vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Anglický buldok (19) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1305El Carlos Esperanza BohemiaTřída mladýchSimona Brňová SK.svg V1, CAJC
1306Paddy Pure Spirit LeneycoTřída mladýchKatarína Bestr CZ.svg ABS
1307Winston Cani CortesiTřída mladýchRenata Chalabalová CZ.svg VD2
1308WHITE KNIGHT KELLOEMezitřídaDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAC
1309Crystal Bright DiamondTřída vítězůDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1310Indiana Jones KupakosTřída vítězůPavla Hološková CZ.svg V2, r.CAC
1311Anabell Bohemia HameliTřída dorostuHana Mastná CZ.svg ABS
1312Matilda Kshesinskaya Truvor BullsTřída dorostuPavla Hološková CZ.svg VN2
1313Nautika Dalvos AlkasarTřída dorostuRenata Chalabalová CZ.svg VN1
1314Agatha Olivia VillageTřída mladýchPeter Komár CZ.svg ABS
1315Alita Straw DogTřída mladýchFrantišek Kuchyňka CZ.svg V3
1316Arlette Daisy Moravian Big StarTřída mladýchKateřina Betášová CZ.svg V2
1317Emma Bright DiamondTřída mladýchDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1318Kola Folwark AlbionuTřída mladýchPavla Hološková CZ.svg ABS
1319Tami Srdce HanéTřída mladýchzdeněk voznička CZ.svg VD4
1320Amélie Ostrovské údolíTřída otevřenáHana Mastná CZ.svg ABS
1321Athena Goddess Bright DiamondTřída otevřenáDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAC, NV
1322Dreaming Caacorka Magama BullTřída otevřenáKatarína Bestr CZ.svg ABS
1323HOLLY FROM George´s parkTřída otevřenáHana Pátková CZ.svg ABS
Anglický mastif (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1324Alfonzo Grande Cuore Sul DivanoTřída mladýchPetra Kalová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1325Rendy u Tří ořechůTřída otevřenáMarta Marková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Appenzellský salašnický pes (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1326Arcia Vagabund's HofTřída otevřenáAlena Křížová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Bernský salašnický pes (33) / Rozhodčí: Edita Jelínková Hrdličková / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1327Do Not Doubt Me ALDOGA HOUSETřída mladýchPavla Mrázková CZ.svg V2
1328Eddie The Eagle Sashegy KincseTřída mladýchAndrea Doleželová CZ.svg VD3
1329Fabian AlexbernsTřída mladýchLucie Lagová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1330INGENIOUS FUNTIK MONTBRIGHTTřída mladýchLenka Horutová CZ.svg ABS
1331Brian Charming BerniMezitřídaStanislava Holčáková CZ.svg V1, CAC, NV
1332Cartouch BersaltynaMezitřídaLenka Mašlanková CZ.svg V3
1333Fabio Budweiser BernMezitřídaŽaneta Doláková CZ.svg VD4
1334Sunny Dogonić MarzeniaMezitřídaRoman, Bc + Iveta, Ing. Břenkovi CZ.svg V2
1335Breddy IsscolaTřída otevřenáIvana Mostová CZ.svg VD2
1336Danny z MěstečkaTřída otevřenáBronislava Pavlíková CZ.svg ABS
1337Howkie Offred Dogonić MarzeniaTřída otevřenáBarbora Dubinská CZ.svg V1, CAC
1338Marcus Lexus Magia BernaTřída otevřenáIvana Burianová CZ.svg VD3
1339Bernewa's Harmony by LohengrinTřída vítězůPavla Mrázková CZ.svg V1, CAC
1340Conan Attila od Zlatého jinanuTřída vítězůPetr Viznar CZ.svg V2, r.CAC
1341Dolores Dollar od Zlatého jinanuTřída dorostuJiří Petružela CZ.svg VN1
1342 Epsilon To Apasoma Baltik-BernTřída mladýchAndrea Doleželová CZ.svg V2
1343Beauty Srdce HodolanTřída mladýchMartina Gruszecka CZ.svg VD
1344Brita Něžná tlapkaTřída mladýchDana Křištová CZ.svg V1, CAJC
1345Funny Floaty ApasomaTřída mladýchAndrea Doleželová CZ.svg V
1346Hanny BerknopTřída mladýchMiloslava Knopová CZ.svg V4
1347Izabella z Podlesí KosířeTřída mladýchErika Hahnová CZ.svg V3
1348Timea Tichý dvůrTřída mladýchBarbora Dubinská CZ.svg VD
1349B-Forty z Konického vrškuMezitřídaRoman, Bc + Iveta, Ing. Břenkovi CZ.svg VD
1350Butterfly Kisses ParisbernsMezitřídaErika Hahnová CZ.svg V2, r.CAC
1351Fleur Budweiser BernMezitřídaJana Hassanová CZ.svg VD3
1352Griša Haf z JundrovaMezitřídaDagmar Rumlerová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1353CHOCHOLAČKA z KytlicMezitřídaZlatuše Solanská CZ.svg VD4
1354Alexia Srdce HodolanTřída otevřenáIvana Burianová CZ.svg V3
1355Corin Attila od Zlatého jinanuTřída otevřenáPetr Viznar CZ.svg V1, CAC
1356Emily z Gemerskej PolomyTřída otevřenáJiří Zezula CZ.svg V2
1357Nutella Bermondo BohemiaTřída otevřenáLucie Lagová CZ.svg ABS
1358Rebekka z Labského zátišíTřída pracovníMilena Mejzlíková CZ.svg V1, CAC
1359Finlandia Haf z JundrovaTřída vítězůDagmar Rumlerová CZ.svg V1, CAC
Bordeauxská doga (3) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1360Cracken Caramba Chamy MayestaMezitřídaHana Ševčíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1361Queen Elisabeth z Habánského dvoraTřída mladýchIveta Ondráčková CZ.svg VD1
1362Cossette Chamy MayestaMezitřídaAdéla Novotná CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Brazilská fila (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1363Grace Skuhrovský hrádekTřída otevřenáOndřej Petráš CZ.svg VD1
Bullmastif (9) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1364Ares Red Dog AngelTřída mladýchVendula Piňosová CZ.svg V2
1365Grey II. Ha-Szani VendyTřída mladýchPavel Hajda CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1366Archie Augustus Guardians of SilesiaTřída otevřenáMichal Paluzga CZ.svg ABS
1367Hector od Mniší horyTřída otevřenáDenisa Rozsívalová CZ.svg V1, CAC
1368Portos pod Slováckým nebemTřída otevřenáMartin Krejčí CZ.svg V2, r.CAC
1369Coudy II. Ha-Szani VendyTřída vítězůAttila Szaniszló CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1370Float Like A Butterfly Sting Like A Bee BE MY KEEPERTřída vítězůOndrej Tunega SK.svg ABS
1371Angie Red Dog AngelTřída mladýchHana Prudká CZ.svg V1, CAJC
1372Celest II. Ha-Szani VendyTřída otevřenáAttila Szaniszló CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Chien Fila de Saint Miguel (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1405Bruma Da Casa Pedras NegrasTřída mladýchNataša Eltnerová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Cimarrón Uruguayo (2) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1373Esme Cerberus IllusionMezitřídaIva Malá CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1374Adelita De La Patria CelesteTřída otevřenáJana Ludicka CZ.svg ABS
Dobrman - černý s pálením (6) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1375Nick of Blackmagic LandTřída mladýchAlena Vallová CZ.svg V1, CAJC
1376ARGOS ARKA INVICTUSTřída otevřenáDanuta Dzida PL.svg ABS
1377Kevin Black sagittaTřída otevřenáPavla Meluzínová CZ.svg V1, CAC
1378Balthashare Valle di roseTřída vítězůTomáš Zedníček CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1379Cristal RevadogTřída mladýchMichaela a Petr Kuchařovi CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1380Cinderella Valle di RoseMezitřídaLaura Amgwerdova SK.svg V1, CAC
Dobrman - hnědý s pálením (4) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1381Kasper Krodo z HelfštýnaTřída dorostuIvana Lupečková CZ.svg VN1
1382ARTEMIS Lukania dog Lukania dogTřída otevřenáIvana Perdeková CZ.svg V2
1383Impalla z Pampy z PampyTřída otevřenáJosef Zicháček CZ.svg V1, CAC
1384Isabel Ireene z HelfštýnaTřída vítězůMiroslav Ficek CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Entlebuchský salašnický pes (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1385Basquiat from Lucky TricolorMezitřídaKristína Hasíková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1386Abigail od Panské stodolyTřída dorostuRadim Kytnar CZ.svg VN1
1387Adalheidis od Panské stodolyTřída dorostuAlena Brhelová CZ.svg ABS
1388Amalberga od Panské stodolyTřída dorostuAlena Barabášová CZ.svg VN2
1389Abby Star z Májového domuMezitřídaJosef Prokopec CZ.svg V1, CAC
1390Gina from The Earth's AxisTřída otevřenáMiloš Velčovský CZ.svg V1, CAC
1391Cindy Cher z PředměřicTřída vítězůRadka Černá CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Hovawart černý, černý s pálením, plavý (13) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1392Werdom Gasko PrimTřída dorostuBohdana Hruzíková CZ.svg VN1
1393Cesar Moravia LamaraTřída mladýchHana Hrachovcová CZ.svg V2
1394Daimon Nova MoraviaTřída mladýchJana Pavlíčková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1395Dexter Nova MoraviaTřída mladýchMartina Adamczyková CZ.svg V3
1396Dobby Teresie BohemiaTřída mladýchMilada Wrublová CZ.svg VD4
1397Ahiro ze Znojemské LoukyMezitřídaSylva Suchánková CZ.svg VD1
1398AKIM Ebbi - BlairTřída otevřenáAlena Vajďáková CZ.svg V1, CAC
1399Perry z Páralovy zahradyTřída vítězůHana Nalevajková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1400Danja Teresie BohemiaTřída mladýchFilip Procházka CZ.svg V1, CAJC, BOS
1401Ikona Gora MonteMezitřídaRadka Piskořová CZ.svg VD1
1402Bellami My ArdeenTřída otevřenáAlena Kuželová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1403Branwen Amarelo ArcumTřída otevřenáAnna Kondziolková CZ.svg V2, r.CAC
1404Dayen MicailveTřída otevřenáMarian Drozd CZ.svg V3
Italský corso pes (16) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1406Thor L´Antico MolossTřída dorostuRadovan Koláček CZ.svg VN1
1407Oliver Miss MallorcaTřída mladýchMichaela Procházková CZ.svg V1
1408Argos zažádánoMezitřídaRadka Juříčková CZ.svg ABS
1409Dark Della Collina Del CorsoMezitřídaRadovan Koláček CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1410Armani z Dubských lesůTřída otevřenáJarmila Albrechtová CZ.svg VD1
1411Ctibor AtisonTřída otevřenáJana Hejcmanová CZ.svg ABS
1412Arletta Guardia della luna Guardia della lunaTřída mladýchRoman Sehnal CZ.svg VD4
1413Dona Elgrandehan Cane CorsoTřída mladýchDaniel Hýbl CZ.svg V3
1414Fiona AtisonTřída mladýchJosef Koubíček CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1415O' Rose Miss MallorcaTřída mladýchTereza Pavlová CZ.svg V2
1416Arleen RaxiberryMezitřídaSilvie Benešová CZ.svg V1, CAC
1417Bounty Bella testaMezitřídaLeontýna Tománková CZ.svg VD3
1418Lilly z Koláčkova rančeMezitřídaRadovan Koláček CZ.svg V2, r.CAC
1419FENTY BEAUTY RiganonnaTřída otevřenáJitka Biernatová CZ.svg V2
1420Layla PiomboTřída otevřenáRadovan Koláček CZ.svg V1, CAC
1421Xixaonka AtisonTřída vítězůJosef Koubíček CZ.svg V1, CAC, NV
Kanárská doga (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1422Hazem Canchas de los GuanchosTřída vítězůMonika Svojtková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Kangalský pastevecký pes (2) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1423Akay Kangal Anadolu KorumakTřída mladýchPatrik Svoboda CZ.svg V1, CAJC, BOS
1424Irie Turkish DiamondTřída mladýchKarla Janková CZ.svg V1, CAJC, BOB
Kavkazský pastevecký pes (2) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1425Ziva Mount ChánTřída mladýchHana Prossová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1426ZOWI ZOWI ZAMIRATřída vítězůPetra Pobořilová CZ.svg ABS
Knírač malý - bílý (4) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1427Ultimo Shadow White de PepaTřída mladýchZuzana Krčová CZ.svg V1, CAJC
1428Osmany Shadow White de PepaTřída otevřenáIva Šichnárková CZ.svg V1, CAC
1429ROMY SCHNEIDER XEBECTřída mladýchMartina Halířová CZ.svg V1
1430Raja Rajmi Shadow White de PepaTřída otevřenáIva Šichnárková CZ.svg VD1
Knírač malý - černostříbřitý (10) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1431Bloom for Fatima MonochromeTřída mladýchHana Popelková CZ.svg V1, CAJC
1432Tobby Silver Grand CalveraMezitřídaDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC
1433Egon Skeggjastada DadadreamTřída otevřenáKateřina Kratochvílová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1434Sumantu Hajan PoloniaTřída vítězůDagmar Rodinová CZ.svg V1, CAC
1435CHARLOTTE DadadreamTřída dorostuMilena Svrčinová CZ.svg VN1
1436Cute La Dolce Vita StarTřída mladýchKlára Gumančíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1437TALI SILVER Grand CalveraMezitřídaDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1438Tennesse Chov PauliMezitřídaJana Stodulková CZ.svg VD2
1439NELL SILVER Grand CalveraTřída otevřenáDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC
1440Moya Silver Grand CalveraTřída vítězůDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC
Knírač malý - černý (9) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1441Noel Nicholas Hajan PoloniaMezitřídaAlena Moláčková CZ.svg V1, CAC
1442Fabio Benavente MoraviaTřída otevřenáDagmar Rodinová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1443Oliver CarboneumTřída otevřenáHana Skotáková CZ.svg V2, r.CAC
1444Doyle DarmaTřída vítězůJarmila Renata Štefková CZ.svg V1, CAC
1445Charlotte Aknara BlackTřída mladýchSylva Pavlitová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1446KAILIN ValorianTřída mladýchEVA MARKOVÁ CZ.svg V2
1447Scarlet Sesil RezlarkMezitřídaMiroslava Suchá CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1448CARAMELA MINI BLACK Grand CalveraTřída otevřenáDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC
1449Orchidea Black AndroisTřída vítězůAndrea Zaoralová CZ.svg V1, CAC
Knírač malý - pepř a sůl (9) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1450BlackKiss z Penzionu AxaTřída mladýchvalerie čadílková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1451YIN DentisMezitřídaMiroslava Suchá CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1452Dictador Ernst AstronautTřída otevřenáMiroslava Suchá CZ.svg V1, CAC
1453Nicolas Cage z Kosířských hvozdůTřída otevřenáMiroslava Konečná CZ.svg V2, r.CAC
1454Brenda-Lí Unna-Fí z BarokamuTřída mladýchMiluše Slívová CZ.svg V3
1455CREDO DentisTřída mladýchEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1, CAJC
1456Galaxy Pink AstronautTřída mladýchRadka Shánělová CZ.svg V2
1457Baby Butterfly From AstronautMezitřídaIva Granetová CZ.svg V1, CAC
1458ROSA DentisTřída vítězůEwa + Tomasz Sitkiewicz PL.svg V1, CAC, BOS, NV
Knírač střední - černý (4) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1459UNO SU MILLE Grand CalveraTřída mladýchDenisa Havelková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1460Lucky Black Grand CalveraTřída otevřenáMiloslav Kubík CZ.svg V1, CAC, NV
1461Que Sera Sera Grand CalveraTřída mladýchSylva Pavlitová CZ.svg V1, CAJC, BOS
1462KELLY BLACK Grand CalveraTřída vítězůDenisa Havelková CZ.svg V1, CAC, NV
Knírač střední - pepř a sůl (11) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1463Hakim Alarm BeskydTřída dorostuLenka Fajkusová CZ.svg VN1
1464Wondrous Boss to Alarm Chevrolet'sTřída mladýchLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1465Xibalba Alarm BeskydMezitřídaPetra Hofríková CZ.svg V1, CAC
1466Kvido A Finta F Morava A Finta F MoravaTřída otevřenáPeter Hargaš SK.svg V1, CAC
1467Maddox Alarm BeskydTřída vítězůLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAC, NV
1468Frank A Finta F MoravaTřída veteránůJitka Benešovská CZ.svg V1, BOV
1469Ikona Alarm BeskydTřída dorostuLenka Fajkusová CZ.svg VN1
1470Elsee Alarm BeskydTřída mladýchLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAJC
1471Celebrity from Alarm BeskydMezitřídaLenka Fajkusová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1472Xoraya Alarm BeskydTřída otevřenáDrahomíra Londová CZ.svg V1, CAC
1473WITCH BENAVENTE Alarm BeskydTřída vítězůDagmar Rodinová CZ.svg V1, CAC
Knírač velký - černý (6) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1474Corado Alvin JavrkosTřída otevřenáIrena Musilová CZ.svg V1, CAC
1475Indigo od Devíti vrbTřída vítězůDagmar Trnčáková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1476Persy Sluneční paprsekMezitřídaKateřina Boháčová CZ.svg V1, CAC
1477Jessie od Devíti vrbTřída otevřenáKateřina Boháčová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1478Wiki Mini StaniosTřída otevřenáJAN MAREK CZ.svg V2
1479Walleria StaniosTřída pracovníVeronika Staniová CZ.svg V1, CAC
Knírač velký - pepř a sůl (4) / Rozhodčí: Danuše Kotalová / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1480 RAGNAR REISENHERZ PSMezitřídaVeronika + Věra Fialová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1481Harwey Gwindor Ve-FiTřída otevřenáJarmila Hlaváčová CZ.svg V1, CAC
1482Calamity Jean HabrůvkaTřída mladýchIveta Hladká CZ.svg V1
1483DEJSY PICCOLO MAGNIFICOTřída vítězůVeronika + Věra Fialová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Landseer (5) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1484Imax z Letohradského rančeTřída vítězůAleš Čížek CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1485Cassidy Bílský levTřída mladýchPetra Vaňková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1486Láska z Letohradského rančeTřída mladýchJana Egidy CZ.svg V2
1487Bohemia Nové MěstečkoTřída otevřenáJarmila Čechová CZ.svg V1, CAC, NV
1488Alberta Nové MěstečkoTřída vítězůPetra Vaňková CZ.svg V1, CAC
Leonberger (11) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1489Romana Hnátová DisguiseTřída dorostuRomana Hnátová CZ.svg VN1
1490Joy in my heart Grand AivekoTřída mladýchVeronika Koubalová CZ.svg V1, CAJC
1491Amandi Bastien z Hradištské loukyMezitřídaMartin Prosznák CZ.svg V1, CAC
1492Gaston from Swiss MountainsTřída otevřenáValentýna Janáčová CZ.svg V1, CAC
1493Happy 4 You Grand AivekoTřída vítězůVeronika Koubalová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1494Argee od PískovinyTřída mladýchJaromír Jeništa CZ.svg V2
1495I love U & U love me Grand AivekoTřída mladýchVeronika Koubalová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1496Bushy Leo Tayra from ArwilandMezitřídaMartina Pelčáková CZ.svg V1, CAC
1497Bibianna Naso CuriosoTřída otevřenáBlanka Jajcajová CZ.svg ABS
1498Cleopatra Naso CuriosoTřída otevřenáEva Bejšovcová CZ.svg V2, r.CAC
1499Gama Nasza Duma (FCI)Třída otevřenáNikol Stafinska CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Mallorská doga (5) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1500Louis Vuitton Cazador del TorrosTřída vítězůJana Tobolová CZ.svg ABS
1501Francis ZottigTřída mladýchEva Pelinková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1502Avigail Libera AvanzarTřída otevřenáV. + M. Mazákovi CZ.svg V
1503Fronny R.J.OsannaTřída vítězůV. + M. Mazákovi CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1504Fky Sunny Sugar flowerTřída veteránůEva Pelinková CZ.svg V1, BOS, BOV
Neapolský mastin (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1505Zadra Herbu PrzygodaTřída mladýchJakub Kunert CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1506ALESSIA Bright DiamondMezitřídaDagmar Šebelová CZ.svg V1, CAC, NV
Německá doga - černá (9) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1507Egon Cassiopea DogTřída mladýchDavid Vítek CZ.svg VD1
1509O'Connor von WiederholzMezitřídaZuzana Breinhölder CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1510NINJA NÁCÍČEK von WiederholzTřída otevřenáHana Stužková CZ.svg V1
1511Floránc Cassiopea DogTřída mladýchJana Moravcová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1512Imhotep Cameron dog CzechTřída mladýchKlára Zezulová CZ.svg VD3
1513Jupiter Jones Edmont's Angelic EyesTřída mladýchBarbora Barešová CZ.svg V2
1514Just Perfect Edmont's Angelic EyesTřída mladýchAdam Kolínský CZ.svg VD4
1515Harley Quin Edmont's Angelic EyesMezitřídaDavid Beránek CZ.svg V1
1516Razula d'IskandarTřída vítězůMarkéta Poledňová CZ.svg V1, CAC
Německá doga - modrá (7) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1517Aurelius DagdogsTřída dorostuZdenek Vontorek CZ.svg VN1
1518CAMARO BADAN - SLOVAKIATřída vítězůDaniel Baček SK.svg V1, CAC, BOS, NV
1519Mia z Hanáckého údolíTřída dorostuDaniel Baček SK.svg VN1
1520Becky v. Marienthal-ObergeorgenthalMezitřídaKateřina Pavlovcová CZ.svg V1, CAC
1521Angie Taura starsTřída otevřenáKateřina Sitková CZ.svg V1, CAC, NV
1522Bestie z Rodu drakaTřída otevřenáLívia Chmelová CZ.svg V2, r.CAC
1523Elune Hromadog brunensisTřída veteránůLívia Chmelová CZ.svg V1, BOB, BOV
Německá doga - skvrnitá (6) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1524Ayan NalemikaMezitřídaZuzana Breinhölder CZ.svg V1
1525Edgar Elegance dogMezitřídaJan Stwiertnia CZ.svg ABS
1526Lustig Quincy EtcTřída otevřenáIvana Soldánová CZ.svg V1
1527Matylda Quincy EtcTřída mladýchOlga Baštová CZ.svg VD1
1528Empire Cassiopea DogMezitřídaJana Moravcová CZ.svg V1, CAC
1529Lizzie Quincy EtcTřída vítězůZuzana Macková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Německá doga - žíhaná (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1530Eragon D'IronguardsTřída otevřenáVendula Smolíková CZ.svg VD1
Německá doga - žlutá (5) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1531Federico Fellini NorachTřída mladýchEdita Uhříková CZ.svg VD1
1532Arty Hagyrra GoldTřída otevřenáLucie Fišnarová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1533Ailos Capera DogsTřída štěňatPetra Malečková CZ.svg VN1
1534Caramella Happy Chilli DogsTřída vítězůPetra Malečková CZ.svg V1
1535Vivien Leigh UniversTřída vítězůKristýna Tydlačková CZ.svg V2
Německý boxer - žíhaný (7) / Rozhodčí: Jaromír Špicera / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1541Idalgo Moravia Box Moravia BoxTřída mladýchLenka Rečlo Šturmová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1542Torr Impressia-BoxTřída mladýchRadoslav Kolář CZ.svg VD2
1543Azzaro Cordis VinculumMezitřídaMartina Hirešová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1544Gregorek Paulla GangTřída otevřenáAlexandra Pflegrová CZ.svg V1, CAC
1545STENDHAL NostrumTřída vítězůTeresa Tkocz-Kamieniorz PL.svg V1, CAC
1546Made in Heaven Kett BoxMezitřídaRobert Wrobel CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1547Polly KroneboxTřída otevřenáMartina Brandýská CZ.svg VD1
Německý boxer - zlatý (4) / Rozhodčí: Jaromír Špicera / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1536CHAVIER Paulla GangTřída dorostuAlexandra Pflegrová CZ.svg VN1
1538Rebbie Kronebox KroneboxMezitřídaAleš Karger CZ.svg ABS
1539SEPHORA NIK BOXMezitřídaMartin Poliak SK.svg V1, CAC
1540XO-XO KarmapaMezitřídaTereza Hlobilová CZ.svg V2, r.CAC
Německý pinč - černý s pálením (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1548Forest CeDa Set BohemicusTřída otevřenáMarkéta Nelešovská CZ.svg V1, CAC
1549Carlos ze Zlatého LankastruTřída vítězůMichaela Bajerová CZ.svg V1, CAC, NV
Německý pinč - červenohnědý (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1550Quella King BlackMezitřídaTereza Hlobilová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Novofundlandský pes (12) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1551Askaban Lake KingdomTřída štěňatJiří a Ladislava Pěničkovi CZ.svg VN1
1552New Knights Faundland AZARIAS SAINT BOY New Knights FaundlandTřída dorostuKarel a Monika Kukletový CZ.svg VN1
1553Eliot Étoile RenesméeTřída mladýchJosef Kapoun CZ.svg ABS
1554All Star Chase AlhaboomMezitřídaMichaela Kollertová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1555Forrest Gump Crazy CliffTřída vítězůAnita Vlčková CZ.svg V1, CAC
1556Black Boomer Angels GabooTřída veteránůMichaela Kollertová CZ.svg V1, BOV
1557Blue Sky AlhaboomTřída štěňatMichaela Kollertová CZ.svg VN1
1558Lynn For Me Again Canadian BeardogTřída dorostuMichaela Urbánková CZ.svg VN1
1559Affinity AlhaboomTřída mladýchAnna Maar Palčíková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1560Ugenie Bellamy Jess Black DenisTřída mladýchBlanka Luňáková CZ.svg V2
1561Amélie z Hajanských stráníMezitřídaTomáš Malaska CZ.svg V1, CAC, NV
1562Estella Tyna od Trojské skályMezitřídaJitka Kožiaková CZ.svg ABS
Pyrenejský horský pes (11) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1563Astazou z Farmy u StromodomuTřída dorostuKatarína Zemanová CZ.svg ABS
1564Kristian Perla SilesiaTřída mladýchFrantišek Krček CZ.svg V1, CAJC
1565Balzac Zahájský mlýnTřída otevřenáTereza Válková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1566Aischa z Jantova gruntuTřída štěňatNikol Kočtářová CZ.svg VN1
1567Astella z Farmy u StromodomuTřída dorostuKatarína Zemanová CZ.svg ABS
1568FLORI Ranč SiňoritaTřída mladýchmarcela galmus povalova CZ.svg V2
1569FORTUNA KatemoriTřída mladýchKristina Motalíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1570Delilah ApaltasunezMezitřídamarcela galmus povalova CZ.svg V1, CAC
1571One in a Million ChenespaceMezitřídaKatarína Zemanová CZ.svg ABS
1572Colette ApaltasunezTřída vítězůNikol Kočtářová CZ.svg V2, r.CAC
1573DEROUN Patou de l'OrriTřída vítězůJana Krůčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Rotvajler (13) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1574Théseus z Buchlovských horTřída mladýchFilip Jančo CZ.svg V1, CAJC
1575Giovani SwabiaMezitřídaVeronika Koppová CZ.svg V2, r.CAC
1576Uran Terezský dvůrMezitřídaJarmila Tihelkova CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1577Face vom Schatz BronnTřída dorostuSimona Voříšková CZ.svg VN1
1578Dora vom Schatz BronnTřída mladýchSimona Voříšková CZ.svg V2
1579Xarra Terezský dvůrTřída mladýchJaromír Štajnoch CZ.svg V3
1580Yessie Lib-VachTřída mladýchLibor Vachutka CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1581Zillah Lib-VachTřída mladýchPavel Pluhař CZ.svg V4
1582ELEKTRA SWABIATřída otevřenáJarmila Tihelkova CZ.svg V1, CAC
1583Erika SwabiaTřída otevřenáTomáš Kajnar CZ.svg V3
1584Sely Terezský dvůrTřída otevřenáJaromír Štajnoch CZ.svg V2, r.CAC
1585Bora von Bernau RehbergeTřída pracovníSimona Voříšková CZ.svg V1, CAC
1586Victory Lib-VachTřída vítězůLibor Vachutka CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Rumunský ovčák - Bucovina (1) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1587Cora z Budislavských lesůTřída mladýchZdeněk Zvára CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Ruský černý terier (6) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1588RAZAN z Domu RazanTřída mladýchMariola Pomieczyńska PL.svg V1, CAJC
1589VEGAS Ter’Avalon Ter’A Ter’AvalonMezitřídaSabina Fołta - Niedzielczyk PL.svg V1, CAC, BOB, NV
1590DOCH` ZHURNALISTA IZ CHORNIH BOGATIREYTřída mladýchSabina Fołta - Niedzielczyk PL.svg V1, CAJC, BOJ
1591Favoritka Welikaja Black SentinelTřída mladýchDrahomíra Hofmanová Bohušíková CZ.svg V2
1592Nela u Domu RazanTřída otevřenáKatarzyna Paczoske PL.svg V1, CAC
1593Black Diamond MagnateriaTřída vítězůMrozińska Agnieszka PL.svg V1, CAC, BOS, NV
Šarplaninský pastevecký pes (5) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1612Car Bax z Malenických pastvinTřída dorostuPetra Šanturovová CZ.svg VN1
1613Chenda od Libeňské loděniceTřída dorostuMarkéta Folwarczna CZ.svg VN2
1614Saž-Meda Jahorinski od ZoranaTřída vítězůDana Malá CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1615Bára z Malenických pastvinMezitřídaJana Myslivcová CZ.svg ABS
1616Agira z Malenických pastvinTřída vítězůJana Myslivcová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Shar-pei (3) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1594Gino Choco Best PeiTřída mladýchLada Vavříčková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1595Forsazh Gold King FireTřída vítězůLada Vavříčková CZ.svg V1
1596CAN'T TK MY EYES OVER U DE GALAOUCHITřída mladýchJana Šurdová CZ.svg V1, CAJC
Španělský mastin (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1617Princess Zita Tornádo ErbenTřída vítězůLenka Erbenova CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1618Niké Charley Tornádo ErbenTřída veteránůLenka Erbenova CZ.svg V1, BOV
Svatobernardský pes - dlouhosrstý (8) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1597Chicco Amádeus z Amádeova dvoraTřída dorostuAleš Polakovič CZ.svg ABS
1598Henry vom TheresienhofTřída mladýchZuzana Rejfková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1599Gulliver Eliščino královstvíTřída vítězůMichaela Jiroudková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1600Chita z Amádeova dvoraTřída dorostuMarkéta Kočtářová Andělová CZ.svg VN1
1601Cheril Eliščino královstvíMezitřídaZuzana Rejfková CZ.svg V1, CAC
1602Zaira vom BaronenschlossMezitřídaRenata Brunclíková CZ.svg V2, r.CAC
1603Asmej Fortis SilesiaTřída otevřenáRenata Brunclíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1604Calypso od Parši z LodnaTřída otevřenáLukáš Nytra CZ.svg ABS
Svatobernardský pes - krátkosrstý (7) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1605Shiraz Rios SaintsTřída dorostuRenata Brunclíková CZ.svg ABS
1606Umberto od Strážců horTřída mladýchJan Bendl CZ.svg V1, CAJC
1607Chriss od Klášterních lesůMezitřídaZdeněk Havlíček CZ.svg V1, CAC
1608Danger od Strážců horTřída vítězůJan Bendl CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1609Idol Gigi od Klášterních lesůTřída mladýchZdeněk Havlíček CZ.svg VD2
1610Vally od Strážců horTřída mladýchJan Bendl CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1611Impéria od Hodousické loukyMezitřídaZuzana Rejfková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Tibetská doga (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1619COUPE DE COEUR Valhalla Pride (FCI)Třída mladýchKateřina Černá CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1620Arosh Mahá MudraMezitřídaLibuše Rychetská CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1621Aaron z dvora Na DolanechTřída otevřenáDalibor Kanclíř CZ.svg V1, CAC
1622Atai Djomo Gangri TonyaTřída otevřenáEmília Šamajová CZ.svg ABS
1623Dadpa Donno GrogsTřída vítězůJiřina Burešová CZ.svg ABS
1624Bella Wittence ValleyMezitřídaMychajlo Tymkanyč CZ.svg ABS
1625Chloe BubbledogTřída otevřenáMonika Durczoková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Tornjak (9) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1626FalCon Farrell Tor BohemiaTřída mladýchŠárka Nemynářová CZ.svg V1, CAJC
1627Accio Tor Bohemia von WapensdorfTřída otevřenáZdenek Vontorek CZ.svg VD3
1628Arrow Tor Bohemia von WapensdorfTřída otevřenáMonika Horinová SK.svg V2
1629ZORRO-MAX OD BADROVATřída otevřenáZuzana Novotná CZ.svg V1, CAC, NV
1630AZZRA WHITE BEAUTY Sanem DiamondTřída mladýchZuzana Novotná CZ.svg V1, CAJC
1631FlyBy Malia Tor BohemiaTřída mladýchMonika Horinová SK.svg V2
1632FreeZee Tamsin Tor BohemiaTřída mladýchElvíra Patáková CZ.svg V3
1633Abraka Dabra Sredni VaštarMezitřídaSabina Kučerová CZ.svg V1, CAC
1634Pralina Vala LiburnaTřída otevřenáSabina Kučerová CZ.svg V1, CAC
Tosa-Inu (6) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1635C' Chikenzee TobigeriTřída vítězůPetra Šimůnková CZ.svg ABS
1636C' RYA MICHIKO Azario AzarioTřída dorostuTomáš Koudelka CZ.svg VN2
1637Carens SuwaruTřída dorostuJarmila Klenhardová CZ.svg VN1
1638Malaika of Malizi DoghouseMezitřídaTomáš Koudelka CZ.svg V1, CAC
1639Bi-Sumiko Satomi AzarioTřída otevřenáLenka Jirušková CZ.svg V1, CAC
1640Cherry AschabeyTřída vítězůJaroslav Handlíř CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Trpasličí pinč - černý s pálením (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1641Eros Pista The Island of TreasuresTřída mladýchRadim Tošenovský CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1642Sky Larra von MasterhofTřída vítězůZuzana Staňková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Trpasličí pinč - červenohnědý (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1643Dogi z Bítovského rančeTřída dorostuRadim Tošenovský CZ.svg VN1
Velký švýcarský salašnický pes (17) / Rozhodčí: Edita Jelínková Hrdličková / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1644Aspen od VystříbraTřída mladýchPetra Přikrylová CZ.svg V1, CAJC
1645Coris from Sweet Black BettTřída mladýchMonika Fojtíková CZ.svg V2
1646Oliver Golden BohemicaMezitřídaJana Kopřivová CZ.svg V1, CAC
1647C.J. Moravian SwissTřída otevřenáJan Mencl CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1648I'm Murphy Our ChampionsTřída otevřenáKateřina Bartková CZ.svg VD2
1649Caraibi Mauris de SwissTřída vítězůMonika Barbera CZ.svg V1, CAC
1650Dundee Clark S FutureTřída čestnáJana Běhulová CZ.svg V1
1651Carrey Ell ArmitasTřída mladýchJindra Kotrlová CZ.svg V2
1652Coco from Sweet Black BettTřída mladýchMarcela Krnáčová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1653Dorothea of Barrandov's AlleyTřída mladýchLukáš Teplý CZ.svg VD3
1654Nya Our ChampionsTřída mladýchGabriela Kotasková CZ.svg ABS
1655Valentýna z GrandorfaTřída mladýchRomana Otradovská CZ.svg VD4
1656Vanessa Belis z GrandorfaTřída mladýchJiřina Gavlovská CZ.svg ABS
1657Annie od VystříbraMezitřídaPetra Přikrylová CZ.svg V1
1658Bambi od BerenkyTřída otevřenáSylva Zahrádková CZ.svg V1, CAC
1659Christina Golden BohemicaTřída otevřenáSilvia Šťávová CZ.svg ABS
1660Molly My Wild Beauty Clark S FutureTřída vítězůPetra Dofková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Zpět na detail výstavy