vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Brněnská - 11. 1. 2020 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Anglický buldok (23) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1717BENTLEY spod Vlčieho kameňaTřída štěňatTomáš Masrna SK.svg VN1
1718PERSEO TONY BRUS BULLS TONY BRUS BULLSTřída dorostuDagmar Šebelová CZ.svg ABS
1719Colin White ShaxareeTřída mladýchDenisa Gavalierova SK.svg V1,CAJC
1720HE'S JEFF SEALAVILLETřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg V2
1721Rivaldar He's Georgie PorgieMezitřídaRenata Chalabalová CZ.svg V,CAC
1722Mystyle Local HeroTřída vítězůLucie Nováková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1723Wencar Ice DragonTřída vítězůIvana Lišková CZ.svg V2
1724BELLA spod Vlčieho kameňaTřída štěňatTomáš Masrna SK.svg VN1
1725Dreaming Caacorka Magama BullTřída dorostuKatarína Bestr CZ.svg VN2
1726Enif from Beautiful hillTřída dorostuKateřina Votavová CZ.svg VN1
1727All Star Bright DiamondTřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
1728Athena Goddess Bright DiamondTřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg ABS
1729Cynthia Daisy bullsTřída mladýchDana Reisigová CZ.svg V3
1730Just Perfect Girl LeneycoTřída mladýchPavla Hološková CZ.svg V2
1731Rozárka Srdce HanéTřída mladýchLucie Nováková CZ.svg V4
1732Quinny Srdce HanéMezitřídaLucie Nováková CZ.svg V1,CAC,NV
1733SHE'S RIHANNA AIDABULLYZMezitřídaDagmar Šebelová CZ.svg V2,r.CAC
1734Delphinus from Beautiful hillTřída otevřenáKateřina Votavová CZ.svg V4
1735Diva BearbullTřída otevřenáIvo Přidal CZ.svg V1,CAC
1736Queen Jackie Kvítko z ČertovaTřída otevřenáKateřina Betášová CZ.svg V3
1737Quinetta Kvítko z ČertovaTřída otevřenáDagmar Šebelová CZ.svg V2,r.CAC
1738HYPNOSE LeneycoTřída vítězůPavla Hološková CZ.svg V1,CAC
1739JOHANKA Kvítko z ČertovaTřída vítězůIvana Lišková CZ.svg V2
Appenzellský salašnický pes (6) / Rozhodčí: Peter F. Berchtold / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1740Baroque Lucky DropletTřída dorostuZita Wetterová CZ.svg VN1
1741Gammi PolymelusTřída mladýchTomáš Havránek CZ.svg VD2
1742Gira PolymelusTřída mladýchEva Rafajová CZ.svg ABS
1743Gwo Ašá Balmoral MoraviaTřída mladýchAlice Němcová CZ.svg ABS
1744Ornelle vom RütelihofTřída mladýchMarie Hošková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1745Britta Michnická tvrzTřída vítězůLucie Horáková Kučerová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Argentinská doga (2) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1746Belleza GuamaniMezitřídaMichala Maryšková CZ.svg V1
1747Connie Del TurulTřída otevřenáSimona Benáčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Bernský salašnický pes (58) / Rozhodčí: Peter F. Berchtold / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1748Eliot Bodemika CzechTřída štěňatKateřina Šabatová CZ.svg VN1
1749Xanthos z Labského zátišíTřída štěňatDana Verová CZ.svg VN2
1750Eberhard BerknopTřída dorostuGabriela Filipi CZ.svg N3
1751Edgar BerknopTřída dorostuDana Stejskalová CZ.svg VN2
1752HOWKIE OFFRED Dogonić MarzeniaTřída dorostuBarbora Dubinská CZ.svg VN1
1753Aragon Especially for youTřída mladýchPröglhöf Claudia AT.svg VD4
1754Bentley Petrovické loukyTřída mladýchLeoš Kamenický CZ.svg VD
1755Bernewa's Harmony by LohengrinTřída mladýchPavla Mrázková CZ.svg V1,CAJC
1756Conan Attila od Zlatého jinanuTřída mladýchPetr Viznar CZ.svg VD
1757Edison Captain KostofrankTřída mladýchZlatuše Solanská CZ.svg V3
1758Princas Kalnu ŠuoTřída mladýchNela Pultarová CZ.svg V2
1759Archie Bernese Lázně BohdanečMezitřídaŠárka Volencová CZ.svg VD
1760Breddy IsscolaMezitřídaIvana Mostová (Pechová) CZ.svg V4
1761Corrado Budweiser BernMezitřídaVěra Hrubešová CZ.svg V3
1762Elmont z Podlesí KosířeMezitřídaJaroslava Dragounová CZ.svg V2,r.CAC
1763Uno Milagro Codeli GirlsMezitřídaMartina Kopecká CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1764Arrow z ArgodyTřída otevřenáZdeněk Drahotuský starší CZ.svg VD
1765Benjamin Budweiser Bern Budweiser BernTřída otevřenáPetra Bures Kupcikova CZ.svg VD
1766CORRADO Balmoral MoraviaTřída otevřenáLenka Kneblová CZ.svg VD
1767DOLLAR ze Starobělské samotyTřída otevřenáMiroslava Šemberová CZ.svg V1,CAC
1768Farlow Queen ElsaTřída otevřenáMilena Šindelářová CZ.svg ABS
1769Largo Bermondo BohemiaTřída otevřenáJaroslav Banszel CZ.svg V2,r.CAC
1770RASTY z HodolanTřída otevřenáIvana Burianová CZ.svg V3
1771FERRIS Polepské údolíTřída vítězůIvana Mostová (Pechová) CZ.svg V1,CAC
1772ANDREAS z Údolí KazničovaTřída veteránůLucie Lagová CZ.svg V1,BOV
1773Flavio EleuteriaTřída veteránůStanislava Holčáková CZ.svg V2
1774Emily Lila Bodemika CzechTřída štěňatKateřina Šabatová CZ.svg VN2
1775Xibella z Labského zátišíTřída štěňatJaroslava Mašková CZ.svg VN1
1776Bailey Puella BrunensisTřída dorostuKlára Žáková CZ.svg VN1
1777Berry Puella BrunensisTřída dorostuPavlína Zdráhalová CZ.svg ABS
1778Ginevra Bernesse di RemataTřída dorostuMarkéta Lapčíková CZ.svg ABS
1779Nutella Bermondo BohemiaTřída dorostuLucie Lagová CZ.svg VN2
1780Alexia Srdce HodolanTřída mladýchIvana Burianová CZ.svg VD
1781Blackberry Petrovické loukyTřída mladýchLeoš Kamenický CZ.svg V4
1782Corin Attila od Zlatého jinanuTřída mladýchPetr Viznar CZ.svg V2
1783Demmi M Budweiser BernTřída mladýchKateřina Ouřadová CZ.svg V
1784Ebbie Budweiser BernTřída mladýchLenka Korbelová CZ.svg VD
1785Emilly od Pěti rybníčkůTřída mladýchVladimíra Novotná CZ.svg V
1786Princess z MokrovousTřída mladýchMiroslava Šemberová CZ.svg V3
1787Q-Sarah BaronnellaTřída mladýchJaroslava Mašková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1788Cassandra Berneńska DolinaMezitřídaMonika Melezínková CZ.svg VD3
1789Cassie Budweiser BernMezitřídaHana Smolová CZ.svg V2,r.CAC
1790Charming Viky Moravian HurricaneMezitřídaStanislava Holčáková CZ.svg V1,CAC
1791Dori BerknopMezitřídaMiloslava Knopová CZ.svg ABS
1792ADELL z Ostrovačické OázyTřída otevřenáBohuslav Šálek CZ.svg V4
1793Bára z Kravařského dvoraTřída otevřenáPavla Ritzková CZ.svg VD
1794BELLATRIX LUCIA Bohemia HagridTřída otevřenáJana Roučková CZ.svg V2,r.CAC
1795CHARLOTTA Trojan z LomnéTřída otevřenáJaroslav Šebánek CZ.svg VD
1796ELVÍRA KabátkoTřída otevřenáKateřina Šavrdová CZ.svg VD
1797FINLANDIA Haf z JundrovaTřída otevřenáDagmar Rumlerová CZ.svg V1,CAC
1798Kattie od Zlatého RoxeTřída otevřenáMiroslava Šemberová CZ.svg V3
1799Attractive Mia MadybernTřída vítězůRoman Dydek CZ.svg V3
1800Havana Sunrise von RomanshofTřída vítězůIveta Mojžíšková CZ.svg ABS
1801Linda Bermondo BohemiaTřída vítězůKateřina Ouřadová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1802QUEEN Codeli GirlsTřída vítězůMartina Kopecká CZ.svg V2,r.CAC
1803ANABELLE KabátkoTřída veteránůKateřina Šavrdová CZ.svg V2
1804CAROLINE Moravian HurricaneTřída veteránůJana Roučková CZ.svg V1
1805CINDERELLA Záře démantůTřída veteránůKateřina Šabatová CZ.svg V3
Bullmastif (12) / Rozhodčí: Peter F. Berchtold / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1806Cameron II. Ha-Szani VendyTřída mladýchVítězslav Březina CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1807Benjamin Burton FarcraftMezitřídaŠárka Mádlová CZ.svg V1,CAC
1808Cheif Bohemia TaraMezitřídaLenka Mišovicová CZ.svg VD2
1809Adryn Angel HillTřída otevřenáVěra Schützová CZ.svg V1,CAC
1810Bosco II. Ha-Szani VendyTřída otevřenáVítězslav Březina CZ.svg VD2
1811DANDI DoliheTřída vítězůLenka Mišovicová CZ.svg VD2
1812Fullhouse Bull's Power of Rott-BullTřída vítězůPetr Hlína CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1813Large Black von OrchideaMezitřídaMartin Fischer CZ.svg VD1
1814Arwen Olza MoraviaTřída otevřenáHana Prudká CZ.svg VD3
1815Babett FarcraftTřída otevřenáVladěna Kociánová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1816Fairytale iš DvariškiuTřída otevřenáIlona Policarova CZ.svg V2,r.CAC
1817Fortune Teller ValenciaTřída vítězůPetr Hlína CZ.svg V1,CAC
Dánsko-švédský farmářský pes (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1818Bruce King z Ranče MontaraTřída dorostuJan Brabenec CZ.svg VN1
Dobrman - černý s pálením (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1819Angel Prague DynastyTřída otevřenáRyszard Reszke CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1820Harvey Benvi from Fourteenth MeridianTřída otevřenáDagmar Růžičková CZ.svg V2,r.CAC
1821Romeo od Dvou lvůTřída otevřenáKateřina Michalová CZ.svg VD3
1822BELLARIS RevadogMezitřídaMichal Kubaľák SK.svg V1,CAC,BOS,NV
1823Carissima Two Lions HouseMezitřídaTomáš Matoušek CZ.svg V2,r.CAC
1824Amira Valle di RoseTřída otevřenáLaura Amgwerdova SK.svg V2,r.CAC
1825Rebeca od Dvou lvůTřída otevřenáKateřina Michalová CZ.svg V1,CAC
Dobrman - hnědý s pálením (2) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1826Chosé Black sagittaTřída vítězůVěra Elsinger CZ.svg V1,CAC
1827Impalla z Pampy PampyTřída mladýchJosef Zicháček CZ.svg V1,CAJC,BOJ
Entlebuchský salašnický pes (5) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1828Aston Martin Swiss Friendly DogTřída dorostuJan Coufalík CZ.svg VN1
1829Gismo - Gino vom KornriedTřída mladýchKatarína Nováková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1830Argo z Kněžického vrchuTřída otevřenáHana Loskotová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1831Primadona z Tichého údolíMezitřídaJaroslava Šimková CZ.svg V1,CAC
1832Ester Ledecka von den GänsewiesenTřída otevřenáKatarína Nováková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Hovawart - černý (4) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1833Baxter Olza HafTřída dorostuJindřiška Ondroušková CZ.svg VN1
1834Chelsea Debbie-AnnTřída pracovníKristýna Banertová CZ.svg V,CAC
1835Brannan ElibukyTřída vítězůRadka Jašková CZ.svg V3
1836Corry z Hrabovských stájíTřída vítězůJindřiška Ondroušková CZ.svg V2,r.CAC
Hovawart - černý s pálením (12) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1837Aring Jackie-Snow Jackie-snowTřída dorostuVendula Husáková CZ.svg VN2
1838Byrr Chlupaté srdceTřída dorostuBerenika Kozáková CZ.svg VN3
1839Elvis z NerudovkyMezitřídaJiří Velebil CZ.svg V1,CAC
1840El Cid Amijon StarTřída otevřenáJaroslav Prčík CZ.svg V2,r.CAC
1841Army Pom petteTřída vítězůVěra Kovářová CZ.svg V3
1842Perry z Páralovy zahradyTřída vítězůHana Nalevajková CZ.svg V2,r.CAC
1843Abria Jackie - SnowTřída dorostuMartin Dulkaj CZ.svg VN1
1844Geela z Kraje vlka z Kraje vlkaTřída dorostuVlaďka Škodová CZ.svg VN2
1845Xalanta Královská strážTřída dorostuJitka Dufková CZ.svg VN4
1846Jessie Debbie-AnnTřída mladýchMichaela Vlčková CZ.svg ABS
1847Arwen Victory ze ZadarovaMezitřídaEva Nováčková CZ.svg V2,r.CAC
1848Elza z Kraje vlkaTřída vítězůFilip Procházka CZ.svg V1,CAC
Hovawart - plavý (7) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1849Borg Darwy AbonitoTřída otevřenáAlena Kuželová CZ.svg V3
1850Royal Royal SafeTřída otevřenáMarian Drozd CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1851Erny z Kraje vlkaTřída vítězůJana Pazdírková CZ.svg V1,CAC
1852Felicita Amijon StarTřída dorostuMiroslav Pospíšil CZ.svg VN3
1853Johanna Debbie-AnnTřída mladýchAlice Kaločová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1854Brisie MicailveMezitřídaVeronika Skládalová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1855Annie Moravia NobilisTřída otevřenáJana Kašpárková CZ.svg V1,CAC
Italský corso pes (17) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1856Flyn z Koláčkova rančeTřída štěňatRadovan Koláček CZ.svg VN1
1857Ares Corso TosadarTřída mladýchJan Kříž CZ.svg D
1858King In Verto CorsoTřída mladýchTomáš Kardinál CZ.svg V1,CAJC
1859Barney Saben CorhosTřída otevřenáMarcela Volfová CZ.svg VD3
1860Branko Ivoni ImperialTřída otevřenáRadovan Koláček CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1861Brutus Korec CorsoTřída otevřenáJana Pevná CZ.svg V2,r.CAC
1862Artush de Noir DiamondTřída pracovníKateřina Boleslavová CZ.svg V1
1863ARISTOCRAT Korec CorsoTřída vítězůEvžen Korec CZ.svg V1,CAC
1864Ember z Koláčkova rančeTřída štěňatRadovan Koláček CZ.svg VN1
1865Beckie BruBessTřída dorostuAleš Vrátil CZ.svg N1
1866Layla -Třída mladýchRadovan Koláček CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1867Surya Černý ŠaolinTřída mladýchJiří Trucálek CZ.svg DOS
1868Asia Guardian of JLB StableMezitřídaVojtěch Dzik CZ.svg V1,CAC,NV
1869Borgie Korec CorsoTřída otevřenáEvžen Korec CZ.svg V1,CAC
1870Brittany Korec CorsoTřída otevřenáEvžen Korec CZ.svg ABS
1871Josette della Vale Degli Orsi AliTřída otevřenáRadovan Koláček CZ.svg V2,r.CAC
1872XIRRA AtisonTřída vítězůKlára Nováková CZ.svg V1,CAC
Kangalský pastevecký pes (2) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1873Antonín z Brumovského panstvíTřída otevřenáKristina Formánková CZ.svg V1,CAC
1874DALMIS ILK PANTER IntactoTřída vítězůRastislav Hanula SK.svg V1,CAC,BOB,NV
Kavkazský pastevecký pes (8) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1875Archiebald AknelTřída dorostuRobert Hoppe CZ.svg VN1
1876Bazir Zlatá hordaTřída dorostuTomáš Kaňok CZ.svg VN2
1877Flynn Kőhegy-SzépeMezitřídaPereczes Zsolt HU.svg V1,CAC
1878Norton Bey ze Žďárských lesůMezitřídaRadek Hrdina CZ.svg V2,r.CAC
1879Ares-1 Pervy LegionTřída otevřenáBarbora Lepková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1880Lord Fido ze Žďárských lesůTřída vítězůLibor Skoumal CZ.svg V1,CAC
1881Freya Kőhegy-SzépeMezitřídaPereczes Zsolt HU.svg V1,CAC,BOS,NV
1882Panatseya Blaze AngelTřída otevřenáBarbora Lepková CZ.svg V1,CAC
Knírač malý - bílý (5) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1883Cipísek VašataTřída otevřenáRadmila Nováková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1884Aboni Rebel AlveTřída vítězůAlena Velišová CZ.svg V1,CAC
1885Niké Shadow White de PepaMezitřídaDenisa Pešáková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1886Hermiona Sarah AnibíTřída otevřenáRadmila Nováková CZ.svg V1,CAC
1887You Are My Baby Ama-PepsiTřída veteránůAlena Velišová CZ.svg V1,BOV
Knírač malý - černostříbřitý (10) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1888Sumantu Hajan PoloniaMezitřídaDagmar Rodinová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1889Truman Capote-Na ScedirTřída otevřenáLukáš Procházka CZ.svg V2,r.CAC
1890Wonderful World z DollnaxuTřída otevřenáZdeňka Strnadová CZ.svg V1,CAC
1891Agnes Černý medvídekTřída mladýchJana Jašková CZ.svg V2
1892Zen Lady z DollnaxuTřída mladýchZdeňka Strnadová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1893Iaiko z DevonuMezitřídaHana Popelková CZ.svg V2,r.CAC
1894Oh My Love du Haut CusseMezitřídaMichala Šindelářová SRB.svg V1,CAC,BOB,NV
1895Izzi z DevonuTřída otevřenáHana Popelková CZ.svg V1,CAC
1896Yetti z Agova dvoraTřída otevřenáMichaela Doležalová CZ.svg VD2
1897Charming Chilli z DixieTřída vítězůMichala Šindelářová SRB.svg V1,CAC
Knírač malý - černý (7) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1898Fabio Benavente MoraviaTřída mladýchDagmar Rodinová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1899Kristyan AndroisTřída mladýchJosef Hřebačka CZ.svg V2
1900Joshua My Love AndroisMezitřídaAndrea Zaoralová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
1901Chivas Regal AndroisTřída vítězůAndrea Zaoralová CZ.svg V1,CAC
1902Mamma Mia AndroisTřída mladýchAndrea Zaoralová CZ.svg V1,CAJC
1903Christie AndroisMezitřídaAndrea Zaoralová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1904Bumble-Bee z GloribamuTřída vítězůIva Řehánková CZ.svg V1,CAC
Knírač malý - pepř a sůl (16) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1905Arsenal Kashmir z Penzionu AxaTřída mladýchLadislava Festová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1906Norbert Max Pepper AndroisTřída mladýchPetra Horáčková CZ.svg V2
1907Filuta z Šenovského SlivníkuMezitřídaKateřina Řepišťáková CZ.svg V1,CAC
1908First Kiss for Zelebrität from YaricaTřída otevřenáJarmila Kališová CZ.svg V2,r.CAC
1909Little Rock z Kosířských hvozdůTřída otevřenáEva Hermanová CZ.svg V1,CAC
1910Alex z Černého nebeTřída vítězůBlanka Marković CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1911Imagine DarmaTřída mladýchIva Randýsková CZ.svg V3
1912NOMINA DentisTřída mladýchEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1,CAJC
1913Unna Perfecta AstronautTřída mladýchMarcela Zbořilová CZ.svg V2
1914Noisette Pepper AndroisMezitřídaAndrea Zaoralová CZ.svg V1,CAC
1915Panna Cotta AstronautMezitřídaDagmar Dlouhá CZ.svg V2,r.CAC
1916LEGE ARTIS DentisTřída otevřenáEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1,CAC,BOB,NV
1917Michelle Pepper AndroisTřída otevřenáAndrea Zaoralová CZ.svg V2,r.CAC
1918Olivia z Atlasova dvoraTřída otevřenáDanuše Růžičková CZ.svg V3
1919IDEA DentisTřída vítězůEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1,CAC
1920Universe z VětrovaTřída vítězůEva Berková CZ.svg V2,r.CAC
Knírač střední - černý (1) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1921Badarco od Dalajského potokaMezitřídaIlona Šimoníková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Knírač střední - pepř a sůl (7) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1922Hanny Fortuna MoraviaTřída otevřenáPetra Kříčková CZ.svg V2,r.CAC
1923Mistral Alarm BeskydMezitřídaLenka Fajkusová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1924Kouzelník Benavente Alarm BeskydTřída vítězůDagmar Rodinová CZ.svg V1,CAC
1925Rashmi Alarm BeskydTřída mladýchLenka Fajkusová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1926Justine Fortuna MoraviaMezitřídaPetra Kříčková CZ.svg V1,CAC
1927Jammela Alarm BeskydTřída otevřenáDrahomíra Londová CZ.svg V1,CAC
1928One and Only Alarm BeskydTřída vítězůLenka Fajkusová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Knírač velký - černý (5) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1929Fin z Agova dvoraTřída otevřenáIrena Musilová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1930Tessie Tess Goldest DanubiusTřída mladýchPetra Köhlerová CZ.svg V1
1931Folow Ve-FiMezitřídaV. Fialová CZ.svg V1,CAC,NV
1932Ebie Černý medvídekTřída pracovníMichaela Doležalová CZ.svg V1,CAC
1933Geisha z BedýnkyTřída veteránůDagmar Friedlaenderová CZ.svg V1,BOV
Knírač velký - pepř a sůl (1) / Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková / Kruh: 21
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1934Babeta HabrůvkaTřída dorostuIveta Hladká CZ.svg VN1
Krašský ovčák (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1935Ainee Kraš MoraviaTřída mladýchDenisa Tomečková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Landseer (14) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1936Imax z Letohradského rančeTřída dorostuAleš Čížek CZ.svg VN1
1937Enjoy von den Lucky Giants LandseerTřída mladýchAndreas Polster AT.svg V1,CAJC
1938Alvin from Paradise of the Giant MountainMezitřídaJarmila Škrobáková CZ.svg V1,CAC
1939Fynn von der Grossen LaaberTřída otevřenáMartin Fröner DE.svg V2,r.CAC
1940Harvey z Letohradského rančeTřída otevřenáRenata Nováková CZ.svg V1,CAC
1941ABDUL Tobi Miracle StarTřída vítězůIveta Uhrová SK.svg V1,CAC,BOB,NV
1942ATIK WepwawetTřída vítězůMichal Kondelík CZ.svg V2,r.CAC
1943Inez z Letohradského rančeTřída dorostuIda Chalupská CZ.svg ABS
1944Aretha Nové MěstečkoTřída mladýchNikola Juchelková CZ.svg ABS
1945Fairy Princess vom FerbiggrundTřída mladýchPetra Drábková CZ.svg V1,CAJC,BOJ
1946Agáta Nové MěstečkoMezitřídaMichaela Štanglová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1947AFRA Tobi Miracle StarTřída otevřenáIveta Uhrová SK.svg V1,CAC
1948Fergie von der Grossen LaaberTřída otevřenáDagmar Broučková CZ.svg V2,r.CAC
1949Gwenn z Letohradského rančeTřída vítězůVladimíra Kubů CZ.svg ABS
Leonberger (30) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1950Extraordinary VanitzaTřída mladýchAndrea Vaňková BG.svg V1,CAJC,BOJ
1951Happy 4 you Grand Aiveko Grand AivekoTřída mladýchVeronika Koubalová CZ.svg V2
1952Andy Leon EperiesMezitřídaAdam Krištof CZ.svg V1,CAC
1953Waldemar vom RoßbachMezitřídaKateřina Lávičková CZ.svg V2
1954A´GARDEN Almond doveletTřída otevřenáAlexandra Sopirová SK.svg V1,CAC,BOS,NV
1955AXIS pod Moravským BetlémemTřída otevřenáPavel Pilař CZ.svg V2,r.CAC
1956Dandy Paqo Happy LeonTřída vítězůPavel Pilař CZ.svg V2,r.CAC
1957Eldar Druhá šanceTřída vítězůEmil Beer CZ.svg V1,CAC
1958COUDY GoldenleonTřída čestnáVladimír Zvolský CZ.svg V1
1959Breddy von BenštejnTřída veteránůMartin Prosznák CZ.svg V1
1960Adeline Kes-BenTřída dorostuSylva Kosová CZ.svg ABS
1961Divizna Bella President z MerbolticTřída dorostuMarie Krupicová CZ.svg VN1
1962 Extra Ellia VanitzaTřída mladýchAndrea Vaňková BG.svg V1,CAJC
1963Agree With Tory From ArwilandTřída mladýchHana Fišerová CZ.svg V2
1964Bik Hirem Leon EperiesTřída mladýchAnna Ryšánková CZ.svg VD4
1965Dudleya Dream Of Atuin SKUTESJÖNSTřída mladýchVeronika Barešová CZ.svg V3
1966Akkanga Leon EperiesMezitřídaPetra Hercegová SK.svg V2,r.CAC
1967Bazy Aigi LandMezitřídaDanuše Teschlerová CZ.svg VD
1968Beatrix Naso CuriosoMezitřídaDobromila Fialková CZ.svg V3
1969Brixie Aigi LandMezitřídaDušan Přikryl CZ.svg VD
1970Goodbye and Kiss Grand AivekoMezitřídaVeronika Koubalová CZ.svg V1,CAC
1971Masha SedmidomkyMezitřídaPetr Novák CZ.svg VD4
1972ADELE Almond doveletTřída otevřenáRadka Kramárová SK.svg V1,CAC
1973Aenigma Miracle Lions SensationTřída otevřenáLucie Plášilová CZ.svg VD2
1974Aira z Královské KujebinyTřída otevřenáMarie Ryšánkova CZ.svg VD3
1975Delfi Lady MaxilevTřída vítězůJana Orolínová SK.svg V3
1976JORI SedmidomkyTřída vítězůPetr Novák CZ.svg V2,r.CAC
1977Made in Italy Wiyot WiyotTřída vítězůVeronika Koubalová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
1978GINGER SedmidomkyTřída čestnáPetr Novák CZ.svg V1
1979ERKI SedmidomkyTřída veteránůPetr Novák CZ.svg V1,BOV
Neapolský mastin (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1980Nerone del NolanoMezitřídaDagmar Šebelová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Německá doga - černá (22) / Rozhodčí: Milan Štourač / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1981BASIL HebargoTřída štěňatPetra Lúčanová SK.svg N1
1982Esdar Ora DynastyTřída dorostuNicola Gajdošová CZ.svg ABS
1983Gofer Myśliwi MgiełTřída mladýchPaula Król PL.svg V2
1984Vanda Kollárová Elizabeth's MeadowsTřída mladýchVanda Kollárová SK.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
1985T'Giordano z Josefovských BudMezitřídaVeronika Válková CZ.svg V1,CAC,NV
1986Semtex Bohemica HastavTřída otevřenáHelena Zamazalová CZ.svg V1,CAC
1987Playboy Of A Great Stars TeamTřída vítězůLenka Vrbová CZ.svg ABS
1988Ebby-Elfe vom Kleinen FeenwaldTřída dorostuPaula Król PL.svg VN1
1989Electra Ora DynastyTřída dorostuLenka Nováčková CZ.svg N2
1990Europe Aranka z DaizyTřída dorostuLenka Nováčková CZ.svg N3
1991Dasha Aranka z DaizyTřída mladýchBára Pisková CZ.svg V1,CAJC
1992Lorelei Quincy EtcTřída mladýchPetra Křivánková CZ.svg V
1993Brigette Aranka z DaizyMezitřídaIlona Svobodová CZ.svg V1,CAC
1994Rajiya Delta VelorumMezitřídaAndrea Martínková CZ.svg V2,r.CAC
1995Bounty Aranka z DaizyTřída otevřenáBára Pisková CZ.svg V3
1996Caramba Ora DynastyTřída otevřenáOndřej Tichý CZ.svg V1,CAC
1997Nashe Nastjenka von WiederholzTřída otevřenáDaniela Neumanová CZ.svg V2,r.CAC
1998Paradis Catley RanchTřída otevřenáHana Šrámková CZ.svg VD
1999Phebee Catley RanchTřída otevřenáLea Kuncova CZ.svg V4
2000BARBRA FROM BLACK Elizabeth´s MeadowsTřída vítězůJan BARAN SK.svg V1,CAC
2001CHATANGA von WiederholzTřída veteránůDaniela Neumanová CZ.svg V2
2002GENESIS Catley RanchTřída veteránůLenka Vrbová CZ.svg V1,BOV
Německá doga - modrá (18) / Rozhodčí: Milan Štourač / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2003Ciq La bella UnigollaTřída mladýchJosef Cabrnoch CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
2004Presley Blue Hradecká hvězdaTřída mladýchPetr Koza CZ.svg V2
2005ADONIS Saphiras royal heartMezitřídaPeter Slaný SK.svg V1,CAC
2006L-Aslan-B Baia AzzurraTřída otevřenáIvana Lipenská CZ.svg V1,CAC
2007ARTUS FROM BLUE Elizabeth´s MeadowsTřída vítězůJan BARAN SK.svg V1,CAC,NV
2008Alaska vom Blauer HofTřída štěňatPeter Pelach CZ.svg VN1
2009Bestie z Rodu drakaTřída mladýchLívia Chmelová CZ.svg V1,CAJC
2010Iveta Mirabilis GemmaTřída mladýchŠárka Vojtková CZ.svg V4
2011Julie z Hanáckého údolíTřída mladýchVlastimil Kvapil CZ.svg V3
2012Ornela Blue Hradecká hvězdaTřída mladýchPetr Koza CZ.svg V2
2013Edyss Beautiful Blue BallerinesMezitřídaKatarína Čerešňáková SK.svg V1,CAC
2014Eleanor Beautiful Blue BallerinesMezitřídaPetra Horáčková CZ.svg V3
2015Honey Heart BrixenMezitřídaRadim Rybníček CZ.svg V2,r.CAC
2016Ambra Iber Cassiopea DogTřída otevřenáLenka Šťastná CZ.svg V2,r.CAC
2017Houlihan Margaret de Beatrix BohemicaTřída otevřenáMartina Uhlířová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2018Adeline Hope Gentle GiantTřída vítězůMartina Šindelářová CZ.svg V1,CAC
2019Meggie Blue Hradecká hvězdaTřída vítězůPetr Koza CZ.svg V2,r.CAC
2020ELUNE Hromadog brunensisTřída čestnáLívia Chmelová CZ.svg V1
Německá doga - skvrnitá (9) / Rozhodčí: Milan Štourač / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2021Daft Punk Ora DynastyTřída dorostuVeronika Maštálková CZ.svg VN1
2022Collette Cassiopea DogTřída dorostuJana Moravcová CZ.svg VN1
2023April PlanetA DogaTřída mladýchStella Horáková CZ.svg ABS
2024Bella Mia Miréz BohemiaTřída mladýchMartina Čurdová CZ.svg ABS
2025CATHERINA FROM HARLE Elizabeth´s MeadowsTřída mladýchJan BARAN SK.svg V2
2026Lizzie Quincy EtcTřída mladýchZuzana Macková CZ.svg V1,CAJC
2027Karenina Quincy EtcMezitřídaRadek Neužil CZ.svg V1,CAC
2028Baileys Edmont's Angelic EyesTřída otevřenáStella Horáková CZ.svg V1,CAC
2029BEATRICE FROM HARLE. Elizabeth´s MeadowsTřída vítězůJan BARAN SK.svg V1,CAC,BOS,NV
Německá doga - žíhaná (1) / Rozhodčí: Milan Štourač / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2030Drusilla Pretorian DogTřída otevřenáRichard Vevera CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Německá doga - žlutá (15) / Rozhodčí: Milan Štourač / Kruh: 23
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2031D'Lucas von FrizantteTřída dorostuVendula Smolíková CZ.svg VN2
2032Oscar Dogen-SportTřída dorostuMartin Tetřev CZ.svg VN1
2033Ozzy Dogen-SportTřída dorostuMarek Daněk CZ.svg ABS
2034Dion Vale-LandMezitřídaLenka Gebauerová CZ.svg V1,CAC
2035Erik Cheri-CheriMezitřídaMartin Hladík CZ.svg V2,r.CAC
2036Eros Cheri-CheriMezitřídaMartin Hladík CZ.svg V3
2037Rufus BonodaMezitřídaMilena Desenská CZ.svg V4
2038Daidalos Vale-LandTřída otevřenáPetra Landová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2039Doreen von FrizantteTřída dorostuJana Moravcová CZ.svg VN1
2040Caramella Happy Chilli DogsTřída mladýchPetra Přívozníková CZ.svg VD2
2041Carmecita Happy Chilli DogsTřída mladýchJana Košutová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2042Daphne Vale-LandMezitřídaPetra Landová CZ.svg V2,r.CAC
2043Florentina Pretorian DogMezitřídaRichard Vevera CZ.svg V1,CAC
2044Erasina Pretorian DogTřída otevřenáJana Motyková CZ.svg V1,CAC
2045ABBY Happy Chilli DogsTřída veteránůJana Košutová CZ.svg V1,BOV
Německý boxer - žíhaný (15) / Rozhodčí: Radim Fiala / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2046Arteon Nigrum mothTřída mladýchPetr Jirásek CZ.svg V2
2047Chipo Kelly BoxTřída mladýchMonika Pokorná CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2048Evening Star Moravia BoxTřída mladýchJosef Kamrád CZ.svg V3
2049Torro Signum LaudisMezitřídaNikola Varáčková SK.svg V1,CAC
2050Dorian Gray Moravia BoxTřída otevřenáAlena Žarská CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2051Eddy Cane SilesiaTřída otevřenáKarel Drábík CZ.svg ABS
2052Barbarossa Moravia BoxTřída pracovníŠárka Čermáková CZ.svg V1,CAC
2053Famous Barolo from Lake ConroeTřída vítězůHana Zachovalová CZ.svg V1,CAC
2054Danah HamikoTřída mladýchLenka Hejmalová CZ.svg V2
2055Lara Impressia-BoxTřída mladýchPatrik Guldan SK.svg V1,CAJC
2056Billie Jean TerryTeamMezitřídaHana Kubátová - Hiršová CZ.svg ABS
2057Fallet Hébé BoxMezitřídaAdriana Habertová CZ.svg V1,CAC
2058Jawa Impressia-BoxMezitřídaMartin Šindelář CZ.svg V2,r.CAC
2059Ebony Princes Moravia BoxTřída otevřenáPavel Filgas CZ.svg ABS
2060Unica z DybohůrkyTřída veteránůLubomír Široký CZ.svg ABS
Německý boxer - zlatý (14) / Rozhodčí: Radim Fiala / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2061Artusch Optima grataTřída mladýchMartina Černá CZ.svg V2
2062Daevy con LomicaroTřída mladýchJitka Kupková CZ.svg V1,CAJC
2063Asterix TerryTeamTřída otevřenáHana Kubátová - Hiršová CZ.svg V1,CAC
2064Quentin II. KarmapaTřída pracovníMiroslava Wimětalová CZ.svg V1,CAC
2065Jack Pálava BoxTřída vítězůJiří Kostelecký CZ.svg V1,CAC
2066Eternity con LomicaroTřída štěňatBohuslava Šibalová CZ.svg VN1
2067MAIA FLOYD Fender EddaTřída dorostuJiří Kostelecký CZ.svg VN1
2068Aghaia Rebellia BoxTřída mladýchVeronika Červinková CZ.svg V1,CAJC
2069Aven Casiopé BoxMezitřídaPetra Benešová CZ.svg V2,r.CAC
2070Uncredible Beauty Jir-PiaMezitřídaLucie Kiseláková CZ.svg V1,CAC
2071Casiopea CustodiusTřída otevřenáJosef Potoček CZ.svg V2,r.CAC
2072Rebeca Optima grataTřída otevřenáVáclav Novotný CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2073Chocolate Chimaera TajpanTřída pracovníMonika Kdánová CZ.svg V1,CAC
2074Ketty Pálava BoxTřída vítězůJiří Kostelecký CZ.svg V1,CAC
Německý pinč - černý s pálením (2) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2075BONDY Jitřenka MoraviaTřída čestnáRostislav Lesniak CZ.svg V1
2076A Canzone Linda z Konárovských lesůTřída dorostuMiroslav Černý CZ.svg VN1
Německý pinč - červenohnědý (7) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2077A Cohen Le Roi z Konárovských lesůTřída dorostuMartin Šípek CZ.svg N1
2078Bohumil Ruby BeDa Red & WalTřída mladýchJana Skotalova CZ.svg ABS
2079Dakar JeJo Set BohemicusTřída vítězůPatrícia Follaufová SK.svg V1
2080Be Red Belly BeDa Red & WalTřída mladýchHana Kappelová CZ.svg VD1
2081Enigma Aija Set BohemicusMezitřídaKlára & Jaroslav Haškovi CZ.svg V1,CAC,NV
2082Etna Aija Set BohemicusTřída otevřenáKateřina Rejnková CZ.svg V1
2083Air Set von MasterhofTřída veteránůKlára & Jaroslav Haškovi CZ.svg V1,BOB,BOV
Novofundlandský pes (19) / Rozhodčí: Lukáš Zeman / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2084Forrest Gump Crazy CliffTřída štěňatAnita Vlčková CZ.svg VN1
2085Denny Bear of the MonkTřída mladýchIrena + Jiří Novákovi CZ.svg V1,CAJC
2086Arry II. - Fido od Trojské skályMezitřídaAndrea Vašíčková CZ.svg V1,CAC
2087Armani E.S.O. Czech DogTřída otevřenáJiří Pěnička CZ.svg V2,r.CAC
2088Gallileo ErefTřída otevřenáMarkéta Porkert CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2089BLACK BOOMER Angels GabooTřída vítězůMichaela Kollertová CZ.svg V1,CAC
2090Ingelosi Encane Trinity'sTřída štěňatMargrueta van Wyk CZ.svg VN1
2091Chicco Sunshine Black KoralleTřída dorostuGabriela + Alfred Holleschovi CZ.svg VN1
2092Anuschka Černý klaunTřída mladýchMilan Jaroš CZ.svg VD3
2093AquaBella Černý klaunTřída mladýchIrena Lošťáková CZ.svg V2
2094Bunch Of Love CharibooTřída mladýchAndrea Doleželová CZ.svg VD
2095Darling Bear of the MonkTřída mladýchNataša van Wyk CZ.svg VD4
2096Elise LogrusTřída mladýchMichaela Kollertová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2097Gilli Savage BlowMezitřídaMartin a Vlaďka Dudkovi CZ.svg V3
2098Habbiel ErefMezitřídaVlastimila Chovanová CZ.svg V1,CAC
2099King of Helluland Summer In the CityMezitřídaGabriela + Alfred Holleschovi CZ.svg V2,r.CAC
2100AxaSuri E.S.O. Czech DogTřída otevřenáEliška Pancnerová CZ.svg V1,CAC
2101DIZZY MISS LIZZY Bear MountainTřída vítězůIrena + Jiří Novákovi CZ.svg V2,r.CAC
2102Ella Savage BlowTřída vítězůMartin a Vlaďka Dudkovi CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Opičí pinč (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2103Anushka Magic RunzaTřída dorostuLiběna Anna Neubauerová CZ.svg VN1
Pyrenejský horský pes (9) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2104Christoph Perla SilesiaMezitřídaPavla Hološková CZ.svg V2
2105Foraton de Alba de los Danzantes de Alba de los DanzantesMezitřídaMónika Kiss HU.svg V1,CAC,BOB,NV
2106Macthree Prince CharmingTřída otevřenáLenka Filipová CZ.svg V1,CAC
2107ARÁN Patou von TraumbergTřída vítězůJitka Kriergerbecková CZ.svg V1,CAC
2108Once Upon A Time des Gorges de CauteretsTřída mladýchJana Ošoncová CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2109Osseilla des Gorges de CauteretsMezitřídaJana Ošoncová CZ.svg V1,CAC
2110Belsué Patou von TraumbergTřída otevřenáBarbora Duspivová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2111AIWA L'Antre du PatouTřída vítězůHelena Balcarová CZ.svg V1,CAC
2112Biesca Patou von TraumbergTřída vítězůJitka Kriergerbecková CZ.svg V2,r.CAC
Pyrenejský mastin (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2113Ewita Dominium ToryTřída otevřenáPetra Meszová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Rotvajler (15) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2114Chester od SyrůvkyMezitřídaPetr Šťastný CZ.svg V2,r.CAC
2115Saurus Mi-JiMezitřídaMichaela Kolářová CZ.svg V1,CAC
2116Brutus von der Brauerei GradlitzTřída otevřenáMartin Sieger CZ.svg V2
2117Lord z KoralkyTřída otevřenáKarel Švancara CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2118Atos von der Brauerei GradlitzTřída pracovníJakub Téra CZ.svg V1,CAC
2119FALON ARES Marol - MayTřída vítězůMarián Mendel SK.svg V1,CAC
2120Ideal Darwin Lib-VachTřída vítězůLibor Vachutka CZ.svg V2,r.CAC
2121Alfa iz Tverskogo DomaTřída dorostuJiří Pohořelický CZ.svg VN1
2122Darcy von der Brauerei GradlitzTřída dorostuMartin Sieger CZ.svg VN2
2123Aimee Preston Div-RottTřída mladýchIva Divácká CZ.svg VD3
2124Arka Dark DignityTřída mladýchKvětoslava Menčiková CZ.svg VD2
2125Rose Lib-VachTřída mladýchLibor Vachutka CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2126Ynnara z TyrosuTřída mladýchVeronika Jelínková CZ.svg VD4
2127Chessie od SyrůvkyMezitřídaMartin Ospalý CZ.svg VD2
2128Kessie Lib-VachMezitřídaLibor Vachutka CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Ruský černý terier (4) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2129Cato Ygg Era DraggoTřída otevřenáRadka a Michal Kubínovi CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2130Lada Serdtsu Uslada Zlato BojarTřída mladýchEva a Zdeněk Dvořákovi CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2131Patricia Tara's SarjaTřída otevřenáZdeňka Silovská CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2132VANILKA CanisyardTřída otevřenáVeronika Minaříková CZ.svg V2,r.CAC
Šarplaninský pastevecký pes (1) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2133Babakaj Ště-Kot NorthTřída mladýchVlastimil Karpíšek CZ.svg ABS
Shar-pei - MVP a NVP (4) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2134ALFREDO BLUE OF Wrinkle ResidenceTřída otevřenáViktoria Potapkina CZ.svg V1,CAC
2135Forsazh Gold King FireTřída vítězůLada Vavříčková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2136Fantastic Girl for Lada Zolotoy MillionTřída štěňatLada Vavříčková CZ.svg VN1
2137KISS OF LOVE Best PeiTřída vítězůLada Vavříčková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
Španělský mastin (4) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2138Ziggo MastibeTřída vítězůRomana Richterova CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2139Almonte Ultra MaximaTřída veteránůNikol Fee CZ.svg V1,BOV
2140Ziggi MastibeMezitřídaIva Járová CZ.svg V1,CAC
2141Beruschee de KamastinoTřída vítězůMichaela Kaplanová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Středoasijský pastevecký pes (3) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 22
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2142NAZIM IZ KLOVITřída mladýchLeona Šáteková CZ.svg ABS
2143ZODANGA TISAO ALI ALADJATřída dorostuLeona Šáteková CZ.svg VN1
2144Denali El Sabudzhay TisaoTřída mladýchLeona Šáteková CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
Svatobernardský pes - dlouhosrstý (6) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2145Gosia Sweet Heart Eliščino královstvíTřída dorostuIva Vávrová CZ.svg VN1
2146Fanny Barykův dvůrTřída mladýchJan Čihák CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2147Fate Barykův dvůrTřída mladýchSimona Klusová CZ.svg V2
2148Carmen z Lipové pohádkyMezitřídaDaniela Krátká CZ.svg V1,CAC
2149Jessi od Strážců horTřída otevřenáPetr Kazík CZ.svg V1,CAC
2150Gloria Wild od Strážců horTřída vítězůIva Vávrová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
Svatobernardský pes - krátkosrstý (4) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2151Lola od Strážců horTřída mladýchMilan Plundra CZ.svg V1,CAJC,BOB,BOJ
2152Dorotka z Hostýnských vrchůTřída otevřenáJosef Gerych CZ.svg ABS
2153ELIŠKA Barykův dvůrTřída otevřenáJan Čihák CZ.svg V1,CAC,NV
2154LEJLA od Strážců horTřída veteránůMilan Plundra CZ.svg V1,BOV
Tibetská doga (21) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2155Djamccho Altan-CorgoTřída mladýchJaroslava Bečvářová CZ.svg V1
2156Akka Lama Altan-CorgoTřída otevřenáIvana Hrubá CZ.svg V1,CAC,NV
2157Amdhu Altan-CorgoTřída vítězůTomáš Schneider CZ.svg V1,CAC
2158DADPA Donno GrogsTřída vítězůJIŘINA BUREŠOVÁ CZ.svg V2
2159JETSAN Narpo RansiTřída veteránůHana Ditrich Pauchová CZ.svg V1
2160Allegra Antares BohemiaTřída mladýchŠárka Vodičková CZ.svg VD4
2161Almiya z VysokovaTřída mladýchJiří Jager CZ.svg VD3
2162Arina bao-SaLuTřída mladýchPavel Eichelmann CZ.svg ABS
2163Josayma Padmaraga DrizaiTřída mladýchDita Kroupová CZ.svg V2
2164Norbu Tibetan MakaluTřída mladýchTomáš Schneider CZ.svg V1,CAJC
2165Rewa Narpo RansiTřída mladýchLadislava Kubíčková CZ.svg VD
2166Xelima Mo-Mo DharmapalaTřída mladýchMichaela Svobodová CZ.svg VD
2167Amala Bariyama GardenTřída otevřenáPetra Matějíčková CZ.svg VD4
2168Anisha Bariyama GardenTřída otevřenáPetra Matějíčková CZ.svg V3
2169Bala GampopaTřída otevřenáZdeněk Drunecký CZ.svg V1,CAC
2170Bya KenresiTřída otevřenáJosef Krejčí CZ.svg V2,r.CAC
2171Paramita Brave & ProudTřída otevřenáAlena a Jaroslav Novákovi CZ.svg ABS
2172YUSHI Altan-CorgoTřída otevřenáMichaela Orlitová CZ.svg ABS
2173BHÁŠJA JangallaTřída vítězůAlena a Jaroslav Novákovi CZ.svg V3
2174SEBA SIDDHA PRINCESS DharmapalaTřída vítězůPetr Jirgal CZ.svg V2
2175XALARI Altan-CorgoTřída vítězůTomáš Schneider CZ.svg V1,CAC
Tornjak (2) / Rozhodčí: Tibor Havelka / Kruh: 17
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2176BE MY HURRICANE Tor BohemiaTřída vítězůJasmina Petlach CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2177Florentina Kubusiowe lasyTřída mladýchSabina Kučerová CZ.svg V1,CAJC,BOS,BOJ
Tosa-Inu (9) / Rozhodčí: Antonín Karban / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2178Ai-Ashura Katsuro AzarioMezitřídaTatiana Jurasová CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2179Mac AbidesTřída otevřenáMartina Škopová CZ.svg V1,CAC
2180Eiko Tosadar TosadarTřída štěňatMartina Škopová CZ.svg VN1
2181Cecilia R.S.G. Tosa KecskemétTřída mladýchKateřina Vrzalová CZ.svg V1,CAJC
2182Ai-Yoko Takara AZARIOMezitřídaTatiana Jurasová CZ.svg V1,CAC
2183Akasita Bushi Fighting spiritTřída otevřenáAnežka Blaháčková CZ.svg V2,r.CAC
2184A'PAULLI Cawaií KenTřída otevřenáJan Kříž CZ.svg V1,CAC
2185D'Adine Yokozuna YushaTřída vítězůHana Rusá CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2186Dzitsumi Yokozuna YushaTřída vítězůPetr Melka CZ.svg ABS
Trpasličí pinč - černý s pálením (3) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2187Amigo zpod Hádecké planinkyMezitřídaJiří Protivínský CZ.svg VD1
2188Raptorr Roxxyss RozárkaTřída otevřenáKateřina Rejnková CZ.svg V1,CAC,BOB,NV
2189JOHANKA GDSTřída mladýchPatrícia Follaufová SK.svg V,BOS,BOJ
Trpasličí pinč - červenohnědý (1) / Rozhodčí: František Šimek / Kruh: 18
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2190Apollenka zpod Hádecké planinkyTřída otevřenáPavla ČERNÁKOVÁ CZ.svg ABS
Velký švýcarský salašnický pes (26) / Rozhodčí: Bojan Matakovič / Kruh: 19
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2191Barney ze Sázavy u LanškrounaTřída dorostuPavlína Kretková CZ.svg VN1
2192Be There in a Flash Blue View´sTřída mladýchIvana Lipenská CZ.svg V1,CAJC,BOJ
2193Artuš from Terma's FarmMezitřídaTomáš Fikar CZ.svg V2,r.CAC
2194Bentley vom Gross GrunbergMezitřídaMartin Manák CZ.svg V1,CAC
2195Cancun Beach Boy Mauris de SwissMezitřídaMonika Barbera CZ.svg V
2196Amigo Rubino od AjhnerTřída otevřenáMartin Manák CZ.svg ABS
2197Caleb Nathaniel from Balihara ranchTřída otevřenáPetra Dofková CZ.svg V1,CAC
2198Diesel Our ChampionsTřída otevřenáRadovan Dvořák CZ.svg V2,r.CAC
2199DUNDEE Clark S FutureTřída vítězůJana Běhulová CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2200GOODSPEED from Swiss StarTřída vítězůIvana Lipenská CZ.svg V3
2201Matterhorn's Give Me FiveTřída vítězůMartin Manák CZ.svg V2,r.CAC
2202URKÁN ANDY QuarterworldTřída vítězůJán Balog SK.svg V4
2203DIAMOND BARROW Golden BohemicaTřída čestnáPetra Dofková CZ.svg V1
2204ACHILEUS Clark S FutureTřída veteránůJana Běhulová CZ.svg V1,BOV
2205Bellinda ze Sázavy u LanškrounaTřída dorostuMilan Kobza CZ.svg VN1
2206Diabolique Mauris de SwissTřída mladýchMonika Barbera CZ.svg V1,CAJC
2207Bambi od BerenkyMezitřídaSylva Zahrádková CZ.svg V2,r.CAC
2208Emma z Podlesí KosířeMezitřídaDita Mainušová CZ.svg VD3
2209Estell z Podlesí KosířeMezitřídaBarbora Dubinská CZ.svg V1,CAC
2210Fergie Star QuarterworldMezitřídaRomana Otradovská CZ.svg VD4
2211Amélie ze Sázavy u LanškrounaTřída otevřenáMilan Kobza CZ.svg VD3
2212Esmee Label QuarterworldTřída otevřenáPetra Dofková CZ.svg V1,CAC,BOS,NV
2213Uriella Lizzie from Swiss StarTřída otevřenáIvana Lipenská CZ.svg V2,r.CAC
2214Aisha Large PetTřída vítězůTomáš Čermák CZ.svg V2,r.CAC
2215ARMITA SilesiaswissTřída vítězůPetra Ruszó CZ.svg V1,CAC
2216Jolana Dream's of CathrineTřída vítězůKateřina Mukařovská CZ.svg V3
Zpět na detail výstavy