vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením (9) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1320Antracit Amazing Cloverleaf of furrowsTřída dorostuMarie Sedláková CZ.svg VN1
1321Havenly Bady Ruby StarTřída mladýchSimona Krátká CZ.svg V1,CAJC
1322Blackjack Vegas By MazpetTřída vítězůAndrea Petrová CZ.svg V1,CAC
1323Ambra Absolute Cloverleaf of furrowsTřída dorostuMarie Sedláková CZ.svg ABS
1324Kaira Bohemia Black DiamondMezitřídaEva Nepomucká CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1325Quiero Amarte Buballoo´sMezitřídaRenata Svobodová CZ.svg V2,r.CAC
1326Aischa Lewich HighlandsTřída otevřenáJarmila Nevrklová CZ.svg V2,r.CAC
1327New Lucky Gold AltairTřída otevřenáKateřina Caruková CZ.svg V1,CAC
1328Britney Lewich HighlandsTřída vítězůHana Samuelová CZ.svg V1,CAC
Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevní (5) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1329Charlie Cox Ruby StarTřída mladýchLenka Filipová CZ.svg V1,CAJC
1330Fabien André Ebby StarTřída mladýchZdenka Brabcová CZ.svg V2
1331Falco Joy Ebby StarTřída mladýchAlena Caruková CZ.svg VD3
1332Gaudi Bohemia Black DiamondTřída veteránůJohana Brčičová CZ.svg V1,BOV
1333Smiling Happy Sandy Buballoo'sMezitřídaIrena Pavlová CZ.svg V1,CAC
Americký kokršpaněl - vícebarevní (11) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1334Samantha PamakoTřída otevřenáMarie Pavlíková CZ.svg V1,CAC
1335Soprano LE R'Y DE CAMPAGNETřída dorostuPetr Tomešek CZ.svg VN1
1336Assassin Dolce FantasiaTřída otevřenáSára Valachyová CZ.svg V2,r.CAC
1337FORCE BOHEMIA ESTER Jag-szaTřída otevřenáMiroslava Žáčková CZ.svg V1,CAC
1338Dark Horse Tsvib'sTřída vítězůEva Černá CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1339Elisabeth Taylor Black VictoriaTřída mladýchEva Černá CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1340Aphrodite Yudzhin Noble dogMezitřídaPetr Tomešek CZ.svg VD2
1341Arwen Butterfly ValleyMezitřídaRomana Niklaschová CZ.svg V1,CAC
1342FOR BOHEMIA ESTER Jag-szaTřída otevřenáMiroslava Žáčková CZ.svg ABS
1343Dirty Dancing Black VictoriaTřída vítězůEva Černá CZ.svg V1,CAC
1344Umbabu ze Slovanské tvrzeTřída vítězůEva Kořínková CZ.svg V2,r.CAC
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením (9) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1345Dante Nut WishTřída pracovníLucie Kocmanová CZ.svg V1,CAC
1346Gentle Giant Black PetrsTřída vítězůPetr Studeník CZ.svg V1,CAC
1347Iris SimonidesTřída štěňatSimona Fišerová CZ.svg VN1
1348Drusila Dreamfilla`sMezitřídaLeona Jurásková CZ.svg V2,r.CAC
1349Lavazza SchönezMezitřídaZoja Schönigerová CZ.svg V1,CAC
1350Cassiopeia SimonidesTřída otevřenáSimona Fišerová CZ.svg V2,r.CAC
1351Cora Elbe FlowerTřída otevřenáOndřej Bečán CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1352Franceska AndrasteTřída vítězůAlena Kořínková CZ.svg V1,CAC
1353Once Again Chance Black PetrsTřída veteránůPetr Studeník CZ.svg ABS
Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní (7) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1354Clooney TarakimMezitřídaDrahomíra Konvalinová CZ.svg ABS
1355X-Clusive Sant TulipTřída vítězůIvo + Drahomíra Koneční CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1356Kanasta Black PetrsTřída dorostuPetr Studeník CZ.svg VN1
1357Sally Golden RosmeryTřída mladýchNadezda Ryzí CZ.svg V1,CAJC
1358Cinderella TarakimMezitřídaDrahomíra Konvalinová CZ.svg ABS
1359Dina od CenkolkyMezitřídaMartin Petráň CZ.svg V1,CAC
1360Leticia SchönezTřída otevřenáLucie Kocmanová CZ.svg V1,CAC
Anglický kokršpaněl - vícebarevní (20) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1361Beauty Lord Skar-Line Colour RangeTřída mladýchLadislav Škarek CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1362Ylenn z Horní LipkyTřída mladýchJana Švancarová CZ.svg V2
1363Dazzling rhythm Inmensa bellezaMezitřídaNikola Hlawiczková CZ.svg V2,r.CAC
1364Diamond in blue Inmensa bellezaMezitřídaGabriela Jurečková CZ.svg V1,CAC
1365Vascon Sant TulipTřída otevřenáDana Smržová CZ.svg ABS
1366Brave heart Inmensa bellezaTřída pracovníMonika Blahová CZ.svg V1,CAC
1367Zeus Skar-Line Colour RangeTřída pracovníLadislav Škarek CZ.svg V1,CAC
1368Edward Blatov JuniorTřída vítězůJosef Smrž CZ.svg V2,r.CAC
1369Quentin Skar-Line Colour RangeTřída vítězůLadislav Škarek CZ.svg V1,CAC
1370Everytime You Touch Inmensa bellezaTřída štěňatDušan Spáčil CZ.svg VN1
1371Dance with Dafne Skar-Line Colour RangeTřída mladýchLadislav Škarek CZ.svg V2
1372Darka pod OřechemTřída mladýchLubomír Tichý CZ.svg VD
1373Dita pod OřechemTřída mladýchKristina Michlová CZ.svg V4
1374Dorothy Orange StarTřída mladýchIveta Doubravská CZ.svg V1,CAJC
1375Yzzy z Horní LipkyTřída mladýchJana Švancarová CZ.svg V3
1376Dreamy magic Inmensa bellezaMezitřídaIvan Dvořáček CZ.svg ABS
1377Lynnda z BlatovaTřída otevřenáDana Smržová CZ.svg ABS
1378Zoey pod OřechemTřída otevřenáVlastimil Gregor CZ.svg V1
1379Zetta Skar-Line Colour RangeTřída vítězůZdeněk Malík CZ.svg V1,CAC
1380Gvendolin Black PetrsTřída veteránůMonika Blahová CZ.svg V1,BOV
Anglický špringr španěl (12) / Rozhodčí: Radim Kašpar / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1381Damian Salvatore BuxussonTřída mladýchJitka Dědinová CZ.svg V2
1382GOOD VIBRATIONS LordsettTřída mladýchIvana Baková - Cigáňová SK.svg V1,CAJC,BOB
1383Cornelius Santo BuxussonTřída otevřenáMartina Hladká CZ.svg V1,CAC
1384Viggo Ruthless RuthlessTřída pracovníMaryna Chvojkova SK.svg V1,CAC,NV
1385Timy Bohemia JewelleryTřída vítězůPetra Golinovská CZ.svg V1,CAC
1386Akae Beka AdelvilleTřída štěňatErika Drkošová CZ.svg VN1
1387D´Ellysia BuxussonTřída mladýchMartina Hladká CZ.svg V1,CAJC
1388Gloria Dragons ManorMezitřídaRenáta Tetřevová CZ.svg V1,CAC
1389Gyda od Jakubského rybníkaTřída otevřenáVanesa Krbová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1390Yohannah RuthlessTřída otevřenáEva Madziová CZ.svg V2,r.CAC
1391QWENTY zo Srnčej dolinyTřída pracovníIvana Baková - Cigáňová SK.svg V1,CAC
1392Icy Indira RockdaleTřída vítězůPavlína Stuchlíková CZ.svg V1,CAC
Barbet (1) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1393Horatio de la Colline des ViolettesTřída mladýchMonika Engel CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Chesapeake Bay Retriever (6) / Rozhodčí: Jarmila Jindřichovská / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1394Yes Yes New Coco Kelečský pokladTřída vítězůSoňa Sehnalíková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1395Hippy Jack LibamiTřída veteránůKateřina Vrzalová CZ.svg ABS
1396Now And Forever Kelečský pokladTřída mladýchSoňa Sehnalíková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1397One And Only Exvin Kelečský pokladTřída mladýchJana Droběnová CZ.svg V2
1398Next Dream Princess Kelečský pokladMezitřídaJana Kuchařová CZ.svg V1,CAC
1399Exclusive Winner Kelečský pokladTřída vítězůSoňa Sehnalíková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Clumber španěl (2) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1400Bristol Sofi´s Fairy-TailTřída pracovníJosef Hanzlík CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1401JESSICA L&T BALOOVERTřída otevřenáEva Bílková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Curly Coated Retriever (3) / Rozhodčí: Jarmila Jindřichovská / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1402Birk Inti AnkaTřída dorostuIvana Rindošová CZ.svg VN1
1403Asiku Inti AnkaTřída vítězůIvana Rindošová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1404Bianca Inti AnkaTřída dorostuIvana Rindošová CZ.svg VN1
Flat Coated Retriever (27) / Rozhodčí: Jarmila Jindřichovská / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1405Now Or Never Oasis of Peace Oasis of PeaceTřída dorostuMichal Karabeleš CZ.svg VN1
1406Emotion In Motion Black BriantaMezitřídaLenka Smutná CZ.svg VD1
1407Curacao Black BriantaTřída otevřenáMichaela Liškutinová CZ.svg V1,CAC
1408Interessante Jonex od Ivanského jezeraTřída otevřenáPavla Gescheidt CZ.svg V2,r.CAC
1409LIVE LAUGH LOVE Oasis Of PeaceTřída pracovníIvan Šiška SK.svg V2,r.CAC
1410Quentin Quo Vadis Bohemia LuxyvettTřída pracovníHana Smutná CZ.svg V1,CAC
1411Arthur Kan of HunterWoodTřída vítězůJan Vrána CZ.svg V3
1412Bagheera Velvet DiamondTřída vítězůJana Nešporová CZ.svg V2,r.CAC
1413Remington Sendero SusedalensTřída vítězůLenka Smutná CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1414Blackberry Jackie´s dreamTřída dorostuHana Pokorná CZ.svg VN1
1415Original Cedletes Oasis of PeaceTřída dorostuKarla Podešvová CZ.svg VN2
1416Arinka Bohemia LuxyvettTřída mladýchYvetta Holíková CZ.svg V4
1417Enjoy The Sunrise GriffellaTřída mladýchAndrea Řezníčková CZ.svg V
1418First Look Velvet SolarisTřída mladýchBarbora Kozumplíková CZ.svg V2
1419Gracie Sandvika od Turoveckých rybníkůTřída mladýchAlena Dragounová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1420KEEP CALM´N HUG HONEY Optimus CanisTřída mladýchPetra Jandová CZ.svg ABS
1421Shares My Dreams QuillsTřída mladýchJan Vrána CZ.svg V3
1422Bazooka Shine of NightMezitřídaSimona Němcová CZ.svg V1,CAC
1423Bessye LeongessMezitřídaAdéla Roškotová CZ.svg V3
1424Heidy z Kostelce u JihlavyMezitřídaJosef Fouma CZ.svg V4
1425Sweet Talk StenveyzMezitřídaYvetta Holíková CZ.svg V2,r.CAC
1426Mon Amour Angelusparks VTřída otevřenáHana Kalinová CZ.svg V1
1427Authentic Love Čerešňa LipovTřída pracovníPetr Kotásek CZ.svg V1,CAC
1428Baileys Magic of CzechTřída vítězůKateřina Suparičová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1429Divine Sophia GriffellaTřída vítězůAndrea Řezníčková CZ.svg V2,r.CAC
1430Dara z Veletínského dvoraTřída veteránůRenata Ingrová CZ.svg V2
1431Love Is All Around Black BriantaTřída veteránůHana Pokorná CZ.svg V1,BOV
Kooikerhondje (5) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1432Anthony Kamali de BellasolTřída mladýchEva Novotná CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1433Icecream z Ploužnické stájeMezitřídaJan Zima CZ.svg V2
1434Ironman z Ploužnické stájeMezitřídaVeronika Gecová CZ.svg V1,CAC
1435Aqua Asterix MoonhavenTřída otevřenágabriela bekrova CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1436Ebby von Czech MeranTřída otevřenáKamila Michnová CZ.svg V1
Labradorský retriever (62) / Rozhodčí: Blahoslav Jindřichovský / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1437Ctibor z Boskovické brázdyTřída štěňatLenka Polcrová CZ.svg VN1
1438Archie od Hučivé DesnéTřída dorostuMichaela Beranová CZ.svg VN1
1439Chilli Boy Chunky Laros TexasTřída dorostuPatricie Fáreková CZ.svg ABS
1440 IN THE MOOD Zaniah´sTřída mladýchAndrea Meskářová CZ.svg V3
1441Coudy Betega Blazing DiamondTřída mladýchStanislav Beťko CZ.svg V2
1442Floyd CleostarTřída mladýchAdriana Turečková CZ.svg VD
1443Persey Poklad z ČertoryjeTřída mladýchVladimír Tichý CZ.svg VD4
1444X´Jimmi od Himalájského cedruTřída mladýchPatricie Fáreková CZ.svg V1,CAJC
1445Fairytale Prince Laros TexasMezitřídaKateřina Pastrňáková CZ.svg V2,r.CAC
1446Goofy Star on the SkyMezitřídaNikola Janouškovcová CZ.svg VD3
1447Lancelot Royal GladeMezitřídaHelena Jahn DE.svg V1,CAC
1448Aaron from Chocolate ValleyTřída otevřenáJiří Hurych CZ.svg VD4
1449Argo LillybeeTřída otevřenáKateřina Dorňáková CZ.svg VD
1450Captain America PrimaluceTřída otevřenáPavel Mazur CZ.svg V1,CAC,BOB
1451Xambo Dolce Gusto z Dančí stráněTřída otevřenáMarcela Lenhartová CZ.svg V2,r.CAC
1452Xendy Dolce Gusto z Dančí stráněTřída otevřenáEduard Ullmann CZ.svg VD3
1453 Rolling Stones Konsul LabTřída pracovníPetra Kuhová CZ.svg V2,CAC,r.CAC
1454Camaro od Písnických rybníkůTřída vítězůLenka Mrázková CZ.svg V2,r.CAC
1455Diamond Harry Alfa SiriusTřída vítězůMUDr.Markéta Lorencová CZ.svg V1,CAC
1456Harry Ballymage Of DashbyTřída vítězůDagmar Götzová CZ.svg V3
1457Ammie od Hučivé DesnéTřída dorostuKateřina Slaná CZ.svg N
1458Anya Adeline ChocobradorTřída dorostuJitka Lačňáková CZ.svg VN3
1459Baronessa MatadrianTřída dorostuHana Tamášová CZ.svg ABS
1460Dizzy z Brtnických lesůTřída dorostuKateřina Vrzalová CZ.svg VN
1461Eillen au Chocolate Claire´s MiracleTřída dorostuDalibor Pieczka CZ.svg VN2
1462Mystery Maddie Nice Friend Nice FriendTřída dorostuHana Suská CZ.svg VN1
1463Pepina z Vltavotýnských lesůTřída dorostuDaniel Uličný CZ.svg VN4
1464Angie Gold z Kunštátské vrchovinyTřída mladýchZdeňka Sedláčková CZ.svg VD
1465Arya Lovcova pýchaTřída mladýchJiří Klubal CZ.svg V
1466Berta Ara Moravia ReginaTřída mladýchHelena Grecmanová CZ.svg V
1467Bonnie od Havlíčkova mlýnaTřída mladýchMichal Sládek CZ.svg VD
1468Ginna Laros TexasTřída mladýchPatricie Fáreková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1469Grace Star on the SkyTřída mladýchNikola Janouškovcová CZ.svg V4
1470New Star Nyra Royal GladeTřída mladýchZuzana Šindlerová CZ.svg V
1471Octavia z Humburských lukTřída mladýchJaroslav Hudlík CZ.svg VD
1472Oischa Royal GladeTřída mladýchHana Suská CZ.svg V2
1473Otýlie z Českomoravské vysočiny z Českomoravské vysočinyTřída mladýchMichaela Horká CZ.svg V3
1474Paris Poklad z ČertoryjeTřída mladýchVěra Daňková CZ.svg V
1475Umanella Dark Angel od TeplicTřída mladýchVladimíra Vitulová CZ.svg ABS
1476Yerba CzupurnaTřída mladýchRenáta Zapletalová CZ.svg VD
1477Best Impression Silver SkydiverMezitřídaTereza Křížová CZ.svg V4
1478Dream Come True Tristana BohemiaMezitřídaSimona Pirochtová CZ.svg VD
1479EASY GOING Riverlab´sMezitřídaMartin Luňák CZ.svg V3
1480GEORGIA Ursa minorMezitřídaIvana Sekaninová CZ.svg V
1481Gwen Caniwergi'sMezitřídaLucie Pajerová CZ.svg V2,r.CAC
1482Noemi Poklad z ČertoryjeMezitřídaDagmar Pexová CZ.svg VD
1483Olympia z Humburských lukMezitřídaMiroslav Jílek CZ.svg V1,CAC
1484Amálie z ŽerčicTřída otevřenáOlga Jírová CZ.svg VD
1485Besi u Holešovského zámkuTřída otevřenáRenata Petříčková CZ.svg V4
1486Chilli Sweet Jelly od Himalájského cedruTřída otevřenáJosef Doleček CZ.svg V
1487Eby Gold Železná rokleTřída otevřenáIvana Rybičková CZ.svg V3
1488Fleuer-De-Lis Dominus MoraviaTřída otevřenáHana Tamášová CZ.svg V2,r.CAC
1489Ice Queen Belle MoraviaTřída otevřenáRadka Ulmannová CZ.svg V1,CAC
1490Qaulle Red Asteroid od Himalájského cedruTřída otevřenáJosef Doleček CZ.svg VD
1491Quessie Sable BluesTřída otevřenáAnna Vašíčková CZ.svg V
1492Christine Lab'sKalay Royal GladeTřída pracovníZuzana Šindlerová CZ.svg V2,r.CAC
1493Georgina Old Bally DashbyTřída pracovníDagmar Götzová CZ.svg V1,CAC
1494Imperial Star Royal StandardTřída pracovníKateřina Kotoučková CZ.svg ABS
1495Greta Caniwergi'sTřída vítězůLucie Pajerová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1496Hetty Mia Belle MoraviaTřída vítězůKristýna Kučerková CZ.svg V3
1497I'm Blueberry Star Royal StandardTřída vítězůTereza Burdová CZ.svg V2,r.CAC
1498Cairra z Kladenských zahradTřída veteránůDana Kejíková CZ.svg ABS
Lagotto romagnolo (13) / Rozhodčí: Blahoslav Jindřichovský / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1499Smijlík SolipseTřída štěňatJana Kadnárová SK.svg ABS
1500Bono z Lobkovických skalTřída mladýchDita Bednářová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1501Rossi SolipseMezitřídaJana Kadnárová SK.svg V1,CAC
1502San Gillio SolipseTřída otevřenáMichaela Zátopková CZ.svg V1,CAC,NV
1503Preziose Zaffiro SolipseTřída vítězůMichaela Zátopková CZ.svg V1,CAC
1504Aisha Lesní lomTřída mladýchAndrea Piro CZ.svg ABS
1505AMÁLIE Lesní lomTřída mladýchJana Kubová CZ.svg V3
1506Betty Vinný vrchTřída mladýchRenata Šimíčková CZ.svg V2
1507Bianca TonibellTřída mladýchJaroslava Pivodová CZ.svg V1,CAJC
1508Adeona Anne's DreamMezitřídaMiroslava Machková CZ.svg V3
1509Berenica Angel ShadowMezitřídaJitka Simperová CZ.svg V1,CAC
1510Laura SolipseMezitřídaJana Kadnárová SK.svg V2,r.CAC
1511Angelica bella Nona Princess Mari LandTřída otevřenáLenka Krejčová CZ.svg V1,CAC
Německý křepelák (12) / Rozhodčí: Jarmila Jindřichovská / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1512Gino AxallyTřída štěňatTereza Červená CZ.svg ABS
1513Argo z VejvaněTřída mladýchSvatoslav Vašek CZ.svg V1,CAJC,BOS
1514Fido AxallyMezitřídaJarmila Pokorná CZ.svg ABS
1515Don z Mechové loukyTřída otevřenáPetra Golinovská CZ.svg V1
1516Brita od Borníkovo skályTřída mladýchMilan Zedník CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1517Grandel von RustensTřída mladýchJiří Bárta CZ.svg VD2
1518Dina od Černé tůněMezitřídaJarmila Pokorná CZ.svg V1,CAC
1519Brita z JindřichovskaTřída otevřenáZdeněk Hořejš CZ.svg V1
1520Artemis od Borníkovo skályTřída pracovníMilan Zedník CZ.svg ABS
1521Brita od Jana RumlaTřída pracovníFrantišek Semrád CZ.svg VD2
1522Glorie od Tálského mlýnaTřída pracovníFrantišek Bláha CZ.svg V1,CAC
1523Diana Bohemia JewelleryTřída vítězůPetra Golinovská CZ.svg V1,CAC,NV
Nova Scotia Duck Tolling Retriever (17) / Rozhodčí: Jarmila Jindřichovská / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1524Django z Hlásovské loukyTřída štěňatJan Pruša CZ.svg VN1
1525Gregory Targaryen Fire Targaryen FireTřída mladýchAlena Gregorová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1526Abby's Ninja Lloyd z Jesenické smečkyMezitřídaEliška Gazárková CZ.svg VD2
1527Endrew Targaryen FireMezitřídaVeronika Čížek Marková CZ.svg V1,CAC
1528Drogon Targaryen FireTřída otevřenáVeronika Čížek Marková CZ.svg V1,CAC
1529Heavenly Ranger z Dejzyna dvoraTřída pracovníHana Langrová CZ.svg V1
1530Avengers Bolt Lovely Red LuckTřída vítězůPetra Bečková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1531Be Abby Emma z Jesenické smečkyTřída štěňatKristýna Beránková CZ.svg VN2
1532Derrie Oscar Lucky DucklingTřída štěňatAneta Neugebauerová CZ.svg VN1
1533Asura Lilac of The Ginger MeadowsTřída mladýchJakub Hlaváček CZ.svg V2
1534Ginger Gilly Targaryen FireTřída mladýchVeronika Čížek Marková CZ.svg V1,CAJC
1535Animae Fidelium RustyfoxMezitřídaSimona Švachulová CZ.svg V2,r.CAC
1536Annouk Magic Spell of The Ginger MeadowsMezitřídaRenata Kalábková CZ.svg V1,CAC
1537Ellaria Targaryen FireTřída otevřenáVeronika Čížek Marková CZ.svg ABS
1538Sha Winyan pod JabloniaTřída pracovníSoňa Folvarčná CZ.svg V1,CAC
1539Carol Fren Red TreasureTřída vítězůSimona Švachulová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1540Arya Targaryen FireTřída čestnáVeronika Čížek Marková CZ.svg V
Portugalský vodní pes (12) / Rozhodčí: Blahoslav Jindřichovský / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1541Alberto Viento MoraviaTřída štěňatJana Nováková CZ.svg VN1
1542C' Hedar Arlet StarMezitřídaMichaela Tomcová CZ.svg V1,CAC
1543King From Sea z KasétekTřída otevřenáKateřina Podveská CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1544Lamborghini Černobílá eleganceTřída otevřenáRobert Vikturna CZ.svg V2,r.CAC
1545Bentley Arlet StarTřída vítězůRomana Polašková CZ.svg V1,CAC
1546Aischa Viento MoraviaTřída štěňatJitka Matoušková CZ.svg ABS
1547Mercedes Černobílá eleganceTřída štěňatSimona Bergerová CZ.svg VN1
1548Cathrin Arlet StarMezitřídaEva Podaná CZ.svg V1,CAC
1549Locika z KasétekMezitřídaKateřina Podveská CZ.svg V2
1550Fascinating Rhythm Sweet ObsessionTřída otevřenáMichaela Tomcová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1551Lór Černobílá eleganceTřída otevřenáPavlína Kameníková CZ.svg V2,r.CAC
1552Arleta Černobílá eleganceTřída veteránůMilena Hlavicová CZ.svg V1,BOV
Španělský vodní pes (4) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1553Sureno Del TalabarteroTřída otevřenáKateřina Juskuvová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1554Hope Perro de AguaTřída štěňatKateřina Juskuvová CZ.svg VN1
1555Dunkin Donut for Wavelet MaxijaneTřída mladýchViktória Kyseľová SK.svg V1,CAJC,BOJ
1556Ibiza WaveletMezitřídaViktória Kyseľová SK.svg V1,CAC,BOS,NV
Welššpringršpaněl (7) / Rozhodčí: Dana Pospíšilová / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1557Bruno Ninos MoraviaMezitřídaSylva Marková CZ.svg V1
1558Iskar MerylicTřída otevřenáEva Horová CZ.svg V1,CAC
1559Cedrik Idol BohemiaTřída pracovníJan Pfauser CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1560Irwin MerylicTřída vítězůMarie Uhrová CZ.svg V1,CAC
1561Fireball Brixi's PrideTřída mladýchZuzana Šejvlová CZ.svg V1
1562Larry MerylicTřída otevřenáMarie Uhrová CZ.svg VD1
1563Gladys MerylicTřída veteránůMarie Uhrová CZ.svg V1,BOS,BOV
Zlatý retriever (76) / Rozhodčí: Zdenka Jílková / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1564Captain America Shadow of my HeartTřída dorostuLinda Eliášková CZ.svg VN2
1565Chip Apraxia FelonTřída dorostuJana Trubačová CZ.svg VN4
1566Coody Gold KajpetoTřída dorostuMartina Chalupová CZ.svg VN
1567MASTER Sneh TatierTřída dorostuMartin Luňák CZ.svg VN3
1568One And Only Famous GoldTřída dorostuStanislav Brtnický CZ.svg VN1
1569Dorian Grey Maybe AngelsTřída mladýchVeronika Erbenová CZ.svg V1,CAJC
1570I TALK TO MYSELF DagchellsTřída mladýchMarie Havalová CZ.svg V3
1571Imagine Dragon Dorado blancoTřída mladýchLenka Nokic CZ.svg V2
1572Amber Mac Golden Marell'sMezitřídaAndrea Kučerová CZ.svg VD4
1573Allesy Camian'sTřída otevřenáJana Jílková CZ.svg V3
1574Brave Hulk Shadow Of My HeartTřída otevřenáLinda Eliášková CZ.svg V1,CAC
1575Cristian Lueur doréeTřída otevřenáLucie Šilhanová CZ.svg V4
1576Eddy z Kolbyho vrškuTřída otevřenáRomana Adámková CZ.svg VD
1577Sam Chlupaté štěstíTřída otevřenáRenata Dryáková CZ.svg V2
1578Athos Golden ElianneTřída pracovníJaroslav Pavel CZ.svg V
1579Flaabr z Padělského mlýnaTřída pracovníJaroslava Bernatikova CZ.svg V
1580Gaston z Padělského mlýnaTřída pracovníMilan Doktor CZ.svg ABS
1581Kimi z KarpentnéTřída pracovníMartina Koutná CZ.svg V4
1582Quijote de La Mancha Artemis GoldTřída pracovníPavel Šimek CZ.svg V3
1583Ricci Dream MaxTřída pracovníHana Janská CZ.svg V1,CAC
1584Snowstorm SanguinischTřída pracovníRadka Štencelová CZ.svg V2,r.CAC
1585Amor Lucky SoulTřída vítězůIlona Moricová CZ.svg V2,r.CAC
1586Frappuccino Dorado blancoTřída vítězůRoman Kaiml CZ.svg V4
1587Kalif iz Doliny SolncaTřída vítězůIvana Kučerová CZ.svg V3
1588Moonlight Shadow De La Legende De L'Or Du RhinTřída vítězůHana Homolková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1589to Dorado Blanco Bonett BrideTřída veteránůLenka Nokic CZ.svg V1,BOV
1590ADELE SOFIA ze Zahrady růžíTřída štěňatEva Bílková CZ.svg VN2
1591Joie De Vivre DagchellsTřída štěňatTomáš Dudešek CZ.svg ABS
1592Léthé BismilláhiTřída štěňatKateřina Kolečářová CZ.svg VN1
1593Be My Star Golden Marell'sTřída dorostuElla Marková CZ.svg VN
1594Bothille Camian'sTřída dorostuMichaela Šimůnková CZ.svg VN2
1595Cattie z Vraclavských lesů a lukTřída dorostuJana Brýdlová CZ.svg VN
1596Charlotta z Padělského mlýnaTřída dorostuJana Zapletalová CZ.svg VN
1597Corry Rose z Vraclavských lesů a lukTřída dorostuIvana Černá CZ.svg VN
1598Haley Dream Zlatá kudrnkaTřída dorostuLucie Kondělková CZ.svg VN4
1599Hope Dream Zlatá kudrnkaTřída dorostuAndrea Petrlikova CZ.svg VN
1600Only One Gold Famous GoldTřída dorostuLada Čermáková CZ.svg ABS
1601Oriana z KarpentnéTřída dorostuTereza Sosnová CZ.svg VN
1602Princess z KarpentnéTřída dorostuIvana Kučerová CZ.svg VN3
1603QWINIA Diamond in the heartTřída dorostuIveta Schejbalová CZ.svg VN1
1604Arima Fae DorneeseTřída mladýchMichaela Střelková CZ.svg VD
1605Birdie Dori's golden miracleTřída mladýchVeronika Věřbová CZ.svg V2
1606Brigantia Berenica ŽuligangTřída mladýchRostislav Drápal CZ.svg V4
1607Doreen Maybe AngelsTřída mladýchLucie Hanyková CZ.svg V3
1608Elliscia ze Šlapanovské stráněTřída mladýchLudmila Tureničová CZ.svg V
1609Nancy z KarpentnéTřída mladýchIvana Nejedlíková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1610Angel Adel Nice FriendMezitřídaMartin Luňák CZ.svg V2,r.CAC
1611Beaming Spark Staroveský pokladMezitřídaDana Benešová CZ.svg VD
1612Iiris Surri Aurea RosaMezitřídaEva Píchová CZ.svg V3
1613New York Famous GoldMezitřídaRadka Štencelová CZ.svg V1,CAC,NV
1614Page z Klapských ladMezitřídaJana Vykydalová CZ.svg VD
1615PARIS Diamond in the heartMezitřídaJiří Šejnoha CZ.svg VD
1616Zoe EvidogMezitřídaZuzana Janálová CZ.svg V4
1617Angel Anabel Nice FriendTřída otevřenáMartin Luňák CZ.svg V1,CAC
1618Angie Estrela Golden Claudie LoveTřída otevřenáMartina Šmidochová CZ.svg VD
1619Anne Marie Lucky SoulTřída otevřenáIlona Moricová CZ.svg V3
1620Barunka z Vraclavských lesů a lukTřída otevřenáJana Brýdlová CZ.svg V
1621I'm Golden Cheer of Famous GoldTřída otevřenáOlga Škarvadová CZ.svg V
1622Jenifer z KarpentnéTřída otevřenáIvana Kučerová CZ.svg V
1623Josephine BismilláhiTřída otevřenáKateřina Kolečářová CZ.svg V
1624Merci od Hradu VeveříTřída otevřenáSilvie Malá CZ.svg V4
1625Oh This Fantasy Astral SkyTřída otevřenáSilvie Malá CZ.svg VD
1626OLIVIE Diamond In The HeartTřída otevřenáIvan Šiška SK.svg V2,r.CAC
1627Amálka z Vraclavských lesů a lukTřída pracovníJana Brýdlová CZ.svg V3
1628Barbara Gold Angel TorraTřída pracovníHana Lanžhotská CZ.svg VD4
1629Bazalca EbelliniTřída pracovníEva Kaslová CZ.svg V1
1630Cora od propasti MacochaTřída pracovníLenka Melkusová CZ.svg V2
1631Amelie Laura Lovely GoldTřída vítězůLenka Blahoutova Serbusova CZ.svg V4
1632Azane De La Manet Golden Claudie LoveTřída vítězůDana Králová CZ.svg ABS
1633Barkasa Barking loveTřída vítězůIlona Moricová CZ.svg V3
1634Crazy Sweet AlbipolisTřída vítězůPetra Matoušková CZ.svg V2,r.CAC
1635Enjoy The Life Dorado blancoTřída vítězůLucie Hanyková CZ.svg V1,CAC
1636Ivuschka z KarpentnéTřída vítězůIvana Kučerová CZ.svg ABS
1637Treat Me Kindly Jako'sTřída vítězůMichaela Šimůnková CZ.svg VD
1638Amazing Heart Forever myTřída veteránůAnna Tóthová CZ.svg ABS
1639Grande El Amor De La Famous GoldTřída veteránůLenka Sochrová CZ.svg V1
Zpět na detail výstavy