vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Americký bezsrstý terier (22) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1224Arnie Giant Silesia IronTřída mladýchJan Samiec CZ.svg V2
1225Barkley Space Near Alayren YupavartTřída mladýchEva Podaná CZ.svg V3
1226Diego spod Viničného Vrchu spod Viničného VrchuTřída mladýchDagmar Vecerova CZ.svg VD4
1227Lucienne de Beatrix BohemicaTřída mladýchHelena Valášková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1228Casper Moon HunterMezitřídaMartin Bolek CZ.svg V1, CAC
1229DZHONY VOLODARSKKIY VERNISAZHTřída otevřenáJana Steininger CZ.svg V2, r.CAC
1230I'm Boss de Beatrix BohemicaTřída otevřenáLucie Přikrylová CZ.svg V1, CAC
1231Black Panther Moravian PearlTřída vítězůDagmar Vecerova CZ.svg V1, CAC, NV
1232Dag Voldarskkiy VernisazhTřída vítězůJana Steininger CZ.svg V2
1233Ann Isabella Silesia IronTřída mladýchRadana Gaidová CZ.svg V2
1234Connie Moon HunterTřída mladýchKateřina Babjáková CZ.svg VD4
1235Dia Drika A.Ha.TerrierTřída mladýchLucie Kaločová CZ.svg V1, CAJC
1236Gulliana Johanna"s DogsTřída mladýchJana Steininger CZ.svg V3
1237Zarika Punto ValentinoTřída mladýchMilan Chum CZ.svg VD
1238Abla Jogešáma AbecedaMezitřídaEva Junová CZ.svg V1
1239Ars Vivendi Canis pro FortunaMezitřídaLucie Pokorná CZ.svg VD4
1240Chantal Coco de Beatrix BohemicaMezitřídaBarbora Hulatová CZ.svg VD2
1241Kymberly Girl Luna YorkMezitřídaPavel Čada CZ.svg VD3
1242Allora SolyarisTřída otevřenáBarbora Hulatová CZ.svg VD1
1243Bailies spod Viničného VrchuTřída otevřenáAlžběta Němečková CZ.svg D
1244Florentinne de Beatrix BohemicaTřída vítězůHelena Valášková CZ.svg V2, r.CAC
1245Genesis de Beatrix BohemicaTřída vítězůJana Bártová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Americký buldok (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1246Prince Tajomný dvor KoválovTřída otevřenáPavla Tkačuková CZ.svg ABS
Boerboel (6) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1247Boulder Dash LeonoxTřída mladýchViktorie Zemánková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1248Creed Salamis MoraviaTřída mladýchMichal Vrba CZ.svg VD2
1249Bali Devil's HeartMezitřídaDušan Kovalský CZ.svg V1, CAC, NV
1250J' Gia Immortal HondTřída mladýchMarie Mlčochová CZ.svg V1
1251Abony LeonoxMezitřídaKlára Želechovská CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1252Holy Tara Immortal HondTřída otevřenáSusanne Šenkýřová CZ.svg ABS
Český horský pes (4) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1253Berny Bobova smečkaTřída mladýchJaroslav Záruba CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1254Atos Zlatá LadyTřída otevřenáPetra Myslivcová CZ.svg ABS
1255Agáta Český bodygardTřída mladýchLumír Pilch CZ.svg V1, CAJC
1256Beauty z Klánovického lesoparkuTřída otevřenáDagmar Durčáková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Český strakatý pes (4) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1257Elvita Nella BelaviaTřída mladýchZuzana Krejčiříková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1258Jesenka DakamTřída otevřenáKateřina Milbachová CZ.svg V
1259Bramína Nella BelaviaTřída vítězůZuzana Krejčiříková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1260Ctislávka ZlatíčkoTřída veteránůZuzana Krejčiříková CZ.svg V1, BOV
Kontinentální buldok (8) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1261Diesel z AjysytTřída mladýchMatyáš Boreček CZ.svg V1, CAJC
1262Jonny SnugTřída otevřenáDagmar Špátová CZ.svg V1, CAC, NV
1263Oxana SnugTřída štěňatV. + M. Mazákovi CZ.svg VN1
1264Jeanne of Wild MarryTřída mladýchIvo Zaoral CZ.svg V
1265Arabela Timere CorMezitřídaAndrea Šťastná CZ.svg V1, CAC
1266Gracie SnugTřída otevřenáAndrea Šťastná CZ.svg VD1
1267Cheyny SnugTřída vítězůŠárka Vondrušková CZ.svg V2, r.CAC
1268Pickwick ShirleyTřída vítězůV. + M. Mazákovi CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Kudrnatý vícebarevný pes - střední (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1288Zoe Phantom EnvisanTřída veteránůDana Kovaříková CZ.svg V1, BOB, BOV
Kudrnatý vícebarevný pes - toy (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1289Gently Born JermonTřída vítězůBlanka Kedziorová CZ.svg ABS
1290Aisha Harlekin EnvisanTřída veteránůDana Kovaříková CZ.svg V1, BOB, BOV
Kudrnatý vícebarevný pes - trpasličí (6) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1291Zey Yanke z Oderských skalTřída dorostuMARIKA JOCHYMKOVÁ CZ.svg ABS
1292Jamboo Federico Brilliant of BlakedTřída otevřenáPetr Novák CZ.svg V2
1293Lionel Richie Brilliant of BlakedTřída otevřenáBlanka Kedziorová CZ.svg V1, CAC
1294Kazzi Victory Brilliant of BlakedTřída vítězůKamila Bálintová CZ.svg V1, CAC, NV
1295Federico -Třída veteránůDana Kovaříková CZ.svg V1, BOB, BOV
1296Isabelle Gessi Brilliant of BlakedTřída otevřenáBlanka Kedziorová CZ.svg ABS
Louisianský leopardí pes (5) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1269Angelic Malachai Lougarou RisingTřída mladýchKateřina Kodytková CZ.svg V1, CAJC
1270Aras'Sorbon Good VibesMezitřídaMiluše Přichystalová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1271Ayva Mickey Lougarou RisingTřída mladýchEva Jeřábková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1272Aylin Miranis MoraviaMezitřídaJakub Siuda CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1273Coahoma TrinityTřída vítězůKateřina Kodytková CZ.svg V1, CAC
Moskevský strážní pes (11) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1274Bastion-Balrog Pustějovský statekTřída dorostuMartin Nerad CZ.svg ABS
1275Anubis Strážce Orlických horMezitřídaKateřina Halabrínová Nytrová CZ.svg ABS
1276Radrey MogutaTřída otevřenáMartin Strouhal CZ.svg V1, CAC
1277Dalakhani Vaneliss DreamTřída vítězůMarek Horňáček CZ.svg V2, r.CAC
1278Ort Great Big BearTřída vítězůKarel Hykyš CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1279Bylli Pustějovský statekTřída dorostuVendula Tichá CZ.svg VN1
1280Cascada Magic RunzaTřída mladýchMartin Grencner SK.svg V1, CAJC, BOJ
1281Cashmeera Magic RunzaTřída mladýchJaromír Jeništa CZ.svg V2
1282Filippa z JakubkyMezitřídaIvana Daxnerová CZ.svg V1, CAC
1283Bagnaia AzirisTřída otevřenáJitka Podolanová CZ.svg V1
1284Borgia Vaneliss DreamTřída vítězůKarel Hykyš CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Odis (2) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1285BAILEY ODIS QUEEN ELSATřída otevřenáLeszek Chmiel PL.svg V1, CAC, BOB, NV
1286Belinda Odis Queen ElsaTřída vítězůJana Pindurová CZ.svg V1, CAC
Patterdale terier (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1287Black Betty Invicta VenandiTřída mladýchRadim Janča CZ.svg ABS
Ruská barevná bolonka (7) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1297DAMSKIY UGODNIK DAMSKIY UGODNIKTřída dorostuMichala Valentová CZ.svg VN1
1298Bellthony ClaharTřída mladýchJitka Vodičková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1299Granko CharnettTřída mladýchIva Doležalová Šabatová CZ.svg V2
1300OGONYOK TVERSKAYA LEGENDATřída mladýchMichala Valentová CZ.svg VD3
1301Barunka Krasotka MojaTřída štěňatMichala Valentová CZ.svg ABS
1302Happy Trixie TomileTřída mladýchAlena Štvánová CZ.svg ABS
1303Cherr od Krásné řekyTřída mladýchSimona Fucymanová CZ.svg V1, CAJC, BOS
Toy foxteriér (1) / Rozhodčí: Boguslaw Chmiel / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1304Bosana od Rytíře MalovceTřída štěňatZuzana Neubauerová CZ.svg VN1
Zpět na detail výstavy