vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Americký bezsrstý terier (13) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1640Black Panther Moravian PearlTřída dorostuDagmar Vecerova CZ.svg VN1
1641Edward de Beatrix BohemicaTřída mladýchLucie Pokorná CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1642Irvina Vita Double BlackTřída mladýchiveta ondrejova CZ.svg VD
1643Umar Punto ValentinoMezitřídaIveta Pleyerová CZ.svg V1,CAC,NV
1644Porto Punto ValentinoTřída vítězůLucie Grycová CZ.svg V1,CAC
1645QUIN Punto ValentinoTřída vítězůIveta Pleyerová CZ.svg V2,r.CAC
1646Brienne Moravian PearlTřída dorostuLucie Přikrylová CZ.svg ABS
1647Vanda Punto ValentinoTřída dorostuVendula Nováková CZ.svg ABS
1648Allora SolyarisTřída mladýchBarbora Hulatová CZ.svg VD2
1649Florentinne de Beatrix BohemicaTřída mladýchHelena Valášková CZ.svg V1,CAJC
1650Amélie LupetMezitřídaVendula Janáčková CZ.svg V1,CAC
1651Sixty Six Punto ValentinoTřída otevřenáVendula Nováková CZ.svg ABS
1652Alisia Top TemperamenteTřída vítězůRadana Gaidová CZ.svg V1,BOS,NV
Boerboel (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1653Gump Immortal HondMezitřídaJosef Šimek CZ.svg V2,r.CAC
1654Krios Bohemian OrbitaMezitřídaMiroslav Vopatřil CZ.svg V1,CAC
1655Attila Angel WaghondTřída otevřenáRoman Peš CZ.svg V1,NV
1656ARTUS Diamond of Black KingTřída vítězůPatrik Janda CZ.svg V1,CAC
1657Alba Salamis MoraviaTřída mladýchJosef Šimek CZ.svg ABS
1658Gymbia Immortal HondMezitřídaHana Nová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1659Amelli Rose Angel WaghondTřída otevřenáMartina Čurdová CZ.svg V,CAC
Český horský pes (5) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1660Grimoár Severozápadní cestaTřída štěňatTereza Krublová CZ.svg VN1
1661Bella Pálavská bouřeTřída dorostuPavlína Huková CZ.svg VN1
1662Laura Hvězda VysočinyMezitřídaHana Kovačíková CZ.svg ABS
1663Linda Hvězda VysočinyMezitřídaLumír Pilch CZ.svg V1,CAC
1664JUSTYNA Hvězda VysočinyTřída vítězůJana Ošoncová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Český strakatý pes (8) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1665Bismarck Dobrovodská hvězdaMezitřídaAntonín Urban CZ.svg ABS
1666Iberis Bonasa SorbusTřída otevřenáTomáš Krhovják CZ.svg V
1667MIŠPULÍN LibacharTřída otevřenáJosef Müller CZ.svg V1,CAC,BOS,BOB,NV
1668Jesenka DakamTřída mladýchKateřina Milbachová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1669Isurry ze Zlatého LankastruMezitřídaMiloslav Šupka CZ.svg V1,CAC
1670CHARITA DakamTřída vítězůKateřina Milbachová CZ.svg V1,CAC,NV
1671ELITA DakamTřída veteránůKateřina Milbachová CZ.svg V2
1672IDA z ČeslovaTřída veteránůRadka Urbaníková CZ.svg V1,BOV
Deltari Ilir (1) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1673Thunderheart Tiger Illyrian Peja PeritaTřída mladýchMonika Ludvíčkova CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Kontinentální buldok (11) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1674Ewan of Wild MarryTřída dorostuLukáš Holman CZ.svg VN2
1675Harden SnugTřída dorostuKristýna Bludská CZ.svg VN1
1676Elvis Red Bulls z OrvetuTřída mladýchRadek Dvořák CZ.svg V1
1677Bram BellutoMezitřídaVladěna Čišecká CZ.svg V1,CAC
1678Amadeus Bullzart vom KellergeistTřída otevřenáPetr Kothera CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1679Buddha vom Hause AmorinaTřída vítězůAleš Mriša CZ.svg ABS
1680Hailey SnugTřída dorostuAlexandr Slíva CZ.svg N1
1681Hanny SnugTřída dorostuVictoria Bartová CZ.svg N2
1682Colorbulls EvyTřída mladýchAleš Mriša CZ.svg ABS
1683Deborah Bulls z OrvetuMezitřídaMartina Kašparová CZ.svg ABS
1684Efray SnugTřída vítězůMirka Mazáková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Louisianský leopardí pes (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1685Dante BaldrianaTřída dorostuAndrea Uhrinová CZ.svg VN1
1686Dragon BaldrianaTřída dorostuTereza Vlastníková CZ.svg ABS
1687Hidalgo Samý úspěch Samý úspěchTřída mladýchEva Gelbíčová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1688Angie DorabardigTřída dorostuDaniela Bílková CZ.svg VN1
1689Arwen LucathenTřída mladýchNikola Tománková CZ.svg VD2
1690Hattrick Samý úspěchTřída mladýchSabina Hošková CZ.svg V1,CAJC
1691Catori FarmalaTřída otevřenáKateřina Lepková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Moskevský strážní pes (8) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1692Barllon Luck of CatherineTřída mladýchKateřina Čiperová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1693Dalakhani Vaneliss DreamTřída mladýchMarek Horňáček CZ.svg V2
1694Ares Charmia BohemiaMezitřídaJozef Kováč CZ.svg V1
1695Damir z Hasištejnského podhradíTřída otevřenáIvana Matušová CZ.svg V1,CAC
1696Aira Svatojánský strážceTřída dorostuJaroslav Prchal CZ.svg ABS
1697Bibiana Luck of CatherineTřída mladýchIvana Vocetková CZ.svg V1,CAJC,BOS
1698Holly Baby Třída mladýchLiběna Anna Neubauerová CZ.svg ABS
1699Bahaya Dal mondo realeMezitřídaKateřina Nováková CZ.svg V1,CAC,NV
Odis (1) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1700Aladin Odis Queen ElsaTřída mladýchZdeňka Altová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Patterdale terier (3) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1701Pišta Srdcové esoTřída otevřenáLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1702Carmen z Čelivského kopceTřída otevřenáPetra Fedorová CZ.svg ABS
1703Nikita Srdcové esoTřída otevřenáLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Pudl vícebarevný - střední (3) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1704Charli z Oderských skalTřída otevřenáVěra Jankovská CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1705ZOE PHANTOM EnvisanTřída veteránůDana Kovaříková CZ.svg V1,BOS,BOV
1709Charlotta Ennie z Mafe MoravaMezitřídaMarika Jochymková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Pudl vícebarevný - toy (1) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1706Honey Magic Phantom Třída vítězůDana Kovaříková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Pudl vícebarevný - trpasličí (2) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1707Harry Magic Phantom Třída vítězůDana Kovaříková CZ.svg V1,CAC,NV
1708FEDERICO Třída veteránůDana Kovaříková CZ.svg V1,BOB,BOV
Ruská barevná bolonka (6) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1710Maxx-Cvet Vinný vrchTřída dorostuIva Nosková CZ.svg VN1
1711Sunny boy Krasotka MojaTřída mladýchMichala Valentová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1712Iwaj-Cvet Vinný vrchMezitřídaVítězslav Klika CZ.svg ABS
1713Zippy od Krásné řekyTřída otevřenáGabriela Šárovská CZ.svg V1,CAC
1714Cofee Vinný vrchTřída vítězůMichala Valentová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1715Pandora Krasotka MojaMezitřídaRadka Zoulíková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Toy foxteriér (1) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1716Aloisia od Rytíře MalovceMezitřídaIveta Nováková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Zpět na detail výstavy