vystavy.cmku.cz

/ cz / VÝSLEDKY

Národní výstava Ostrava - 9. 4. 2022 - Výsledky jednotlivých plemen

FCI I.FCI II.FCI III.FCI IV.FCI V.FCI VI.FCI VII.FCI VIII.FCI IX.FCI X.NON FCI
Australská kelpie (2) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
1Destructive Archie Bohemian TarnTřída mladýchKristýna Uličná CZ.svg V2
2Indian Illusion Devil of HighlandTřída mladýchKateřina Václavíková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
Australský honácký pes (7) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
3Iggy Pischkot RedBlue Star'sTřída mladýchNela Kutrová CZ.svg VD2
4Spader Red Bjorn Warrior SpaderTřída mladýchBarbora Říhová CZ.svg VD1
5Alton EmSir Monastery YardMezitřídaPetra Slabá CZ.svg VD1
6Windwarrior's Bold EagleTřída otevřenáŠárka Týlová Andrea Daňková CZ.svg V1, CAC
7Ares Jašibo-kenTřída vítězůSamuel Ďurík SK.svg V1, CAC, NV
8ACD Rutkowscy DELPHINE ACD RutkowscyTřída mladýchLibor Žáček CZ.svg V1
9Dakota RedBlue Star'sTřída vítězůNela Kutrová CZ.svg V1
Australský ovčák (57) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
10Crap Im In Love IrbiStarTřída štěňatJiřina Brabcová CZ.svg VN1
11Barsaley Mayotte RialtoTřída dorostuKrystyna Nováčková CZ.svg VN2
12Chrisos Black Diamond RiverTřída dorostuMichaela Vachtarčíková CZ.svg VN1
13Captain America At Mystic FireTřída mladýchLuboš Starý Darina Šablij CZ.svg V2
14Carthamus Tinctorius Excelsa SodalisTřída mladýchNatálie Coufalová CZ.svg VD
15EX Srdcové esoTřída mladýchLinda+ Zuzana Hodová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
16Kéfeus Cofi CapitoTřída mladýchJana Prokešová CZ.svg ABS
17My Passion Is Carcassonne TolugoTřída mladýchJiří Chvostek CZ.svg V3
18Unique Jackpot od HalířůTřída mladýchKateřina Krobotová CZ.svg V4
19Arco Iris Mayotte RialtoMezitřídaJakub Pelej CZ.svg VD3
20Atlás Emily BohemiaMezitřídaDavid Koch CZ.svg VD2
21Connor Carlos Apuesto DiabloMezitřídaMichal Verner CZ.svg VD1
22Azure Sky od Půlnoční kráskyTřída otevřenáSimona Náhlík CZ.svg V3
23Béďa Srdcové EsoTřída otevřenáMarek Medvecky SK.svg V1, CAC, NV
24Biscuit z Hostýnské zahradyTřída otevřenáVeronika Richter CZ.svg VD4
25Docent KascaroTřída otevřenáJulie Chocholatá CZ.svg V2, r.CAC
26Watson Emily BohemiaTřída otevřenáJindřich Honegr CZ.svg VD
27Gun Cofi CapitoTřída vítězůJana Prokešová CZ.svg ABS
28Lumbee Meet JoeBlack FallcatTřída vítězůPavel Machuta CZ.svg V2
29Miwok Unlock theLock FallcatTřída vítězůPavel Machuta CZ.svg V3
30Poker Face od HalířůTřída vítězůVáclav Halíř CZ.svg V1, CAC
31ROCKSTAR Trinkets FCITřída vítězůBartłomiej Drożdż PL.svg ABS
32Curacao Cofi CapitoTřída veteránůPetr Prokeš CZ.svg V1, BOV
33Enola MartvikTřída štěňatRadek Rudolf CZ.svg VN4
34Queen Dakota Carcassonne TolugoTřída štěňatPetra Pavelková CZ.svg VN3
35Raven Cofi CapitoTřída štěňatJana Prokešová CZ.svg VN2
36Spirit Sheridan's du Domaine de la Pierre LevéeTřída štěňatMarie Houšková CZ.svg VN1
37Amber Rose TeragraTřída dorostuZuzana Filipiaková CZ.svg VN1
38Henessy Srdcové esoTřída dorostuMarie Lyčková CZ.svg VN2
39Bella Sweet BarbecueTřída mladýchNikol Erlebachová CZ.svg ABS
40Born To Be Bandit IrbiStarTřída mladýchJiřina Brabcová CZ.svg V
41Carrie Lady Noční zátokaTřída mladýchŠárka Čepeláková CZ.svg ABS
42Contessa At Mystic FireTřída mladýchMARKÉTA SOMMEROVÁ CZ.svg V
43Crystal At Mystic FireTřída mladýchPavlína Fléglová CZ.svg V
44Crystal Jewelry Noční zátokaTřída mladýchMarie Pešková CZ.svg V3
45Gabrielle RosycheeksTřída mladýchKateřina Illéšová CZ.svg ABS
46Galaxy KascaroTřída mladýchJulie Chocholatá CZ.svg V1, CAJC
47Love Me Baby ApeironTřída mladýchMartina Nogová CZ.svg V4
48Necessary Need Carcassonne TolugoTřída mladýchMichaela Vachtarčíková CZ.svg VD
49Unreachable Star od HalířůTřída mladýchVáclav Halíř CZ.svg V2
50Abigail Růžový obláčekMezitřídaLenka Metelová CZ.svg ABS
51Angel of Diamond od Půlnoční kráskyMezitřídaJitka Trčková CZ.svg V2, r.CAC
52Antea Albatros MagicberryMezitřídaEva Pekárková CZ.svg V3
53Athena Albatros MagicberryMezitřídaZdeňka Adámková CZ.svg VD
54Bastet von HopschodieMezitřídaMilada Kreuzová CZ.svg V1, CAC
55Indigo Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg VD4
56A Fire of Life Carcassonne TolugoTřída otevřenáHana Suderová CZ.svg V3
57AppleJack Bee BearsTřída otevřenáTereza Schützová CZ.svg V1, CAC
58Arya Stark PuntahoreTřída otevřenáTerezie Kopková CZ.svg VD
59Carey Carcassonne TolugoTřída otevřenáKristýna Krištofová CZ.svg VD
60Cindy PlyshadogTřída otevřenáTerezie Malohlavová CZ.svg V2
61Furai Niké Dogs stationTřída otevřenáLucie Bauerová CZ.svg V4
62In Your Mind Carcassonne TolugoTřída otevřenáHana Exnerová CZ.svg VD
63Bear With Me Diamond RushTřída pracovníKarolína Pincová CZ.svg V1, CAC
64Himalayan Heatwave Royal RainTřída vítězůNatálie Králíčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
65Oconee Alaska Aurora FallcatTřída vítězůVeronika Follaufová Martin Švec CZ.svg V2, r.CAC
66Tia Cofi CapitoTřída vítězůMarie Losová CZ.svg V3
Bearded kolie (9) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
67Forest Gamp LigorettoTřída vítězůMilan Smatana CZ.svg V2, r.CAC
68Quickwater Ocean Of LoveTřída vítězůDana Volková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
69Cora od Zlaté žábyTřída mladýchAntonie Popželevová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
70Black Velvet TullibeardieMezitřídaMarcela Fišáková CZ.svg V1, CAC
71First Lady KasiteritTřída otevřenáHana Nikodýmová CZ.svg V1, CAC
72Binka VanilkaTřída vítězůAntonie Popželevová CZ.svg V3
73British Spirit TullibeardieTřída vítězůDana Volková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
74Prague Roxy De ChesterTřída vítězůIvo Jennel CZ.svg V2, r.CAC
75Cassie Is My Wish AnarinyaTřída veteránůJana Aková CZ.svg V1, BOV
Beauceron - černý s pálením, harlekýn (9) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
76Flash Gordon Heart BoyardTřída mladýchLucie Uríčková CZ.svg V1, CAJC
77Etienn de Navarr Heart BoyardTřída vítězůLucie Uríčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
78Asorya Razy LevahTřída mladýchKateřina Hermanová CZ.svg VD2
79Gaieté Carský klenotTřída mladýchDenisa Zimová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
80Cochabamba GitigaroMezitřídaKvětoslava Sockelová CZ.svg V1, CAC
81Fortune L'Épice de la VieTřída otevřenáMonika Peterková CZ.svg V1, CAC
82Beckie Grace z PardubicTřída pracovníPetra Nevludová CZ.svg V1, CAC
83Femme Fatale Carský klenotTřída vítězůDenisa Zimová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
84Cadence Carský klenotTřída veteránůDenisa Zimová CZ.svg V1, BOV
Belgický ovčák - Groenendael (7) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
85North Black z JBondaMezitřídaLenka Šenkeříková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
86Connie Stříbrný kahanTřída mladýchZdeněk Čechura CZ.svg V1, CAJC, BOJ
87Pepper Black z JBondaTřída mladýchLibor Machát CZ.svg V2
88Ayira AronjaMezitřídaPavlína Raszková CZ.svg V1, CAC
89Moneypenny Black z JBondaTřída pracovníMonika Tihelková CZ.svg V1, CAC
90Asya Stříbrný kahanTřída vítězůZdeněk Čechura CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
2414Clea Anitea Hvězdná lagunaTřída otevřenáAlena Hudakova CZ.svg V1, CAC
Belgický ovčák - Malinois (14) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
92Qeno z Hückelovy vilyTřída mladýchMartin Svoboda CZ.svg VD2
93Urban van de VaardekenshoeveTřída mladýchZuzana Mrňáková CZ.svg V1
94O'Connor KwanahTřída otevřenáMarek Mlčoch CZ.svg VD1
95PYROS des Bergers de LyneroseTřída otevřenáMarkéta Dlabová CZ.svg VD2
96Quick van het Groot WezenlandTřída pracovníMarcela Kučerová CZ.svg ABS
97Divokej Bill Sammar BohemiaTřída vítězůKarolína Machalová CZ.svg V2
98Rodin v.d. VaardekenshoeveTřída vítězůZuzana Mrňáková CZ.svg V1
99Kira Sarah MoraviaTřída štěňatMichal Navrátil CZ.svg VN1
100Apulia Witalpi WitalpiTřída dorostuJan Kučera CZ.svg ABS
101Bibi z Nemochovského dvoraTřída mladýchMarek Mlčoch CZ.svg V2
102Stella de la Tangi MorganeTřída mladýchZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
103WICHITA KwanahMezitřídaZuzana Mrňáková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
104Anais Ginger StormTřída otevřenáMarkéta Dlabová CZ.svg VD2
105Duffy Sammar BohemiaTřída otevřenáMarie Terzievová CZ.svg V1, CAC
Belgický ovčák - Tervueren (9) / Rozhodčí: Grzegorz Robak / Kruh: 1
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
106Bohemian Rhapsody z KovárnyTřída mladýchVlasta Hofírková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
107Falco Dashur Sammar BohemiaTřída mladýchMarie Terzievová CZ.svg V2
108Armian Saphir Sammar BohemiaTřída vítězůMarie Terzievová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
109Be Dangerously Cute z KovárnyTřída mladýchAndrea Pavlíčková CZ.svg V1, CAJC
110Fany Agatha Sammar BohemiaTřída mladýchMarie Terzievová CZ.svg ABS
111Maffia DeabeiTřída mladýchBarbora Vlachová CZ.svg V2
112Yni Yll z KovárnyTřída otevřenáRůžena Marková CZ.svg V1, CAC
113Hermione-T del Colle OmbrosoTřída vítězůrodina Kazmercikova CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
114Yahoodka z KovárnyTřída vítězůMarie Kohlova (roz.Vágenknechtová) CZ.svg V2, r.CAC
Bílý švýcarský ovčák (39) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
115Nesquick Pett's WolfTřída štěňatVojtěch Baron CZ.svg VN1
116Qick Bílá MerciTřída dorostuFilip Kaštovský CZ.svg ABS
117Arashid White Queen IsabellTřída mladýchMartina Lokajová CZ.svg ABS
118Athar White Queen IsabellTřída mladýchDarina Kubíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
119Bodie AlbamidaTřída mladýchKateřina Brožová CZ.svg ABS
120Buck White SparrowTřída mladýchDavid Rejda CZ.svg V2
121Cathar Moon z Honezovického údolíTřída mladýchDominika Bartošková CZ.svg V3
122Alfréd od Bílého křížkuMezitřídaJana Krumpholzová CZ.svg VD4
123Aron od Bílého křížkuMezitřídaAdam Schauer CZ.svg V1, CAC
124Eminent White Wolf of Arida FarmMezitřídaOndřej Novotný CZ.svg V2, r.CAC
125Highlander Artay of HighlandMezitřídaYveta Večeřová CZ.svg VD3
126Melvin Bexin Bílá MerciMezitřídaPetr Skřítek CZ.svg NE
127Big Shot Fenix White EssenceTřída otevřenáJiří Czislinský CZ.svg V1
128Ursus King z Ranče MontaraTřída otevřenáBarbora Ludikovská CZ.svg VD2
129BB-8 White AlexiaTřída vítězůMartina Trávníčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
130Ozzy Kay OD SEMBERIJETřída vítězůLucie Kopečná CZ.svg ABS
131César Pett's WolfTřída čestnáPetra Kleinová CZ.svg V1
132Lagertha Artay of HighlandTřída dorostuMartin Prášil CZ.svg ABS
133Ruby NubikaTřída dorostuBohdana Czerniková CZ.svg ABS
134Annie Angel White Queen IsabellTřída mladýchDarina Kubíková CZ.svg ABS
135Athena Mia White Queen IsabellTřída mladýchMonika Baráthová CZ.svg V1, CAJC
136Bria from Stone ParadiseTřída mladýchBarbora Eltnerová CZ.svg VD3
137Cara Belle White AlexiaTřída mladýchMarcel Vičan CZ.svg ABS
138SAYA Du Domaine des PertinsTřída mladýchIlona Horáková CZ.svg V2
139VIKI DiavolocaneTřída mladýchPetr Adámek CZ.svg VD4
140Anabel od Emina zámku od Emina zámkuMezitřídaLucie Kovačiková CZ.svg VD
141Arya White Crazy DragonMezitřídaMonika Baráthová CZ.svg V2, r.CAC
142Curie King of YukonMezitřídaPavla Bajerová CZ.svg VD
143Daiquri Fairy SionellaMezitřídaDaniela Skřítková CZ.svg V1, CAC
144Marion of Aiwak's paradiseMezitřídaIlona Horáková CZ.svg V3
145Masha Bílá MerciMezitřídaAmálie Prosková CZ.svg V4
146Amie White SparrowTřída otevřenáMarek Svoboda CZ.svg V1
147Ayka od Bílého křížkuTřída otevřenáMonika Korponaiova CZ.svg ABS
148Bad Girl of white EnergyTřída otevřenáMartin Prášil CZ.svg ABS
149Bea Beauty Sansa Mystery of WhiteTřída otevřenáMartin Jakobsen CZ.svg D
150Gaspara Artay of HighlandTřída otevřenáVladimíra Němcová CZ.svg VD2
151Baby Bell White AlexiaTřída vítězůMartina Trávníčková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
152Bettania White AlexiaTřída vítězůLucie Lysáková CZ.svg V2, r.CAC
153Brave Moravia Snow FlakeTřída vítězůVěra Bartošková GNB.svg V3
Bobtail (8) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
154Aspen Junior Agel MoraviaTřída mladýchMonika Cigánková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
155Jean Marais Shaggy EditionTřída mladýchEleonóra Jamborová SK.svg V2
156Humphrey Bogart Shaggy EditionMezitřídaKatarína Kapustová SK.svg V1, CAC, NV
157Claudius Karina BohemiaTřída vítězůMarta Zezulová CZ.svg V1, CAC
158Rowley Picot Modrý kaňonTřída vítězůLenka Kyzlinková CZ.svg ABS
159Starshine of Reality DreamTřída mladýchEleonóra Jamborová SK.svg V1, CAJC
160U've Got It Of Hillbilly Heights Hillbilly HeightsTřída mladýchMonika Cigánková CZ.svg V2
161Sissi Modrý kaňonMezitřídaSilvia Učňová Kapustová SK.svg V1, CAC, BOS, NV
Border kolie (44) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
162Great Gatsby LegemondTřída štěňatJan Galata CZ.svg VN1
163Archie No StressTřída mladýchMaxim Hamral CZ.svg V3
164Carry On Be OrlicaTřída mladýchGabriela Slepičková CZ.svg V2
165Date With Destiny JeffijaTřída mladýchJana Fryčerová CZ.svg V4
166Yack Written in The Stars of Dashing DawnTřída mladýchLenka Puflerová CZ.svg V1, CAJC
167Loyal Teddy Bear Bohemia AlkéMezitřídaŠárka Nohejlová CZ.svg V2, r.CAC
168Patriot Foxy FoxMezitřídaIlona Morávková CZ.svg V1, CAC
169Arcane Endless EnergyTřída otevřenáVáclav Gerstner CZ.svg V
170Atlas from Colored Aryana's KingdomTřída otevřenáKateřina Drcmánková CZ.svg V3
171Boomerang Amona CanisTřída otevřenáSoňa Lichnovská CZ.svg V2, r.CAC
172Cerberos Guardian Destiny LoveTřída otevřenáPetr Haupt CZ.svg ABS
173Copper Diamond Crony ForeverTřída otevřenáKateřina Kašparová CZ.svg ABS
174Judo Dream of joyTřída otevřenáPiotr Delong CZ.svg ABS
175Kim Black Lee HalibaTřída otevřenáJan Galata CZ.svg V4
176THAI MosnyTřída otevřenáMarie Samek POlášková CZ.svg ABS
177Xcellent choice JeffijaTřída otevřenáTereza Lisková CZ.svg V1, CAC
178Ares from Colored Aryana's KingdomTřída pracovníDrahomíra Drcmánková CZ.svg V2, r.CAC
179Oliver LusikaTřída pracovníStanislava Balogová CZ.svg V1, CAC
180Be Darkside of Be OrlicaTřída vítězůMarek Urda CZ.svg V3
181Inukami Anne's DreamTřída vítězůZuzana Štefánková CZ.svg V2, r.CAC
182Warrior Within Sneaks Thru The Night Wedgewood'sTřída vítězůKarolína Pincová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
183Ascot Ryan Schay CountyTřída veteránůTereza Lisková CZ.svg V1, BOV
184Air Soft - spokenTřída štěňatŠárka Neustupová CZ.svg VN1
185Harmony Cream ChocolateTřída dorostuVeronika Spáčilová CZ.svg VN1
186Rokia Foxy FoxTřída dorostuRenata Konečná CZ.svg VN2
187Ain't She Sweet Nimbl LifeTřída mladýchNikola Balajková CZ.svg V2
188Close To You Be OrlicaTřída mladýchPavel Skuček CZ.svg V3
189Crystal Love MarpaleyTřída mladýchMarcela Škodová CZ.svg V
190Extacy Just In StyleTřída mladýchPavla Jiříčková CZ.svg VD
191Fibi BanasiTřída mladýchZdeňka Grossová CZ.svg V
192Queroxanne Foxy FoxTřída mladýchVeronika Sáblíková CZ.svg VD
193Vivid Dream z ČernobílýchTřída mladýchBarbora Kaclíková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
194Zircon Jewel TennantTřída mladýchLenka Puflerová CZ.svg V4
195Elizabe TH BanasiMezitřídaLenka Švábenská CZ.svg V2, r.CAC
196Ennya Honey BanasiMezitřídaValerie Malá CZ.svg V3
197Essie Silmaril Crony ForeverMezitřídaNikol Vojvodíková Jarmila Hlaušková CZ.svg V1, CAC
198Euphoria Oaklet´s dogstoryMezitřídaRobert Goldwein CZ.svg V
199Josephine Open GateMezitřídaVáclav Gerstner CZ.svg V4
200Cake Cream ChocolateTřída otevřenáVeronika Spáčilová CZ.svg V2, r.CAC
201Nessie Vivid Dream Bohemia AlkéTřída otevřenáMonika Benešová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
202Alces Gene Oaklet´s dogstoryTřída pracovníRobert Goldwein CZ.svg V2, r.CAC
203Olivette LusikaTřída pracovníStanislava Balogová CZ.svg V1, CAC
204Call Me Orlica Gasko PrimTřída vítězůPavel Skuček CZ.svg V1, CAC
205Dorothy my Star Zafa FlameTřída vítězůKarolina Koucká CZ.svg V2, r.CAC
Briard - černý (4) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
206Orfeus By Leny DalidoTřída mladýchLenka Lodrová CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
207Aidan von den StrauchdiebenTřída vítězůOlga Lačňáková CZ.svg V1, CAC, NV
208Theressa Bel´truffe NoireTřída mladýchMartina Marešová CZ.svg V1, CAJC
209Fendi Fan Di Fendi DalidoTřída vítězůDaniela + Ivo Kellovská + Lacný CZ.svg V1, CAC
Briard - plavý a šedý (4) / Rozhodčí: Naděžda Střalková / Kruh: 2
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
210Walhalla GasaronMezitřídaPetra Karmazinová CZ.svg V1, CAC
211Karamela DalidoTřída otevřenáDaniela + Ivo Kellovská + Lacný CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
212Tendresse Bohemia ElitéTřída otevřenáAlena Kotrčová CZ.svg ABS
213Theresa Heaven DevilTřída vítězůSvatoslava Procházková CZ.svg V1, CAC
Československý vlčák (18) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
214Apollo Radyn Vlkošedý Král ŠumavyTřída mladýchMarta Bukvová CZ.svg NE
215Fenrir ze StudenéhoTřída mladýchJan Lysek CZ.svg VD3
216Geralt Silesian HunterTřída mladýchZuzana Bilavčíková Vojtěch Špakowský CZ.svg V2
217Orfeus Šedý pokladTřída mladýchPavel Krch CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
218Caius od ŠesťákuMezitřídaAdam Skopal CZ.svg VD1
219Avur Maeg BranoTřída otevřenáRobin Sikora CZ.svg V2
220Dáin Mé vlčí jáTřída otevřenáMartin Jurenka CZ.svg VD3
221Lamborgino z Molu EsTřída otevřenáMarta Slavíčková CZ.svg V1, CAC
222Mufasa Šedý pokladTřída vítězůDominika Ledvinová CZ.svg V1, CAC, NV
223Nikita z Blatnických vinicTřída vítězůRoman Smejkal CZ.svg VD2
224Cácorka Dancing WarriorTřída štěňatKateřina Hladká CZ.svg VN1
225Dolce Fiore Eva Vlčí štěstíTřída dorostuIvana Tomková CZ.svg VN1
226Agapè Wolf Love storyTřída mladýchPetr Nahodil CZ.svg VD2
227Gaia Miracle MiaTřída mladýchMarek Medvecky SK.svg V1, CAJC
228Miracle z Molu EsMezitřídaKateřina/Marek Glumbíková/Mikulec CZ.svg V1, CAC
229Almína Calupo BohemiaTřída otevřenáJan Markup CZ.svg V1, CAC
230Legenda Moai Šedý pokladTřída vítězůRadek Kunc CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
231Cindy Grey Šedý pokladTřída veteránůRadek Kunc CZ.svg V1, BOV
Chodský pes (20) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
236Andrew Gallo LacusTřída mladýchVeronika Turková CZ.svg ABS
237Baltazar Noční hlídkaTřída mladýchKlára Kukačová CZ.svg V1, CAJC
238Arčí Noční hlídkaMezitřídaKristýna Chudá CZ.svg V2, r.CAC
239Lasper od Malého KosířeMezitřídaJana Neuwirthová CZ.svg V1, CAC
240Asper FrebaroTřída otevřenáIva Stránská CZ.svg VD1
241Axi Dotted DragonTřída otevřenáJiří Míček CZ.svg VD3
242Cirrius z předhůří ChřibůTřída otevřenáJitka Milostná CZ.svg VD2
243Achilles z Dašického zátišíTřída pracovníJan Směja CZ.svg V2, r.CAC
244Dyk Rosa whiteTřída pracovníRadmila Krejčová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
245Achim z Podbrdského krajeTřída vítězůAlena a Anika Čapkovy CZ.svg V1, CAC
246Iliada z Dašického zátišíTřída štěňatVeronika Kozderova CZ.svg VN1
247Be your Sunshine Bohemian CrystalsTřída mladýchNikol Pospíšilová CZ.svg V2
248Heather z Dašického zátišíTřída mladýchLenka Metelková CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
249Flety Cléra z Dašického zátišíMezitřídaLenka Metelková CZ.svg V1
250Gesí od Leskounského kopceMezitřídaPavel Sobotka CZ.svg V2
251Amálka od Zlatého kahanceTřída otevřenáMartin Švábek CZ.svg V1, CAC, NV
252Aragonite Mia Bohemian CrystalsTřída otevřenáLucie Stachová CZ.svg VD3
253Eywa Rosa whiteTřída otevřenáJiří Koutný CZ.svg V2, r.CAC
254Xaidi Saphire z GipovaTřída vítězůNikol Pospíšilová CZ.svg V1
255Besi z Příborského dvoraTřída veteránůMartin Švábek CZ.svg V1, BOV
Flanderský bouvier (1) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
232Nowak Lyra od Rytíře MalovceTřída otevřenáKarolína Ježková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Holandský ovčák - hrubosrstý (1) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
233Co-Kay Bonremo VemsilumpaMezitřídaMartina Urbánková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Holandský ovčák - krátkosrstý (2) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
234Dido Haaye Bonremo VemsilumpaTřída mladýchVenuše Kopřivíková Eva Štemberová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
235Brunette Ble-chacha KaianncoTřída pracovníVenuše Kopřivíková Eva Štemberová CZ.svg V1, CAC, NV
Kolie dlouhosrstá (20) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
256Floyd ze Sezimova ÚstíTřída mladýchJana Kopišťová CZ.svg V2
257Zolli z Dančí loukyTřída mladýchKateřina Zbranková CZ.svg V1, CAJC
258Jewel in Sun at Intermittent LakeMezitřídaRadek Červenka CZ.svg V1, CAC
259Top Be Best MonsolanaMezitřídaZuzana Valníčková CZ.svg V2, r.CAC
260Blackbolt Actis PolandTřída otevřenáNicole a Radek Červenkovi Elwira Zasuń CZ.svg V2
261Clondarf Jewel z Bohušova vrchuTřída otevřenáIvana Řeháková CZ.svg V1, CAC
262Aiden Black z HradešínaTřída vítězůAleš Všetečka CZ.svg V2
263Monte Carlo MonsolanaTřída vítězůIvana Kudrová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
264Bingo Charming Lady z Dančí loukyTřída dorostuKateřina Peřinová CZ.svg VN1
265Aisha Aila Srdce smečkyTřída mladýchŠárka Burešová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
266Dolce Bella Vita Krása PolabíTřída mladýchBarbora Zajíčková CZ.svg V3
267Neria Celeste per Agara TorrinoTřída mladýchKateřina Hanušová CZ.svg V2
268V.I.P. Vega from River AgaraMezitřídaBlanka Soukupová CZ.svg V1, CAC
269Yasinta Sunbeam z Dančí loukyMezitřídaJana Kellerová CZ.svg V2
270Androma Hortensie Hot Kiss AndromaTřída otevřenáMiroslava Duchoňová CZ.svg ABS
271Mood Sun MonsolanaTřída otevřenáZuzana Valníčková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
272Satisfaction II FridensTřída otevřenáAleš Všetečka CZ.svg V2
273Wia Wonder Wish z Dančí loukyTřída pracovníAdam Kučera CZ.svg ABS
274Beauty Lady Magic True LoveTřída vítězůZdeňka Seligerová CZ.svg V1, CAC
275Maud z Beskydských pastvinTřída veteránůMartyn Mitter CZ.svg V1, BOV
Kolie krátkosrstá (13) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
276Artyčok Čertův kvítekTřída mladýchLudmila Slavíková CZ.svg V2
277Sauvignon LeneliTřída mladýchAlexandra Šenková CZ.svg V1, CAJC
278Geronimo z Tau'RiTřída otevřenáLudmila Slavíková CZ.svg V1, CAC
279Dusty BlueAngel with Long smileTřída vítězůJolana Švehlíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
280Drosera Wide ParkTřída dorostuMartina Hájková CZ.svg VN1
281Belanny Skalský vrchTřída mladýchBlanka Spáčilová CZ.svg ABS
282Carmen Gold SaffronTřída mladýchMarkéta Palmová CZ.svg ABS
283Cukřenka ElentudasTřída mladýchDagmar Laníková CZ.svg V1, CAJC, BOS, BOJ
284Olympia Bila KaífaTřída mladýchDita Ungerová CZ.svg V2
285Britney Fox DenMezitřídaMarkéta Bílková CZ.svg V1, CAC
286Amazonka ElentudasTřída vítězůDagmar Laníková CZ.svg V1, CAC, NV
287Blue Pirri MarthelineTřída vítězůKvětoslava Kouřilová CZ.svg V2, r.CAC
288Baltika z MošnovaTřída veteránůMarie Vojtková CZ.svg V1, BOS, BOV
Miniaturní americký ovčák (10) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
289American Spirit Dynasty´sTřída dorostuHana Blatoňová CZ.svg VN1
290Gianni z Podpolianských lúkTřída mladýchLucie Plšková CZ.svg V1, CAJC
291Archie Czech JakobínTřída vítězůIvana Petrová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
292Evita Mini Cofi CapitoTřída štěňatJana Prokešová CZ.svg VN1
293Be Mini Sunshine Carcassonne TolugoTřída dorostuJana Prokešová CZ.svg VN
294Eliza Doolittle Czech JakobínTřída mladýchHana Blatoňová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
295Primavera Ave DinornisTřída mladýchIvana Petrová CZ.svg VD4
296Queen Mini's Tatranská labkaTřída mladýchEva Zelenayová SK.svg V2
297Quella Mini´s Tatranská labka Tatranská labka KennelTřída mladýchTereza Reimannová CZ.svg V3
298Celtic Rose Mini Cofi CapitoMezitřídaJana Prokešová CZ.svg V1, CAC, NV
Mudi - blue merle (3) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
299Absolute Winner Learn to LoveTřída vítězůAndrea Kratochvílová CZ.svg V1, CAC
300Wapi in Wonderland McPotter´s Creek´sTřída vítězůVeronika Horňáčková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
301Irhaberki Emese ElzaTřída veteránůEmilie Macková CZ.svg V1, BOV
Mudi - černý (3) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
302Adaptable Devil Learn to LoveTřída vítězůAndrea Kratochvílová CZ.svg V2, r.CAC
303Brongo BestagilityTřída vítězůVeronika Horňáčková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
304Bariguard Full Moon LuciaTřída otevřenáKamila Svobodová CZ.svg V1, CAC
Mudi - hnědý (1) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
305Brilliant Dream Learn to LoveTřída mladýchAndrea Kratochvílová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
Německý ovčák - dlouhosrstý (3) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
306Woody II. Avax HofTřída mladýchLenka Machalcová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
307Xabar Best of the GodsTřída otevřenáPetr Firla CZ.svg VD1
308Adeline Diamond mind Cha Diamond mindTřída mladýchKlára Miklušová CZ.svg VD1
Německý ovčák - krátkosrstý (5) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
309Wally Lonadard LonadardMezitřídaKamila Klečková CZ.svg VD1
310Cooper Gard BohemiaTřída otevřenáMarian Pekárek CZ.svg V1, CAC
311Villy Gard BohemiaTřída pracovníMarian Pekárek CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
312Gaya PerazmaTřída mladýchAnna Novotná CZ.svg VD1
313Quinte Gard BohemiaTřída pracovníMarian Pekárek CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Polský ovčák nížinný (1) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
314Xenon Ponwood'sMezitřídaBarbara Bruns DE.svg V1, CAC, BOB, NV
Puli - ostatní barvy (1) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
315Cifra Mezőfoldi PásztorMezitřídaDenisa Boďová CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Saarlosův vlčák (5) / Rozhodčí: Petr Řehánek / Kruh: 4
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
316Aryam sai Vlčí poutoMezitřídaŠárka Bartáková CZ.svg V1
317Ezra Neo RosenwolfTřída vítězůHana Slezáčková CZ.svg V2, r.CAC
318Qrick MirajaTřída vítězůLenka Brzobohatá CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
319Pandora Pyrrha de In fine mundiMezitřídaJosef Pechlát CZ.svg V1, CAC
320Bayla Bayla Pett's WolfTřída vítězůLadislav Smékal CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Sheltie (39) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
321Remus Blue z Vesničky u hranicTřída dorostuJakub Olšák CZ.svg VN1
322Armani pod Liščí horouTřída mladýchKateřina Šímová CZ.svg V2
323Cid ze Zátoky květinTřída mladýchBarbora Kopecká CZ.svg V3
324Gagarin Bohemia ClassicTřída mladýchKateřina Dušková CZ.svg V1, CAJC, BOJ
325Maylo Kevin Van-BeryTřída mladýchZdenka Sosnová CZ.svg VD4
326Ace of Spades Štěstí ze severuMezitřídaJolana Juřicová CZ.svg V2, r.CAC
327Kai Beryll Kane Van-BeryMezitřídaVeronika Vyšohlídová CZ.svg V1, CAC
328Dynamic Duke ze Šťastné planetyTřída otevřenáMichal Svoboda CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
329Jewelled Pearls Osudové setkáníTřída otevřenáPavla Návratová CZ.svg V3
330Niki Lauda von Schnappi SchnappTřída otevřenáAlena Hoňková CZ.svg V2, r.CAC
331Sheriff z Ďáblovy studánkyTřída pracovníDaniela Děržáková CZ.svg V1, CAC
332Honey Bunny z ArcamonyTřída vítězůPavlína Miřátská CZ.svg V1
333Mekky Želečské vrchyTřída veteránůAneta Dostálová CZ.svg V1
334All-in Západní expresTřída štěňatLenka Baletková CZ.svg VN1
335Fiery Phoenix Dancing in the windTřída dorostuJitka Rejnová CZ.svg ABS
336Jasmine z Nové AmerikyTřída dorostuEva Bezděková CZ.svg VN1
337Amber pod Liščí horouTřída mladýchŽaneta Lokvencová CZ.svg V
338Angie Zlato ValašskaTřída mladýchLenka Jaklová CZ.svg V1, CAJC
339BAY ABY Vesca Montana BOO Mimo LayllTřída mladýchMartyn Mitter CZ.svg V3
340Celine Sheltie Orange PomTřída mladýchJana Krušandlová CZ.svg V2
341DieDie Black Modrý dukátTřída mladýchKateřina Dušková CZ.svg V
342Elegant Ennie Skotské jaroTřída mladýchHelena Tlapáková CZ.svg V4
343Magic Lessie Van-BeryTřída mladýchErika Lincová CZ.svg V
344Efedrinka Chancy RemusMezitřídaEva Vávrová CZ.svg V2, r.CAC
345Elegant Ella ze Šťastné planetyMezitřídaPavla Konečná CZ.svg V
346Fidorea JozucitaMezitřídaRadka Ulmannová CZ.svg ABS
347Charleen Zahrada dětíMezitřídaŽaneta Lokvencová CZ.svg V4
348Koralina Van-BeryMezitřídaKateřina Smolková CZ.svg V1, CAC, NV
349Primula Moravské srdceMezitřídaEva Staňková CZ.svg V3
350Asi Agent ArnakTřída otevřenáKateřina Dušková CZ.svg V2, r.CAC
351Conni Prosluněná BřezinaTřída otevřenájaroslava ježová CZ.svg V
352Diadem Adhara Dancing in the windTřída otevřenáJitka Rejnová CZ.svg V4
353Galliarda Sol OriensTřída otevřenáPetra Ocetková CZ.svg V3
354Ice Princess Maggie Van-BeryTřída otevřenáVERONIKA Beranová CZ.svg V1, CAC
355Narella Moravské srdceTřída otevřenáEva Staňková CZ.svg V
356Andromeda z VepaluTřída vítězůHana Švecová CZ.svg V2, r.CAC
357Fine Design ze Skalní vyhlídkyTřída vítězůJitka Rejnová CZ.svg V3
358Reiki von Schnappi SchnappTřída vítězůŽaneta Lokvencová CZ.svg V1, CAC
359Pretty Fairytel Chancy RemusTřída veteránůEva Vávrová CZ.svg V1, BOS, BOV
Šiperka (4) / Rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska / Kruh: 3
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
369Bamm-Bamm Alpha NeroMezitřídaVilemína Kracíková CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
370IMP'ROVISATION MEEK IMP MEEK IMPTřída dorostuAndrea Pavlíčková CZ.svg VN1
371Bernadette Kobra BohemiaTřída mladýchZdeňka Michalcova CZ.svg V1, CAJC, BOJ
372HABIBI NubikaMezitřídaAndrea Pavlíčková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
Slovenský čuvač (9) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
360Benjamin z Panské ovčírnyMezitřídaJan Sponar CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
361Berkano z Panské ovčírnyMezitřídaMarkéta Coufalíková CZ.svg VD2
362ABES Perla PovažiaTřída otevřenáIvana Navrátilová CZ.svg V1, CAC
363Angel Císařská RůžeTřída mladýchZbyněk Barbořík CZ.svg V2
364Aura Císařská RůžeTřída mladýchKristýna Loukotová CZ.svg V1, CAJC, BOJ
365Belle Karpatský klenotTřída mladýchPavla Vaněrková CZ.svg ABS
366Annie Princess Moje štěstíMezitřídaRadek Šotola CZ.svg V3
367Ashraf Čuvač v srdciMezitřídaJana Nevolová CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
368Bohemia z Panské ovčírnyMezitřídaPetra Výstřelová CZ.svg V2, r.CAC
Welsh Corgi Cardigan (6) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
373Simba Tender Lion z Jurajskiego ZamkuTřída vítězůEmilie Kořená CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
374Fajnovka Emily BohemiaTřída dorostuEmilie Kořená CZ.svg VN1
375Angel Arwen from Malvazinky hillsTřída mladýchMichael Welsh CZ.svg V1, CAJC, BOJ
376Gretel Capelli d´EbanoTřída mladýchMilada Armani CZ.svg VD2
377Patricia Paxton AleantTřída otevřenáMonika Barbera CZ.svg V1
378Chris Team A To RozróbaTřída vítězůEmilie Kořená CZ.svg V1, CAC, BOB, NV
Welsh Corgi Pembroke (18) / Rozhodčí: Vladimír Piskay / Kruh: 5
Katalog Jméno psa Chovatelská stanice Třída Majitel Hodnocení
379Alioth JoyardTřída dorostuKristýna Erlebachová CZ.svg VN1
380Balou Indy Bohemia EldoradoTřída dorostuJana Janíková CZ.svg ABS
381Asticus Mathew Wait for itMezitřídaTereza Škarbanová CZ.svg V1
382Barney Another DreamMezitřídaKateřina Paikrtová CZ.svg VD2
383Temny Shokolad EigenschaftTřída otevřenáAlvina Lushnikova CZ.svg V1
384Baltazar Corgi-PampuchTřída pracovníIvan Smolík CZ.svg V2
385Sebastian Harold Wakizashi of TianitoTřída pracovníLinda Hanáková CZ.svg V1, CAC, BOS, NV
386Alessia Majesty from MeadowTřída mladýchIvana Smělíková CZ.svg ABS
387Amansi Redemption for Your Love AmansiTřída mladýchMartina Bednářová CZ.svg V1, CAJC, BOB, BOJ
388Bonito Lara Sante de RosaTřída mladýchEliška Vaňková CZ.svg VD2
389Angara AyurMezitřídaJana Dvořáková CZ.svg V2
390Doreen Corgiira MoraviaMezitřídaMiriam Chrapková CZ.svg V1, CAC
391KARMA GOOD WHITE MOTIONMezitřídaVáclav Koenigsmark CZ.svg ABS
392TIFFANY LAIF SPRING TIFFANYMezitřídaVáclav Koenigsmark CZ.svg ABS
393Dottie Corgiira MoraviaTřída otevřenáIvana Mikesková CZ.svg V1, CAC, NV
394Pandora Corgi z AdamowaTřída otevřenáMartina Bednářová CZ.svg V2, r.CAC
395Betty Another DreamTřída pracovníAntonín Všetula CZ.svg V1, CAC
396Boreen PenFroTřída veteránůJana Kovářová CZ.svg V1, BOV
Zpět na detail výstavy