vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Basset Hound (4) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
769Othello v. HollandheimTřída vítězůSoňa Viková CZ.svg ABS
770Romulus Moravia BrayTřída vítězůDavid Hegr CZ.svg ABS
771Fantazie Bohemia HorridoTřída mladýchMatěj Makový CZ.svg VD2
772Victory Queen's HermelínTřída mladýchAleš Chamrád CZ.svg V1, CAJC
Beagle (17) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
773Nice Twice AlikissTřída dorostuJana Polášková CZ.svg VN1
774JACKSON LOVE BEST WISHESTřída mladýchPetra Švancarová CZ.svg VD1
775Aaron Dasty Vici Mili Moni ViciMezitřídaPetra Mikušová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
776Anthony Spotty LoveTřída otevřenáGabriela Uhrová CZ.svg VD1
777Gaudí MantisTřída pracovníRoman Mikeš CZ.svg ABS
778Flake Feebee Sunny Side Sunny SideTřída štěňatAntonín Jelínek CZ.svg VN1
779Bright Queen Elsa Royal BrandTřída dorostuEva Ošťádalová CZ.svg VN1
780Dixie Keepsake BohemiaTřída dorostuOlga Tihlaříková CZ.svg VN2
781Debbie The Fluffy EarsTřída mladýchMilan Vician CZ.svg V1, CAJC, BOJ
782Bailey Sparkling AsaraMezitřídaPetra Švancarová CZ.svg VD2
783Gabi DarestMezitřídaVěra Otevřelová CZ.svg V1
784Ginny Darest DarestMezitřídaMarcela Chrubasíková Kolátková CZ.svg ABS
785Anabell Spotty LoveTřída otevřenáGabriela Uhrová CZ.svg V1, CAC
786Annie Spotty LoveTřída otevřenáAntonín Jelínek CZ.svg V2
787Amelie BeabbyTřída vítězůGabriela Uhrová CZ.svg V2, r.CAC
788It's Blitz AlikissTřída vítězůAlice Čančíková CZ.svg V1, CAC, BOS
789Meryl MantisTřída veteránůJana Polášková CZ.svg V1, BOV
Black and Tan Coonhound (5) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
790Koffing Černé esoTřída dorostuAneta Jirešová CZ.svg VN1
791Flash Roy Černé esoTřída vítězůPavla Květoňová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
792GLEDIS ALVIK STALLER IZ MILOVIDOVOTřída mladýchPavla Květoňová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
793CHARDONNAY PEPSI Černé esoMezitřídaPavla Květoňová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
794Eirin Černé esoTřída otevřenáPavla Květoňová CZ.svg V1, CAC
Bloodhound (3) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
795Betthany z Kotrčova mlýnaTřída mladýchRadek Vařeka CZ.svg VD1
796ALICIA-ADELIN DU LIA-PHAILMezitřídaFlorin Eugen Portelechi CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
797Ulrika SPIRIT OF BLOODHOUINDMezitřídaBlanka Gábová CZ.svg VD2
Dalmatin (18) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
798A Flicker of Hope Bellaron's LegacyTřída mladýchHana Gruchalová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
799Crazy Corazon Of DalmabeautyTřída mladýchKlára Kučerová CZ.svg ABS
800Etalon of Elegance Royal HermelinTřída mladýchEva Matulová CZ.svg VD2
801Carduzzio Di AssonanzaTřída otevřenáNikola Jílková CZ.svg V2, r.CAC
802Cinnamone Di AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg V1, CAC
803Callisto Di AssonanzaTřída vítězůLiana Fulínová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
804Aris di AssonanzaTřída veteránůDana Stemmerova CZ.svg V1, BOV
805Bucco Di AssonanzaTřída čestnáLiana Fulínová CZ.svg V1
806Adventure Time Bellaron's LegacyTřída mladýchDaniela Hudziecová CZ.svg V2
807Aperol Punto ValienteTřída mladýchBarbora Nitsche CZ.svg V4
808Aura Assonanza Royal Canis DynastyTřída mladýchVlastimil Homola CZ.svg V1, CAJC
809Curry of DalmabeautyTřída mladýchAneta Soušková CZ.svg V3
810Fascinata Fulla Royal HermelinTřída mladýchJosef Stejskal CZ.svg VD
811Cara Mia Di AssonanzaTřída otevřenáLiana Fulínová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
812Bells of Freedom Aisha's HeritageTřída vítězůSimona Pouchlá CZ.svg V2, r.CAC
813Brixi Di AssonanzaTřída vítězůLiana Fulínová CZ.svg V1, CAC
814Argia Di AssonanzaTřída veteránůLiana Fulínová CZ.svg V1
815Bria Sofia di AssonanzaTřída čestnáVlastimil Homola CZ.svg V1
Hannoverský barvář (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
816BELLA zo Šebestovho dvoraTřída vítězůLukáš Vichta CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Malý hrubosrstý vendéeský basset (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
817Come Fly With Me of DarknessTřída mladýchTomáš Karpala CZ.svg ABS
Malý modrý gaskoňský honič (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
818REGGI DES BAUGES DU DAUPHINETřída otevřenáZdeněk LÉV CZ.svg VD1
Modrý gaskoňský basset (1) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
819EMANUEL Jasons blue Ing. Peter NovotnyTřída mladýchMilan Babcan AT.svg V1
Porcelaine (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
820LUCY Nova EsperaTřída mladýchMonika Krtková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
821Imogena Emporio ArcadioTřída vítězůMonika Krtková CZ.svg V1, CAC, NV
Rhodéský ridgeback (35) / Rozhodčí: Lenka Frnčová / Kruh: 16
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
822Asante Obi Patron of SunshineTřída mladýchMartina Timanová CZ.svg V4
823Cavalon of Nyakati NzuriTřída mladýchŠárka Škarková CZ.svg V2
824Coufi Ivaylo Gaudiwa MusanaTřída mladýchTomáš Goldmann CZ.svg V1, CAJC
825Habalu od Řeky NovohradkyTřída mladýchMarta Pletichová CZ.svg V3
826Iconicus Indy Pro AmicitiaTřída mladýchIvana Kubíčková CZ.svg ABS
827Iconicus Rhody Pro AmicitiaTřída mladýchIrena Doleželová CZ.svg V
828Iconicus Sargon Pro AmicitiaTřída mladýchMiroslava Mařáková CZ.svg V
829Magnus Jabari WandellmereTřída mladýchKlára Kadlecová CZ.svg VD
830BLUES FOR RAGNAR BY REGGYNKA REGGYNKAMezitřídaMarcela Dubová CZ.svg V2, r.CAC
831Hit the Ground Hakim Energy of AfricaMezitřídaIva Čeloudová CZ.svg V3
832Puririknoll High Hopes PuririknollMezitřídaKateřina Brychtová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
833Barney Rhodesian HeartTřída otevřenáMartina Urbášková CZ.svg V1, CAC
834Ikaros WandellmereTřída otevřenáPavel Stratil CZ.svg ABS
835COMMODUS AMON Energy of AfricaTřída vítězůJaroslav Masařík CZ.svg V2, r.CAC
836Max z Tikovického vrškuTřída vítězůMarián Budzel a Zuzana Sněhotová CZ.svg V1, CAC
837El Zippo Marrón z MasnerovaTřída veteránůIlona Mozolová CZ.svg ABS
838AIMI SADIRATřída mladýchLeona Slavíčková CZ.svg ABS
839Beautiful Hope Roxie KwentuTřída mladýchLibor Václavík CZ.svg ABS
840Cara Ravenna Gaudiwa MusanaTřída mladýchTereza Dušková CZ.svg V2
841Halley Jayne Rose by SilamjaTřída mladýchIlona Mozolová CZ.svg ABS
842Hessy od Řeky NovohradkyTřída mladýchMarkéta Tichá CZ.svg V4
843Iconicus Imani Pro AmicitiaTřída mladýchIvana Machová CZ.svg V
844Iconicus Lujza Pro AmicitiaTřída mladýchIvana Kubíčková CZ.svg VD
845Izzy the Wonder Energy of AfricaTřída mladýchMartin Fiala CZ.svg V1, CAJC, BOJ
846Quellebelle Gia QwandoyaTřída mladýchHana Pánková CZ.svg V3
847April Loves Violet ArdomaroMezitřídaVěra Kuciánová CZ.svg V3
848Hold me Tight Meggie Energy of AfricaMezitřídaTomáš Stavinoha CZ.svg V4
849Lara Grace WandellmereMezitřídaJana Trumpichová CZ.svg V2, r.CAC
850New Hope for QwandoyaMezitřídaHana Pánková CZ.svg V1, CAC
851Abigail Charlotte El BohmesiTřída otevřenáMonika Loosová CZ.svg V4
852Berenice of Nyakati NzuriTřída otevřenáPetr Hubík CZ.svg V3
853Cally Kara Diamond Red WheatTřída otevřenáJana Krausová CZ.svg V2, r.CAC
854Forever Mine Fleur Energy of AfricaTřída otevřenáDenisa Čejková CZ.svg V1, CAC
855Africaans Stefani SabjörgTřída vítězůPetra Švubová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
856Ebby the Jewel Energy of AfricaTřída vítězůJaroslav Masařík CZ.svg V2, r.CAC
Slovenský kopov (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
857Ibo spod Kamenného Janka spod Kamenného JankaTřída mladýchDominik Zouhar CZ.svg V1
858Cula Flat od SvatýchTřída otevřenáIveta Stiksová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Švýcarský honič - Bernský honič (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
859Dulcis Cervarius (FCI)Třída čestnáIvana Herianová CZ.svg V1
860Sophie BencillaTřída veteránůIvana Herianová CZ.svg V1, BOV
Švýcarský honič - Švycký honič (2) / Rozhodčí: Miroslav Václavík / Kruh: 10
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
861Fleur Moravian PrideTřída mladýchVeronika Čermáková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
862Danae z VančákuTřída otevřenáPavel Tomáš CZ.svg V1
Zpět na detail výstavy