vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Afgánský chrt (15) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2892Calamus Falco CalamusTřída dorostuPetra Meszová CZ.svg VN1
2893Baltimora z Benova dvoraTřída mladýchJarmila Svobodová CZ.svg VD2
2894Carl Jack Black z Afgánských stepíTřída mladýchVěra a Milan Holubovi CZ.svg V1,CAJC
2895Brian May Gandamak SlovakiaMezitřídaMarcela Malíková CZ.svg V1,CAC
2896Disraeli Primavera BohemiaMezitřídaIrena Benešová CZ.svg VD2
2897Chuck Berry Gandamak SlovakiaTřída otevřenáGabriela Vejmelková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2898NARIUS ze Zličínských lukTřída otevřenáLenka Sýkorová CZ.svg ABS
2899ERNESTO CHÉ Al-FayedTřída vítězůMartina Frolikova CZ.svg V1,CAC
2900BONNIE z Benova dvoraTřída mladýchPetra Linhartová CZ.svg VD2
2901Celline Black Beauty z Afgánských stepíTřída mladýchVěra a Milan Holubovi CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2902Agha Djari's ReplicaMezitřídaKamila Ručková CZ.svg V1,CAC
2903Avril Lavigne Gandamak SlovakiaTřída otevřenáEnrico Stefanizzi SK.svg V1,CAC,BOS,NV
2904Imperia Paris Sarah FarehTřída vítězůBlanka Molnárová CZ.svg V1,CAC
2905Orphee Des Blins ze Zličínských lukTřída vítězůLenka Sýkorová CZ.svg VD2
2906CHLOE PARIS Sarah FarehTřída čestnáBlanka Molnárová CZ.svg V1
Anglický chrt (Greyhound) (4) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2907Black Jack Below HillMezitřídaRadim Klabouch CZ.svg V1
2908André Mistera BelecoTřída otevřenáPetra Meszová CZ.svg V1,BOB,NV
2909Alien Mistera BelecoMezitřídamiloslav bambas CZ.svg V1,CAC
2910Estet Classic Kisser at DecumaTřída vítězůPavlína Lorencová Nowacki CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Barzoj - ruský chrt (11) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2911Russkiy Azart Mezenat Esprit Versace at Balvert'sMezitřídaŽaneta Pokorná CZ.svg V1,CAC
2912Artist FonezelTřída otevřenáMiloslava Řeřichová CZ.svg V1,CAC
2913Onga BistkupstwoTřída otevřenáEva Havranová CZ.svg V2,r.CAC
2914CHRONOS FrajankaTřída vítězůKarel Pileček CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2915Bambi Barneco Star of HighlandsTřída mladýchJozef Gvoždiak SK.svg V1,CAJC,BOJ
2916Dom As Goscha Reine RavenMezitřídaTereza Hančlová CZ.svg V1
2917Prekrasnaya Silent EnigmaMezitřídaIva Zedníková CZ.svg D
2918ARRUSSIA LeyasTřída otevřenáLudmila Brázdilová CZ.svg V
2919Debbi Highlands HeartTřída otevřenáBarbara Picmausová CZ.svg V2,r.CAC
2920Olověnka BistkupstwoTřída otevřenáVojtěch a Ludmila Zapletalovi CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2921Anfisa SousedikTřída vítězůMarkéta Sousedíková CZ.svg V1,CAC
Deerhound (4) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2922Cunamara's Parker at IraterMezitřídaHana Paštiková CZ.svg V1,CAC
2923Fritzens PadruigMezitřídaŽaneta Pokorná CZ.svg V2,r.CAC
2924Fritzens Never Say Never at Balvert'sTřída vítězůŽaneta Pokorná CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2925Gwen Ellie IraterTřída mladýchHana Paštiková CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
Irský vlkodav (26) / Rozhodčí: Jana Müllerová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2926Brian Mes Amis de MafinnsTřída mladýchPetra Špátová CZ.svg V3
2927Copyright MacushlaTřída mladýchRoman Dohnal CZ.svg VD
2928Freud Ar´DarothTřída mladýchJaroslava Šichová CZ.svg V4
2929Hector SurycanTřída mladýchIvana Veselá CZ.svg V2
2930Xabor Oak von MärchenmondTřída mladýchVěra Remešková CZ.svg V1,CAJC
2931Jethro Caer DallbenMezitřídaKateřina Pínová CZ.svg V1,CAC
2932Egon Ar´DarothTřída otevřenáMartina Desenská CZ.svg V1,CAC
2933Power & Elegance Dino FerrariTřída otevřenáPetr Dvořák CZ.svg D
2934ARTORIUS Mes Amis de MafinnsTřída vítězůEster Trčalová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2935DEXTER Ar´DarothTřída vítězůVáclava Zajíčková CZ.svg V4
2936Genius Genes Really IrishTřída vítězůEdita Béresová DK.svg V2,r.CAC
2937MARCO POLO MoonvillageTřída vítězůKateřina Dubová CZ.svg V3
2938RUFUS SurycanTřída veteránůRoman Dohnal CZ.svg V1,BOV
2939Butterfly Stříbrný potokTřída mladýchIrena Wenclová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2940Emori Gorgon Luisa NezopTřída mladýchKlára Maráková CZ.svg V2
2941Flower Ar´DarothTřída mladýchPavla Bučková -Hamilton CZ.svg V3
2942Free Hayley Ar´DarothTřída mladýchZuzana Patloková CZ.svg V4
2943Heuréka SurycanTřída mladýchIvana Veselá CZ.svg V
2944Azra Maison pleine d´amourMezitřídaAdela Šinková SK.svg V2,r.CAC
2945Elspeth Zelený pruhMezitřídaJan Poul CZ.svg V1,CAC
2946Raindogs HannaMezitřídaOlga Hartmanová CZ.svg V3
2947Really Irish Haute CoutureTřída otevřenáEster Trčalová CZ.svg V1,CAC
2948Anwell Ledová planinaTřída vítězůZdeňka Hanáková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2949Isabell RaindogsTřída vítězůAdriana Ilčiková SK.svg V2,r.CAC
2950ANNIE Mes Amis de MafinnsTřída čestnáEster Trčalová CZ.svg V1
2951SUNNY SurycanTřída veteránůIvana Veselá CZ.svg ABS
Italský chrtík (15) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2952Edvardo Gerri GenesissTřída dorostuTereza Roubíčková CZ.svg VN1
2953Bonitas Spirit de Beers Millenium StarMezitřídaLenka Démarová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2954Nino TilecoMezitřídaPetra Vajdíková CZ.svg VD2
2955Adelheid von SliwowitzTřída štěňatJiří Švestka CZ.svg ABS
2956Adina von SliwowitzTřída štěňatJiří Švestka CZ.svg ABS
2957Filipertula Piccolo BanditoTřída dorostuMartina Štěpánková CZ.svg ABS
2958Vivienne AnnaperlaTřída dorostuSára Filípková CZ.svg ABS
2959Ollie Bohemia SkaraTřída mladýchDagmar Ondráčková CZ.svg ABS
2960Ondine des Princes de KazanTřída mladýchVěra Slapničková CZ.svg V2
2961SARAFINA Cana Del VentoTřída mladýchHelena Šebestová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2962Grande Emozione Assetto CorseTřída otevřenáRenáta Mildner CZ.svg ABS
2963Imogen Forum RomanumTřída otevřenáZdeňka Gibesová CZ.svg VD2
2964Omfala QuindiciTřída otevřenáJaroslava Vale CZ.svg V1
2965BUGGY Camino BiancaTřída vítězůJiří Švestka CZ.svg V2,r.CAC
2966KERSEE AnnaperlaTřída vítězůHelena Šebestová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Polský chrt (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2967BALTHAZAR McCalleyTřída vítězůŠárka Svoboda CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Saluki - Perský chrt krátkosrstý (3) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2968Cahzam Deluca MoraviaMezitřídaJosefina Hynková Slezáková CZ.svg V1
2969Cashmere Deluca MoraviaMezitřídaJosefina Hynková Slezáková CZ.svg V1,CAC
2970Camellia Deluca MoraviaTřída otevřenáJana Hraběová CZ.svg V1,CAC
Saluki - Perský chrt s třásněmi (19) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2971Andre Dumont AtifaTřída dorostuJakub Bárta CZ.svg VN1
2972Caros z TripuTřída mladýchMartina Klugarová CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2973Celestian JenisejTřída mladýchSimona Petrová CZ.svg V2
2974Amiyat FighterMezitřídaSimona Petrová CZ.svg V1,CAC
2975C'Hardonnay z TripuMezitřídaJitka Matelová CZ.svg VD2
2976ASAGAI Aurum BohemiaTřída otevřenáPetra Malinská CZ.svg V1,CAC,NV
2977ABISHA ARSHAN Devon ExeTřída vítězůHana Jirásková CZ.svg V1,CAC
2978Ashar Hadia Min SahraTřída vítězůMonika Kozánková SK.svg V2,r.CAC
2979ADELL LuMiJaTřída dorostuMilada Jamrichová SK.svg VN1
2980Inaya Al ZahraTřída dorostuDenisa Jurůjová CZ.svg N2
2981Aida LilhayaTřída mladýchŠtěpánka Hartmannová CZ.svg V1
2982Cara Mia z TripuTřída mladýchJitka Matelová CZ.svg V2
2983Camomilla z TripuMezitřídaJitka Matelová CZ.svg V2,r.CAC
2984Esmee z Gibesovy zahrádkyMezitřídaZdeňka Gibesová CZ.svg V1,CAC
2985Carmel Cashew Ana'Ayizarúh DelenimentumTřída otevřenáKarolína Jurásková CZ.svg V2,r.CAC
2986Hadisse Al ZahraTřída otevřenáPetra Pudová CZ.svg V1,CAC
2987BENISSAH z TripuTřída vítězůJitka Matelová CZ.svg V2
2988CASIAH Al-QuadarTřída vítězůŠtěpánka Hartmannová CZ.svg V3
2989Harmony Al ZahraTřída vítězůPetra Pudová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Španělský galgo (2) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2990Archer Rabbit's nightmareTřída otevřenáHana Richterová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2991Hortensia Hot IsleTřída otevřenáHana Richterová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Whippet (43) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2992Kariam Lásky darTřída štěňatEliška Vydarená CZ.svg VN2
2993Limited Edition Rhoderick SodarTřída štěňatMartina Klugarová CZ.svg VN1
2994Antonio Magic F-FectTřída dorostuAlena Bergerová CZ.svg ABS
2995Erumeldon Eruanne New FedarTřída dorostuKateřina Nevídalová CZ.svg N2
2996Ettelwen Eruner New FedarTřída dorostuPetra Faitova CZ.svg N1
2997Atrey of Gold Teribeck TeribeckTřída mladýchBohumila Hanačíková CZ.svg VD
2998Aware of Target TeribeckTřída mladýchDominika Knichalová CZ.svg V3
2999Azam ČebukoTřída mladýchLenka Bučková CZ.svg ABS
3000Casilius from the Pond DragonflyTřída mladýchHana Konečná CZ.svg VD
3001Decent Darcy Sweet CollectionTřída mladýchJan Šarhan CZ.svg VD4
3002Draco Malfoy New FedarTřída mladýchMartina Bartošková CZ.svg V2
3003Sobresalto Latte MacchiatoTřída mladýchJan Beran CZ.svg V1,CAJC
3004Ciltalle Calwen New FedarMezitřídaJan Beran CZ.svg V1,CAC
3005All my Love of SuriyaTřída otevřenáMartina Klugarová CZ.svg V2,r.CAC
3006Dean z TripuTřída otevřenáJitka Matelová CZ.svg V3
3007Silver Bullet MoonlakeTřída otevřenáMiroslava Šarochová CZ.svg V1,CAC
3008Fifth Element Valentine DogsTřída pracovníHana Valentová CZ.svg V1,CAC
3009Devil´s Pie Alijamo´sTřída vítězůMonika Kozánková SK.svg V1,CAC,BOB,NV
3010Dogarium ConconTřída vítězůSimona Kosorin CZ.svg V2,r.CAC
3011Fabuliste z ÚplňkuTřída čestnáMartina Klugarová CZ.svg V1
3012AMOROUS LOOK de WallrockTřída veteránůVeronika Nečasová CZ.svg V2
3013Perfect Eleven Fraguel´sTřída veteránůJan Beran CZ.svg V1,BOV
3014Queen Every Day MovingstarsTřída štěňatPetra Macková CZ.svg ABS
3015Dayda Lussy Ready GOTřída dorostuEva Rajnochová CZ.svg N1
3016Doolisa Little Ready GOTřída dorostuIvana Hošková CZ.svg N2
3017Abby De Marte Moor TeribeckTřída mladýchRenata Darebniková CZ.svg V4
3018Deity Doda New FedarTřída mladýchJan Beran CZ.svg V2
3019Faipi La Vie Rose Czech SpringTřída mladýchHana Pekaříková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
3020Hear Me Roar HopwayTřída mladýchPetra Vajdíková CZ.svg V3
3021Adele GandamakMezitřídaIveta & Vlastislav Vojtekovi SK.svg V1,CAC
3022Assanta ČebukoMezitřídaLenka Bučková CZ.svg V
3023Desiree Bernadotte ZaryaMezitřídaLenka Fišerová CZ.svg V2
3024Amelia Croft Millennium FantasyTřída otevřenáJan Beran CZ.svg V1,CAC
3025APOKALYPSA Go-ByeTřída otevřenáLucie Kohoutová CZ.svg V4
3026Dangerous Woman Alijamo´sTřída otevřenáMonika Kozánková SK.svg V2,r.CAC
3027Jasminka Lásky darTřída otevřenáSimona Kosorin CZ.svg V3
3028Calathea Alijamo´sTřída pracovníMonika Kozánková SK.svg V1,CAC,BOS,NV
3029Corey DeixesTřída pracovníPetra Macková CZ.svg V2,r.CAC
3030Elisei Valentine DogsTřída pracovníMarkéta Nejezchlebová CZ.svg V3
3031Fee Bee Valentine DogsTřída pracovníMichaela Bečková CZ.svg VD4
3032Alijamo's CampanullaTřída vítězůHana Pekaříková CZ.svg V2,r.CAC
3033Gamora z ÚplňkuTřída vítězůStanislav Chrpa CZ.svg V1,CAC
3034FattyPillow Face z ÚplňkuTřída čestnáStanislav Chrpa CZ.svg V1
Zpět na detail výstavy