vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Belgický grifonek (11) / Rozhodčí: Robert Kubeš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2427Mickey John MawpetTřída mladýchMiloš Petr CZ.svg VD1
2428Ego Sum Via Kus mého srdceMezitřídaRenata Žákovcová CZ.svg VD2
2429Orion Grand PetrosMezitřídaPetr Dufek CZ.svg V1,CAC
2430Eternal Love Kus mého srdceTřída otevřenáPetr Jonáš CZ.svg V1,CAC
2431OSCAR O’FLAHERTIE WILLS WILDE FANAGORIATřída vítězůAnna Shustrova SK.svg V1,CAC,BOB,NV
2432Mary Jane MawpetTřída mladýchMiloš Petr CZ.svg VD2
2433Rebarborka Grand PetrosTřída mladýchPetr Dufek CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2434Elle & Noir Kus mého srdceMezitřídaMarie Krejčová CZ.svg VD2
2435Madonna HanaivaMezitřídaIvana Hanáková CZ.svg VD1
2436Eau de Vie Kus mého srdceTřída otevřenáJaroslava Zrubcová SK.svg V1,CAC
2437IRON MAIDEN LEGEND HEARTTřída vítězůAnna Shustrova SK.svg V1,CAC,BOS
Bišonek (20) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2438B-Cinzano CharnettTřída mladýchKvětoslava Hanzelínová CZ.svg V3
2439Kairo Starobělský lesTřída mladýchAnděla Pospíšilová CZ.svg V2
2440Nills Magical beautyTřída mladýchIvana Kafková CZ.svg V1,CAJC
2441Whitelover China VankaMezitřídaIvana Slapničková CZ.svg V1,CAC
2442Darius Charmant SourireTřída otevřenáMiroslava Tioková CZ.svg V1,CAC
2443Ivánek Sněhová packaTřída otevřenáMartina Moravcová CZ.svg V2,r.CAC
2444Lawrence White CandlemasTřída otevřenáVlastimil Zálešák CZ.svg V3
2445Pretty Walker WomanizerTřída vítězůMarkéta Patáková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2446GOLEM Starobělský lesTřída čestnáMarcela Benešová CZ.svg V1
2447Golden Jewel Sarah CharnettTřída štěňatOlga Dmejchalová CZ.svg ABS
2448Amelia's Angels One in a MillionTřída mladýchMarcela Benešová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2449Bini's Never Let Me GoTřída mladýchLadislava Kalužová CZ.svg V2
2450Alissa Gluz My Sweet White StarMezitřídaHana Machková CZ.svg V1,CAC
2451Diamella Above Everything and AllMezitřídaIvana Slapničková CZ.svg V2,r.CAC
2452Ame Jumelle Helmi PunainenTřída otevřenáSylva Hrůzová CZ.svg V3
2453Cindy Charnett Diamond ParadiseTřída otevřenáLadislava Kalužová CZ.svg V1,CAC
2454Khloe White CandlemasTřída otevřenáLadislava Kalužová CZ.svg V2,r.CAC
2455Geisha Šan-LíTřída vítězůEva Srbová CZ.svg V,CAC,BOB,NV
2456CHILLI PAMPLONE Starobělský lesTřída čestnáMarcela Benešová CZ.svg V1
2457BARBARELLA Mystic LoveTřída veteránůTereza Minaříková CZ.svg V1,BOV
Boloňský psík (2) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2458Zolli Zlínská vločkaTřída otevřenáDana Gruntová CZ.svg V1
2459Baylly Obláček z Orlického podhůříTřída mladýchJana Hostýnková CZ.svg VD1
Bostonský terier (11) / Rozhodčí: Zuzana Nováková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2460Fído Paulo AlexanderiaTřída dorostuAlžběta Omelková CZ.svg ABS
2461Copper Glow Moravia BoxMezitřídaAlena Žarská CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2462Barbaresco Moravia BoxTřída otevřenáAlena Žarská CZ.svg V2,r.CAC
2463Crown Royal Moravia BoxTřída otevřenáKateřina Votavová CZ.svg V1,CAC
2464SALOMON Finding ParadiseTřída vítězůDorota Grabiec PL.svg V1,CAC
2465Bibi z GrandorfaTřída štěňatZuzana Příborská CZ.svg VN1
2466Angel Carino CagnolinoTřída mladýchIrena Kussior CZ.svg VD1
2467Tarja Nova FanfaraTřída mladýchJan Foit CZ.svg ABS
2468Fugees Noelle Battle DogMezitřídaJana Velčovská CZ.svg VD1
2469NAIMA Dog-LomeTřída otevřenáKateřina Votavová CZ.svg V1,CAC
2470LUCIOLA Finding ParadiseTřída vítězůDorota Grabiec PL.svg V1,CAC,BOB,NV
Brabantík (12) / Rozhodčí: Robert Kubeš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2471Yarpen Mont ArwenTřída dorostuMiloš Petr CZ.svg VN1
2472RONALD Valis BohemiaTřída otevřenáMiloš Petr CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2473AMOR Moon - BabyTřída vítězůZuzana Villertová CZ.svg V2,r.CAC
2474POROTRYKO From One LoveTřída vítězůVáclav Duspiva CZ.svg V1,CAC
2475JOSCH Bohemia HapetTřída čestnáMagdalena Hochfeld CZ.svg V1
2476Undina ShevilanTřída dorostuMiloš Petr CZ.svg VN1
2477Akhtamar Star Love StoryTřída mladýchMarta Bůžková CZ.svg VD2
2478Sunny Day HanaivaTřída mladýchMiroslava Šikulová CZ.svg VD1
2479YAGODKA NIZHEGORODSKOE OCHAROVANIETřída mladýchAnna Shustrova SK.svg VD3
2480Ladies Night Corsairey CaschMezitřídaMarta Kozáková CZ.svg V1,CAC
2481Mdac's Lady LaylaTřída otevřenáMagdalena Hochfeld CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2482Bon Fayr Francouzska LilieTřída vítězůKamila Nevšímalová CZ.svg V1
Bruselský grifonek (12) / Rozhodčí: Robert Kubeš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2483King Chicco TamagučiTřída dorostuSilvie Kreiselová CZ.svg VN1
2484Tobby Petrův pesTřída dorostuAdéla Květonová Bartošová CZ.svg VN2
2485Fredy Černý onyxMezitřídaJana Rečková CZ.svg V1,CAC
2486Apollo Ignis VitaeTřída otevřenáPetra Tvrdíková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2487Da Vinci Kus mého srdceTřída otevřenáPetr Jonáš CZ.svg V2
2488GAMBI Černý onyxTřída vítězůŠtěpánka Svobodová CZ.svg V1,CAC
2489Let's Go of Legends HeartTřída mladýchStanislava Sokolovská CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2490Pallas MawpetTřída mladýchPetra Dvořáková CZ.svg V2
2491Deborah Moon - BabyMezitřídaZuzana Villertová CZ.svg V1,CAC
2492Mija HanaivaMezitřídaIvana Hanáková CZ.svg V2
2493CHILI SHUGR UsireTřída otevřenáRadka Pospíšilová CZ.svg V1,CAC,NV
2494Dolce Vita Kus mého srdceTřída otevřenáJana Havelková CZ.svg V2,r.CAC
Čínský chocholatý pes bez srsti (24) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2495Nordic Alfa LavalTřída štěňatEva Nutzová CZ.svg VN1
2496Ever Clever Winning Smile Papkovskaya A.V.Třída dorostuZuzana Olbertova SK.svg VN1
2497Capture GambitasTřída mladýchIveta Knotková CZ.svg VD2
2498Cris MikeilonTřída mladýchLinda Matějovská CZ.svg D
2499Key To Success HeybettTřída mladýchZuzana Tyle CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2500Qvido z BoniKiMezitřídaPetra Chudejová CZ.svg V1
2501Ambition to Win AschabeyTřída otevřenáPetra Chmelová CZ.svg V1
2502Sofiris Show Zest for LifeTřída otevřenáJitka Hromadkova CZ.svg VD2
2503 Makers Mark Kaylen'sTřída vítězůZuzana Tyle CZ.svg V1,CAC,NV
2504Almost Rebel AschabeyTřída vítězůPetra Chmelová CZ.svg V3
2505Hitline Ltd Indiana Jones Hitline LtdTřída vítězůSvetlana Chaleckaja LT.svg VD4
2506Luchnis for Molosos GratziTřída vítězůOrnella Catullová CZ.svg V2,r.CAC
2507AZAK CrestedgangTřída čestnáKateřina Pšenicová CZ.svg V1
2508CHICO Čertova stěnaTřída veteránůJarmila Jurová CZ.svg V1,BOV
2509GIGOLO KING Eve-BlerTřída veteránůKateřina Pšenicová CZ.svg V2
2510Glory CrestedgangTřída dorostuKateřina Pšenicová CZ.svg N1
2511Venezia Agatha z Kamilova dvoraTřída dorostuRadka Novotná CZ.svg N2
2512Galaxy ze Zatopené chajdyTřída mladýchTáňa Vozníková CZ.svg D
2513Suavemente Besame FamrusTřída mladýchSvetlana Chaleckaja LT.svg V1,CAJC
2514Ginger HitLine LtdTřída otevřenáSvetlana Chaleckaja LT.svg V1
2515Wictoria Kalis z TřeštěTřída otevřenáBožena Kusá CZ.svg D
2516Zafy Modrý květTřída otevřenáKateřina Válková CZ.svg D
2517Zazzi Modrý květTřída otevřenáMartina Janušková CZ.svg VD2
2518STEAL THE GAME FOR SATISFACTION GAMBITASTřída vítězůSvetlana Chaleckaja LT.svg V1
Čínský chocholatý pes osrstěný (13) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2519Last One HeybettTřída mladýchZuzana Tyle CZ.svg V1
2520Listen To Your Heart HeybettTřída mladýchMiroslava Poeschlová CZ.svg VD3
2521Oskia Von ShinbashiTřída mladýchYvonne Römer DE.svg V2
2522AMADEUS MOZART Fenix de FuegoTřída otevřenáRadka Novotná CZ.svg D
2523Babiel Bohemia SwanTřída vítězůEva Sojková CZ.svg VD1
2524Bjuti Modrý květTřída mladýchMartina Janušková CZ.svg VD3
2525Missandei Surri Queen MalverneTřída mladýchEva Nutzová CZ.svg V1,CAJC
2526Presto Allegro HitLine LtdTřída mladýchSvetlana Chaleckaja LT.svg VD2
2527Paris Bos BohemiaMezitřídaVeronika Holíková CZ.svg VD1
2528DOLLY DANCING Pretty SweetTřída otevřenáJitka Hromadkova CZ.svg V1,CAC
2529Elfinka Malý TomTřída otevřenáVendulka Mikulášková CZ.svg D
2530Zoe Family Song sTřída vítězůPetra Chudejová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2531Frencis Čechovo KvítkoTřída veteránůEva Sojková CZ.svg VD1
Čivava - dlouhosrstá (19) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2532Amore Mio Colo Corte de IbaraTřída mladýchJana Vandělíková CZ.svg VD3
2533Fally ze Smaragdové zahrádkyTřída mladýchNikola Musilova CZ.svg VD4
2534Marco z Dalimilova rájeTřída mladýchStanislava Konečná CZ.svg V2
2535Platinum Kid ImperatorTřída mladýchJekatěrina Baranova CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2536Dzhamokka Line TornadoMezitřídaAlena Pásková CZ.svg VD1
2537Calvin Ruby AngelTřída otevřenáStanislava Konečná CZ.svg V1,CAC
2538CHARLIE BIBI Údolí VrchliceTřída otevřenáSoňa Trnková CZ.svg VD2
2539Edmundo De'AmishesTřída vítězůPetra Kurucz CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2540Malenkoye Korolevstvo AdelinaTřída dorostuJekatěrina Baranova CZ.svg VN1
2541Ammeron CaraTřída mladýchAlena Pásková CZ.svg V2
2542Be My Valentine MineoTřída mladýchVladimíra Burdová CZ.svg VD
2543Dora od Štěkavého hadaTřída mladýchMilena Machová CZ.svg V3
2544Greta Ruby AngelTřída mladýchStanislava Konečná CZ.svg VD4
2545Vanessa Bibi Údolí VrchliceTřída mladýchVladimíra Burdová CZ.svg V1,CAJC
2546Chi Chi Annie´s Fibi´sMezitřídaKlára Šimončíková CZ.svg V2,r.CAC
2547Samantha FortunateroseMezitřídaLenka Havránková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2548KISS FROM A ROSE Gold SaffronTřída otevřenáLenka Havránková CZ.svg ABS
2549LAMBORGINA CROMWELL Corte de IbaraTřída veteránůJana Vandělíková CZ.svg V1,BOV
2554Iswari Choco ChilariousTřída štěňatVeronika Vojtková CZ.svg VN1
Čivava - krátkosrstá (17) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2550Ghirardelli ChilariousTřída dorostuPetr Řezáč CZ.svg N1
2551Spread Your Wings Emerald in GoldTřída mladýchDana Mrázková CZ.svg V1,CAJC,BOS
2552Atticus Čokoládové štěstíMezitřídaKlára Bartůňková CZ.svg V1
2553Hold Me Tight Mystic MiracleTřída vítězůJohana Srbová CZ.svg V1,CAC,NV
2555Daisy Bílý sametTřída mladýchMargita Zavřelová CZ.svg D
2556Effie Best of BohemiaTřída mladýchKristýna Kundrtová CZ.svg VD4
2557Imperial Evansi AristokratkaTřída mladýchStanislava Konečná CZ.svg V3
2558Meggy z Dalimilova rájeTřída mladýchStanislava Konečná CZ.svg V2
2559Twiggi Bibi Údolí VrchliceTřída mladýchJohana Srbová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2560Melánie z Hussova dvoraMezitřídaEva Votlučková CZ.svg V2,r.CAC
2561PANDORA LETAVA STYLEMezitřídaStanislava Konečná CZ.svg V1,CAC
2562CENTURIE Bílý sametTřída otevřenáMargita Zavřelová CZ.svg VD3
2563Gaaja z Olteckého pelíškuTřída otevřenáEva Toflová CZ.svg V2,r.CAC
2564NICOLETTA LETAVA STYLETřída otevřenáStanislava Konečná CZ.svg V1,CAC,NV
2565I´M PERIWINKLE Mystic MiracleTřída vítězůŠárka Součková CZ.svg V2,r.CAC
2566VANILA Manor BohemiaTřída vítězůKristýna Kundrtová CZ.svg V3
2567Whit Love Princess Tipich.ChihuahuaTřída vítězůEva Vodrážková CZ.svg V1,CAC
Coton de Tuléar (1) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2568Conan the Barbarian Laetitia BohemicaTřída otevřenáEva Sekaninová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Francouzský buldoček (43) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2569Corny Bakasu KennelTřída štěňatLudmila Mičaníková CZ.svg VN1
2570Athos Tutto BellaTřída dorostuLucie Panchartková CZ.svg ABS
2571Renard ot Djadi SemaTřída dorostuZdenka Šašková CZ.svg N1
2572Almond Immortal HondTřída mladýchjarmila mijovičová CZ.svg VD3
2573Bonamar ShonTřída mladýchRadmila Tršková CZ.svg ABS
2574Caslblak's Chilly BalticTřída mladýchIveta Sedlackova CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2575Pedro Nova dogTřída mladýchDobromila Dittrichová CZ.svg V2
2576Pishon Eden MishaTřída mladýchPetra Bartošíková CZ.svg VD4
2577Bertík KavayorMezitřídaNada Křivková CZ.svg VD3
2578BRUNEI DE EL MENCEY LOCOMezitřídaJiří Matuška CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2579Great Gatsby N.O. ChaosMezitřídaPavlína Plucnarová CZ.svg V2
2580Andre Frederic NanterreTřída otevřenáZdeňka Zajíčková CZ.svg VD3
2581Flame BoxBull BohemiaTřída otevřenáLucie Gallová CZ.svg VD4
2582Iff Barrbaro SkorpiusTřída otevřenáJana Dimovská CZ.svg V1,CAC
2583Moscow Favorite BagrationTřída otevřenáRadmila Tršková CZ.svg ABS
2584O'HARA Sam KarannTřída otevřenáBarbora Šteifová CZ.svg V2
2585Angela Heart of CrystalTřída dorostuRadmila Tršková CZ.svg ABS
2586Aylin Tutto BellaTřída dorostuMichaela Seböková CZ.svg ABS
2587Bibiana Heart of CrystalTřída dorostuMarek Štěpánek CZ.svg VN1
2588Agnes Čmoudovo srdceTřída mladýchMiloslav Weiss CZ.svg VD
2589Angel di Capo Immortal HondTřída mladýchMarie Mlčochová CZ.svg VD
2590Annabelle Rose Srdce potěšeníTřída mladýchZdenka Šašková CZ.svg V4
2591Audrey Belle Dame Srdce potěšeníTřída mladýchZdenka Šašková CZ.svg D
2592Aurora Love Happy FrenchiesTřída mladýchMiloslava Zehndorfer AT.svg VD
2593Caramela Silesian SoulTřída mladýchAlena Ronzová CZ.svg V1,CAJC
2594Magdalensmaria ElegansTřída mladýchLucie Mrhalkova CZ.svg D
2595Havanna AlsienaTřída mladýchJana Jonášová CZ.svg VD
2596Ráchel de Moravie noblesseTřída mladýchOndřej Uherek CZ.svg V3
2597Rubey Bully Royal ClubTřída mladýchEva Mokrá CZ.svg VD
2598Sarah de Moravie noblesseTřída mladýchPetra Bartošíková CZ.svg VD
2599Sophie de Moravie noblesseTřída mladýchKarolína Dombrovská CZ.svg VD
2600Stefani de Moravie noblesseTřída mladýchPetra Bartošíková CZ.svg V2
2601Anne Elodie NanterreMezitřídaIvana Charbuská CZ.svg V3
2602Bee Bee Bitt BoxMezitřídaJiří Matuška CZ.svg V1,CAC
2603Sarah PomádaMezitřídaHelena Pešátová CZ.svg D
2604Whoopie Dívčí plamenMezitřídaDaniela Fuchsíková CZ.svg V2
2605Zuzka Čmoudovo srdceMezitřídaStanislava Weissová CZ.svg VD4
2606Adele The Celebrity Dogs for livingTřída otevřenáZuzana Žáková CZ.svg V2
2607ANABELL Vlkanečská nadějeTřída otevřenáIrena Doležalová CZ.svg V3
2608Cecilie z Vlčích skalTřída otevřenáMartina Choutková CZ.svg VD4
2609Vanda DumagaleTřída otevřenáIrena Doležalová CZ.svg V1,CAC
2610Sensuelle Loca Bull Ranch MXTřída vítězůMiloslava Zehndorfer AT.svg V2,r.CAC
2611Yanet Čmoudovo srdceTřída vítězůPatricie Pente CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Havanský psík (7) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2612Huggo Havana Angel NavajoTřída štěňatJaroslav Kovács CZ.svg N1
2613Kenny Havana Angel Navajo.Třída otevřenáPetra Hrabětová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2614Colette Royal Style BohemiaTřída mladýchAlena Mikolášová CZ.svg VD1
2615Bibi Silencio de MoraviaMezitřídaRadka Trnková CZ.svg VD2
2616IWORY INSIGNIA Belleza HabaneroMezitřídaJana Madrová SK.svg V1,CAC,BOB,NV
2617Ivy ZipetikTřída otevřenáAngelika Reszutyík SK.svg V1,CAC
2618Inéz from Bohemica landTřída vítězůLibuše Šikulová CZ.svg V1,CAC
Japan-chin (4) / Rozhodčí: Robert Kubeš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2619Singo BerinelaTřída mladýchPavla Körnerová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
2620Valentino Rossi Baltic SandMezitřídaJana Pechanová CZ.svg V1,CAC,NV
2621Bereniké z Letních nocíTřída mladýchZdena Straussová CZ.svg V1,CAJC
2622Oona Red UntisMezitřídaHana Janíčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Kavalír king charles španěl - blenheim (22) / Rozhodčí: Zuzana Nováková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2623Almond Empathy HeartTřída dorostuRadka Nováková CZ.svg VN1
2624Amazing Lucky Love from FeldsbergTřída dorostuIlona Nekvapilová CZ.svg VN2
2625Ingemar Auri z Panství LomniceTřída dorostuBlanka Pospisilova Pospisilova CZ.svg VN3
2626U Are The Reason Scarlett teamTřída mladýchRadka Přikrylová CZ.svg V1,CAJC
2627Andy Forever JoyfulMezitřídaIlona Nekvapilová CZ.svg VD2
2628Garrigue Auri z Panství LomniceMezitřídaHalka Svobodová CZ.svg VD1
2629HAGRID ObludáriumTřída otevřenáZdeňka Matoušková CZ.svg V2
2630Quintin Quatro z Kamilkové zahradyTřída otevřenáPavlína Kravková Jordánová CZ.svg V1
2631Sagenhaft GlintveinTřída otevřenáPavlína Grosserová CZ.svg V3
2632Jude Law z Wiolinowej DolinyTřída vítězůVladimíra Jalůvková CZ.svg V1,CAC
2633Amazing Coco Love from FeldsbergTřída dorostuLada Kománková CZ.svg VN3
2634Amazing Violet Love from FeldsbergTřída dorostuDagmar Mlýnková CZ.svg ABS
2635Annie Empathy HeartTřída dorostuHelena Majerníková CZ.svg VN1
2636Gamba z Jezerního královstvíTřída dorostuVěra Rejfková CZ.svg VN2
2637Escamilla Tally Rubínový květTřída mladýchRenata Drajsajtlová CZ.svg V1,CAJC
2638Ester z Jezerního královstvíTřída mladýchVěra Rejfková CZ.svg V2
2639Bonitos Companeros OrnellaMezitřídaLuďka Siegrová CZ.svg V1,CAC
2640Boogie Bel LuckykayTřída otevřenáPavlína Grosserová CZ.svg V3
2641Eminence Queen Sweet CavaliersTřída otevřenáLenka Poláková CZ.svg V4
2642TOFFIFE z Jezerního královstvíTřída otevřenáLada Kománková CZ.svg V2,r.CAC
2643Yoko z Jezerního královstvíTřída otevřenáVěra Rejfková CZ.svg V1,CAC,NV
2644APUNTA Malcriado de la CasaTřída veteránůDagmar Mlýnková CZ.svg V1
Kavalír king charles španěl - černý s pálením (13) / Rozhodčí: Zuzana Nováková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2645Monn Melody Foon CharmanderTřída mladýchZuzana Minaříková CZ.svg VD1
2646Bodie Cori Sweetheart from LentiMezitřídaFrantišek Kašný CZ.svg V1,CAC,NV
2647Voltaire z Vrchu králůTřída otevřenáDaniela Fialová CZ.svg V1,CAC
2648ARRIANNA'S SCOUT of TimodieTřída vítězůJana Hovorková CZ.svg VD3
2649Ascot Anthony z Usedlosti ÚjezdecTřída vítězůMartin Sládek CZ.svg V1,CAC
2650BOLESLAV AURI z Panství LomniceTřída vítězůZuzana Poláková CZ.svg VD2
2651ANDREW Amicitia fidelisTřída veteránůEva Matoušková CZ.svg V1
2652Waneriss MinowaraTřída dorostuLuďka Siegrová CZ.svg VN1
2653Kristinka Linda z Usedlosti ÚjezdecTřída mladýchMartin Sládek CZ.svg V1,CAJC
2654Malaika Kareli pod RadyníTřída mladýchJudita Skoumalová CZ.svg VD2
2655Gyra Bojka PetulenkaMezitřídaLenka Pašková CZ.svg V1,CAC
2656CALIOPE BLACK ORCHID DagymeryTřída otevřenáPetra Breineková CZ.svg VD1
2657BEATRIX AURI z Panství LomniceTřída vítězůMonika Hečová CZ.svg V1
Kavalír king charles španěl - ruby (13) / Rozhodčí: Zuzana Nováková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2658Aurelius Cria Bečva RuberriesTřída mladýchMartina Čejková CZ.svg VD2
2659Auremius Cria Bečva RuberriesTřída mladýchJana Hovorková CZ.svg VD3
2660Damien Dee LuckykayTřída mladýchPavlína Grosserová CZ.svg V1,CAJC
2661Dangl Rubínový květMezitřídaKateřina Vedrová CZ.svg VD1
2662Fallada Rubínový květTřída štěňatRenata Drajsajtlová CZ.svg VN2
2663Fioretta Rubínový květTřída štěňatPetra Breineková CZ.svg VN1
2664Fatalia Arva Bílý HřebíčekTřída mladýchEva Matoušková CZ.svg V1
2665Digoria Rubínový květMezitřídaRenata Drajsajtlová CZ.svg VD2
2666Izabelle Empathia ObludáriumMezitřídaMonika Hečová CZ.svg V1,CAC
2667Katrina Foon CharmanderTřída otevřenáJana Košutová CZ.svg VD2
2668LADY THAT LUNCHES PennygownTřída otevřenáMichaela Čermáková CZ.svg V1,CAC
2669Watanay ArušavaTřída vítězůLuďka Siegrová CZ.svg VD1
2684Fillion Rubínový květTřída štěňatRenata Drajsajtlová CZ.svg ABS
Kavalír king charles španěl - trikolor (14) / Rozhodčí: Zuzana Nováková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2670Tiberio Tinelli Spanilá věžTřída dorostuJitka Šilarová CZ.svg VN1
2671Breezer ze Starého dvoraMezitřídaVladimíra Jalůvková CZ.svg V1,CAC
2672Boccacio Bonnie FableTřída otevřenáRadka Rokytová CZ.svg VD1
2673Ozzy Květ sakuryTřída otevřenáMartina Čejková CZ.svg VD2
2674Agnes z Motýlí zahradyTřída dorostuEva Novotná CZ.svg VN1
2675Tabitha Grace Spanilá věžTřída dorostuMajka Vlahová CZ.svg VN2
2676Felicity Dreamy Kopidlenský kavalírMezitřídaAlena Dragounová CZ.svg V1,CAC
2677Gréta Auri z Panství LomniceMezitřídaHelena Majerníková CZ.svg VD3
2678Yarica Twe Biely démonMezitřídaPetra Kupková CZ.svg V2,r.CAC
2679Clotilde Pompon la Tour noireTřída otevřenáAlena Vondráčková CZ.svg VD2
2680Freya Go LakajaTřída otevřenáLenka Poláková CZ.svg V1,CAC
2681Chloe Magnolia PassCoTřída vítězůDaniela Barbora Jugasová CZ.svg V2,r.CAC
2682GRAZIELLA TricyrtisTřída vítězůMajka Vlahová CZ.svg V1,CAC
2683BLACK BELLE ObludáriumTřída veteránůIva Novotná CZ.svg V1
King Charles španěl (6) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2685Diamond Heart MilposTřída mladýchDanuše Fojtíková CZ.svg ABS
2686Hoagy Carmichael TucherishTřída mladýchSvětlana Rosenthalová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2687Happy Boy od Dvou ořechůMezitřídaSvětlana Rosenthalová CZ.svg V1,CAC
2688Leader Forever Magic SilkTřída vítězůSvětlana Rosenthalová CZ.svg V2,r.CAC
2689Magic Moments MarswardTřída vítězůIvana Hildebrandová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2690Sheherezade TucherishTřída mladýchSvětlana Rosenthalová CZ.svg V1,CAJC,BOS
Lhasa Apso (3) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2691 Johnnie Walker Kai-La-ShaTřída mladýchEliška Vašková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2692BEG FOR MERCY Ferchara’sMezitřídaAleksander Kamieniarz PL.svg V1,CAC,BOB,NV
2693Mississippi Dar TibetuMezitřídaEliška Vašková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Maltézský psík (8) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2694Oh My Perfect Boy Monwhite StarTřída mladýchMonika Kupicova CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2695MAYBE MYSTERY MONDAK Monwhite StarTřída vítězůMonika Kupicova CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2696Fantasia Joy White Joy WhiteTřída dorostuSilvie Polová CZ.svg N2
2697Ilisia Daniell Hanapel White StarTřída dorostuHana Peloušková CZ.svg VN1
2698Helen Star Magic MalteseTřída mladýchSoňa Mlezivova CZ.svg V1,CAJC
2699Athena Star Magic MalteseMezitřídaAndrea Salčíková CZ.svg V1,CAC
2700Missy du Clos od Bílé tlapkyTřída otevřenáMonika Míčová CZ.svg VD1
2701MY DREAM OF BEAUTY Monwhite StarTřída vítězůMonika Kupicova CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Malý kontinentální španěl - Papillon do 2,5kg (9) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2703Perfect Story Alvares Show WinnerMezitřídaJana Feranova CZ.svg V1,CAC
2704Lovely Leroy z Krve OrthosovyTřída otevřenáPavla Peroutková Holejšovská CZ.svg V1,CAC
2705DIAMOND HECTOR SMI Rainbow BeamTřída vítězůKateřina Heroutová CZ.svg V1,CAC
2706Lusiette de PompadourTřída dorostuMarcela Blahutová CZ.svg VN1
2707Garett de PompadourTřída mladýchMarcela Blahutová CZ.svg V1,CAJC
2708Hébé Blanc Ali Rainbow BeamTřída mladýchPavla Peroutková Holejšovská CZ.svg V3
2709Sisi Brilliant BohemiaTřída mladýchJaromír Klika CZ.svg V2
2710Gloria ArinelleMezitřídaHana Plzáková CZ.svg VD1
2711Hannevia z Pelinských lukTřída vítězůAndrea Zichová CZ.svg V1,CAC
Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg (16) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2702Arnold Rising Happy StarTřída mladýchZuzana Hunkesová CZ.svg V3
2712Fido AlsiorTřída dorostuJana Folovská CZ.svg ABS
2713Geoffry Noblesse charmTřída mladýchŠárka Mohelníková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2714Lenka Pivodová de PompadourTřída mladýchLenka Pivodova CZ.svg V2
2715Christyen de PompadourTřída otevřenáMarcela Blahutová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2716CONCHAR DONNAN LI Rainbow BeamTřída otevřenáDaniela Jakubcová CZ.svg V2
2717Zoe Nika MarestelTřída dorostuLadislava Gajdošíková CZ.svg VN1
2718Daffi BambabibiTřída mladýchMartina Šuterová CZ.svg V3
2719Mona Lisa Hrabovský rájTřída mladýchZdeňka Hlaváčková CZ.svg V2
2720Victoria Queen Porubský květTřída mladýchAlena Malíková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2721Yolanda Honey MarestelTřída mladýchLadislava Gajdošíková CZ.svg DIS
2722Cloudine Camille Belle PawMezitřídaRadana Bednaříková CZ.svg V2,r.CAC
2723Queen Henrietta Porubský květMezitřídaMarcela Blahutová CZ.svg V1,CAC
2724Xara Tiny ZonteMezitřídaJana Skálová CZ.svg V3
2725Justina Vlanti DelimarTřída otevřenáPavlína Podlešáková CZ.svg V1,CAC,NV
2726KRISTINKA de PompadourTřída vítězůKatarína Láclavová SK.svg V1
Malý kontinentální španěl - Phaléne nad 2,5kg (2) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2727Karesindas Autumn Mist Carolina NMezitřídaAndrea Zichová CZ.svg V1,CAC
2728Olivia Munn Porubský květTřída vítězůMarcela Blahutová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Mops - béžový/stříbrný/apricot (18) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2729Important Man HejakralTřída štěňatPetra Šárová CZ.svg N1
2730Horác HejakralTřída mladýchPaulina Skácel CZ.svg VD2
2731Mayador's Deal With ItTřída mladýchPatrik Panýrek CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2732Tobík ŠimíčekTřída mladýchHelena Kecová CZ.svg D
2733Magia Fiore Icaro JrMezitřídaPatrik Panýrek CZ.svg V1
2734Waltr z Nadějských rybníkůMezitřídaElvira Djemileva CZ.svg VD2
2735Artuir Gold Saffron Gold SaffronTřída otevřenáBoris Káňa CZ.svg ABS
2736Csilizradványi DodoTřída otevřenáHelena Kecová CZ.svg V1,CAC
2737Lancelot Pug ze SametuTřída vítězůPatrik Panýrek CZ.svg V1,CAC,NV
2738Brandy Domine ze Skalnatého návršíTřída štěňatLibor Vachutka CZ.svg VN1
2739Patricia PibaroTřída dorostuPatrik Panýrek CZ.svg VN1
2740Anabela Pug TevielTřída mladýchMiloslava Rozčinská CZ.svg V1,CAJC
2741Barbara Srdce EvropyTřída mladýchDrahomira Khorssani CZ.svg D
2742Dalila Queen's HermelínMezitřídaDenisa Dorňáková CZ.svg ABS
2743Ninnett Pug ze SametuMezitřídaPatrik Panýrek CZ.svg V2
2744Tequila HelzaMezitřídaHelena Kecová CZ.svg V1,CAC
2745El Roy PibaroTřída otevřenáPatrik Panýrek CZ.svg V1,CAC
2746Chocolade PibaroTřída vítězůPatrik Panýrek CZ.svg V1,CAC
Mops - černý (4) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2747Blake Lively Srdce EvropyTřída mladýchDrahomira Khorssani CZ.svg VD2
2748Giverny Black HejakralTřída mladýchJana Šikulová CZ.svg V1,CAJC
2749Laveli Endzhel Cherchez La FemmeMezitřídaDominik Skála CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2750Jackeline PibaroTřída vítězůPatrik Panýrek CZ.svg V1
Pekingský palácový psík (9) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2751Angello Damien von BerchtoldTřída mladýchMartin Franěk CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2752Elisien Gio Birillo BarrandeMezitřídaMartin Franěk CZ.svg V1,CAC
2753Frodo Xiao-ShanMezitřídaBarbora Dolečková CZ.svg V2,r.CAC
2754Edmond Moreti Birillo BarrandeTřída otevřenáSilvie Hušková CZ.svg V1,CAC
2755ELIJAH Xiao-ShanTřída otevřenáKlára Veverková CZ.svg V2,r.CAC
2756Fandor Jerome JoliotTřída vítězůDagmar Kšánová CZ.svg V,CAC,NV
2757Glamorous Grace JoliotMezitřídaKateřina Schreibová CZ.svg V1,CAC
2758Essence Ming MiraTřída otevřenáRadek Hejl CZ.svg V1,CAC
2759Xasarah Perlová korunaTřída vítězůVlasta Machowská CZ.svg V1,CAC,NV
Pražský krysařík - černý s pálením (12) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2760Ivoš od Ratmírovského rybníkaTřída mladýchZuzana Holcová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2761Florián Milba BamMezitřídaJitka Králíčková CZ.svg V1,CAC
2762Haggy z PavlišovaTřída otevřenáLenka Hrubá CZ.svg V2,r.CAC
2763KUBIKULA Secure PowerTřída otevřenáJiřina Kubíková CZ.svg V1,CAC
2764G-Honzík Agent ArnakTřída vítězůPavlína Cmíralová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2765Victory Blues Gi FedarTřída vítězůLenka Hrubá CZ.svg V2,r.CAC
2766Laguna Secure PowerTřída mladýchPavlína Cmíralová CZ.svg V1,CAJC
2767Lolita Ocean of FortuneTřída mladýchZuzana Holcová CZ.svg V2
2768Fatamorgana Secure PowerMezitřídaPavlína Cmíralová CZ.svg V1,CAC
2769Amálka z Veselského kopceTřída otevřenáKarel Zbořil CZ.svg V2,r.CAC
2770Vicky ČekankaTřída otevřenáEva a Zdeněk Hruškovi CZ.svg V1,CAC
2771Walentýnka ČekankaTřída vítězůEva a Zdeněk Hruškovi CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Pražský krysařík - ostatní barvy (7) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2772Bo Bohemian scampTřída mladýchRadka Kantorová CZ.svg V2
2773Lotos Secure PowerTřída mladýchPavlína Cmíralová CZ.svg V1,CAJC
2774DANTE FaherozTřída vítězůZuzana Holcová CZ.svg V1,CAC
2775BABOO Bohemian scampTřída mladýchJiřina Kubíková CZ.svg V1,CAJC
2776Quendy Secure PowerTřída mladýchPavlína Cmíralová CZ.svg V2
2777Bonnie z Veselského kopceTřída otevřenáKarel Zbořil CZ.svg V1,CAC
2778DE LUXE Bohemia PygmáiosTřída vítězůJiřina Kubíková CZ.svg V1,CAC
Pudl střední - bílý (1) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2859Revolution In White YrtepTřída mladýchTereza Rakovcová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
Pudl střední - černý (4) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2860Shadow On The Wall Starring MoraviaTřída vítězůJana a Pavel Vavrouškovi CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2861Happy Berenika Star of SilesiaTřída vítězůMarkéta Paslerová CZ.svg V1,CAC,NV
2884Choice Jolie of DiablodogsTřída mladýchKurt Jezek AT.svg V1,CAJC
2888Baghira of DiablodogsTřída otevřenáKurt Jezek AT.svg NE
Pudl střední - hnědý (1) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2862The Lady Starring MoraviaTřída mladýchZdenka Antlová CZ.svg V1,CAJC
Pudl střední - stříbrný (6) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2853BASTIEN SILVER Aura MoraviaTřída otevřenáViera Bombošová SK.svg V1,CAC
2854Cartouche Silver Aura MoraviaTřída vítězůEva Sedláčková CZ.svg V1,CAC
2855ARESSY Coeur de MoravieTřída veteránůAlena Noháčková CZ.svg V1
2856Colette Silver Aura MoraviaTřída otevřenáEva Sedláčková CZ.svg V1,CAC
2857Chloé Gris Coeur de MoravieTřída vítězůRenata Welterová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2858AGGY SILVER Aura MoraviaTřída veteránůEva Sedláčková CZ.svg V1,BOV
Pudl střední plavá-červená (3) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2850Frankie Faron Carský monarchaTřída mladýchRadka Daubnerová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
2851Ansvel MajesticTřída otevřenáYvona Kotroušová CZ.svg V1,CAC,NV
2852Ariadna Art Corona BorealisMezitřídaPetr Častulík CZ.svg VD1
Pudl toy - bílý (5) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2827Korea Adamant Yamit MuskatMezitřídaAndrea Tomečková SK.svg V1,CAC
2828APACHE Earl's LegendTřída veteránůMonika Poracká CZ.svg V1,BOV
2829Bonoks Etual ZabavaMezitřídaKarla Halbichová CZ.svg V1,CAC
2830Pupet z Černobílého snuTřída otevřenáOldřich Groch CZ.svg V1,CAC
2831Oodyn K White z Černobílého snuTřída vítězůIlona Kummerová CZ.svg ABS
Pudl toy - černý (3) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2832Trinity Black Lady Půlnoční svitTřída dorostuMiroslava Klamertová CZ.svg ABS
2834Bacardi Earl's LegendMezitřídaPetra Ulrichová Plisková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2835Bebella's Queen Viva la VidaTřída vítězůMonika Rodová CZ.svg V1,CAC
Pudl toy - plavá-červená (6) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2820Ansvel Tango MangoTřída vítězůPetra Ulrichová Plisková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2821Caramella Rose Earl's LegendTřída mladýchTereza Poracká CZ.svg V2
2822Cindy Red Dream AvocaroTřída mladýchMichaela Koricinová SK.svg VD3
2823Rosemary Red Půlnoční svitTřída mladýchMiroslava Klamertová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2824Nessie Půlnoční svitTřída otevřenáJitka Čablová CZ.svg VD1
2825Lynn Šedý vévodaTřída vítězůPetra Ulrichová Plisková CZ.svg V1,CAC
Pudl toy - stříbrný (1) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2826Phoenix Šedý vévodaMezitřídaPetra Ulrichová Plisková CZ.svg V1,CAC
Pudl trpasličí - bílý (4) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2840Diadem Dorly Snowflake FellTřída otevřenáMiluše Rýznarová CZ.svg V1,CAC
2841MAYLLI Z WHITE z Černobílého snuTřída vítězůOldřich Groch CZ.svg VD2
2842ORCAN Earl's LegendTřída vítězůJana Machylová CZ.svg V1,CAC
2843Jutta Darcy VargasTřída mladýchMiluše Rýznarová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
Pudl trpasličí - černý (7) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2833De Montespan Earl's LegendTřída mladýchMartina Broskevičová CZ.svg V1,CAJC
2844Grenoble Earl's LegendTřída mladýchJana Štirbová CZ.svg V,CAJC
2845Chris Evans Lucky PrincessTřída otevřenáPetra Horská CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2846Granada Earl's LegendTřída mladýchVěra Pittrová CZ.svg V1
2847REAL DIAMOND Black DignityTřída mladýchAGNIESZKA PILAWSKA - SADLIK PL.svg ABS
2848Blondi Thoma's KingdomTřída otevřenáVěra Pittrová CZ.svg V1
2849Qerencia z Koloru Grünfeldová VlastaTřída vítězůKateřina Slezáková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Pudl trpasličí - stříbrný (1) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2839Matěj Adia AviMezitřídaAlena Ohnhäuserová CZ.svg V1,CAC
Pudl trpasličí plavá-červená (3) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2836Galapagos Tesoro Di MauroTřída mladýchAnna+Domenico Di Mauro IT.svg V1,CAJC,BOJ
2837Wasco Arby MagdalensisMezitřídaZuzana Molatová CZ.svg VD1
2838PAUL MCCARTNEY Earl's LegendTřída vítězůPetra Ulrichová Plisková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Pudl velký - bílý (8) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2863Beloved Bosco the Queen of the JungleTřída dorostuFrantišek Holý CZ.svg ABS
2865Velvet Artemon Hope For The FutureMezitřídaVlasta Zvoníčková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2866Lucky Marco Bohemia JaronelaTřída otevřenáDenisa Matlová CZ.svg V1,CAC
2868Bagheera the Queen of the JungleTřída dorostuPetra Tomanová CZ.svg VN1
2869Aylen's Swan Joy in MotionTřída otevřenáSimona Podolová CZ.svg V2,r.CAC
2870PRETTY TINKERBELL PAJANS AUENPUDELTřída otevřenáClaudia Manuela Pajan AT.svg V1,CAC,BOB,NV
2871ATHENE the Queen of the JungleTřída vítězůPetra Stonišová CZ.svg V2,r.CAC
2872Crystal Queen of the Dragons Kaylen´sTřída vítězůKatarina Prochotska SK.svg V1,CAC
Pudl velký - černý (10) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2880Modau-Star Wonderful WorenTřída štěňatLucie Polendová CZ.svg VN1
2881Axel von KöniggrätzTřída vítězůTomáš Pekař CZ.svg V1,CAC
2882Angie Moravian FelicityTřída mladýchAlena Fričová CZ.svg V2
2883Autumn Black StarTřída mladýchPetra Brázdová CZ.svg VD3
2885END LESS LOVE Star PangeaTřída mladýchKateřina Málková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2886Abigail Moravian FelicityMezitřídaIlona Kolářová CZ.svg ABS
2887Anastasia The Velvet FurTřída otevřenáKateřina Málková CZ.svg V1,CAC
2889DARK QUEEN RecattyTřída otevřenáLucie Kohoutová CZ.svg ABS
2890Adelle von KöniggrätzTřída vítězůDana Kaizarová CZ.svg V1,CAC
2891Jasenak Gossip GirlTřída čestnáPetra Brázdová CZ.svg V1
Pudl velký - stříbrný (7) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2873Dzin La Storia InfinitaTřída štěňatMia Chotěborská CZ.svg ABS
2874Amadeus Angel BoneliTřída dorostuTereza Matějičná CZ.svg VN1
2875Annabel Daphne Angel BoneliTřída dorostuAlena Strnadová CZ.svg VN1
2876Amy Chanel Czech Silver StyleMezitřídaLucie Vojtěchová CZ.svg V1,CAC
2877Calanthé Banzette My WaimeaTřída otevřenáHana Kašparová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2878Angel´s Believe Fulfilled My Soul Fulfilled My SoulTřída vítězůBarbara Gaal AT.svg V1,CAC
2879ELIZABETH z Halmova dvoraTřída čestnáAlena Strnadová CZ.svg V1
Pudl velký plavá-červená (2) / Rozhodčí: Tomáš Kučera / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2864Indy z Bretfeldova paprskuTřída mladýchHana Mrázková CZ.svg V1,CAJC
2867Redford Very-MerryTřída otevřenáRadka Daubnerová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Ruský toy - dlouhosrstý (7) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2779Dobi Male IskierkiTřída otevřenáPavlína Jakubová CZ.svg VD1
2780L'Orell Velu Driver BusterTřída vítězůPetra Matulová CZ.svg V1
2781Anabeel Czoko von Linsey z HolicTřída dorostuJan Fuchsík CZ.svg NE
2782Orchidea Romantica Kiss Of TenderMezitřídaVeronika Šmicrová CZ.svg V1,CAC
2783Matylda MoomoonTřída otevřenáRenata Doležalová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2784Shakira OlpemiTřída otevřenáPavlína Jakubová CZ.svg ABS
2785Milyi Angel ParizhelTřída vítězůPetra Matulová CZ.svg V1,CAC
Shih-tzu (22) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2786George od OtavyTřída mladýchMartin Šimčík CZ.svg VD3
2787Sayonara Apso Pablo Picasso of Happy Home Sayonara Apso Pablo Picasso of Happy HomeTřída mladýchZsuzsa Csizmadia HU.svg V1,CAJC
2788Xander Brilliant of MoraviaTřída mladýchRenata Pilíšková CZ.svg V2
2789Ezzel z TargenuMezitřídaIrena Čermáková CZ.svg VD3
2790PEARL-IN-PARADISE VESELIY GREMLINMezitřídaMichaela Sittová CZ.svg V2,r.CAC
2791Visanti Tibetan OrchidMezitřídaLenka Hynková CZ.svg V1,CAC
2792Cameron ze SlavonínaTřída otevřenáAdéla Pavelcová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2793Golden Fish Kardinal Golden Fish KardinalTřída vítězůZsuzsa Csizmadia HU.svg V1,CAC
2794Saffron Sherhy DenzelTřída vítězůIveta Stehnová CZ.svg VD2
2795Georgia Atrei KirabzerTřída dorostuVlasta Andrlová CZ.svg VN2
2796Reginka HiraganaTřída dorostuPetra Bělejová CZ.svg VN1
2797Cairithy - Kim Magic ANALANDTřída mladýchZuzana Ďurišová SK.svg V1,CAJC,BOJ
2798Dorrien DaholuTřída mladýchDana Svobodová CZ.svg VD4
2799HERA ArssamandiTřída mladýchAgnieszka Piętka CZ.svg V3
2800Zhanna Brilliant of MoraviaTřída mladýchMichaela Sittová CZ.svg V2
2801Carina z TargenuMezitřídaJiřina Žourková CZ.svg V1,CAC
2802Chiqita z Hařilovy samotyMezitřídaVěra Soukupová CZ.svg VD3
2803Destiny ze SlavonínaMezitřídaLenka Hynková CZ.svg V2
2804Kordulka HiraganaTřída otevřenáMichaela Janáková CZ.svg V2
2805Magnolia Gardens Sayonara Appassionata Magnolia Gardens Sayonara AppassionataTřída otevřenáZsuzsa Csizmadia HU.svg V1,CAC
2806FAYE z Tichého podhradiaTřída vítězůErika Pekárová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2807SUNSHINE OF BUCOVINA GOLDEN BUTTERCUP SUNSHINE OF BUCOVINA GOLDEN BUTTERCUPTřída vítězůZsuzsa Csizmadia HU.svg V2,r.CAC
Tibetský španěl (4) / Rozhodčí: Robert Kubeš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2808Aldan Altyn-TaghTřída mladýchPavlína Kadaňková CZ.svg ABS
2809Limited Edition Leon Lucy´s secret Lucy´s secretTřída otevřenáJana Pučeková SK.svg ABS
2810Dgon-Pa z Města TouškovaTřída otevřenáTomáš Halas CZ.svg V1,CAC
2811Kri Kris DianaTřída vítězůLenka Šmejkalová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Tibetský terier (8) / Rozhodčí: Robert Kubeš / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2812KAILASH NANG MITřída štěňatPetr Kothera CZ.svg VN1
2813Uzara SenggeTřída štěňatDana Kolková CZ.svg VN1
2814Bya-Ga od VilzonkyTřída dorostuMartina Machačová CZ.svg VN1
2815Bu Mo Dga' gurTřída mladýchIvan Pilát CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2816Héra of Wild MarryMezitřídaMiluše Tykalová CZ.svg V1,CAC
2817G'Miu Nyima NyingTřída otevřenáNora Petrová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2818Layali of DarknessTřída otevřenáDana Kolková CZ.svg V2,r.CAC
2819VUN SHING od VilzonkyTřída vítězůMartina Machačová CZ.svg V1,CAC
Zpět na detail výstavy