vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Afgánský chrt (11) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2274Bilbo Baggins Charisma RoyalTřída dorostuJarmila Svobodová CZ.svg VN1
2275Enzo Bohemia AsgharTřída mladýchZdeněk Janoušek CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2276Archie Universe AgiaTřída otevřenáRadka Lukačíková CZ.svg V1, CAC
2277Baltimora z Benova dvoraTřída otevřenáJarmila Svobodová CZ.svg VD2
2278Sunward Azbelltas Absolute Art SunwardTřída vítězůKari-Anne Jacobsen DK.svg V1, CAC, BOB, NV
2279Irsha EskashemTřída štěňatMonika Neznalová CZ.svg VN1
2280Brigitte Charisma RoyalTřída dorostuMiroslav Havran CZ.svg ABS
2281GILLIAN JACOBS Gandamak SlovakiaTřída mladýchBlanka Molnárová CZ.svg V1, CAJC
2282Samawi Divine Priority SamawiTřída otevřenáKari-Anne Jacobsen DK.svg V1, CAC, BOS, NV
2283Enigma Dreams I Am Divine Enigma DreamsTřída vítězůKari-Anne Jacobsen DK.svg V1, CAC
2284Chloe Paris Sarah FarehTřída čestnáBlanka Molnárová CZ.svg V1
Azavak (1) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2285Ar'maghaan Carmina Burana Ar´maghaanTřída vítězůKari-Anne Jacobsen DK.svg V1, CAC, BOB, NV
Barzoj - ruský chrt (21) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2286Balvert´s Impressionist Go Go BolshoiTřída mladýchŽaneta Pokorná CZ.svg V2
2287Brian SousedikTřída mladýchKateřina Pospíšilová CZ.svg V1, CAJC
2288My Lovely Rebel MatrioshkaTřída mladýchVilma Greplová CZ.svg V3
2289Mysticque MatrioshkaTřída mladýchKristýna Ustohalová CZ.svg VD4
2290Barnaby DaraskaMezitřídaEva Čechová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2291Love Me Tender MatrioshkaMezitřídaJana Bujnochová CZ.svg V2, r.CAC
2292Santana Silent EnigmaTřída otevřenáPavel Jusiba CZ.svg D
2293Solomon Kane Silent EnigmaTřída otevřenáPavel Jusiba CZ.svg NE
2294Barchat for FrajankaTřída vítězůKarel Pileček CZ.svg V1, CAC
2295Artemis Janmar Z.A.A.Třída štěňatDominika Nesétová CZ.svg VN1
2296Agatka BulgakovTřída mladýchMojmíra Pekárková CZ.svg VD4
2297Branwen SousedikTřída mladýchMarkéta Sousedíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2298Gipsy Del Octubre Rojo - ArgentinaTřída mladýchVendula Svobodová CZ.svg V3
2299Inka z Višňového květuTřída mladýchJana Fajkusová CZ.svg VD
2300Mischran Yennefer MischranTřída mladýchNatalya Aharon CZ.svg V2
2301Ratafia BistkupstwoTřída mladýchBarbara Picmausová CZ.svg NE
2302Lady Carolee MatrioshkaMezitřídaVendula Svobodová CZ.svg ABS
2303Debbi Highlands HeartTřída otevřenáBarbara Picmausová CZ.svg V2, r.CAC
2304Eleanor Saminika BohemikaTřída otevřenáMiroslav Pileček CZ.svg V1, CAC, NV
2305Umka CavallierikTřída vítězůŠárka Doležalová CZ.svg V1, CAC
2306Aprelka Lenel SlovakiaTřída veteránůMarkéta Sousedíková CZ.svg V1, BOB, BOV
Deerhound (6) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2307Fritzens Never Say Never at Balvert'sTřída vítězůŽaneta Pokorná CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2308Aurora od ZbrodůTřída dorostuLibor Olejník CZ.svg VN1
2309Candy Crush Under Sharp HillTřída mladýchAndrea Jahelková Švamberková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2310Chiara Arya IraterTřída mladýchMarkéta Stejskalová CZ.svg ABS
2311Biscuit Under Sharp HillMezitřídaAndrea Jahelková Švamberková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2312Ailis Under Sharp HillTřída vítězůAndrea Jahelková Švamberková CZ.svg V1, CAC
Irský vlkodav (16) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2313Cosgrach from Fairytale GardenTřída mladýchVáclava Čermák Zajíčková CZ.svg V2
2314Druid Markus-AureliusTřída mladýchRenata Pobialová Polášková CZ.svg V3
2315Higss Ar´DarothTřída mladýchMartina Desenská CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
2316Uriah Celtic ShamrockMezitřídaMartina Skrejvalová CZ.svg V1, CAC, NV
2317Copyright MacushlaTřída otevřenáRoman Dohnal CZ.svg VD1
2318Magh Itha's ThorTřída veteránůIvana Veselá CZ.svg V1, BOV
2319Deizy LavokiraTřída mladýchLudmila Kovaříková CZ.svg V1, CAJC
2320Heart of Darkness FlintstoneTřída mladýchIvana Vejvalková CZ.svg VD3
2321Hibernia FlintstoneTřída mladýchDaniel Duda CZ.svg VD2
2322Clementine SideritMezitřídaKateřina Rulfová CZ.svg NE
2323Bayra LavokiraTřída otevřenáLudmila Kovaříková CZ.svg V3
2324Ella SurycanTřída otevřenáIvana Vejvalková CZ.svg NE
2325Free Hayley Ar´DarothTřída otevřenáZuzana Patloková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2326Ginger Ar´DarothTřída otevřenáZuzana Zlatovská CZ.svg V4
2327Heuréka SurycanTřída otevřenáIvana Veselá CZ.svg V2, r.CAC
2328Best of Irish WorldTřída vítězůGabriela Polášková CZ.svg ABS
Italský chrtík (14) / Rozhodčí: Veronika Chrpová / Kruh: 15
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2329Enrico Ettore Camino BiancaTřída mladýchKamila Vašíčková CZ.svg VD4
2330Ippolito vom roten Schopf vom roten SchopfTřída mladýchLucie Primusová CZ.svg V3
2331Kvido Na KlínkáchTřída mladýchGabriela Lapšanská SK.svg V2
2332PICCOLI ANGELI VOLANTI ENZO Walchhütter PatriciaTřída mladýchAndrea Megová SK.svg V1, CAJC
2333PICCOLI ANGELI VOLANTI DA VINCI ARTURO Walchhütter PatriciaMezitřídaAndrea Megová SK.svg V1, CAC
2334Tisbe Next LevelTřída otevřenáDaniela Dudková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2335Namah Shivaya Assetto CorseTřída štěňatRenáta Ivánek CZ.svg VN1
2336Barbucha von SliwowitzTřída dorostuMagdaléna Firlová CZ.svg VN1
2337Violette Next LevelTřída mladýchPavla Dluhá CZ.svg V2
2338Ziva Leia Můj andílekTřída mladýchVěra Bařinová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2339Toccata Bohemia SkaraMezitřídaMarkéta Novodvorská CZ.svg V1, CAC
2340Dance in the Dark RosanelliTřída otevřenáKristýna Vokrouhlíková CZ.svg V1, CAC
2341River Song Můj andílekTřída vítězůIrena Skotálková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2342Tirion Gil-EndorTřída veteránůKristýna Vokrouhlíková CZ.svg V1, BOV
Saluki - Perský chrt s třásněmi (10) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2343Brenden Bello Vom AmeisriegelTřída mladýchFrancesca Kiraľvarga Ricciardi SK.svg V1, CAJC, BOJ
2344Anoush Century MohabbatTřída otevřenáKarolína Fränkelová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
2345Aspayaodha Century MohabbatTřída otevřenáJúlia Fabišíková SK.svg V2, r.CAC
2346Afshar Century MohabbatTřída vítězůJaromír Holec CZ.svg V1, CAC
2347Behtarin Century MohabbatTřída štěňatMichal Beneš CZ.svg VN1
2348Acadia TawallaTřída mladýchIvona Brožovská CZ.svg V1, CAJC
2349Jasmine Al ZahraTřída mladýchPetra Pudová CZ.svg V2
2350Anusheh Century MohabbatTřída otevřenáKarolína Fränkelová CZ.svg V2, r.CAC
2351Innocence Al ZahraTřída otevřenáPetra Pudová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2352Dilafroze YrtepTřída vítězůKarolína Fränkelová CZ.svg V1, CAC
Sloughi (2) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2353Del Khazaris Karel ag Dalvit del KhazarisTřída mladýchLenka Kubová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
2354C'Casablanka ag DalvitTřída vítězůLenka Kubová CZ.svg V1
Španělský galgo (3) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2355Bandito Rabbit's nightmareTřída mladýchHana Bruchterová CZ.svg V1, CAJC
2356Aladar Element AdrenalineTřída otevřenáKlára Nováčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2357Bóra Element AdrenalineTřída mladýchAnna Dominková SK.svg V1, CAJC, BOJ
Whippet (56) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 13
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
2358Bacabante Smidt'sTřída dorostuNikola Eliášová CZ.svg VN1
2359Gerard Gepardieu Tokoto TrikontoTřída dorostuPavel Bátrla CZ.svg N2
2360Alwin B' RoowooxTřída mladýchLadislava Fišrová CZ.svg VD
2361A'Perrier Champagne of MelinaTřída mladýchTereza Kutalová CZ.svg ABS
2362Bailey Pixi Domestic AngelTřída mladýchRenáta Kramářová CZ.svg VD
2363Corny ČebukoTřída mladýchFrantišek Meca CZ.svg V2
2364Cris ČebukoTřída mladýchMichaela Mamčářová CZ.svg VD4
2365Izzy Loop LineTřída mladýchVeronika Mátlová CZ.svg VD
2366Jupiter ZaryaTřída mladýchMarcela Kouřilová CZ.svg VD
2367Smooth Criminal des Plaines des BruyèresTřída mladýchDominika Knichalová CZ.svg VD3
2368Whipcat Rise like a Phoenix WhipcatTřída mladýchŠtěpánka Snášelová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
2369Albuss Perseid Domestic AngelMezitřídaTereza Brechličuková CZ.svg V2, r.CAC
2370Apollo Sun Martinovská loukaMezitřídaEva Kuncová CZ.svg V3
2371Berlin Grace DogMezitřídaVlasta Osvaldová CZ.svg VD
2372Charcoal z ÚplňkuMezitřídaNikola Eliášová CZ.svg VD4
2373Ragnarok de la Deesse aux Bras BlancsMezitřídaEvžen Molnár CZ.svg V1, CAC
2374Adonai TaavettiTřída otevřenáRadka Mlčochová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2375Aksamit z HedvábíTřída otevřenáBarbora Žáková CZ.svg VD4
2376Apollon Bon EspritTřída otevřenáJana Lacinová CZ.svg VD
2377Drogon z PodsmrčkůTřída otevřenáVlasta Osvaldová CZ.svg V3
2378Ettien Mon MiracleTřída otevřenáJana Matějková CZ.svg V2, r.CAC
2379Aware of Target TeribeckTřída pracovníDominika Knichalová CZ.svg V1, CAC
2380Goody Gumdrops Valentine DogsTřída pracovníLenka Moudrá CZ.svg V2, r.CAC
2381Haute Couture CalahorraTřída vítězůDr. Annika Hoch DE.svg V1
2382Elaiza Monelly Ready GOTřída štěňatEva Rajnochová CZ.svg VN1
2383Aiwa B' RoowooxTřída dorostuEva Moravcová CZ.svg VN4
2384Athia B' RoowooxTřída dorostuIvana Mašíčková CZ.svg VN3
2385CATHY VOM MÄRCHENMOND MÄRCHENMONDTřída dorostuGabriela Polášková CZ.svg ABS
2386Greta Garbo Dew GlamourTřída dorostuPetra & Vlastislav Vojtekovi SK.svg VN1
2387Jacotte Delachae Alijamo´sTřída dorostuHana Pekaříková CZ.svg VN2
2388Bea Julliette Domestic AngelTřída mladýchMarkéta Nejezchlebová CZ.svg V
2389Bring It On Frontrunner`sTřída mladýchŠárka Dohnalová CZ.svg V1, CAJC
2390Caitlyn CalisiaTřída mladýchEmília Stančíková CZ.svg VD
2391Calliope Rara CanisTřída mladýchJitka Kaniová CZ.svg VD
2392Ciarilla Nala TeribeckTřída mladýchMichaela Bečková CZ.svg V4
2393Ciarra TaavettiTřída mladýchRadka Mlčochová CZ.svg VD
2394Frida Calo GandamakTřída mladýchPetra & Vlastislav Vojtekovi SK.svg V3
2395Sugar Y Vanilla RefftonTřída mladýchPetra Macková CZ.svg V
2396Valkyrie Kára Must Be ShadowTřída mladýchTereza Fitzianová CZ.svg V2
2397Azalli Perseid Domestic AngelMezitřídaMarkéta Nejezchlebová CZ.svg V2, r.CAC
2398Fianna SobersMezitřídaRenáta Kryštof CZ.svg V1, CAC
2399Heurrecca Cresidee RozárkaMezitřídaLenka Žylová CZ.svg VD3
2400Jak Muffinka DuovariusMezitřídaAndrea Pakuzová CZ.svg VD4
2401Xenia VlapanMezitřídaSimona Jersaková Vlastimila Ronovská CZ.svg VD
2402Carmen Goldi KraundTřída otevřenáTereza Matuszková CZ.svg VD
2403Dayda Lussy Ready GOTřída otevřenáEva Rajnochová CZ.svg VD
2404Diana Deeb from the Pond DragonflyTřída otevřenáPetr Sedláček CZ.svg V3
2405Eleanor Titus IbexesTřída otevřenáHelena Kohutová CZ.svg V2, r.CAC
2406Esmee Tokoto TrikontoTřída otevřenáPetra Ryšková CZ.svg V1, CAC
2407Fronna Cresidee RozárkaTřída otevřenáEmília Stančíková CZ.svg V4
2408I am Diamond Ash Modrý hitTřída otevřenáJana Walterová CZ.svg VD
2409Delightfull Diana Sweet CollectionTřída pracovníMarie Slamencová CZ.svg V1, CAC
2410Elisei Valentine DogsTřída pracovníMarkéta Nejezchlebová CZ.svg V2
2411Dalilla Czári FalkaTřída vítězůMichaela Bečková CZ.svg V2, r.CAC
2412Galaxy Corona Alijamo´sTřída vítězůMonika Sklenár Kozánková SK.svg V1, CAC, BOS, NV
2413Dark Storm de WallrockTřída veteránůŠárka Dohnalová CZ.svg V1, BOV
Zpět na detail výstavy