vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Jezevčík králičí - dlouhosrstý (18) / Rozhodčí: Petra Brožová / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
866Quo Vadis Toklarama'sTřída štěňatKlára Miketová CZ.svg VN1
869A Thal Anomis z Prosecké noryTřída mladýchŠtěpán Tichý CZ.svg V2
870Kasiopea Klamap DebraTřída mladýchHelena Cynková CZ.svg ABS
871Raeka Alfa SamuelTřída mladýchHana Nejmanová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
872Raimé Alfa SamuelTřída mladýchLenka Remarová CZ.svg VD4
873Silvia Bohunová Naše poupátkoTřída mladýchSilvia Bohunova SK.svg VD3
874Baileys BencillaMezitřídaIvana Herianová CZ.svg V2,r.CAC
875Eva Valencia ValenciaMezitřídaRenata Komárková CZ.svg VD3
876Khaleesi Kaliyanei of Elven StarMezitřídaGabriela Klášterková CZ.svg V1,CAC
877Borůvka z Větrné pasekyTřída otevřenáKaterina Maiwald CZ.svg D
878Chérie ze SukoradTřída otevřenáMonika Zdobinská CZ.svg V1,CAC
879Piky z JarnéTřída pracovníTomáš Kleveta CZ.svg VD2
880Ruby Peggy Gold MadeiraTřída pracovníJana Mizerová CZ.svg VD1
881Chaimé Charmayne of Elven StarTřída vítězůHana Nejmanová CZ.svg V3
882Cool Girl Iconica Adacais AugusTřída vítězůJosef Augustin CZ.svg V2,r.CAC
883Orchestra Toklarama'sTřída vítězůKlára Miketová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
884Julie Toklarama'sTřída veteránůHelena Cynková CZ.svg ABS
947Eddie Iconic Adacais AugusTřída dorostuLucie Pavlonková CZ.svg VN1
Jezevčík králičí - drsnosrstý (7) / Rozhodčí: Petra Brožová / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
885Nufi Czech VitorazMezitřídaJan Bušta CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
886Enrico Caruso z VejminkuTřída otevřenáLada Smutná CZ.svg V1,CAC
888Xandee Rock My World RosmeryTřída mladýchMiloš Kašpar CZ.svg ABS
889Komtesse Kajetana Czech OriginálMezitřídaRadovana Dufková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
890Emmy Destinn z VejminkuTřída otevřenáLada Smutná CZ.svg VD1
891Arrow Baffi RokrockTřída pracovníDana Kuřitková CZ.svg VD1
892Cellest YahaanelTřída vítězůVeronika Šimečková CZ.svg VD1
Jezevčík králičí - hladkosrstý (9) / Rozhodčí: Petra Brožová / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
893Hugo Boss Obsidian BohemiaTřída dorostuKateřina Vrzalová CZ.svg VN1
894Abracadabra Onyx MoraviaTřída mladýchMarcela Sobota CZ.svg VD1
895Debra Onyx Love of My LifeTřída mladýchJohana Fojtíková CZ.svg VD2
896Honey Independen Line Independen LineTřída mladýchLadislav Škarek CZ.svg VD4
897Panthera Tigris von SbaritzTřída mladýchRadovana Dufková CZ.svg VD3
898Febby Vera FortunaTřída otevřenáRomana Bulantová CZ.svg V1
899Isadora Pro-EuroTřída pracovníKateřina Vrzalová CZ.svg V1,CAC
900Anabell Hartmann SilesiaTřída vítězůVlasta Cepáková CZ.svg V2,r.CAC
901Kirsten Dunst von SbaritzTřída vítězůSilvie Tomanová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Jezevčík standard - dlouhosrstý (9) / Rozhodčí: Petra Brožová / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
902Jery z DoubíMezitřídaJan Skula CZ.svg VD1
903Derrick vom StrootbachtalTřída otevřenáMonika Kupková CZ.svg V1,CAC
904King of Hearts KalyanasTřída pracovníKateřina Kollárová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
905Amor od JeštěrekTřída vítězůJan Skula CZ.svg V1,CAC
906Ag z Blažejového dvoraTřída veteránůAleš Kovář CZ.svg V1,BOV
907Axi z z KubalovaTřída mladýchMonika Kupková CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
908Chanasté SiamonTřída mladýchSvětlana Raabová CZ.svg VD2
909Coretta AmeryTřída mladýchFilip Momčil CZ.svg VD3
910Cheronela SiamonMezitřídaSvětlana Raabová CZ.svg VD1
Jezevčík standard - drsnosrstý (17) / Rozhodčí: Petra Brožová / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
911Baddy od Hrochovského bukuTřída mladýchMagdalena Pellarová CZ.svg V2
912Eso z VětřkovicTřída mladýchZdeněk Glauder CZ.svg V3
913Uranus vom Linteler-Forst FCITřída mladýchDieter Engel DE.svg V1,CAJC
914Corado z VerhanuMezitřídaTomáš Klvaňa CZ.svg VD2
915Solo von der Fahnerschen HöheMezitřídaDieter Engel DE.svg V1,CAC
916Aron od Jakubovy studánkyTřída otevřenáJaromír Němeček CZ.svg VD1
917Fox z Ptačího vrškuTřída pracovníRostislav Hynek CZ.svg V2,r.CAC
918Luky ze Skleného kopceTřída pracovníDaniel Malinský CZ.svg VD3
919Yamiro von RauhensteinTřída pracovníDieter Engel DE.svg V1,CAC
920Lex ze Skleného kopceTřída vítězůMiroslav Vítek CZ.svg V2,r.CAC
921Yaro von RauhensteinTřída vítězůDieter Engel DE.svg V1,CAC,BOB,NV
922Uganda vom Linteler-Forst FCITřída mladýchDieter Engel DE.svg V1,CAJC,BOJ
923Aurelia von RauhensteinMezitřídaDieter Engel DE.svg V1,CAC,BOS,NV
924Berta z ŠatavyMezitřídaAdéla Audová CZ.svg VD2
925Agi z Röderova dvoraTřída otevřenáJosef Bednarski CZ.svg VD1
926Roxy od RablinyTřída otevřenáJan Kučera CZ.svg VD2
927Yamira von RauhensteinTřída pracovníDieter Engel DE.svg V1,CAC
Jezevčík standard - hladkosrstý (19) / Rozhodčí: Petra Brožová / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
928OSCAR WILDE z DachuTřída mladýchMarkéta Pavlova CZ.svg V2
929Zig Zag Onyx MoraviaTřída mladýchLuboš Grbavčic CZ.svg V1,CAJC,BOJ
930Deadpool Fari MoraviaMezitřídaMarkéta Poledňová CZ.svg V1,CAC
931Kazan PrievidzaMezitřídaJana Engelbrechová CZ.svg V2,r.CAC
932Nathan z PoschingeruTřída pracovníJana Kümmelová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
933Chicco Star MoraviaTřída pracovníKamila Hrabová CZ.svg V2,r.CAC
934Jessy Star Moravia Star MoraviaTřída dorostuJiří Štoksa CZ.svg ABS
935Arwen Two Lions HouseTřída mladýchJitka Stöhrová CZ.svg V1,CAJC
936Aura z Jašíkovy zahradyTřída mladýchMiroslav Balaj CZ.svg V2
937Bobule P.M.P.MezitřídaZdenka Leonhardtová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
938Kamila PrievidzaMezitřídaJana Engelbrechová CZ.svg VD4
939Karolina PrievidzaMezitřídaEva Mokrá CZ.svg V2,r.CAC
940Molly z Knollovy školyMezitřídaEva Illová CZ.svg V3
941Aida z Rakovských stráníTřída otevřenáMichal Oborný CZ.svg V1,CAC
942Norma z PoschingeruTřída otevřenáMojmír Kudlička CZ.svg V2,r.CAC
943Mädlin Meda z PoschingeruTřída pracovníMarie Filípková CZ.svg V1,CAC
944Jory z Raholin z RaholinTřída vítězůAdéla Hobikova CZ.svg V1,CAC
945Dakota z RaholinTřída veteránůMarkéta Chodilová CZ.svg ABS
946Favola Luca of Lady EricaTřída veteránůVladimír Filípek CZ.svg V1,BOV
Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý (30) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
867Dante Della Adacais AugusTřída mladýchLucie Pavlonková CZ.svg V1,CAJC,BOS
868Oliva od Hubertovy skályTřída dorostuLadislav Kundrát CZ.svg N1
948Aslan ze SadovkyTřída mladýchEva Čentéš Vaseková CZ.svg V1
949Bruno LulemiteTřída mladýchKristýna Kadlová CZ.svg V2
950Onyx Gold MadeiraMezitřídaPetra Hlásková CZ.svg V1,CAC
951Marley Alfa SamuelTřída otevřenáZdeněk Sycha CZ.svg V3
952Merlin Alfa SamuelTřída otevřenáLucie Sychová CZ.svg V2
953Nadig Elimar DoubravaTřída otevřenáLenka Pytlounová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
954Finarfin Silmaril of Elven StarTřída pracovníGabriela Klášterková CZ.svg V3
955Idor ze Strkovských sádekTřída pracovníAlena Vopelková CZ.svg V1,CAC
956Nydelig Elimar DoubravaTřída pracovníLenka Burešová CZ.svg V2,r.CAC
957Bandi Adacais AugusTřída vítězůLucie Pavlonková CZ.svg V2,r.CAC
958Quello Charme di Moi Luna CapreseTřída vítězůPetra Mozíková CZ.svg V1,CAC
959Addy Elimar DoubravaTřída dorostuLudmila Červinková CZ.svg ABS
960Amber ze SadovkyTřída mladýchSimona Kotenová CZ.svg VD3
961Charlotta z Pánů loukyTřída mladýchZdeňka Kornasová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
962Reina Primavera Alfa SamuelTřída mladýchHana Nejmanová CZ.svg V2
963April Little CreatureMezitřídaEva Harper CZ.svg V1,CAC
964Abigail LulemiteTřída otevřenáMiloslav Šupka CZ.svg V1,CAC
965Her Majesty AnamsunamonTřída otevřenáMarie Zdařilová CZ.svg V3
966Hermine Alfa SamuelTřída otevřenáHana Nejmanová CZ.svg V4
967Iška Gold MadeiraTřída otevřenáMarkéta Horová CZ.svg ABS
968Laurie Lane Littl FutTřída otevřenáIvana Herianová CZ.svg VD
969Mia ze Stoupovy chaloupkyTřída otevřenáLenka Staníčková CZ.svg VD
970Ultima Dea Luna CapreseTřída otevřenáPetra Mozíková CZ.svg V2,r.CAC
971Joconde Justesse of Elven StarTřída pracovníVeronika Pavlíková CZ.svg V1,CAC
972Princess Perla Alfa SamuelTřída pracovníHana Nejmanová CZ.svg V3
973Rebecca Elimar DoubravaTřída pracovníOlga Fajtová CZ.svg V2,r.CAC
974Bengie Batylda Adacais AugusTřída vítězůLucie Pavlonková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
975Fiebie Gold MadeiraTřída veteránůGabriela Klášterková CZ.svg V1,BOV
Jezevčík trpasličí - drsnosrstý (15) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
887ShutUpAndSleepWithMe VitorazTřída mladýchJan Bušta CZ.svg ABS
976Alf z Lipové pohádkyTřída štěňatDaniela Krátká CZ.svg VN1
977Marley Mottl z KudrnovyTřída mladýchJitka Köhlerová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
978Xaver RosmeryTřída mladýchVít Obenrauch CZ.svg V2
979Jesse James Czech OriginálMezitřídaMiroslav Vostrý CZ.svg V1,CAC
980Lucky Luke VitorazTřída otevřenáJan Bušta CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
981Cofi Spálený mlýnTřída pracovníKateřina Wagnerová CZ.svg V2
982Jack Jefferson Czech OriginálTřída pracovníEva Bílá CZ.svg V1,CAC
983Aero Minor Czech OriginálTřída veteránůRadovana Dufková CZ.svg V1,BOV
984Amálka Eli z Lipové pohádkyTřída štěňatDaniela Krátká CZ.svg VN1
985Lavie Beuty Motll z KudrnovyTřída mladýchMiloslav Šupka CZ.svg V1,CAJC
986Ember Únanovské vyhlídkyMezitřídaMiloslav Šebela CZ.svg VD
987Láska VitorazMezitřídaJan Bušta CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
988Wery RosmeryMezitřídaMiloš Kašpar CZ.svg V2,r.CAC
989Zrzka ValentinkaTřída otevřenáDaniela Krátká CZ.svg V1,CAC
Jezevčík trpasličí - hladkosrstý (13) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
990Dr. z ÚplňkuMezitřídaStanislav Chrpa CZ.svg V1
991Kirk Black King GilovamTřída otevřenáMiloslav Formanek CZ.svg VD2
992Wake Up Magic Hill Degli AristobassiTřída otevřenáEva Králová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
993Tornado MinidoglandTřída pracovníKateřina + Miroslav Novákovi CZ.svg V1,CAC
994Messi S DvinyTřída vítězůJitka Artnerová CZ.svg V1,CAC
995Angellina A. z NemochovicTřída mladýchAlena a Josef Vránovi CZ.svg V4
996Bellissima Fons FelliTřída mladýchAnna Klimets CZ.svg VD
997Cayenne BencillaTřída mladýchIvana Herianová CZ.svg V3
998Elegant Elishka z ÚplňkuTřída mladýchStanislav Chrpa CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
999Now I Can Pro - EuroTřída mladýchLenka Formánková CZ.svg V2
1000Dandeena z ÚplňkuMezitřídaStanislav Chrpa CZ.svg V1
1001Gina Ginger TerielTřída otevřenáMichaela Škopíková CZ.svg V1
1002Juliette Binoche Great KaprizTřída pracovníJitka Artnerová CZ.svg V1,CAC,NV
Zpět na detail výstavy