vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Anglický setr (7) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1127Symphony Of Colours Shadown Dog (FCI)MezitřídaDalimil Závacký CZ.svg V1
1128It's My Life Princess PrideTřída vítězůAlan Ronald Brookes SK.svg ABS
1129Charisma Stella Leslie LevenTřída dorostuRenata Krakovková CZ.svg N1
1130Pointing Davaroni Girl EditionsTřída mladýchLucie Studýnková CZ.svg V1
1131Sheilla MorrisonMezitřídaSońa Fabová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1132Vertigo Latin LoverTřída pracovníMartin Slouka CZ.svg V1,CAC
1133Princess Elizabeth MorrisonTřída vítězůSońa Fabová CZ.svg V1,CAC
Auvergneský ohař krátkosrstý (7) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1134Ares z Dyjského kaňonuTřída dorostuEliška Náhodová CZ.svg VN1
1135CIANO AKIBONTřída mladýchMartin Jelínek CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1136Bleu Queen Piaf DAMA KrkonošeTřída dorostuLadislav Kolařík CZ.svg VN
1137Allie Piaf ArteDinahTřída mladýchDagmar Sochová CZ.svg ABS
1138Floretta Piaf DAMA Hunting dogMezitřídaHeda Šíchová CZ.svg ABS
1139Ourazie de la Vallee de L'EchelleMezitřídaPatrik Wieder CZ.svg VD1
1140Ella Piaf DAMA Hunting dogTřída vítězůGabriela & Miroslav Jiráskovi CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Bourbonský ohař krátkosrstý (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1141Amazing Grace VardariannaTřída dorostuEliška Náhodová CZ.svg VN1
Bretaňský ohař dlouhosrstý - bílo oranžový (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1142Corbenik z TarankyTřída vítězůVlasta Bastlová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Český fousek (7) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1143Brit z Bezděkova dvoraMezitřídaMichal Devín CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1144Felix ŽlíbkyTřída otevřenáPavel Kubiš CZ.svg V1,CAC
1145Dasty EsoTřída pracovníAneta Ležáková CZ.svg VD1
1146Gaja z Kusalova chovuMezitřídaMichal Pruša CZ.svg VD1
1147Frona ŽlíbkyTřída otevřenáJitka Vrzáčková CZ.svg VD2
1148Ida z Wejherowskiej BukowinyTřída otevřenáVěra Moravská CZ.svg V1
1149Charka z Citoňských lukTřída vítězůMartina Janíčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Francouzský ohař krátkosrstý pyren.typu (2) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1150Píďa de Chantoizeau de ChantoizeauTřída dorostuVěra Klimešová CZ.svg VN1
1151Apure Via LucisTřída pracovníVěra Klimešová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Gordonsetr (12) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1152Ares SanybellTřída štěňatPetr Vávra CZ.svg VN1
1153Ignotus Peverell Forester's of DarkmoorTřída dorostuIveta Šedová CZ.svg VN1
1154Hero D´Artagnan z WenytryTřída mladýchAneta Línková CZ.svg V1,CAJC
1155Ice Cave Kochanej Emilki (FCI)MezitřídaStanislav Vít CZ.svg VD1
1156El Roy z Dvorku ČamourkuTřída otevřenáOndřej Piler CZ.svg VD1
1157Cedric z Holubické stráněTřída pracovníJakub Doležal CZ.svg V1,CAC,NV
1158Brodey Pearl Moravia Pearl MoraviaTřída vítězůAneta Línková CZ.svg V1,CAC
1159Andromeda SanybellTřída štěňatPetr Vávra CZ.svg VN1
1160Carrie April Pearl MoraviaTřída mladýchJana Vajdíková CZ.svg VD1
1161Blaire Pearl MoraviaTřída pracovníPetr Vávra CZ.svg V1
1162Geisy z WenytryTřída pracovníMilan Mažgut CZ.svg VD2
1163Oldmansion Avalon DazzleTřída vítězůMarta Ščudlová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Irský červenobílý setr (3) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1164Artagan von BlahudMezitřídaIvana Popilková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1165Aron z Drválovského revíruTřída pracovníJana Sedláková CZ.svg V1
1166Amálka z Drválovského revíruTřída pracovníJana Sedláková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Irský setr (12) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1167Allan Mahogany Dream CatcherTřída štěňatVeronika Štěchovská CZ.svg ABS
1168Damien Daisy RainTřída mladýchLucie Plašťáková CZ.svg VD2
1169Universe of Never-ending Adventure ALL IRISH GOLDTřída mladýchVeronika Štěchovská CZ.svg V1
1170Experience Elimar DoubravaTřída otevřenáLenka Burešová CZ.svg V1,CAC,NV
1171Alan z Lukovečského remízuTřída pracovníJan Kaspřík CZ.svg V1,CAC
1172Walter RedweedTřída vítězůRobert Brauner CZ.svg V1
1173Aramis Apolly MoraviaTřída čestnáJan Kaspřík CZ.svg V
1174Adina Meda Mahogany Dream CatcherTřída štěňatVeronika Štěchovská CZ.svg N1
1175Daiquiri Daisy RainTřída mladýchPetra Divilová CZ.svg V1,CAJC
1176Amazing Red Girl MirelionneMezitřídaMiroslava Němcová CZ.svg V1,CAC
1177By Sheila Happy TrixTřída pracovníLucie Pružinová CZ.svg ABS
1178Zephyre Maya RedweedTřída vítězůRobert Brauner CZ.svg V1,CAC,NV
Italský spinone - bílo- oranžový (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1179Moira di RimnisTřída pracovníVlasta Bastlová CZ.svg V1,CAC
Italský spinone - hnědý bělouš (2) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1180Emeli Čarovné srdceTřída otevřenáVlasta Bastlová CZ.svg V1,CAC
1181Elza Čarovné srdceTřída pracovníHana Holčáková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Maďarský ohař drátosrstý (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1182Nota ZoldmaliTřída mladýchRuth Gratclová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
Maďarský ohař krátkosrstý (45) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1183Argo ze Spešovských lesůTřída dorostuPetr Urban CZ.svg VN
1184Darvin od Podhorského potokaTřída dorostuMichaela Stachová CZ.svg VN2
1185Dasty z Pelestrovských lesůTřída dorostuJan Synáček CZ.svg VN3
1186Dino Casa de CanelaTřída dorostuPetra Michálková CZ.svg VN1
1187Extreme Denali Casa de CanelaTřída dorostuBronislav Zapletal CZ.svg VN4
1188NIKOL z Velkých dolinTřída mladýchTereza Musilová CZ.svg D
1189Rufus DanittyMezitřídaLucie Svobodová CZ.svg V1,CAC
1190Brave Barney Rebel of Rusty SuzieTřída otevřenáIvana Scheinpflugová CZ.svg V2,r.CAC
1191MAD MAX Magasparti RutinosTřída otevřenáDagmar Munžilová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1192Aron z Doubravice nad MoravouTřída pracovníKamil Kovařík CZ.svg V2,r.CAC
1193Freddie Mercury from LocuraTřída pracovníMilan Šubrt CZ.svg V1,CAC
1194Hector Bertoni PragueTřída pracovníDavid Tomáš CZ.svg VD3
1195Cesar Delonga BohemiaTřída vítězůMartina Svitková CZ.svg V1,CAC
1196Toldin’s True To Tradition Toldin VizslasTřída veteránůMarta Lackova CZ.svg V1,BOV
1197Violette DanittyTřída štěňatTereza Kološova CZ.svg VN1
1198Abigail Půlnoční bouřeTřída dorostuMiloslav Pospíšil CZ.svg VN
1199Adelaide Půlnoční bouřeTřída dorostuBarbora Paye CZ.svg N
1200Alma Půlnoční bouřeTřída dorostuEva Mikulová Jana Gabauerová CZ.svg VN3
1201Amy EvastrekoTřída dorostuEdita Damborská CZ.svg ABS
1202Cherry Bertoni Prague Bertoni PragueTřída dorostuPavel Fiala CZ.svg VN1
1203Dorry z Pelestrovských lesůTřída dorostuMartina Šoupalová CZ.svg VN
1204DREAM z Pelestrovských lesůTřída dorostuLenka Pešková CZ.svg VN4
1205Emília SomlóhegyiTřída dorostuKateřina Kovářová CZ.svg VN2
1206Adina ze Slezských lukTřída mladýchMarcela Krátká CZ.svg V2
1207Adora Menna z Alžbětinho majeraTřída mladýchVáclav Řezáč CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1208AKIRA ze Slezských lukTřída mladýchMartin Kačírek CZ.svg ABS
1209Asta ze Slezských lukTřída mladýchPetr Slavík CZ.svg V3
1210Carmen Hanácké štěstíTřída mladýchPetra Maříková CZ.svg VD4
1211Dobi od OskavyTřída mladýchVladimíra Matoušková CZ.svg VD
1212Bernadette Amy Rebel of Rusty SuzieMezitřídaEva Knechtová CZ.svg V1,CAC
1213Breeze Rebel of Rusty SuzieMezitřídaIva Huňáčková CZ.svg V3
1214Give Me Your Heart Kelečský pokladMezitřídaSoňa Sehnalíková CZ.svg VD
1215Harmony Bertoni PragueMezitřídaPetra Hermanová CZ.svg V2,r.CAC
1216Werona Jantar DevilMezitřídaPetr Kovář Kovář CZ.svg VD4
1217Annie z Doubravice nad MoravouTřída otevřenáRuth Gratclová CZ.svg VD
1218Brunetta EbabellTřída otevřenáBlanka Šomková CZ.svg V3
1219Etika z Jirgalova dvoraTřída otevřenáZdeňka Heuslerová CZ.svg V4
1220Happy Bertoni PragueTřída otevřenáMichal Cerman CZ.svg V1
1221Indiana Tajemství KarpatTřída otevřenáLeona Holoubková CZ.svg V2
1222Cattleya Delonga BohemiaTřída pracovníMarek Šoman CZ.svg V2
1223Elary Majesty ThugTřída pracovníNikola Červenková CZ.svg V1,CAC
1224Gotcha z BolaticTřída pracovníŠárka Blokeschová CZ.svg V3
1225Axa DragélesTřída vítězůEva Mikulová Jana Gabauerová CZ.svg ABS
1226Fixi Elza od KřemenceTřída vítězůDita Kotásková CZ.svg V2
1227Rockstar DanittyTřída vítězůLucie Svobodová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Malý münsterlandský ohař (6) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1228Bucanero vom RankwaldTřída mladýchLenka Eliáš Novotná CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1229Aston Martin JanMarket's GardenMezitřídaAlena Doležalová CZ.svg V1,CAC
1230Cyrrus z Lesa KrálovceTřída pracovníPavla Vebrová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1231Akki od Prastaré lípyMezitřídaGabriela Komínková CZ.svg VD1
1232Zorka z Florianova dvoraTřída otevřenáRuth Gratclová CZ.svg V1
1233Bona Jammy z Varů KarlovýchTřída pracovníLenka Sedláčková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Modrý pikardský ohař dlouhosrstý (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1234Athos ze StříbrníkuTřída otevřenáSilvie Olmová CZ.svg V1
Německý ohař dlouhosrstý (1) / Rozhodčí: Luboš Šlapanský / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1235Beretta z ČíchovaTřída otevřenáMarkéta Petrů CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Německý ohař drátosrstý (3) / Rozhodčí: Luboš Šlapanský / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1236Tristan Stella VenandiTřída vítězůPetra Königová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1237Jutta Vom Alte WaldMezitřídaPetra Königová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1238Xanta Stella Venandi (FCI)Třída otevřenáZuzana Veselá CZ.svg ABS
Německý ohař krátkosrstý (37) / Rozhodčí: Luboš Šlapanský / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1239Bono z Jirgalova dvoraTřída štěňatMichal Červenka CZ.svg VN1
1240Corsair Nord Bohemia SheramTřída dorostuKristýna Strnadová CZ.svg ABS
1241Garry z JasánkůTřída dorostuDiana Volková CZ.svg VN1
1242Art z Trnité lečeTřída mladýchMarcela Lenhartová CZ.svg V1,CAJC
1243Cliff z Dražovského údolíTřída mladýchRoman Jakeš CZ.svg V3
1244Iddy Illův dvůrTřída mladýchEva Illová CZ.svg V4
1245Iggy Illův dvůrTřída mladýchEva Illová CZ.svg V2
1246Bak KořeniceMezitřídaJan Pešek CZ.svg V1,CAC
1247Chuck ŠpalíčekMezitřídaJiří Novotný CZ.svg V
1248Edo od StruhyMezitřídaMiroslav Hlava CZ.svg V2,r.CAC
1249Nox z Černých blatMezitřídaDagmar Schovancová CZ.svg V3
1250Titus ze ŠtípekMezitřídaPavel Kubeša CZ.svg V4
1251Achill od Šedivé horyTřída otevřenáRuth Gratclová CZ.svg V2,r.CAC
1252Blesk z Dětkovských lesůTřída otevřenáLukáš Šrámek CZ.svg V1,CAC
1253Dar od Zeleného stoluTřída otevřenáFrantišek Srnec CZ.svg VD3
1254Body z Brtnických lesůTřída pracovníMichal Heger CZ.svg V3
1255Desperado Vives BohemiaTřída pracovníPatrik Šarina CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1256Don od Zeleného stoluTřída pracovníFrantišek Srnec CZ.svg VD4
1257Mik AfoliTřída pracovníZdeněk Kolář CZ.svg V2,r.CAC
1258Baila Z Malíkovských lukTřída dorostuGabriela Peroutková CZ.svg VN2
1259Elita Vives BohemiaTřída dorostuŽaneta Pokorná CZ.svg VN1
1260Airin z Trnité lečeTřída mladýchMarcela Lenhartová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1261FINEZJA z Czarnego DworuTřída mladýchWojciech Burski PL.svg VD2
1262China HastrmánekMezitřídaJan Ungerman CZ.svg VD3
1263Cira Heart of EuropeMezitřídaEva Illová CZ.svg V1,CAC
1264Destiny Vives BohemiaMezitřídaZuzana Veselá CZ.svg V2,r.CAC
1265Cora Heart of EuropeTřída otevřenáMonika Kupková CZ.svg V2,r.CAC
1266Frida od TeklyTřída otevřenáKateřina Maňhalová CZ.svg ABS
1267Heda z OklikovaTřída otevřenáLibuše Sekaninová CZ.svg V3
1268Odien Vlčí hrdloTřída otevřenáIveta Peřinová CZ.svg V1,CAC
1269Amy Kasta BohemiaTřída pracovníPetra Golinovská CZ.svg V4
1270Damiána z Šaratických zřídelTřída pracovníAlena a Josef Vránovi CZ.svg V3
1271Tara z Mešinské hájovnyTřída pracovníJitka Čepeláková CZ.svg V2
1272Urscha z Mešinské hájovnyTřída pracovníJiří Drábek CZ.svg V1
1273Lara z BýchorskaTřída vítězůPavel Vach CZ.svg V1,CAC,NV
1274Gira Illův dvůrTřída čestnáEva Illová CZ.svg V1
1275Alma od Mutěnických rybníkůTřída veteránůKateřina Vrzalová CZ.svg V1,BOV
Pointer (11) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1276Avon Třída pracovníZlata Zajícová CZ.svg VD1
1277Ampio del WinepointTřída vítězůGabriela Lyčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1278Baileys ze Zaječích políTřída dorostuZlata Zajícová CZ.svg N2
1279Bernadette Zaječích políTřída dorostuVít Klimeš CZ.svg VN1
1280Anděla z Černých blatTřída mladýchKateřina Maňhalová CZ.svg ABS
1281Carmen ze ŠtípekTřída mladýchMiroslav Souček CZ.svg VD3
1282Clarysa ze ŠtípekTřída mladýchMartina Müllerová CZ.svg V2
1283Crazy Lemon ze ŠtípekTřída mladýchJiřina Zedníková CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
1284Affi ze Zaječích políMezitřídaZlata Zajícová CZ.svg VD1
1285Artemis TrialsportTřída pracovníMiroslav Souček CZ.svg V1
1286Audrey z Mešinské hájovnyTřída čestnáZlata Zajícová CZ.svg V
Velký münsterlandský ohař (2) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1287Becky z Miketova dvoraTřída otevřenáJana Hladíková CZ.svg V1
1288Ary z Hlubočanského hájkuTřída vítězůHana Holčáková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Výmarský ohař - dlouhosrstý (5) / Rozhodčí: Luboš Šlapanský / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1289Arty z Babického dvoraTřída mladýchMichaela Číšecká Lacinová CZ.svg VD2
1290Chesus ze Štíteckých zahradTřída mladýchIvana Hálová CZ.svg VD1
1291Bax HamršteinTřída pracovníHana Turečková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1292ANGUS Crazy ForeverTřída vítězůPavel Sloupenský CZ.svg V1
1293COOKIE Crazy ForeverTřída vítězůPavel Sloupenský CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Výmarský ohař - krátkosrstý (26) / Rozhodčí: Luboš Šlapanský / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1294Bugsy Blackberry of JorkTřída mladýchBarbora Vopěnková CZ.svg V1
1295Everlasting Orcan of Greynie GreynieTřída mladýchSamuel Varga SK.svg V2
1296Everlasting Wind of GreynieTřída mladýchLenka Popelová CZ.svg V3
1297Donnybrook Dream AtagoraMezitřídaJana Miletínová CZ.svg V1,CAC
1298Antrax Blackberry of JorkTřída otevřenáBarbora Vopěnková CZ.svg V1,CAC
1299Contact with Marvel AtagoraTřída otevřenáTereza Křížová CZ.svg V2,r.CAC
1300A Wild And Free Of GreynieTřída vítězůJakub Teplý CZ.svg V2,r.CAC
1301Weisup Royal Flush at Bromhund at BromhundTřída vítězůIvana Marešová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1302Caramel Love de DonawitzTřída veteránůTereza Křížová CZ.svg V1,BOV
1303Harmony Hanah z Lulečských lesůTřída štěňatIva Mittnerová CZ.svg VN1
1304Abigail z Milíčovských lesů a hájůTřída mladýchPetra Trundová CZ.svg V1
1305Alona Grey z Turoveckých lesůTřída mladýchNikola Novotná CZ.svg V2
1306Darcy Dream AtagoraTřída mladýchIveta Klohnová CZ.svg ABS
1307Everlasting Hope for GreynieTřída mladýchRomana Marková CZ.svg V3
1308Luna z Dančí pasekyTřída mladýchVeronika Kozáková CZ.svg V4
1309Amazing Huntress Emerald MarvelMezitřídaTereza Křížová CZ.svg V2,r.CAC
1310Cassie Silesian WeimMezitřídaIvana Marešová CZ.svg V1,CAC
1311Coast Connection of the Grey NobleTřída otevřenáIveta Klohnová CZ.svg V3
1312Oops I did it again Sirius NovaTřída otevřenáIva Mittnerová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1313Weimdream AMBER WeimdreamTřída otevřenáVáclav Klein CZ.svg V2
1314Alice WeimdreamTřída pracovníZuzana Artzová SK.svg V2
1315Erzsébet Báthory Šedé tornádoTřída pracovníJana Helešicová CZ.svg V1
1316Bella Řevnické TornádoTřída vítězůLudmila Jahelková CZ.svg V1,CAC
1317Cassie z Dobronických lesůTřída vítězůPetra Trundová CZ.svg V2,r.CAC
1318Haley Grey od Potoka KačákuTřída vítězůIvana Marešová CZ.svg ABS
1319Bead Babette z Lulečských lesůTřída veteránůIva Mittnerová CZ.svg V1
Zpět na detail výstavy