredealTřída mladýchDarja Gladkova LV.svg V
2082QUEENLORD DIANA THE MOON GODDESS QueenLordTřída mladýchValentina Barcella IT.svg V
2083Słodka Babeczka BrzdącTřída mladýchAgnieszka Klusak PL.svg VD
2084Beata allegria New thesaurysMezitřídaSvetlana Russu IT.svg V3
2085QUEENLORD MADAME CHERET QueenLordMezitřídaValentina Barcella IT.svg V1, CAC
2086TELL ME YES DACHSNAM DACHSNAMMezitřídaGraziella De Donatis IT.svg V2, r.CAC
2087Almarxils Tuatara AlmarxilsTřída otevřenáNoel Garrigós Mateo ES.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2088CAMILA DEL WANHELSING WANHELSINGTřída otevřenáGabriel Pascarella IT.svg V3
2089ELETTRA DEL GOTHATřída otevřenáKevin & Ines Rodrigues PT.svg VD4
2090QUEENLORD THE SPACE TIME QueenLordTřída otevřenáValentina Barcella IT.svg V2, r.CAC
2091TRAGALDABAS ANTARES TRAGALDABASTřída otevřenáPablo Gómez ES.svg VD
2092Zina RosmeryTřída otevřenáJaroslav Hráček CZ.svg VD
2093Abby-Nica von KuhlenkampTřída pracovníLeonie Ruprecht DE.svg VD
2094Diana od Hradišťského podhradíTřída pracovníLenka Malíková CZ.svg V3
2095Emma del Gotha Del GothaTřída pracovníLucia Terruzzi IT.svg V1, CAC
2096Ira Sutormanska SutormanTřída pracovníVesna Marljukić & Miodrag Vreteničić MNE.svg VD
2097TinyTaxx Celeste TinyTaxxTřída pracovníAnn Laura Luunbjerg DK.svg VD
2098Ups I Did It Again VitorazTřída pracovníFlóra Kerekes HU.svg V4
2099Webienne DogaboTřída pracovníŠárka Hanilcová CZ.svg V2, r.CAC
2100Any ze Stojanovické návsiTřída šampionůJana Rébová CZ.svg V2, r.CAC
2101Calamity Jane del Gotha Del GothaTřída šampionůLucia Terruzzi IT.svg V4
2102NAZARè DEL WANHELSING WANHELSINGTřída šampionůGabriel Pascarella IT.svg V1, CAC, r.CACIB
2103Sweetax Another Alice in Wonderland SweetaxTřída šampionůLotta Söderberg SWE.svg V
2104Wielka Dama BrzdącTřída šampionůAgnieszka Klusak PL.svg V
2105Yaa-Ya DogaboTřída šampionůKamila a Igor Kalbáčovi CZ.svg V3
2106Guerrilla GozzytixTřída veteránůTiina Vuorio FIN.svg V2
2107QUEENLORD SKINNY LOVE QueenLordTřída veteránůValentina Barcella IT.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
Jezevčík trpasličí - hladkosrstý (66) / Rozhodčí: Jan Coufal / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1778Étoile Noire Onyx MoraviaTřída štěňatMarcela Sobota CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
1967Line of life texas Line of lifeTřída mladýchPhilippe Meier NL.svg VD
2108All-In Černé komandoTřída dorostuMarkéta Gdulová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2110Kaiserküsse Aljosja KaiserküsseTřída mladýchEleonore Svensson SWE.svg V1, CAJC, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2111Merlin Archibald Fatradog FatradogTřída mladýchJaroslav Šáfr CZ.svg V4
2112Miska Bartha vom HouseTřída mladýchKecskésné Izsáki Judit HU.svg V
2113Seal v Marselio Kompanija MinidoglandTřída mladýchSkaiva Jaseviciute LT.svg V3
2114Al Pacino Vis LeonisMezitřídaPetra Kozáková CZ.svg V1, CAC
2115Jupiter GilovamMezitřídaJitka Artnerová CZ.svg V2, r.CAC
2116Alf z Mešinské hájovnyTřída otevřenáJosef Luňáček CZ.svg VD4
2117Almarxils The Gentleman AlmarxilsTřída otevřenáNoel Garrigós Mateo ES.svg V2, r.CAC
2118Gabriella Tagai Mini GolfTřída otevřenáGabriella Tagai HU.svg VD
2119Ok Pro - EuroTřída otevřenáMiroslav + Petra Brož CZ.svg V1, CAC
2120ROBERTINHO .Třída otevřenáMartina Gasparini IT.svg V3
2121Santiago dei Willmandachs Allevamento dei WillmandachsTřída otevřenáSusanna Cori IT.svg VD
2122ELVIS THE PELVIS IN THE MEMPHIS DELL'ANTICA TORRE Dell'Antica TorreTřída pracovníMaffei Gloria IT.svg V1, CAC
2123Garfild Simon od Jistej skályTřída pracovníJitka Mohelníková CZ.svg VD2
2124Fabian Simon od Jistej skályTřída šampionůJitka Mohelníková CZ.svg V3
2125Jr.Waldemar Pro-EuroTřída šampionůMiroslav + Petra Brož CZ.svg V
2126MINIDOGLAND LAFAYETTE MINIDOGLANDTřída šampionůMonica Dal Maso IT.svg V
2127Picollo Teckel Somerset Picollo TeckelTřída šampionůEkaterina Pikul RU.svg V
2128SANTO-DIABOLICO DewTřída šampionůMichalina Fulara PL.svg ABS
2129Sergej Leaso’s SelectionTřída šampionůFederico Leaso IT.svg V4
2130TAKE AFTER SUN MinidoglandTřída šampionůDaria Churakova RU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2131Vekni Mini-GolfTřída šampionůDorottya Váczi HU.svg V1, CAC, BOS, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2132YAKOBS MONARCH RUS BRAMERSTřída šampionůdogshow agent UA.svg V
2133Gandalf Magic of MorionTřída veteránůMarkéta Gdulová CZ.svg V1, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2134Eau de Vie Onyx MoraviaTřída štěňatLenka Bednářová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2135Étoile du Soir Onyx MoraviaTřída štěňatKateřina + Miroslav Novákovi CZ.svg VN2
2136Angie od WanessiTřída dorostuJitka Mohelníková CZ.svg VN2
2137Bryana A. z NemochovicTřída dorostuZuzana Chlumská CZ.svg N3
2138Hanny BencillaTřída dorostuIvana Herianová CZ.svg VN1, FCI Světová naděje 2021 / FCI World Promise 2021
2139Holly-Bluebird over the Rainbow over the RainbowTřída dorostuZuzana Behne DE.svg N4
2140Viva la Vida SwisskingTřída dorostuSanja Kovacic Gotovac HR.svg N
2141 bliss pure KinchvilleTřída mladýchDarja Filatova LV.svg V3
2142Almarxils Pinturita AlmarxilsTřída mladýchNoel Garrigós Mateo ES.svg V2
2143D`Argento Vien A LA VA BENE D`Argento VienTřída mladýchZuzana Behne DE.svg VD
2144Fara Regina Cornaro Allevamento Regina CornaroTřída mladýchSusanna Cori IT.svg V4
2145OLENNA TYRELL DEGLI ARISTOBASSI ARISTOBASSITřída mladýchMarino Filippi IT.svg VD
2146Rivarco Artemisia RivarcoTřída mladýchGaetano Turrini IT.svg ABS
2147Zimerbude Elisa ZimerbudeTřída mladýchPhilippe Meier NL.svg V1, CAJC, BOJ, FCI Světový vítěz mladých 2021 / FCI World Junior Winner 2021
2148Artemis Kora od ŠeříkuMezitřídaRenata Hasilová CZ.svg V1, CAC
2149Lilianna Anabell Celeste CascataMezitřídaVlastislava Cepáková CZ.svg VD2
2150Wonderful dei Willmandachs Allevamento dei WillmandachsMezitřídaSusanna Cori IT.svg VD3
2151Cayenne BencillaTřída otevřenáIvana Herianová CZ.svg VD
2152EUFORIA Nes Gwadiana (FCI)Třída otevřenáLukasz Pawlowski PL.svg VD
2153Now I Can Pro - EuroTřída otevřenáLenka Formánková CZ.svg D
2154Penny von SbaritzTřída otevřenáLuboš Fotr CZ.svg D
2155Swissking Next Top model SwisskingTřída otevřenáPhilippe Meier NL.svg V4
2156Tabata by Regina Cornaro Allevamento Regina CornaroTřída otevřenáSusanna Cori IT.svg V1, CAC
2157Ubigate Regina Cornaro Allevamento Regina CornaroTřída otevřenáSusanna Cori IT.svg V3
2158Wild Rose Picollo TeckelTřída otevřenáNora Tatar SK.svg V2, r.CAC
2159Yara Bartha vom HouseTřída otevřenáBartha Zsolt HU.svg VD
2160 Viki ZimerbudeTřída pracovníMarkéta Gdulová CZ.svg V2, r.CAC
2161Benetta z ÚplňkuTřída pracovníIvana Herianová CZ.svg V1, CAC
2162Formula USPEHA IVETTA Formula USPEHATřída pracovníAndrey Raevskiy CZ.svg ABS
2163American by Regina Cornaro Regina CornaroTřída šampionůSusanna Cori IT.svg V
2164Bubi Bartha vom HouseTřída šampionůKecskésné Izsáki Judit HU.svg V2, r.CAC, r.CACIB
2165DIENGELS DENNY ROSE DIENGEL’STřída šampionůFabbrini Paolo IT.svg V1, CAC, BOB, CACIB, FCI Světový vítěz 2021 / FCI World Winner 2021
2166Juliette Binoche Great KaprizTřída šampionůJitka Artnerová CZ.svg VD3
2167KAMARGUE DI SILVALLEGRA SILVALLEGRATřída šampionůMaria Cristina Frigoli IT.svg V4
2168Kandy Redgi PradoTřída šampionůVilma Verkauskiené LT.svg V
2169Radclyffe Daisy for Mandaladax MandaladaxTřída šampionůSanja Kovacic Gotovac HR.svg V
2170Elisabeth Magik od Jistej skályTřída veteránůJitka Mohelníková CZ.svg V1, BOV, FCI Světový vítěz veteránů 2021 / FCI World Veteran Winner 2021
2171Wolf Mrs.Taz Pro-EuroTřída veteránůLadislav Škarek CZ.svg V2
2512WEE MR DOUBLE UP GRANGGABLESTřída veteránůJohanna Csermak AT.svg ABS
Zpět na detail výstavy