vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Anglický setr (8) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
863Vancouver Gordon HallMezitřídaMarta Ščudlová CZ.svg V1, CAC
864FOXTROT SILVER FOGTřída otevřenáAnna Cetnarowska PL.svg V1, CAC, BOB, NV
865Bourbon Whiskey GORDON HALLTřída vítězůJaroslav a Iveta Šedovi CZ.svg V1, CAC
866Usher Lenox MorrisonTřída vítězůDagmar Benáčanová CZ.svg VD2
867Alice from MorrisonTřída mladýchSońa Fabová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
868Time Switch Latin LoverTřída mladýchMartin Slouka CZ.svg VD2
869Wilhelmine MorrisonMezitřídaSońa Fabová CZ.svg VD1
870Sheilla MorrisonTřída vítězůSońa Fabová CZ.svg VD1
Auvergneský ohař krátkosrstý (2) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
871Bongo SelsöTřída pracovníMartin Klimt CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
872Halo KhyannesTřída dorostuEliška Náhodová CZ.svg VN1
Bourbonský ohař krátkosrstý (1) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
873Amazing Grace VardariannaTřída otevřenáEliška Náhodová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Český fousek (5) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
874Tornádo z PřerovskaTřída mladýchJana Kalužová CZ.svg VD1
875AX Valašské srdceTřída otevřenáZdeňek Vágner CZ.svg VD1
876Ron z PřerovskaTřída otevřenáJana Antošová CZ.svg VD2
877BEREN od Pálavských vrškůTřída pracovníPavel Slunečka CZ.svg ABS
878Dixi z Neřádova staveníTřída mladýchJan Švančar CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Francouzský ohař krátkosrstý pyren.typu (1) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
879Steady-Go Du Bois FeurazTřída dorostuVít Sudolský CZ.svg VN1
Gordonsetr (12) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
880ÁRES Just HopeTřída dorostuAdéla Kunstová CZ.svg VN1
881Gael Stirling BridgeTřída mladýchRadislav Nemet CZ.svg VD1
882Rock'n Roll De Colempce De ColempceMezitřídaJana Šedová Jana Šmídová CZ.svg D
883Enrico z Holubické stráněTřída otevřenáBlanka Kubátková CZ.svg VD1
884ICE EDGE Kochanej EmilkiTřída vítězůAnna Cetnarowska PL.svg V1, CAC, BOB, NV
885Alannah Love My Chocolate SoulTřída mladýchAdéla Mendroková CZ.svg VD2
886Genesis Racer Manon LescautTřída mladýchAdéla Smetanová CZ.svg VD3
887Night Storm Secrets Áres ŠamarkanTřída mladýchJana Šedová Jana Šmídová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
888Horka Beczka Smiechu Beczka SmiechuMezitřídaWojciech Smiechowicz PL.svg V1, CAC, BOS, NV
889Enjoy Victory z Holubické stráněTřída otevřenáAdéla Mendroková CZ.svg V1, CAC
890Freya z Holubické stráněTřída pracovníPetr Malohlava CZ.svg VD1
891Carrie April Pearl MoraviaTřída vítězůJana Vajdíková CZ.svg VD1
Irský červenobílý setr (2) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
892Lanamore KIND KISS KRISTOPH LanamoreTřída štěňatDagmar Benáčanová CZ.svg VN1
893Caramela z Drválovského revíruTřída mladýchJana Sedláková CZ.svg VD1
Irský setr (9) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
894Hunting Navel Conor Mahagony PawTřída mladýchJana Krovozová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
895Alan z Lukovečského remízuTřída vítězůJan Kaspřík CZ.svg V2, r.CAC
896Charon z Jirouškova dvoraTřída vítězůPetr Smutný CZ.svg V1, CAC, NV
897Agar Akimbo Daisy RainTřída veteránůZdeňka Kořínková CZ.svg V1, BOV
898Aramis Apolly MoraviaTřída veteránůJan Kaspřík CZ.svg VD2
899Ellie Red JokerTřída mladýchTamara Prudilová CZ.svg ABS
900Bonnie z Římovské stráněMezitřídaPetr Smutný CZ.svg VD1
901Andy Z Římovské stráněTřída otevřenáMarcela Růžičková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
902Binjara Mahagon KenyaTřída vítězůPetr Smutný CZ.svg VD1
Maďarský ohař drátosrstý (4) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
903Ghaya ze SlezskaTřída mladýchTomáš Gajec Gajec CZ.svg V1, CAJC, BOJ
904ETLA MuchaTřída otevřenáDita Kotásková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
905Neisy z TismenicTřída pracovníRenata Kotalová CZ.svg V1
906Etna z TałchejówTřída vítězůSimona Tesařová CZ.svg V1, CAC
Maďarský ohař krátkosrstý (27) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
907Argo Ginger DestinyTřída mladýchŠtěpánka Čižinská CZ.svg VD
908Forever Lucky z Pelestrovských lesůTřída mladýchMarta Mazalová CZ.svg V4
909Chart z BolaticTřída mladýchHana Bubelová CZ.svg V3
910Chilli z BolaticTřída mladýchOtakar Ďurďa CZ.svg V1
911Nugát BillegiTřída mladýchRuth Gratclová CZ.svg V2
912Jack Bertoni PragueMezitřídaDagmar Munžilová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
913Dyk od JaktarkyTřída otevřenáMichal Strzelec CZ.svg V2, r.CAC
914Xplosion DanittyTřída otevřenáPetr Hejna CZ.svg V1, CAC
915Aron z Doubravice nad MoravouTřída pracovníKamil Kovařík CZ.svg VD1
916Bernie Cabama Crazy HunterTřída dorostuEliška Lisalová CZ.svg VN1
917Champagne L.Perrier Viva la Vizsla Viva la ViszlaTřída dorostuKlára Přidalová CZ.svg VN2
918Audrey z Vinarských zahradTřída mladýchSandra Petříková CZ.svg VD4
919Czeana Sirmium Style Sirmium StyleTřída mladýchLenka Trávníčková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
920EIMMY BayettyTřída mladýchPetra Švanová CZ.svg VD
921Fady z HanačovaTřída mladýchVladislav Babej CZ.svg VD
922Funny Damashca AponiviTřída mladýchYvona Hiclová CZ.svg V2
923Chase z BolaticTřída mladýchTatiana Špánková CZ.svg V3
924Able Anastasia DanittyMezitřídaHana Tamášová CZ.svg DIS
925Giana BohdanečMezitřídaLadislav Kocián CZ.svg V1, CAC
926Dorka z HanačovaTřída otevřenáRuth Gratclová CZ.svg VD3
927Julia GurdauTřída otevřenáRichard Kovalčík CZ.svg V2, r.CAC
928Valletta DanittyTřída otevřenáRoman Wiezner CZ.svg V1, CAC, BOS
929Adina ze Slezských lukTřída pracovníMarcela Krátká CZ.svg V1, CAC
930Bonnie Aura z KanihůryTřída pracovníJiří Kučera CZ.svg ABS
931Bernadette z Větrnických stepíTřída vítězůMartina Arnoštová CZ.svg V3
932Carmenere of NettlefieldTřída vítězůLeona Hulatová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
933Verona DanittyTřída vítězůEva Tichá CZ.svg V2, r.CAC
Malý münsterlandský ohař (5) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
934Armstrong Sasovské údolíTřída dorostuŠtěpánka Dongresová CZ.svg VN1
935Orkán od Pstruží říčkyTřída otevřenáPavel Filka CZ.svg V1, CAC, NV
936Bree Anne ze Znorovských vinohradůTřída otevřenáŠTĚPÁNKA Petruchová CZ.svg V2
937Chardonnay Zimní vrchTřída otevřenáPetra Melničáková CZ.svg VD3
938Oriona Jana ŠmídováTřída otevřenáJaroslav Kehrt CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Německý ohař drátosrstý (3) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
939Gessi von WeidehausTřída mladýchJaroslav Peška CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
940Black Mamba Vives BohemiaMezitřídaIveta Řeháková CZ.svg V1, CAC
941Akira HastrmánekTřída otevřenáVeronika Cavallarová CZ.svg V1, CAC, NV
Německý ohař krátkosrstý (20) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
942Kenzo od TeklyTřída dorostuMonika Klimešová CZ.svg VN1
943Kirill od TeklyTřída dorostuPavel Kubeša CZ.svg VN2
944Argo Bohemia SoriduTřída mladýchAntonín Schovanec CZ.svg V1, CAJC, BOJ
945Corny z Prchalovských pastvinTřída mladýchAdéla Štěpničková CZ.svg V2
946Corty z Prchalovských pastvinTřída mladýchJan Bolek CZ.svg V3
947Grim Heart of EuropeTřída mladýchMonika Kupková CZ.svg V4
948Triton Theogonia BlackMezitřídaJakub Fic CZ.svg V1, CAC
949Cir z Trnité lečeTřída otevřenáJosef Šmídek CZ.svg V2, r.CAC
950Orki HastrmánekTřída otevřenáRuth Gratclová CZ.svg V1, CAC
951Aaron z Mešinské hájovnyTřída pracovníTomáš Jahn CZ.svg V2, r.CAC
952Titus ze ŠtípekTřída pracovníPavel Kubeša CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
953Arleen z NemochovicTřída mladýchAlena a Josef Vranovi CZ.svg V2
954Waris ze ŠtípekTřída mladýchKateřina Hermanová CZ.svg V1, CAJC
955Alka Hnědá perlaMezitřídaŠárka Schejbalová CZ.svg V2, r.CAC
956Juno ŠpalíčekMezitřídaKamila Vrbová CZ.svg V1, CAC
957Faty Heart of EuropeTřída otevřenáMonika Kupková CZ.svg V1, CAC
958Iena Hyena di TarcentoTřída otevřenáEva Polednikova CZ.svg V2, r.CAC
959Bohemia od Tůmova mlýnaTřída pracovníEva Ošťádalová CZ.svg V2, r.CAC
960Nensy od Benátského jezeraTřída pracovníOndřej Lepka CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
961Nica CANON COLORADOTřída vítězůRadovana Dřímalová CZ.svg V1, CAC
Pikardský ohař dlouhosrstý (2) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
962Delilah Spanilá JolantaTřída otevřenáDavid Vrubel CZ.svg V2, r.CAC
963Dulcinea Spanilá JolantaTřída otevřenáMarcela Zouharová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Pointer (1) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
964Bea Beskydy Pointer VillageMezitřídaViktor Zima CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Portugalský ohař (1) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
965Diana DA QUINTA DAS GIASTřída vítězůYvona Hiclová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Velký münsterlandský ohař (2) / Rozhodčí: Miroslav Kalich / Kruh: 12
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
966Ballantine z Brumovského údolíTřída dorostuKristýna Rychlá CZ.svg VN1
967Arm od Rybníka ŽabinceTřída veteránůKristýna Rychlá CZ.svg V1, BOB, BOV
Výmarský ohař - dlouhosrstý (11) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
968Axel Mystic of Carlik ShadowTřída mladýchŠárka Pantůčková CZ.svg NE
969Jordan ze Štíteckých zahradTřída mladýchPetr Vojkůvka CZ.svg VD1
970Just Gouddy ze Štíteckých zahradTřída mladýchLenka Molková CZ.svg ABS
971Chesus ze Štíteckých zahradTřída otevřenáIvana Hálová CZ.svg VD1
972Ezriel Sanelle SirrahTřída pracovníPetra Karlíková CZ.svg ABS
973Bax HamršteinTřída vítězůHana Turečková CZ.svg VD1
974Freya Fany Sanelle SirrahTřída dorostuAdéla Zbavitelová CZ.svg VN1
975Aisha Mystic of Carlik ShadowTřída mladýchŠárka Pantůčková CZ.svg VD2
976Josha ze Štíteckých zahradTřída mladýchEva Dušková CZ.svg V1
977Annie Bumblebee z Klíneckých lukTřída pracovníZuzana Hýnová CZ.svg V1, CAC
978Essential Lyra Sanelle SirrahTřída vítězůLenka Trčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Výmarský ohař - krátkosrstý (11) / Rozhodčí: Leoš Jančík / Kruh: 11
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
979Call Of The Wild Emerald MarvelTřída mladýchPetr Čamlík CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
980Kayon Tatra RocketTřída mladýchKamila Ehrenbergerová CZ.svg V2
982King ShefisTřída vítězůVít Sudolský CZ.svg V1, CAC, NV
983Dante Grey EminenceTřída veteránůZdeněk Zegermacher CZ.svg ABS
984No One Else By Atria Cordis Atria CordisTřída dorostuMartina Kirchová CZ.svg VN1
985Crown Jewel Emerald MarvelTřída mladýchDenisa Bačkovská CZ.svg V2
986Delta from Schwarzenberk parkTřída mladýchZdeněk Zegermacher CZ.svg V1, CAJC, BOS
987Berthe Morisot AmbergmaTřída otevřenáBeata Raškova CZ.svg V2, r.CAC
988Sydney Dianas ArgentumTřída otevřenáGabriela Keni CZ.svg V1, CAC, NV
989Art Nouveau AmbergmaTřída pracovníPavlína Bergmann CZ.svg V1, CAC
990Harmony Hanah z Lulečských lesůTřída vítězůIva Mittnerová CZ.svg V1, CAC
Zpět na detail výstavy