vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Airedale terier (4) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
525Jordan Zlatý mostTřída mladýchPavla Těšíková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
526Dundee Classic MytysMezitřídaJana Radová CZ.svg VD1
527Nyx Nixon Adia AviTřída otevřenáIva Králová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
528Mark Maty Adia AviTřída vítězůEva Hermanová CZ.svg V1,CAC
Americký stafordširský terier (45) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
529Asscan z MadlákuTřída štěňatJakub Dokoupil CZ.svg ABS
530Adagio Terrific StaffTřída dorostuMonika Kubečková CZ.svg N3
531Alejandro Don of Percy StaffTřída dorostuKlára Kubová CZ.svg N
532Archie Brindle ShotTřída dorostuLenka Skokanová CZ.svg N1
533Geremio Jesse from Castle MorrisTřída dorostuPetr Turena CZ.svg N4
534Joker Amo la VidaTřída dorostuDominika Faltýnková CZ.svg N2
535Quick BalgaroTřída dorostuJakub Majer CZ.svg N
536Ares Clare DegamesTřída mladýchKlára Kavková CZ.svg VD4
537Cassidy Black Bear Lily SierraTřída mladýchMichaela Stejskalová CZ.svg V3
538CG Aldo Apatch CanossaTřída mladýchLeona Batalová CZ.svg VD
539Good Luck of GasterTřída mladýchLeona Batalová CZ.svg V1,CAJC
540Warfarin Tipit z HankyTřída mladýchHana Březinová CZ.svg V2
541All Star ShelbyamstaffMezitřídaVáclav Peremský CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
542Lamborghini Ex Vallis DiaboliMezitřídaMichal Pilát CZ.svg VD
543Altair Joshua Elwer StaffTřída otevřenáLeona Batalová CZ.svg V1,CAC
544Bugatti Promising FutureTřída otevřenáDominika Faltýnková CZ.svg V2,r.CAC
545Conor Gangster Staff BohemiaTřída otevřenáLucie Chlupatá CZ.svg VD3
546AVENGER RUFFIAN JoannidisTřída vítězůKateřina Mokrá CZ.svg V1,CAC
547BR JUNIOR CanossaTřída vítězůEdita Caletková CZ.svg ABS
548Chap Man BabooTřída vítězůLenka Skokanová CZ.svg V3
549Goodhunting Go With Me GoodhuntingTřída vítězůZdeněk Novák CZ.svg V2,r.CAC
550MY BRINDLE SECRET SkyglowsTřída vítězůKinga Ryšánková SK.svg V4
551IRON REBEL od BengaTřída čestnáZdeněk Novák CZ.svg V1
552Skyglows LORD OF THE RING SkyglowsTřída čestnáTomáš Kabrna CZ.svg V2
553Alicia Wonder of Percy StaffTřída dorostuPetra Horká CZ.svg N1
554Best Baby ShelbyamstaffTřída dorostuZdeněk Novák CZ.svg N2
555Qenny BalgaroTřída dorostuLada Hladilová CZ.svg N3
556Alessia Grande Gioia NoremacTřída mladýchJiří Procházka CZ.svg VD
557Ayita Ember rockTřída mladýchTomas Zapletal CZ.svg VD
558BFF SkyglowsTřída mladýchKinga Ryšánková SK.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
559COLLETE SkyglowsTřída mladýchKinga Ryšánková SK.svg V4
560Emma Gangster Staff BohemiaTřída mladýchHelena Boubínová CZ.svg V2
561Gabrielle GasterTřída mladýchKlára Kavková CZ.svg VD
562Sunrise s Almaznogo ostrovaTřída mladýchKateřina Dorňáková CZ.svg V3
563Balbina Promising FutureMezitřídaAndrea Hlavičková CZ.svg V2,r.CAC
564Calypso KarkulaMezitřídaKristýna Novotná CZ.svg ABS
565Jessabelle Blue PowerMezitřídaRadka Strublová CZ.svg VD3
566Markov Staff Quicksilver BladeMezitřídaVera Magyaricsová CZ.svg V1,CAC
567Fairy Night Ex Vallis DiaboliTřída otevřenáKateřina Langová CZ.svg VD
568Fofola Blue z Bílinského prameneTřída otevřenáSoňa Kučerová CZ.svg VD
569Lamia For Love Laki's PrideTřída otevřenáMonika Lucna CZ.svg V2,r.CAC
570Thats The Way of Ru Highway ChileTřída otevřenáEva Pavlík Novotná CZ.svg V3
571WALLE SkyglowsTřída otevřenáKinga Ryšánková SK.svg V1,CAC,NV
572ABIGAIL Pet Staff KennelTřída vítězůMonika Kubečková CZ.svg V1,CAC
573Rockabilly's Son Miss Tequila SkilletTřída vítězůTomas Zapletal CZ.svg V2,r.CAC
Anglický toy terier (2) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
574Azzaro Candys BohemicaTřída vítězůNikola Hesová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
575Amanda Krásná loukaMezitřídaMichaela Ouředníková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Australský Silky terier (6) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
576Fredy Silky InterrisTřída mladýchJaroslav Hrubý CZ.svg V1,CAJC,BOJ
577Akim HajduškaMezitřídaMiroslav Faměra CZ.svg V1
578Fuel For Life Silk of BohemiaTřída otevřenáIvana Kvěchová CZ.svg V1,CAC
579Ferragamo Silk of BohemiaTřída vítězůIvana Kvěchová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
580Fantasies Romantic Silk of BohemiaMezitřídaIvana Kvěchová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
581Excellence Silk of BohemiaTřída vítězůIvana Kvěchová CZ.svg V1,CAC
Australský terier (1) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
582Bekky Kerberos Czech Kerberos CzechMezitřídaMichaela Jáchimová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Bedlington terier (12) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
583Canny Diamond DoriMezitřídaIrena Pipková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
584Ercole Diamond LambMezitřídaBarbara Klebniczki HU.svg VD2
585Quintus Blue HunterMezitřídaZdeňka a Vladimír Ficnerovi CZ.svg D
586Granlasco Skyfall Giulia AnselmiTřída otevřenáKatharina Bau AT.svg V1,CAC
587Waltz Garden CalypsaTřída otevřenáOlga Boloni HU.svg ABS
588STING Garden CalypsaTřída vítězůMarko Günther SK.svg ABS
589Danny Von-EbingenTřída čestnáMarcela Medková CZ.svg V1
590Jolly Happy SheepTřída mladýchHelena Klobásová CZ.svg VD2
591Queen Quarta Garden CalypsaTřída mladýchRoman Hrtánek SK.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
592Out Of Fire Bos GrunniensMezitřídaBarbara Klebniczki HU.svg VD1
593XOLA Garden CalypsaTřída otevřenáRoman Hrtánek SK.svg V1,CAC,NV
594Alisa Pozytywne A.D.H.D.Třída pracovníZuzana Vavrečková CZ.svg V1,CAC
Border terier (20) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
595FOX Kerty Šimon Ing., PhD. 029 45 Rabčice 417Třída štěňatJiří Doležal CZ.svg N
596Arnošt z JečmíňákuTřída dorostuMonika Buršíková CZ.svg N
597Drak z Javořických lesůTřída dorostuJakub Racský CZ.svg N
598Kevin VakucTřída mladýchVlasta Bastlová CZ.svg V2
599Wayne Fleret MoraviaTřída mladýchVladimír Šimůnek CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
600Avar Sterling MoraviaMezitřídaAnna Malířová CZ.svg V1,CAC
601Winny ze Stružského dvoraMezitřídaJosef Vlach CZ.svg VD2
602Cyrus z JesenceTřída otevřenáPavlina Guricova CZ.svg V1,CAC
603Funny Boy KetinelaTřída pracovníMiroslava Hudečková CZ.svg V1,CAC,NV
604Voldemort Fleret MoraviaTřída pracovníPavel Přikryl CZ.svg V2,r.CAC
605Baro ImperterritoTřída vítězůPetra Königová CZ.svg V1,CAC
606Agnes z JečmíňákuTřída dorostuLadislava Scheyerová CZ.svg VN
607Deisy Zimní vrchTřída mladýchVladimír Šimůnek CZ.svg ABS
608Elvíra Exclusive z JesenceTřída mladýchPetra Melničáková CZ.svg VD
609Lira Gala BlackTřída mladýchStanislav Juřica CZ.svg VD
610Ulla Fleret MoraviaTřída mladýchHana Naňáková CZ.svg VD
611Duffy z VlčnovaMezitřídaZdeněk Hudeček CZ.svg V1,CAC
612Hilarious Heartsease KuburumbaTřída otevřenáEva Hrušková CZ.svg V1,CAC
613Gabra Bělohorský skřítekTřída pracovníDana Schrollová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
614Entrancing Endive KuburumbaTřída vítězůMarkéta Dostálová CZ.svg V1,CAC
Bulteriér (16) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
615Apolo Dahila BullTřída štěňatDanka Cyprichová CZ.svg VN1
616Ares z Libyňského vrchuTřída mladýchRenata Ludvíková CZ.svg V1
617Nico Solo MagnificaTřída mladýchIveta Cwiková CZ.svg VD2
618Watani Joe's StarTřída mladýchRené Loutocká CZ.svg VD3
619BLACK KING Rasels bullMezitřídaRomana Musilová CZ.svg V1
620BIG GUARDIAN ExtragangTřída otevřenáVlastimil Erla CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
621Uriel DaidalosTřída otevřenáKateřina Šaldová CZ.svg V2,r.CAC
622Apache Ozzy Buffoon bulls Buffoon bullsTřída vítězůMiroslav Šeda CZ.svg VD3
623Ikks Solo MagnificaTřída vítězůTomáš Aujeský CZ.svg V2,r.CAC
624Torete Joe's StarTřída vítězůHedvika Olléová CZ.svg V1,CAC
625Melila Solo MagnificaTřída mladýchTomáš Aujeský CZ.svg V1,CAJC,BOJ
626Vortex Viper Joe's StarTřída mladýchHedvika Olléová CZ.svg VD2
627Ann-Marie Jar-Castle BullMezitřídaJiří Kudláček CZ.svg VD1
628Yackie z Čerchovské zahradyTřída otevřenáVeronika Šímová CZ.svg D
629Shakira Power KingTřída pracovníKristýna Šuková CZ.svg V1
630Uriella DaidalosTřída vítězůKateřina Šaldová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Cairn Terier (7) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
631Ryan Jr. Hoity-Toity GangTřída mladýchDavid Brdíčko CZ.svg V1,CAJC
632Virtuoso Trumpington´sTřída vítězůPetra Musilová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
633Quickly Trumpington´sTřída veteránůPetra Musilová CZ.svg ABS
634HJOHOO´S HJO LIGHT UP MY FIRE HJOHOO´STřída mladýchĽubica Keberlová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
635Tommelise ZalazarTřída mladýchLucie Vynikalová CZ.svg V2
636Ophelia Hoity-Toity GangTřída otevřenáMarie Reková CZ.svg V1,CAC
637Okea Hoity-Toity GangTřída vítězůLucie Vynikalová CZ.svg V1,CAC,NV
Dandie Dinmont terier (2) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
638Elan z Roxburku SunTřída otevřenárenata touckova CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
639Gloria Mea Magic AlmondsTřída otevřenáJana Horáčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Foxterier drsnosrstý (1) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
640Oxana KojálTřída otevřenáDrahomíra Nováková CZ.svg VD1
Foxterier hladkosrstý (6) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
641Birell od MáničkyTřída mladýchMartin Kaláb CZ.svg V1,CAJC,BOJ
642Brest Adia AviMezitřídaIva Králová CZ.svg V1,CAC
643Goodewind von ErnstthalTřída otevřenáIveta Nováková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
644Athos Avolita VenorTřída pracovníZuzana Veselá CZ.svg V1,CAC
645Atara od Rytíře MalovceTřída mladýchIveta Nováková CZ.svg ABS
646Anča od MáničkyTřída vítězůMartina Zbožínková Ježková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Irish Glen of Imaal terier (1) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
647My Dear Fellow Clärchen The AngelTřída otevřenáLibor Vik CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Irish Soft Coated Wheaten Terrier (9) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
648Messi Braveheart Wanton Buddy`sMezitřídaJolana Konečná CZ.svg VD1
649Flash z TržištěTřída otevřenáMarcela Šmídová CZ.svg V1,CAC
650Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddy`sTřída vítězůAndrea Tolnayová CZ.svg V1,CAC,NV
651Orlando House of SoftyTřída veteránůPetra Šubertová CZ.svg V1,BOS,BOV
652Hillary Bien AmisTřída dorostuElena Gabrielová CZ.svg VN1
653Flare Kní-York z TržištěMezitřídaPetra Šubertová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
654Funny z TržištěTřída otevřenáMarcela Šmídová CZ.svg VD1
655Aireen Kni-York White Amber White AmberTřída vítězůPetra Šubertová CZ.svg VD1
656Amazonka z Borůvkového kopceTřída veteránůAndrea Tolnayová CZ.svg V1
Irský terier (3) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
657Twist Sfora Nemroda (FCI)Třída čestnáIvan Cápík CZ.svg V1
658Nora z Hodějovských stráníTřída mladýchLadislav Dřímal CZ.svg V1
659Berry Moravia UniverzálTřída pracovníBronislava Jurásková Vrbecká CZ.svg V1
Jack Russell Terrier (19) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
660Che Miracolo di Armonia CaninaTřída mladýchZuzana Slánská CZ.svg V3
661Crash Bandicoot White Star BohemiaTřída mladýchLeona Kaplanová CZ.svg V2
662Fancy Pants PantsTřída mladýchKateřina Kaňová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
663Alex Merphy Lovely OrangeMezitřídaVeronika Slavíčková CZ.svg V1,CAC,NV
664Veni Vidi Vici od Bobří řekyMezitřídaDana Žváčková CZ.svg VD2
665Oliver Via HeraltiszTřída otevřenáVeronika Slavíčková CZ.svg V1,CAC
666Pink Floyd Via HeraltiszTřída pracovníPetra Sekyrová CZ.svg V1,CAC
667Ghiaccio Bollente SouthjackTřída vítězůZuzana Slánská CZ.svg V2,r.CAC
668Iggi Pop Lovely-OrangeTřída vítězůAdéla Košťálová CZ.svg V1,CAC
669Algrafs Harmony AlgrafsTřída mladýchVeronika Slavíčková CZ.svg V1,CAJC,BOS
670Billie Jean StjärnlidensTřída mladýchAnnie Wernman SWE.svg ABS
671Courious Catherine White Star BohemiaTřída mladýchLeona Kaplanová CZ.svg ABS
672My Crazy Sofi Amigojack AmigojackMezitřídaAdéla Košťálová CZ.svg V2,r.CAC
673Xanty Bohemia PointMezitřídaVeronika Slavíčková CZ.svg V1,CAC,NV
674Betty Boop Rough JacksTřída otevřenáZuzana Slánská CZ.svg V1,CAC
675Europa Iz Imperii JamperTřída otevřenáVeronika Slavíčková CZ.svg ABS
676Savanah od Bobří řekyTřída otevřenáDana Žváčková CZ.svg VD2
677Kalahari Via HeraltiszTřída pracovníPetra Sekyrová CZ.svg V1,CAC
678Belle Amour Budweis JackTřída vítězůKristýna Hnetilová CZ.svg V1,CAC
Kerry blue terier (3) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
679Ragnar Delareina of EdbriosMezitřídaJaroslava Poulová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
680Statement Wapini DvomaroMezitřídaMartina Běhalová CZ.svg V2,r.CAC
681Anra Třída vítězůKateřina Podhorová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Manchester terier (1) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
682AYAN Alegría de StupyMezitřídaPetra Fišerová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Miniaturní bullterier (9) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
683Cowboy Cox AdmikoTřída otevřenáPavel Světelský CZ.svg VD1
684Farrell z Husitova KrajeTřída vítězůJana Fuková CZ.svg ABS
685Fuchsia Mint IndygouTřída mladýchTereza Lafková CZ.svg VD1
686Galantys YaminibullTřída mladýchJana Fuková CZ.svg VD2
687All Star von LebenvigMezitřídaBarbora Kaclíková CZ.svg VD1
688Happiness Anna of TrigonMezitřídaAnna Sedláková CZ.svg DIS
689Daenerys Targaryen Wal PetTřída otevřenáTereza Golasovská CZ.svg D
690Excelence Esterka IndygouTřída otevřenáTereza Lafková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
691CARSHIA YaminibullTřída vítězůJana Fuková CZ.svg V1
Německý lovecký terier (1) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
692Sia Impery SpisTřída dorostuPetra Fedorová CZ.svg VN1
Norfolk terier (1) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
693Quendy of Zafi od Spešovské skályTřída mladýchZita Havránková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Norwich terier (6) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
694Fred Flinstone Lovely CompanionTřída mladýchJaroslava Galušková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
695Dobosz ZamliczeMezitřídaSylvie Schettlová CZ.svg V1,CAC
696Nixline Stellar Sky Třída otevřenáKateřina Sýkorová CZ.svg V1,CAC
697Hattrick Honey GoblinTřída vítězůJana Vašíčková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
698Fifty Shades Lovely CompanionTřída mladýchSylvie Schettlová CZ.svg V1,CAJC
699Nina Ruby SquirrelMezitřídaNataša Uxová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Parson Russell Terrier (14) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
700Beefeater Pěstitelská pálenice Malé HradiskoTřída štěňatLenka Sekaninová CZ.svg N
701Arak Pěstitelská pálenice Malé HradiskoTřída mladýchPavla Kramářová CZ.svg ABS
702Berentzen Beatific BeastTřída mladýchKristýna Mrázková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
703Garfield GurdauTřída mladýchPetr Chodníček CZ.svg VD2
704Beefeater Beatific BeastMezitřídaEva Hrušková CZ.svg V1,CAC
705Homeward Hawkeye Black BubbleTřída otevřenáTereza Mokrá CZ.svg V2
706Odin RitakimTřída otevřenáNatálie Janulíková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
707Barbas od DémonaTřída pracovníLucie Skopalová CZ.svg VD1
708Catch spod BarancaTřída štěňatMarie Kosinová CZ.svg VN1
709Ara Pěstitelská pálenice Malé HradiskoTřída mladýchLucie Sedláčková CZ.svg V1,CAJC
710Daenerys Hungry GremlinMezitřídaMichaela Jägerová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
711Oriana RitakimTřída otevřenáNatálie Janulíková CZ.svg V1,CAC
712Bacardi Beatific BeastTřída pracovníEva Hrušková CZ.svg V1,CAC
713Asta z Třešňové zahradyTřída vítězůKristýna Hnetilová CZ.svg V1,CAC
Sealyham terier (1) / Rozhodčí: František Polehňa / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
714Glory Star ReggaedogMezitřídaAlena Veselá CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Skotský terier (7) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
715BLACK SAPPHIRE STRETBOGIMezitřídaKamila POLÍVKOVA CZ.svg V1,CAC
716American Warrior LochRavenTřída vítězůMichala Štětinová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
717Geraldine Daisy MajescoTřída mladýchIva Němečková CZ.svg VD1
718Katrin Euri-EscotMezitřídaMichala Štětinová CZ.svg V1,CAC
719Pollyanna TeconoMezitřídaRegina Davídková CZ.svg V2,r.CAC
720Fariela Fuori Třída otevřenáIva Němečková CZ.svg V1,CAC
721New Lady Hannah MoraviaTřída vítězůJaroslav Strnad CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Stafordšírský bullterier (103) / Rozhodčí: Radim Fiala / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
722Arthur Black Devil BohemiaTřída štěňatAlena Mátlová CZ.svg VN1
723Donny Elissar PrincesTřída štěňatJosef Uhlík CZ.svg VN2
724Kenzo Ambassador SunTřída štěňatIvo Štursa CZ.svg VN3
725Adebayor of Black SealsTřída dorostuVendula Linková CZ.svg VN1
726Amazing hero Coffe-e-StaffTřída dorostuVendula Kramářová CZ.svg VN2
727Apollo Creed Moravia DragonTřída dorostuZuzana Kmentová CZ.svg VN4
728Aran Chocolate Terabull MoraviaTřída dorostuROBERT BREZOVAN CZ.svg VN
729Asterix Black Aku Tamariki BohemiaTřída dorostuVlastimila Čápová CZ.svg VN
730Falko CommandingTřída dorostuRadek Veselý CZ.svg N
731Icon of Ambassador SunTřída dorostuMarta Vávrová CZ.svg VN3
732Apollo Intensa Karlin Plum's BullTřída mladýchKateřina Šmudlová Smolková CZ.svg VD
733Balu Archie Bohemian Black HawkTřída mladýchTomáš Moravec CZ.svg VD
734Blue Pretorian StaffTřída mladýchVlastimila Čápová CZ.svg V2
735C-Chiko Pretorian StaffTřída mladýchTomas Pisklak SK.svg ABS
736JUVENTUS AMURSKI STRAZHTřída mladýchLenka Dohnalova CZ.svg VD4
737Rick R.A.C.-PopelkaTřída mladýchLenka Pivničková CZ.svg V1,CAJC
738Under Armour Slade CzechTřída mladýchJaroslav Šturm CZ.svg V3
739Aron Pretorian StaffMezitřídaVlastimila Čápová CZ.svg VD4
740Asparagus MilitarisMezitřídaMichal Glubiš CZ.svg V2,r.CAC
741Zany of Impossant BohemiaMezitřídaKateřina Vanišová CZ.svg V3
742Zayn Blue Pride Felicity CheerMezitřídaRóbert Schäffer CZ.svg V1,CAC
743Aston Newlaw Bohemia SuperbTřída otevřenáAneta Španihelová CZ.svg V1,CAC
744Barney Polaris of HeidTřída otevřenáKateřina Tomešová CZ.svg VD
745Excalibur of Ambassador SunTřída otevřenáAlena Jovanovič CZ.svg V4
746Freddy King of BohemiaTřída otevřenáVendula Bílková CZ.svg V2,r.CAC
747Just Kidding Avenger Red Point StaffTřída otevřenáEva & Oldřich Otmarovi CZ.svg VD
748ZONNY JUNIOR Eso BonatomTřída otevřenáKarel Krčmář CZ.svg V3
749ALDO MAGICIAN Chilli papersTřída pracovníMichal Matura CZ.svg VD
750Aron od Čertovy studánkyTřída pracovníMartin Zeman CZ.svg V2,r.CAC
751BLACK GYROS OF RottgillTřída pracovníBrigita Bolšichinová CZ.svg VD
752GORDON WILL Fabio BohemiaTřída pracovníRadek Novák CZ.svg V4
753ROHIRRIN OF ROHAN Moravia LordTřída pracovníLucie Tobiášková CZ.svg V3
754TIMMY Macy GrayTřída pracovníLubomíra Ševčíková CZ.svg V1,CAC
755VIN DIESEL Ambassador SunTřída pracovníEva Konečná CZ.svg VD
756HOLD ME BACK Domidar DogsTřída vítězůMartin Záliš CZ.svg ABS
757Joy Mab Cyntaf Fransimo BohemiaTřída vítězůSimona Lahodová CZ.svg V3
758Redži-Ramones Fransimo BohemiaTřída vítězůMilos Tucka SK.svg V1,CAC,BOB,NV
759The Knot Unites Royal BloodTřída vítězůDagmar Kratochvílová CZ.svg V2,r.CAC
760Victory of Life Moravia LordTřída vítězůPetra Prokopová CZ.svg V4
761FRONT RUNNER Domidar DogsTřída čestnáMartin Záliš CZ.svg ABS
762JUNIOR PAUL Moravia LordTřída čestnáAdriana Gryczová CZ.svg V1
763ARON OF Luma´ilTřída veteránůDagmar Kratochvílová CZ.svg V1,BOV
764Abigail Black Devil BohemiaTřída štěňatSabina Petrová CZ.svg VN4
765Be My Star Gentle BullTřída štěňatEva Radková CZ.svg VN1
766Cadence Moravia LordTřída štěňatPetra Prokopová CZ.svg VN2
767Sally Kavalíří kvartetoTřída štěňatPavlína Procházková CZ.svg VN3
768Ace of Hearts Moravia DragonTřída dorostuHana Hradecká CZ.svg VN1
769Anamaria First Turn BlackTřída dorostuMarcela Vyskočilová CZ.svg N
770Ariana Salmo NanuTřída dorostuVeronika Pašková CZ.svg VN
771Armen Budweiser Jumping RedfoxTřída dorostuPetra Váchová CZ.svg VN
772Aurora Lucky Aku Tamariki BohemiaTřída dorostuEva Svěraková CZ.svg VN
773Bellatrix Angel´s DragonTřída dorostuZuzana Koutníková CZ.svg VN
774Bombastic Beat of Moravia LordTřída dorostuPetra Prokopová CZ.svg VN4
775Cora Bohemian Black HawkTřída dorostuTomáš Moravec CZ.svg VN
776Daisy Pretorian StaffTřída dorostuKarel Strouhal CZ.svg VN3
777Droopy Bohemian Black HawkTřída dorostuTomáš Moravec CZ.svg VN
778Faithful Freya BojstaffTřída dorostuAlena Dvořáková CZ.svg VN
779Godly Justice HemadriTřída dorostuAlena Dvořáková CZ.svg VN4
780Infinity Love Ambassador SunTřída dorostuAlena Paimová CZ.svg VN
781Kasya Princess Erya HaryonTřída dorostuEva Konečná CZ.svg VN
782Ogana z Hambalek BušínTřída dorostuJosef Klimeš CZ.svg VN
783Pretty Woman z Hambalek BušínTřída dorostuMiroslav Lečko CZ.svg VN
784All I Wish Saint GrailTřída mladýchRadek Novák CZ.svg ABS
785Always Hungry Infinity PawTřída mladýchKristýna Zimáková CZ.svg VD
786Annie Bohemian Black HawkTřída mladýchTomáš Moravec CZ.svg VD
787Are You Ready For Me Saint GrailTřída mladýchMartin Záliš CZ.svg NE
788Barbara Rose Bagheera BullsTřída mladýchRenée Kryšpín Hájková CZ.svg NE
789Bella Pretorian StaffTřída mladýchKateřina Šíblová CZ.svg VD
790Brixie Mija DogsTřída mladýchPavlína Egner CZ.svg V
791Darcy Golden GoblinTřída mladýchLucie Pušková CZ.svg VD
792Keys Keeper HarpagonTřída mladýchPavla Brzobohatá CZ.svg V
793Niki z Hambalek BušínTřída mladýchVeronika Antošová CZ.svg V4
794Orphany One Sock Fransimo BohemiaTřída mladýchSimona Lahodová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
795Staffy Paradise Infinity LoveTřída mladýchVeronika Mlejnková CZ.svg VD
796Victory of Hunter Malý motýlTřída mladýchDita Vykysalová CZ.svg V2
797White Hunter Malý motýlTřída mladýchDita Vykysalová CZ.svg V3
798Xenie Heilly Staff WinnerTřída mladýchSára Přichystalová CZ.svg VD
799Bailays of Alqush EilatanMezitřídaIvana Zuranová CZ.svg V1,CAC
800Champagne Rose Fransimo BohemiaMezitřídaMonika Lachowiczová CZ.svg VD4
801Dorothy Moravian Gate BullMezitřídaJosef Cupal CZ.svg VD3
802Holly Noble KnightMezitřídaPatrik Fritsch CZ.svg ABS
803Sunny Eso BonatomMezitřídaNaďa Tomešková CZ.svg V2,r.CAC
804Vendy z NávršíMezitřídaJana Daňková CZ.svg VD
805A Dance With Dragons TelchinesTřída otevřenáTomáš Moravec CZ.svg VD
806Bullkeinol Division of DarknessTřída otevřenáAlena Dvořáková CZ.svg V
807Call Me Maybe TerrystaffTřída otevřenáKateřina Klímková CZ.svg V1,CAC
808DINNKY Eso BonatomTřída otevřenáNaďa Tomešková CZ.svg V2,r.CAC
809Electra Ambassador SunTřída otevřenáAlexandra Macourková CZ.svg V3
810Jessi of Black Jewels BullTřída otevřenáDagmar Pastiriková CZ.svg V
811Unique Elisabeth Moravia LordTřída otevřenáKhaled Orfali CZ.svg V4
812Alamea Perfect SoloTřída pracovníBrigita Bolšichinová CZ.svg VD
813FLAMENCO FLOWER Erya HaryonTřída pracovníDominika Kalinová CZ.svg ABS
814MYSTERY MARGOTT Moravia LordTřída pracovníPetra Prokopová CZ.svg V1,CAC
815Ola Mordyne Fransimo BohemiaTřída pracovníPetra Fedorová CZ.svg ABS
816SPEEDY OF HUNTER Malý motýlTřída pracovníDita Vykysalová CZ.svg VD4
817URSA BLUE Fransimo BohemiaTřída pracovníLenka Kaločaiová CZ.svg V2,r.CAC
818Aschley III. Fransimo BohemiaTřída vítězůSimona Lahodová CZ.svg V
819DESERT ROSE Canea BullsTřída vítězůEva Radková CZ.svg V4
820Eskimo Pie AuricstaffTřída vítězůLarisa Anatolyeva CZ.svg ABS
821Kasia z Hambalek BušínTřída vítězůJosef Klimeš CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
822VIVIEN ROSE EilatanTřída vítězůIvana Zuranová CZ.svg V2,r.CAC
823Wolf Energy of Moravia LordTřída vítězůPetra Prokopová CZ.svg V3
824Unique Goldie of Moravia LordTřída čestnáPetra Prokopová CZ.svg V1
Welsh terier (2) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
825Axam Sumaszedsza FCITřída dorostuZuzana Vavrečková CZ.svg VN1
826Olivia Simpkins TERRIERIXTřída pracovníPetra Nemesszeghy SK.svg V1,CAC,BOB,NV
West Highland White Terrier (19) / Rozhodčí: Vladimíra Tichá / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
827Bentley Eduard Highland AngelTřída dorostuTomáš Domanský CZ.svg VN1
828Dustin Třešňový květTřída mladýchHana Holíková CZ.svg V1,CAJC
829Bocans Bohemian RhapsodyMezitřídaRomana Hlúšková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
830Jake Star WestMezitřídaGabriela Martínková CZ.svg V2,r.CAC
831Ken Astra AlbaTřída otevřenáLenka Hoffmannová CZ.svg VD2
832Royal Charm od Bobika Royal Charm od BobikaTřída otevřenáEwa Iłczyk PL.svg V1
833Barney Happy NauxTřída vítězůKarolina Spozdilová CZ.svg V1,CAC
834Dukat Fredy AdoxaTřída vítězůJana Malíková CZ.svg VD2
835Be My Soulmate Wallachian WhiteTřída dorostuRenáta Glogovská CZ.svg VN3
836Bell Highland AngelTřída dorostuLucie Cinkánová CZ.svg VN2
837ESTELL Třešňový květTřída dorostuDagmar Zemanová CZ.svg VN1
838Enny Bílý HurricaneTřída mladýchMonika Friedlová CZ.svg VD2
839Petarda SuperbiaTřída mladýchAnna Siwulska PL.svg V1,CAJC,BOJ
840Just My Shelly Star WestMezitřídaMonika Střítecká CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
841Cherrie Klatovská perlaTřída otevřenáIvana Fischer CZ.svg V1,CAC
842Clementine Třešňový květTřída otevřenáVojtěch Rotter CZ.svg VD2
843Clair Happy NauxTřída vítězůNataša Uxová CZ.svg V1,CAC
844Ebby z KamejkuTřída vítězůLucie Cinkánová CZ.svg V2,r.CAC
845I'M TOO SEXY od Bobika I'M TOO SEXY od BobikaTřída vítězůEwa Iłczyk PL.svg V3
Yorkšírský terier (20) / Rozhodčí: Robert Kanás / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
846Agent z Údolí LiberkuTřída mladýchLibuše Jana Kvapilová CZ.svg D
847Harry Potter Stříbrné přáníTřída mladýchRuslana Moraru CZ.svg V1,CAJC,BOJ
848N'ricco de Porsche Galibar's MonchichiTřída mladýchLinda Derežić CZ.svg V2
849Zipp KavitoTřída mladýchNikola Tvarůžková CZ.svg D
850The Lion King Stříbrné přáníMezitřídaAlena Bystrianská CZ.svg V1,CAC
851Benjamin Bohemia CharlottTřída otevřenáJarmila Nosová CZ.svg V2
852Givenchy Angel´s FantasyTřída otevřenáAlena Bystrianská CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
853Guess Dark LunaTřída vítězůNatália Pirková SK.svg V1,CAC
854Use your Head Living the DreamTřída štěňatVeronika Šťastná CZ.svg VN1
855Emilly Radvanické údolíTřída mladýchLibuše Jana Kvapilová CZ.svg D
856Jessie Mystery of TherionTřída mladýchVeronika Šťastná CZ.svg V1,CAJC
857Karoline Lola Tiny AngelTřída mladýchJan Galata CZ.svg VD4
858Noraya de Carrera Galibar's MonchichiTřída mladýchVendula Lukesová CZ.svg V2
859Vanessa Sant Monteville Sant MontevilleTřída mladýchKristina Pechová CZ.svg VD3
860Métis Stříbrný ArtepMezitřídaPetra Urbancová CZ.svg V1,CAC
861Barlette Equalia WorldTřída otevřenáAlena Domes CZ.svg D
862De Luna York from Black BridgeTřída otevřenáJana Růžičková ml. CZ.svg V2,r.CAC
863Go For It Stříbrné přáníTřída otevřenáAlena Bystrianská CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
864Beautiful Mystery York from Black BridgeTřída vítězůKateřina Frausová CZ.svg V1,CAC
865You Are Marylin Stříbrné přáníTřída vítězůZdeňka Spurná CZ.svg ABS
Zpět na detail výstavy