vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Basset Hound (9) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1003Yarick od BerounkyTřída dorostuVáclava Langová CZ.svg VN2
1004Yonass od BerounkyTřída dorostuPetra Bínová CZ.svg VN1
1005You and Me di Casa dal PinoTřída mladýchVěra Křížová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1006Romulus Moravia BrayTřída otevřenáDavid Hegr CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1007Krištof Kolumbus od BerounkyTřída veteránůVěra Otevřelová CZ.svg V1,BOV
1008Cira z Hrošecké stráněTřída mladýchTereza Hlaváčková CZ.svg VD
1009Helen Grand GradesTřída pracovníJana Pašková CZ.svg VD
1010Pocahontas Queen's HermelínTřída vítězůVěra Křížová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1011Carol od Bílých jelenůTřída veteránůTereza Hlaváčková CZ.svg V
Bavorský barvář (1) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1012Chesa Spod Oravského hraduTřída mladýchMartin Debnár SK.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Beagle (20) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1013Joker Poker TergyanTřída mladýchAnna Krejzková CZ.svg V1,CAJC
1014X-Man Mr.Bean Rapa-NuiTřída mladýchLucie Kurešová CZ.svg ABS
1015Is This AlikissMezitřídaDana Konečná Soudková CZ.svg V1,CAC
1016Orsi z Hájenky HůrkaTřída otevřenáHana Německá CZ.svg VD1
1017JWW'19, HSCH, HRSCH, CNJCH, HJCH, MKJCH Vienna Calling Quality Time Vienna CallingTřída vítězůTomkahazy-Hajek Helena AT.svg V1,CAC,BOS,NV
1018QUEEN CAMI z Hájenky HůrkaTřída dorostuJana Kroutilová CZ.svg VN1
1019Victoria Cross Rapa-NuiTřída dorostuAndrea Duráníková CZ.svg VN2
1020Be Best Rabbit RunTřída mladýchJana Bartošová CZ.svg VD4
1021Ema WeinlinieTřída mladýchZuzana Bradáčová CZ.svg V3
1022Knick - Knack TergyanTřída mladýchAnna Krejzková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1023Pinkie Pie z Panství OffenheimTřída mladýchZdenka Krejčová CZ.svg V2
1024HRSCH, ÖJCH, HJCH, SKJCH, HRClW'19 Vienna Calling Question Of Time Vienna CallingMezitřídaTomkahazy-Hajek Helena AT.svg V1,CAC
1025Marshmallow Rocket TergyMezitřídaAnna Krejzková CZ.svg V2,r.CAC
1026It's Blitz AlikissTřída otevřenáAlice Čančíková CZ.svg V1,CAC
1027Natali Dehtereva UkraineTřída otevřenáNatali Dehtereva UA.svg VD3
1028Oxana z Panství OffenheimTřída otevřenáZdenka Krejčová CZ.svg V2,r.CAC
1029Ivy z Kamenských vrchůTřída pracovníVáclav Šícha CZ.svg V1,CAC
1030Dealaidh Cernunnos MawrTřída vítězůZuzana Schejbalová CZ.svg ABS
1031Hatla Patla AlikissTřída vítězůAlice Čančíková CZ.svg V1,CAC,NV
1032Champs-Elysees Pun KotzkyTřída veteránůAlice Čančíková CZ.svg V1,BOV
Black and Tan Coonhound (3) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1033TIMELESS WINDBOURNETřída mladýchLenka Škorupová + Jozef Škorupa SK.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1034Diego Černé esoTřída vítězůMarcela Bártová CZ.svg V1,CAC,NV
1035ARETHA Fajn PesTřída dorostuLenka Škorupová + Jozef Škorupa SK.svg VN
Bloodhound (2) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1036Olivia IsebMezitřídaHynek Netopil CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1037Afra TohaveTřída otevřenáRadek Vařeka CZ.svg VD
Dalmatin (23) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1038HADES Spotty memoriesTřída štěňatMarie Hamadová SK.svg ABS
1039Amundzeen Rose de GaurtTřída dorostuTatiana Tančáková SK.svg VN1
1040CALLISTO DI AssonanzaTřída mladýchLiana Fulínová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1041CARDUZZIO DI AssonanzaTřída mladýchLiana Fulínová CZ.svg V3
1042CARRO DI AssonanzaTřída mladýchLiana Fulínová CZ.svg ABS
1043CINNAMONE DI AssonanzaTřída mladýchLiana Fulínová CZ.svg V2
1044CORTESE DI AssonanzaTřída mladýchLiana Fulínová CZ.svg ABS
1045TIZIAN OD MOTOVUNA OD MOTOVUNAMezitřídaVladimír Zpěváček CZ.svg V1,CAC
1046BEETOWEN DI AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg V1,CAC
1047Avignon France Herrmann's DalmatianTřída pracovníKristýna Baniová CZ.svg V1,CAC
1048BUCCO DI AssonanzaTřída vítězůLiana Fulínová CZ.svg V1,CAC,NV
1049BRILLANTE DI AssonanzaTřída čestnáLiana Fulínová CZ.svg ABS
1050ATILLIO DI AssonanzaTřída veteránůLiana Fulínová CZ.svg V1,BOV
1051Callaway CalltessTřída štěňatLucie Kolaříková CZ.svg VN1
1052Alberteena Rose de GaurtTřída dorostuJitka Baráková CZ.svg VN1
1053Aurellia Rose de GaurtTřída dorostuGabriela Trunečková CZ.svg ABS
1054CLARISSA DI AssonanzaTřída mladýchLiana Fulínová CZ.svg V1,CAJC
1055Creulla de NelariMezitřídaSoňa Dávideková SK.svg V1,CAC
1056Apple California Herrmann's DalmatianTřída otevřenáLucie Černá CZ.svg V1,CAC
1057Bells of Freedom Aisha's HeritageTřída otevřenáSimona Pouchlá CZ.svg VD2
1058BRIXI DI AssonanzaTřída vítězůLiana Fulínová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1059Ava Francesca von ChirlitzTřída čestnáGabriela Trunečková CZ.svg V1
1060Aris di AssonanzaTřída veteránůDana Stemmerova CZ.svg V2
Malý hrubosrstý vendéeský basset (2) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1061Apollo Findy-goTřída mladýchSvatava Durníková CZ.svg VD
1062Aurélie Findy-goTřída mladýchSvatava Durníková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Modrý gaskoňský basset (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1063Orkaan DES VALLEES LONGERONNAISESTřída otevřenáJiří Bárta CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Poitevin (1) / Rozhodčí: Věra Dvořáková / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1064Bastille BerankoviTřída vítězůMiloš Matoušek CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Porcelaine (5) / Rozhodčí: Svatava Beránková / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1065Augustin Piece of Love by MartinaTřída mladýchMartina Trojková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1066Ignac BerankoviMezitřídaMonika Jalová Kelnarová CZ.svg V1,CAC,NV
1067Aura Piece of Love by MartinaTřída mladýchJana Šámalová CZ.svg V1,CAJC,BOS
1068Joyce Beránkovi BerankoviTřída mladýchMiloš Matoušek CZ.svg V2
1069Isolde BerankoviTřída otevřenáJitka Jirků CZ.svg V1,CAC,NV
Rhodéský ridgeback (51) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1070Antonio Hvězdy na strážiTřída dorostuDenisa Salajková CZ.svg VN2
1071Degas Silesian HartaTřída dorostuSoňa Švarcová CZ.svg VN1
1072Fill up My Desire Anima AnimalTřída dorostuAdéla Faltýnková CZ.svg VN3
1073Kerberos WandellmereTřída mladýchMartina Holbíková CZ.svg VD1
1074Argo Baron von Novak Shadow of the LionMezitřídaJana Vejvalková CZ.svg V3
1075Arlo Equinox Rhodesian HeartMezitřídaPetr Wegrzyn CZ.svg V2
1076Cimba African SunMezitřídaMiroslav Pina CZ.svg NE
1077DOTTY PAWS SangomaMezitřídaJolanta Krystecka PL.svg V1,CAC
1078Kiss Me Romeo Slunce ZambeziMezitřídaLenka Šestáková CZ.svg VD4
1079Marley z Tikovického vrškuMezitřídaIngrid Bukovská SK.svg VD
1080Beauty Bruno Legend of AfricaTřída otevřenáKristýna Hrubanová CZ.svg V1,CAC
1081Cameron Africký lovecTřída otevřenáLeona Slavíčková CZ.svg VD
1082Catch Me Dreaming LebomboTřída otevřenáDrahomíra Konečná CZ.svg ABS
1083ErosBosco HoneyDream TarreonTřída otevřenáondřej zikán CZ.svg VD3
1084Jared WandellmereTřída otevřenáMartina Holbíková CZ.svg VD4
1085Max z Tikovického vrškuTřída otevřenáMarián Budzel CZ.svg VD2
1086Abubakar Jelani To Afrikan MakwangwalaTřída vítězůJevgenija Jedlicska HU.svg V2
1087B'XARI HOT STAR TarreonTřída vítězůDrahomíra Konečná CZ.svg ABS
1088Diamond Edition Tayo Tsavos HunterTřída vítězůTanyeli Lisa DE.svg V1,CAC,BOB,NV
1089Dodge Delivered TarreonTřída vítězůStanislava Pšeničková CZ.svg VD4
1090EL ZIPPO MARRÓN z MasnerovaTřída vítězůIlona Mozolová CZ.svg V3
1091Ghaniyah Arte CassariTřída štěňatŠárka Bravencová CZ.svg VN1
1092Darratu z Ořechové zahradyTřída dorostuJana Mičkova CZ.svg VN1
1093Badawi Ghalia Gaudiwa MusanaTřída mladýchKamila Bažantová CZ.svg VD
1094Binah Shaniyah Nyanza NyanzaTřída mladýchJiří Peřina CZ.svg VD
1095Crystal Safira SheratanTřída mladýchJana Vaverková CZ.svg VD
1096Forever Mine Fleur Energy of AfricaTřída mladýchDenisa Čejková CZ.svg V2
1097Kaitlin WandellmereTřída mladýchDáša Pajerová CZ.svg VD4
1098Kallisto WandellmereTřída mladýchLenka Pavlátová CZ.svg VD
1099Kenya Moyo QwandoyaTřída mladýchZdenek Chládek CZ.svg VD3
1100Kimani Zahra WandellmereTřída mladýchLudmila Chmelová CZ.svg VD
1101Love Me Anyway QwandoyaTřída mladýchHana Pánková CZ.svg VD1,CAJC,BOJ
1102ASHLEY THE QUEEN OF Kentani KentaniMezitřídaMarie Gabrielová SK.svg V4
1103Dhakiya Naira KaweriaMezitřídaJaroslav Luža CZ.svg ABS
1104Ebby the Jewel Energy of AfricaMezitřídaJaroslav Masařík CZ.svg V1,CAC
1105Elizabeth HoneyDream TarreonMezitřídaStanislava Pšeničková CZ.svg V3
1106Emefa Zeena MunyatiMezitřídaMichaela Habrovanská CZ.svg VD
1107Esinam Laila MunyatiMezitřídaMarie Kubínová CZ.svg V2,r.CAC
1108Ice Queen QwandoyaMezitřídaHana Pánková CZ.svg V
1109My Tara z Tikovického vrškuMezitřídaEva Humlíčková CZ.svg VD
1110Adenike Becca NyanzaTřída otevřenáHynek Štika CZ.svg ABS
1111Amaltheia Equinox Rhodesian HeartTřída otevřenáZdenka Lazárková CZ.svg V1,CAC
1112AYLEEN ROXXY Crazy CliffTřída otevřenáVěra Kuciánová CZ.svg VD
1113Catch A Falling Star LebomboTřída otevřenáKateřina Huboňová CZ.svg V2,r.CAC
1114Elon Armani MunyatiTřída otevřenáVeronika Fiantová CZ.svg VD4
1115Iman Blake Giulia z Valdštejnských lipTřída otevřenáŠárka Bravencová CZ.svg VD3
1116Indiana Reeva Giulia z Valdštejnských lipTřída pracovníLucie Aubrechtová CZ.svg V1,CAC
1117BROOKE Silesian HartaTřída vítězůIrena Hofferková CZ.svg V3
1118CELESTE CRYSTAL Energy of AfricaTřída vítězůJaroslav Masařík CZ.svg V2,r.CAC
1119HEART BEATS FOR VIVI QwandoyaTřída vítězůHana Pánková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1120Imaya Rose Giulia z Valdštejnských lipTřída vítězůZdeňka Masnerová CZ.svg V4
Štýrský brakýř (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1121Betty z Vilického revíruTřída dorostuMiroslav Šatánek CZ.svg VN1
Švýcarský honič - Bernský honič (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1122Adéla Od Svatohorské zvoniceTřída mladýchMichaela Filipová CZ.svg VD1
Velký hrubosrstý vendéeský basset (3) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1123Dante od Veselý AnežkyTřída vítězůAlena Veselá CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1124Obsession DebucherTřída mladýchRenata Kratinová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1125Lucrezia Danda BohemiaTřída veteránůAlena Veselá CZ.svg V1,BOS,BOV
Velký modrý gaskoňský honič (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1126Melissa des Hurleurs de la lande BleueTřída vítězůJana Šateková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Zpět na detail výstavy