vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Ardenský bouvier (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1Imme HasenhirschTřída otevřenáJitka Jančová CZ.svg V1
Australská kelpie (5) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2ARROW Crazy LegsTřída otevřenáMartina Mastilová CZ.svg V2,r.CAC
3CREATIVE CICERO KimbilioTřída otevřenáKateřina Pomykalová CZ.svg V1,CAC
4APPLE BROWN Rebell RepresentTřída pracovníIrena Semencova CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
5Brů Bohemian TarnMezitřídaKristýna Ježková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
6Julissa Black Mount MckinkeyTřída otevřenáIrena Semencova CZ.svg VD1
Australský honácký pes (4) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
7Caramel Candy RedBlue Star'sTřída mladýchMichaela Žůrková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
8Dakota RedBlue Star'sTřída dorostuNela Kutrová CZ.svg VN1
9Emma Hafin AusaurasTřída mladýchPetra Svobodová CZ.svg V1,CAJC,BOS
10Alenkiy TsvetochekTřída vítězůLibor Žáček CZ.svg V1,CAC,NV
Australský ovčák (61) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
11Aaron O Lily WhiteTřída dorostuRadim Ševčík CZ.svg VN3
12Archie O Lily WhiteTřída dorostuYveta Förchtgottová CZ.svg VN1
13Black Jack Noční zátokaTřída dorostuKateřina Horová CZ.svg VN2
14Edward Call Me Eddie AmaranthvilleTřída dorostuIlona Raušová CZ.svg VN4
15Atom KascaroTřída mladýchIveta Svobodová (Sněžíková) CZ.svg V
16Casanova Diamond RushTřída mladýchVeronika Pavlíková CZ.svg V
17Curry Bean from Sunny HillsideTřída mladýchMichaela Tučková CZ.svg V
18Dizzy Marble Amore MioTřída mladýchLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1,CAJC
19Drake Niké Dogs stationTřída mladýchMartin Mareš CZ.svg VD
20Esquire Carcassonne TolugoTřída mladýchLucie Gogolová CZ.svg V
21Jewel from Secret Puella FeraTřída mladýchBohumila Huňková CZ.svg V
22Junior be Star Puella FeraTřída mladýchRenáta Novotná CZ.svg V
23Against All Odds IrbiStarMezitřídaJiřina Brabcová CZ.svg VD
24Astien Blue VictoriaMezitřídaDominika Lakomá CZ.svg VD
25Astral Dust Emilia MariaMezitřídaLucie Mazánková CZ.svg V4
26Eaglecreeks HerrikoMezitřídaKristýna Cvečková CZ.svg V3
27Harry Up Puella FeraMezitřídaIvo Vaculík CZ.svg V
28Northbay X-Sell Drop Tuck N RollMezitřídaAnna Horáková CZ.svg V2,r.CAC
29X'Men Srdcové esoMezitřídaLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
30ANTIGONON MakadaTřída otevřenáPavel Schiller CZ.svg V
31Black Panther RosycheeksTřída otevřenáZuzana Přečková CZ.svg V3
32Finally The Best Puella FeraTřída otevřenáBohumila Huňková CZ.svg V1,CAC
33Impuls HalibaTřída otevřenáJan Galata CZ.svg V4
34Twist and Shout Carcassonne TolugoTřída otevřenáSandra Plačková CZ.svg V2,r.CAC
35Dandy Storm Černý kondorTřída pracovníjindriska kratka CZ.svg V1,CAC
36Japresis M. Jackson FallcatTřída vítězůZuzana Nevolová CZ.svg V1,CAC
37My Way Paramount PinespringTřída vítězůNatálie Králíčková CZ.svg V2,r.CAC
38JURÁŠEK Srdcové esoTřída čestnáLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1
39Aelin Fireheart Happy BuddiesTřída štěňatTereza Pellantová CZ.svg VN2
40Arya Sweet BarbecueTřída štěňatPetra Kofroňová CZ.svg VN3
41Chantal MajliaTřída štěňatLucie Gogolová CZ.svg ABS
42DrunkOnLove Empyrean Diamond RushTřída štěňatVeronika Pavlíková CZ.svg VN1
43Ellis Charming Heavenly LoveTřída štěňatKamila Kubíčková CZ.svg VN4
44Akari O Lily WhiteTřída dorostuYveta Förchtgottová CZ.svg VN3
45Bee My Pasing Legend Noční zátokaTřída dorostuMarie Pešková CZ.svg VN2
46Gaia AussielandTřída dorostuKatarina Kolodžejová CZ.svg N4
47Glitter Carcassonne TolugoTřída dorostuLucie Gogolová CZ.svg VN1
48Arwen MartvikTřída mladýchPetra Halamková CZ.svg V4
49Aspen BoratoTřída mladýchAnna Horáková CZ.svg V3
50Baby I'm Coming Carcassonne TolugoTřída mladýchMarta Stražická CZ.svg V
51Dream Come True Carcassonne TolugoTřída mladýchHana Suderová CZ.svg V2
52Fee Aussieland AussielandTřída mladýchIlona Zavřelová CZ.svg ABS
53Hailey Zelené návršíTřída mladýchIvo Rejthar CZ.svg V
54Himalayan Heatwave Royal RainTřída mladýchNatálie Králíčková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
55A Fire of Life Carcassonne TolugoMezitřídaHana Suderová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
56Altea z Hostýnské zahradyMezitřídaRichard Voborný CZ.svg V4
57Brightest Star SaphijaMezitřídaHana Kašová CZ.svg V2,r.CAC
58Dolly Of AmaranthvilleMezitřídaPetr Reniers CZ.svg ABS
59Tia Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg V3
60Virgin Cofi CapitoMezitřídaŠárka Květoňová CZ.svg V
61Holiday In CaliforniaTřída otevřenáMartina Dobešová CZ.svg V
62IRBI Cofi CapitoTřída otevřenáJiřina Brabcová CZ.svg V4
63Lumbee Amore Mio FallcatTřída otevřenáTereza Kvasničková CZ.svg V1,CAC
64Quinn Cofi CapitoTřída otevřenáJana Prokešová CZ.svg V2,r.CAC
65SNĚHURKA Svěží vítrTřída otevřenáYveta Förchtgottová CZ.svg V3
66Úchvatná Minnie Svěží vítrTřída otevřenáPetra Sedláčková CZ.svg ABS
67Carmen EmiharrTřída pracovníMartina Štursová CZ.svg V1,CAC
68AMIABLE ANASTASIA OF AmaranthvilleTřída vítězůMarie Pešková CZ.svg V3
69Clotylda Coco-Palm Briarga CrewTřída vítězůHana Toulova CZ.svg V4
70LÁSKA Srdcové esoTřída vítězůMartina Štursová CZ.svg V2,r.CAC
71Total Eclipse Carcassonne TolugoTřída vítězůLucie Gogolová CZ.svg V1,CAC
Bearded kolie (19) / Rozhodčí: Peter F. Berchtold / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
72Dynamit VanilkaTřída mladýchDana Volková CZ.svg V1,CAJC
73Angus McKay TullibeardieMezitřídaJan Broža CZ.svg V1,CAC
74Clim Roos Vie de BlancMezitřídaJarmila Čapková CZ.svg ABS
75Forest Gamp LigorettoMezitřídaMilan Smatana CZ.svg V2,r.CAC
76Alistair's Dressed to the NinesTřída otevřenáJan Zdařil CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
77Barrow Black DragonbeardTřída otevřenáMichaela Šantínová CZ.svg VD2
78Braemoor's Born to PartyTřída vítězůDagmar Netolická CZ.svg V1,CAC
79Quickwater Ocean Of LoveTřída vítězůDana Volková CZ.svg V2,r.CAC
80ALBERT EINSTEIN MonaChristieTřída čestnáJan+ Pavla Zdařil + Machackova CZ.svg V1
81First Lady KasiteritTřída štěňatHana Nikodýmová CZ.svg VN1
82Denisa VanilkaTřída mladýchDana Volková CZ.svg VD2
83Gwendoline LigorettoTřída mladýchDagmar Netolická CZ.svg V1,CAJC,BOJ
84Imagine z Vilete BohemiaMezitřídaAlena Kratochvílová CZ.svg V1,CAC
85Barletta Black DragonbeardTřída otevřenáMichaela Šantínová CZ.svg VD3
86Binka VanilkaTřída otevřenáAntonie Popželevová CZ.svg V2,r.CAC
87Harlequeen El' BridoradoTřída otevřenáLucie Balánová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
88Laisla Bonita des Bergers des Mille et Une NuitTřída vítězůLucie Balánová CZ.svg V2,r.CAC
89Lärkängen's Get Your Shine OnTřída vítězůJan Broža CZ.svg V1,CAC
90Baby Face KasiteritTřída veteránůHana Nikodýmová CZ.svg V1,BOV
Beauceron - černý s pálením, harlekýn (10) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
91Arcon Dogcentrum's GuardianTřída mladýchKamila Surovcová CZ.svg NE
92Fripouille z DorkyTřída mladýchPavel Baroš CZ.svg V1,CAJC,BOJ
93Gucci l`Ami NoirTřída otevřenáAlena Uhlíková CZ.svg V1,CAC
94Doris OlivínTřída pracovníJaroslav Trombala CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
95Q' Navarre L'ami de la CampagneTřída vítězůLenka Jílková CZ.svg V1,CAC
96Darleen z Chovných dvorůTřída mladýchPetra Hlavsová CZ.svg V1,CAJC
97JEWEL Z Babanovho vŕškaMezitřídaDaniela Malovcová SK.svg VD1
98Barbucha Moravia TemperamentoTřída otevřenáPetra Hlavsová CZ.svg VD1
99Jo - Jo le Coeur PurTřída pracovníIveta Coufalíková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
100Benellis Topaz Heart BoyardTřída vítězůKristýna Špačková CZ.svg V1,CAC
Belgický ovčák - Groenendael (7) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
101Cleo Caesar Hvězdná lagunaTřída dorostuDavid Šámal CZ.svg VN1
102Hatch Black MorionTřída dorostuŠtěpánka Halmová CZ.svg VN2
103Gatz Black CallistopeiaMezitřídaMartina Krátká CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
104Clea Anitea Hvězdná lagunaTřída dorosturodina Kazmercikova CZ.svg VN2
105Moneypenny Black z JBondaTřída dorostuMonika Tihelková CZ.svg VN1
106Wolf Saphira Randy dogTřída mladýchJana Jeníčková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
107Vampire´s Smile z KovárnyTřída vítězůAndrea Pavlíčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Belgický ovčák - Malinois (16) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
108Bard z Modré rokleTřída dorostuViktor Navrátil CZ.svg N1
109Elon Malevil BohemiaTřída mladýchZdeněk Šimon CZ.svg VD1
110Rival KwanahMezitřídaPatrícia Follaufová SK.svg V1,CAC
111Hellboy Mystic Kawai KaitoTřída otevřenáDaniela Pavelková CZ.svg V1,CAC
112Pir KwanahTřída otevřenáLibor Průcha CZ.svg V2
113Patriott de la Mamba NoireTřída pracovníDenisa Zimová CZ.svg V1,CAC
114DANTE INKOGNITO Kawai KaitoTřída vítězůPavlína Šrámková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
115ZIDANE de Alphaville BohemiaTřída veteránůLucie Appelová CZ.svg ABS
116Astrid XapagyTřída dorostuLucie Štramberská CZ.svg VN2
117Issy Odyssea Kawai KaitoTřída dorostuPavlína Šrámková CZ.svg VN1
118YASMIN Lubinov SlovakiaTřída dorostuPatrícia Follaufová SK.svg VN3
119Calypso Natro BohemiaTřída mladýchJana Hofnerová CZ.svg VD1
120Franci Nieder BohemiaTřída otevřenáMonika Slavíčková CZ.svg V2,r.CAC
121Persecora KwanahTřída otevřenáKarin Gálová CZ.svg V1,CAC
122Atina z Hückelovy vilyTřída pracovníLenka Chábová CZ.svg V1,CAC
123NOBLESA GEMMA KwanahTřída vítězůPavlína Šrámková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Belgický ovčák - Tervueren (8) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
124SUPER DeabeiTřída pracovníKristýna Přibylová CZ.svg V1,CAC
125Wait a sec! z KovárnyTřída vítězůAndrea Pavlíčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
126Amazing Lucky Lilly LukateriTřída mladýchVlasta Baťová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
127Cami White TalismanMezitřídaEva Kubíčková CZ.svg ABS
128Weed z KovárnyMezitřídaHana Pisarčíková CZ.svg ABS
129Hermione-T del Colle OmbrosoTřída vítězůrodina Kazmercikova CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
130SAPHIRE z KovárnyTřída vítězůEva Kubíčková CZ.svg V2,r.CAC
131DIVINE VENUS z KovárnyTřída veteránůHana Pisarčíková CZ.svg ABS
Bergamský ovčák (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
132Perillo Dei LupercaliTřída mladýchWerner Resch AT.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
133Conte Cane da Pastore BergamascoTřída vítězůWerner Resch AT.svg VD1
Bílý švýcarský ovčák (47) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
134OZZY KAY OD SEMBERIJETřída dorostuLucie Kopečná CZ.svg VN1
135Freddie Artay of HighlandTřída mladýchHana Berková CZ.svg ABS
136Just Ziggy Pett's WolfTřída mladýchNina Táborská CZ.svg ABS
137Tin-Tin King z Ranče MontaraTřída mladýchDagmar ŽÁKOVÁ CZ.svg V1,CAJC
138Beowulf Jambo Nika-HoMezitřídaJana Kliková CZ.svg V1,CAC
139Chico Bílá MerciMezitřídaMonika Baráthová CZ.svg VD4
140Chupacabra Whiteline CzechMezitřídaMatěj Mikuláš Píše CZ.svg V3
141Janek z Veselé rodinyMezitřídaPetra Nováková CZ.svg V2,r.CAC
142Argon Blanco AmafrenTřída otevřenáMichal Ostrý CZ.svg V2,r.CAC
143Aris Blanco AmafrenTřída otevřenáTomáš Paška CZ.svg V4
144Billy Falco Almost NormalTřída otevřenáAleš Masopust CZ.svg ABS
145Fenix Bílá MerciTřída otevřenáMatěj Mikuláš Píše CZ.svg V1,CAC
146Hyro Bílá MerciTřída otevřenáHana Hovězáková CZ.svg V3
147AXEL DonnevaraTřída vítězůErik Lajbner CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
148CHESTER la BlankpapilioTřída veteránůPetra Nováková CZ.svg V1
149Amie White SparrowTřída dorostuMarek Svoboda CZ.svg VN
150Angela White SparrowTřída dorostuMarie Drábková CZ.svg VN2
151Arya White SparrowTřída dorostuSimona Dofková CZ.svg VN1
152Bea Sahar Irish RúthTřída dorostuIrena Levová CZ.svg N
153Bucky Ezra Irish RúthTřída dorostuEliška Šrámková CZ.svg N
154Cheila od Kunovského lesaTřída dorostuZDENKA KOLAŘÍKOVÁ CZ.svg VN
155Skazka iz Beloy BrigadyTřída dorostuErik Lajbner CZ.svg VN3
156ZOUMA HAPPY KURT FielissTřída dorostuHana Berková CZ.svg VN4
157Flying Free vom Weissen UnterbergTřída mladýchMatěj Mikuláš Píše CZ.svg V1,CAJC,BOJ
158Genevieve Brutar Danel SognoTřída mladýchLucie Lysáková CZ.svg V2
159Joy Sany Pett's WolfTřída mladýchTereza Šebková CZ.svg V3
160Tassey Star z Ranče MontaraTřída mladýchMonika Baráthová CZ.svg V4
161Amal Ráchel Irish RúthMezitřídaIrena Levová CZ.svg VD4
162Amazing Sura Royal LeaderMezitřídaRichard Majer CZ.svg ABS
163Artemis Mystery of SilesiaMezitřídaIlona Rusnoková CZ.svg V3
164Berta Nika-HoMezitřídaVeronika Múčková CZ.svg V1,CAC,NV
165Chasie Bílá MerciMezitřídaLucie Langerová CZ.svg VD
166Chessie Whiteline CzechMezitřídaMatěj Mikuláš Píše CZ.svg V2,r.CAC
167Chris Bílá MerciMezitřídaLucie Madarászová CZ.svg VD
168Kimi DiavolocaneMezitřídaNikola Morcinková CZ.svg ABS
169ADELE DonnevaraTřída otevřenáMarek Svoboda CZ.svg V3
170Amren CherrygreysTřída otevřenáLeona Loupová CZ.svg V
171BIANCA RÚT Danel SognoTřída otevřenáIrena Levová CZ.svg V
172Frixie Arezar Danel SognoTřída otevřenáEva Špačková CZ.svg V2,r.CAC
173Of Trebons Berger Blanc FrozenTřída otevřenáErik Lajbner CZ.svg V1,CAC
174Rassey Star z Ranče MontaraTřída otevřenáMichaela Bujáková CZ.svg V4
175ASTA LADY Moravia TrajTřída pracovníVeronika Múčková CZ.svg VD2
176FREDERIKA Bílá MerciTřída pracovníMatěj Mikuláš Píše CZ.svg V1,CAC
177Diamond White Alaska Dancing With WolvesTřída vítězůErik Lajbner CZ.svg ABS
178Ice Queen Od SemberijeTřída vítězůHana Berková CZ.svg ABS
179ISSA STAR DIAVOLOCANETřída vítězůMarcin Kleszcz CZ.svg V1,CAC
180TARA CHELSEY DonnevaraTřída veteránůLenka Trajová CZ.svg V1,BOB,BOV
Bobtail (7) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
181Claudius Karina BohemiaTřída štěňatMarta Zezulová CZ.svg VN1
182Glenn Miller Shaggy EditionTřída mladýchEleonóra Jamborová SK.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
183Blancas Las Arenas Shero WooTřída dorostuNikol Hajmonová CZ.svg VN1
184Quendolina Modrý kaňonTřída mladýchBlanka Hanusová CZ.svg V1,CAJC
185Q' Mona Lisa aus dem Elbe-UrstromtalTřída otevřenáDenisa Stejskalová CZ.svg V1,CAC
186ESPECIALLY FOR ME Kudlaty Tramp (FCI)Třída vítězůKrystyna Rostworowska PL.svg V1,CAC,BOB,NV
187Macoes ElastynaTřída vítězůNikol Hajmonová CZ.svg V2,r.CAC
Border kolie (62) / Rozhodčí: Peter F. Berchtold / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
188Cobain Just In StyleTřída štěňatZuzana Chrenščová CZ.svg ABS
189Flawless Buddy LegemondTřída štěňatSára Vahalíková CZ.svg VN2
190Harley CarweraTřída štěňatZdeňka Navrátilová CZ.svg VN1
191BlackBerry Kiss of PandaTřída dorostuRadka Folvarčíková CZ.svg VN1
192Hectic Life Dream of joyTřída dorostuMilada Vaněčková CZ.svg VN2
193Hennessey Dream of joyTřída dorostuMartina Lissová CZ.svg N3
194Are You Ready For Be OrlicaTřída mladýchPavel Skuček CZ.svg D
195Belmondo Matter of the HeartTřída mladýchJan Toufar CZ.svg ABS
196Dark Angel DunnottarTřída mladýchVěra Přadková CZ.svg VD
197Demolition Man Nica BohemicaTřída mladýchMonika Panznerová CZ.svg V2
198For Luck From Bohemia AlkéTřída mladýchHedvika Najmanová CZ.svg V1,CAJC
199Keep Calm MajliaTřída mladýchAneta Peloušková CZ.svg V3
200Lucky for You Sweetest TabooTřída mladýchIngrid Dedková CZ.svg VD4
201Finley CarweraMezitřídaIvana Sovadinová CZ.svg V1,CAC
202AROW Elegant rascalTřída otevřenáMilada Vaněčková CZ.svg V2,r.CAC
203Beautiful Cute Devil Crony ForeverTřída otevřenáTomáš Kuti CZ.svg V
204Cerberos Guardian Destiny LoveTřída otevřenáPetr Haupt CZ.svg VD
205ENERGIZER Nebeský senTřída otevřenáNikola Tvrdá CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
206Illusionist's Charm z ČernobílýchTřída otevřenáAnna Zatloukalová CZ.svg V4
207Xarro Douglas Bohemia AlkéTřída otevřenáŠárka Nohejlová CZ.svg VD
208Chocolate Chips z ČernobílýchTřída pracovníOndřej Vacula CZ.svg VD2
209HARMONY LOVE MajliaTřída pracovníAneta Peloušková CZ.svg V1
210Ing Foxy FoxTřída vítězůJana Janků CZ.svg V1
211Yonder Oaks KarousoTřída vítězůMilada Vaněčková CZ.svg V2
212Borderline Country RavelTřída veteránůJana Janků CZ.svg V1,BOV
213CHANCE Slezský hrádekTřída veteránůPavla Zamykalová CZ.svg D
214ULTRASPEEDY Foxy FoxTřída veteránůMichaela Parolková CZ.svg V2
215Boogie-Woogie Magic BondTřída štěňatIvana Najzarová CZ.svg VN3
216Debby DaFne BanasiTřída štěňatZdeňka Grossová CZ.svg N
217Gwennie CarweraTřída štěňatRoman Štefl CZ.svg VN2
218Hennie CarweraTřída štěňatLenka Živná CZ.svg VN1
219Zany wings JeffijaTřída štěňatPetr Haupt CZ.svg VN4
220Element Fly MerseyTřída dorostuMichaela Elnerová CZ.svg VN2
221Fantastica Coniie MerseyTřída dorostuŠárka Filipiová CZ.svg VN3
222Finessi MerseyTřída dorostuKateřina Vojtěšková CZ.svg VN1
223Message in a Bottle of BordertreoweTřída dorostuAnna Zatloukalová CZ.svg N4
224African Maloo From Be OrlicaTřída mladýchPavel Skuček CZ.svg VD
225All Of Me Be OrlicaTřída mladýchPavla Oharková CZ.svg VD
226Easy To Love Gasko PrimTřída mladýchLenka Svobodová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
227Experiment Moravia MegannetTřída mladýchHelena Kramertová CZ.svg V
228Guahibo Jiwi ThiwaheTřída mladýchNatálie Šinkorová CZ.svg VD
229HAPPY MELODY AKIRDALUTřída mladýchJitka Valentová CZ.svg V2
230Janey Foxy FoxTřída mladýchHelena Půlpánová CZ.svg VD
231Kiara Drive FitminTřída mladýchMarkéta Etlíková CZ.svg V4
232Sincerely Indie of Maranns HomeTřída mladýchAlexandra Janssen CZ.svg VD
233Velvet New Dream´s BorderTřída mladýchHelena Kramertová CZ.svg V3
234Blue Mayor Zyra Bohemia AlkéMezitřídaŠárka Scholz CZ.svg VD4
235Fidorka AsbreteMezitřídaEdita Labíková CZ.svg V1,CAC
236Quite a Beauty von den TraumpfotenMezitřídaMarkéta Neradová CZ.svg V3
237Quo Vadis of Dashing DawnMezitřídaAdriana Tesárková CZ.svg V2,r.CAC
238A SWEET PRINCESS DanaisheTřída otevřenáAnna Hošková CZ.svg V2,r.CAC
239ABU Elegant rascalTřída otevřenáMilada Vaněčková CZ.svg ABS
240Aireen Etenia Grand JimisTřída otevřenáMarie Patechakisová CZ.svg VD4
241Call Me Orlica Gasko PrimTřída otevřenáPavel Skuček CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
242Xarra Constance Bohemia AlkéTřída otevřenáErika Nohejlová CZ.svg VD3
243BLACK ROSE MerseyTřída pracovníKateřina Vojtěšková CZ.svg V2,r.CAC
244DAISY Moravia MegannetTřída pracovníPetra Juříková CZ.svg V1,CAC
245Alderaan ButterflyTřída vítězůAnna Zatloukalová CZ.svg V2,r.CAC
246Bright Spirits Bet I Am Your QueenTřída vítězůVeronika Matochová CZ.svg V3
247Cassiopeia LegemondTřída vítězůRadek Kunc CZ.svg V1,CAC
248CECILKA Dark JewelTřída veteránůPetr Haupt CZ.svg V2
249Cincinnati Dream AustralisTřída veteránůAdriana Tesárková CZ.svg V1
Briard - černý (5) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
250Merlin od LabičkaTřída mladýchMarcela Vyvialová CZ.svg V1,CAJC
251Ravick Boramo SoleTřída otevřenáLenka Grossová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
252Your Fiery Tequila DalidoTřída vítězůDana Novotná CZ.svg V1,CAC
253Rhiane Boramo SoleTřída otevřenáMilena Grossová CZ.svg V1,CAC
254Chanel N°1 DalidoTřída vítězůDana Novotná CZ.svg V1,CAC
Briard - plavý a šedý (11) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
255Larimar Badria's DarlingTřída štěňatJitka Nováková CZ.svg VN1
256KEEP CALM, THE KING IS BACK DiloriniTřída mladýchBeata Vyvialová CZ.svg ABS
257Rusty Heaven DevilTřída mladýchMartina Mikulová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
258YUKON LOKY Nadina-SisTřída mladýchIvana Ebertová CZ.svg V2
259Qashqai des Travailleurs barbusMezitřídaJitka Šerkopová CZ.svg VD1
260Laurentina Badria's DarlingTřída štěňatZdenka Kouřilová CZ.svg VN1
261Rebecca Harley Heaven DevilTřída mladýchBeata Vyvialová CZ.svg V1
262Elite Sensation Moravia CampanellaTřída otevřenáKlára Konečná CZ.svg VD2
263Query Heaven DevilTřída otevřenáMartina Pavlasová CZ.svg V1,CAC
264Calamity Jane DourebrieTřída pracovníRenata Doudová CZ.svg V1,CAC
265Jenifer Badria`s DarlingTřída vítězůAdriana Babicová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Československý vlčák (41) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
266LAMBORGINO Z MOLU ES z Molu EsTřída dorostuMarta Slavíčková CZ.svg VN1
267Cassius Clay Strážce WalhalyTřída mladýchEva Čechová CZ.svg NE
268Heaven and Hell de Campos y LobosTřída mladýchEva Brezinová SK.svg V
269Korry z Molu EsTřída mladýchMartina Rázková CZ.svg V
270Lancelot Šedý pokladTřída mladýchPetr Berka CZ.svg V1,CAJC
271Axo Grey DarlingMezitřídaLenka Gríger CZ.svg V3
272Bart Krhův dvůrMezitřídaMichal Chudačik CZ.svg VD
273Diego z Rudého údolíMezitřídaKateřina Šimáčková CZ.svg V1,CAC
274Esso z Rudého údolíMezitřídaDiana Novotná CZ.svg V2
275Jagger Šedý pokladMezitřídaJosef Kučera CZ.svg VD4
276Allien Ice Zázrak lesůTřída otevřenáKarolína Pilzová CZ.svg ABS
277Argo del Rio FenrirTřída otevřenáMartin Šabatka CZ.svg V2,r.CAC
278Chaan Čono z Molu EsTřída otevřenáJana Kotulánová CZ.svg VD4
279Elessar Diamond Tichý stínTřída otevřenáIvana Beníčková CZ.svg VD
280Jazz DakmatTřída otevřenáJaroslav Pavlík CZ.svg V1,CAC
281Krek SrdcerváčTřída otevřenáPavla Machalová CZ.svg VD3
282Tobrok Doreah TarTřída otevřenáIvana Krátká CZ.svg ABS
283Carp AnwarTřída pracovníMilan Dobšík CZ.svg VD2
284OBI-WAN Malý BysterecTřída pracovníEva Brezinová SK.svg V1,CAC
285Cheyen DakmatTřída vítězůDana Matušincová CZ.svg V
286Dew z Katusického dvoraTřída vítězůMarie Nečasová CZ.svg V
287Eldridge z Molu EsTřída vítězůPetr Ungrád CZ.svg V
288Finn z Katusického dvoraTřída vítězůZdeněk Kocourek CZ.svg ABS
289Oran KuklíkTřída vítězůLuděk Herberger CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
290Aschere Sirius Black Tajemný přeludTřída veteránůMarie Nečasová CZ.svg V1,BOV
291Belen Rose Vlčí štěstíTřída dorostuZdenka Růžičková CZ.svg VN2
292Bella Vlčí štěstíTřída dorostuLukáš Kozel CZ.svg VN1
293Ka Lupinka z Molu EsTřída mladýchMonika Soukupová CZ.svg V2
294Legenda MOAI Šedý pokladTřída mladýchRadek Kunc CZ.svg V1,CAJC,BOJ
295Nimue Zeki s Divokou krvíTřída mladýchPavla Machalová CZ.svg VD3
296Amy z ČernolicMezitřídaAndrea Kovač Muzikářová CZ.svg V1,CAC
297Arwen Vlčí štěstíMezitřídaAdam Procházka CZ.svg V3
298Joy's Šedý pokladMezitřídaRadek Kunc CZ.svg V2,r.CAC
299Alenka Krhův dvůrTřída otevřenáPetra Krhovjáková CZ.svg V1,CAC
300Arya Triss Envy's LegacyTřída otevřenáRené Juřica CZ.svg VD4
301Babí léto Unega WahyaTřída otevřenáDana Jakubcová CZ.svg ABS
302Casiopea z Rudého údolíTřída otevřenáKateřina Třetinová CZ.svg V3
303Fadilah Corda Elizabeth LuporumTřída otevřenáTomáš Urban CZ.svg V2,r.CAC
304Eris AnwarTřída pracovníJiří Drábek CZ.svg V1,CAC
305Falka s Divokou krvíTřída pracovníLenka Šedinová CZ.svg V2
306History Šedý pokladTřída vítězůMichal Tuhela CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Chodský pes (33) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
307Barney Červená jiskraTřída dorostuMichaela Hrdinová CZ.svg ABS
308Argie Black Friend ze Zahradní ulice ze Zahradní uliceTřída mladýchZbyněk Randýsek CZ.svg NE
309Brandy Atra TalpaTřída mladýchJitka Smejkalová CZ.svg VD4
310Dior Rosa whiteTřída mladýchJan Múčka CZ.svg V2
311Dyk Rosa whiteTřída mladýchRadmila Krejčová CZ.svg V3
312Gasthon ze Zevlova dvoraTřída mladýchLucie Lieblová CZ.svg V1,CAJC
313Deadpool Amans KynosMezitřídaPéčková Zuzana CZ.svg V2
314Eron KrosandraMezitřídaZdeněk Dvořák CZ.svg V1,CAC
315Umberto BryvilsárMezitřídaKamila Drašnerová CZ.svg VD3
316Achim z Podbrdského krajeTřída otevřenáAlena a Anika Čapkovy CZ.svg VD2
317Anero Rosa whiteTřída otevřenáPetra Kuchyňková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
318Brix od Starého KozinyTřída otevřenáLenka Kučerova CZ.svg D
319Casper z Městeckého mlýnaTřída otevřenáMichaela Trnobranská CZ.svg VD3
320Dareus Rex Fidelis et FortisTřída pracovníTáňa Rohlíková CZ.svg V1
321Athos KrosandraTřída vítězůEva Sloupská CZ.svg V2
322Marwe z Dašického zátišíTřída vítězůIvan Koláček CZ.svg V1,CAC
323Vief z Dašického zátišíTřída veteránůTáňa Rohlíková CZ.svg V1,BOV
324Fly Ciara Černá lunaTřída štěňatAlena Kromková CZ.svg VN2
325Infinity od Brány RájeTřída štěňatAlena a Anika Čapkovy CZ.svg VN1
326Ála MidumoTřída dorostuBlanka Kedroňová CZ.svg VN1
327Abara AbakukesmeTřída mladýchMichal Borek CZ.svg V2
328Brook Atra TalpaTřída mladýchBlanka Kašíková CZ.svg V3
329Brownie Atra TalpaTřída mladýchZuzana Burdová CZ.svg VD4
330Messi z BoršovaTřída mladýchPavel Bolehovský CZ.svg V1,CAJC,BOJ
331Finwe Ari Voronda NildoMezitřídaIrena Tylová CZ.svg VD1
332Fornost Erain Voronda NildoMezitřídaLenka Šmejkalová CZ.svg NE
333Aichi KrosandraTřída otevřenáEva Sloupská CZ.svg VD2
334Amálka od Zlatého kahanceTřída otevřenáMartin Švábek CZ.svg V1
335Besi z Příborského dvoraTřída vítězůMartin Švábek CZ.svg V
336Cookie Rosa whiteTřída vítězůAlena a Anika Čapkovy CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
337Inanna z Dašického zátišíTřída vítězůJitka Smejkalová CZ.svg V4
338Izabell z Letinské kovárnyTřída vítězůZdeňka Koubíková CZ.svg V2,r.CAC
339Wonder Wori KrosandraTřída vítězůEva Sloupská CZ.svg V3
Flanderský bouvier (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
340Eliška Jana North CarpatyMezitřídaLuboš Fúsik CZ.svg VD1
Holandský ovčák - krátkosrstý (4) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
341Aslan ze Ztracených skalTřída otevřenáDaniela Pavelková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
342Afra Ace from MoraviaTřída dorostuAdéla Audová CZ.svg VN1
343Amelie from The Stone CrossTřída mladýchLucie Appelová CZ.svg VD
344Brunette Ble-chacha KaianncoTřída pracovníVenuše Kopřivíková CZ.svg V1
Kolie dlouhosrstá (33) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
345Aiden Black z HradešínaTřída dorostuAleš Všetečka CZ.svg VN1
346Freud dell'Oro AnticoTřída mladýchTomáš Knedlhans CZ.svg V1,CAJC,BOJ
347Pure Bronze Shadow Della Buca Delle FateTřída mladýchHana Vacířová CZ.svg V2
348Sweet Dream from River AgaraTřída mladýchMarie Matoušková CZ.svg VD3
349Alan Ra-CollMezitřídaOndřej Rašťák CZ.svg D
350Cygnus od Hamerského rybníkaMezitřídaZdeněk Svoboda CZ.svg VD1
351Androma Best GamblerTřída otevřenáEva Náhlovská CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
352Queran Black Prince z Dančí loukyTřída otevřenáZdeňka Smočková CZ.svg DIS
353Fridens DusseldorfTřída vítězůAleš Všetečka CZ.svg V2,r.CAC
354Fridens BombasticTřída vítězůMartina Součková CZ.svg V1,CAC
355Skabona Kiss'N RunTřída vítězůZdeňka Seligerová CZ.svg V3
356BORN FOR AGARA AND African GoldTřída veteránůTomáš Knedlhans CZ.svg V1,BOV
357GOOFY GOLD od DennynkyTřída veteránůRadka Korábečná CZ.svg V2
358Wia Wonder Wish z Dančí loukyTřída dorostuAdam Kučera CZ.svg VN1
359Adisa DastennyTřída mladýchLukáš Havlíček CZ.svg VD4
360Alpha Ra-CollTřída mladýchOndřej Rašťák CZ.svg VD2
361Stonehaven Pride Infinite DreamsTřída mladýchMarcela Váchová CZ.svg V1,CAJC
362Upper Class Lady of endless hillsTřída mladýchVlasta Bártová CZ.svg VD3
363Arlett's Pride MapiraMezitřídaMiroslava Duchoňová CZ.svg V2,r.CAC
364Charming Lady Channy Ronna BohemiaMezitřídaHana Vrbová CZ.svg V3
365Ellí z Černostudničního vrchuMezitřídaAntonín Macášek CZ.svg VD
366Gaia Gibsonova púšťMezitřídaJiří Hemelík CZ.svg ABS
367Juno Blue Chytrá kráskaMezitřídaJaroslava Přibylová CZ.svg VD4
368Xclusive Ever AfterMezitřídaMartina Součková CZ.svg V1,CAC
369COLLETA Modrý IrisTřída otevřenáLukáš Havlíček CZ.svg V4
370KELLY Královský darTřída otevřenáMiroslava Duchoňová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
371Mademoiselle Mia Lago BeneaTřída otevřenáMartina Smolíková CZ.svg V2,r.CAC
372Monsolana Sia KissTřída otevřenáJaroslava Přibylová CZ.svg VD
373Olivia Oyl Lady vom Brüggener-LandTřída otevřenáZdeňka Smočková CZ.svg ABS
374Xtravagant Ever AfterTřída otevřenáMartina Součková CZ.svg V3
375GAYA BLUE z Dančí loukyTřída vítězůZdeňka Seligerová CZ.svg V2,r.CAC
376LOVE AT FIRST SIGHT from River AgaraTřída vítězůTomáš Knedlhans CZ.svg V1,CAC
377ESPÉRANCE Lago BeneaTřída veteránůGabriela Růžičková CZ.svg V1
Kolie krátkosrstá (17) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
378Atrey Skalský vrchTřída dorostuBlanka Spáčilová CZ.svg VN1
379Aerosmith Fox DenTřída mladýchHana Kobaková CZ.svg V1,CAJC
380Aubrey SimibelTřída mladýchMartin Nosek CZ.svg VD3
381Barnie Smart BeautyTřída mladýchPavel Bednář CZ.svg V2
382Dusty BlueAngel with Long smileMezitřídaJolana Švehlíková CZ.svg V1
383Eukleidés In - SitúTřída otevřenáNaďa Lundáková CZ.svg V1,CAC
384Kangasvuokon LumoTřída vítězůMarcela Váchová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
385AC/DC Fox DenTřída mladýchMarkéta Bílková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
386Battery Girl Smart BeautyTřída mladýchHana Marvanová CZ.svg D
387Count On Me MarthelineTřída mladýchRenata Jungová CZ.svg V2
388Brassica Wide ParkMezitřídaJaroslav Bílý CZ.svg V1,CAC
389Blue Pirri MarthelineTřída otevřenáKvětoslava Kouřilová CZ.svg V2,r.CAC
390Butia Wide ParkTřída otevřenáPetra Havlíčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
391Fidorka Jantárová hviezdaTřída otevřenáDarja Caletková CZ.svg V3
392Foxy z MošnovaTřída otevřenáDaniel Sanétrník CZ.svg V4
393Amazonka ElentudasTřída pracovníDagmar Laníková CZ.svg V1,CAC
394CHOVEJ MĚ LeneliTřída vítězůKvětoslava Kouřilová CZ.svg V1,CAC
Komondor (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
395Dome Zalai - SubásMezitřídaLadislava Vavrušková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Kuvasz (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
396Hétdombi Kalandor ArszlánTřída otevřenáDagmar Kuběnová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Maremmansko-abruzský pastevecký pes (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
397Amico Fedele King's ParkTřída otevřenáLenka Býmová Vývodová CZ.svg V1
398Leonia Pastore TransumanteTřída mladýchJana Šejdová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
399Delain Del MontelarcoTřída otevřenáLenka Býmová Vývodová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Miniaturní americký ovčák (9) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
400Dynasty's Made In AmericaTřída mladýchHana Blatoňová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
401Moonbaby's Red RangerMezitřídaHana Petrusová CZ.svg V1,CAC,NV
402Archie Czech JakobínTřída otevřenáIvana Petrová CZ.svg D
403Bond Girl Honey Czech JakobínTřída mladýchMagda Baranová CZ.svg V2
404Moonbaby's Red Treasure For TolugoTřída mladýchLucie Gogolová CZ.svg V1,CAJC
405One Love de l'Univers d'EvineMezitřídaMonika Šišková CZ.svg V1
406Moonbaby's Wind In The WillowsTřída otevřenáHana Petrusová CZ.svg ABS
407Shyrox Bella Sera of NW Aloha ShyroxTřída otevřenáJana Prokešová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
408Amy Czech JakobínTřída vítězůHana Blatoňová CZ.svg V1,CAC
Mudi - blue merle (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
409Irhaberki Emese ElzaTřída veteránůMarta Macková CZ.svg V1,BOB,BOV
Německý ovčák - dlouhosrstý (4) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
410Qwantom Avax HofMezitřídaSoňa Plchová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
411Fatyma Z NeverviluTřída dorostuŽaneta Horníčková CZ.svg VN1
412Qwarmen Avax HofMezitřídaMartin Henke CZ.svg ABS
413Victory ProvocativoMezitřídaDana Márová CZ.svg VD1
Německý ovčák - krátkosrstý (16) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
414Janek ze Znojemských ČasTřída mladýchAndrea Priatková CZ.svg VD1
415Buddy JihlandMezitřídaLadislav Kruba CZ.svg D
416Hoppík Majorův hájTřída otevřenáGabriela Galvasová CZ.svg VD2
417Verdi Hartis BohemiaTřída otevřenáJiří Dovrtěl CZ.svg V1
418Iago di val Sant’AnnaTřída pracovníJana Šejdová CZ.svg VD2
419Korado Catani Black Avax HofTřída pracovníSoňa Plchová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
420Christo ZdekraTřída vítězůMarie Šilhánová CZ.svg V1,CAC
421Amalia di Grande TorrenteTřída štěňatJana Šejdová CZ.svg NE
422Fey z Kuřimského hájeTřída štěňatMiroslav Job CZ.svg N1
423Elfí od Radíkovské věžeTřída dorostuKristýna Staňková CZ.svg VN1
424Headr z Kralupských samotMezitřídaLadislav Kruba CZ.svg VD1
425Qwinna Majorův hájMezitřídaGabriela Galvasová CZ.svg VD2
426F' Černá Mamba Tulák BaltazarTřída otevřenáGabriela Galvasová CZ.svg V2
427Perlla LonadardTřída otevřenáZuzana Vokálková CZ.svg V1,CAC,NV
428Victoria Hartis BohemiaTřída vítězůJiří Dovrtěl CZ.svg V1,CAC
429Sofie Moravia Kar-MiTřída veteránůJiří Dovrtěl CZ.svg V1,BOS,BOV
Polský ovčák nížinný (1) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
430Lara Via RivendallTřída vítězůBarbara Bruns DE.svg V1,CAC,BOB,NV
Puli - bílý (1) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
431Muscari Album DalajlamaherbsTřída mladýchJarosław Bąk PL.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Puli - černý (3) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
432Dingó Fekete DiósTřída otevřenáKateřina Jaňourová CZ.svg V1,CAC
433Agent z Przysuskiego DworuTřída vítězůJarosław Bąk PL.svg V1,CAC,BOS,NV
434Borzos Puli Pestimrei BabaTřída vítězůKateřina Jaňourová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Pyrenejský ovčák s krátkou srstí v obličeji (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
435Da Flamme Noir de la Vie PastoraleTřída veteránůUllrike Stangl AT.svg V1,BOB,BOV
Saarlosův vlčák (4) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
436Innana I lupi di San FrancescoTřída mladýchPetra Bartoňková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
437Jumanji Witch de In fine mundiTřída mladýchVěra Steiger CZ.svg ABS
438Dira Pett's WolfMezitřídaPetra Bartoňková CZ.svg ABS
439BAYLA BAYLA Pett's WolfTřída vítězůLadislav Smékal CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Sheltie (45) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 20
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
440Archie z Dřevnického údolíTřída dorostuNikol Čáslavská CZ.svg VN1
441Dynamic Duke ze Šťastné planetyTřída dorostuMichal Svoboda CZ.svg VN2
442Esperanto MarvithollTřída dorostuHelena Lindaurová CZ.svg VN3
443Almond Truffle Deena's VictoryTřída mladýchEliška Kubová CZ.svg V1,CAJC
444Artix AlkavejaTřída mladýchMarcela Korbová CZ.svg D
445Buddy Shangrila SpiritTřída mladýchPetra Dostálová CZ.svg V2
446Kims Black Malý pasáčekTřída mladýchZdeněk Fukal CZ.svg VD3
447Aramis z Leče u KarlštejnaMezitřídaJitka Kovaříková CZ.svg V2,r.CAC
448Bebop Chancy RemusMezitřídaJana Jourová CZ.svg V3
449Benedetto z Nové AmerikyMezitřídaEwa Kalendová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
450Marlon Moravské srdceTřída otevřenáJana Havlíčková CZ.svg V1,CAC
451Mr. Bombastic z Heřmanova dvoraTřída otevřenáLenka Zástěrová CZ.svg V2,r.CAC
452Mystic Moravské srdceTřída otevřenáZuzana Švecová CZ.svg ABS
453Dream Come True Perla z PolabíTřída pracovníJana Zemková CZ.svg V1,CAC
454Wild Rose z Ďáblovy studánkyTřída štěňatPetra Ocetková CZ.svg VN1
455Africa z Osirisova domuTřída dorostuJana Ošoncová CZ.svg VN2
456Berta ze Zátoky květinTřída dorostuIvana Oravcová CZ.svg N4
457Dellicatessa ze Šťastné planetyTřída dorostuPetra Prokopová CZ.svg VN3
458Taira Gold Modrý dukátTřída dorostuKateřina Jelínková CZ.svg VN1
459Anna Art FelicityTřída mladýchHelena Lindaurová CZ.svg V
460Annazobelle's JacquelineTřída mladýchAneta Dostálová CZ.svg D
461Aurora ze Zátoky květinTřída mladýchVeronika Habrová CZ.svg V3
462Championka z Karlova hrádkuTřída mladýchIvana Musílková CZ.svg V
463Cristabel Stříbrná půlnocTřída mladýchVlasta Haufová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
464Diadem Adhara Dancing in the windTřída mladýchJitka Rejnová CZ.svg V
465Donatella z Nové AmerikyTřída mladýchLubomír Hajster CZ.svg VD
466Eliza Beautiful SecretsTřída mladýchJiří Barč CZ.svg VD
467Little Model ze ShetlandůTřída mladýchTaťána Sumcová CZ.svg V
468Narella Moravské srdceTřída mladýchEva Staňková CZ.svg V4
469Ultimate z Ďáblovy studánkyTřída mladýchZdeňka Barboříková CZ.svg V2
470Bailey Gold CapriscionataMezitřídaHana Veselá CZ.svg VD4
471Fine Doll ze ShetlandůMezitřídaIveta Veverková CZ.svg V2,r.CAC
472Holly z Pravého břehuMezitřídaTereza Vaverková CZ.svg V1,CAC
473Milady Winter Smile AngelMezitřídaHelena Lindaurová CZ.svg V3
474ANDROMEDA BLUE z Vesničky u hranicTřída otevřenáHelena Žáková CZ.svg V1,CAC
475BENDY PRINCESS z Ranče FreiherTřída otevřenáHelena Reichertová CZ.svg V2,r.CAC
476Black Eyed Susan Dancing in the windTřída otevřenáJitka Rejnová CZ.svg ABS
477Flipflop AlkyraTřída otevřenáKateřina Smolková CZ.svg V4
478GINNIE Svoradova jaskynaTřída otevřenáLumír Levíček CZ.svg D
479Grenadina Sněžný tygrTřída otevřenáŠárka Dreslerová CZ.svg V3
480GULINA BLACK Modrý dukátTřída otevřenáHana Veselá CZ.svg V
481Ulrika LenfirTřída otevřenáBohuslav Klemsa CZ.svg V
482Heidy od Kamenité říčkyTřída vítězůJana Titlová CZ.svg V2,r.CAC
483REIKI von Schnappi SchnappTřída vítězůŽaneta Lokvencová CZ.svg V3
484SHEILA Stříbrné dolyTřída vítězůKarel Šolc CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Šiperka (6) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
485Drax z Úsvitu věkůMezitřídaLukáš Šístek CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
486Grai Vest Cherokki Vin DieselTřída vítězůJana Obžerová CZ.svg V1,CAC
487Black Pearl Izuse DragiMezitřídaBarbora Bláhová CZ.svg V1,CAC
488Aero Alpha NeroTřída otevřenáBc. Vilemína Kracíková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
489Leyu SammyTřída vítězůBc. Vilemína Kracíková CZ.svg V1,CAC
490XS od Prachovských skalTřída vítězůJana Obžerová CZ.svg V2,r.CAC
Slovenský čuvač (7) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 24
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
491Alvin od Sulťových kopýtekMezitřídaGabriela Lázniková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
492Amigo z Brandýského dvoraTřída otevřenáKateřina Navrátilíková CZ.svg V1
493Cherry ze Smrčkova dvoraTřída dorostuPavla Koupilová CZ.svg VN
494KIMA Carin domTřída mladýchHana Bučková CZ.svg ABS
495Anie od Sulťových kopýtekMezitřídaIrena Kašeová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
496Anett Chelsea Garbovo srdceTřída otevřenáKarolína Šotolová CZ.svg VD2
497Aya-Bella Gazdovstvo Biela podkovaTřída otevřenáEva Podsedníková CZ.svg VD1
Welsh Corgi Cardigan (12) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
498Happy Noa z IrexuTřída mladýchPetra Dohnalová CZ.svg V1,CAJC
499Simba Tender Lion z Jurajskiego ZamkuTřída mladýchEmilie Kořená CZ.svg V2
500Caprian DeutzTřída otevřenáMartina Jurová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
501Future Adventure Kasmir MoraviaTřída otevřenáMarcela Kaššai CZ.svg V2,r.CAC
502Owen Thomas --Třída čestnáLenka Černá CZ.svg V1
503GAMAY Corlan GiTřída veteránůLenka Černá CZ.svg V1,BOV
504LUCKY LEDA VON PLATONOGITřída dorostuEmilie Kořená CZ.svg VN1
505Brigitte Bardot Emily BohemiaTřída mladýchJan Hrbek CZ.svg V2
506Happy Džeri z IrexuTřída mladýchLucie Zicháčková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
507Chris Team A To RozróbaMezitřídaEmilie Kořená CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
508Live The Italian Dream MezitřídaMilada Armani CZ.svg V2,r.CAC
509Avelyn Tyn CastleTřída otevřenáKonstantin Andrukhov CZ.svg V1,CAC
Welsh Corgi Pembroke (15) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
510Hearty Sonny 17th MeridianTřída mladýchLuďka Mašková CZ.svg V1,CAJC
511Apple of Royal AncestryMezitřídaJan Maryška CZ.svg V1,CAC
512Dan Habrovanské slunceTřída otevřenáEva Holzbecherová CZ.svg V1,CAC
513BENNY Habrovanské slunceTřída vítězůŠárka Švejcarová CZ.svg V1,CAC,NV
514Daredevil's Hunting for Compliments from Staken Daredevil'sTřída vítězůJan Maryška CZ.svg ABS
515Artush Royal CorgisTřída veteránůLenka Šedivá CZ.svg V,BOS,BOV
516Frai Habrovanské slunceTřída dorostuLibor Babák CZ.svg VN1
517Beda AlisyelTřída mladýchJana Dašková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
518Incredible Me O'r Tirroed IselTřída mladýchGabriela Štursová CZ.svg V2
519Debie Dream of youthMezitřídaIvana Smělíková CZ.svg V1,CAC
520Sajka Corgi z AdamowaMezitřídaLucie Pastorková CZ.svg ABS
521Dziwoźona Lisiura (FCI)Třída otevřenáMarie Vítková CZ.svg V3
522Ekspo-Margaret's Medovaya PlyushkaTřída otevřenáLucie Horáková CZ.svg V1,CAC
523Gessi King PetTřída otevřenáJaromír Koňák CZ.svg V2,r.CAC
524Onorine from saxe Des Salines de Goupil Des Salines de GoupilTřída vítězůNatalia Danilova SK.svg V1,CAC,BOB,NV
Zpět na detail výstavy