vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Akita-Inu (17) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2217Achiko Tora Go Ken'Ichi AiTřída mladýchJana Cagašová CZ.svg V1,CAJC
2218Bamatsu Samuray Hattori HanzoMezitřídaVaclav Polasek CZ.svg VD2
2219Hisashi Petaki KenshaMezitřídaRadim Martinek CZ.svg V1,CAC
2220Momomaru Go Fuen No OkaTřída otevřenáJana Cagašová CZ.svg VD2
2221Shunzan Go Fuen No OkaTřída otevřenáSilvie Bočková CZ.svg V1,CAC,NV
2222Kenjiro Go di Casa SaporitoTřída vítězůJana Cagašová CZ.svg V2,r.CAC
2223Sango Go Zero-Sen-KenTřída vítězůRadek Švub CZ.svg V1,CAC
2224Kouummaru Go Senshuu TakashihamasouTřída čestnáJana Cagašová CZ.svg V1
2225Shiwasehime Go Di Casa SaporitoTřída dorostuJana Cagašová CZ.svg VN1
2226Akemi Go di Casa SaporitoTřída mladýchJana Cagašová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
2227Amayahime Go HajimariTřída mladýchLeona Širlová CZ.svg V3
2228Cubame KuromaTřída mladýchJana Cagašová CZ.svg V2
2229Dzenetsu Go TakimisouTřída mladýchRomana Kalistová Fleischmanová CZ.svg V4
2230Bikki Samuray Hattori HanzoMezitřídaVaclav Polasek CZ.svg VD1
2231C'Chiyoko Damu KaraTřída otevřenáAnna Pfeiferova CZ.svg V1,CAC
2232AIMEE Antar TamasTřída vítězůIva Pavlíčková CZ.svg V1,CAC,NV
2233KAORI TomimopaTřída veteránůEdita Šubrtová CZ.svg VD1
Aljašský malamut (7) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2234Ice Age's Pay Day at InditarodTřída mladýchIvana Lysáková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2235Leave It to Me Shamanrock Vasilyev OstrovMezitřídaMarek Uher CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2236FUEGO Třpytivý sníhTřída veteránůYvona Galgaňáková CZ.svg V1
2237Isabell Třpytivý sníhTřída mladýchYvona Galgaňáková CZ.svg V1,CAJC
2238Frannie Ledový třpytMezitřídaIrena Horáčková CZ.svg ABS
2239Baila Charming MidnightTřída otevřenáŠárka Buršíková CZ.svg V1,CAC,NV
2240AURORA OF NORD InditarodTřída veteránůIvana Lysáková CZ.svg V1,BOS,BOV
Americká akita (5) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2241Drogo Królewska PrzystańTřída mladýchPatrik Panýrek CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2242Cas That's All I Ask Of YouMezitřídaMariana Malečková CZ.svg V1,CAC
2243Panther Black Night Pearl RiverTřída vítězůPatrik Panýrek CZ.svg V,BOB,NV
2244Urca Love Your Heart Pearl RiverTřída mladýchMarkéta Klusková CZ.svg V1,CAJC,BOS
2245ABIGAIL Eye of a bearTřída vítězůZdeněk Kopta CZ.svg V,CAC,NV
Basenji (16) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2246Helmenkalastaja RuosteposkenTřída dorostuJaroslav Hugo CZ.svg VN1
2247Dexter ManominokoTřída mladýchAlena Jastrzembská CZ.svg V1,CAJC
2248Strike Lightening Upon Asthenia Blackstar & TajiMezitřídaIrena Peštová CZ.svg V1
2249Caesar Badi SvitánkaTřída otevřenáPetra Czehowská CZ.svg VD3
2250Collin ManominokoTřída otevřenáJaroslav Hugo CZ.svg V1,CAC
2251Willy Williams Mutabaruga'sTřída otevřenáIrena Peštová CZ.svg V2,r.CAC
2252COTTY be free to fly EwoTřída vítězůAlena Lazarovová CZ.svg V2,r.CAC
2253Gibson Warrior BurudikaTřída vítězůZdenka Maier CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2254Lucky Lulka BurudikaTřída mladýchPavel Vorlíček CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
2255Camisha SvitánkaTřída otevřenáVojtěch Kohoutek CZ.svg V3
2256Cyrah SvitánkaTřída otevřenáHelena Kolečkářová CZ.svg V2,r.CAC
2257Happy star Dream of CongoTřída otevřenáRaisa Taktasheva CZ.svg VD4
2258Harmony Dream of CongoTřída otevřenáRaisa Taktasheva CZ.svg VD
2259Vida Winter SuntasticTřída otevřenáZdenka Maier CZ.svg V1,CAC,NV
2260Cami make me happy EwoTřída vítězůAlena Lazarovová CZ.svg V2,r.CAC
2261Elidas Chanzo Cha NileTřída vítězůPavel Vorlíček CZ.svg V1,CAC
Chow chow - černý a modrý (4) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2262Alfons z DobřeněMezitřídaAlena a Jaromír Veverkovi CZ.svg V1,CAC
2263Aladin z DobřeněTřída otevřenáAlena a Jaromír Veverkovi CZ.svg V1,CAC
2264Santiago Mei-LanTřída vítězůAlena a Jaromír Veverkovi CZ.svg V1,CAC
2265Kate z Údolí sněženek z Údolí sněženekTřída vítězůJaromír Kubalík CZ.svg V,CAC,BOS,NV
Chow-chow - červený a ostatní (6) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2266Alcapone z DobřeněMezitřídaSoňa Trnková CZ.svg VD3
2267Aramis Plamínek z PosázavíMezitřídaJosef Polák CZ.svg V2,r.CAC
2268Oliver z Údolí sněženekMezitřídaJarmila Šenková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2269Fobi Lietuvos LiutasTřída otevřenáJaromír Kubalík CZ.svg V1,CAC
2270Jackpot Lietuvos LiutasTřída vítězůJaromír Kubalík CZ.svg V1,CAC
2271Adela Perlová korunaTřída otevřenáVlasta Machowská CZ.svg V1,CAC
Faraónský pes (4) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2272ALDEBARAN Farao AnubisTřída mladýchrodina Kazmercikova CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2273Izzy Putimská bránaMezitřídaRadka Nevěčná CZ.svg V1,CAC
2274Absolute Sapphire Florina's DiamondsTřída otevřenáZlata Byrtus CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2275Femme Fatale FarafraTřída veteránůPavlína Pipalová CZ.svg V1,BOS,BOV
Grónský pes (1) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2276Peter-Pan Wild TrekkerTřída dorostuYvona Galgaňáková CZ.svg VN1
Hokkaido-Ken (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2277Airi Bezdrevská perlaTřída štěňatEva Voběrková CZ.svg VN1
Ibizský podenco - dlouhosrstý hrubosrstý (1) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2278REINA DE LA MONTANERATřída mladýchMichaela Kamenárová SK.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Ibizský podenco - krátkosrstý (2) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2279AL-CAPONE DE CUEVA D´ES CULLERAMTřída vítězůMichaela Kamenárová SK.svg V1,CAC,BOB,NV
2280BELICIA LA Princesa Rosa de PodiTřída vítězůMichaela Kamenárová SK.svg V1,CAC,BOS,NV
Jakutská lajka (4) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2281Vzryvnoj Harakter iz Sibirskoy TaygiTřída otevřenáDaniela Strýčková CZ.svg V1
2282CHIRON Diament JakucjiTřída vítězůIveta Pleyerová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2283VINTAGE VESPA SambribertTřída mladýchKamila Bardzka PL.svg VD1
2284Disa Majestic Queen RundogsTřída vítězůKlára Kunová CZ.svg ABS
Japonský špic (1) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2285Banira Queen GrizzlyMezitřídaIva Levkova CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Kanaánský pes (1) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2286BASHE StorytellingTřída vítězůLudmila Kamlenková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Karelský medvědí pes (2) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2287Darja KolatselänTřída mladýchDavid Hybner CZ.svg V1
2288Babeth from Bare MoutainTřída otevřenáMagda Martynková CZ.svg V1
Mexický naháč - malý (3) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2289Fabio od RemetkyTřída mladýchŠárka Brunner CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2290Guapa od RemetkyTřída mladýchDanuše Kubošová CZ.svg V1,CAJC,BOS
2291COLIMA od RemetkyTřída vítězůMartin Trtílek CZ.svg ABS
Mexický naháč - standardní (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2292Ring Rider Dastan el EmperadorMezitřídaJana Farníková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Německý špic malý - bílý (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2293GOSIA JamambaTřída veteránůMarta Řezáčová CZ.svg V1,BOB,BOV
Německý špic malý - černý a hnědý (5) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2294Hachiko Moravský klenotTřída otevřenáDagmar Vilímková CZ.svg V,CAC
2295Sabbath Black z Tichého hájeTřída vítězůPetra Nedvědová CZ.svg V1,CAC,NV
2296MAMBO z Tichého hájeTřída čestnáPetra Nedvědová CZ.svg V1
2297Klaudie Moravia DevilTřída mladýchŠárka Nosálová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2298Kimmia z Loštického údolíMezitřídaZdeňka Němcová CZ.svg V1,CAC,NV
Německý špic malý - ostatní barvy (12) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2299Cody Kaveta BohemiaTřída mladýchAlena Barcalová CZ.svg VD1
2300Amore Mio Xanto Galaxy OssMezitřídaAnna Zezulová CZ.svg V2,r.CAC
2301Gregor Bán-BoncidaMezitřídaMarián Bušinský SK.svg V1,CAC
2302Vörös-Bunfordi ConorTřída otevřenáIveta Kašparová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2303Vasco da Gama BobrolandiaTřída vítězůLUDMILA HEJNOVÁ CZ.svg V1,CAC
2304Cher Moravia KessydysTřída mladýchAnna Zezulová CZ.svg V2
2305Milisandra Bon HiladelTřída mladýchIveta Kašparová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2306Grace Moravia KessydysMezitřídaEva Janásková CZ.svg V1,CAC
2307Helen Moravia KessydysMezitřídaJan Sokola CZ.svg V2,r.CAC
2308Esenia Sachik's AmberTřída otevřenáLUDMILA HEJNOVÁ CZ.svg V2,r.CAC
2309Xantipi Harmonie tlapekTřída otevřenáRomana Kalistová Fleischmanová CZ.svg V1,CAC,NV
2319Chopard Catherine's Luxury pomsTřída otevřenáKateřina Muselíková CZ.svg V2,r.CAC
Německý špic střední - bílý (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2310Francesca z Horáckého pelíškuTřída mladýchMarta Řezáčová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Německý špic střední - černý a hnědý (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2311Labyrinth of Heart Lukato GoldTřída mladýchOlga Fidlerová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Německý špic střední - ostatní barvy (2) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2312Barnaby Karamit NovaTřída dorostuMartina Somerlíková CZ.svg VN1
2313Europa JamambaTřída otevřenáJosef Křístek CZ.svg D
Německý špic trpasličí/Pomeranian (22) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2314 QUALITY Super GlamurTřída mladýchAnna Bražinová CZ.svg V2
2315Killer King Pipkin's NPTřída mladýchPatricia Nevoralová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2316ALEX MAQUEEN KolibripomMezitřídaDagmar Solovinská CZ.svg V1,CAC,NV
2317Angel Pom Danko's HeartMezitřídaJitka Burianová CZ.svg VD2
2318BENJAMINE ROSSE DE RONZY ROSSE DE RONZYMezitřídaKatarína Broošová CZ.svg ABS
2320Damian PIPKIN´S NPTřída otevřenáKatarína Broošová CZ.svg ABS
2321Full-Of Love Třída otevřenáPetra Karasová CZ.svg VD2
2322Sunryze Poms I'm Not That InnocentTřída otevřenáIngrid Dedková CZ.svg V1,CAC
2323Char's Malcolm My JoyTřída vítězůMiluše Vlčková CZ.svg V2,r.CAC
2324Only If You Want The Best Kasmyro MafijaTřída vítězůMarta Zapłotna PL.svg V1,CAC
2325Toto BouinTřída vítězůJaroslava Smištíková CZ.svg V3
2326Wally AramgadTřída štěňatDagmar Solovinská CZ.svg VN1
2327Fantastica Harmonie tlapekTřída dorostuMiluše Vlčková CZ.svg VN1
2328Fortune Premiera Poland (FCI)Třída dorostuMarta Zapłotna PL.svg VN2
2329Cleopatra Liška z DomaninyTřída mladýchKateřina Lengálová CZ.svg VD3
2330DAPHNE ROSSE DE RONZY ROSSE DE RONZYTřída mladýchKatarína Broošová CZ.svg ABS
2331Firefly InTime PomsTřída mladýchMarta Zapłotna CZ.svg V1,CAJC
2332Raznotsvetnoye Schastie Yumbi LissaTřída mladýchJitka Burianová CZ.svg V2
2333HIGH QUALITY POM Bohemia PlatinaTřída otevřenáIngrid Dedková CZ.svg V2,r.CAC
2334Isabela Star Rytířská tvrzTřída otevřenáMiluše Vlčková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2335RITA Starfire'sTřída otevřenáMarta Zapłotna CZ.svg V3
2336Tori Traya Střípek snůTřída vítězůJaroslava Smištíková CZ.svg V1,CAC
Německý špic velký - bílý (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2337Baldo Thomas-Gainsborough-SpitzeTřída mladýchJiří Juřička CZ.svg V1,CAJC
Německý špic velký - černý (3) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2338Pluto Black Re-Jan MoraviaTřída vítězůEva Engelmannová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2339Qina Black Re-Jan MoraviaTřída otevřenáJán Nemec CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2340Alfa Stern von HochwasserTřída vítězůKarel Veselý CZ.svg V1,CAC
Německý špic vlčí/keeshond (5) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2341Coomla z Jedlového lesaMezitřídaIngrid Walterová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2342ARGO pod Petřkovskou horouTřída veteránůJan Sokola CZ.svg V1,BOV
2343Xena Šumbarský pramenTřída mladýchKateřina Miturová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2344Emmi Ejmi-LuTřída otevřenáLucie Musilová CZ.svg V1,CAC
2345Fellina z Břekové alejeTřída vítězůJan Sokola CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Peruánský naháč - malý osrstěný (1) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2346Jenifer od RemetkyTřída dorostuOlga Zákoutská CZ.svg VN1
Peruánský naháč - střední bez srsti (6) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2347Bard Beedle Inya's RainbowTřída mladýchPetra Königová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
2349Margaret Lilly CederikonTřída mladýchDenisa Závišková CZ.svg V1,CAJC
2350Loving Julie CederikonMezitřídaPetra Demeterová CZ.svg V1,CAC
2351Beautiful Disaster GitigaroTřída otevřenáGabriela Bezoušková CZ.svg V2,r.CAC
2352QUBA CALVA ABUKANTOS PazzdaTřída otevřenáJakub Antoš CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2353J'inara Iyapa Pazzda CederikonTřída vítězůŠtěpán Jura CZ.svg V1,CAC
Peruánský naháč - velký bez srsti (7) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2348Vikturiya Samikai PazzdaTřída dorostuKateřina Baštová CZ.svg N1
2354Nikko CederikonTřída dorostuDana Králová CZ.svg VN1
2355Leonardo da Vinci CederikonTřída mladýchVeronika Zippererová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2356Ataw Antawaylla KusiwallpaTřída otevřenáLucie Kubáčová CZ.svg V1,CAC
2357Ataw Awkipuma KusiwallpaTřída vítězůLucie Kubáčová CZ.svg V1,CAC
2358ATAWALLPA MatacanTřída veteránůLucie Kubáčová CZ.svg V1,BOV
2359Illa HuatuntupaqTřída čestnáLucie Kubáčová CZ.svg V1
Peruánský naháč - velký osrstěný (2) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2360Lancelot CederikonMezitřídaDenisa Závišková CZ.svg D
2361ANTHONY HOPKINS od JedíkaTřída vítězůDana Králová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Portugalský podengo - miniaturní hladko a krátkosrstý (1) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2362Shape Of You Mioamor'sTřída otevřenáPavlína Pipalová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Ruskoevropská lajka (2) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2363Buddy ze SpravedlnostiTřída otevřenáVladimír Ježek CZ.svg V1,CAC
2364Zen Třída pracovníDalibor Pavézka CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Samojed (27) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2365Bombastic Benedikt Polar BeautyTřída dorostuMichaela Lidáková CZ.svg VN1
2366Bombastic Bimbo Polar BeautyTřída dorostuMichaela Lidáková CZ.svg VN2
2367Carter Neil Zlatý safírTřída dorostuMonika Kubáníková CZ.svg VN3
2368Cooper Jacob Zlatý safírTřída dorostuAlena Rusňáková CZ.svg VN4
2369Bienvenidas Bonachón La torre rojaTřída mladýchMichaela Štěrbová CZ.svg V1,CAJC
2370You Only You Dastien OrleansnowTřída mladýchLucie Demlová CZ.svg V2
2371Snow Diamonds Sammy Vidnavská zářeMezitřídaMichaela Nejedlá CZ.svg V1,CAC
2372WEEKEND WIZARD MCMAGIC'SMezitřídaPatricia MCCALLUM US.svg V2,r.CAC
2373Aklaro Lord MaxianTřída otevřenáMichaela Lidáková CZ.svg VD3
2374Bad Bloom Zlatý safírTřída otevřenáJitka Zdařilová CZ.svg V1,CAC
2375FREDDY NIKO Gold wardenTřída otevřenáRenáta Hrbáčová CZ.svg VD2
2376Quenny of Kubus Vidnavská zářeTřída vítězůRadka Dočekalová CZ.svg V2,r.CAC
2377Ramses SammanticTřída vítězůBarbara Bruns DE.svg V1,CAC,BOB,NV
2378Carolline Grace Zlatý safírTřída dorostuPavla Snášelová CZ.svg VN3
2379Corral Isabelle Zlatý safírTřída dorostuJan Hofmann CZ.svg VN2
2380Fairy Tale Snowwhite MatyellaTřída dorostuMarcela Luxová CZ.svg VN1
2381April D'angel With Lovely SmileTřída mladýchTereza Kolumpková CZ.svg VD3
2382Brixi Ciri Kouzelný kvítekTřída mladýchAleš Mišurec CZ.svg VD
2383Heidi Ciara Gold wardenTřída mladýchTereza Dvouletá CZ.svg V2
2384Uma Snow Diamond Vidnavská zářeTřída mladýchMichaela Nejedlá CZ.svg VD4
2385Zodiac Virgin OrleansnowTřída mladýchMarcela Luxová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2386Amy od Trokavecké skályMezitřídaDušan Bílek CZ.svg V2,r.CAC
2387Mishka na Severe Fullmoon SpellMezitřídaMichaela Vańková CZ.svg V1,CAC
2388Beauty Bayley Samoyed-devět mostůTřída otevřenáJana Ďásková CZ.svg V1,CAC
2389Bernadette Zlatý safírTřída otevřenáDagmar Janíková CZ.svg V2,r.CAC
2390Reiki of Mikee Vidnavská zářeTřída vítězůRenata Piskacisová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2391NEW CHALLENGE FOR OrleansnowTřída čestnáMarcela Luxová CZ.svg V1
Shiba (20) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2392Basho Matsuo Nadaki AkaTřída dorostuJana Hrubanová CZ.svg VN1
2393Hikari Bullit StarTřída dorostuLucie Krupičková CZ.svg VN2
2394Aylor z Podpolianských lúkTřída mladýchKlára Urbánková CZ.svg ABS
2395Fukki TribonaTřída mladýchJiří Žemlička CZ.svg V2
2396Yakey Saniro Takashi KimikoTřída mladýchGabriela Zemancová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2397Danshaku TribonaMezitřídaPavel Koštíř CZ.svg V1,CAC
2398L'Yoru KamiwazaMezitřídaMarie Štumbauerová CZ.svg V2,r.CAC
2399Nobu Shiba Victoria z Vinařické horyTřída otevřenáVeronika Hurbišová CZ.svg V1,CAC
2400Dar Chingiza Laurels BrunchTřída vítězůJana H. Svobodová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2401P'Ai Saico Hvězda HanéTřída štěňatMarie Štumbauerová CZ.svg VN2
2402Tanami Kuro Prima NovaTřída štěňatJana H. Svobodová CZ.svg VN1
2403Airi Go IchimeiTřída mladýchJiřina Znamenáčková CZ.svg ABS
2404Co Sei TchebinTřída mladýchPetr Gbelec CZ.svg V1,CAJC
2405Hakone Idzu KavaisaTřída mladýchHana Blatoňová CZ.svg V2
2406Naimitsu KamiwazaTřída mladýchJakub Přikryl CZ.svg V4
2407O'Kimi Miyako KamiwazaTřída mladýchZuzana Šnupárková CZ.svg V3
2408Junko Kuro Bezdrevská perlaMezitřídaEdita Šubrtová CZ.svg V1,CAC
2409BENI TribonaTřída otevřenáVladimíra Stanislavová CZ.svg V1,CAC
2410Faith ze Zlatého LankastruTřída otevřenáDita Spurná CZ.svg V2,r.CAC
2411Megumi KamiwazaTřída vítězůEdita Šubrtová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Shikoku (2) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2412Isshin Go FukasouTřída vítězůLukáš Balcar CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2413Suiko Go SakawagouTřída mladýchLukáš Balcar CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
Sibiřský husky (8) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2414Diplomatico JedničkaTřída mladýchDavid Rejda CZ.svg V2
2415I'm Idaho B.G´s PhantasiaTřída mladýchBarbora Grdinová CZ.svg V1
2416VINCENTE PAW IN SNOW Forjana SlovakiaTřída vítězůIlona, Martin Kostýlková, Bakalár CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2417Endless Love Perfect To MeTřída mladýchZuzana Heřmanová CZ.svg VD2
2418I'm Legacies B.G´s PhantasiaTřída mladýchBarbora Grdinová CZ.svg VD1
2419Hell Harley Quinn B.G´s PhantasiaMezitřídaBarbora Grdinová CZ.svg VD1
2420Wild Husky Pieniny BlackyTřída otevřenáIveta Feherová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2421FÉLICITE DU JEU Forjana SlovakiaTřída vítězůIlona, Martin Kostýlková, Bakalár CZ.svg VD1
Sicilský chrt (1) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2422Ambrogino Miracolo Cani di LucaMezitřídaEva Krejčová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Thajský ridgeback (3) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2423Aaron Sombra InfernalTřída otevřenáKateřina Mravcová CZ.svg ABS
2424Eywa Pando ThaiczechTřída mladýchChristina Majerová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2425Charmia Khiri KhanTřída otevřenáHana Bilovecká CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Západosibiřská lajka (1) / Rozhodčí: Zuzana Mikolková / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2426Angir Anike VevosTřída pracovníMichaela Kadlecová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Zpět na detail výstavy