vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Akita (20) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1661Fukudaitoryo Go Ken'Ichi AiTřída štěňatJana Cagašová CZ.svg VN1
1662Gyokurin Go Oodate SannomarusouTřída mladýchJana Cagašová CZ.svg ABS
1663Naruto Go ZIPANGUTřída mladýchPetra Stará CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1664Satoshi Go Shirakami KenshaMezitřídaNgoc Vung Dang CZ.svg VD1
1665C Chiko Daiki SilbernaglTřída otevřenáKlára Stalcerová CZ.svg V1, CAC
1666Heiki Duma Samuraja (FCI)Třída otevřenáIvana Tesařová CZ.svg V2, r.CAC
1667Ushiwa Go Wataky KenshaTřída otevřenáNgoc Vung Dang CZ.svg V3
1668Daitou Go Okayama Nishi OotaTřída vítězůJana Cagašová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1669Noriyo Go Katou BrothersTřída vítězůJana Cagašová CZ.svg V2, r.CAC
1670Rouyazan Go Miryoku KatTřída vítězůPetra Stará CZ.svg V3
1671Airi Go Ni Kita No TaniTřída mladýchivo9 prokop CZ.svg V1, CAJC
1672Daisenka Go Ken'Ichi AiTřída mladýchJana Cagašová CZ.svg ABS
1673Jun'Ai Shira Go KamiwazaTřída mladýchEdita Šubrtová CZ.svg V3
1674K-Tanoshimi Go IchimeiTřída mladýchZdeněk Hečko CZ.svg V2
1675Niokko ZIPANGU (Musashi Kou)Třída mladýchNgoc Vung Dang CZ.svg ABS
1676Byakureihime Go Ken'Ichi AiMezitřídaJana Cagašová CZ.svg V1, CAC
1677E'Yuki KuromaTřída otevřenáDana Konečná CZ.svg V1, CAC
1678Akemi Go di Casa SaporitoTřída vítězůJana Cagašová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1679KAORI GO Senshi ShimaiTřída vítězůPetra Stará CZ.svg V2, r.CAC
1680Doshi Atemi-RyuTřída čestnáNikola Navrátilová CZ.svg V1
Aljašský malamut (12) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1681Arny Ledové tlapky nadějeTřída mladýchPetra Staňková CZ.svg V1, CAJC
1682Ozzy Ice Star od Ledové královnyTřída mladýchTomáš Riess CZ.svg V2
1683Prince Never Catch Me Vasilyev OstrovTřída mladýchPetra Bendová CZ.svg VD3
1684Alaskan Beauty Nukka de LoboTřída otevřenáRenata Süttö Vitková CZ.svg ABS
1685Malakwa Creek Atanik Malakwa CreekTřída otevřenáAndrea Kolibač CZ.svg V1, CAC
1686Ice Age's Pay Day at InditarodTřída vítězůIvana Lysáková CZ.svg V2, r.CAC
1687Victor Star For Nukade Lobo of Navarama MalTřída vítězůRenata Süttö Vitková CZ.svg V1, CAC, NV
1688Branwen Moonlake StarTřída mladýchKarolína Skoblová CZ.svg VD1
1689Talkeetna InditarodTřída mladýchIvana Lysáková CZ.svg VD2
1690COTTON FLOWER New New Arctic StormMezitřídaAndrea Kolibač CZ.svg V1, CAC, NV
1691Calypso Northern shadowsTřída otevřenáPetra Staňková CZ.svg V1, CAC
1692New Adventure for StormythTřída vítězůKateřina Scheuflerová CZ.svg ABS
Americká akita (13) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1693Barribal Wild Soul Pearl RiverTřída dorostuPavlína Hermannová CZ.svg ABS
1694Empire Pearl River Peak of DreamsTřída mladýchMichaela Kundrátová CZ.svg V3
1695Lucky Lovely Boy RemordeoTřída mladýchTomáš Hrabec CZ.svg V2
1696Zenith Flaming Star Pearl RiverTřída mladýchIvana Peterková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1697Akira od Louňovické studánkyTřída dorostuKateřina Vosková CZ.svg VN1
1698Talisha Kissed By Sun MoyamriyaTřída dorostuAndrea Kubesová CZ.svg VN2
1699Carmen Naomi Princes Desire with AkitasTřída mladýchDominik Skála CZ.svg V1, CAJC
1700Yness My Night Queen Pearl RiverTřída mladýchJana Šenkýřová Markéta Klusková CZ.svg VD2
1701Zira Śniežne ZjawiskoTřída mladýchJiří Ovísek CZ.svg VD3
1702CARA Wolf ForestMezitřídaOtmar Motyka CZ.svg V1, CAC
1703Esteria Pearl River Peak of DreamsMezitřídaMichaela Kundrátová CZ.svg V2, r.CAC
1704Vayley My Mystiq Way Pearl RiverTřída otevřenáAndrea Kubesová CZ.svg V1, CAC
1705Xannvire Magic Dream Pearl RiverTřída vítězůMichaela Kundrátová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Basenji (22) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1706Azir Huriland Dog BreedingTřída mladýchZuzana Košťálová CZ.svg V2
1707Evon AnulinkaTřída mladýchEliška Kuzdasová CZ.svg V3
1708Happy Max MabangaTřída mladýchPetra Martinková CZ.svg ABS
1709Kya Kythaio Msumari´sTřída mladýchIrena Peštová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1710Dar Bony-Sona Parker DAR BONY-SONAMezitřídaMilan Kříž CZ.svg V2, r.CAC
1711Kindu Ndoto AstheniaMezitřídaIrena Peštová CZ.svg VD3
1712Rahsaan EkibondoMezitřídaAneta Zbytková CZ.svg V1, CAC
1713IWAN EKIBONDO Sangre PuraTřída otevřenáEva Boucníková CZ.svg ABS
1714Strike Lightening Upon Asthenia Blackstar & TajiTřída otevřenáIrena Peštová CZ.svg V1, CAC
1715Collin ManominokoTřída pracovníJaroslav Hugo CZ.svg V1, CAC
1716Helmenkalastaja RuosteposkenTřída vítězůJaroslav Hugo CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1717Iiphie Nzinga MabangaTřída štěňatSimona Ryšavá CZ.svg VN1
1718Finish AnulinkaTřída mladýchŽaneta Máchová CZ.svg VD2
1719Checkmate to Salasirian Taji'sTřída mladýchRoman Pohlreich CZ.svg V1, CAJC
1720Raziya EkibondoTřída mladýchMiroslava Miklišová CZ.svg ABS
1721Feel's So Special Lilongwe LightsMezitřídaKateřina Solnařová CZ.svg ABS
1722Roxy Dar Bony-SonaMezitřídaJana Zlámalová CZ.svg V1, CAC
1723Aber echt ey Mutabaruga'sTřída otevřenáRoman Pohlreich CZ.svg VD2
1724Cami Milba BamTřída otevřenáLeoš Filippi CZ.svg V1, CAC
1725Holly KrumlošTřída otevřenáAdéla Müllerová CZ.svg ABS
1726Zhoayu De La Couronne NASLEDIYE ETERATřída vítězůPetra Lengyelová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1727Enzi Ebun SalasirianTřída veteránůIrena Peštová CZ.svg V1, BOV
Chow-chow - červený a ostatní (5) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1731Oliver z Údolí sněženekTřída vítězůJarmila Šenková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1732Thalia HusarůvkaTřída štěňatSoňa Trnková CZ.svg VN1
1733Daisy od Kata MydlářeTřída dorostuVeronika Pištěková CZ.svg VN1
1734ALIS Forever ChowTřída mladýchJosef Polák CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1735Odetta z Údolí sněženekTřída vítězůJosef Polák CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Eurasier (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1728Egon EurobisernTřída otevřenáMagdalena Grznárová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Faraónský pes (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1729Burning Sky Florina's DiamondsTřída mladýchVeronika Konečná CZ.svg V1, CAJC, BOJ
Hokkaido (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1730Airi Bezdrevská perlaTřída vítězůEva Voběrková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Ibizský podenco - krátkosrstý (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1736Sasha Rjabina De BergeracTřída otevřenáRebecca Cichrová SK.svg V1, CAC, BOB, NV
Islandský ovčácký pes (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1737LUMA Kopieccy PolandTřída mladýchZuzana Konečná CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Jakutská lajka (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1738Tayna Severa Favorit Tayna SeveraTřída mladýchMarkéta Klobasová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Japonský špic (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1739ROMEO NO SHIROI OJI OF SAKURA MATSURITřída otevřenáNatalia Maziarz-Hłond PL.svg V1, CAC, BOB, NV
1740CHIKA STRELA MUDROSTI Happy ChestTřída mladýchNatalia Maziarz-Hłond PL.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
Kanárský podenco (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1741Luz de Canera de MouclemTřída vítězůMarie Gronychová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Karelský medvědí pes (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1742Arnold Divin Bear DogTřída dorostuKamil Vrubel CZ.svg VN1
Kishu (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1743Miyabi No Shizuka Go Sunen MiyabisouTřída mladýchNikola Navrátilová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Lapinkoira (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1744Feeli Tuli Bailey Nezkrotná markýzaTřída mladýchKristian Burda CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1745Elena Nezkrotná markýzaMezitřídaJitka Bastl Hořáková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1746Evangeline Nezkrotná markýzaTřída otevřenáJitka Bastl Hořáková CZ.svg V1, CAC
Mexický naháč - malý (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1747Dulzura od Remetky Vida NuevaTřída vítězůMarta Beňová SK.svg V1, CAC, BOB, NV
Mexický naháč - standardní (9) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1748SOL Potencjał (FCI)Třída dorostuRobin Neil Sullivan CZ.svg ABS
1749Belmont Kitlali de CitlalicueTřída mladýchIrina Chernousova CZ.svg V2
1750Ikal (Partida)MEXTřída mladýchKateřina Mjartanová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1751Nicolas Bare Ring RiderMezitřídaGabriela Holá CZ.svg V1, CAC
1752Adonis Mysterious AngelTřída vítězůKateřina Mjartanová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1753BELLORA XOLOTIMETřída mladýchJana Strnadová CZ.svg VD2
1754Gledis Bella ConstantaTřída mladýchLucie Přikrylová CZ.svg V1, CAJC
1755Zinnia Halston IZ KANEKSOTřída otevřenáSylva Čadová CZ.svg VD1
1756Carmen Inya's RainbowTřída vítězůBarbora Hošnová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Mexický naháč - střední (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1757BONITA María Calli NacoliTřída štěňatKateřina Habartová CZ.svg VN1
1758FEERIA JUST FIDELITIMezitřídaKateřina Habartová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Německý špic malý - bílý (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1759Gibby Babe Sintias DaminiTřída mladýchMartina Přikrylová CZ.svg VD1
1760Annie White BohemiaMezitřídaMarcela Zedníková CZ.svg D
1761Isolda JamambaTřída otevřenáMarie Bayerová CZ.svg ABS
Německý špic malý - ostatní barvy (7) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1762Joker Fox RiverTřída dorostuDagmar Vilímková CZ.svg VN1
1763Gemmy Gum Sintias DaminiTřída mladýchMartina Přikrylová CZ.svg V1, CAJC, BOS
1764Lucas Moravia KessydysTřída mladýchDiana Válková CZ.svg V2
1765Quimberly Karamit NovaTřída dorostuMarcela Zedníková CZ.svg VN1
1766Glafira Seltan AlekshausTřída mladýchMartina Přikrylová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1767Viktorie z Loštického údolíTřída mladýchEva Bezděková CZ.svg VD2
1768Angelika Strakatý senTřída otevřenáJosef Křístek CZ.svg VD1
Německý špic střední - černý a hnědý (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1769Hachiko Moravský klenotTřída otevřenáDagmar Vilímková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Německý špic střední - ostatní barvy (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1770Merlin Karamit NovaTřída mladýchLucie Gryczová CZ.svg VD1
1771Afrodité Strakatý senMezitřídaJosef Křístek CZ.svg ABS
1772Europa JamambaTřída otevřenáJosef Křístek CZ.svg ABS
Německý špic trpasličí/Pomeranian (11) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1773Benjamin AramgadTřída dorostuBarbara Poláchová CZ.svg ABS
1774American Boy Fortune FactoryTřída mladýchMiluše Vlčková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
1775William Oranžová kuličkaTřída mladýchMonika Soukupova CZ.svg V2
1776Darsy DAN-STAR-KOMTřída otevřenáMiluše Vlčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1777Valco z Malebného povltavíTřída otevřenáAnthula Bojasova CZ.svg D
1778Destiny Charlie di ZuccheroTřída štěňatPetra Seehofová CZ.svg VN1
1779Metty ve Znamení MarsuTřída mladýchErika Prucková CZ.svg V2
1780Waely Hvězda RajhraduTřída mladýchLucie Sokoliova CZ.svg V1, CAJC, BOS
1781Carabella Amore di ZuccheroMezitřídaJana Kodrlová CZ.svg V1, CAC, NV
1782Desdemona Star of CarboneumTřída otevřenáHana Skotáková CZ.svg V2, r.CAC
1783New Hope Golden EvangaTřída otevřenáErika Prucková CZ.svg V1, CAC
Německý špic velký - černý a hnědý (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1784Chamone Zimní senTřída štěňatAlena Čepková CZ.svg N1
Německý špic vlčí/keeshond (4) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1785Goldies Ejmi-LuTřída otevřenáLucie Musilová CZ.svg V1, CAC
1786Elladan Zimní senTřída vítězůDaniela Herinková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1787Vanda Re-Jan MoraviaMezitřídaLucie Musilová CZ.svg V1, CAC
1788HONNEY Ejmi-LuTřída otevřenáEmílie Charvátová Lucie Zlámalová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Peruánský naháč - střední bez srsti (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1789Zahara Tawita PazzdaTřída mladýchVeronika Lípová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1790Yana Oreja PazzdaMezitřídaAlena Švihálková CZ.svg ABS
1791Margaret Lilly CederikonTřída otevřenáDenisa Závišková CZ.svg V1, CAC, NV
Peruánský naháč - velký bez srsti (5) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1792Arto Le Brun Hairless Perro StarsTřída mladýchJakub, Lucie Schlossarek CZ.svg D
1793Nikko CederikonTřída vítězůDana Králová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1794MELLOW CAKE Kings paws NijaniTřída mladýchZuzana Bystrická SK.svg ABS
1795Pandora CederikonMezitřídaDenisa Závišková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
1796Odette CederikonTřída otevřenáMarcela Počinková CZ.svg V1, CAC
Peruánský naháč - velký osrstěný (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1797Anthony Hopkins od JedíkaTřída veteránůDana Králová CZ.svg V1, BOV
Ruskoevropská lajka (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1798Gaia ze Staré MoravyTřída pracovníZdeněk Zvára CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Samojed (18) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1799Almond Sweet FramcherryTřída štěňatZdeňka Zemánková CZ.svg VN1
1800Argo Andre Snow SensationTřída mladýchStanislav Kaspřík CZ.svg V4
1801Baring Klbko radostiTřída mladýchBarbora Šepsová CZ.svg V2
1802Enchanting Emoji OrleansnowTřída mladýchEster Jirglová CZ.svg V3
1803Fabulous Flash for OrleansnowTřída mladýchKateřina Müllerová CZ.svg VD
1804His Majesty Amaguk Yoshi and us Yoshi and usTřída mladýchKateřina Soldánová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1805Velvet Snow Lucky Vidnavská zářeTřída vítězůPetra Šebestová CZ.svg V1, CAC, NV
1806Amber Second Secret FramcherryTřída štěňatZdeňka Zemánková CZ.svg VN1
1807Ginger of Shakira Větrná bouřeTřída dorostuNikola Koppová CZ.svg VN2
1808Isabell Shiny od Račí studánkyTřída dorostuPetra Přikrylová CZ.svg VN1
1809Daisy Mae Zlatý safírTřída mladýchKarolína Bočková CZ.svg V1, CAJC
1810Divine Doll Leslie OrleansnowTřída mladýchDaniela Gřibková CZ.svg V2
1811Fantasy Foxy BlarthonTřída mladýchIvana Junová CZ.svg VD3
1812Attractive Lady Frozen DemonMezitřídaMarcela Luxová CZ.svg V2, r.CAC
1813RAYA Magia SyberiiMezitřídaJoanna Skiba PL.svg V1, CAC
1814Isabell Carrine Gold wardenTřída otevřenáMarkéta Černá CZ.svg ABS
1815Zodiac Virgin OrleansnowTřída otevřenáMarcela Luxová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1816Daikiri Sněhový zázrakTřída veteránůAlena Pešková CZ.svg V1, BOV
Shiba (29) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1817Aki NagikaTřída mladýchIveta Šimíčková CZ.svg V2
1818Akihiro Stella MoraviaeTřída mladýchAntonín Kašík CZ.svg V
1819Atsuo NagikaTřída mladýchMichal Mráz CZ.svg V4
1820KURO NO AMAI ICHIGO Matagiinu PLTřída mladýchJiřina Znamenáčková CZ.svg V
1821Lando TribonaTřída mladýchMichaela Černá CZ.svg V
1822Shinsei Go Sakura KenshaTřída mladýchJan Čech CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
1823Wakari KamiwazaTřída mladýchVěra Bartoníčková CZ.svg V3
1824Eichi z PoddaňčíMezitřídaMarkéta Šnajderová CZ.svg V1, CAC, NV
1825Jori TribonaMezitřídaJana Kováčová CZ.svg V2
1826Cairo Sei TchebinTřída otevřenáJana Machovcová CZ.svg V1, CAC
1827Bidatsu Fujin Go Kitsuneno chieTřída vítězůLukáš Balcar CZ.svg V2, r.CAC
1828Ouki Kitakze FudzisanTřída vítězůEdita Šubrtová CZ.svg V1, CAC
1829Gemmei Prima NovaTřída štěňatVojtěch Moravec CZ.svg VN1
1830BASHI od Troch tabielTřída dorostuIvana Tesařová CZ.svg VN4
1831Ebisugao Prima NovaTřída dorostuJakub Přikryl CZ.svg VN3
1832Fairy Tale Dar ChingizaTřída dorostuŠárka Švadlenková CZ.svg VN
1833Miwaku TribonaTřída dorostuJan Čech CZ.svg VN
1834Yukisaki KamiwazaTřída dorostuEdita Šubrtová CZ.svg VN1
1835ZARA od Troch tabielTřída dorostuIvana Tesařová CZ.svg VN2
1836C'Aiko Prima NovaTřída mladýchEva Fuksová CZ.svg V4
1837Gina Cho TchebinTřída mladýchPetr Gbelec CZ.svg V2
1838Leia TribonaTřída mladýchPetr Bětík CZ.svg V1, CAJC
1839Y´UNMEI NO AKAI ITO Matagiinu PLTřída mladýchMartin Rozčínský CZ.svg V
1840ZAROMIRA FUDZISANTřída mladýchLeona Kranyšová CZ.svg V3
1841Kaori TribonaMezitřídaJan Čech CZ.svg ABS
1842Uneri KamiwazaMezitřídaEdita Šubrtová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1843Bisui Go IchimeiTřída otevřenáJiřina Znamenáčková CZ.svg V1, CAC
1844Saiwai KamiwazaTřída otevřenáŠárka Švadlenková CZ.svg V2
1845Naimitsu KamiwazaTřída vítězůJakub Přikryl CZ.svg V1, CAC
Shikoku (3) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1846Akitoshi Go Awa Yamainu SouTřída štěňatAdriana Craig CZ.svg VN1
1847Isshin Go FukasouTřída vítězůAdriana Craig CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
1848Suiko Go SakawagouTřída vítězůAdriana Craig CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Sibiřský husky (12) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1849JIMMY Rose of NordicTřída mladýchAlice Kupková CZ.svg ABS
1850Future Charlie Grand ForjanaTřída dorostuKarla Forajtová CZ.svg ABS
1851Beauty of Siberia Katherine Heart Beauty of SiberiaTřída mladýchLucia Bíliková SK.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
1852Calí Grand ForjanaTřída mladýchAdéla Berková & Martin Bakalár CZ.svg V3
1853Honey JedničkaTřída mladýchVít Bauer CZ.svg V2
1854A-KIRA Grand Forjana Grand ForjanaMezitřídaIlona, Martin Kostýlková, Bakalár CZ.svg V2, r.CAC
1855Z BLACK SNOW FLAKE Grand ForjanaMezitřídaJana Klusová Martin Bakalár CZ.svg V1, CAC
1856Betty Arctic Snow StarTřída otevřenáJana Bradáčová CZ.svg V1, CAC
1857Endless Love Perfect To MeTřída vítězůZuzana Heřmanová CZ.svg V1, CAC
1858Ginger Lemonade Sadeckie PieszczochyTřída veteránůJana Bradáčová CZ.svg V1, BOV
1859Ines Sainz Forjana SlovakiaTřída veteránůKarla Forajtová CZ.svg V2
1860Aida Arctic Snow StarTřída čestnáJana Bradáčová CZ.svg V1
Sicilský chrt (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1861Aramis Del Gelso BiancoTřída otevřenáLumír Lapáček CZ.svg V1, CAC
1862Adina Miracolo Cani di LucaTřída otevřenáLumír Lapáček CZ.svg ABS
Švédský losí pes (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1863TOR MY HUNTERTřída vítězůDavid Kotora CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Thajský ridgeback (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1864Tara Thai Dream TeamTřída štěňatJan Znišťal CZ.svg VN1
1865Jatawa's Rising Sun Dwang-Zhane VolariusTřída otevřenáJan Znišťal CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Západosibiřská lajka (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1866Boyar Cheeky dogTřída mladýchDiana Nejezchlebová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Zpět na detail výstavy