vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Jezevčík králičí - dlouhosrstý (8) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
692Duke Darnell Little CreatureTřída mladýchPavla Rulíšková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
693Villiem Gold MadeiraTřída otevřenáEmilie Hamzíková CZ.svg V1, CAC
694Eddie Iconic Adacais AugusTřída vítězůLucie Pavlonková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
695Galeóna Elimar DoubravaMezitřídaBarbora Jansa CZ.svg V1, CAC
696Baileys BencillaTřída otevřenáIvana Herianová CZ.svg V2, r.CAC
697Only One z VochovnyTřída otevřenáJosef Voch CZ.svg V1, CAC
698Orchestra Toklarama'sTřída vítězůKlára Miketová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
699Lakritsa KinchvilleTřída čestnáIvana Herianová CZ.svg V1, BOB
Jezevčík králičí - hladkosrstý (6) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
700Artuš z Lesa ŠanovskéhoTřída mladýchZbyněk Rusek CZ.svg V1, CAJC, BOS
701Han Solo Noble MoraviaTřída mladýchHana Blatoňová CZ.svg V2
702Leclerc CyberdachsMezitřídaHana Polcrová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
703Antonie ze Zlatého LankastruTřída mladýchKarla Vašinová CZ.svg V1, CAJC, BOS
704Ulrike von SbaritzMezitřídaKarla Vašinová CZ.svg V1, CAC
705Debra Onyx Love of My LifeTřída pracovníJohana Fojtíková CZ.svg V1, CAC, NV
Jezevčík standard - dlouhosrstý (6) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
706Benedikt od VčelařeTřída štěňatAdéla Mitášová CZ.svg VN1
707Milos ValleydachsTřída mladýchKateřina Kovář CZ.svg V1, CAJC, BOJ
708North Wind HuntaksTřída mladýchVladislava Kunová CZ.svg V2
709King of Hearts KalyanasTřída vítězůKateřina Kollárová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
710Mariola AmeryTřída mladýchKarel Krauzovič CZ.svg V1, CAJC
711Dixi z Chrášťanského lesaTřída pracovníPetra Svobodová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Jezevčík standard - drsnosrstý (12) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
712Hakir od Studéneckých rybníkůTřída dorostuPetra Martínková CZ.svg VN1
713Ozy z DoubíTřída dorostuPavel Binder CZ.svg N
714Ciro od Rytíře ŠtěpánaTřída mladýchMartin Šajna CZ.svg VD3
715Xaver ze Skleného kopceTřída mladýchVendula Šigut Vítková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
716Xeron z Kochánecké ČernavyTřída mladýchMarek Metelec CZ.svg V2
717Toby z Kochánecké ČernavyTřída pracovníTereza Šnajdrová CZ.svg V1
718Yoran Viva MoraviaTřída vítězůTereza Šnajdrová CZ.svg V1, CAC, NV
719Dorotka Amely RoseTřída mladýchEliška Boječková CZ.svg V2
720Yell Vienna Calling Charmin Tail'sTřída mladýchMichaela Kozáková CZ.svg V1, CAJC, BOS, NV
721Alžběta od JedousovaMezitřídaMichal Polák CZ.svg V1, CAC
722Erin z Hory OndřejníkTřída otevřenáPetr Kovalský CZ.svg V1, CAC, NV
723Kora z Pernštejnského podhradíTřída otevřenáPetr Kura CZ.svg VD2
Jezevčík standard - hladkosrstý (11) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
724Orwell z RaholinTřída mladýchPavel Husarik CZ.svg V1, CAJC, BOS
725Kerry Magic SevenTřída otevřenáLenka Bednářová CZ.svg V1, CAC
726Deadpool Fari MoraviaTřída pracovníMarkéta Poledňová CZ.svg V1, CAC, NV
727Carys Two Lions HouseTřída mladýchJosef Kubáň CZ.svg V3
728FUGA z JamnikowaTřída mladýchAnna Kawalec PL.svg V1, CAJC, BOJ
729Meggie Magic SevenTřída mladýchPetr Pavelka CZ.svg V2
730Kony Star MoraviaMezitřídaZdeňka Heuslerová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
731DELICJA z JamnikowaTřída pracovníAnna Kawalec PL.svg V1, CAC
732Ulla Fino BohemiaTřída vítězůLenka Bednářová CZ.svg V1, CAC
733Grace Star MoraviaTřída veteránůZdeňka Heuslerová CZ.svg V1, BOV
734Bianka z VětérkyTřída čestnáPavel Husarik CZ.svg V1
Jezevčík trpasličí - dlouhosrstý (14) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
735DARWIN Littl FutTřída mladýchMarkéta Palmová CZ.svg V2
736Narsilion Nille of Elven StarTřída mladýchAdriana Adami CZ.svg V1, CAJC
737Nyrnamaitar Nár of Elven StarTřída mladýchJindra Horáková CZ.svg ABS
738Cruz Little CreatureMezitřídaJana Stulírová CZ.svg V2, r.CAC
739Halit VivervilleMezitřídaJosef Voch CZ.svg V1, CAC
740Kerry od Liščího topoluTřída otevřenáMiroslav Pavelka CZ.svg V2, r.CAC
741Raven Toklarama'sTřída otevřenáMartina Kučerová CZ.svg V1, CAC
742Decent Fellow GolchikaTřída pracovníRenata Koryčanská CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
743Dante Della Adacais AugusTřída vítězůLucie Pavlonková CZ.svg V1, CAC
744Hørkær's Zacapa Della Hørkær'sTřída vítězůHarding Michelsen DK.svg ABS
745Daisy Little CreatureTřída mladýchEva Harper CZ.svg V1, CAJC, BOJ
746Extraordinary Ewe GolchikaTřída mladýchRadek Kunc CZ.svg V2
747Zaira Gold MadeiraMezitřídaMonika Těšická CZ.svg V1, CAC
748Nordan Alfa SamuelTřída vítězůAdéla Sekerová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Jezevčík trpasličí - drsnosrstý (5) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
749Coffee Brutus Piccolo GitanoTřída otevřenáZbyněk Keppert CZ.svg V2, r.CAC
750I Want To Break Free VitorazTřída otevřenáIveta Panáčková CZ.svg V1, CAC
751Marley Mottl z KudrnovyTřída vítězůJitka Köhlerová CZ.svg V1, CAC
752Darcy RosmeryTřída mladýchIvo + Drahomíra Koneční CZ.svg V1, CAJC, BOJ
753Beauty RosmeryMezitřídaMiloš Kašpar CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Jezevčík trpasličí - hladkosrstý (15) / Rozhodčí: Lenka Fairaislová / Kruh: 9
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
754Fabian z Habrového revíruTřída dorostuLenka Bednářová CZ.svg VN1
755 Finik Izumrudnaya SkazkaTřída mladýchVeronika Chovanculiaková SK.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
756Gaston z GrinbergTřída mladýchVeronika Lebiodová Činčalová CZ.svg V2
757Al Pacino Vis LeonisMezitřídaPetra Kozáková CZ.svg V1, CAC
758Merlin Archibald FatradogTřída otevřenáJaroslav Šáfr CZ.svg V1, CAC, NV
759Lentilka Fox DenTřída štěňatMarkéta Bílková CZ.svg VN1
760Eau de Vie Onyx MoraviaTřída mladýchLenka Bednářová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
761Hanny BencillaTřída mladýchIvana Herianová CZ.svg V2
762Ammy od VeronyMezitřídaFrantišek Doležán CZ.svg V2, r.CAC
763Ariel Vanila MoonMezitřídaAneta Volfová CZ.svg ABS
764Baby Yuppí Long villainMezitřídaVeronika Chovanculiaková SK.svg V1, CAC, NV
765Addison Grace Majuli PranaTřída otevřenáRomana Bulantová CZ.svg VD2
766Angellina A. z NemochovicTřída otevřenáAlena a Josef Vranovi CZ.svg V1, CAC
767ULLA z Bôrickej cestyTřída vítězůKateřina Prekopová SK.svg V1, CAC
768Benetta z ÚplňkuTřída čestnáIvana Herianová CZ.svg V1
Zpět na detail výstavy