vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Americký kokršpaněl - černý a černý s pálením (4) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
991Antracit Amazing Cloverleaf of furrowsTřída otevřenáMarie Sedláková CZ.svg V1, CAC
992Hurricane Force BIGTOPTřída vítězůKateřina + Jan Matějková + Zdařil CZ.svg ABS
993Lima Moser DogTřída mladýchGabriela Čopjaková CZ.svg V1
994Come Play with Fire Vivacious DiamondsTřída otevřenáLenka Herzová CZ.svg ABS
Americký kokršpaněl - ostatní jednobarevní (5) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
995Right On Mazpet Square PointsMezitřídaAndrea Mgr. Petrová, LL.M. CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
996BELMOND GOLD MYSTERY La InoggyTřída otevřenáKatarína Lešková SK.svg VD1
997Dreamweaver NellinesTřída vítězůLenka Hodovská CZ.svg V1, CAC
998Kiss for chocolate VixnerTřída mladýchRenáta Šulcová CZ.svg V1
999STILL SUCCESS DE L´ECRIN DES PRECIEUSESTřída mladýchKatarína Lešková SK.svg V2
Americký kokršpaněl - vícebarevní (9) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1000Enrique Iglesias Black VictoriaTřída otevřenáLenka Hodovská CZ.svg VD1
1001Rasta Rocket Black And Tan Berry'sTřída vítězůPetr Tomešek CZ.svg V1, CAC
1002Adonis Amaron Four Seasons HuniqueTřída veteránůAdriana Hegedusova SK.svg V1, BOV
1003Kajal Charming LineTřída mladýchKatarína Lešková SK.svg V2
1004Silver Moon Sublime BeautyTřída mladýchPetr Tomešek CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1005GODDESS IRIS Colorfull Dream (FCI)MezitřídaBarbara Klonowska PL.svg V1, CAC
1006Four Seasons Hunique Thenali Four seasons huniqueTřída otevřenáAdriana Hegedusova SK.svg V1, CAC, BOS, NV
1007Athena Transylvanian Black diamondTřída vítězůAdriana Hegedusova SK.svg V2, r.CAC
1008Dirty Dancing Black VictoriaTřída vítězůEva Černá CZ.svg V1, CAC
Anglický kokršpaněl - černý a černý s pálením (11) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1009Edmond John TarakimMezitřídaDana Mikolajczyková CZ.svg V1
1010Joel AndrasteMezitřídaAlena Kořínková CZ.svg VD2
1011Onyx Black PetrsTřída otevřenáAndrea Machková CZ.svg D
1012Be a Fiery Baby AderitoTřída dorostuSimona Cífková CZ.svg VN1
1013EVA HIT-PARAD ZVEZD ZHIZEL Eva Hit-Parad ZvezdTřída mladýchMonika Háková CZ.svg VD3
1014Herriet DeermountTřída mladýchPavlína Stoklásková CZ.svg V2
1015Koki Black New RosmeryTřída mladýchDušan Hubáček CZ.svg V1, CAJC
1016Jacqueline AndrasteMezitřídaIvana Najmanová CZ.svg VD1
1017Bonfire Baby Big City LifeTřída otevřenáSimona Cífková CZ.svg ABS
1018Honolulu AndrasteTřída pracovníIvana Najmanová CZ.svg V1, CAC
1019Double Glow FaledoTřída vítězůMartina Dvořáková CZ.svg V1, CAC
Anglický kokršpaněl - ostatní jednobarevní (10) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1020BARNY od Letohrádku MitrovskýchTřída mladýchTomáš Mazur CZ.svg VD1
1021Cobi Dark N'StormyTřída otevřenáJana Macura CZ.svg ABS
1022Zack z VejminkuTřída otevřenáLenka Truhlářová CZ.svg VD1
1023Fast Forward ClaramandTřída vítězůMiloš Kašpar CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1024Emilly Lena DajkiryTřída mladýchEva Jarcovjáková CZ.svg VD
1025FLOOR Dream of SilesiaTřída mladýchTomáš Mazur CZ.svg ABS
1026Galia Perla z údoliaTřída mladýchJitka Tománková CZ.svg V2
1027Zuzi Golden RosmeryTřída mladýchMiloš Kašpar CZ.svg V1, CAJC
1028Yvet Golden RosmeryMezitřídaMiloš Kašpar CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1029Olza z Radvanského vrchuTřída otevřenáLadislav Olšar CZ.svg VD1
Anglický kokršpaněl - vícebarevní (16) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1030Iron z HořenušeTřída štěňatDalibor Šprňa CZ.svg N1
1031Dino z Horní LipkyTřída mladýchMarcela Macénková CZ.svg V1, CAJC
1032Cloister Cinzano EboniraMezitřídaKateřina Kašná CZ.svg VD1
1033Prince Charming Perfekt PartnerTřída otevřenáKarina Cienciala Jaworska CZ.svg VD1
1034 Life of the Party HaradwaterTřída pracovníVlasta Hartmannová CZ.svg V1, CAC
1035Ylenn z Horní LipkyTřída vítězůJana Švancarová CZ.svg V1, CAC
1036Caffé Macchiato Ság-Hegyi ZafírTřída veteránůJana Švancarová CZ.svg V1, BOV
1037Debbie z Horní LipkyTřída mladýchJana Švancarová CZ.svg V2
1038Femme fatale Inmensa bellezaTřída mladýchMonika Blahová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1039JORDIE Forever TogetherTřída mladýchLucie Labíková CZ.svg VD3
1040Talianna SanrayTřída mladýchMonika Háková CZ.svg VD4
1041Fella z HořenušeTřída otevřenáDalibor Šprňa CZ.svg ABS
1042Chance de la Vie Sirrah ShineTřída otevřenáIvana Hrůzová CZ.svg V1
1043Hronka z HořenušeTřída pracovníDalibor Šprňa CZ.svg V1, CAC
1044Eloine Sirrah ShineTřída vítězůMichaela Šerudová CZ.svg V1, CAC
1045Whoopi Goldberg Zahircocker Dream TeamTřída vítězůJana Švancarová CZ.svg V2, r.CAC
Anglický špringr španěl (17) / Rozhodčí: Renáta Tetřevová / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1046Apollo Creed VinewoodTřída dorostuVanesa Pomklová CZ.svg ABS
1047Harryot RuthlessTřída dorostuMarketa Bartosova CZ.svg VN1
1048Jackson Dotty DogsTřída mladýchPavlína Stuchlíková CZ.svg V1, CAJC
1049Password To Your Heart Three Ponds ValleyMezitřídaJitka Rabajdová CZ.svg VD1
1050Hector Dragons ManorTřída otevřenáPetra Bradová CZ.svg V1, CAC, NV
1051Enzo Black Pearl VeilTřída vítězůZuzana Porubová CZ.svg V1, CAC
1052Chris z Vítkova dvoraTřída vítězůKlára Kaláčková CZ.svg V2, r.CAC
1053Nero z Větrné pasekyTřída veteránůMirka Kadlecová CZ.svg V2
1054Olliver RuthlessTřída veteránůMarkéta Peterková CZ.svg V1, BOB, BOV
1055American Beauty VinewoodTřída dorostuVanesa Pomklová CZ.svg ABS
1056Audrey Hepburn VinewoodTřída dorostuNicola Dobiášová CZ.svg ABS
1057Honey RuthlessTřída dorostuVeronika Petrášová CZ.svg VN1
1058Greta RuthlessTřída mladýchEva Madziová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1059Tara Ikar's FlightMezitřídaŠárka Adlová CZ.svg VD1
1060Danya Naira BuxussonTřída pracovníJiří a Karolína Krauzovičovi CZ.svg V1
1061Fergie RuthlessTřída vítězůMaryna Chvojkova SK.svg V1, CAC, BOS, NV
1062Gyda od Jakubského rybníkaTřída vítězůVanesa Pomklová CZ.svg ABS
Barbet (1) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1063Julien de la Colline des ViolettesTřída mladýchMonika Engel CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Chesapeake Bay Retriever (5) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1078Aristocrate Royal Boy New Line TreasureMezitřídaSoňa Sehnalíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1079Franco Rafael ViribusTřída otevřenáMichaela Čechová CZ.svg ABS
1080Yes Yes New Coco Kelečský pokladTřída veteránůSoňa Sehnalíková CZ.svg V1, BOV
1081One And Only Exvin Kelečský pokladTřída otevřenáJana Droběnová CZ.svg V1, CAC
1082Princess Winner Kelečský pokladTřída vítězůSoňa Sehnalíková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Flat Coated Retriever (14) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1064BETHOVEN Golden Paradise ValleyTřída dorostuZuzana Tomaníková CZ.svg VN1
1065Darling Dobby od Černé perlyTřída mladýchGabriela Jílková CZ.svg VD1
1066Be My Guardian CedletesTřída pracovníSimona Berecka CZ.svg V1, CAC
1067Miracles Happen Oasis of PeaceTřída vítězůAdéla Frantíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1068A´albiel Lucy Running HarmonyTřída mladýchPetra Sedlačková CZ.svg VD4
1069Arctic Flake Black Shade LaraTřída mladýchLucie Pajerová CZ.svg VD3
1070Dearest Daenerys od Černé perlyTřída mladýchIvana Scheinpflugová CZ.svg VD2
1071Kiss The Sky Black BriantaTřída mladýchRadmila Mamulová CZ.svg VD
1072Polar Aurora Oasis of PeaceTřída mladýchPavel Vrubel CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1073All Eyes On Me Bubbell'sMezitřídaNikol Jankovská CZ.svg V1, CAC, NV
1074Fun Factory GriffellaMezitřídaTereza Blažková CZ.svg VD2
1075Ode To Joy Cedletes Oasis of PeaceTřída otevřenáIva Badurová CZ.svg ABS
1076On My Way Cedletes Oasis of PeaceTřída pracovníKamila Raiskubová CZ.svg V1, CAC
1077Cassiopeia Colette od Černé perlyTřída vítězůIvana Scheinpflugová CZ.svg V1, CAC
Kooikerhondje (7) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1083Hypnos od Jersínského potokaTřída mladýchBarbora Talová CZ.svg V1, CAJC
1084Jorik z Ploužnické stájeTřída vítězůgabriela bekrova CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1085Bellatrix Serenity HillTřída mladýchLenka Schneiderová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1086Coco z Kobeřických stráníTřída mladýchDorotka Rybářová CZ.svg VD3
1087Heidi od Jersínského potokaTřída mladýchJindřich Solar CZ.svg VD4
1088Joyful Energy MoonhavenTřída mladýchgabriela bekrova CZ.svg V2
1089Aida Magikoo MoraviaMezitřídaKamila Michnová CZ.svg V1, CAC
Labradorský retriever (36) / Rozhodčí: Otakar Vondrouš / Kruh: 14
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1090Coudy z Ohradní loukyTřída dorostuTomáš Montag CZ.svg VN1
1091Be My Spirit Emerald MarvelTřída mladýchHana Navrátilová, Richard Kyčerka CZ.svg V1, CAJC
1092Bombardino Leonardo Chocolate SoulmateTřída mladýchDenisa Radová CZ.svg VD3
1093Lucky Boy Belle MoraviaTřída mladýchRadka Šťastná CZ.svg ABS
1094USTAS DENNY Modrý Skarabeus Modrý SkarabeusTřída mladýchJitka Čajková CZ.svg VD2
1095Baddy Klenot LesaMezitřídaVítězslav Novák CZ.svg ABS
1096Paint Me Proud DolbiaMezitřídaMUDr.Markéta Lorencová CZ.svg V2, r.CAC
1097X'Bold SarbletMezitřídaSona Novakova CZ.svg V1, CAC
1098Barney z Ohradní loukyTřída otevřenáTomáš Montag CZ.svg VD4
1099Harry White Moon Essention of LifeTřída otevřenáMartin Kůra CZ.svg V2, r.CAC
1100WIZARD OF THE SOLAR DREAM DivladjoTřída otevřenáRadka Ulmannová CZ.svg V1, CAC
1101X.Simba Star z Českomoravské vysočinyTřída otevřenáDavid Koncz CZ.svg V3
1102Texas Ranger SarbletTřída pracovníVladana Videcká CZ.svg V1, CAC
1103CAPRONCA GARY CAPRONCATřída vítězůLucie Pajerová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1104Chio od Himalájského cedruTřída vítězůPatricie Fáreková CZ.svg ABS
1105Dorothea - Dubheassa od Landeckého parkuTřída štěňatLudmila Mecová CZ.svg VN
1106Eternity Los BendlosTřída štěňatJan Bendl CZ.svg VN
1107Morning Star Belle MoraviaTřída štěňatRadka Ulmannová CZ.svg VN1
1108Andělka od Boroveckých rybníkůTřída dorostuTereza Burdová CZ.svg VN1
1109Agáta Tylianne HarmonyTřída mladýchAnna Vašíčková CZ.svg V2
1110Crazy in Life od Pstružího jezeraTřída mladýchEva Fabešová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1111Daya Los BendlosTřída mladýchJan Bendl CZ.svg V3
1112Hailey Lab's KaLayTřída mladýchZuzana Šindlerová CZ.svg V4
1113Fantasy Dream Lab's KaLayMezitřídaTereza Burdová CZ.svg V
1114Charlotte Chantal Bally DashbyMezitřídaDagmar Götzová CZ.svg V2, r.CAC
1115CHRISTMAS LITTLE STAR Hugo NellaMezitřídaVladana Videcká CZ.svg V3
1116Mayra Caniwergi´sMezitřídaLucie Pajerová CZ.svg V1, CAC
1117XALLY pod ChosňomMezitřídaZuzana Vdovjaková SK.svg V4
1118A CRAZY FROG MARY of FrotarisTřída otevřenáKatarína Janská CZ.svg ABS
1119BELLATRIX Tatras labsTřída otevřenáZuzana Vdovjaková SK.svg V2, r.CAC
1120Zara Royal GladeTřída otevřenáAlexandra a Petr Brablíkovi CZ.svg V1, CAC
1121Alette Chocolate SoulmateTřída pracovníJarmila Rusňáková CZ.svg V1, CAC
1122Anya Adeline ChocobradorTřída pracovníJitka Lačňáková CZ.svg V3
1123Baffi Wood PassionTřída pracovníZdeněk Záruba CZ.svg ABS
1124Gabbi Gold Železná rokleTřída pracovníKateřina Matoušková CZ.svg V2, r.CAC
1125Otýlie z Českomoravské vysočinyTřída vítězůMichaela Horká CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Lagotto romagnolo (8) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1126Deen Dance RibatyTřída mladýchŠirín Ribatyová CZ.svg V1, CAJC
1127Woody Lagott Angel NavajoTřída mladýchDaniel Poloch CZ.svg V2
1128Ermes Valle dei MediciTřída vítězůŠirín Ribatyová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1129Fortuna Angel ShadowTřída dorostuMarkéta Vicherková CZ.svg ABS
1130Amelia Mia Bella StradaTřída mladýchMarcela Matoušková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1131BIANCANEVE VELOX CRURTřída mladýchIlona Walachová CZ.svg VD3
1132Dorothea TonibellTřída mladýchBoris Rafailov CZ.svg V2
1133Let´s dance Valle dei MediciTřída vítězůŠirín Ribatyová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Německý křepelák (21) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1134Brit z MajetínaTřída mladýchMartin Dobeš CZ.svg V1, CAJC
1135Coddy od Caltovských mlýnůTřída mladýchJiří Hanzlík CZ.svg V2
1136Cir z KřešovaMezitřídaIvan Coufalík CZ.svg V1, CAC
1137Akim Silesian HappinessTřída otevřenáPetr Čermák CZ.svg D
1138Brit Jelemecké srdceTřída otevřenáMichaela Žemličková CZ.svg VD1
1139Bor Velmar z LukovaTřída pracovníPetr Vašek CZ.svg V1, CAC
1140Cit z Nětčických stráníTřída pracovníPetr Svoboda CZ.svg V3
1141Colt Jelení zářeTřída pracovníPETR OMELKA CZ.svg V2, r.CAC
1142ATOS Silesian HappinessTřída vítězůMiroslav Friedl CZ.svg ABS
1143Hubert z Ilfova dvoraTřída vítězůJiří Hořínek CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1144BELLA z Dubovských dolín z Dubovských dolínTřída mladýchLadislav Bělíček CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1145Brixie de Sancti HubertiTřída mladýchMichal Polák CZ.svg V2
1146Fanny NaveroTřída mladýchPetr Michálek CZ.svg V3
1147Becky NaveroTřída otevřenáVilém Žůrek CZ.svg V1, CAC
1148Eliška z Polesí BorTřída otevřenáTea Pertlová CZ.svg V3
1149Frona od Borůvkové horyTřída otevřenáMilena Kamená CZ.svg DIS
1150Wiky Any-BonTřída otevřenáTomáš Robotka CZ.svg VD4
1151Winie Any-BonTřída otevřenáTamara Vagáčová CZ.svg V2, r.CAC
1152Agáta Silesian HappinessTřída pracovníZdenka Pirunčíková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1153Angie z Možděnických pustinTřída pracovníPavel Pospíšil CZ.svg V2, r.CAC
1154Aylis z Vlaštovských políTřída vítězůZdenka Pirunčíková CZ.svg V1, CAC
Nova Scotia Duck Tolling Retriever (9) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1155Adalbert Red AvengerTřída mladýchMartina Fiala Dvořáčková CZ.svg V2
1156Arny Antoria Red FoxTřída mladýchMichal Provazník CZ.svg VD3
1157Colin z VáhyTřída mladýchMilan Bílý CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1158Chandler Targaryen FireMezitřídaAdriána Mečiarová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1159Django z Hlásovské loukyTřída otevřenáJan Pruša CZ.svg V1, CAC
1160Be Love Able RustyfoxTřída vítězůHana Langrová CZ.svg V1, CAC
1161Anima Sha TokalaMezitřídaSoňa Folvarčná CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1162Glow Rush Red TreasureTřída otevřenáLenka Johnová CZ.svg V1, CAC
1163Sha Winyan pod JabloniaTřída vítězůSoňa Folvarčná CZ.svg V1, CAC
Portugalský vodní pes (15) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1164Cody JikaboTřída štěňatMarina Bokiy CZ.svg VN1
1165HAMLET z Atutowej z AtutowejTřída mladýchRobert Bravenec CZ.svg DIS
1166Poseidon z KasétekTřída mladýchMiroslava Janatová CZ.svg V2
1167Rintin Tin z KasétekTřída mladýchIveta Mihulová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1168Arnold Port CreekMezitřídaLucie a René Němcovi CZ.svg V1, CAC
1169Balthazár Siggi Dante from MoraviaMezitřídaIvana Večeřová Mottlová CZ.svg VD2
1170Antonio Viento MoraviaTřída otevřenáVojtěch Žáček CZ.svg V2, r.CAC
1171Orion The Black King z KasétekTřída otevřenáSimona Zitterbartová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1172Alberto Viento MoraviaTřída vítězůJana Nováková CZ.svg V1, CAC
1173Genevieve JemalleTřída mladýchLenka Markovičová CZ.svg V1, CAJC
1174Black Pearl Siggi Dante from MoraviaMezitřídaElsa Hostašová CZ.svg V2, r.CAC
1175Flo Arlet StarMezitřídaIveta Mihulová CZ.svg V1, CAC
1176Avalanche Safira Siggi Dante from MoraviaTřída otevřenáPetra Zyblikiewiczová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1177Berry Čtyři packy pro štěstíTřída otevřenáKateřina Mrkosová Petrlíková CZ.svg ABS
1178Marseille Černobílá eleganceTřída otevřenáLuboš Svoboda CZ.svg V2, r.CAC
Španělský vodní pes (6) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1179Alberto del Bosque de PinosMezitřídaBohdana Szymoniková CZ.svg V1, CAC
1180Kilimanjaro Del MajaceiteTřída otevřenáViktória Kyseľová SK.svg V1, CAC, BOB, NV
1181Annie od Dvou sosenTřída mladýchMichal Osmančík CZ.svg ABS
1182Penelope WaveletTřída mladýchViktória Kyseľová SK.svg V1, CAJC, BOJ
1183Alma del Bosque de PinosMezitřídaVendula Stehlíková CZ.svg VD1
1184Espartana de AzocarremTřída vítězůVladislava Kunová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Welššpringršpaněl (9) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1185Zwan WallovasTřída mladýchAnděla Matiášová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1186Chester od Nežárecké tůněTřída otevřenáEva Horová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1187Irwin MerylicTřída pracovníMarie Uhrová CZ.svg V1, CAC
1188Ponthos od JaslůvkyTřída vítězůTereza Janková CZ.svg V1, CAC
1189Iskar MerylicTřída čestnáEva Horová CZ.svg V1
1190Elizabeth od Heřmanického potokaTřída dorostuLuděk Cienciala CZ.svg VN1
1191Nelly MerylicTřída mladýchMarie Uhrová CZ.svg V2
1192Nessie MerylicTřída mladýchMiloš Maixner CZ.svg V1, CAJC
1193Larry MerylicTřída vítězůMarie Uhrová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Zlatý retriever (30) / Rozhodčí: Kristina Vaníčková / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1194Apollo Barnaby Od ŠeříkuTřída mladýchMartina Kučerová CZ.svg VD4
1195Collin Zlatá BalbínkaTřída mladýchIva Marková Provazníková CZ.svg V2
1196Cyril Zlatá BalbínkaTřída mladýchPetra Langášková CZ.svg V3
1197Jo Bear Fantasy FlyTřída mladýchRoman Kaiml CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1198Aragorn Marley ze Zlatých lánůMezitřídaIlona Jašková CZ.svg V1, CAC
1199Barry z Hulínských oborMezitřídaLukáš Martin CZ.svg V2, r.CAC
1200Nero for Sens Lavrés NavilisMezitřídaJana Havlová CZ.svg VD3
1201Ask Me Scar Million ReasonsTřída otevřenáDana Daňková CZ.svg V1, CAC
1202Azzante EbelliniTřída otevřenáSylva Sležková CZ.svg V4
1203Daffy z Vraclavských lesů a lukTřída otevřenáPetra Hašková CZ.svg V2, r.CAC
1204Houdini Bohemian StarlightTřída otevřenáPavlína Gabzdilová CZ.svg V3
1205Arthur Buddy Golden ElianneTřída pracovníVeronika Kašparová CZ.svg V1, CAC
1206Drago od Chlumeckého rybníkaTřída pracovníAlena Vintrlíková CZ.svg V2, r.CAC
1207Frappuccino Dorado blancoTřída vítězůRoman Kaiml CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1208Ricci Dream MaxTřída vítězůHana Janská CZ.svg V2, r.CAC
1209Beckie Sweet Angel of MoraviaTřída mladýchLucie Kočerhová CZ.svg VD4
1210Ebby de Salvia Minor Salvia MinorTřída mladýchIvana Trpkošová CZ.svg V1, CAJC
1211Eli de Salvia MinorTřída mladýchPetra Bienová CZ.svg V2
1212Jaimie z Padělského mlýnaTřída mladýchKlára Klhůfková CZ.svg VD
1213Kalamity Jane Estrella de OroTřída mladýchLucie Vodičková CZ.svg V3
1214Amálka Dobrošovské zlatoMezitřídaNaděžda Truhlíková CZ.svg VD3
1215Polaris Sneh TatierMezitřídaLenka Drienovská SK.svg VD2
1216U Maya z Havlova dvoraMezitřídaAlexandra a Petr Brablíkovi CZ.svg V1, CAC
1217Blueberry Grace Creamy SunTřída otevřenáZuzana Návratová - S. Návrat CZ.svg V1, CAC
1218Dorraine de Salvia Minor de Salvia MinorTřída otevřenáRadomír Žídek CZ.svg VD2
1219Dory de Salvia MinorTřída otevřenáPetra Bienová CZ.svg VD3
1220Dream Diana Nice FriendTřída otevřenáKamila Roučková CZ.svg VD4
1221Léthé BismilláhiTřída pracovníKateřina Kolečářová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1222Extra Girl In Group Bohemian StarlightTřída vítězůZdenka Svoreňová CZ.svg V1, CAC
1223Beau Rose Préma Shanti NavaroTřída veteránůEva Nohavicová CZ.svg V1, BOV
Zpět na detail výstavy