vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Airedale terier (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
397Aesop Canis BaziniusMezitřídaKarin Hlinkova CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
398Sophia Shay Adia AviTřída mladýchIva Králová CZ.svg VD1
Americký stafordširský terier (24) / Rozhodčí: Ladislav Frnčo / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
399Bee Ace Of Victory Mystery MemoriesTřída dorostuOndřej Vacek CZ.svg VN1
400Asher Heart RangerTřída mladýchKristýna Novotná CZ.svg ABS
401Better Be Mine Because of Crazy TimeTřída mladýchEliška Dvořáková CZ.svg V2
402Sirius Tipit z HankyTřída mladýchHana a Luděk Březinovi CZ.svg V1, CAJC
403Diamond Star ShelbyamstaffMezitřídaJana Malíková CZ.svg V2, r.CAC
404Guardian Ruffian JoannidisMezitřídaTomas Zapletal CZ.svg V1, CAC
405Diamond Gleam ShelbyamstaffTřída otevřenáZdeněk Novák CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
406Ngorong-Ngorong ConnorTřída vítězůJana Paloušková CZ.svg VD1
407 Viva Nardai HurrikánTřída mladýchMarcela Mikulová CZ.svg VD
408Catch the World Legend of CarpathiansTřída mladýchBronislav Vítek CZ.svg DIS
409Corry Royal Staffi z PolabíTřída mladýchEliška Lemberková CZ.svg V4
410Denerian Clare DegamesTřída mladýchKlára Kavková CZ.svg V3
411Florance TZH Promising FutureTřída mladýchEva Večeřová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
412Mrs MIRACLE CanossaTřída mladýchIvana Hračová CZ.svg V2
413SINGING THE STANDARD OF BAZO-TOWNTřída mladýchMonika/Gennaro Lučná/Bausano CZ.svg VD
414A Star is Born Mystery MemoriesMezitřídaHelena Polišenská CZ.svg VD4
415Angel Rose Mystery MemoriesMezitřídaLenka Kleinová CZ.svg V3
416Arsía DioTon kennelMezitřídaLadislav Skála CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
417Bunny Ruffian Ember rockMezitřídaTomas Zapletal CZ.svg VD
418Calamity TiannMezitřídaJaroslav Beňovský CZ.svg V2
419Affinity z MadlákuTřída otevřenáMarkéta a Eva Janků CZ.svg ABS
420Biba Stella Elite AmstaffTřída otevřenáMartina Řeháčková CZ.svg V3
421Hey Baby of GasterTřída otevřenáKlára Kavková CZ.svg V1, CAC
422Roxy z Čekyňského dvoraTřída otevřenáAlžběta Vališová CZ.svg V2, r.CAC
Anglický toy terier (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
423Arthur Krásná loukaTřída vítězůMichaela Ouředníková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
424Blueberry Krásná loukaTřída dorostuMichaela Ouředníková CZ.svg VN1
425Amanda Krásná loukaTřída vítězůMichaela Ouředníková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Australský Silky terier (4) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
426Time Stands Still RicochetTřída mladýchIvana Kvěchová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
427Hades El DamikonTřída otevřenáLucie Vaníčková CZ.svg V1
428Chloe Silk of BohemiaTřída dorostuIvana Kvěchová CZ.svg VN1
429Yustina Tantalita Royal Elegance AnrinaTřída otevřenáMartina Kučerová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Bedlington terier (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
430O'Prince Philip Ja-Sta CzechMezitřídaMichaela Stastna CZ.svg V1
431YOU LOOK AT ME MushangaTřída mladýchMagdalena & Nikola Prochalska PL.svg V1
Border terier (11) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
432Jonáš Bělohorský skřítekMezitřídaNataša Náprstková CZ.svg V1
433Criss Cross zpod Chlumských hájůTřída pracovníMarie Petrová CZ.svg V1, CAC
434Aiko Tichý lovecTřída vítězůMarcela Macalíková CZ.svg VD2
435Anterós Beatific BeastTřída vítězůPavla Stejskalová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
436Amytis Bohemia BorgaMezitřídaMartina Kupková CZ.svg V1, CAC
437Ibera Lovec z DračínaMezitřídaLuděk Havle CZ.svg VD2
438Barri Bell Tichý lovecTřída otevřenáMarcela Macalíková CZ.svg D
439Iola Bělohorský skřítekTřída otevřenáDagmar Růžičková CZ.svg V1
440Ayreen Levočské pekloTřída pracovníRostislav Král CZ.svg V2, r.CAC
441Jasněnka Bělohorský skřítekTřída pracovníDana Schrollová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
442Artemis Beatific BeastTřída vítězůEva Hrušková CZ.svg V1, CAC
Bulteriér (15) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
443Aiden Bull's DestinyTřída dorostuLukáš Lau CZ.svg VN1
444Angus Spirit of BushfireTřída mladýchLeona Skopalíková CZ.svg ABS
445Eomer DaidalosTřída mladýchLukáš Ciepiela CZ.svg V1, CAJC, BOJ
446Abe Ranč DvorceMezitřídaStanislava Čontošová CZ.svg VD1
447Dominator DaidalosTřída otevřenáKateřina Šaldová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
448Alexia Bull's DestinyTřída dorostuIveta Cwiková CZ.svg VN1
449Aurelia Bull's DestinyTřída dorostuŠárka Kliská CZ.svg VN2
450Indiana Bitevní pesTřída dorostuPetra Friedrichová CZ.svg VN3
451Bibi SANEST SanestTřída mladýchLada Kubáňová CZ.svg V1
452Real du Domaine du Moulin D´AllamontMezitřídaMiroslav Fojtách CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
453Abigail Ranč DvorceTřída otevřenáHana Újezdská CZ.svg D
454Andromeda Patriot BullTřída otevřenáJana Újezdská CZ.svg V1, CAC
455Bacardi Jas-VerTřída otevřenáMarkéta Trávníčková CZ.svg V2
456Aprea Lina White UllricaTřída vítězůJaroslava Fišerová Kovařičová CZ.svg V1, CAC
457Kasienka DaidalosTřída veteránůKateřina Šaldová CZ.svg V1, BOV
Cairn Terier (3) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
458CAMSTER CAIRN'S PARTNER IN CRIME CAMSTER CAIRN'SMezitřídaĽubica Keberlová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
459Bellatrix Honey GoblinTřída mladýchJan Šicha CZ.svg ABS
460Hjohoo´S Hjo Light Up My Fire HJOHOO´STřída vítězůĽubica Keberlová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Český terier (3) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
461Duběnka HamentashenTřída mladýchJaroslava Fuhsová CZ.svg V1
462JOSEPHINE Euphoriastaff FCITřída otevřenáMariola& Pola Dziemidowicz PL.svg V1, CAC, NV
463Gayatri Day BreakTřída veteránůMariola& Pola Dziemidowicz PL.svg V1, BOB, BOV
Dandie Dinmont terier (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
464QUEST FOR SUCCESS DariantTřída vítězůVladimíra Gavrikidisová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Foxterier drsnosrstý (3) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
465Unity Star FrankeTřída vítězůFrantišek Polehňa CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
466Meda z Benkovského kopceTřída mladýchRoman Poštulka CZ.svg V1, CAJC, BOJ
467Zoe Star FrankeMezitřídaFrantišek Polehňa CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Foxterier hladkosrstý (11) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
468Deryk Adia AviTřída mladýchMarta Chudíková CZ.svg VD1
469Kier Zielona GalicjaTřída mladýchKristýna Matějová CZ.svg ABS
470Graf Grau v.d. schönen BergenMezitřídaMartin Pospíchal CZ.svg V1, CAC
471Alvin od MáničkyTřída otevřenáKateřina Váňová CZ.svg VD2
472Sammy od Hrubého lesaTřída otevřenáMartin Pospíchal CZ.svg VD1
473Achael od Rytíře MalovceTřída vítězůIveta Nováková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
474Quarterback v. SachsenlandTřída vítězůMartina Zbožínková Ježková CZ.svg V2, r.CAC
475Antoanette Žanetino srdceTřída mladýchFrantišek Polehňa Živělová Žaneta CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
476Yasmin v. SachsenTřída mladýchMartina Zbožínková Ježková CZ.svg VD2
477Ta-fantastika od Hrubého lesaTřída otevřenáMartin Pospíchal CZ.svg V1, CAC, NV
478Elita od Rytíře MalovceTřída vítězůIveta Nováková CZ.svg V1, CAC
Irish Soft Coated Wheaten Terrier (4) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
479Quasar Leith BhroganTřída mladýchPavel Procházka CZ.svg VD1
480Icaros Ange Bien AmisTřída otevřenáKateřina Kolmanová CZ.svg V1, CAC, NV
481Orlando House of SoftyTřída veteránůPetra Šubertová CZ.svg V1, BOB, BOV
482Simba-Lyckan -Třída veteránůKlára Eichacker CZ.svg V1, BOS
Irský terier (8) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
483Falcon Flight Simply IrishTřída vítězůZuzana a Petr Kelbl CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
484Bessy z Revíru DvořiskoTřída mladýchIvana Bendová CZ.svg V4
485Happy Sakura-ŠmiTřída mladýchKamila Ehlerová CZ.svg V2
486Monkey Business Simply IrishTřída mladýchZuzana a Petr Kelbl CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
487Poxy z Hodějovských stráníTřída mladýchPetr Urban CZ.svg V3
488Angie z Revíru DvořiskoMezitřídaPavla Polomíková CZ.svg D
489Amy z Revíru DvořiskoTřída otevřenáMiluše Werschallová CZ.svg V1, CAC, NV
490Nora z Hodějovských stráníTřída otevřenáLadislav Dřímal CZ.svg V2, r.CAC
Jack Russell Terrier (18) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
491Right The Lightning InlovewithTřída mladýchKateřina Kaňová CZ.svg V1, CAJC
492Zazu Via HeraltiszTřída mladýchPetra Sekyrová CZ.svg V2
493Darwin DarwinMezitřídaAdéla Košťálová CZ.svg ABS
494Flash Black Bohemia PointTřída otevřenáVeronika Slavíčková CZ.svg V1, CAC
495Axwell od Hadího potokaTřída vítězůMartina Hegr Klivarová CZ.svg V2, r.CAC
496Fancy Pants PantsTřída vítězůKateřina Kaňová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
497Ka Kay Bohemia PointTřída štěňatVeronika Slavíčková CZ.svg VN2
498Rufina AdmikoTřída štěňatAdéla Košťálová CZ.svg ABS
499Sonny AdmikoTřída štěňatAdéla Košťálová CZ.svg ABS
500Jane F Bohemia PointTřída dorostuVeronika Slavíčková CZ.svg VN1
501FINGERS CROSSED IZ IMPERII JUMPER IZ IMPERII JUMPERTřída mladýchZdeňka Vašková CZ.svg V2
502Molly Moon StjärnlidensTřída mladýchAnnie Wernman CZ.svg V1, CAJC, BOJ
503Elysium GolperandMezitřídaMonika Littnerová CZ.svg V2
504Glorious Guji Bel ColpoMezitřídaLucie Ryšková CZ.svg V1, CAC
505Ebony Dory Bohemia PointTřída otevřenáKatrin Žeberová CZ.svg V1, CAC
506Edwina AdmikoTřída otevřenáAdéla Košťálová CZ.svg ABS
507ALLANIS MORISSETTE Shah - AzimTřída vítězůZdeňka Vašková CZ.svg V2, r.CAC
508Bow - Wow od Hadího potokaTřída vítězůMartina Hegr Klivarová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Kerry blue terier (2) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
509Breannan Hill of TaraTřída otevřenáIlona Borecká CZ.svg V1, CAC
510Sunrise LAKKI KERRITřída otevřenáHana Havrlantova CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Miniaturní bullterier (19) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
511Aegon Targaryen Salome BullsTřída štěňatViktorie Szkatulová CZ.svg N1
512Aerion Targaryen Salome BullsTřída štěňatMonika Zeithamelová CZ.svg ABS
513Artos Stark Salome BullsTřída štěňatKarel Šlof CZ.svg ABS
514Black Panther Anael AmonTřída štěňatNikola Goldová CZ.svg N2
515Aegon Valor BohemiaTřída otevřenáHana Vorlová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
516AGNESS Valkiria Bull´sTřída štěňatAlexandra Surmanová SK.svg N2
517Arya Stark Salome BullsTřída štěňatHana Vorlová CZ.svg VN1
518Aura GrandelTřída dorostuJana Zuczková CZ.svg N1
519Ascendio Cute but PsychoTřída mladýchMartina Kurtová CZ.svg D
520BANANA BOOM BOOM WHITE IRONE LADY Chucho ToplineTřída mladýchJana Daňková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
521Briggit Bardot Bat from HellTřída mladýchLenka Hradilová CZ.svg D
522Daisy Duck z KonitzberguTřída mladýchMarkéta Trávníčková CZ.svg D
523DEJANIRA Rozbullnik RozbullnikTřída mladýchMartin Pekárik CZ.svg V2
524Lilianna Jane z Husitova KrajeTřída mladýchAdéla Košťálová CZ.svg ABS
525Amaranthe Mini Bull Borka BohemiaMezitřídaMartina Gašparovičová CZ.svg V1, CAC
526Accy z Konitzbergu z KonitzberguTřída otevřenáMarkéta Trávníčková CZ.svg V2
527Hasima Minibull z KosovaTřída otevřenáMartina Gašparovičová CZ.svg V1, CAC
528Salome Fatimin dvorTřída otevřenáViktorie Szkatulová CZ.svg ABS
529Alberta Ella Action AletTřída vítězůKateřina Šotolová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Německý lovecký terier (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
530Celestýn z VochovnyTřída vítězůJosef Voch CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Norwich terier (2) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
531Fred Flinstone Lovely CompanionTřída vítězůJaroslava Galušková CZ.svg V2, r.CAC
532Gaston Honey GoblinTřída vítězůRostislav a Petra Brodecký CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Parson Russell Terrier (5) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
533William Wallace Černý faunTřída otevřenáMiroslav Keprta CZ.svg V1
534Albi ze Solarovy stráněTřída dorostuTomáš Hubálek CZ.svg VN1
535Avanilla Goofy parovTřída mladýchPavla Nechanická CZ.svg V1, CAJC, BOJ
536Eleanor od Albeřské DračiceTřída mladýchKateřina Jedličková CZ.svg ABS
537Aria Blacksmith's denTřída pracovníPavla Nechanická CZ.svg ABS
Sealyham terier (1) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
538ISTRIA ReggaedogTřída mladýchKlaudia Ľudmila Králová SK.svg V1, CAJC, BOJ
Skotský terier (5) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
539Ti Amo RAIBEARTTřída vítězůPavel Bartoň CZ.svg V1, CAC, NV
540Iriska Moonlight MajescoTřída mladýchIva Němečková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
541Arnika Hemilton from Regina's HouseMezitřídaPetra Svobodová CZ.svg V2, r.CAC
542Paige Hannah MoraviaMezitřídaJaroslav Strnad CZ.svg V1, CAC, NV
543Herrieth Belinda MajescoTřída otevřenáIva Němečková CZ.svg ABS
Skye terier (1) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
544Flare Star Bohemia ČokoTřída vítězůPatricie Fáreková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Stafordšírský bullterier (105) / Rozhodčí: Ladislav Frnčo / Kruh: 8
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
545Aldrin Brick Ganz EleganzTřída štěňatAnna Toulová CZ.svg VN2
546Alvin Chipmunk NattstaffTřída štěňatNatalie Pokludová CZ.svg VN1
547Ares Black Combat UdderTřída štěňatDominik Volek CZ.svg VN2
548Archibald Ace of castleTřída dorostuDagmar Novosadová CZ.svg VN2
549Denny Mija DogsTřída dorostuSoňa Svobodová CZ.svg ABS
550I Need You Bohemia VajgarTřída dorostuStanislav Kvapil CZ.svg VN3
551Ozzy Bohemian Black HawkTřída dorostuVojtech a Alena Filčák,Janečková CZ.svg VN1
552ADVOCATE AZAZEL FOR INCREDIBLE FEELINGTřída mladýchJana Hroudová CZ.svg ABS
553Buddy Vémola Er Mi CorTřída mladýchPavel Janus CZ.svg VD
554Cassius Rubínové srdceTřída mladýchPetr Honajzer CZ.svg ABS
555Ceo Ozzy Mija DogsTřída mladýchLenka Košíčková CZ.svg V4
556Dreamer Durango Ellie StaffTřída mladýchMichaela Plhalová CZ.svg V
557Forrest Gump Golden GoblinTřída mladýchŠárka Hrazdirová CZ.svg ABS
558Hugo Cinghiale Moravia LordTřída mladýchPetra Prokopová CZ.svg V
559Iggy Moravian Gate BullTřída mladýchPetr Okáč CZ.svg V
560Imperial Majesty WarriorbullTřída mladýchPetra Kabátová CZ.svg VD
561Limited Edition Erya HaryonTřída mladýchJana Nováková CZ.svg V3
562Marvel Wizard BullTřída mladýchJana Pravdová CZ.svg V2
563Marvelous Erya HaryonTřída mladýchAdéla Říhová CZ.svg V
564Proud To Be Domidar DogsTřída mladýchEliška Pechátová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
565Strong Edge Knife Fransimo BohemiaTřída mladýchLidmila Chudobová CZ.svg VD
566Achilles Regis Sub SoleMezitřídaJakub Vicherek CZ.svg V
567Arrow Er Mi CorMezitřídaRomana Kamasová CZ.svg VD
568Audax Griffin Sub SoleMezitřídaPetr Janda CZ.svg V3
569Azairro Er Mi CorMezitřídaHana Kitkova CZ.svg VD
570Bruno Luckystar R.A.C.-PopelkaMezitřídaIrena Večerková CZ.svg V1, CAC
571Cpt. Morris Mich-MachMezitřídaMichal Sedláček CZ.svg D
572Eminent Edd Macy GrayMezitřídaKateřina Libigerová CZ.svg V
573Iggy Rocky Bohemian Black HawkMezitřídaBoris Šlechta CZ.svg V4
574Lennox The Lionheart Ambassador SunMezitřídaPavla Duháčková CZ.svg ABS
575Uran King of BohemiaMezitřídaKarel Vlach CZ.svg V2, r.CAC
576Valerian Merano BohemiaMezitřídaRadovan Němec CZ.svg V
577Attie Quin Patrol BomberTřída otevřenáVeronika Pujmanová CZ.svg V3
578Beys Gyory MilitarisTřída otevřenáKarolína Indruchová CZ.svg ABS
579Caballero AkniterkTřída otevřenáMartina Trefilova CZ.svg V1, CAC
580C'hoco Orion Mich-MachTřída otevřenáGabriela Kozubová CZ.svg DIS
581Gerry Bohemian Black HawkTřída otevřenáDominik Volek CZ.svg V
582Lex Crazy Magic Crazy magicTřída otevřenáKlára Strašilová CZ.svg V
583Liam Dutch Great StaffieldTřída otevřenáJan Novák CZ.svg V
584Man of Steel Domidar DogsTřída otevřenáBeata Vinklárková CZ.svg V
585Saffron Tea Top BananaTřída otevřenáPetra Rozsivalova CZ.svg V2, r.CAC
586Uganda Bloody Steak Top BananaTřída otevřenáPetra Rozsivalova CZ.svg V4
587Gordon Will Fabio BohemiaTřída pracovníRadek Novák CZ.svg V2, r.CAC
588Rohirrin Of Rohan Moravia LordTřída pracovníLucie Tobiášková CZ.svg V1, CAC
589Adebayor of Black SealsTřída vítězůVendula Linková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
590Charlie Tango CheswayTřída vítězůPavla Hašková CZ.svg VD2
591Junior Paul Moravia LordTřída veteránůAdriana Gryczová CZ.svg V1, BOV
592Mr. Amazing Moravia LordTřída čestnáPetra Prokopová CZ.svg V1
593Achtung Pipi Ganz EleganzTřída štěňatJakub Egner CZ.svg VN2
594Jessy Pretorian StaffTřída štěňatKateřina Veselá CZ.svg VN1
595Absolute First Ragon BulletTřída dorostuKristýna Kopečková CZ.svg ABS
596Amazing Queen Turbo Mouse StaffTřída dorostuMichaela Aufrichtigová CZ.svg VN4
597Clearly The Best Infinity PawTřída dorostuKristýna Zimáková CZ.svg VN3
598Daily Happiness Gentle BullTřída dorostuEva Radková CZ.svg VN
599Fantastic Fatima AkniterkTřída dorostuMiroslav Rotrekl CZ.svg VN
600Izzy Girl Fantastic Fay BohutínTřída dorostuTomáš Tunys CZ.svg VN1
601VITA STAFFY BALTIC PRIDETřída dorostuMichaela Jáchimová CZ.svg VN2
602Vivien z Hambalek BušínTřída dorostuNikol Kelová CZ.svg VN
603Absolutely Perfect Double Dream StaffTřída mladýchMichaela Těšínská CZ.svg V
604AEG WE KATANA Top gun storyTřída mladýchNatalie Pokludová CZ.svg V4
605Amy Vibe of FutureTřída mladýchLenka Pivničková CZ.svg V
606Angel StaffBerryTřída mladýchStanislav Krejčí CZ.svg VD
607Archie Vibe of FutureTřída mladýchLenka Pivničková CZ.svg V
608Blueberry Katosaji SilesiaTřída mladýchMichal Kuczera CZ.svg V
609Cesso Free Star Chilli papersTřída mladýchMarie Bučková CZ.svg V
610Cute Aura Mija DogsTřída mladýchBára Petrášová CZ.svg ABS
611Divine Melody Infinity Love StaffTřída mladýchEliška Dokoupilová CZ.svg V
612Funky Hit Orange CountyTřída mladýchJiří Turoň CZ.svg ABS
613God Gave Me You TerrystaffTřída mladýchEva Klamertová CZ.svg ABS
614Charming Kofila Moravia LordTřída mladýchPetra Prokopová CZ.svg V
615Izzie Moravian Gate BullTřída mladýchVeronika Šikulová CZ.svg V
616Jamina Kavalíří kvartetoTřída mladýchMarta Bůžková CZ.svg VD
617Kassiopeia MainstaiTřída mladýchBarbora Slezáková CZ.svg V3
618Letty Storm StaffTřída mladýchDominika Florianova CZ.svg VD
619Nova Bonnie Pearl BohemiaTřída mladýchLada Kozáková CZ.svg ABS
620Nuri Busby Miracle BullsTřída mladýchElena Lavrova CZ.svg V2
621Pretty Angry Domidar DogsTřída mladýchJana a Pavel Belejovi CZ.svg V1, CAJC
622Afra of King Miroslav from NedvězíMezitřídaPavlína Buková, Petr Foltýn CZ.svg V
623Baby Hunter Malý motýlMezitřídaDita Vykysalová CZ.svg V3
624Body Language Aku Tamariki BohemiaMezitřídaLucie Cífková CZ.svg VD
625Bombay Sapphire z Kuřimského hájeMezitřídaSimona Marková CZ.svg V4
626Daenerys Targaryen AkniterkMezitřídaSilvie Horáková CZ.svg V2, r.CAC
627Fíbí Eso BonatomMezitřídaKateřina Veselá CZ.svg V
628Thaleia Brave Storm Grinning DevilsMezitřídaMartin Záliš CZ.svg V1, CAC
629All I Wish Saint GrailTřída otevřenáRadek Novák CZ.svg V
630Alma Reverse PolarityTřída otevřenáHana Jakeš CZ.svg VD
631Aria Monday's GangTřída otevřenáSylva Eslerová CZ.svg VD
632Be My Star Gentle BullTřída otevřenáEva Radková CZ.svg V
633Beckie od DrechsidogTřída otevřenáMarian Dančák CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
634Cadence Moravia LordTřída otevřenáPetra Prokopová CZ.svg V3
635Cassey SallystaffTřída otevřenáMartin Báňa CZ.svg VD
636Comedy Dot AkniterkTřída otevřenáSilvie Horáková CZ.svg V
637Cora Bohemian Black HawkTřída otevřenáTomáš Moravec CZ.svg V2, r.CAC
638Deedee Lovely DragonflyTřída otevřenáLenka Čížková CZ.svg VD
639I'm Funny Erya HaryonTřída otevřenáBarbora Slezáková CZ.svg V4
640The Angel Neupart StaffsTřída otevřenáIvo Pitour CZ.svg V
641The Last Pearl Neupart StaffsTřída otevřenáRenata Pitourová CZ.svg V
642Bibi Simmystaff - StarTřída pracovníJan Šlechta CZ.svg VD3
643Elis DračinecTřída pracovníMichaela Aufrichtigová CZ.svg V1, CAC
644Victory of Hunter Malý motýlTřída pracovníDita Vykysalová CZ.svg V2
645Auricstaff Oprah Queen SugarTřída vítězůLarisa Anatolyeva CZ.svg ABS
646Bombastic Beat of Moravia LordTřída vítězůPetra Prokopová CZ.svg V2, r.CAC
647Chupacabra Wizard BullTřída vítězůHana Maredová CZ.svg V1, CAC
648Irresistible Tyra Moravia LordTřída veteránůPetra Prokopová CZ.svg ABS
649Dream Comes True Moravia LordTřída čestnáPetra Prokopová CZ.svg V1
Welsh terier (4) / Rozhodčí: Petra Márová / Kruh: 7
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
650Una of Stormhold TERRIERIXTřída mladýchPetra a Roman Nemesszeghy SK.svg V1, CAJC, BOJ
651Anabell Žanetino srdceTřída otevřenáFrantišek Polehňa Živělová Žaneta CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
652Deja Vu od Kvapilova jezírkaTřída otevřenáMartin Dědourek CZ.svg V2
653TERRIERIX Sara Melas TERRIERIXTřída vítězůPetra a Roman Nemesszeghy SK.svg V1, CAC
West Highland White Terrier (11) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
654Oscar della Renta ZackshineTřída mladýchMonika Střítecká CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
655Rasti Happy NauxTřída mladýchEva Švecová CZ.svg ABS
656Carlos V.Lausitzer eckMezitřídaNataša Uxová CZ.svg ABS
657Fanfan Třešňový květTřída otevřenáDagmar Zemanová CZ.svg V1, CAC, NV
658Arwen Della Elven GemstoneTřída mladýchBarbara a Pavel Mačugovi CZ.svg V1, CAJC
659Hermiona Happy SnorklandTřída mladýchJana Platzerová CZ.svg V2
660UNICA ze Zelené OřechovkyTřída mladýchMartina CIKHARTOVA CZ.svg ABS
661LOLLIPOP Happy NauxMezitřídaMartina CIKHARTOVA CZ.svg ABS
662Olivia Happy NauxMezitřídaLenka Hoffmannová CZ.svg V1, CAC
663Baty od Pramene PoděbradkyTřída otevřenáJindra Krbová CZ.svg V1, CAC
664Estell Třešňový květTřída vítězůDagmar Zemanová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Yorkšírský terier (27) / Rozhodčí: Vladimír Hutěčka / Kruh: 6
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
665Akim Gamafy MoraviaTřída dorostuLucie Kalousova CZ.svg VN1
666Alvin Chipmunk Slovanská hvězdaTřída dorostuDenisa Mrláková CZ.svg VN2
667Big Boss Chevia starsTřída mladýchNikola Otrusiníková CZ.svg V1, CAJC
668VERSACE OF MARYON´S HOMEMezitřídaIRENA MARŠÁLOVÁ CZ.svg V1, CAC
669Have Fun Stribrne PraniTřída otevřenáMagdalena Skarulska GBR.svg V1, CAC
670Mark Twain Mini Bomond Mini BomondTřída otevřenáLada Paluvová CZ.svg V2, r.CAC
671Extreme Eliot ČertíkTřída vítězůKvětoslava Lalíková CZ.svg V2, r.CAC
672Hartford Endless BlissTřída vítězůVendula Lukesová CZ.svg ABS
673The Lion King Stříbrné přáníTřída vítězůAlena Bystrianská CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
674You Are my One Stříbrné přáníTřída veteránůAlena Bystrianská CZ.svg V1, BOV
675Axi Issa Bel VictoryTřída dorostuOlga Chaloupková CZ.svg VN1
676Isabeau de la VytemilaTřída mladýchMilada Vyternová CZ.svg ABS
677Jasmin Jaspé ČertíkTřída mladýchKvětoslava Lalíková CZ.svg V2
678Karla S. z Údolí LiberkuTřída mladýchIveta Charvátová CZ.svg V3
679Love Love Jasmínový senTřída mladýchJan Galata CZ.svg V4
680Pearly Queen Stříbrné přáníTřída mladýchAlena Bystrianská CZ.svg V1, CAJC
681Queen Viktoria Blue.StyleTřída mladýchJindřiška Šístková CZ.svg VD
682El Piňata Melothie'sMezitřídaLenka Zahorecová CZ.svg VD3
683Hannah Montana VytemilaMezitřídaHana Kodešová CZ.svg ABS
684Charlotte Cheron Palamika BelMezitřídaMonika Johnva CZ.svg V2
685KARAMELKA Royal DaisyMezitřídaRudolf Černoško SK.svg ABS
686Zahara Living the DreamMezitřídaPetra Kubová Čechová CZ.svg V1, CAC
687Conni Zafira Diamond z WelsuTřída otevřenáHana Hrdličková CZ.svg ABS
688Elizabeth Svinovská zářeTřída otevřenáTereza Foltová CZ.svg V2
689Charlotte York TesamiTřída otevřenáIvana Tesařová CZ.svg ABS
690Tequilla Living the DreamTřída otevřenáNikola Otrusiníková CZ.svg V1, CAC
691Valentine Rose Stříbrné přáníTřída vítězůAlena Bystrianská CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Zpět na detail výstavy