vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Belgický grifonek (3) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1867Archibald BlazeMezitřídaRenata Schmidtová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1868Matheo TamagučiTřída otevřenáDrahoslava Houfkova CZ.svg V
1869Grace od Hunkovského rybníkaTřída vítězůMiroslava Šikulová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Bišonek (17) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1870Timeo White CandlemasTřída dorostuHelena Mouralová CZ.svg ABS
1871Romeo Starobělský lesTřída mladýchErika Parysová CZ.svg V2
1872Winner of My Heart OLIMPIA CLUBTřída mladýchMarkéta Patáková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1873Pampalini Starobělský lesMezitřídaPavla Kantorová CZ.svg V1, CAC
1874Onchao White CandlemasTřída otevřenáMiroslav Janovský CZ.svg V1, CAC
1875Chuppa Chups Šan-LíTřída vítězůAlena Zeibertová CZ.svg V1, CAC, NV
1876Golem Starobělský lesTřída čestnáMarcela a Bedřich Benešovi CZ.svg V1
1877Waleria Tango Amore Tango AmoreTřída dorostuGabriela Barvíková CZ.svg VN1
1878Rosemary White CandlemasTřída mladýchKamila Zorvanová CZ.svg ABS
1879Vanilopka Tango AmoreTřída mladýchZuzana Kalužová CZ.svg V1, CAJC
1880Nela Starobělský lesMezitřídaIrena Babáková CZ.svg V1, CAC
1881Polyxena Starobělský lesMezitřídaJiří Nesit CZ.svg ABS
1882Bini's Never Let Me GoTřída otevřenáLadislava Kalužová CZ.svg V2
1883BRIANNA GLUZ My Sweet White StarTřída otevřenáHana Machková CZ.svg V1, CAC
1884Alissa Gluz My Sweet White StarTřída vítězůHana Machková CZ.svg V2, r.CAC
1885Chilli Pamplone Starobělský lesTřída vítězůMarcela a Bedřich Benešovi CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1886Samantha Girl CharnettTřída veteránůLadislava Kalužová CZ.svg V1, BOV
Boloňský psík (1) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1887Buffy Moravian White PearlTřída mladýchPavla Chounová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Bostonský terier (14) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1888Canopus Space New EraTřída štěňatTomáš Karger CZ.svg VN1
1889Daxyn Big Heart BostterTřída mladýchDaniela Hudečková CZ.svg D
1890X-Dix z VikiluxuTřída mladýchJitka Bužková CZ.svg V1, CAJC, BOS
1891Amigo Rising JoyMezitřídaEva Bukovjanová CZ.svg VD1
1892DON PEDRO Sfora od Baśki Sfora od BaśkiMezitřídaJana Vávrů CZ.svg VD2
1893Papang de Yu BoxTřída otevřenáDagmar Kačenová CZ.svg VD1
1894Gucci BullfaceTřída dorostuAlžběta Omelková CZ.svg ABS
1895Adela Rose od MenžůTřída mladýchTáňa Menžinská CZ.svg VD3
1896Corrin Ebistar BostonTřída mladýchMartin Zgoda CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1897Diddlay Big Heart BostterTřída mladýchLenka Holubová CZ.svg V2
1898Ella Chanel BeramoTřída mladýchRadka Voitlová CZ.svg VD4
1899Fanny Victoria Diamond StarMezitřídaJarmila Pleskačová CZ.svg VD2
1900Primabalerina Beauty GremlinsMezitřídaLucie Hélová CZ.svg VD1
1901BRENDY Sfora od Baśki Sfora od BaśkiTřída otevřenáJana Vávrů CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Brabantík (7) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1902Iggy od Hunkovského rybníkaTřída štěňatMiroslava Šikulová CZ.svg N1
1903Apolenka z Líšeňských kopečkůTřída dorostuKateřina Svobodová CZ.svg NE
1904Ája Kavalíří kvartetoTřída mladýchMarta Bůžková CZ.svg ABS
1905Amy Lovely Black OstravaTřída mladýchJaroslav Šimčík CZ.svg VD3
1906Nutella too much loveTřída mladýchRenata Schmidtová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1907Thea Modrý dukátTřída mladýchKateřina Dušková CZ.svg V2
1908Ginevra z Kamenické tvrzeMezitřídaKristýna Machatová CZ.svg V
Bruselský grifonek (9) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1909King Chicco TamagučiTřída otevřenáSilvie Kreiselová CZ.svg V1
1910Godric Grifondoro KribensisTřída vítězůJana Rečková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1911Keanu Reeves Corsairey CaschTřída vítězůIlona Kupčíková CZ.svg V2, r.CAC
1912Fredy Černý onyxTřída čestnáJana Rečková CZ.svg V1
1913Isabella od Hunkovského rybníkaTřída štěňatMarcela Macíková CZ.svg N1
1914Anuscha Anna Corsairey CaschTřída mladýchIlona Kupčíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1915DiDi Dream Come True Mont ArwenTřída mladýchDana Měchurová CZ.svg V2
1916Baruška od Hunkovského rybníkaTřída vítězůMarcela Macíková CZ.svg V2, r.CAC
1917Nirvana Corsairey CaschTřída vítězůIlona Kupčíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Čínský chocholatý pes bez srsti (18) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1923Zampan Pinkmaiden´sTřída dorostuEva Nutzová CZ.svg ABS
1924Key Factor AvokaduhTřída mladýchPetra Chmelová CZ.svg V1, CAJC
1925Ready To Rumble Solino'sMezitřídaPetra Chudejová CZ.svg V1, CAC
1926Xel-Ha De SothisMezitřídaPetra Chmelová CZ.svg VD2
1927Arman Winning SmileTřída otevřenáPetra Chmelová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1928Grand Tairon FreuhartangTřída otevřenáJitka Krňávková CZ.svg V2, r.CAC
1929Vikingas Mano PonisTřída otevřenáKateřina Procházková CZ.svg V3
1930Ambition to Win AschabeyTřída vítězůPetra Chmelová CZ.svg V1, CAC
1931Chico Čertova stěnaTřída veteránůJarmila Jurová CZ.svg V1, BOV
1932Tomio z Kamilova dvoraTřída čestnáEva Nutzová CZ.svg V1
1933Chilli Winning SmileTřída štěňatKateřina Dvorská CZ.svg VN1
1934Carmen - Meai RodyryTřída mladýchŠárka Procházková CZ.svg V3
1935Faouzia AnkadiTřída mladýchKateřina Procházková CZ.svg V2
1936Orianna Queen MalverneTřída mladýchEva Nutzová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1937Iokaste Laia AvokaduhMezitřídaMagdaléna Hudáková CZ.svg V1, CAC
1938Roxette JemalleMezitřídaLenka Markovičová CZ.svg V2, r.CAC
1939Jumanji Milfra-MoraviaTřída otevřenáŠtěpán Jura CZ.svg V1, CAC
1940Helene AvokaduhTřída vítězůŠárka Procházková CZ.svg V1, CAC
Čínský chocholatý pes osrstěný (14) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1941Erwin MikeilonTřída dorostuJana Mathema CZ.svg VN1
1942Heavenly Beautiful KidsolarusMezitřídaEva Nutzová CZ.svg V1, CAC
1943Bellow Sweet Dream RiverTřída otevřenáVladimír Suchánek CZ.svg V2, r.CAC
1944Latin Lover JemalleTřída otevřenáLenka Markovičová CZ.svg V1, CAC
1945Bosley Sweet Dream RiverTřída vítězůGabriela Dvorská CZ.svg V1, CAC
1946Caterham ShahrastaniTřída veteránůPetra a Martin Pšádovi CZ.svg ABS
1947Yasmin z BoniKiTřída dorostuRůžena Balová CZ.svg VN1
1948Bianka-Foot RodyryTřída mladýchŠárka Procházková CZ.svg VD2
1949Epopee Family songsTřída mladýchIveta Myslivcová CZ.svg V1, CAJC
1950Mafia Winning SmileMezitřídaPetra Chmelová CZ.svg V1, CAC
1951Oriana z Půlnočního dvoraMezitřídaLenka Šulcová CZ.svg V2, r.CAC
1952Uli z BoniKiTřída otevřenáKateřina Gsylová CZ.svg V1, CAC
1953Galadriel FreuhartangTřída vítězůHana Bachroňová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1954Isis z Půlnočního dvoraTřída veteránůLenka Šulcová CZ.svg V1
Čivava - dlouhosrstá (26) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1955Dreamy for Right Royal s Lipetskih Ozer s Lipetskih OzerTřída štěňatKateřina Bielená CZ.svg ABS
1956Assan Agápi Goldest HarmoniaTřída mladýchIvana Součková CZ.svg V3
1957FLAME FIGHT Holy hopeTřída mladýchDaniela Vokálková CZ.svg V2
1958Jurášek Čokoládové štěstíTřída mladýchZdeňka Semínová CZ.svg V1, CAJC, BOS
1959Brandon Gold SaffronMezitřídaMarkéta Palmová CZ.svg V1, CAC, BOS
1960Caramel Choco AbonitoTřída vítězůIveta Adámková CZ.svg V1, CAC, NV
1961Master Love Platinum KidTřída vítězůJekatěrina Baranova CZ.svg ABS
1962Victory Roman Radostnii AngelgradTřída vítězůVodrážková Koudelová CZ.svg ABS
1963Bon Voyage Somnium StellaTřída štěňatNikol Škultétyová CZ.svg ABS
1964Amaly z Květinového kopceTřída dorostuIvana Schwanová CZ.svg N1
1965Don't Drive Me Mad Misty Meadow'sTřída mladýchKateřina Bielená CZ.svg V
1966Létó Čokoládové štěstíTřída mladýchZdeňka Semínová CZ.svg V2
1967Médeia Čokoládové štěstíTřída mladýchKlára Ondráčková CZ.svg V4
1968Only Happy DarlingsTřída mladýchIvana Šulejová CZ.svg V3
1969Sirael z Olteckého pelíškuTřída mladýchIva Vilišová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1970Celtic Rose Ave BengalMezitřídaZdena Kučerová CZ.svg V3
1971Great Berrie Choco AbonitoMezitřídaPetra Krátká CZ.svg V2, r.CAC
1972Hermione Minha Alegria Minha AlegriaMezitřídaKateřina Bielená CZ.svg V1, CAC
1973Caiwa Čokoládové štěstíTřída otevřenáZdeňka Semínová CZ.svg V1, CAC, NV
1974Loraine Hareta BohemiaTřída otevřenáIvana Schwanová CZ.svg VD2
1975Tomiko Aki Shiro YukiTřída otevřenáKlára Koudelová CZ.svg ABS
1976Be My Valentine MineoTřída vítězůVladimíra Burdová CZ.svg ABS
1977Dora od Štěkavého hadaTřída vítězůMilena Machová CZ.svg ABS
1978Drama Constellation Saint Claire ChisTřída vítězůKlára Koudelová CZ.svg ABS
1979Harmonia of July Cia pod VrážíTřída vítězůRegina Plouharová CZ.svg V1, CAC
1980Vanessa Bibi Údolí VrchliceTřída vítězůVladimíra Burdová CZ.svg ABS
Čivava - krátkosrstá (23) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1981Caspian z Dalimilova rájeTřída mladýchRomana Otradovská CZ.svg V2
1982Jakomour Čokoládové štěstíTřída mladýchZdeňka Semínová CZ.svg V1, CAJC
1983Tio Garry Sari Papatya danTřída mladýchEva Šrámková CZ.svg VD3
1984Viktor Morningstar Golden NestTřída mladýchJekatěrina Baranova CZ.svg ABS
1985Zharkij Macho Svit BarbiTřída mladýchKlára Koudelová CZ.svg ABS
1986Atticus Čokoládové štěstíTřída otevřenáKlára Bartůňková CZ.svg V1, CAC
1987Barney Stinson Chiwee AkinorTřída otevřenáNikola Kňazovčíková CZ.svg VD2
1988ARCTUR II Belissimo BravoTřída vítězůVodrážková Koudelová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1989Tweety Special guestTřída vítězůBarbora Nedorostová CZ.svg V2, r.CAC
1990Allete Angel Goldest HarmoniaTřída mladýchIvana Součková CZ.svg V2
1991Asantie Rainbow Legendary WindTřída mladýchPetra Maršálková CZ.svg ABS
1992Happy Lara Něžná fantazieTřída mladýchNikol Erlebachová CZ.svg ABS
1993Ivetka Choco AbonitoTřída mladýchKristýna Kirschnerová CZ.svg D
1994Jasmína z Dalimilova rájeTřída mladýchRomana Otradovská CZ.svg VD3
1995Nairobi Hosana-BoxTřída mladýchJohana Srbová CZ.svg ABS
1996Quirina z Olteckého pelíškuTřída mladýchIva Vilišová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1997Bonnie Kevin Údolí VrchliceMezitřídaDaniela Vokálková CZ.svg V1, CAC, NV
1998MILLY z Prokopova kopceMezitřídaJohana Srbová CZ.svg ABS
1999Polly Mini Big DogMezitřídaZdenka Kopcová CZ.svg ABS
2000Jessica Dancing angelsTřída otevřenáIvana Součková CZ.svg V1, CAC
2001Catwoman-PC Misty Meadow´sTřída vítězůNikol Škultétyová CZ.svg ABS
2002Deyeneris ZhbanofTřída vítězůKlára Koudelová CZ.svg ABS
2003Tascha z Kmochova zátišíTřída veteránůBarbora Nedorostová CZ.svg V1, BOV
Coton de Tuléar (5) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1918Gold Madagaskarská LadyTřída dorostuRenata Slaninová CZ.svg ABS
1919Cliff Ny MadagasikaraMezitřídaKateřina Hanischová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1920Ange de la Mer-Quena Poklad PragueTřída dorostuVeronika Jarošová CZ.svg VN1
1921Si Douce Stella du Castel de la Roche aux FeesTřída mladýchPavlína Schafferová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1922Quena-Cherry Poklad VysočinyTřída otevřenáVeronika Jarošová CZ.svg V1, CAC, NV
Francouzský buldoček (50) / Rozhodčí: Dagmar Rozsypalová / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2004 BELASCO ASVARROTřída mladýchLeona Šáteková CZ.svg V1, CAJC
2005Arnošt Boží BuldočekTřída mladýchDana Čejková CZ.svg VD3
2006Cooper Molen RuzhTřída mladýchPetr Geissler CZ.svg V2
2007Frodo Zuzkin senTřída mladýchVeronika Otáhalová CZ.svg VD
2008Girron Sokol Mamaniela CHS MamanielaTřída mladýchPetra Sokolová CZ.svg VD
2009Grant Gaston MamanielaTřída mladýchZuzana Alferyová CZ.svg VD4
2010Cir Hero of BohemiaMezitřídaTereza Marková CZ.svg VD3
2011Eddy Čmoudovo srdceMezitřídaMarie Gronychová CZ.svg V1
2012Charlie Magdalensmaria ElegansMezitřídaKateřina Pfisterová CZ.svg VD4
2013Piccolo Aldebaran TaurusMezitřídaMartina Trefilova CZ.svg VD2
2014Benjamin Bes Sirius MarconyTřída otevřenáZuzana Miklová CZ.svg DIS
2015Carl von AlisterusTřída otevřenáKateřina Hatalová CZ.svg V3
2016Casper Bakasu KennelTřída otevřenáDana Hradilova CZ.svg V1, CAC
2017Cesar Laks AlisterusTřída otevřenáRomana Padevítová CZ.svg V2, r.CAC
2018Daren KavayorTřída otevřenáNatálie Orságová CZ.svg VD4
2019Edward CHS MamanielaTřída otevřenáEdita Kardos CZ.svg ABS
2020Great Gatsby N.O. ChaosTřída vítězůPavlína Plucnarová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2021AFRODITA DagybeTřída štěňatDana Čejková CZ.svg VN1
2022Janie KavayorTřída štěňatMartina Šolcová CZ.svg N2
2023Ariela Žabčický dvůrTřída dorostuMarek Štěpánek CZ.svg N3
2024Finia Molosos GrabowskiTřída dorostuKateřina Dorňáková CZ.svg VN2
2025Hoshi Soraya Action AletTřída dorostuAlena Tvrzová CZ.svg ABS
2026Chilli Bitt BoxTřída dorostuJiří Matuška CZ.svg VN1
2027 SWEET COCO FRUSTYLETřída mladýchKateřina Štýberová CZ.svg V4
2028Baby Boo Fra-Bul MoraviaTřída mladýchIvana Krontorádová CZ.svg VD
2029Bailey Habrovany BreedingTřída mladýchTereza Kopecká CZ.svg VD
2030Bailey Royal HorizonTřída mladýchDaniela Kellovská CZ.svg VD
2031Brownie Royal HorizonTřída mladýchMartina Šolcová CZ.svg VD
2032DOLLY White Diamond BullTřída mladýchVladimír Růžička CZ.svg VD
2033Greta Čmoudovo srdceTřída mladýchDušan Bílek CZ.svg VD
2034I-Magic Black Lady AlisonTřída mladýchAdam Mec CZ.svg ABS
2035Isabella z KedarkyTřída mladýchRenata Příhodová CZ.svg ABS
2036Marry Be Happy SkorpiusTřída mladýchLudmila Mičaníková CZ.svg V3
2037Mia MamanielaTřída mladýchKlára Žižková CZ.svg V2
2038ROXY Hviezdoslavov Fan Bul Hviezdoslavov Fan BulTřída mladýchŠárka Hanesová CZ.svg DIS
2039SCARLETT FRENCH SHANGRI - LATřída mladýchLeona Šáteková CZ.svg VD
2040Stracciatella AglaosTřída mladýchJana Kreplová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
2041Winifred Mia MoraviaTřída mladýchErika Brodová CZ.svg DIS
2042Xindy from Bohemica landTřída mladýchMilan Pardy CZ.svg D
2043Be My Soul DalidoMezitřídaDaniela Kellovská CZ.svg ABS
2044Bria Dream WinnerMezitřídaVeronika Roudová CZ.svg DIS
2045Catoomba HawortiaMezitřídaKlára Jahnová CZ.svg VD2
2046Elein Čmoudovo srdceMezitřídaStanislava Weissová CZ.svg V1, CAC
2047Abigail Royal HorizonTřída otevřenáPetr Geissler CZ.svg V1, CAC
2048Antonie Roastig ShotTřída otevřenáVeronika Otáhalová CZ.svg VD2
2049Frou-Frou z Vojtova dvorkuTřída otevřenádaniela vozničková CZ.svg VD4
2050Marihuana Aglaos La Furiya RohaTřída otevřenáJana Kreplová CZ.svg VD3
2051Negra de Moravie noblesseTřída otevřenáIvana Krontorádová CZ.svg DIS
2052Roxana Mia MoraviaTřída otevřenádaniela vozničková CZ.svg ABS
2053Grace Bitt BoxTřída vítězůJiří Matuška CZ.svg V1, CAC, NV
Havanský psík (13) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2054Hernando Heavenly kidTřída mladýchAngelika Reszutyík SK.svg V3
2055Nero from Bohemica landTřída mladýchJitka Chovanová CZ.svg V1, CAJC
2056Union Star Bien CaradosTřída mladýchJana Uherková CZ.svg V2
2057Alice Cooper Dominika's TreasureMezitřídaHana Šináglová CZ.svg V1, CAC
2058Kenji ZipetikTřída otevřenáDanuše Brumková CZ.svg D
2059SHIRO Almendares (FCI)Třída otevřenáJitka Chovanová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2060Daffie Maršovská samotaTřída dorostuVeronika Řiháková CZ.svg VN1
2061Gina Heavenly kidTřída mladýchAngelika Reszutyík SK.svg V2
2062Irina Királyerdei-BársonyTřída mladýchEva Sedláková CZ.svg VD3
2063ŽOFIE ROZÁRKA CetyaTřída mladýchJitka Chovanová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2064Betty Preciosa Jane Angel NavajoMezitřídaJana Uherková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2065SELLY CetyaMezitřídaJitka Chovanová CZ.svg V2, r.CAC
2066Sleek Daisy Bohemia AlkéTřída otevřenáJitka Bukolská CZ.svg V1, CAC
Kavalír king charles španěl - blenheim (20) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2067Charismatic Riccardo Rubínový květTřída dorostuRenata Drajsajtlová CZ.svg VN1
2068Aiden God's Love Royal DaysTřída mladýchMichaela Godziková CZ.svg V2
2069Chevy Gold LuckykayTřída mladýchMichaela Massek CZ.svg V1, CAJC
2070Frederico Duo z VítovéMezitřídaHana Václavková CZ.svg VD1
2071Unikát Chilli KolibaMezitřídaMiloš Kopecký CZ.svg VD2
2072Autumn Leaves Sole Di MezzanotteTřída otevřenáKlaudia Schifferová SK.svg VD2
2073Theodor Quatro z Kamilkové zahradyTřída otevřenáDenisa Jiroutová CZ.svg VD1
2074Geremmayo TricyrtisTřída vítězůRadka Bartmanová CZ.svg V2, r.CAC
2075Veni Vidi Vici Prokopská hvězdaTřída vítězůPetra Zvarová CZ.svg V1, CAC
2076Flavio Gold od Zlatého RoxeTřída veteránůZdeňka Matoušková CZ.svg V1
2077Chassity Felindra Rubínový květTřída dorostuPetra Breineková CZ.svg VN1
2078Amalli Rose Royal DaysTřída mladýchVladěna Latoňová CZ.svg V1
2079Bianca Love Me PeliengiTřída mladýchRadmila Smyslová CZ.svg V3
2080Chiara Bonimo BonimoTřída mladýchMartina Orliczková CZ.svg ABS
2081I Love Lee LuckykayTřída mladýchPavlína Grosserová CZ.svg V2
2082Wisteria Prokopská hvězdaMezitřídaHana Nováková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2083Britzi Itzi Silk Magic ShayenTřída otevřenáHana Šašková CZ.svg V1, CAC
2084Laila Star Kopidlenský kavalírTřída otevřenáKristýna Vaňková CZ.svg VD2
2085Amanda Bohemia CavalierTřída vítězůMarkéta Poušková CZ.svg V1, CAC
2086Pumpkin Krásná loukaTřída vítězůMichaela Ouředníková CZ.svg V2, r.CAC
Kavalír king charles španěl - černý s pálením (12) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2087Xanadu Krásná loukaTřída štěňatMichaela Ouředníková CZ.svg N1
2088Andy ze Svárovského údolíTřída mladýchMiroslava Kolářová CZ.svg VD3
2089LARGO Canis Satelles FCITřída mladýchLenka Andrlíková CZ.svg VD2
2090LOCKSLEY ROBIN Zlatý kavalírTřída mladýchMiroslav Fabiánek CZ.svg VD1
2091Kendall z Jezerního královstvíMezitřídaRenata Drajsajtlová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2092Jonathan Auri z Panství LomniceTřída vítězůPavlína Urbanová CZ.svg D
2093Brownie Charlie Nošovice od BeskydTřída štěňatRadmila Smyslová CZ.svg VN1
2094Arya Stark z Wanorčina královstvíTřída dorostuMonika Hečová CZ.svg VN1
2095Ambra ze Svárovského údolíTřída mladýchPavlína Grosserová CZ.svg V1, CAJC
2096Beatrix Auri z Panství LomniceTřída otevřenáMonika Hečová CZ.svg VD2
2097Vicenza BonimoTřída otevřenáLucie Klusová CZ.svg VD1
2098Kristinka Linda z Usedlosti ÚjezdecTřída vítězůMartin Sládek CZ.svg ABS
Kavalír king charles španěl - ruby (17) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2099Bruno Mars Royal DaysTřída dorostuVladěna Latoňová CZ.svg VN1
2100Damir Nutty ze Souhvězdí LyryTřída dorostuAlexandra Racko CZ.svg ABS
2101Jean-Pierre BonimoTřída dorostuVeronika Kramarzová CZ.svg VN2
2102Cosimo Moonshine BellasTřída mladýchM+M Kudláčkovi CZ.svg D
2103Wolfram Ruby Love TerakoTřída mladýchMartina Krčmařová CZ.svg VD1
2104Frenkie LuckykayMezitřídaNina Mührová CZ.svg VD1
2105Axis Nero AbirizTřída otevřenáVeronika Sládková CZ.svg VD2
2106Wizard Red od Ptačí skályTřída otevřenáHana Šašková CZ.svg V1, CAC
2107Atrey Linden LeavesTřída vítězůM+M Kudláčkovi CZ.svg V1, CAC
2108Verron Ruby Love TerakoTřída vítězůZuzana Poláková CZ.svg V2, r.CAC
2109Xia Krásná loukaTřída štěňatMichaela Ouředníková CZ.svg N1
2110Zurri Merlin BohemiaTřída dorostuPetra Sučková CZ.svg N1
2111Lady Luna Zlatý kavalírTřída mladýchZuzana Minarik CZ.svg V2
2112Serenada Lesa Solange Serenada LesaTřída mladýchDagmar Marešová CZ.svg VD3
2113Wistaria Ruby Love TerakoTřída mladýchIrena Packová CZ.svg V1, CAJC
2114Febe Bonnie FableTřída otevřenáŠárka Křesťanová CZ.svg V1, CAC
2115Fallada Rubínový květTřída vítězůRenata Drajsajtlová CZ.svg V1, CAC
Kavalír king charles španěl - trikolor (17) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2116Whisky Krásná loukaTřída dorostuLinda Víšková CZ.svg VN1
2117Archie Chlupaté štěstíTřída mladýchIveta Schejbalová CZ.svg V1, CAJC
2118Dream Voyager Harmony of LifeTřída mladýchPavlína Grosserová CZ.svg V2
2119Kuky Llewellyn BohemiaTřída otevřenáYvona Neumannova CZ.svg V1, CAC
2120ARMANI CaressemaTřída vítězůAgata Wierzba-Babin PL.svg V2, r.CAC
2121Zeal Womanizer Bonitos CompanerosTřída vítězůJanka Točíková CZ.svg V1, CAC
2122Caspian Finn z Královských mlýnůTřída veteránůRadka Bartmanová CZ.svg V1, BOV
2123Ariela od MajaveluTřída dorostuMartin Sládek CZ.svg VN1
2124ANABELLE Magnolia PassCoTřída mladýchMichaela Janisova CZ.svg VD4
2125Giulia BonimoTřída mladýchBlanka Beranová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2126I am Sophie Černý turmalínTřída mladýchŠárka Křesťanová CZ.svg V3
2127Intica Aldaha GoldTřída mladýchVladěna Latoňová CZ.svg V2
2128Believe in Destiny Sole di MezzanotteMezitřídaKlaudia Schifferová SK.svg VD1
2129Ocean Pearl Vanmar Majesty Vanmar MajestyMezitřídaHana Brázdilová CZ.svg ABS
2130Irris Isabeau TricyrtisTřída otevřenáMajka Vlahová CZ.svg V1, CAC
2131Zenia BonimoTřída otevřenáMichaela Gottfriedová CZ.svg D
2132Cecilie ObludáriumTřída veteránůMonika Hečová CZ.svg V1
King Charles španěl (4) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2133Conor-Leader z Panství LomniceTřída mladýchHelena Majerníková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
2134Shalyapin ot Nevskogo HobbitaTřída mladýchAlice Čančíková CZ.svg V2
2135Baron Hart z Panství LomniceTřída otevřenáDanuše Fojtíková CZ.svg V1, CAC
2136Diamond Heart MilposTřída vítězůDanuše Fojtíková CZ.svg V1, CAC, NV
Lhasa Apso (4) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2137Harley Dar TibetuTřída štěňatEliška Vašková CZ.svg ABS
2138Western Dar TibetuTřída otevřenáMarie Hradilová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2139Quendolina Dar TibetuTřída otevřenáEva Jaglarzová CZ.svg V1, CAC
2140Tsewang Lhamo The Tibetan Pride The Tibetan PrideTřída vítězůŚwikszcz Magdalena PL.svg V1, CAC, BOB, NV
Lvíček (1) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2141Orpheus Trusty FriendsTřída mladýchMILOŠ Janoviak SK.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Maltézský psík (8) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2142Triumph Silk HouseMezitřídaLucie Stuchlíková CZ.svg V1, CAC
2143Omg Monwhite StarTřída vítězůMonika Kupicová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2144 Betty Boop Up Adup Loli ShopTřída dorostuHana Peloušková CZ.svg VN1
2145Malavi Wonder of LoveTřída dorostuThorsten Sankowski DE.svg VN2
2146Coco Pop CarmidanickTřída mladýchMonika Kupicová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2147Kissy Tip Top Hanapel White StarMezitřídaHana Peloušková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2148Missy du Clos od Bílé tlapkyTřída otevřenáMonika Míčová CZ.svg V1, CAC
2149Party Girl Monwhite StarTřída vítězůMonika Kupicová CZ.svg V1, CAC
Malý kontinentální španěl - Papillon do 2,5kg (8) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2150Eco Doggies of PorubaTřída mladýchZdeňka Hlaváčková CZ.svg VD1
2151ZZ TOP Porubský květMezitřídaLenka Vavrečková CZ.svg V1, CAC
2152Inna ArinelleTřída mladýchKarin Strojilová CZ.svg ABS
2153YASWINA VOM SCHABENHOFTřída mladýchMarta Boudná CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2154Kittiane z Pelinských lukMezitřídaAndrea Zichová CZ.svg VD1
2155Eloisa Jet BatTřída otevřenáDagmar Bartoňová CZ.svg V1
2156Baika Tiny ZonteTřída vítězůLudmila Picková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2157Gloria ArinelleTřída vítězůHana Plzáková CZ.svg VD2
Malý kontinentální španěl - Papillon nad 2,5kg (12) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2158Absinth Bodemika CzechTřída dorostuKateřina Šabatová CZ.svg ABS
2159FOXY TAIL NADSHELLTřída mladýchVěra Pleslová CZ.svg V1, CAJC
2160Frisco SonakMezitřídaRomana Špottová CZ.svg V1, CAC
2161WIN A THOUSAND TIMES Nightfire´sTřída otevřenáŠárka & Marcela Mohelníková & Blahutová CZ.svg D
2162Kenny Noblesse charmTřída vítězůPetr Holoubek CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2163Annabell z Horních vinicTřída mladýchHana Plzáková CZ.svg V2
2164Fatyma Opavský motýlekTřída mladýchLenka Večeřová CZ.svg VD3
2165Greta Garbo Porubský květTřída mladýchMarcela Blahutová CZ.svg ABS
2166Michelle Dream of joyTřída mladýchJana Feranova CZ.svg V1, CAJC
2167Daffi BambabibiTřída otevřenáMartina Šuterová CZ.svg ABS
2168Cloudine Camille Belle PawTřída vítězůRadana Bednaříková CZ.svg VD1
2169Lady Tila MarestelTřída veteránůRadka Hudečková CZ.svg V1, BOV
Malý kontinentální španěl - Phaléne do 2,5kg (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2170Honey Elli Porubský květTřída mladýchJarmila Schreierová CZ.svg VD1
Malý kontinentální španěl - Phaléne nad 2,5kg (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2171Camelot Fa-dyTřída otevřenáJarmila Schreierová CZ.svg ABS
Mops - béžový/stříbrný/apricot (12) / Rozhodčí: Dagmar Rozsypalová / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2172Alidoro Mad-MopsTřída mladýchIrena Kořínková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2173Albus EperiaMezitřídaZdeněk Kocman Michaela Oravová CZ.svg V1
2174Albert Pug TevielTřída otevřenáEliška +Tereza Knížková CZ.svg V1, CAC
2175Bart Al IsfahánTřída otevřenáZuzana Lipowská CZ.svg V2, r.CAC
2176Dobby Pug TevielTřída štěňatEliška +Tereza Knížková CZ.svg VN1
2177Andělka Bri - JackTřída dorostuNatálie Badinová CZ.svg N1
2178Caramella Pug TevielTřída mladýchMarkéta Stonavská CZ.svg V2
2179Chasmina Gold SaffronTřída mladýchMarkéta Palmová CZ.svg V1, CAJC, BOS
2180Ollí Lady z Lobkovických vinicTřída mladýchEliška +Tereza Knížková CZ.svg V3
2181ZARA FOR CORNIKA HAPPY LAVELI ENDZHELTřída mladýchDrahomira Khorssani CZ.svg ABS
2182Brandy Domine ze Skalnatého návršíTřída otevřenáLibor Vachutka CZ.svg VD2
2183Ustina Aja ŠimíčekTřída otevřenáNatálie Badinová CZ.svg V1
Mops - černý (6) / Rozhodčí: Dagmar Rozsypalová / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2184JAY-Z MEDOVYI PRYANIKTřída dorostuDominik Skála CZ.svg VN1
2185Michael Gordon MeskalinTřída mladýchIrena Kořínková CZ.svg V1, CAJC
2186BUFFALO WincastleTřída otevřenáMarkéta Palmová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2187 Muffin Ze Skalnatého návrší WincastleTřída vítězůDominik Skála CZ.svg V1, CAC
2188Luise Lorraine MeskalinTřída mladýchIrena Kořínková CZ.svg V1, CAJC
2189Colette Star is Born ze Skalnatého návršíMezitřídaDominik Skála CZ.svg V1, CAC, NV
Pekingský palácový psík (9) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2190KASPIAN PRINCE Čínský démantTřída dorostuIveta Dosedělová CZ.svg VN1
2191Jaskier Pagoda Zlotych OrchideiTřída mladýchJarmila Pospíšilová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2192Elijah Xiao-ShanTřída vítězůKlára Veverková CZ.svg V2, r.CAC
2193Charlie Black Star Čínský démantTřída vítězůIveta Dosedělová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2194Revansh Rumar KaprisTřída vítězůDana Záhejská CZ.svg V3
2195Dona Elisabeth von BerchtoldTřída mladýchDana Záhejská CZ.svg V1, CAJC
2196Juliette Čínský démantMezitřídaIveta Dosedělová CZ.svg V1, CAC
2197Charlene Blackie Čínský démantTřída otevřenáIveta Dosedělová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2198Meggy ZOLOTOY KROKUSTřída vítězůDana Záhejská CZ.svg V1, CAC
Pražský krysařík - černý s pálením (4) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2199Alfréd z BoršicTřída mladýchNikola Mesarkin CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2200Haggy z PavlišovaTřída vítězůLenka Hrubá CZ.svg V1, CAC, NV
2201Victory Blues Gi FedarTřída veteránůLenka Hrubá CZ.svg V1, BOV
2202Byzance ČekankaMezitřídaEva a Zdeněk Hruškovi CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Pražský krysařík - ostatní barvy (1) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2203Bo Bohemian scampTřída otevřenáRadka Kantorová CZ.svg V1, CAC
Pudl střední - bílý (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2253Unique Kiss Arcanus IliriaTřída vítězůNaděžda Klírová CZ.svg V1, CAC, NV
2254White Lady of Arcanus IliriaTřída štěňatNaděžda Klírová CZ.svg VN1
2255Used To Be Star YrtepTřída dorostuPetra Bátrlová CZ.svg N
Pudl střední - černý (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2256Charibdis AnarchiaTřída mladýchSarah Truijensová CZ.svg V1
2257Chippendale AnarchiaTřída mladýchJana Sabolová CZ.svg VD2
2258Claudius Charlie of Deleite's of Deleite´sTřída otevřenáMichaela Šimurdová CZ.svg V1, CAC
Pudl střední - hnědý (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2259Bailey Brown ChocolateMezitřídaEva Hudáková CZ.svg V1, CAC, NV
Pudl střední - stříbrný (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2261Bastien Silver Aura MoraviaTřída vítězůViera Bombošová SK.svg V1, CAC
2262Darling Eve Aura MoraviaTřída vítězůEva Sedláčková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Pudl střední plavá-červená (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2260Frankie Faron Carský monarchaTřída vítězůRadoslava Daubnerová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Pudl toy - bílý (4) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2230Benedikt of Fantasia roseaTřída otevřenáKarla Halbichová CZ.svg V1, CAC
2231Apache Earl's LegendTřída veteránůMonika Poracká CZ.svg ABS
2232Steffi Prodigy Silver paradiseTřída mladýchAlena Ohnhäuserová CZ.svg V1
2233Bing Bang in Universe Mahene FarmTřída vítězůMiloš Nedbal CZ.svg ABS
Pudl toy - černý (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2234SUBLIME MAGICSTAR DES PETITES STAS D'ANNEMOSTřída mladýchŠárka Doležalová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2235DAZZI Bohemia TimothyTřída otevřenáŠárka Doležalová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2236Koh Wai Earl's LegendMezitřídaPetra Ulrichová Plisková CZ.svg ABS
Pudl toy - stříbrný (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2237Rubie One Silver paradiseMezitřídaAlena Ohnhäuserová CZ.svg VD1
Pudl trpasličí - bílý (8) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2238Empathy Eve's Little DancerTřída mladýchMartin Petráš CZ.svg V1
2239Viki Viktor O White z Černobílého snuTřída mladýchPavlína Hamplová CZ.svg D
2240Diadem Dorly Snowflake FellTřída vítězůMiluše Rýznarová CZ.svg VD1
2241Orcan Earl's LegendTřída veteránůJana Machylová CZ.svg V1, BOS, BOV
2242Fiesta Dorly Snowflake FellTřída dorostuPetra Chudejová CZ.svg VN1
2243HONEY SWEET SUGAR BABE Powder PuffTřída mladýchMarta Wittek PL.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
2244Vinona O White z Černobílého snuMezitřídaOldřich Groch CZ.svg V1
2245Jutta Darcy VargasTřída vítězůMiluše Rýznarová CZ.svg V1, CAC, NV
Pudl trpasličí - černý (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2246Jullien Earl's LegendMezitřídaTomáš Buday SK.svg ABS
2247Nazarella Black BroskvičkaTřída mladýchMartina Broskevičová CZ.svg V1, CAJC
2248Tra Alba e Note YrtepTřída otevřenáAndrea Kejhová CZ.svg VD
Pudl trpasličí - stříbrný (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2251Matěj Adia AviTřída čestnáAlena Ohnhäuserová CZ.svg VD1
2252Haydee III Silver ze Žluté MimozyTřída vítězůTaťjana Novotná CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Pudl trpasličí plavá-červená (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2249RED SUN BERNOL-CLASSIKMezitřídaTaťjana Novotná CZ.svg V1
2250Paul Mccartney Earl's LegendTřída veteránůPetra Ulrichová Plisková CZ.svg ABS
Pudl velký - bílý (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2263Amalie Doubravnický pokladTřída mladýchAdam Pavliš CZ.svg VD1
2264Athene the Queen of the JungleTřída vítězůPetra Stonišová CZ.svg ABS
Pudl velký - černý (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2265Darwins son Joy of CarinthiaTřída mladýchMonika Obhlídalová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
2266KARAMEL´DUSHISTAYA MyataTřída mladýchAndrea Kobzová CZ.svg V1
2267Million Dollar Lady ShuvaloffTřída mladýchMartin Makuch SK.svg VD2
Pudl velký - stříbrný (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2271Faraón My WaimeaTřída mladýchJana Hanzelová CZ.svg DIS
2272Frances My WaimeaTřída mladýchAngela Bandolová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2273Annabel Daphne Angel BoneliTřída vítězůAlena Strnadová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Pudl velký plavá-červená (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2268SDonald The Kingdom of Red EleganceTřída mladýchSabina Šebestová CZ.svg D
2269Cobalt Jumping Chilli AngelMezitřídaAlena Dvořáková CZ.svg VD1
2270Hot Chocolate Bailey RayMezitřídaTáňa Prejdová CZ.svg V1, CAC
Ruský toy - dlouhosrstý (2) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2204Kiss of Tender Sheikh Abdullah Kiss of TenderTřída vítězůVeronika Šmicrová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2205Orchidea Romantica Kiss Of TenderTřída vítězůVeronika Šmicrová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Shih-tzu (19) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2206Baron z Arendášovy boudyTřída dorostuErika Gadasová CZ.svg VN1
2207CLAYTON JustiragTřída mladýchVáclav a Kateřina Policarovi CZ.svg V2
2208Kiss Me Tonight Silvery WishTřída mladýchVeronika Drahníková CZ.svg V1
2209Rin-ti z TargenuMezitřídaMarcela Keprtová CZ.svg V1
2210Maxi z TargenuTřída otevřenáIrena Čermáková CZ.svg VD1
2211Eagle Heart Silvery WishTřída vítězůVeronika Drahníková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2212Akim z IvafreTřída veteránůEva Býšková CZ.svg V1, BOV
2213Denzel Saffron SherhyTřída čestnáIveta Stehnová CZ.svg V1
2214Tapsy Atrei KirabzerTřída štěňatErika Gadasová CZ.svg VN1
2215LOBODA SUPER STAR Alpiu SlenisTřída dorostuMichaela Mikulová CZ.svg ABS
2216BOUQUET NechorskyTřída mladýchAdam HELLINGER CZ.svg VD4
2217Just Atention PLS Silvery WishTřída mladýchVeronika Drahníková CZ.svg V2
2218Maggie Atrei KirabzerTřída mladýchSilvia Sehnálková CZ.svg VD3
2219Nellie Atrei KirabzerTřída mladýchSilvia Sehnálková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2220Uliana Veseliy GremlinTřída mladýchMichaela Mikulová CZ.svg NE
2221Aileen CukrkandlMezitřídaMarkéta Loukotová CZ.svg V1, CAC
2222Cecilie z Kraje MuhuTřída otevřenáAndrea Rampulová CZ.svg V1
2223Cia Bledy DogTřída otevřenáAdam HELLINGER CZ.svg VD2
2224Wandy ze SlavonínaTřída veteránůAlena Basso CZ.svg V1, BOS
Tibetský španěl (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2225Chayenne Perla mahagonMezitřídaKateřina Štefková CZ.svg VD2
2226Icona Perla mahagonMezitřídaPetra Oweis CZ.svg V1
2227Honey Perla mahagonTřída veteránůKateřina Štefková CZ.svg V1, BOB, BOV
Tibetský terier (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2228Donatella Soví důmTřída mladýchLucie Pokorná Doležalová CZ.svg VD1
2229Uthari SenggeTřída otevřenáHana Ohainková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Zpět na detail výstavy